Статті

Як зробити плитку з гумової крихти

Виготовлення плитки з гумової крихти в домашніх умовах

Виробництво гумової плитки найефективніший спосіб переробки старих зношених шин. Кінцева продукція відрізняється високою міцністю та зносостійкістю. Виробництво такого матеріалу дозволяє вирішити дві важливі завдання, щоб зробити продукти з відмінними операційними якостями та безпечно розпоряджатися непотрібними шинами. Це чудова ідея для тих, хто хоче зайнятися бізнесом у домашніх умовах.

Виробництво гумового покриття з власними руками

Неспокійна думка часто збуджує голову розмазаних майстрів: а можна самостійно зробити травму-безпечне покриття гумової крихти? Так, давайте разом розглянемо цікаві інтернет-пропозиції. Перше цікаве питання: Як у домашніх умовах виготовити гумову крихту? Почнемо з Інтернету, є дійсно оригінальні поради щодо виготовлення гумових крихт:

 • Видалити всі металеві елементи зі старою камерою
 • Розріжте камеру на тонкі смужки
 • Тонкі смуги, отримані на стадії 2 шліфування

Гарячий прес для виготовлення гумової плитки

Зрозуміло, що такий тест витримує лише найцінніше, і це як експеримент. Маючи тим чи іншим способом гумову крихту, приступаємо до виготовлення травмобезпечного покриття.

У домашніх умовах виготовити гумову плитку зробити неможливо, тому що потрібне спеціальне обладнання та необхідно витримати всю технологію виробництва. Залишається лише безшовне покриття. Тут слід згадати обмеження застосування безшовного покриття, які ми раніше вже розглядали тут. Далі розглянемо конкретний випадок застосування недешевої гумової крихти EPDM у домашніх умовах, взятий із мережі інтернет.

Таким чином, об’єкт. це заміський будинок, конкретний майданчик перед гаражем 8м2. Фото раніше, з основними матеріалами та інструментами. Щоправда, металевий шпатель, спеціально куплений, виявився в результаті не потрібен, застосовували пластиковий.

Купив темну бежеву крихту. Товщиною 10 мм, крихти потрібно 7-8 кг на 1 кВ. М., Споживання залежить від рівня землі та руки штабелера, ми пройшли 8. Є ще чорна вторинна крихта, її роблять зі старих шин, коштує вона в 10 разів менше і в принципі для покриття перед гаражем теж підійшла б, але бежевий колір ідеально підійшов до плитки на терасі біля будинку, тому вибрали його. У крихту додають 15% сполучного, пропорція 17 і перемішують дрилем. Краще мати під рукою ваги для зважування частин, ми додавали сполучне банкою, а плинність у нього як у меду, так що це було дуже незручно. Перед нанесенням суміші основу потрібно прогрунтувати розчином 50% сполучна 50% розчинник. Розчинник. звичайний уайт-спірит. Грунтували частинами, щоб не бігати клеєм. Потім вони просто виливали суміш, тліючі та пілізовані пластиковим шпателем. Він періодично підняв подругу, щоб клей не губ.

Суміш у роботі дуже зручна і слухняна, пластична ще 30 хвилин після нанесення, так що всі недоліки можна встигнути поправити.

Вийшло дуже схоже на пробкове покриття. Сушать, хоча, довше, ніж очікувалося, майже день. Перевірка машини покриття, індикативний заїзд.

Виявилося пісну стежку. У двір заїзд із ґрунтовки. Але на бежевій крихті його майже не видно. Тепер сумніваюся щодо чорного кольору на пандусі. Біж виявився дуже не марким.

Karcher витримує, та сама насадка, що і для машини, ближче 20 см не підносив, а пісок і бруд змивається і зі звичайного садового шланга.

Можна використовувати дрібну крихту, тоді поверхня буде більш гладкою. Але одна з переваг покриття якраз, те, що бруд залишиться на покритті, а не потрапить у будинок або гараж, водою зі шланга її можна потім змити, а якщо немає навісу, то і дощ змиє. До речі, сухе сміття, листя, трава відмінно змітаються віником.

Якщо регулярно вивертати колеса на покритті думаю довго воно не протягне, знову питання на якій машині, якщо позашляховик 2 т і шипована гума, то й тротуарці гаплик настане швидко.

Даю фото.

За цю зиму сніг начебто не раз не прибирали. При вивороті коліс на місці вириваються окремі гранули з покриття, але не критично, зносу не видно, вириває часточки, що спочатку не влилися. Якщо чесно, на цій ділянці експлуатація не інтенсивна, тому ніякої колії точно немає. Ніяких проблем та чищення, нахилена відкрита територія з дощем. Що беручи до уваги чек у дворі з грунту дуже хороший. Так, а пісок на бежевому не особливо помітний, після зими, покриття ще не було очищено.

У цьому прикладі стиль бездоганного покриття було зроблено на вході в гараж. Покриті роботи з ентузіастом, що має досвід роботи з крихтою. Як основа, була взята одна з дорогих гумових крихт EPDM. Слід зазначити, що в магазині така гумова крихта не для продажу, а виробники не продають його з малими партіями. Для цього процесу кладу дуже важливо ретельно змішувати крихту та зв’язувальний компонент, і в цих умовах важко досягти. Покриття виявилося недостатньо твердого для своєї мети. Операточне гумове покриття буде під важким навантаженням. Тому і є побоювання, що воно незабаром стане непридатним. У будь-якому випадку, такий експеримент дорогий. І тому, перш ніж приступити до роботи, необхідно повністю враховувати і зважувати в буквальному та образному сенсі.

READ  Ніж відмивання листа випікання з недверним покриттям

Ще один приклад домашньої роботи прикраси під’їзду гумова крихта. Ця робота також може бути виконана самостійно. Також застосовуйте Інтернет-доповідь того ж майстра:

У ці вихідні почали робити ганок в країні. Робив сам, так що докладного фотозвіту не вийшло, але загальний результат видно. І так традиційно фотографії вгору, помітна конфігурація приїзду наслідком повторних перебудовування веранди. Для покриття вибрав два кольори гумової крихти. Дизайн вирішив зробити невигадливий темна рамка з яскравою серединою, причому середню частину вирішив робити міксом 20% темною, 80% яскравою. Маркування крейди з використанням лінійки з OSB 10 мм, пізніше правило. Загальна площа ганку 5,5 кв.М., на рамку пішло години зо три, ліпити гарні переходи і особливо вертикальні частини сходинок потрібно було дуже акуратно. Але весь середній зроблений протягом 40 хвилин. ВеДешкой цього разу не користувався, щоб крихта не липла до шпателя його можна змащувати розчином клей сполучне та розчинник 50/50. Але з шпателем я не здогадувався новим 40 см, за мілководдя, він був Великим. У результаті кути вийшли трохи нерівномірно, не могли звичайно розтягувати їх. Ось вид майже готового ганку. Один кут залишив для проходу, дороблю наступних вихідних. Півфінальне фото. Загалом виглядає непогано. Сусідка побачила і подумала, що ми килимок на ганок постелили. Розмахуючи фотографію красу в готовій формі.

В принципі, кожен може спробувати почаклувати на невеликому фрагменті з гумовою крихтою. Однак такий обсяг сировини, барвників та полімерного сполучного, як ми вже говорили, ви не купуєте в магазині.

АЛЕ, зараз компанія ELITPLIT проводить акцію! Якщо є велике бажання самостійно працювати з інноваційним матеріалом, ми надамо вам можливість відвідати наше виробництво гумових пластин, а також ознайомлення з новим гумовим матеріалом для пошкодження безпечних покриттів, ви можете придбати бажаний набір компонентів Для експериментів на Elitplit завод для експериментів на самостійному виробництві гумового покриття себе на місці. Для відвідування заводу необхідно заздалегідь зв’язатися за телефоном гарячої косильної волосіні ELITPLIT 7 977 870 73 71 з менеджерами компанії. Крім того, професіонали-технологи проконсультують Вас, як правильно працювати з гумовою крихтою.

Як зробити гумову крихту покриття з власними технологіями рук та порад

Кожен з нас хоче будь-якої “підкладки” недороково, і служив якомога довше, і без частого ремонту (і в ідеалі без нього). І щоб не відзначити матеріал, не тріснув, не спалив з ультрафіолету і багато чого про те, що мріяв. Але практика показує, що універсальні продукти не бувають. Поруч, навіть з численними “плюсами”, завжди примикає до будь-якого “мінус”. І згідно з “законом підсилюваності” саме той, хто для нас є важливим.

Розглянемо одну з найпоширеніших проблем. вибір відповідного матеріалу для обробки горизонтальних поверхонь, які відчувають механічні навантаження. Нерідко доводиться думати про те, як краще зробити підлогу в гаражі, погребі чи підвалі свого будинку. Напевно, не буде перебільшення, щоб сказати, що питання розташування платформ під автомобілем на персональному сайті турбує багато. А доріжки на садовій (або присадибній) території? Це бич багатьох «приватників».

Деякі з них цю проблему вирішують просто – залишають на них траву, щоб у дощову погоду не «місити» бруд. Але рослинність піднімається не тільки вгору, вона все ще “повзає” і в ліжку. Хто має котедж, він знає, як довго треба витрачати на приведення доріжок у порядку. Можна цю проблему вирішити інакше. Наприклад, доріжки викласти будь-яким матеріалом. Але тут є труднощі.

По перше. доведеться всю трасу вирівнювати, робити засипку «підкладки» і багато чого ще.

По-друге. не завжди зручно виконувати роботу в умовах, коли доріжка має складну конфігурацію (через особливості розбивання території). Наприклад, для пластин, все повинно бути зроблено “паралельно” і “перпендикулярно”. Так і асфальт на зигзаг не рухаються.

Наведемо лише кілька прикладів вартості матеріалів, які можна використовувати як настил для підлог у підсобних приміщеннях або доріжок на ділянці:

 • Дерево. від 1000 / м² (але все ще потрібно висихати, замочити!);
 • Бетонна заливка. від 800 / м² (включаючи всі необхідні матеріали);
 • піщаник – від 260/м²;
 • Плитка. від 400 / м².

І тепер зверніть увагу на такі моменти:

 • багато матеріалів доведеться різати, пиляти, додатково обробляти;
 • Підготовчі заходи, які вже були сказані;
 • міцність. Дерев’яні гнилі, бетонні тріщини, піщаникові крихти. “Параметри” багато.
READ  Як самому зробити клей для плитки

Використовуйте гумову крихту для покриття

Якщо ми говоримо про гумову крихту, воно буде коштувати 380 / м² (з поліуретаном як зв’язувачем). Як кажуть ті, хто вже працював із цим матеріалом, це зможе виконати будь-який господар, який навіть не має досвіду такої роботи. До речі, рекомендований шар “розливання” не більше 8 см. Такої товщини цілком достатньо.

У продажу є доріжки (рулонні вироби). Наприклад, готова смужка гумової крихти обійдеться приблизно 860 (3 мкс 0,3 м). Ширша – в 60 см, тієї ж довжини – коштує 1680

На жаль, в нашій країні ще мало такого матеріалу, тому ми спробуємо пояснити.

Переваги продукції

 • Можливість укладання на будь-яку основу. Його необхідно лише попередньо утрамбувати. Незначна вага гумової крихти не створює жодного навантаження на «основу».
 • Проста методика проведення робіт. Головне. суворо дотримуватися відповідних рекомендацій виробника. Але це, перш за все, стосується проблеми створення маси, призначеного для “заповнення”, і сам процес досить простий. Найманих професіоналів, які також повинні платити, безумовно, не потрібно.
 • Висока ремонтопридатність. У разі появи дефектів їх усунення проводиться «точковим» методом.
 • Травмобезпека. Гумова крихта після «монтажу» утворює рівну, еластичну (м’яку) поверхню.
 • Додавання різних барвників дозволяє оброблену ділянку вписати в будь-який ландшафт.
 • Матеріал не схильний до стирання.
 • Як і будь-яка гума, продукти характеризуються такими властивостями, як стійкість до теплових ефектів, вологи.
 • Матеріал не виділяє небезпечних для здоров’я речовин.
 • Тривалий (запеклий) термін покриття (щонайменше 8. 10 років, якщо спостерігається технологія установки).

Якщо розглядати такі “плюси” гумових крихт, вони не будуть утворювати калюжі на поверхні (структура матеріалу пориста); проростають через це трава; У холодну погоду матеріал не буде “розірвати” льоду, переваги використання цього покриття безперечні.

Але це не єдина сфера застосування гумової крихти. Вона може використовуватися практично скрізь. на даху гаража, при облаштуванні вимощення будівель, дитячих або оглядових майданчиків тощо.

Єдина «трудність» – поставити огорожу, щоб маса не розливалася по всій площі, а залишалася (і застигала) у певних межах.

Який інструмент знадобиться при укладанні гумової плитки

Щоб викласти гумову плитку з власними руками, достатньо мати невеликий набір інструментів та пристроїв. Ви будете потребувати:

 • пристосування для розмітки (достатньо кілочків та мотузки);
 • рівень та лінійку;
 • Нож, електричний головоломка;
 • дерев’яний або гумовий молоток (торговий центр);
 • зубчастий шпатель для нанесення клею (при укладанні на бетон);
 • губка або ганчір’я для видалення надлишків клею (при укладанні на бетон).

Чи можна зробити плитку в домашніх умовах?

Високоякісну продукцію, що виготовляється холодним способом, виготовити «вдома» нереально. А ось «гарячий» дешевий варіант цілком реалістичний.

Для виготовлення гумової тротуарної плитки своїми руками великих площ, грошових та тимчасових витрат не потрібно – достатньо буде прикупити таке обладнання, як гарячий прес, прес-форми, та й природна сировина у вигляді гумової крихти та інших компонентів.

Якщо купувати найдешевше обладнання б/у, то стартова інвестиція не перевищить 200 000. 250 000

Таким чином, міні-виробництво плит із гумової крихти своїми руками можливе навіть у гаражі. Проблеми можуть почати пізніше. на етапі продажу. «Гаряча» плитка. товар з не дуже гарною репутацією, тому з пошуком клієнтів можуть бути проблеми.

зробити, плитка, гумової, крихти

Як і в будь-якому іншому виді діяльності, потрібно для того, щоб організувати виробництво плитки з гумової крихти. Компетентна організація справи, точні розрахунки та послідовна реалізація передбачуваного. найкоротший шлях, що дозволяє організувати виробництво гумових покриттів від крихти.

зробити, плитка, гумової, крихти

Процес виробництва плитки із гумової крихти, рецепт гумової плитки GlobalPlant.ru

Незважаючи на велику кількість різних продуктів з гумової крихти, найпоширенішою є плитка 50×50, товста 4 см. Тому при розрахунку виручки спиратимемося на цей виріб.

Щоб обчислити продуктивність, ми приймаємо цю зміну. 8 годин, працівник. 1 особа, ініціатор проекту (IP) допомагає йому. За зміну виробляється 20 м2 виробу, за 22 робочі дні – 2022=440 м2. Якщо на своєму виробництві ви налагодите роботу у дві зміни, тоді за місяць буде виготовлено 880 м2 готової продукції. Природно, число працівників при роботі вночі збільшиться.

Виробництво плиток гумової крихти

Розрахуємо вартість матеріалів для виробництва 1м2 плитки. 255162 452000,3595 = 931.25

Устаткування для виробництва плитки із гумової крихти

Виробництво гумових підлоги не вимагає великих фінансових інвестицій. Мінімальний набір обладнання та матеріалів для успішного початку бізнесу для виробництва кольорових плиток з гумової крихти складається з:

 • Прес гідравлічний із зусиллям до 12-ти тонн – 1шт. Він застосовується для технології холодного пресування з подальшим обробленням матеріалу в термошафі. А для технології гарячого пресування буде потрібно вулканічний прес (його ще називають термоформувальний прес). Він дорожчий, але тоді не потрібно купувати термошафу. Тому технологія гарячого пресування вимагає менше часових витрат (заощаджуватися 4 години).
 • Змішувач з подачею дозатора. 2 шт. В одному змішувачі готуйте суміш для верхнього шару плитки, а у другому. для нижнього.
 • ThermoShkaf. 1PC. Якщо є вулканічний прес. не потрібно.
 • Стіл розформувальний. 1 шт.
 • Прес-форми (матриця). 20 штук. Обов’язково нові без качалки з гладкими сторонами.
 • Візки для форм. 2 шт.
 • ваги. 2 шт.
 • Інструменти для роботи та монтажу (лопати, цебра, совки тощо).Р.). один комплект.
 • Інструкції та навчальні матеріали (технологія та формулювання складу).

1 працівник зумів справитися з обсягом виробництва 40 м2 за зміну. 2 працівники на тому ж устаткують підвищення продуктивності сучасної риболовної лінії у двох. Хоча ціна на плитки з гумової крихти починається з 19 за 1 м2.

Виробництво плитки

Сама виробництво тротуарних плит дуже низька, оскільки для цього використовуються вторинні матеріали. Використовували автомобільні шини, перероблені та перетворюються на невелику крихту, дають сировину для виготовлення цього сучасного диво. У виробництві автомобільних шин використовуються природні матеріали гуми, масел та інших специфічних інгредієнтів. Навіть якщо для здешевлення вартості шин їх виробництво використовує штучний каучук, у нього практично такі ж технічні характеристики, як у натурального. Для охорони навколишнього середовища дуже важливо, що автомобільні шини отримують друге життя.

READ  Деревянный плинтус как сделать угол

Переробляючи їх у дрібну крихту спеціальним подрібнювачем, додаючи зв’язувальні компоненти та відтінки, можна отримати покриття для зовнішніх робіт. Виробництво гумового покриття проста і проходить у кількох етапах. На початковому етапі автомобільні шини раніше обробляються спеціальними композиціями для знежирення та видалення різних забруднюючих речовин, обробляються у невеликій крихті. Використовуються подрібнювачі механічної дії, тому що вплив високих температур на цьому етапі може негативно позначитися на подальшому виробництві.

Крихітка буде однорідна, що має однакову текстуру і розміри, що не виходять за межі норми. Діаметр крихти не повинен перевищувати 5 мм, мінімальний розмір 1 мм. Для подальшої підготовки однорідної тонкої суміші в гумову крихту додають кольорові пігменти, які можуть бути кольоровими готовими продуктами в будь-якому кольорі. Ще додають зв’язувальні компоненти для того, щоб суміш стала однорідною та однофактурною. Кінцевий етап виробництва плитки включає пресування з отриманої суміші готових плиток.

Послідовність укладання гумової плитки.

Методика пресування буває двох видів: гаряча та холодна. Обидві однаково ефективні, витрати на виробництво практично однакові. Відмінність лише у способі їх виготовлення. В іншому, всі якості та переваги таких плиток однакові: обидва види прості та надійні в експлуатації, монтажі та догляді. Багато користувачів даного покриття впевнені, що плитка, зроблена гарячим пресуванням, поступається за своїми технологічними та експлуатаційними властивостями плитці холодного пресування. Але це не так.

Численні докази виробників та фахівців, які використовували ці плитки в роботі, одним голосом, стверджують, що немає різниці. Технологічний процес виготовлення плиток при гарячому способі пресування включає в себе перебування протягом чверті години виробу в шафі при температурі 140 градусів.Хоча холодний прес-метод передбачає розміщення плиток у тому ж шафі протягом тривалого часу, близько 4 годин. Температура при цьому не може бути змінена, її постійна константа 80 градусів. У той же час вартість виробництва майже однакова.

В обох випадках споживана енергія однакова, але лише на різних етапах виробництва.

Виробництво гумової плитки гарячим способом за собівартістю дешевше в кілька разів, ніж холодним способом, оскільки плитка робиться набагато швидше. Тому для малих підприємств для виробництва гумової плитки вигідніше придбати риболовну лінію для виготовлення гарячого пресування для економії бюджету.

Для великих підприємств краще використовувати холодну пресувальну риболовну лінію, оскільки вона є високопродуктивною. У той же час можна зробити втричі більше плитки, ніж з гарячим натисканням.

зробити, плитка, гумової, крихти

Форми плиток можуть бути найрізноманітнішими, так як величезна різноманітність форм для них випускається промисловим способом.

Плитка може бути просто різними геометричними фігурами, або у вигляді деяких фігур або кольорів.

Ландшафтні дизайнери вважають за краще мати справу з геометричними формою плитки: вони легше монтувати та створювати різні шляхи та візерунки.

Плитки у формі квітів або інших фігурок робляться за спеціальними замовленнями.

У широкому виробництві їх практично немає, оскільки вони використовуються лише за спеціальних проектів.

Виробництво гумової плитки. Бізнес ідея

Технологія виробництва

Є три способи виробництва еластичних елементів: термохімічний, холодний та за допомогою вулканічного пресу. Гумову плитку своїми руками в домашніх умовах можна робити лише простим гарячим способом. Для цього знадобляться лише вулканічний прес та шаблони різного розміру. Невелике виробництво можна налагодити навіть у маленькому приміщенні.

Купити обладнання для термохімічного, гарячого, холодного пресування можна в RBXGroup. Наша компанія єдиний у Росії виробник усіх типів комплексів для створення еластичної плитки. Працюючі виробничі косильні волосіні завжди можна відвідати особисто.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS