Статті

Як зробити ідеальне покриття гелю

Гель-лак під кутикулою, техніка досконалого покриття

Застосування гелевого лаку до кутикула важлива і необхідна при створенні високоякісного та красивого манікюру. Оскільки Шелак, на відміну від акрилових нігтів, не має можливості корекції, техніка гелю лак “під кутикул” успішно пройшов. Такий образ має безліч вагомих переваг, але також вимагає досвіду роботи з гелевими лаками та упакований у апаратний манікюр. Давайте ознайомимося з усіма нюансами і навчитися швидко намалювати під кутикулою, ефективно і безпечно.

Покриття

Покриття гелю – Справжнє порятунок. Це не потрібно оновлювати кожні кілька днів через численні чіпси або подряпини, він завжди блищить і запобігає перерві, через щільність.

Тим не менш, важко вибрати достатньо – не тільки через різноманітність кольорів, а й великий вибір марків довгострокових лаків.

Ось топ-5 перевірені та високоякісні обкладинки, які можна знайти у кращих салонах:

  • Luxio – це професійний гель-лак, який тільки майстри, які пройшли спеціальну підготовку. Його тільки мінус полягає в тому, що легкі або пастельні відтінки повинні бути застосовані в 3 шарах, тому товщина пластини може збільшуватися.
  • OPI Gelcolor – Часто це покриття видаляється з труднощами. Найкраще видалити його за допомогою пристрою, щоб не пошкодити верхній шар нігтя. Його кольори насичені, але ви повинні бути уважними – тінь на шапці майже завжди відрізняється від реального.
  • CND SHELAC є одним з найпопулярніших гелевих лаків у світі. Практично не подряпає, чесно “носити” 2-3 тижні. Але, якщо знежирення не було добре зроблено, він може “піти” з цілим нігтом замість невеликої частини.
  • KODI – Марк славиться своєю гумовою базою та верхнім покриттям. Саме вони найчастіше можна побачити в будь-якому салоні. Кольорові покриття також хороші, але висушують тарілку. Отже, з крихкими та сухими нігтями краще вибрати інший бренд.
  • Bandi – новий бренд, який позиціонує себе як продукти з екологічними та безпечними формулами. Він підійде “зелені” дівчата: кошти не перевіряються на тварин і не містять шкідливих інгредієнтів.

Як малювати гель-лак під кутикул?

Тут я хочу поговорити про таку популярну зараз застосування гелевого лаку, як покриття якомога ближче до кутикули. Тепер цей спосіб створення довгострокового покриття найчастіше практикується майстрами, тому, якщо ви професійно роблять гель-лаки, то я також рекомендую вивчити його. І якщо ви самостійно використовуєте гелеві лаки і хочуть знати, як малювати під кутикулою, то в цьому випадку ви знайдете відповіді на ваші запитання в цій статті. Так що підемо.

READ  Декоративний камінь з власними руками від гіпсу

Підготовка до нанесення гелевого лаку

Ми перейдемо до детального огляду процедури нігтьового покриття за допомогою гелю-лаку. Отже, манікюр не відрізняється від салону, і там була хороша якість, поверхня нігтьової пластини необхідно добре підготувати:

Спочатку видалено старе покриття. Потім видаліть кутикулу ножицями або спеціальною рідиною. Також обробляється вільний край нігтя. Йому дають бажану форму за допомогою навісу, вона очищається за допомогою стратифікованих ділянок нігтьової пластини; Від поверхні нігтів видаляється шар кератину для сильної причепи з гелевим лаком. Зробіть це з baff або шліфування. Весь залишок пилу потрібно чистити маленькою щіткою або серветкою. Після цього кроку нігтів краще не торкатися ваших рук; Часто такі випадки, коли природні пластини після видалення нігтів, починаючи з штучного способу стають дуже тонкими та м’якими. Плити нігтів цього типу не зможуть забезпечити довговічний контакт з гелевим лаком і швидко розірвати. У цій ситуації праймер допоможе, що не містить кислот і безпечно для тіла. Він застосовується до основної частини пластини і на кінці, щоб уникнути виникнення деталі. Перший застосовується основне покриття. Ви не можете дозволити утворенню товстого шару на нігтях, інакше він може просто побачити. Таким чином, всі надлишки очищаються від краю пляшки. Якомога ближче до кутикули, а потім по всьому нігті обережно нанесіть основу, не торкаючись шкіри бічних роликів. Шар повинен бути гладким, без шорсткості. Вона сушать у лампі; Тепер застосовуйте гель-лак за такою технологією:

Як зробити ідеальне покриття гелю

Ви набираєте занадто багато матеріалу на кисті. Надлишок кольорового гелевого лаку або верхній, що повзає з нігтя. Спробуйте працювати менш гель-лаком.

При першому, ви доставлені до всього нігтя. Він впав під кутикул, і тепер все там: Все: основа, колір, верх. Працюйте правильно за допомогою грунту, дивіться, не падає під кутикулою.

З грунтором зрозумів, але база все ще подрібнювалася. Тепер він буде падати колір і вершину.

Ще однією причиною для каплиць – погано очищені песейги та кутикули. За допомогою недоліків і поширює покриття. Без чистого манікюру не буде ідеального покриття.

Можливо, руки клієнта залишалися занадто багато. Пил також серйозно запобігає охоплення акуратним. Мийте руки або використовуйте вологі серветки до покриття.

Зменшити час роботи без втрати якості – мрія будь-якого майстра. Працювати швидше, втомленим менше і заробляйте більше можливо!

Пройти курс підвищення кваліфікації нігтів

Як ви тримаєте свій клієнтський палець? Бокові ролики не можуть натиснути на нігті. Спробуйте протилежне затримувати їх трохи, щоб у них немає Stokers. Палець себе в той же час нахилу. Якщо ви робите це нагорі, гель-лак швидко промивається з кутикулою.

Покриття може літати і на найбільш вповноваженому моменту, коли рука клієнта вже знаходиться в лампі. Нагадайте дівчата, щоб плавно класти палець і не натискайте на стіл.

READ  Выход пиломатериалов из круглого леса

Гель-лак буде літати, якщо ви негайно застосуєте його до всіх пальців однієї руки. Накрийте нігті конвеєром – один палець на кожній руці. Таким чином, шар просто не буде час перевірити в небажаних місцях.

Поява стовпів можливе, якщо застосувати покриття неправильної техніки. Варто звернути увагу на те, як ви працюєте щіткою, скільки рухів. Очищений манікюр отримує, коли гладка операція без непотрібної суєти.

Візьміть наші поради та застосуйте їх на практиці.

Якщо ви дотримуєтесь рекомендацій, ви продовжуєте переслідувати стебло, думати про зміну матеріалів або підвищення кваліфікації.

Гелевий лак для покриття просто! Покрокові інструкції + Поради

Як точно покласти гель-лак: високоякісні поради манікюру для початківців

Дивлячись на точні рухи майстра в салоні, все здається просто. Ми видаляємо кутикулу, стискаємо нігті, ми постійно застосовуємо обов’язкові покриття, і все це сушать у лампі. Манікюрний гель-лак готовий!

Утопічне сприйняття призводить до рішення самостійно піклуватися про свої нігті, а жінки купують все необхідне для манікюру Шелака.

Майже відразу приходить розчарування: композиції відмовляються лягти гладко, на нігтях пробують, конструкції не отримуються.

Засмучуватися! У манікюрі гелю лак багато нюансів, але знаючи про них, ви можете зробити ідеальне покриття. Де починається шлях до досконалості?

Манікюрний гель-лак

Кожна жінка піклується про власну привабливість, прагне завжди бути на висоті. І як важливо, щоб ідеальний вигляд не вражений миючим засобом, ані “залози” в тренажерному залі, ані підготовку обіду. Салон манікюру біле місце, в якому залишитися досконалої жінки легко і приємно. Ми піклувалися про красу ваших рук з нашим пріоритетом. І тому, я не знаю, манікюрний гель-лак – це чудовий спосіб зробити руки добре доглянуті.

Покриття нігтів з гелевим лаком під кутикулою

Покриття під кутикул – один з варіантів дизайну для нігтів, коли гель-лак застосовується якомога швидше для кутикули. Цей метод має масу прихильників як серед звичайних дівчат, так і серед майстрів Ніл-Арт. Секрет популярності простий – гель-лак під кутикулою виглядає красиво, акуратно, а дизайн зберігає свою свіжість довше і кидається довше. Корекція нігтів, покритих таким чином, може бути відкладена ще на 5-7 днів від звичайного часу. Тобто, з таким гелевим лаком, ви гарантовано проходити три тижні.

Основні правила застосування гелю лаку на нігтях

Детальна інструкція описує покрокові застосування гель-лаку, але кожен працівник салону манікюру знає, що кожен клієнт потребує спеціального підходу. Тим не менш, існує ряд певних правил, які йдуть за все:

  • Знежирюється нігтьова пластина обов’язково. Така процедура використовується не тільки перед застосуванням гелевого лаку, але навіть звичайного лаку. Для знежирення калієри використовуються кількома способами. Краще, звичайно, зробити це, взяти спеціальний інструмент, але також підходить звичайне миття рук з милом.
  • Перший шар. фундамент. Більшість вважають, що база потрібна лише для застосування шелака та інших гелів для нарощування нігтів, але ця думка неправильна. Базовий шар застосовується лише після попереднього очищення та знежирення, він допомагає створити необхідну форму нігтя та забезпечити невелике застосування яскравих лаків.
  • Кольоровий лак. Бажаю клієнта. Але варто пом’якшити, що яскравість кольору на нігтях може відрізнятися від кольору в пляшці. Також, вибираючи лак, необхідно звернути увагу на свою консистенцію, при роботі з ним не повинно згорнути, лак повинен лежати до плавного шару і сушать якомога більше. Важливо знати, що лак консистенції повинен бути розведений спеціальною речовиною, а з рідкими лаками, робота повинна бути ще більш акуратною.
READ  Що робити, якщо туалет був забитий з туалетним папером

Так що манікюр служив довгий час, варто виправити всі попередні шари. Для цього використовуйте фіксаційні вершини, які, у свою чергу, прискорюють процес сушіння календаря.

Для того, щоб уникнути “гачків”, розмазані та інші неприємні пошкодження, необхідно висушити кожен нанесений шар. Для сушіння використовуйте спеціальні пристрої.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS