Статті

Як зробити кут 45 градусів на плінтусі

Як вирізати кут на стельовому плінтусі: поради професіоналів

Поява стелі у вашому домі, квартирі або офісі багато в чому залежить від вибору та встановлення стельових плінтусів. Відіграє роль не тільки кольору, матеріалу, ширини та інших параметрів представлених елементів дизайну приміщень, а й як вони готують і встановлюються.

Для того, щоб запобігти непоправним помилкам у процесі кріплення дощок, вам потрібно знати відповідь на питання: як вирізати кут на стелі, не плативши за допомогу професіоналам.

Як обрізати плінтус для стелі або підлоги

Питання про те, як обрізати плінтус до 45 градусів, для досвідченої людини може здатися досить простим. Однак для багатьох молодих сімей, які вирішили самостійно ремонтувати, це, здавалося б, дрібниця, перетворюється на справжню проблему. Якщо на підлозі невеликі неточності та монтажні помилки часто можуть бути закриті з меблями, то кадр стелі завжди знаходиться в очах, тому ми будемо приділяти більше уваги, як правильно вирізати стельові плінтуси в кутах.

За великим, сексуальним та стельовим кадром відрізняється лише розмірами та матеріалами, а технологія різання абсолютно однакова. На даний момент пластмасові панує у цьому напрямку, і, якщо ви розібрали стельові роботи, питання полягає в тому, як і як розрізати пластиковий плінтус для підлоги, сама по собі вирішить.

Кілька слів про інструменти та матеріали

Відкриті плінтуси тепер виготовляються з дерева або полівінілхлориду (ПВХ), просто кажучи, з пластику. Список стельових мультфільмів трохи більше:

Діапазон стельових плінтусів набагато ширший, ніж у зовнішньому напрямку.

 • Поліуретан – ці плінтуси мають гарну еластичність і можуть їздити на радіальні та інші криволінійні поверхні, але їм потрібно розрізати їх у будь-який випадок кутів у будь-якому випадку;
 • Пластмасова піна – найпростіший варіант бюджету, ціна на пінні плінтуси низька, і вони дуже легко розрізають;
 • ПВХ – принцип того ж, що й плінтуси підлоги, але модельний діапазон набагато ширший;
 • Дерев’яні – подібні зовнішні, тільки тут є широкі моделі;
 • Гіпс – з появою поліуретану та пінопластикових гіпсових карикатурних мультфільмів, по-перше, вони важкі, по-друге, тендітні. Але справедливість заради згадування про них.

Отже, як обрізати стельовий плінтус і його відкритий хлопець без хорошого інструменту, ми зупинимо трохи детальніше з цього питання.

Найкращий, майже ідеальний інструмент для обрізання будь-яких плінтусів, а не тільки – це відстеження з поворотним ліжком. Високошвидкісний диск робить гладкі та точні розрізи, а ліжко в цих одиницях перетворюється на будь-який кут. Проблема полягає лише в серйозній вартості цього інструменту.

Фентезі побачила майже ідеальний інструмент для обрізання плінтусів, а не тільки їх.

Вважається, що один з кращих інструментів для точного розрізання дрібних барів є тренувальна пилка. В принципі це правда, але я скажу вам чесно, дійсно високоякісна пила, навіть з поточним діапазоном знайти його нелегко знайти. Якщо ви все ще вирішите придбати подібний інструмент, то візьміть пилку з невеликим зубом.

Будівельнавача зручна при роботі з заглушкою.

Теоретично, піна та поліуретан може бути розрізаний до будь-якого гострого і міцного ножа. Але в той же час потрібно мати тверду руку і принаймні трохи досвіду різання піни. Плюс широкі мультфільми з ножем, щоб скоротити дуже проблематично.

Без досвіду, зробити чіткий різання ножем дуже проблематичним.

Особисто, за відсутності відстеження, я використовую тільки металевий ножів. Він підходить для різання абсолютно будь-якого матеріалу, від піни і до дерева. До речі, питання часто запитують, ніж розрізати пластиковий плінтус для підлоги, так – візьміть ручку для металу і безумовно, не помиляється.

Для обрізання плінтусів металевий ніж вважається одним з кращих інструментів.

Як розблокувати кут 45 без заглушки

Під час ремонту або будівництва ситуація часто потрібна, коли вам потрібно зробити суглоб з двох частин, щоб вона ідеально підходила до кута кімнати. Якщо вам потрібно вирізати кут 45º, діяти одним із таких способів.

 • правитель;
 • олівець, ручка, маркер;
 • аркуш паперу;
 • транспортир;
 • навскісник;
 • Ніж, ножиці, лобцік та інші ріжучі інструменти.
READ  Течуча труба під раковиною на кухні

Якщо поверхня матеріалу досить велика і дозволяє робити марки, намалюйте одну з ліній шматочка, використовуючи лінійку. Потім витрачайте перпендикулярно до цієї лінії за допомогою квадратного або будь-якого об’єкта з гладкими краями, такими як аркуш паперу або книги.

Лінійна позначка на кожній стороні кута рівних сегментів, наприклад, 10 см. Вимірюйте відстань між отриманими точками і розділити його навпіл. Підключіть цю точку з вершиною прямого кута. Ви отримали кут 45º, тепер вирізати матеріал уздовж намальованих ліній ножицями, ножем, головоломкою або іншими інструментами.

Позначте одну з лінії розрізу, візьміть доставку та прикріпіть до лінії. Знайдіть позначку 45º у масштабі та підключіть цю точку з транспортним центром. На окремих лініях вирізати матеріали доступні інструменти.

Папір, плівка, фольга або інший легко встановлений матеріал загін таким чином: знайти або намалювати прямий кут (для аркуша паперу це будь-який його куточки). Генерувати аркуш, щоб сусідні сторони збіглися. Вирізати лист на лінії складу.

Якщо вам потрібно кілька разів вирізати кут 45 градусів, наприклад, при встановленні плінтуса, зробіть шаблон. Для цього візьміть щільний картон, намалюйте на ньому квадрат і вирізати його на діагональ.

Для того, щоб вирізати матеріали під кутом 45º у великих обсягах, купуйте заглушку, цей інструмент можна легко знайти в будь-якому будівельному магазині. Вставте плінтус або стійку всередину, як вона буде розташована в просторі, і вирізати його ножем, пабсію або іншим інструментом.

Надіслано: Миколаївська Крістіна. 2017-09-15 21:54:59

Як вирізати стельовий плінтус так, щоб кути були досконалими

У кутах кімнати при встановленні стелі, наприклад, незначні невідповідності часто можуть виникнути з піни, яка псує загальний вигляд кімнати. Це, звичайно, можна уникнути. Отже, як розрізати плінтус своїми руками гладко? Перший помічник у цьому питанні буде такий інструмент, як заглушка. Але покупка така це для одноразового ремонту не завжди доцільно. Хоча, якщо ви вирішите допомогти з ремонтом усім родичам та сусідам, а в майбутньому також заробляти гроші на ньому, то цей пристрій вам потрібно.

Якщо ви все ще обмежуєтесь однією установкою плінтуса вдома, то такий теслярський інструмент не є необхідним. Ви можете обійтися без нього. Для того, щоб розглянути всі способи скорочення стелі, ми дізнаємося, що він складається з.

Як відрізати під кутом 45 градусів

Часто під час ремонту ви можете зіткнутися з ситуацією, коли вам потрібно посипати частину частини, під кутом строго 45 градусів. Зазвичай, необхідно підключити дві частини під прямим кутом, 90 градусів, таких як: платформ, плінтус, предмети меблів та багато іншого. Досвідчений майстер, який професійно займається ремонтом, часто може робити без спеціальних пристроїв, і практично око здатне гладко і чітко скоротити необхідну частину. Але якщо ви є ремонтником новачків, і у вас є бажання зробити роботу з високою якістю, не пошкодити дорогі частини, то вам просто потрібно придбати заглушку – спеціальне пристрій, яке дозволяє вирізати матеріал на заданому куту без спеціальні трюки.

Для роботи, вам потрібно мати: Stuslo, ножівка, карандашний транспорт, дерево порожня, викрутка з гвинтами або затискачами.

Основні правила

Щоб зберегти стельовий плінтус під кутом 45 градусів, потрібно прийняти рішення щодо сторін. Основною помилкою є лише неправильне визначення сторін. Перевірений метод визначення правої сторони – нанесення матеріалу на місці. Так стає зрозуміло, як розрізати плінтус. Ця операція, незважаючи на те, що здається простотою, дуже трудомісткою, оскільки після придатності плінтусу вона повинна спуститися до місця, де буде вироблено занурення. Найчастіше уникнути деформації або пошкодження плінтусу, особливо якщо це з піни або аналогічного матеріалу, він потрапляє на підлогу.

Тоді все це повинно бути повернуто до стелі для остаточного фітингу та монтажу, ті ж дії зроблені з іншим сегментом.

Суглоби двох плінтусів у кутах повинні виглядати естетично, тому необхідно, щоб їх можна було відрізати, наскільки це можливо. Добре для цього металевий ножівка. У деяких випадках гострий ніж. Якщо промитий був правильно, невеликі недоліки можуть бути усунені з шпаклівкою або герметиком.

Як зробити кут на плінтус більше або менше 90 °

Не всі кути мають рівно 90 градусів. Якщо відхилення невелика, слоти можна видалити за допомогою наждачного паперу. В інших випадках потрібно буде розміститися і скоротити в реальному ступені. Головне завдання в цьому випадку полягає в тому, щоб знайти точку на підлозі, де дві плінтуси будуть сором’язливі.

Почнемо з пояснення того, як правильно забій зовнішнього кута, якщо це не 90 градусів. Візьміть бар, покладіть його в кут з однієї з боків, щільно натискайте на стіну, як вона повинна стояти. Уздовж нижнього краю плінтусу з олівцем, що проводять риболовну лінію на підлозі. Нанесіть бар з іншою стороною кута, зробіть те ж саме. Помістіть перетин двох ліній і там буде точка док -ування двох плінтусів.

Як докріпити плінтус, якщо кут менше або більше 90 градусів

READ  Як видалити старий герметик з ванною

Тепер ми знову поклали плінтус, виставку, як це буде прикріплено. Ми робимо дві марки: у верхній частині на самому повороту, внизу в місці, де прямі лінії перетинаються. Тепер важливе завдання: Ви повинні зробити з цих знаків. Якщо є проходження або заглушка з регульованим схилом пилок, демонструє його і вирізати. Якщо ні, акуратно вирізати ножівкою. Для того, щоб не бути вибити, ви можете покласти олівець з риболовльною лінією, для якої вам потрібно побачити. Аналогічним чином, ми відзначаємо і відрізаємо другу частину. Ми повертаємо зв’язок плінтусів наждачного паперу.

Кілька фахівців обробляє суглоби наждачного паперу на цей раз і додаткову роботу. Але якщо ви жартуєте в кутах у вашому власному будинку, робіть це самостійно, точно хочу все бути красивим. Це вимагає цієї ручної обробки.

З внутрішнім кутом нестандартного розміру, все точно таке ж. Нанесіть плінтус у кут, проводять на підлогу прямий. Ми робимо з іншого боку. Точка перетину перенесення до дощок.

Як вирізати кути дерев’яного плінтуса

Найбільш складним і відповідальним процесом при встановленні зовнішніх та стельових плінтусів є док-станція кутів. Точно і акуратно виконана робота робить внутрішній красивий, завершений і цілісний. Щоб створити прекрасний і правий з’єднання, потрібно знати метод обробки та методів встановлення.

Такі різні плінтуси для вашого будинку

В даний час будівельний ринок представляє плінтус різних матеріалів – дерева, МДФ, пластик.

Дерев’яні плінтуси вважаються традиційними. Вони вже давно використовуються для підлоги з дощок, паркету та ламінату. Вони відрізняються рельєфом або гладкою зовнішньою поверхнею, у багатьох моделях є спеціальні кабельні канали. Встановлення здійснюється за допомогою самонарізаних гвинтів, нігтів або клею, щоб виправити до підлоги.

При встановленні на гвинт важливо вибрати правильний конструктивний дизайн гвинта, на кінчику гвинта повинен бути на кінчику, інакше ви повинні зробити попередню тяжкість, і це ваш час.

Продукти відрізняються довгим терміном служби, екологічною чистотою та безпекою. Можна застосувати навіть повторно розібрані та повторно встановлені новими поверхами.

Плінтус повинен бути пофарбований маслами, лаками або емалями. Це є передумовою для їх бездоганного вигляду, довгим сервісом та різноманітними відтінками та кольорами, придатними для вашого інтер’єру.

Вуд цінних порід – це не дешевий матеріал, який впливає на вартість кінцевого продукту. Для обрізання кутів тут потрібні спеціальні інструменти.

Дерев’яний плінтус

Пластикові плінтуси виділяються простота і зручність. Вони мають вдумливий дизайн з кабельними жолобами. Утворювати кути, приховати суглоби, маскування місця кріплення є кути та вилки. Вони швидко встановлюються та представлені в різних версіях відтінків. Не вимагайте живопису та шпаклівка, добре гармонізувати з будь-яким покриттям.

Пластмасовий плінтус

Плінтуси МДФ мають привабливий вид, захищений від пилу та бруду, не зникають. Це не вимагає багато уваги, легко встановити. При обрізанні краю такого плінтусу слід пам’ятати про її крихкість, працювати акуратно.

Відкритий плінтус від МДФ

Плінтус з будь-яких матеріалів мають багато варіантів кольору. Тому це не спричинить ускладнення, щоб забрати його під його інтер’єром. Часто колір профілю вибирається під відтінок підлоги або листів.

3 найкращих способів розрізати стельовий плінтус під 45 градусів швидко і точно

Обрізка краю плінтуса з різних матеріалів не особливо відрізняється. Різниця складається лише з щільності та щільності. Тому що це досить просто з деревом.

Необхідні інструменти

 • Stuslo – спеціальний лоток, що складається з трьох поверхонь. Його бічні сторони містять спеціальні щілини, розташовані під певними кутами до осі. Вони спрямовують під бажаним схилом суглобів, коли обрізаний.
 • Олівець, миє маркер, будівельна рулетка.
 • Ніж, ножівка з прекрасним зубом або гарною пилкою. Пластмасові плінтуси можуть бути обрізані звичайним гострим ножем або хакерством для металу.
 • Наждачний папір, шліфувальний дерев’яний плінтус під фарбування обов’язково потребує.
 • Кріплення елементів, самовідданість, нігті, дюбелі.
 • Молоток, викрутка.

Навскісник

Перед початком роботи спочатку потрібно розрахувати бажану кількість плінтусів. З цією метою стандартна довжина продукту (2,5 або 3 метри) помножена на периметр кімнати, а запас знімається 10% при обрізку. Для монтажу, також потрібні кріплення, вилки.

Як вирізати кути стельового плінтуса

Плінтус стелі може бути виготовлений з дерева, пластику, пінопласт. Останній варіант зустрічається найчастіше. Вона має доступну ціну, багато різновидів і легко працювати. Для його обрізання використовується гострий ніж.

Перед початком роботи потрібно вирізати матеріал відповідно до периметру кімнати. Попередньо залучення на схему паперу, відзначаючи всі кутові зв’язки.

Плінтусні кутові технології

Обрізка плінтус у заглушку. Обрізання технології

 • Права смуга поклала в уперті зліва направо. Panious частина, яка буде прикріплена до стелі падає на дно.
 • Профіль міцно натискається на лоток і обрізаний під кутом 45 º.
 • Праворуч є ще одна дошка і ті ж порізи.
 • Куточки секцій прикріплені в кріплювальному майданчику та регулюються ножем (для піни та пластику).
READ  Як промити ролик з масляної фарби

Різання “внутрішніх” кутів

Стандартний номер має прямокутний вигляд 90º кутів. Фактично, такі ідеальні кути досить рідкісні і є лише мрією інсталятора. Якщо вам пощастило, процедура різання кута краю плінтусу відбувається, як описано вище, обрізання дуже просто.

Коли обрізаний вам потрібно пам’ятати, яка сторона буде розташована плінтус. Щоб створити ідеальний кут для дерев’яних поверхонь або переходів, ви можете використовувати шпаклівку, але не буде хорошого тесляра, але просто гладко.

Різання внутрішнього кута

Що необхідно для утворення внутрішнього кута, не дорівнює 90º

 • Потрібно зробити попередньо маркування на підлозі з олівцем. З обох сторін профіль застосовується поперемінно, і їх межі заплановані. Таким чином, ромб утворюється в кутку. Його діагональ і буде особливістю.
 • Застосуйте бар до фігурної фігури та покладіть діагональну етикетку.
 • Підключіть етикетку та кут плінтуса. Цей кут нахилу і буде розрізаною лінією.
 • Отримана сторона обличчя повинна бути пофарбована в колір плінтуса.

Якщо внутрішній кут відрізаний невеликим перебільшенням, це дозволить зробити найбільш точні. Іноді в пластику або піни на кінцевій стадії в суглобі, вилка вставляється і красивий, акуратний кут. У дерев’яних суглобах суглоби просто ретельно підходять, шпаклівка буде.

Різання “зовнішніх” кутів

Якщо зовнішній кут є стандартним і дорівнює 90º, то етап його установки схожа на внутрішній. При виконанні роботи, вам потрібно пам’ятати про місцезнаходження обрізаної смуги. Але якщо це не стандартне, то ви повинні потіти.

Зовнішні кути

Нестандартний зовнішній кут зроблено таким чином:

 • Профіль покладіть на стіну і намалюйте олівець всі внутрішні і зовнішні обличчя.
 • Подібні маніпуляції проводять з іншим литтям.
 • За аналогією з внутрішнім кутом, ми отримуємо ромб. Тільки в цьому випадку він знаходиться за межами. Діагональ отриманої фігури і є лінія різання.
 • У заглушку розріжте кути.
 • Пам’ятайте і монтується.

На заключному етапі необхідно, нарешті закріпити плінтус по периметру з використанням самореактивних зразків або рідких нігтів.

Неоцінтні конфігурації приміщень і кутів

Деякі номери мають оригінальні, неіпні конфігурації. У таких ситуаціях досить важко встановити плінтус. Зрештою, кути часто є зовнішніми та внутрішніми одночасно. Є також округлені варіанти. Всі вищезазначені методи не працюють тут.

При наявності круглого кута плінтусну пластину вирізати на кілька (зазвичай 4-5) сегментів. З використанням штекерів деталей, закладених акуратним кутом. Плінтус закріплений рідкими нігтями або самопокладами з чіпсами або без

Нестандартний внутрішній кут

Процедура кутів різання для стелі або підлоги вимагає підготовки необхідного інструменту (залежно від матеріалу). Робота вимагає турботи та витягування.

Нестандартний зовнішній кут

Ви можете придбати всі необхідні матеріали для таких робіт у нашому інтернет-магазині Leasurade. Ми також можемо замовити доставку по всій Москві та Санкт-Петербурзі.

Використання Stutla

За допомогою цієї адаптації це досить простий – цей елемент вставляється в нього, щоб ви повинні відсікати, а на існуючих слотах зневажати з ножівкою. Головне – правильно розташувати його і не плутати щілини. Питання, як вирізати кут на картел, тут, як правило, не відбувається. З картиною буде легше зрозуміти суть процесу.

Але цей інструмент допоможе лише тоді, коли майстер є питання про те, як розблокувати плінтус під 45 градусів або 90. В інших випадках, коли зроблено стельовий плінтус, і вам потрібно вирізати кут, але це навіть не, найчастіше виникне питання – як? Ця ситуація з’являється майже кожен раз.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS