Статті

Як зробити еластичне рішення для штукатурки

Як приготувати розчин для штукатурних стін.

Поширена помилка – спочатку влити воду, а до неї додавати компоненти. Змішайте суміш таким чином: цемент, що потрапляє у воду, утворює грудки, згодом “перетворення” піску. Наступні зусилля повинні змішувати таку масу.

  Пісок. Спочатку піщаний пісок. І він повинен бути просіяти. Для штукатурки стін мало «пропустити» його через сітку старенького залізного ліжка – дуже велика комірка. Всі надлишкові частинки (галькові, глиняні шматки, оболонки, органічні залишки) потраплять у розчин. Коли стіни штукатурки, вони будуть чіплятися за інструмент і рухатись над стіною, залиште борозну.

Величина осередків сита для піску – 2-3 мм для шарів грунтовки штукатурки, 1 мм для накривочних. Рекомендується використовувати сухий пісок.

 • Цемент. Смоктати пісок і ретельно змішаний з ним (сухий). Саме з цієї причини (у тому числі) сухий пісок. це легко змішувати, добре з’єднується з цементом, не збільшує його липкість заздалегідь.
 • Вода. Коли суха суміш змішується (наскільки це можливо), вода тече. Отже, як правильно зробити рішення для штукатурних стін, це неможливо, якщо ви негайно залити. ОК вперше додано. 2/3 її мас. Розчин ретельно змішується. Коли він стає нестерпно важко заважати або змішування досягає максимального значення, виливають більше води.

Ви не можете залишити всю оцінку ваги води відразу: цемент у цьому відношенні дуже “примхливо”. Іноді достатньо незначної кількості води, щоб занадто густий розчин став неприйнятно рідким.

STUCKORINGS розчин стін (цементно-пісок) розчин виконується протягом години після замішування. Наливають надмірною водою розширює життєздатність. Але якість суміші падає.

Розчин для штукатурних стін з власними руками. Як підготувати цементний розчин для штукатурних стін

Основні компоненти цементної штукатурки. зв’язуючого матеріалу (цементу) та агрегату (пісок), крім композиції, можуть включати вапно, глину, полімерні добавки. Пропорції цементу та піску для штукатурних стін залежать від обраної марки зв’язуючого матеріалу та області застосування розчину. Отримайте готові штукатурку з сухої суміші, заливаючи її водою, кількість якої значною мірою впливає на насиченість розчину, отже, на якість фінішу. Види розчинів:

 • жир. великий відсоток зв’язування, штукатурка часто розтріскування під час формування;
 • худий – багато води та заповнювача, штукатурний шар слабкий, може відшаровуватися;
 • нормальний – співвідношення піску та цементу для штукатурки витримано відповідно до марки в’яжучої речовини та фракції пісковика.

Найпопулярніший рецепт, приготований з вашими руками, цементним розчином для штукатурних стін пропорції: 1 шматок цементу: 3 шматки піску. Але співвідношення речовин може значно змінюватися залежно від марки цементу:

ПВА, доданий до штукатурного розчину, значно підвищує його пластичність, на 10 л готової суміші додають близько 100 мл клею.

Цементно-вапняна штукатурка має у своєму складі вапняне тісто. Ви можете приготувати його власними руками, дотримання обладнання безпеки. Процедура повинна проходити в металевій ємності, на повітрі, тому що реакція гасіння виділяє величезну кількість тепла. На 1 кг вапна потрібно 2 л води. Після остигання суміші проціджуємо її через дрібне сито, закриваємо ємність і витримуємо близько 2 тижнів. Далі розчин перемішуємо, якщо потрібно, додаємо води.

Пропорції цементно-вапняного розчину для штукатурки, в частинах:

Для штукатурки глинистих поверхонь використовується вапно-глинистий розчин: 0,2 год. Вапно: 1 година глина: 3. 5 годин пісок або цементно-глина (C, G, P). 1: 4: 6-12, відповідно. Для приміщень, схильних до грибкової освіти, підходить перлітова штукатурка, завдяки своїм властивостям, вона перешкоджає утворенню мікроорганізмів і паразитів. Якщо необхідно наносити тонкий, до 50 мм, шар штукатурки в приміщенні, ви можете використовувати гіпсові композиції: еластичні, швидкісні сушіння, легені, легко застосовувати.

Як зробити цементний розчин для штукатурки

Цементно-піщана суміш для штукатурки розлучається у великому металевому або пластиковій контейнері, кількість розчину повинна бути достатньо протягом 3-5 годин роботи. Сухі компоненти вимірюються у бажаних пропорціях, вода ретельно перемішана, а вода додають. Суміш повинна бути товстим, однорідним, без грудки, прилипання на кельму, для кращої якості, змішайте композицію, а потім будівельний змішувач або спеціальне насадку на свердла.

Типи штукатурки

Штукатурка зараз відрізняється величезною різноманітністю, що дозволяє підібрати матеріал, що ідеально підходить у тому чи іншому випадку. Для зручності вибору фахівці створили певну класифікацію цього матеріалу.

Штукатурка може бути полімерною та мінеральною. Перший тип виготовляється з використанням акрилу та силікону, відрізняється практичністю, довговічністю, міцністю. А ось штукатурка мінеральна – це екологічно чистий матеріал, який не тільки не завдає шкоди людському здоров’ю, а й нормалізує мікроклімат у будинку (якщо йдеться про внутрішнє оздоблення) завдяки тому, що до складу входять натуральні наповнювачі – це крейда, вапно чи цемент.

READ  Як зробити теплу підлогу в дерев'яному будинку

Приклади мінеральних покриттів із кварцовим зерном

Також всі види штукатурок можна розділити на кілька типів за метою їх використання та призначення з цього погляду вони бувають:

пластифікатори для розчину.Час перевіреного часу і справи.нивок111

 • декоративний, тобто, що використовується для завершення готової поверхні. Наносяться після звичайного процесу оштукатурювання;
 • звичайні, завдяки яким відбувається вирівнювання стін, доведення стану їхньої поверхні до ідеальної гладкості. Крім того, звичайні штукатурки використовуються для завершення зовнішніх стін та захисту їх від негативних зовнішніх впливів;
 • спеціальні, які використовуються з метою звуко- або теплоізоляції.

На замітку! Декоративна штукатурка, у свою чергу, може мати масу підвидів. Наприклад, існують кам’яна, кольорова, венеціанська штукатурки, а також шовкова, сграффіто, терразитова. Всі вони відрізняються один від одного метою використання, кінцевим результатом, способом нанесення.

Декоративна фасадна штукатурка мозаїки

Декоративна штукатурка з імітацією каменю

Поєднання декоративної штукатурки та каменю на заміському будинку

Таблиця. Типи штукатурки в складі.

На фото цементний розчин для штукатурки

На замітку! Є ще магнезійська штукатурка, призначена виключно для внутрішніх робіт. Це негорючий, не сушіння. Відрізняється високою міцністю і підходить для приготування стін для фарбування, кладкою плитки, стінне склеювання з шпалерами.

Є комбіновані композиції. Один склад може містити в собі кілька різних компонентів, що надають в’язкість розчину. це можуть бути, наприклад, вапно і цемент, а також гіпс і вапно, інші варіації і комбінації.

Зовнішня штукатурка вдома з власними руками

Розчин для штукатурки з глиною. Переваги та недоліки глинистої штукатурки

Перш ніж прийняти рішення закінчити стіни глинистої штукатурки, необхідно зважити всі позитивні та негативні точки цього типу штукатурки. Тепер у селах ви все ще можете знайти такі будинки, які були повністю побудовані з глини, і якщо всі правила спостерігалися під час будівництва, такий будинок міг би бути одночасно більш ніж десятка років без будь-яких втручань. Це говорить про те, що глина є повноцінним будівельним матеріалом, який повинен бути розглянутий і може працювати зараз, не побоюючись, що вона повернеться.

Переваги глинистої штукатурки

Вивчивши властивості глини, можна сказати про те, що вона не викликає алергію, і при експлуатації не виділяє шкідливих для організму речовин. Інші переваги не є очевидними на перший погляд, але насправді є багато з них:

 • Низька вартість, це матеріал, який є скрізь;
 • Не отруєна навколишнє середовище, вона просто утилізується, вона може бути повторно використана, куріння та додавання відсутніх елементів до повернення до природи, не порушуючи законів екосистеми.;
 • Дихаючий матеріал, чудова паропроникність, поглинає з повітря зайву вологу, регулюючи вологість у приміщенні;
 • Діє як природний абсорбент, поглинаючи вологу разом із шкідливими домішками з повітря;
 • Не містить небезпечних компонентів.

Якщо дерево використовувалося при будівництві будинку, гіпсова глина на дереві. це природний консервант для нього, який не вимагає додаткової обробки з шкідників.

Недоліки глинистої штукатурки

Головний недолік глини є те, що він відрізняється за своєю природою. Його властивості впливають на якість штукатурки. Клей не пісок, а не штукатурка, не має постійної хімічної формули. Першим важливим значенням для розчину має “вміст жиру” або пластичність глини, тому ніхто не скаже точних пропорціях додавання піску та інших елементів. Тут потрібен досвід.

І як сьогодні фахівці цієї галузі сьогодні не доведеться самостійно вивчити методи створення рішення, яке може допомогти придбати нові знання та спробувати застосувати їх.

Пластичність глини є його здатність зберігати форму під час деформації, “гнучкість”. З непластичної глини не вийде гарного розчину, і така штукатурка не триматиметься довго, вона може вся покритися тріщинами під час висихання, та й під час роботи з нею поводитиметься неслухняно. Пічники та штукатури називають хорошу глину – жирною, а погану худою, і мають безліч способів перевірки глини. У нашому випадку, мабуть, достатньо буде одного найпростішого.

Для перевірки пластичності глини потрібно просто замішати у воді невелику кількість глини, так щоб вона ліпилася, але не липла до рук – це її робочий стан. Потім з цієї глини потрібно згорнути найбільш звичайне м’яч, сантиметри п’ять в діаметрі, і розчавити його. Якщо кулька розплющилася у блюдечко, це гарна глина, пластична. Якщо ж краї цього блюдця все в тріщинах, надломах, надривах, значить розміри та частинок такої глини недостатньо малі для утворення міцної водяної плівки при замішуванні. Але не намагайтеся знайти такий, що буде надано в ідеальному колі. дрібні тріщини та гуртожитки неминучі навіть при використанні наймачньої глини.

Спосіб виготовлення розчину

Щоб не залишити тему, давайте коротко розглянемо, як процес приготування складу розчину для штукатурки внутрішніх стін. Все це виражається в покроковій інструкції:

 • На першому етапі просіювання піску. Для цього використовуйте металеві сито з великими клітинами. Якщо пісок не просіяти, то розчин для штукатурки стін своїми руками матиме великі включення, наприклад, каміння та інше. Все це перешкоджає в процесі штукатурних стін.
 • Тепер ви можете змішувати всі компоненти без додавання води. Чому так? Справа в тому, що всі доступні компоненти набагато легше змішувати рівномірно в сухому вигляді. Хоча з водою це теж можливо, але за відсутності бетономішалки фізично зробити це буде важче.
 • Тепер ви можете додати частину води. Не слід негайно заливати всю прокладену воду за пропорціями. Підливайте рідину поступово, щоб ви могли встигати перемішувати штукатурний склад для стін. На цьому етапі важливо переконатися, що рішення для штукатурних стін не має грудей, грудок та інших.
 • Відповідно до консистенції, у вас повинна мати суміш, яка нагадує товсту сметану. Після повного перемішування сухого замісу з водою всю масу рекомендується залишити на 15 хвилин. Потім повторно перемішуючи.
 • І лише зараз настав час додати пластифікатор або інші добавки, щоб дати розчин для штукатурних стін спеціальних властивостей.
 • Розчин для штукатурних стін готується до використання.
READ  Локомотив для ванної печі з руками

Трохи про суміш

Сьогодні ми не тільки знайдете все про цементний розчин для штукатурки стін пропорції його виготовлення та особливостей матеріалу, але також ознайомитися з іншими популярними штукатурними рішеннями. Перш за все, варто зауважити, що гіпсові рішення необхідні для вирівнювання підстав, їх підготовка як всередині будинку, так і зовні. При цьому для вулиці суміш має бути вологостійкою, морозостійкою та стійкою до різкого перепаду температурних показників, а для внутрішнього приміщення пластичною та екологічно чистою.

Як приготувати розчин для штукатурних стін

Нанесення штукатурки можливе на бетонні, дерев’яні, металеві основи, а також ГКЛ, пінобетон або цегла. В цьому випадку слід відштовхуватися від особливостей основи та їх адгезії з розчином. У таблиці ви можете побачити найпопулярніші комбінації сумішей для обробки поверхні та їх пропорцій у частинах:

Відзначення співвідношення еквівалентно частин Посипати грунтові кришки
Вапняні (вапно: пісок) 1: (2.5-4) 1:2-3 1:1-2
Цементні (цемент із піском) 1: (2.5-4) 1:2-3 1:2
Глиняно-гіпсові (глина: гіпс: з піском) 1:0.25:3 1:0.25:3
Глиняні (глина із піском) 1: (3-5) 1:3:5
Вапняно-гіпсові (з піском) 1:1:2 1:0.5:2 1:1:5
зробити, еластичне, рішення, штукатурка

Цементну штукатурку прийнято використовувати для вологих приміщень, фасаду, цоколя та фундаментної частини, на якій стоїть будинок. Різні добавки покращують характеристики матеріалу та роблять його ізоляційним. Простий рецепт самостійного приготування та легкість у нанесенні дає можливість обробляти більше площі. Крім того, ви можете механізувати процес розпилення на стіні.

Важливий! Вартість придбання компонентів та самооцінку буде мінімальним.

Вапна як доповнення до цементу.

Має хорошу клейкість і реалізується як самостійний сполучний. У зв’язці з цементом використовується як без доповнень, так і з наповнювачами.

Розчин для штукатурних стін з їх руками з начинками мембран використовується для одержання важкого розчину еластичності. Це дозволяє уникати утворення тріщин, покращує адгезію.

Ідеальний для ремонтної штукатурки цоколів поверх старої цементно-піщаної штукатурки.

Часто в таких випадках нова штукатурка сильно тримається, від’їжджає через кілька років, пілізуються.

Причиною є погана адгезія. Збільшити його, додавши тест вапняку.

Цементний розчин для штукатурки. що додавати і які пропорції?

Гасіння вапна.

Помістивши в ємність більшого розміру (із запасом), вапно заливають водою та перемішують. Використовувати її можна після повного остигання.

При гасінні вапна виділяється велика кількість тепла, що призводить до кипіння води та її випаровування. Робота виконується в захисному маску та рукавиці.

Суміші та класифікація

Дотримання правильних співвідношень компонентів, що є частиною суміші. основна вимога до розчинів гіпсу. Їхнє значення залежить від вибраного матеріалу. Всі розчини поділяються на види і звуться головного в’яжучого компонента. Типи штукатурки для оформлення стін:

Вапняна штукатурка

Він відрізняється від усіх інших композицій з його бактерицидними властивостями, навіть багато років після використання, він запобігає розвитку мікроорганізмів на її поверхні.

Існує два різновиди такого розчину: повітряна та гідравлічна. Вони обидві мають гарну пластичність, відмінно наносяться на поверхню і розрівнюються. Після їх нанесення можна виконувати доведення поверхні у вигляді шліфування як вручну, так і за допомогою спеціального пристрою. Головна відмінність цих двох видів вапняного складу в мірі пластичності та часу схоплювання. Гідравлічний вапняний розчин міцніше і швидше зчепляється з поверхнею, ніж повітряний, зате працювати з останнім легше, тому що він найбільш пластичний.

Пропорції композиції на основі вапна залежать від різноманітності вапна та її стану (вільні або ущільнюються). Найчастіше використовуються такі порції будівельних матеріалів:

На відео. вапняний штукатурний розчин:

Останній компонент готується з вапна та води в пропорціях 1: 3. Рідина перед нанесенням повинна бути трохи нагріватися, щоб викликати його реакцію з вапном. Все вапно засипається в підготовлену ємність для розчину і заливається половиною вказаного об’єму води. Після проходження реакції додається решта її частини, складові перемішуються, і залишаються дозрівати на добу. Краще для цих цілей підібрати ємність із кришкою.

READ  Декоративний штукатурка для внутрішніх стінних прикрас

Після 24 годинної витримки склад розлучається до рідкого стану і зливається в заздалегідь підготовлену яму, в яку потім додається просіяний пісок, а зверху засипається земля. Загальна висота земельно-піщаної суміші складає півметра.

Отриманий склад витримується у ямі 15-20 днів. Після цього отримане вапняне тісто готове до застосування і його додають в розчин для створення штукатурки.

 • у підготовлену скриньку висипається вапняне тісто;
 • потім у нього вводиться цемент та невелика частина води. Маса вимішується до отримання однорідності, в ній не повинно бути грудочок;
 • Додають пісок і залишкову частину води та деяке рідке мило. Він виконує роль пластифікатора, і служить для надання композиції ще більшої пластичності.
 • Отримана маса перевіряється на жир, якщо це бажаний тип, то ви можете застосувати штукатурку.

Вапняні розчини повинні бути використані протягом доби після їх виготовлення.

Піщано-цементний склад

Цей розчин найбільш застосовується, він є міцним та водостійким. Його можна використовувати як штукатурну суміш для зовнішніх робіт і для внутрішніх поверхонь будинку.

Існує кілька різновидів цементу, найчастіше застосовуються швидкотвердіючі його види. Співвідношення компонентів, що входять до складу розчину, залежить від марки, вибраного цементу. Якщо використовується мішок М 400, то піску треба взяти 4 мішки, щоб отримати потрібну марку М 100. У разі застосування М 500 необхідно взяти вп’ятеро більше наповнювача.

Через ці особливості цього матеріалу одна частина цементу береться в середньому:

Заміс розчину на штукатурку

Варто врахувати, що пластичність залежить від вмісту піску. Розчини з меншим його включенням трудомісткі у роботі, оскільки погано розтікаються.

Дізнайтеся, чим штукатурити газобетон усередині приміщення.

Читайте, як вибрати фасадну штукатурку для зовнішніх робіт.

Розрахунок витрати декоративної штукатурки “короїд”: https://resforbuild.ru/sypuchie-materialy/shtukaturka/koroed-rasxod-na-1m2.html.

 • спочатку в ящик засипається пісок;
 • потім його присипають цементом та компоненти ретельно перемішують між собою;
 • при постійному помішуванні вводиться вода. Її потрібно додавати доти, доки не вийде розчин сметанообразного стану;
 • останнім вводиться рідке мило та клей ПВА, який забезпечить швидке схоплювання матеріалу з поверхнею.

На відео – штукатурна станція для піщано-цементного розчину:

Приготовлений склад треба використовувати протягом години, після закінчення цього часу він втратить свої властивості і згодом погано буде триматися. Виходячи з цього, доцільно замішувати цементну суміш невеликими порціями, щоб повністю використати її за один раз.

Вапняно-гіпсовий

Гіпс відрізняється від інших в’яжучих засобів своєю ультрашвидкою схоплюваною здатністю. Для штукатурної роботи використовуються її бренди G3-5, які можуть бути три різні домашні тварини:

 • тонкі;
 • середина;
 • грубий.

Їх розділення залежить від розміру зерна, межі значень кожної з підгруп викладені в технічних умовах до цього матеріалу. Для штукатурки застосовується будівельний гіпс із будь-якою зерновою структурою.

Матеріальні бренди гіпсу можуть бути виготовлені двома способами:

Перед розведенням такого розчину необхідно провести всі підготовчі роботи та використовувати його одразу ж після замісу.

 • Підготуйте одну частку гіпсу (алебастру) і в три рази більше вапнякового тесту;
 • Підключіть гіпс з водою, щоб отримати стан товстого сметаного;
 • Додати вапна компонент до отриманої суміші та змішування.

Отриманий склад дуже швидко схоплюється, тому його необхідно швидко використовувати, на це відводиться лише п’ять хвилин. Повне затвердіння розчину відбувається через півгодини. Тут ви можете прочитати, яка штукатурка штукатурка вважається найкращою.

На відео. “побудувати не відновити” про штукатурні рішення:

Настінна шокуюча технологія

Штукатурка стін цементного розчину відбувається у трьох послідовних етапах:

зробити, еластичне, рішення, штукатурка

Розпилювати. Це застосування першого шару штукатурки між двома маяками, де слід використовувати більше рідкої композиції, ніж для основного покриття. Суміш наносять на підготовлену основу методом начерку за допомогою кельми або шпателя. Для бетону товщина спрею 3 мм, для цегли 7 мм, для дерева 1 см.

Грунт. На цьому етапі встановлюється армуюча сітка: малярська мережа або рабиця, а для дерева дранка. Велику кількість ЦПС беруть на широкий шпатель, наносять на стіну і розрівнюють правилом, виконуючи зигзагоподібні рухи. Таким чином покривають всю площу обризку. Залишити шар сохнути на 7-10 днів.

Накривка. Фінішний шар із найвищою якістю. ЦПС для нього рекомендують замішувати на цементі М500 із добавками: гіпсом або мінеральними наповнювачами. Принцип нанесення той же, що й ґрунту. Як остаточну обробку накривку затирають терками або напівтерками.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS