Статті

Як зробити кут на плінтус

Як зробити стоячи для стельового плінтуса з власними руками

Якщо такого корисного пристрою не існує заглушки, його можна замінити або зробити.

У простих випадках, наприклад, для різання піни, роль Stusl виконується звичайним картоном або щільним листом паперу. 2 паралельні сегменти закладені на ньому, і заплановані місця відзначаються за допомогою транспорту. Потім просто застосуйте фрагмент продукту та розрізати картон як шаблон.

Якщо матеріал широкий, порожній всередині або виготовлений з такого довговічного матеріалу, як дерево, без шанувача або його аналогового це неможливо зробити. Потім зробіть це.

 • На картоні або на щільному паперовому шаблоні.
 • Потім, з будь-якого придатного матеріалу, виготовляються кути для стелі, наприклад, з двох пластин. Матеріал вставляється в елемент, як у заглушку.
 • Потім пристрій розміщується над трафаретом, так що кінець плінтуса над малюнком. Досліджувати профіль у Stusla замінити і відрізають ножем або пил.

У той же час, нож може бути відпочивати тільки в домашній продукт, тому, коли робота повинна бути акуратною.

Стелі

Плінтус стелі склеєний у стінці стін стін та стелі та виконує переважно декоративні функції. Закріплення плінтусів до стін, а їх док-станція в кутах є досить складною процедурою. Сам потік потік нарізаний у секції певної довжини і обережно отруюють їхні кінці під гострим кутом, використовуючи шанувальника та ножів з прекрасним зубом. Тільки після того, як цей ремінець з’єднується разом. Ось чому треба з’ясувати, як правильно докріпити стельовий плінтус.

Особливості використання стельового плінтуса

Поточний плінтус, перш за все, необхідний для маскування зі стінним сполученням і стелею. У випадку натяжних полотен, основною метою плінтусу є хованка розриву між самими стінами та поверхнею стін. У цих місцях з часом часто тріщить, які потрібно якось сховатися. Кути, а самі стіни в кімнаті часто нерівні, з цією проблемою ви також можете успішно впоратися з установкою стелі.

Крім того, на стельовому плінтус можна використовувати при встановленні прихованого освітлення декоративного приміщення. Ідея такого освітлення застосовується дизайнерами давно. Його значення полягає в тому, що через багет, м’який світло потрапляє в стелі, утворюється по стелі з висвітленим. У той же час ви також повинні знати, як зробити суміш стельового плінтуса.

Виготовлені стельові плінтуси в основному шляхом екструдування з поліуретану або полістиролу, тому вони мають невелику вагу. Подібні багети також можуть бути виготовлені з штукатурки та дерева. На продажу формування присутні у вигляді скорочень стандартної довжини. Зазвичай цей показник – 2 метри. Поверхня цього продукту є гладкою або тисненням. Білий стельовий плінтус дуже популярний, але в магазинах представлені та кольорові пластикові багети.

Ви можете поєднати стельовий плінтус відмінно з такими популярними матеріалами, як пластикові плитки, шпалери та панелі. Коли дизайн інтер’єру, формування часто використовується в тандемі з штукатурними елементами, щоб дати місце завершеного типу.

Необхідність докпуляції стелі

Формування кріплення не є остаточним етапом ремонту, тому що у вас ще є багато чого робити. Пам’ятайте, що багет береться до клею, щоб фарбувати поверхню стелі та прилипаючи шпалери. При встановленні стельового плінтусу основною складністю є стикування стельових плінтусів, яка полягає у сполученні окремих смуг у кутах приміщення та з’єднання при знятті по всьому периметру стін.

Традиційні стельові плінтуси виробляються у вигляді смуг різної ширини та довжини. Пропускна здатність добирається, залежно від розміру кімнати. Довжина смуги може досягати від одного метра до декількох. Оскільки установка плінтусу завжди виробляється з стандартних дощок, у процесі роботи вона не буде працювати без їх док -уванням. У цьому випадку кардинальне значення не має, з якого матеріалу виготовляються з штукатурки, піну, дерева або іншого полімерного матеріалу.

Звичайно, ви можете знайти картел у магазинах, які вже були підготовлені для стикування в кутах кімнати. У цьому випадку принцип зворотного. При роботі з таким плінтусом, вам доведеться робити прямі, а не косою, секцій для лобового з’єднання елементів. Правда, ціна таких аксесуарів набагато вище, ніж класичні ремені.

Док-станція стелі повинна бути запущена з ретельною підготовкою поверхні, де вона буде прикріплена. Він повинен бути в абсолютно сухому стані, гладкий, очищений від забруднення та пилу. Перед стикуванням стелі поверхня повинна бути вирівняна, затінена і вата. Якщо є кріплення багету для штукатурки, то експерти рекомендуються спочатку покривати його водою-емульсійною композицією.

READ  Що краще металопластикові труби або поліпропілен

Високоякісне стикування плінтусів вважається можливим, навіть якщо кути кутів нерівномірно, найголовніше, дотримуються технології цього процесу. Встановлення смуги починається з кута кімнати біля входу. Щоб правильно відрізувати рейку під кутом 45 градусів, необхідно покласти його на спеціальне пристрій. Stuslo, що представляє P-подібну коробку з слотами, розташованими в різних кутах.

Інструменти для стикування карикатури

Отже, як організувати кут стелі карніс, вбиваючи важче, спочатку ви повинні з’ясувати, як докріпити кути стельового плінтуса. Для цього готуйте наступний набір інструментів: handsaw для металу або канцелярського ножа, заглушки, tilter, лінійка та олівець. Для обрізання стелі в нестандартних кутах (більш-менш ніж 90 градусів), використовуються будівельні ножі та взаємозамінні лопатки.

Як зробити кут на плінтус

Секрет успішного різання стельового плінтусу полягає в тому, що бар рекомендується відрізати, а також з передньої сторони, а не тільки на зовнішньому краю. Якщо ви зробите зовнішній кут, то з внутрішнім. Якщо ви хочете отримати з’єднання не гірше, ніж мастивні ремонтники, то ви будете корисними для інструментів, таких як стерня або електрична пила, що дозволяє досягти високої точності скорочення.

Обрізати стельовий плінтус може і більше економ-інструментів, таких як ручні заглушки або ножівки. Проста пила дешева, надзвичайно просто працювати з його допомогою, але відсутність такого пристрою складається з його грубості. Існує завжди ризик зіпсувати матеріал. Наприклад, якщо ви купили дерево або пластик низької якості, то продукт під час експлуатації може запускати недоліки на волокнах або розсипаються.

Зробити на кут нахилу стелі без замків допоможе інструмент під назвою Електроловка. Перевага цього інструменту, за винятком високої ефективності та точності роботи. Легкість контролю. Ви можете встановити головоломку будь-якого напрямку руху і зробити найвищі якісні розділи.

Однак, часто під рукою Stusla не виходить, і прямі кути рідко зустрічаються у наших квартирах. У цьому випадку ви можете спробувати зробити лише ремесла. Від товстого паперу або картону, зробіть трафарет, який чітко повторити внутрішній або зовнішній кут стіни.

Якщо всередині плінтусу є порожнисто, вона нереальна, щоб тримати її при обрізанні у вертикальному положенні. потрібно побудувати кут наявних матеріалів, в яких ви поклали багет, як у заглушку. Немає нічого страшного, якщо кут не досконалий. Ви навіть можете позичити дві дошки. Важливо, щоб з їх допомогою ви можете надійно мати формування в одній позиції.

Далі покладіть кут на вершину трафарету таким чином, що кінець кута розташований точно над кутом трафарету. Вставте плінтус на квадрат і вирізати його, зосередившись на трафареті. На відміну від процедури сегмента з заглушкою, ножем або пилним лезом можна видалити лише в кутку, тому треба бути особливо акуратним і уважним.

Працювати з піною, не має сенсу використовувати такі складні методи, як заглушка. У цьому випадку вам потрібен звичайний будівельний ніж. Головне – турбуватися, щоб він мав різко загострений лезо, то він виявиться, щоб зробити високоякісний розріз без стратифікації та розриву матеріалу.

Кут стикування стелі

Док-станція стелі в кутах може бути утворена 2 типом кутів внутрішніх кутів між стінами та зовнішнім. Внутрішні кути доступні в будь-якому приміщенні, і їх значення завжди менше 180 градусів. Як правило, 90. Зовнішні кути можна побачити дещо менше. Зазвичай вони мають значення більше 180 градусів у більшості випадків 270. Кожен кутовий суглоб складається з двох занурюючих дощок праворуч і ліворуч. Залежно від того, який кут карнизу обладнаний, дошки обрізаються різними способами.

Внутрішні кути

Основні кути, які найчастіше повинні скоротити внутрішні, іншими словами, ці кути кімнати. Перш ніж почніть кути стельового плінтуса, пам’ятайте, що сторона плінтуса, яка натискається при розрізанні кутів до бічної стінки стійки, приклеєна до стіни, а бічна, натиснута до дна, буде приклеєно до поверхня стелі. Щоб створити внутрішній кут стелі, його нижня частина виконує його над вершиною, для зовнішніх кутів. все навпаки.

Перш за все, необхідно виміряти кут між стінами кімнати. Якщо це дев’яносто градуси або так, треба обрізати краю дошки під кутом 45 градусів. Коли нерівномірні з’єднання між стелею та стінами, радіус кута повинен бути розділений на два. Не плутайте деталі: що багет, який слід розмістити ліворуч, скибочка повинна мати з правого боку, а правильний ремінь зліва.

READ  Як протріти шви на декоративному камені

Вирізати стельовий бар для внутрішнього кута таким чином: встановіть плінтус у заглушку, натиснути край плінтусам трохи подальших схилів на правильному позначенні 45 градусів і відрізайте веб-сайт. Якщо довга частина плінтусу розташована зліва, то кут, який обрізається, повинен бути залишений, справа направо.

Розрізати відразу два кути праворуч і ліворуч, потім натисніть нарізаний плінтус у кут, щоб стежити за точності зрізів кутів. Якщо кут у приміщенні становить близько 90 градусів, то не буде проблем з установкою плінтуса. Невеликі розрізи кута, яку ви завжди можете вирізати ножем.

Зовнішні кути

Зовнішній куточок у номерах набагато рідше, ніж внутрішній, але це ще корисно знати, як докріпити стельовий плінтус у зовнішніх куточках. Вирізати також легко. Тут потрібно приїхати. По-перше, зробіть позначку на початку такого кута, для цього натискання плінтус до стінки розмітки, то олівець позначає край кута, де ви вирізатимете зовнішній кут, то ви можете почати процедуру для Виробництво зовнішнього кута плінтусу.

Пам’ятайте, перш ніж застосувати позначку, стельовий плінтус повинен бути готовий до приклеювання, тобто ви повинні вже відрізати внутрішній кут, або готовий до прямого пилу. Помістіть стельовий плінтус у заглушку, натисніть.

Якщо довга частина плінтусу знаходиться ліворуч, то вирізати ліворуч 45 градусів, як при різанні внутрішнього кута, сторона, яка натискається на бічну стінку, буде склеєна, приклеєну до стіни. Потім вирізати праву сторону кута так само, як ліворуч. Перед тим, як стирчати, знову треба спробувати плінтус, щоб керувати замиканням плінтуса.

Нестандартні кути

Після того, як ви зрозуміли з зовнішніми та внутрішніми кутами, варто дізнатись, як заблокувати стельовий плінтус у нестандартних кутах. Іноді є квартири з закругленими кутами, їм також потрібно бити стельовий плінтус.

У такій ситуації ви повинні відключити плінтус з боку, залежно від кривизни кута, наприклад, 5 сантиметрів. Для прилипання в цьому вугіллі, плінтус буде потрібно близько 4500 частин. Після приклеюючи округлену частину, ви повинні вилучити велику шпаклівку з шпателем, то ви можете закріпити стельовий плінтус далі по прямій лінії.

Плінтус док на прямих областях

Як докріпити кути плінтусу, і ми вже зрозуміли, тепер слід визначити, як докріпити планки на прямих сайтах. Вам потрібно дуже ретельно з’єднати частини, тому що будь-які недоліки кидаються в очі, а не тільки помилки в кутах. Плавні ділянки завжди склеєні після пилу кутів. У той же час, краю плінтусу також повинні бути налаштовані під прямим кутом 90 градусів, тому що дошки можуть бути відрізані нерівномірно.

І процедура стикування плінтуса на прямих сайтах досить проста. Після встановлення кутів стельового карнизу ремінь з прямими кінцями прикріплюється до однієї кутової смуги та прикріпленого. Наступний рядок з попереднім приєднується таким же чином.

Коли досягається кутова пластина, досягається пряма смужка довгого кута, яка розташована на цій стіні, вона повинна використовуватися в довжину на місці установки та покласти етикетку так, щоб після того,. Далі, відріжте акуратно за допомогою етикетного плінтуса під прямим кутом. Так що частини стелі плінтус утворюють ідеальний суглоб, розрізані краю повинні бути ретельно опитаними з дрібнозернистою напеченим папером.

При підключенні шматок плінтус до стелі додається, клей додають, клей додають, багет у необхідному місці клепно натискається таким чином, щоб надлишок клейової композиції стискається у стіну та стелю. Натисніть на плінтус, рекомендується краєм долоні долоні преса, оскільки формування стелі, особливо піна, здатний легко приєднуватися, після чого вм’ятини пальців залишаються. Надлишок композиції видаляють за допомогою мокрого ветеринара.

Після вкладення, необхідно посилити тріщини, утворені після встановлення стелі, зазору та ретельно вирівняйте, ви також можете заповнити подібні проміжки з спеціальним герметиком. Згодом ви можете намалювати стельову ковдру або зберегти тип заводку багету.

Якщо ви зробили все обережно, то встановлення плінтусу в кімнаті під стелею не буде проблемою для вас. Ви зможете успішно самостійно формуватися на прямих розділах стелі та в кутах кімнати. І варто бачити, як отруїти стельовий плінтус на відео, а озброєний заданим інструментом, без якого ні у випадку не рекомендується розпочати незалежну продуктивність.

Що і як відключити

Робота з плінтусами з іншого матеріалу передбачає використання різних ріжучих інструментів. При роботі з стельовим плінтусом дерева зручніше працювати з пилкою. Всі інші, включаючи пластмасові, піну та інші полімери, краще розрізані металом. Виявляється більш гладкий шматочок, менш марлю. Пилки, як правило, використовуються при роботі з дурними.

READ  Як очистити ванну вдома

Правильно оформлені кути виглядають більш привабливими

При роботі з плінтусами з піни, без спеціальних пристроїв вони вирізають їх хорошим канцелярським ножем. Його лезо досить тонкий і гладкий, шматочок виявляється гладким, не застряє. Якщо ви працюєте з поліуретаном або полістиролом, не натискайте багато: ви можете пам’ятати.

Взагалі, щоб принести трохи до приладу та матеріалу, візьміть деяку частину і практикуйте це: розрізати, побачив, розрізати. Тому, коли робота буде менше проблем.

Метод другого без додаткових інструментів

Для внутрішнього кута ви можете використовувати найпростіший спосіб досконалості – шляхом позначення на стелі. Інший приклад, як розрізати кут красивий і гладкий.

В результаті виходить гладкий кут 45 °, якщо ви витрачаєте лінію від точки перетину до краю частини. Зверніть увагу, що вищевказаний метод розмітки працює лише з ідеальними плавними кутами.

Важливо мати!

Оскільки переважна більшість кімнат є прямокутними, прямі кути стін (90 градусів) складаються при встановленні плінтусів. Необхідно відрізати плінтус під кутом 45 градусів, щоб при док-станції сформовано прямий кут.

Важливий! Нахил лінії буде різним залежно від того, чи ми робимо внутрішній кут або зовнішній.

Якщо ви правильно вирізати стельовий плінтус, то буде підключено ідеальний кут без тріщин.

За допомогою спеціального інструменту

Навскісник

Виконайте точне розрізання початківців на стелі, рекомендується за допомогою спеціальних допоміжних інструментів. Отже, наприклад, професіонали виконуються придатними плінтусами, використовуючи шанувальника та перевернуту пилу електричної моделі.

Щоб знати, як правильно вирізати стельовий плінтус за допомогою спеціального інструменту, достатньо ознайомитися з коротким посібником або інструкцією. Опція бюджету включає в себе простий ножів та ручний заглушок. Незважаючи на доступну ціну та примітивність інструмента, коли кути кімнати 45º, результат буде чудовим.

Робота з спеціальним інструментом, деякі функції враховуються:

 • Для різання плінтуса піни, пила не буде потрібна, буде простий будівельний ніж;
 • Заходи довжини стелі вздовж лінії укладання плінтусів здійснюються в першу чергу;
 • Залежно від моделі, Stubbob дозволяє обрізати різними кутами;
 • Якщо нерівномірні краю присутні, то буде більш доцільним використовувати канцелярський нож.

Обрізання заглушкою

Щоб скоротити різання шматкам, виконайте такі дії:

 • Розкрийте необхідні параметри.
 • Ми вставляємо перший бар, а потім різак для металу.
 • Ми виробляємо різання.
 • Ми вставляємо другий бар, який повинен бути прикріплений до першого.
 • Відкриття вибираються протилежними, але кут повинен бути таким самим, наприклад, 45º.
 • Ми виробляємо різання.

Якщо всі дії були виконані правильно, то в результаті, коли ви покірливі дві плінтуси, частини повинні бути абсолютно збігатися. Після цього ви можете спокійно йти до прилипання.

Слід зазначити, який кут йде мова: внутрішній або зовнішній. Процес обрізання зовнішнього кута здійснюється відповідно до наступної схеми позиціонування в стилі:

 • Встановлений ліворуч по відношенню до кута бари, слід застосувати до вашого сусіда до вас нижньою стороною вгору;
 • Хайт повинен бути вставлений у нижню ліву і далеко праву пазу;
 • Встановлено праворуч від кута бару, виставлено таким же чином;
 • Ножівка вкладаються в середній правий і далеко пішов з Пас.

Обрізання внутрішнього кута

Для обрізання внутрішнього кута, плінтус закладений у тій же послідовності, а розміщення ножів відрізняється: спочатку лезо вставляється у недалеко від правої та довгих лівих канавок, а потім навпаки.

Як зробити кут на плінтус

Як саме і швидко зробіть кут стелі???!

Ручна стерня вимагає догляду та точності. З необережним використанням, ви можете легко зіпсувати стельовий плінтус.

Стельовий плінтус: Як зробити кут красивим і гладким

Встановлення стельового плінтусу – остаточний штрих-код, який дає загальне завершення та цілісність верхнього декорації кімнати. Цей пункт не тільки дає естетику приміщення, але також дозволяє приховувати технічні прогалини, спеціально залишені з урахуванням температурної розширення, характерної для оздоблювальних матеріалів. З загальною достатньою простотою встановлення, один елемент – кутові суглоби, викликає найбільшу складність. У випадку неправильної продуктивності він не просто виглядає іноземним і непривабливим на загальному фоні, але також зіпсувати загальне вигідне враження від ремонту.

Як вирізати кут стельового плінтуса і заблокувати плінтус – подивіться на

[Spoiler title = “Джерела:”]http: // strport.Ru / potolki / kak-sostykovat-potolochnyi-plintus
https: // sroychik.RU / ВНУТРЕННИЙ-ОТЕЙДЕКА / КАК-СДЕЛАТ-Угол-Потолочного-Плінтусу
https: // Remboo.RU / Remont / Potolok / Kak-Otrezat-Ugol-potolochnogo-plintusa.Html
https: // znatokpotolka.Ru / plintus-i-karniz / kak-sdelat-ugol.Html
https: // pod-potol.COM / Pryradlezhnosti / plintusa-i-bagety / kak-sdelat-ugol-na-potolochnom-plintuse-poshagovoe-rukovodstvo.Html
http: // samoremont.COM / Potolok / 187-Kak-Sdelat-ugol-potolochnogo-plintusa
https: // kakpravilnosdelat.Ru / kak-sdelat-ugol-potolochnogo-plintusa /
Https: // happymodern.Ru / potolochnyj-plintus-kak-sdelat-ugol-krasivym-i-rovnym / [/ Спойлер]

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS