Підлога

Як зробити дерев’яну підлогу в приватному будинку

На малюнку показано дизайн дерев’яної підлоги на відстані в приватному будинку з підземним простором.

Простір під підлогою формується через те, що лаги закладені на досить високих цегельних або конкретних колонах. Ця конструкція дозволяє підняти рівень підлоги першого поверху з мінімальним збільшенням землі підвалу.

Тут цоколь і цокольний простір під підлогою знаходяться зовні, поза теплозахисною оболонкою будинку, і будуть холодними.

Для вентиляції підпільного простору в протилежних зовнішніх стінах, вище за рівень землі, робляться продухи – наскрізні отвори закриті металевою сіткою для захисту від гризунів. Такі ж отвори мають бути і у внутрішніх несучих стінах.

Рух повітря під підлогою відбувається переважно за рахунок тиску вітру.

Взимку існує небезпека замерзання землі в підземному просторі, що може призвести до бульбашкових грунтів до руху підлоги відносно стін.

Дерев’яна підлога своїми руками у приватному будинку. Повний огляд.

Для запобігання заморожування продукт рекомендується закрити, а основа буде. Однак погіршення вентиляції внаслідок закриття кров, призводить до накопичення вологи в ізоляції та дерев’яних частинах, щоб зменшити теплостійкість та довговічність цих елементів.

Треба сказати, що такий пристрій підземного простору застосовується у приватному будівництві протягом тривалого часу. Дизайн не був спочатку призначений для застосування ефективної теплоізоляції.

У будинках з слабкою теплоізоляцією підлоги взимку, частина тепла від кімнати проникнула підземний простір і нагріває його, запобігаючи заморожування, але збільшуючи втрати тепла.

Сучасна теплоізоляція підлоги практично перекриває потік тепла в підполі з приміщення. Запобігання заморожування підпілля може бути тільки завдяки підвищенню температури землі.

Завдяки сучасним вимогам щодо енергозбереження, вентильованого через виробництво холодний підпілля не найкращий варіант. Його все ще використовують швидше за інерцією.

Схема ефективної вентиляції підполу у цоколі приватного будинку через витяжний канал.

Для провітрювання підпілля приватного будинку котеджу вигідно використовувати ефективну вентиляцію через витяжний канал. Така схема вентиляції є єдиним правильним варіантом для будинку з утепленим цоколем або з підвалом.

Конструктивні особливості будинку та вибір деревини для підлоги

У приватних будинках, призначених для постійного проживання, вибір матеріалів відіграє першорядну роль. Дерево. один з найбільш популярних продуктів для підлоги. Її використовують при створенні нижнього настилу в кам’яних, дерев’яних, каркасних (швидкомонтованих) житлових будівельних конструкціях.

Будинки з цеглин зерновані на кам’яному фундаменті. Будівля піднята над землею. Коли основа стін під стінами забезпечують місце розташування опорних структур для майбутнього підлоги. У самому стрічці вони роблять ніші, які будуть вставлені в поперечні відставання. У внутрішній частині встановлені колонці цегли. Вони стануть додатковою підтримкою на нижній частині підлоги. Завдяки їм він не прогинається, не деформується.

Дерев’яна підлога в приватному будинку з шумоізоляцією з вашими руками. Нюанси. Детально

У традиційному дерев’яному будинку будівлі, нижня корона зламана, а фундамент під підлогою стає прямо на землю. Для цього візьміть товсту ялину (сосни, модрину) стовбури. У цьому випадку під будинком немає підземного простору, а проект підлоги розташований на рівні першої коронки.

Увага! На сирі низькоякісні області, такий спосіб непридатним: журнал на землі швидко обертається.

У сучасному зведенні дерев’яних будинків використовують оброблену деревину, брус. З них будують будівлі легше і швидше. Для таких приватних структур створюють фундамент. Дизайн підлоги в цьому випадку схожий на те, що вони роблять у кам’яних будинках. Якщо приватний будинок оснащений підземним номером (першого поверху), підтримуюча структура, проект підлоги високо піднято, а підлоги задовольняються установкою міжповерхових підлог.

При виборі деревини для підлоги орієнтуються на такі показники:

 • 12% вологості;
 • відсутність пошкоджень (тріщини, чіпси);
 • попередня обробка з захисними хімікатами;
 • Деревна порода: Переважна продукція з хвойних речовин (сосна, ялина, модрина)

Увага! Ви можете купити дуб, дошки попелу. Вони сильні, довговічні, але дорогі.

Товщина бару (логіна) для лагів, дошки грубої та обробки підлоги визначається структурними особливостями структури.

Підготовчі роботи

Вибираючи матеріали та способи монтажу підлоги, варто спочатку звернути на середню вологість ґрунту під будинком. У деяких житлових районах відставання розміщуються на землі, щоб розблокувати відключену гідроізоляцію. Такі підлоги впевнено служать кілька десятиліть, але так зневоднені ґрунти досить рідкісні.

READ  Корпус будинку з фасадними панелями під цеглою

Нижче ми розглянемо спосіб підготовки Фонду, який застосовується майже скрізь на наших територіях. Вся суть цього способу полягає в монтажі бетонної стяжки на гідроізолюючу подушку. У заміському будинку бетонна стяжка нестиме відразу дві функції: ізолювати підлогу від вологи і служити жорсткою основою під дерев’яну підлогу.

Приступаючи до облаштування бетонної основи під дерев’яну підлогу, ви повинні зробити в будинку невеликий котлован та ретельно утрамбувати його дно. У зроблену яму необхідно засипати шар піску завтовшки 20 мм або більше. Під пісок також можна додатково засипати шар щебеню, проте цей крок часто пропускають. Після того, як ви зробили піщану подушку, закрийте її відсічною гідроізоляцією, якою можна використовувати целофанову плівку або руберойд. Це не має сенсу використовувати різну гідроізоляцію, оскільки її властивості не потрібні на цьому етапі, а переплата буде значною.

Існує також дещо інший спосіб створити таку подушку. Рубероїд іноді укладається в землю, після чого він спить на шар піску. Робити це варто обережно, на міцно утрамбованому ґрунті, щоб не допустити тріщин в ізоляції. Далі ви можете заснути пісок з глиною, не пошкоджуючи гідроізоляційну плівку.

Особливості підлоги на відстані

Перш ніж почати встановити підлогу на відстані своїми руками, ви повинні підготувати основу для нього. Особливості монтажу залежать від того, що роблять модрини спати. У приватних будинках вони найчастіше покладуть на дерев’яні балки перекриття або в грунті.

У квартирах їх ставлять на бетонні стяжки. Ми розглянемо особливості монтажу своїми руками для будинків.

зробити, дерева, підлогу, будинку

Покладання відставання на землі роблять це самостійно. Покласти відставання на землі, найчастіше застосовують цегельні колони, відстань між ними повинна бути 120 см. Завдяки цьому ви заощадитеся за розміром розділу та захистити дерево від гниття.

Для того, щоб додатково, гідроізоляція між барами або стовпами Stelite Rubberoid. Відстань від Землі до відставання повинна бути близько 20-25 сантиметрів. Складність полягає в тому, щоб створити рівну поверхню, для цього стовпчики повинні бути однакові по висоті.

У цьому випадку, для встановлення теплоізоляції, необхідно поставити проектну підлогу на відставання у вигляді дерев’яних дощок. Їх стелс на спеціальних підстав у формі річок, нігтів не потрібно нігтям. Потім ізоляція, гідроізоляція і т. D. В результаті ви отримаєте теплий шар захисту, і на цьому покритті може навіть бути босоніж на холоду.

Укладання відставання на дерев’яних балках

Коли лаги покладені на дерев’яні балки, важко досягти поверхні, щоб бути абсолютно гладкою. Самі балки часто розташовані далеко від досконалості. У таких випадках лаги кріплять до боковин балок. Перевага цього методу в тому, що не потрібно робити підкладки для регулювання висоти лаг.

Якщо балки розташовані дуже далеко відносно один з одним, то відставання потрібно закласти у двох шарах, другий з них потрібно покласти перпендикулярно до першого. Шар може бути і єдиним, то як чиста підлога потрібно брати міцні та товсті дошки.

Найбільш поширені питання

Як вибрати дошки? Коли на підлозі є дерев’яним у приватному будинку на них однозначно зберегти. В іншому випадку будуть такі проблеми (тріщини, пази в підлозі, деформація індивідуального підлоги), що подальший ремонт (з урахуванням складності пов’язаних з робіт, у тому числі, і з необхідністю звільнити кімнату з усього) буде багато чого дорожчий.

Тип дошки. Тільки нахилений. Її подача з власними руками вдома. процес дуже складним, що вимагає практичних навичок відповідних інструментів (що не в кожному домі), час і окрема кімната.

Є ще один варіант. від клейкої деревини. Але цей пиломатеріал використовується, як правило, в номерах приватного будинку з підвищеним навантаженням на підлозі, як це варто, це дорого.

 • Лінійні параметри (мм). Тут треба враховувати, що дерево повинно забезпечити не тільки високу міцність підлоги, але й хороша теплоізоляція дна кімнати. Оптимальними розмірами вважаються: сумарна товщина – 45±5 (залежно від специфіки приміщення), ширина – близько 150.
 • Вологість дерева. 12%. допустима верхня межа його вартості. Тому повинна бути придбана промислова сушкова дошка. Природно, це буде дорого. Але всі рекомендації з цього питання, як видалити надлишок вологи з дерева самостійно. нічого більше, ніж профанація. Потрібно вибрати на сайті відповідне місце, виробляти компетентне укладання пиломатеріалів, організовує його захист від вологи, хорошої вентиляції, прийнятного температурного режиму. І що важливо. чекати. І це час. І високий результат ще не гарантований.

Дерев’яна підлога робить це самостійно !!! Частина 1. “Рамка”. Дерев’яні підлоги.

 • Дерево форніці. І в цьому відношенні, для придбання дешевих дощок є ірраціональним. Не тільки великий недолік у вигляді суки, чіпсів, і так далі, не приховує навіть фарбу, особливо лаку. Половина дефектів у процесі підлоги дерев’яного підлоги проявлять все більш ефективно. Тріщини лише збільшуються; FUT, щоб вилетіти з дощок, і на їх місці з’явиться “ями” або через отвори.
 • Деревина. Доцільно витримувати оптимальне співвідношення між властивостями пиломатеріалів, як довговічність, красивою текстурою та стійкістю до змін геометрії під впливом зовнішніх чинників. Досвідчені майстри рекомендують звернути увагу на дуб і золу. Такі дошки дорогі, але для дерев’яної підлоги вважається кращим, оскільки вони здатні носити збільшення навантаження.
READ  Що сидіти на підлозі в квартирі

Якщо цей фактор не визначає, модрина, ялина, кедр або сосна ідеально підходить для підлог.

 • Ступінь захисту деревини. У виробництві дорожчі продукти просочуються спеціальними / наркотиками від гниття, запалювання. Це можна реалізувати (навіть рекомендовані) своїми руками, але тільки з точки зору вторинної (додаткової) обробки. Промислову технологію в домашніх умовах відтворити не вдасться, отже, і якість роботи буде невисокою.

Які використовуються відставання? Тут потрібно зрозуміти, що в процесі експлуатації будь-які матеріали (нехай це візуально та непомітно) змінити їх геометрію. Отже, цілісність дизайну залежить від того, скільки коефіцієнти деформації її елементів збігаються. Для дерев’яної підлоги металевих виробів (хоча це зручніше працювати з ними) не підходять, тільки деревина. Рекомендовані параметри часу. 100 х 100. Це універсальний вибір для підлог у будь-якій кімнаті. Менші зразки (наприклад, 50 x 50) доведеться щільно «закріпити» до стяжки (інакше підлоги буде «грати»), і це не завжди можливо або раціонально.

 • У цей час легко досягти найбільш комфортних умов для такої роботи. При необхідності ви можете організувати ефективну вентиляцію так, щоб дрова не переповнює кімнату. Тоді й технічні пристрої не знадобляться.
 • Оптимізується показник вологості повітря у кімнаті. Це гарантує, що пиломатеріал воду не вбере, хіба що в мінімальній кількості.
 • Нюанси облаштування стяжки такі, що доведеться чекати на її повне затвердіння. І гірші зовнішні умови, тим довше.

Як варіант. влітку. Але до розташування дерев’яного підлоги необхідно продовжити, якщо погодні прогнозувачі гарантують стабільну суху погоду принаймні протягом наступних 10 днів.

Монтаж дощок, як перший поверх

Після підготовки відставання ви можете почати покласти дошку. Починаємо роботу від вікна, залишивши невеликий проміжок біля стіни 2 сантиметри. Всі дошки захищені на самонарізі, похмуріть всі капелюхи. Якщо монтажні канавки пили в дошках, то ми дивимося на гвинти під кутом у бік дошки. Якщо дошка коротша, ніж ширина кімнати, то ми відрізаємо дошки таким чином, що кінці сходяться в середині відставання. На даний момент дошку потрібно стелити в шаховому порядку. Остання дошка прикріплена відстань від стіни в сантиметрі, щоб забезпечити підземну вентиляцію. Всі зазор навколо периметру закриті плінтусами.

зробити, дерева, підлогу, будинку

Всі роботи на укладання дерев’яної підлоги потрібно виробляти циклу, і, безсумнівно, шліфувати навколо периметру. Покриваємо підлогу лаком або фарбою та насолоджуємося своєю роботою довгі роки.

Як правильно зробити дерев’яну підлогу в приватному будинку: поради для новачків

Припустимо, що ви погодилися, що дерев’яне покриття є ідеальним варіантом для вашого котеджу. Після консультацій з друзями, дивлячись на фотографії з інтер’єрами, зникли останні сумніви, і ви готові почати покласти. Але як зробити підлогу сто відсотків тривалий?

Перший і важливий крок. заміна м’якого шару грунту навколо периметру будинку за допомогою шарів хорошого гравію та піском. Поруч із підтримкою полюсів укладається рубероїд (або інша гідроізоляція).

Вам потрібні ідеальні технологічні характеристики: вологість. не більше 12%, без візуально спостерігається пошкодження (чіпси, тріщини). Дошки можуть бути з будь-якого дерева, але краще вибрати хвойний. Вони повинні розглядатися з дезінфікуванням і вогнезахисними.

У приватному будинку надзвичайно важливо передбачити. Його роль полягає у створенні повітряного шару для захисту покриття з вологи. Крім того, необхідно встановити відставання, зробити шорсткі, лежачи теплового та гідроізоляційного матеріалу. Тільки після цього ви можете почати встановлення самого покриття.

Потрібно контролювати, вимірювати і перевіряти ще раз кожен зроблений крок. Це необхідно, якщо ви не хочете інвестувати гроші і силу в скрипку підлоги. З архіву будівельника: клієнт скаржився на низькоякісні плати. Буквально відразу після завершення установки, покриття почало скрикувати, і зрештою виникла. Однак після перевірки виявилося, що причина не була в матеріалі, але установка. Сам клієнт займався будівництвом дизайну та недосвідченого при встановленні відставання, не забезпечив рівномірного рівня понад периметр укладання. З часом розбіжність міліметра призвела до розпушування дощок. Павло почав кричати і носити швидше. Компенсація таких недоліків можуть бути лише значними ремонтними роботами. Щоб захистити завершений інтер’єр з повторного втручання, потрібно ретельно контролювати такі “дрібниці”.

READ  Що краще рамка будинку або з бару

Пара слів про інструмент

З обраного методу встановлення підлоги залежить від того, який інструмент буде потрібно працювати. Але в будь-якому випадку, не обійтися без:

зробити, дерева, підлогу, будинку
 • лазерний рівень; У крайньому випадку ви можете використовувати гідроелектростанцію, але помічник повинен буде працювати з ним;
 • звичайного або хрестового будівельного бульбашкового рівня завдовжки не менше ніж 1 метр; хрестовий рівень краще, тому що він дозволяє вивіряти площину одночасно за двома напрямками;
 • молоток вагою не більше 500 г;
 • ланцюг або кругова пилка або хороша ножівка.
 • Фуганка та (або) шліфувальні машини.

Це не буде зайвим і звичайним столярним інструментом. квадрат, невелика топора, планувальник, долот, нігтя-заводчик.

Сухі стяжні підлоги

На пристрої підлоги з сухою стяжкою немає нічого складного. Це робиться набагато швидше, ніж бетон або дерев’яна підлога. Ось чому в останні роки вона все більше застосовується.

Стає все більш популярним сухим стяжкою

Головне у своєму кладці. Це високоякісний однорідний об’ємний матеріал. Для такої підлоги використовують перлітовий, кварцовий або кремнеземний пісок, шлаки або дрібнозернистий керамзит. Ці матеріали не тільки зручні в роботі, але і ідеально виконують проблему звукоізоляції та теплоізоляції. З гарним розподілом насипного матеріалу на ділянці кімнати, це майже не дає усадки, тому з сумлінним виконанням роботи, сипучих поверхів буде служити довгий час.

 • На основу підлоги влаштовується гідроізоляція, яка повинна знаходити на стіни на 10. 15 сантиметрів.
 • Далі на плівку встановлюються маячки, якими проходитиме вирівнювання суміші за допомогою правила.
 • Суха суміш наливають на підлоги, вона поширюється по всій області і вирівнюється за правилом як звичайна стяжка.
 • Щоб підлога тримала форму, і суха стяжка не розсипалася, встановлюють спеціальні перебирання з дощок.
 • З сухого стяжки, пластини з вологостійкої ГВП укладені. Фанера або інші листові матеріали. Найголовніше. Встановіть ідеально точно першу плиту. Це робиться за допомогою рівня. На першій першій печі будуть вирівняні наступні печі. Покладений матеріал не потрібно натиснути в суху суміш, і вона повинна бути дуже обережною. Рівність прокладки під час всієї роботи контролюється рівнем.
 • Робота на даху сухої суміші за пластинами починається з дверей і йде на одну з стін. Це робиться для того, щоб зберегти гладкість засипу.

Укладання першого шару сушильних панелей

 • Місце укладання кожного чергового листа перед вирівнюванням утрамбовується, особливо на тих ділянках, які схильні до найбільшого навантаження, наприклад, у проходах.
 • На гіпсних листах є помилкові, за допомогою якої вони з’єднані один з одним при укладі їх на суху краватку.
 • Листи складаються з витісненням половини аркуша, за аналогією з цегляною кладкою. Це підвищить стабільність покриття.
 • Встановлення першого шару пластин на сухому краватку, як правило, йдуть на підлогу іншого. Це зробить підлогу більш міцним і стійким. Якщо підлога використовується для підлоги, складаний шар відрізаний з ними, так що вони щільно прилягають до один одного, а основний матеріал не міг потрапити між першим і другим шаром.
 • Другий аркуш листів завжди закладено перпендикулярно нижній аркушів.
 • Підкреслений верхній шар листів фіксується з дном за допомогою клею та додатково закріплюється до нього шляхом саморегулювання. Вони скручені обов’язково під навантаженням. Для цього достатньо просто вставати на верхньому аркуші, а вага майстра буде служити необхідним вантажем.
 • Точно на лінії дверних доріг до палиці не рекомендується. Потрібно, щоб аркуш поширюється на цьому місці на обох кімнатах.
 • Самодобувні голови та шви між листами закриті в кінці установки за допомогою шпаклівка.

Підлога готова до настилу фінішного покриття

 • Все покриття по периметру кімнати в місцях його прилягання до стін повинно бути закріплене гідроізолюючим матеріалом, наприклад, герметиком.
 • Якщо такі підлоги влаштовуються в кімнаті, де підвищена вологість, всю поверхню підлоги перед укладанням декоративного покриття обробляють обмазувальною гідроізоляцією.

Таким чином, очевидно, що підлога у приватному будинку на сухій стяжці монтується досить легко, якщо підійти до роботи серйозно. виконувати її акуратно і не поспішати. Поспіх абсолютно не доречний. за термінами виконання робіт подібна технологія за будь-яких обставин у багато разів перевершує будь-яку іншу.

Сподобалась стаття? Збережіть, щоб не втратити або поділіться з друзями!

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS