Статті

Як зробити перила на веранді зробити це самостійно

Як зробити паркан для тераси дерева

Для пристрою вам потрібні компоненти:

Якщо опори та перила переносяться функціональним навантаженням, то балясини та роль декоративного декору також виконують.

Батьки для тераси – фотографії з сортами

Баласини для деревної тераси Дерев’яні тюки для терас

Якщо тераса знаходиться над поверхнею поверхні більш ніж 30 см, необхідно забезпечити наявність одного або декількох кроків.

Якщо більше, ніж метр – вам знадобиться перила для дерев’яної тераси дерева.

Послідовність дій

Щоб правильно встановити перила та тюки з дерева безпосередньо з власними руками, вам потрібно дотримуватися певного порядку дії.

Для досягнення високих естетичних характеристик рекомендується виправити основні компоненти для проведення прихованого шляху.

Подібні шпильки використовуються для фіксації.

 • На певній відстані встановлюються довідкові стійки. Для цього, у площині підлоги, пробурені спеціальні отвори для шпильок. Для них плануються несучі елементи.
 • Між стовпчиками внизу, мереживо розтягується таким чином, щоб балясини розташовані строго підряд. Використовуючи рулетку, місця встановлення зазначені за рівним періодом без будь-яких зміщень.
 • Отвори пробурені в кожній точці. Вони встановлюються з меншими шпильками, ніж у випадку стовпів. Дерев’яні елементи після установки, що сидять на штифтах по черзі.
 • На заключному етапі встановлено горизонтальні частини дизайну. Коли виконується баласин-кріплення та перила дерева, встановлюється установка спеціальної стійки, яка фіксується поруччям.

Кріплення поруччя для спеціального бару.

Важливий! При необхідності, горизонтальні перехресті, які виконують функції поруччя, можуть бути закріплені за допомогою тих самих металевих розливів, які загвинчуються в кінці балясину.

Переваги та недоліки дерев’яних конструкцій

Однак деревина більш схильна до негативного впливу вологості. Він дуже добре горить. Комбіновані суміші для просочення та обробки деревини допомагає протистояти якості палива. Дерев’яні елементи вимагають по догляду: вони повинні розглядатися спеціальною безпекою, обережно забруднювати та постійно оновлювати лаку покриття або використовувати фарбу. В іншому випадку, з часом матеріал просто втрачає свій природний відтінок, стає сухим, більш крихким або, навпаки, перетворюється.

Сходи

Щоб захистити терасу від вітру або забезпечити безпеку залишків людей, використовуйте перила. Цей елемент також може збільшити привабливість тераси. Про те, як самостійно побудувати перила для тераси розглянути далі.

Терраса Прайки: переваги використання та функціональні цілі

Використання тераси без перила може призвести до випадкового краплі та пошкодження від нього, і особливо дітей. Встановлення перила робить цей елемент зовнішнього вигляду не тільки привабливим, але і безпечним.

Є багато варіантів виготовлення перила тераси. Вибираючи тієї чи іншої, ви повинні посібникувати, перш за все, на зовнішній стороні самого будинку, її стилю, матеріалу, з якого тераса зроблена, і об’єкти, близькі до нього.

Серед переваг масиву для тераси на терасу слід виділити:

 • забезпечення захисту цієї території від вітру, снігу, сміття та інших сторонніх інвазій;
 • Забезпечення безпеки людей та дітей, які знаходяться на терасі;
 • Наявність поручень робить зовнішній вигляд тераси більш привабливою та завершеною;
 • Чітке відокремлення тераси, на якому розташована зона відпочинку, з інших ділянок вулиці.

Пряжа для тераси Фотографії та сортів парканів

Що стосується конструктивних ознак, порушення, встановлені на терасі, поділяються на:

Перший варіант найчастіше виконує функцію прикраси тераси, а не захист від вітру. Крім того, відкрита перила дозволяє дотримуватися побутової території, вони не перешкоджають сонячному світлі на терасі.

Другий варіант. Закриті конструкції виконують функцію захисту тераси від стороннього вторгнення, а також атмосферних впливів, таких як сніг, дощ і т.D.

Друга класифікація перила передбачає їх розділення у співвідношенні з матеріалом їх виготовлення. Залежно від цього чинника, перила:

Перший варіант характеризується більш високими експлуатаційними характеристиками та стійкістю до різкої зміни температури. Крім того, така перила не вимагає особливого догляду та їх обробки з особливими засобами, а для їх прання, досить звичайної води та ганчірки.

READ  Що монтувати гофрування за паркан

Перший вид синтетичних перил для тераси. Огорожі з DPS (дерев’яний полімерний композитний матеріал). На вигляд, матеріал нагадує пофарбовані дерев’яні конструкції, однак, у порівнянні з ними, він має певні переваги. До них відносяться:

 • вища стійкість до температури режиму температури;
 • стійкість до вологи;
 • стійкість до деформації;
 • сила;
 • не-аптека;
 • Немає необхідності додаткового догляду.

Цей варіант для виготовлення перила досить високий через хороші характеристики продуктивності.

Полівінілхлоридні перила для терас. Основна відмітна особливість є наявна вартість. Це пояснює популярність цього матеріалу для виготовлення перил. Крім того, пластична перила не потребує додаткової догляду. фарбування або покриття з особливими засобами. Однак цей варіант достатньо підлягає механічному пошкодженню завдяки цьому, їм потрібна постійна заміна. Крім того, пластик здатний горіти під впливом сонячної радіації та змінити колір.

Якщо ваш будинок побудований з дерева, то відмінне рішення буде встановлення на терасі дерев’яних перил. Вони стосуються класу природних парканів, що мають як переваги, так і недоліки.

Дерев’яна перила відрізняється в першу чергу з елегантним і привабливим виглядом, вони чудово підходять для дому, який вже має певні дерев’яні конструкції. Крім того, така перила може бути зроблена незалежно, у порівнянні з синтетичним. Крім того, існує можливість вибору своєї форми, розміру, а наявність різьбових фрагментів значно прикрасить дизайн. Однак дерев’яна перила також характеризується такими недоліками:

 • нестабільність вологості;
 • можливість деформації;
 • Необхідність додаткової обробки потужностями, лаком або фарбою.

Інший варіант природних забоїв є перила клейового типу. Їх зовнішній вигляд характеризується переважно благодаттю. Металеві конструкції відрізняються за високою вагою і нестабільними для вологи, тому вони рідко використовуються для виготовлення пейзажних, але виявлено металеве огородження прямокутних значень.

Використання божевільного або ламінованого скла дозволяє робити перила конфігурації скла. Цей варіант перила захищає терасу від пилу, сміття, вітру, і в той же час відкриває прекрасний вигляд навколишнього простору.

Деякі класичні коханці вважають за краще побудувати фехтування на терасі каменю. Однак слід зазначити, що така перила значно завантажує дизайн, зменшуючи його життя.

Незвичайний вигляд відрізняється будівництвом парканів на основі мотузки або кабелю. Для того, щоб зробити такий дизайн, це займе декілька поздовжнього, найчастіше сталевих конструкцій, на яких кабель розтягується по периметру тераси. Побудувати такий дизайн себе досить швидко.

Необхідністьпризначення принесе паркан з бамбука. Цей матеріал ідеально поєднується з дерев’яними або бамбуковими стільцями, столом та диваном.

У співвідношенні з виробником, перила на терасу є:

 • горизонтальний. Всі перемички розташовані в горизонтальному положенні;
 • вертикальний. Кожен елемент перила встановлюється у вертикальному положенні;
 • Хрест. Перемички мають різні позиції, перетинаються разом.

Терраса ціна та функції відбору

Вибір перила на терасу слід керуватися такими характеристиками:

 • Матеріали виготовлення перила повинна бути добре поєднана з загальним виглядом будівлі;
 • Ви також повинні розглянути вагу структури, оскільки вона повинна бути оптимальною, а для того, щоб не завантажувати терасу;
 • вимоги до операційних характеристик та для подальшого догляду за порушеннями;
 • Матеріали повинні бути доступними для заміни пошкодженого залізничного відділення, якщо це необхідно;
 • Дизайн повинен бути легко зібраний та встановлений.

Дерев’яні перила для тераси: принцип виробництва

Перед початком роботи визначте тип деревини, з якого буде виконуватися перила. Найбільш оптимальний варіант для вулиці. Сосна. Вона містить велику кількість смоли, яка з одного боку є антисептиком, що запобігає утворенню гриба та форми, а з іншого – захищає дерево від вологи та сушіння. Також, щоб побудувати перила з дуба, бука або модрину. Відмінний варіант. Використання деревини з сибірської модрини. Це добре толерант вологи, температура крапель і відрізняється довгим терміном служби. Крім того, перила з модриною не потребує додаткового забарвлення. Через високу щільність матеріалу. Перила мають високий рівень сили та стійкості до механічних впливів.

Використання ATE для виготовлення перил є актуальним лише після термічної обробки матеріалу. Не рекомендується використовувати золу, оскільки його занадто висока щільність викликає швидке знищення під впливом зовнішніх подразників.

Перший варіант відповідає за забезпечення функціонального навантаження. Підтримка роблять перила, стійкі до механічного пошкодження та навантаження. Баласини роблять дизайн більш привабливим і покращує його зовнішній вигляд.

Якщо тераса по відношенню до землі висока, то вона оснащена кроками, на яких також знаходиться перила.

Будівництво перила починається з виконання їх малювання та визначення форми. У цьому питанні ви можете зв’язатися з фахівцями або зробити проект самостійно. Почнемо з того, необхідно визначити оптимальну висоту паркану. Найбільш оптимальний розмір. 100 см. Далі визначає кількість опор, встановлених на найважливіших областях тераси, у кутах і, при необхідності.

READ  Як побудувати теплицю з кадрів зробити це самостійно

На початку встановлення опор, інтервал між опорними частинами становить близько 150 см. Хоча це значення визначається на основі вітрового навантаження області, матеріал, з якого було зроблено перила. Підтримка деталей також можуть підтримати дах на терасі. Після їх установки виробляють баласинську установку. Інтервал між ними залежить від раніше розробленого періоду. Оздоблювальна сцена. Монтажні перила.

Перила на терасу з власними руками: рекомендації збірки

Якщо планується використовувати дерев’яні перила на терасі, яка не має даху, то найкраще використовувати деревообробну машину для виготовлення перила, а також для з’єднання деталей один до одного. Клей категорії D4.

Зверніть увагу, що перед початком роботи необхідно забезпечити високоякісну обробку та шліфування дерева. У цьому випадку огорожа буде служити своїм власникам протягом тривалого періоду часу.

Інструкція з виготовлення деревини:

Красиві перила на терасі з її власними руками! Кожен може!

Встановлення опор, закріплених з розливами та якорями.

Розташування стійок, інтервал між яким становить 120 до 150 см.

Монтаж перил, для виготовлення якого найчастіше використовується деревина.

Встановлення напівкруглої підкладки та фіксації бічних елементів на накладках.

Заповнення всіх слотів за допомогою монтажу піни.

Крім того, після будівництва Railil вони повинні бути оброблені спеціальними композиціями, лаком та фарбою. Таким чином, дерево триватиме довше і не буде піддаватися гниттям.

Для того, щоб обробляти деталі дерева, скористайтеся щіткою або черевною. Другий варіант забезпечить більш рівномірний розподіл композиції на поверхні. З метою забезпечення надійного захисту терасових поруч з зовнішніх факторів використовуються такі види композицій:

Установка дерев’яної перила робить терасу більш барвисту, сприяє успішному союзу зовнішнього вигляду та інтер’єру будівлі, робить терасу більш затишним.

Визначення висоти паркану, насамперед, слід враховувати безпеку, обчислити висоту перила, з урахуванням дитини падати через перила. Таким чином, коли тераса розташована на відстані від землі на 0,5 м, мінімальна висота перила становить 100 см.

Перш ніж встановити підлогу перила, підлогу на терасі вже повинна бути завершена і пофарбована, при необхідності. Оскільки установка всього дизайну здійснюється на підлозі підлоги. Для закріплення балаазин та допоміжних конструкцій використовуються прив’язки та різьбові з’єднувальні елементи. Для того, щоб встановити балясини, найчастіше досить довговічні та високоякісні клеї. Збільшити силу всього дизайну, використовуйте кути, рожеві та кронштейни.

Виробництво металевих перил для тераси з власними руками

Сталеві перила для тераси відрізняються привабливим виглядом та спеціальною вишуканою. Вони представлені такі вимоги:

 • Перила повинна бути міцною та надійною, не повинна завантажувати дизайн;
 • Вони повинні забезпечити силу, оскільки це стосується безпеки людей, які залишаються на терасі, залежить від цього;
 • Перила повинна бути естетично привабливим, елегантним і красивим.

Є кілька різновидів матеріалів, з яких можна побудувати перила терасу:

 • чорні метали. пофарбовані фарбою в будь-якому тіні;
 • нержавіюча сталь. Матеріал, який характеризується корозійним опором ідеально підходить для відкритої тераси, крім того, полірування дає періодику більш привабливим виглядом;
 • Алюмінієві перила не завантажують терасу, відрізняються легкою вагою та привабливим виглядом.

Крім того, розрізняються кілька способів виготовлення огорож:

 • Лазерна мода. Серед його переваг слід відзначити зручність та простоту роботи;
 • Ковані вироби мають елегантний вигляд, однак, це займає багато часу та певний досвід роботи з спеціальним обладнанням.

Для того, щоб встановити перила, наявність спеціальних якорів, що забезпечують високоякісну та надійну терасу сполуки з перилами. По-перше, встановлені основні еталонні частини, встановлені додаткові структури ноги.

Використання ДПК для тераси

Для сучасних літніх котеджів сьогодні піднятий для використання ДПК.

На останньому етапі фехтування фіксується на полюсах і покрита лаком або маслом.

Ця абревіатура розшифровується як з дерева-полімерного композиту. Він створює профільну систему шляхом екструзії, з яким дуже зручно працювати. Сама виробнича технологія полягає в наступному:

 • У спеціальному апараті, всі необхідні компоненти закладені, починаючи з деревних чіпів і закінчуються спеціальними хімічними доповненнями;
 • Все це перемішують у однорідну масу, тоді як спостерігається визначений температурний режим;
 • Крім того, композиція входить у форматний екструдер.

Врешті-решт, випуск є масою пластикової природи, з якого вже формується профіль. Такий матеріал покритий шаром полівінілхлориду, який дозволяє їй придбати його сили та еластичність.

Типи парканів і вимог до них

Паркан тераси виконує кілька функцій:

 • Захист від падіння;
 • Він має природний вигляд;
 • обмежує територію;
 • дає завершення комплексу;
 • це додаткове місце для розміщення ювелірних виробів та декору.

Загальні правила та стандарти для ГОСТ

Вимоги до розміру парканів у ГОСТ 25772-83. Стандарт забезпечує:

 • Висота паркану тераси не нижче 900 мм;
 • Відстань між вертикальними балазинами не перевищує 10 см (якщо є ще поперечні смужки, то відстань може бути більшою, але м’яч між елементами не повинен розбивати м’яч діаметром 107 мм);
 • Не повинно бути різких виступів, які можуть бути поранені;
 • Відстань між опорами не повинно бути більше 2 метрів, щоб забезпечити жорсткість;
 • Лічильник шаблону дизайну повинен витримувати вантаж не менше 300 кг.
READ  Кріплення для риболовлі ПВХ

У дитячих установах забороняється зробити перила з горизонтальними балясами, незалежно від того, що вони не могли використовувати їх як сходи.

Огорожа для веранди є великим вибором структур з різних матеріалів

Паркан тераси може бути відкритим або закритим. Структури першого типу будуються, щоб дати спеціальну декоративну додатку. Вони, звичайно, виконують захисну функцію. Але головне завдання полягає в тому, щоб зробити зовнішній вигляд веранди більш привабливою і незвичною. Але закриті паркани забезпечують безпеку відпочинку, а також захищати терасу атмосферних опадів та поривів вітру.

У формі паркану ділиться на криволінійну, пряму і вигнуту, і за типом виробництва – на вертикальному, горизонтальному та комбінованому. Останні часто називають хрестом. Зробіть це самостійно, ви можете зробити огорожувальні структури з різних матеріалів. Паркани тераса зроблені з:

 • Полівініл хлорид. Такі перила мають доступні витрати та високі естетичні якості. Але в їх структурі вони крихкі. З недбалою установкою вони тріскають. Домашні ремісники досить рідко використовують ПВХ, і лише у випадках, коли продовження огорожі буде здійснюватися в основному лише декоративна функція.
 • Дерев’яний композит. Цей відносно новий синтетичний матеріал зараз дуже популярний. Недорого, робота з композитними продуктами просто. Огорожі з такого матеріалу характеризуються гарною стійкістю до високої вологості та відмінностей температури, високою силою.
 • Металевий. Зробіть це самостійно зробити металеві огорожі. Але тут потрібно розуміти, що така робота буде справді трудомісткою. Не кожен майстер хоче звернутися до зварювальної машини, розпилюючи для різання твердого матеріалу та інших спеціальних інструментів. З цієї причини паркан з металевих дочірніх компаній та власників заміських будинків надзвичайно рідкісні.
 • Камінь. Такий матеріал також використовується рідко. Самостійно побудувати кам’яну перила, вам доведеться обладнати дуже довговічну та громіздку фундацію, найняти важке обладнання для перевезення каменів, зрозуміти тонкощі їх укладання.
 • Calene або ламінований скло. Огорожа з цього матеріалу дає розширення привабливим видом, візуально розширює область веранди. Але скляні вироби мають два недоліки – вони коштують досить дорогим і крихкі. Зробіть це самостійно від них. Найчастіше така робота довірена фахівцям.

Найбільш популярними серед вітчизняних власників приміської нерухомості використовує дерев’яні оболонки конструкцій. Дерево – екологічно чистий і красивий зовнішній матеріал. Легко працювати з ним. З дерева ви можете створити будь-яку терасу паркан – навіть найбільш незвичайні і складні форми. Є там, де ваша фантазія! Дерев’яна перила потребує регулярного догляду та попередньої обробки спеціальними захисними композиціями – антипіренними та антисептиками. Перші рішення захищають деревину від пожеж, другий – з різних мікроорганізмів, грибків та дрібних шкідників.

Типи Балясина

Балазини низькі стовпці, які підтримують перила. Виробничі матеріали для них є найбільш різноманітними – з дерева до пластику, а форми дозволяють створювати будь-яку терасу.

Найбільш поширеними видами балазину включають:

Прямий і круглий – звичайні сегменти, як правило, це бари з різних матеріалів, на яких розташовані огорожі. Створений з того ж матеріалу, що і перила. Різьблені готуються окремо – за допомогою різних інструментів вони дають форму, як правило, те ж саме фехтування по всьому периметру.

Перила можна зробити без бабосину – прогалини між окремими колонами закриті з полікарбонатом, склом або фанерою. Це також є спільним способом покриття зовнішньої сторони огорожі з кріпленням та іншими обробними матеріалами, стійкими до погодних умов.

Технологія виробництва терасу

Без прекрасної огорожі, веранда важко назвати готовим, тому місце відпочинку, як правило, оформлені пластиковими, металевими або дерев’яними перилами. Останній варіант є найбільш привабливим – це естетична і проста у виробництві. Які нюанси вважають, що при створенні паркану для веранди буде обговорюватися в цій статті.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS