Статті

Як зробити магніти за штори зробити це самостійно

Використовуйте в інтер’єрі

Власники магнітних завісів можуть бути встановлені в будь-яким номерах. Однак важливо пам’ятати деякі нюанси, пов’язані з їх розміщенням в різних умовах. Отже, при оформленні магнітів, штори в спальні повинні бути переважними варіантами нісенітниці та спокійних відтінків. На тлі важких і масивних штор, великомасштабні власники будуть виглядати краще. Дизайн цих компонентів повинен скинути печатку акценту, який присутній у інтер’єрі спальні.

Для вітальні та залу ви можете забрати яскраві та насичені магнітні тримачі, які притягують велику увагу. Звичайно, вони повинні підійти до стилю інтер’єру. Наприклад, стильні металеві копії будуть виглядати чудово у поєднанні з шторами, що мають гарну блискучу поверхню. Ці продукти стануть вражаючим додаванням ансамблю у стилі “високотехнологічного”. Великі аксесуари, які імітують золото та срібло, прикрашені “дорогоцінними” каменями, підходять для стилів, таких як “бароко” або “Ampire”.

Магнітні кліпи дозволено висить на штори на кухні. Для цієї кімнати краще вибрати більше практичних продуктів, в яких немає великої кількості різних частин. Бажано віддавати перевагу пластиковими варіантами або легким металом.

Основна мета пікапів для штор

Ніколи не виходить з моди – це прекрасний та корисний аксесуар виконує кілька функцій:

Увага! На нашому сайті заробляв дизайнер кухні. Ознайомтеся з ним і дизайн Кухня вашої мрії може бути абсолютно вільним! Також можна використовувати дизайнерські шафи.

 • Візуально усуває недоліки підвіконня та вікон;
 • Прикрашає діаграму, дає інтер’єр готового вигляду;
 • Допомагає приховати дефекти тканини завіси;
 • Допомагає при регулюванні освітлення.

Основною метою суспензій є те, що за допомогою їх допомоги, штори можуть бути зібрані та зафіксовані таким чином, щоб в кімнату з’явилася необхідна кількість сонячного світла.

Оригінальні ідеї

Кафедра для штор виготовляються у вигляді шнурів, кільця, затискачів. Матеріали використані металеві, пластикові, деревини, магніт, тканина, бусини. Щоб створити оригінальний тримач завіси з власними руками, будуть потрібні наступні матеріали:

 • шнур, коса або дріт;
 • стінний гачок;
 • Декоративні елементи (кнопки, бусини, намистини);
 • клей;
 • ножиці;
 • Пасація;
 • щипці;
 • нитка;
 • голка.

Легше зробити пікап з шнура довжиною 70 см і дроту діаметром 2 мм, а довжина 2,5 м. Попередньо виміряний шматок дроту 50 см, який двічі. Бужін повідомив, що він розташований у центрі дроту. Матеріал збирається до котушки.

На кінцях носять буси різних форм і розмірів. Від’єднайте кінці підвіски. Процес прокатки елементів декору продовжується. Для підключення бусини, дротяні повороти. Якщо мені не подобається результат, дріт обертається, намистини знаходяться в іншому порядку.

Для фіксації продукту використовує шнур з підвіскою. Краще використовувати бездротовий шнур. У цьому випадку ви можете легко відключити нитки, проїжджаючи дріт. Поради повороту разом. Підвіска фіксується. Розуміння відрізається. На кінцях виробу виготовляються петлі для фіксації на гачках, встановлених у стінах. Для виготовлення красивих вікон, намистини замінюються іншими матеріалами: квіти Canzashi, лазерні диски.

Як шити пікапи для штор

Сьогодні є багато майстер-класів для натискання штор. Визначити розмір майбутнього продукту, варто збирати штори та виміряти відстань до кріплення. Слід пам’ятати про допомоги для швів та методів кріплення. Для саморобних пікапів для штор.

Важливий! При виборі тканини і визначення висоти, варто навігація щільності завіси. Важливо, щоб пікап може тримати його в зібраній формі.

При виборі занадто тонкої тканини, щоб дати йому твердість, варто використовувати phlizelin. Щоб зробити пікапи для штор з власними руками з тканини, модель варто безпосередньо на матеріалі або для зручності зразків.

Різновиди магнітних тримачів для штор

Магнітні тримачі для штор мають величезну кількість дизайнерських рішень. Починаючи з найпростіших, закінчуючи найбільш складними варіантами. Для їх виготовлення використовуються різні матеріали: тканина, пластик та інші. Тепер ми детально подивимося на них.

Враховуючи, що власники мають зручну форму, вони легко виправити на будь-якому місці штори – посередині, на боці або низько на підлозі.

Найбільш використовується варіант з тканини, вони рекомендуються поєднувати з типами легких завісів. Звичайні стрічки перетворюються на найбільш складні букети кольорів. Особливо вигравши поєднання різних кольорів з шторами.

Магнітні мітки не вимагають додаткових зачіпів і кріплень.

Кліпи з дерев’яними елементами рекомендують застосовувати в класичному дизайні інтер’єру. Вони чудово виглядають у сукупності з дерев’яними меблями, дають елегантність продукту.

Не потрібно керувати додатковими цвяхами у стіну або закріпіть деякі гачки. Дизайн власників не призначений для таких дій.

підказка! Не вибирайте темні тони. Гармонійно виглядає світло-коричневим кольором.

Пластикові пікапи для штор на магнітах ідеально підходять для абсолютно будь-якої дизайнерської кімнати. Такий матеріал дає можливість створювати всілякі форми та кольорові відтінки.

READ  Як зробити дерев'яну альтанку в країні

Позитивне майно власників є те, що вони не псують, не дихайте, не подряпайте тканину, на відміну від інших пристроїв.

Метал, як пластик, служить відмінним матеріалом для виготовлення затисків. Продукти з кришталевими елементами особливо успішно або золото розпилюється.

Магнітні тримачі – це простий дизайн, що складається з двох невеликих магнітів та щільної коси або канату, що з’єднує їх.

Магніти для штор роблять це самостійно

Сьогодні так звані магніти для штор, дедалі популярні. Завдяки цьому модельний діапазон постійно зростає. Опції для аналогічних продуктів стають все більш і більше. Зрештою, все більше і більше власників доходить до висновку, що скибочки тканини висять у вікні отворів – це не декор. Або досить неповні. Зрештою, штори також повинні бути написані красиво, наприклад, додавання ламбрекенів. Це дозволяє дати приміщення новизни та оригінальності. На відміну від інших аксесуарів, магніти для штор не пошкоджують матеріал, оскільки він не пов’язаний з допомогою механічного кріплення до тканини. Тому матеріал залишається цілим, а затискач може бути використаний у будь-якому місці.

Особливість таких магнітів полягає в тому, що вони не тільки можливі в готовій формі, але також роблять це самостійно.

Незалежне виробництво

Дизайн магніту може бути будь-яким. Але це не завжди повністю, як ви розробляти, колір, матеріал або інші параметри. У цьому випадку ви можете зробити пікапи для штор з власними руками на магнітах. Отриманий аксесуар буде предметом гордості, яка не знайдена ніде у світі.

Процес виготовлення дуже простий. Необхідно бути акцій з наступними об’єктами:

 • магніти в кількості двох частин;
 • матеріал, який служить сполучною смужкою (текстиль, кабелі, ланцюги тощо);
 • клей;
 • Ювелірні вироби, які прикрашають магніт.

Якщо вам потрібна тканина стрічка, щоб забрати, піклуватися, щоб це було щільним і зберігати форму. Іноді рекомендується додатково зробити щільну основу пластику, банданда або картону, яка полягає у обрізі кришку з тканини, гармонізації з матеріалом портера.

Як елементи декору ви можете використовувати квіти з текстилю, маленькі плюшеві іграшки (зазвичай продаються у вигляді ключових швів), пластмасові прикраси тощо. Але можливі інші варіанти. Все залежить від вашої фантазії, навичок та бажання працювати з власними руками.

Сам виробничий процес надзвичайно простий. Два попередньо виконані магніти склеєні попередньо виконану сполучну стрічку.

Саморобний магніт має індивідуальний дизайн

Магніти та пікапи для штор роблять це самостійно

Штори – це одне з головних прикрас будь-якої кімнати, представленої у широкому асортименті.

Це жалюзі та важкі класичні “на підлозі”, і пряма білизна, і легка французька (з драматами та горизонтальними складками), австрійська, бамбук, прокат, римський

Деякі з них пропонують затискачі або пікапи, спеціальні магніти для штор, додатково прикрашаючи та тримають полотно у потрібному положенні.

Як зробити пікап для штор з власними руками – покрокові інструкції з фотографіями

Ось досить цікаві варіанти для пікапів. Ще складний у виробництві, для інших не потрібні швейні навички.

Продукти на магніті

Магнітні тримачі зручні, тому що вони не потребують додаткових гачків на стіні – штори можуть бути трясучи їх у будь-якому місці. Такі аксесуари для штор виготовляються з тканини, з шнуром, косою та іншими декоративними елементами.

У виробництві такі компоненти використовуються тут, як:

 • тканина, шнур або кабель, намистини – для основної частини, яка може бути різною;
 • Магніти – 2 для кожного пікапа;
 • Гарячий клей і клейкий пістолет;
 • Луки, стрічки, кнопки, різні металеві декоративні елементи, черепашки або маленькі плоскі гальки у випадку морської кімнати – прикрасити продукт.

Магніти продаються в магазинах для рукоділля. Необхідний розмір залежить від тяжкості майбутніх пікапів і товщини завіси. Важче збирання і товщі штори, тим потужніші (і, це означає, більше) має бути магніт.

Лаконічно, зручні та прості – такі особливості цього типу аксесуарів дуже привабливі

 • Є міцна коса або шнур відповідної довжини. Якщо є тканина після швейних штор, ви можете шити з нього смуги.
 • Кожен кінець прикріплений до гарячого клей магніт (з неправильної сторони). Раніше необхідно переконатися, що магніти на одному пікапі будуть приваблені один до одного, а не відштовхувати.
 • З передньої сторони, якщо бажано, власники додатково оформлені. Відходи бусини, стрічки, коси, вишивка. Маленькі декоративні елементи прикріплені до магнітів.

Якщо він вписується в оформлення приміщення, ви можете приклеїти стрази та блискітки. Іноді це добре виглядає у власників високоякісними штучними квітами.

Є більш складні параметри прикраси.

Магнітний пікап з трояндами

З бісеру

Це досить просто в продуктивності, але стильний і вражаючий варіант. У виробництві тут використовуються як бісер, вибрані для кольору та текстури штор, і просто старі непотрібні прикраси.

Матеріали повинні бути вибрані так, щоб маринації однакові. Ви можете використовувати скляні, дерев’яні, пластикові, металеві та інші прикраси. Залежно від цього, пікапи отримуються в різних стилістичнихстиках.

Поєднання декоративного шнура та кольорів, вибраних у кольорі, виглядає досить ефективно

 • Скорочує близько 50 см дроту або риболовлі. Він розвивається навпіл, центральний бісер покладений на нього. Дріт кручений у кількох поворотах. Обидва її кінці знімаються на одній бісеру. Це повторюється кілька разів. Потім шляхом скручування кінців дроту закріплені.
 • Вони воювали в шнурі і фіксовані. Виявляється призупинення. Потрібно зробити деякі, розміщення їх на короткій відстані один від одного. Те ж саме повторюється для другої завіси.
 • На додаток до кистей, шнур прикрашений страшним. Для цього довга лінія риболовлі кілька разів перетворюється в основу шнура та виправлення. Потім бісером та/або скляні шнури, близькі до тонусу шнура або контрастних кольорів.
 • Лінія риболовлі обмотку навколо шнура, закріплюючи нитки відповідного кольору. Тоді його кінець прикріплений так само, як і початок.
READ  Встановлення гідромасаж у ванні роблять це самостійно

Така прикраса добре виглядає з щітками з бісеру, а без них.

Є простіша версія. Хороший держатель завіси отримує з старих довгих бус. Один з його кінців прикріплений до спеціального гачка. Намиста повинні бути закріплені на твердій риболовлі, оскільки звичайна нитка не буде стосуватися ваги штор. Ви також можете додатково прикрасити такий пікап за старими ключами, каютами та т. Р.

Давай зробимо це! Кафедра для штор. 1 частина

Таким чином, непотрібні ювелірні вироби перетворюються на корисний аксесуар

З шнура (Macrame)

Macrame – тип вузлового ткацтва. Використовуючи цю техніку, часто виробляються декоративні серветки, але також пікапи, виконані в цьому стилі, виглядають оригінально і елегантно.

Такі мариновані плетіння з товстих канатів.

 • Джут, лаунж-канат або тонкі мотузки як природні тони, і пофарбовані – лише 24 різання шнура довжиною близько 2,5 метрів, ви можете два-три кольори, які є гармонією один з одним і з шторами;
 • Подушка голки;
 • Кнопка для фіксації.

Цей тип продукту вимагає найменших типів матеріалів

 • Тримачі для штор Fly плоских вузлів. Шнури складаються разом і згинаються в половині, щоб знайти середину сегментів. Він прикріплений до подушки з шпильками. 5 плоских вузлів виготовляються з третьої нитки в будь-якому напрямку (ліворуч або праворуч). Потім зроблено повороти подушки і таку ж кількість вузлів, але в протилежному напрямку (тобто праворуч або ліворуч).
 • Вузли складають так, щоб виявилося петлю. Якщо ткацтво виконується з ниток різних кольорів, шнури кольору використовуються в середині променя, а два вузли для фіксації виготовляються сегментами іншого кольору. Для цього використовуються 8 шнурів.
 • Всі шнури поділяються на три частини. Плоскі вузли вибачаються з кожної частини. Для екстремальної потреби 7-8, а для середнього – 5-6 вузлів. Потім вони з’єднані разом і фіксуються з двома вузлами. Виявляє ланцюжок посилання.
 • Ткацтво продовжується до бажаної довжини. Наприкінці він фіксується, а також два плоскі вузли. Кінці шнура можна залишити, виявляється красива щітка. Швейні кнопки. Його розмір повинен бути підійшов до діаметра першого циклу.

Суворо дотримуйтесь інструкцій не обов’язково. Ви можете взяти більш або менше ниток, потім пікап буде товщі або вже. При зміні кількості вузлів у посиланнях, їх розмір змінюється. Головне, що загальний тип продукту гармонізував з завісою.

Цей параметр дасть кімнату етнічну

Цікава скеля в морському стилі з мотузки

З диска (HARD)

Оригінальний пікап може бути зроблений з непотрібного диска CD. У класичному інтер’єрі він не підходить, але це буде ідеально підходить для більш сучасного.

Композитні елементи тут елементи також трохи:

 • Кілька старих компакт-дисків – краще взяти їх з маржу у випадку, якщо це не працює, негайно вирізайте ядро;
 • bemp, стрічка, коса або шкіряний шнур для дизайну;
 • ножик або ножиці;
 • Клейкий пістолет.
 • Спочатку потрібно вирізати всередину з диска. Для цього він малює коло. Зручно розмістити його, прикріплюючи кружку, вазу і т. Р. Внутрішній круг розрізаний. Щоб зробити це було легше, потрібно нагріти нож.
 • Потім отримане кільце твердо намотана звуком або стрічкою. Початок і кінець фіксуються гарячим клеєм. Потім продукт прикрашений. Ви можете приклеювати луки, кнопки, намистини, складені в шаблонах звукового сигналу і т. Р.

Робота – це крочення, але результат на цьому етапі виглядає елегантним

На завісі пікап тримає з палицею. Він прикрашає ті ж матеріали: обгортання і караються так само.

Оздоблення метеликів виглядає дуже мило

Іноді пікапи роблять без палиці, потім завіса просто вписується в нього.

Від тканини

Цей параметр підходить для класичних штор. Тканина мариновані роблять різні форми. Красиво драпірувати штори такі пікапи у вигляді півмісяця. Матеріал зібраний з красивими складками і не деформується.

 • щільний папір (для візерунка);
 • Тканина різання;
 • Нитки, придатні для кольору;
 • клейова печатка (наприклад, флізелін);
 • стрічка для сиськи (у тоні головного матеріалу або гармонії з нею);
 • Олівець, крейда або спеціальний маркер на тканині;
 • ножиці;
 • залізо;
 • Швейна машина або голка.

Довжина розрізу повинна бути трохи більшою, ніж ширина завіси. У ширині це може бути досить вузьким, від 20 см (для двох продуктів – від 40 см). Пікап часто виготовляється з тієї ж тканини, як самі штори. Також цікаво виглядати такий аксесуар, виконаний у контрасті. Розливання деталей на кольорі може бути будь-яким.

Пікап, як правило, прикріплений до спеціального тримача, загнаного у стіну на правій висоті. Такі затискачі мають різні розміри, форми та кольори.

 • Вимірюється ширина завіси, і шаблон виготовляється відповідно до їх розмірів. Матеріал двічі. Будуть потрібні дві передні та дві висновки, а ще – від Fliselin.
 • Деталі вирізати з тканини з урахуванням швів (1-1,5 см кожної з сторін). Для ущільнювача, додайте нічого.
 • Ущільнювач покласти на тканину обличчя з неправильної сторони. Її краю згинають і згладжене залізо. Надлишковий матеріал може бути обрізаний. Деталь обличчя з печаткою зшитий з недійсним деталям.
 • Поради, що застосовуються до країв заготовки. У нижній частині він повинен відповідати краю шаблону. Зверху потрібно організувати його так, щоб там залишилися вільні кінці, які будуть грати роль рядків. Стрічка зшита до тканини. Може бути прикріплений до коси не по всій довжині, але тільки на кінцях пікапів. У цьому випадку частина поповнюється всередині деталей і з ними шви.
READ  Типи розсувних систем для кабінетів Coupe

Тут виготовляється з тієї ж тканини, як сама завіса, і досить широка, але ви можете зробити це вже і використовувати контрастну тканину

Техніка канзаші

Ця техніка, виготовлена ​​з шовкових стрічок, виготовлена ​​такими декоративними елементами, як квіти, листівки, окремі пелюстки та багато іншого. Спочатку вони були використані для прикраси жіночих зачісків та нарядів, а потім перейшли на інтер’єр.

Щоб забрати у стилі канзаші, вам знадобиться:

 • атласні стрічки;
 • шматки тюль або органза;
 • ножиці;
 • нитки;
 • клей;
 • намистини (необов’язково);
 • Тонкий дріт (також необов’язковий).
 • Спочатку потрібно зробити основу. Потім вона прикрашає з квітами або іншими елементами техніки Kanzashi. Сама база може бути будь-якою. Наступні семінари будуть придатні для його виготовлення:
 • на магнітному тримачі;
 • тканина;
 • або суворий.
 • Для того, щоб отримати квіти, стрічки та тканину нарізані на квадрати. Діагональ такого квадрата – трохи довше, ніж довжина пелюстки. Наприклад, розміри можуть бути 3х3, 5х5 см і т. D.
 • Краї отриманих квадратів акуратно обробляються з легкістю або інструментом для спалювання деревини. Так що вони не будуть розсипати. Потім ці квадрати складаються відповідно до схеми і закріплюються з ниткою.
 • Квіти виготовляються з готових пелюсток, також закріплюючи нитку. У середині ви можете приклеїти бус або їздити, зробити “тичинки” з дроту.

Цікаво подивитися на сніжинки, метелики та інші цифри, зроблені в цій техніці. Вони прикріплені до гарячого клею.

Таким чином, поступово квадрати тканини перетворюються на пелюстки

Результат цієї довгої роботи виглядає набагато краще використовувати будь-які штучні кольори

Пікап Faees

Такі прикраси добре підходять для кімнати дівчини. Кольори вибираються з урахуванням весь інтер’єр.

Потрібно буде приготувати наступні матеріали:

 • папір для візерунка;
 • Тонкі тканини (тілесний або білий колір, краща бавовна);
 • Атлас, тюль або органза яскравих або пастельних тонів (для сукня);
 • Атласні стрічки та мереживо;
 • Наповнювач (Синтепс, синтапір, вовна та т. Р.);
 • нитки під кольором тканин;
 • Нитки муліну для обличчі вишивання;
 • Намисто, кнопки та т. Р.;
 • Магніти для кріплень;
 • від інструментів потрібні голки та ножиці.

Тканина під цим шаблоном має сенс вибирати тілесний колір

 • Шаблон переноситься на тканину. Для однієї FAE вам знадобиться 4 деталі ноги та рук і 2 – голови та тулуб. Їм потрібно вирізати трохи більший розмір (на 2-3 мм), щоб є точки на шви.
 • Деталі повинні шити невеликі акуратні шви, залишаючи невеликі отвори. Потім частини повертаються і щільно фаршировані. Для зручності в руках і ногах, наповнювач може бути виштовхнутий китайськими паличками для їжі. Після набивання отвір зшитий секретним швом (крім шиї). Так що наповнювач не вийшов, краще використовувати шию “голки”. Потім деталі зшиваються між собою. Ноги та руки повинні бути симетричними. Бажано повернути голову. Тоді ФАЕ подивиться в кімнату, а не приховати обличчя в завісі.
 • Очі, вишиті на готовому обличчі (ви можете закрити) і губи. Волосся з ниток. Вони витягують через головну тканину, а потім обрізають до бажаної довжини.
 • Плаття виготовлена ​​з стрічки та дрібних шматочків тканини. Наприклад, ви можете взяти дві трапецієподібні форми. На вершині вони розрізані на півколо, і з дна виготовляються хвилясті або залишаються прямо. Шматки застосовуються до іграшки та поперечних зв’язків. Краватки стрічки зверху. Ноги або ліві голі, або обернулися стрічкою, щоб вона виглядала як показує. Ви можете зробити і шити крила.
 • Магніти склеюються, щоб прикріпити до рук або стрічок прив’язані. Залежно від ширини густини завіси та тканини, потрібні один або два обличчя. В останньому випадку пара акуратно стебло рук.

З платтям, зачіскою та крилами виглядає дійсно магічним

Самостійно ви можете зробити не тільки незвичайні пікапи для штор, але й ламбрену. У нашому наступному матеріалі ви дізнаєтеся, які види, як об’єднати, а також знаходження моделей та покрокові майстерні: HTTPS://MyDesigninfo.Ru/lambreken-svoimi-rukami /.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS