Статті

Як зробити дерев’яну альтанку в країні

Стінний крапчик і фронтон

Для декорування та часткового закриття з атмосферних впливів ми спрацьовуємо альтанками. Це маленькі дошки, які прикріплені до альтанки на нігтях з невеликою капелюшкою (вона майже не видно). Ходьба – це вуса один до одного.

Остання пластина найчастіше нормальна, тому треба буде вирізати, зробити його вужчим. При встановленні підкладки на фронтах використовується той самий принцип.

Підготовча робота перед встановленням підкладки чітко показана у відео. Вони повинні бути зроблені, щоб зробити все точно і надійно.

Цей процес виглядає лише просто. Так що все гладко і без тріщин, необхідно спочатку виконувати деякі з роботи, щоб підкладка лежала саме місця, в яких ви планували. У відео цей процес пояснюється протягом 3-4 хвилин, тому у вас немає питань.

Схеми альтанки

Найпопулярніші та загальні матеріали для будівництва – метал і дерево. Щоб швидко і ефективно побудувати альтанку, без ризику, щоб переконатися в невінг Jambs, краще зробити конкретну стягу та відкинути дерев’яну підлогу. Виявляється найпростіша і найдоступніша версія країн-альтанок.

Малюнки та розміри альтанок повинні бути зроблені заздалегідь. Краще підготувати кілька проектів відразу та вибрати між ними, це буде легше вибрати найбільш оптимальний варіант з точки зору ціни, якості та розуміння розуміння.

Альтанка з власними руками Детальні покрокові інструкції для будівництва (105 фотографій)

Альтанка допоможе знайти зручне місце для розмов з колегами або діловими партнерами, родичами або друзями. Це допоможе організувати сімейну їжу в будь-який час під час рідкісних вихідних на основі природи та високого комфорту. І якщо це зроблено своїми зусиллями під час згадки про це у всіх випадках його використання, це буде додатковою причиною спілкування.

Але не всі знають, як його побудувати, звичайно, ви можете зв’язатися з допомогою професіоналів та насолодитися своєю роботою. Хоча ваша власна робота буде більш цінною, але знову ж таки, не кожен має час для будівництва. Тепер ми будемо мати справу з усіма цими нюансами та матеріалами, з яких краще побудувати його.

Ви можете прочитати про наш чудовий зелений світ на сайті: https://zeleniymir.Org

Оздоблення альтанки

Це останній і не менш цікавий етап у побудові альтанки з власними руками. Швейна частина між кроквами та перилами. Найчастіше він зшитий з сіткою, не обов’язково з металу, він може бути з пластику або дерева. Виправити його за межами, щоб кріпити крокви та перила з дерев’яними рейками.

Якщо ви вирішите пастуха і стелю, то це може бути зроблена фанерою, яка не проходить вологу. Якщо ви хочете, щоб покрівля виїхав, наприклад, це, то всі крокви повинні бути затягнуті заздалегідь. Фарба або дерево лак також виглядатиме погано. Читайте також про навіси.

Відмінна прикраса альтанок також є багаторічними фігурними рослинами. Вам потрібно розв’язати їх по всьому периметру. Вони не тільки прикрашають вашу структуру, але також дають природний захист від сонця від сонця.

Також тінь може отримати за допомогою завіси. Але в зимовий сезон краще знімати їх, тим самим розширюючи своє життя.

Дерев’яні альтанки для подачі: Виберіть матеріал

Оскільки будівництво буде на відкритому повітрі та постійно проходять природні катаклізми, необхідно зробити це з деревини високоміцних сортів, а саме:

Особливо важливо вибрати правильний тип будівельних матеріалів на розташуванні основної та носій навантаження елементів кадрів. Все це, у тому числі дерев’яні підлоги в альтанці, повинна бути стійкою до сушіння та гниття, тому воно не буде зайвим, щоб виявити структурні елементи з додатковою захисною обробкою.

Дерев’яні альтанки піддаються додатковій захисній обробці

Що стосується форми витратних матеріалів, це може бути: округлий журнал, дошка, деревина. Часто використовується дерев’яна решітка для альтанки.

READ  Як очистити туалет з лопатки

Найбільш популярним у будівництві дерев’яних альтанок для літніх котеджів все ще є. Це пояснюється ідеальним співвідношенням ціни та якості цього матеріалу. З відмінним вплив впливу вологи та опору, це не просить багато грошей.

Яка форма альтанки краще

Одним з важливих рішень, які слід приймати перед початком будівництва дерев’яної альтанки, є форма альтанки. Сьогодні ви можете побачити круглі, квадратні, гексагональні та навіть восьмикутні альтанки. Який віддавати перевагу?

Почніть стояти з тим, що квадратна форма альтанки є найбільш простим у будівництві. Якщо ви твердо вирішите побудувати альтанку з власними руками, то цей фактор повинен бути врахований. Багато людей, не маючи серйозних навичок у сфері будівництва, вони просто не зможуть зібрати більш складну альтанку.

Arbor from brous 3×4��️ Зробіть це самостійно �� частина

Але круглі альтанки виглядають багато вишуканих і елегантних. Вони легко вписуються в дизайн країни, що робить його більш вишуканим і привабливим. На жаль, можна побудувати такий авантюбу тільки, якщо є навички. Звичайно, ви можете купити готовий альтанка, але в цьому випадку вам доведеться дати гідну суму.

Люди, які зацікавлені в недорогих дерев’яних альтанках, цей варіант, ймовірно, не підходить. Гексагональна альтанка більш приваблива, ніж квадрат, а восьмикутник більш цікавий, ніж гексагональний. Однак обидва вони поступаються круглим формам. Багато експертів вважають, що з збільшенням кількості кутів, форма Арбора наближається до округленого, що ідеально підходить з точки зору психології людини. Побудувати їх, звичайно, складніше, ніж квадратна альтанка.

Тому серйозно подумати, що для вас важливіше – краса альтанки або простота його виготовлення. Прийнявши точне рішення, ви можете запустити планування, а потім до будівництва. Але не раніше. Зрештою, побудована альтанка буде стояти протягом багатьох років поблизу вашого заміського будинку, маючи значний вплив на дизайн сайту.

Етап – Малюнки Дерево бронювання

Поясніть, як зробити дерев’яну альтанку, без малюнка або схеми складна, і вона практично неможливо побудувати. Проекти альтанок з деревини враховують масу компонентів, серед яких:

Розміри альтанки. Зауважте, що ГОСТ або НІП не регулює параметри Аромати, вони вибираються користувачем довільно. Єдине, що варто використовувати в цьому випадку, – це рекомендації щодо висоти та мінімального розміру

Сніп 2 висота дизайну.08.01-89 (для неекономічних цілей) має бути не менше 2300. На практиці альтанки рідко перевищує 2-2,5 м (є висота стелі, сама покрівельна купола може зростати ще на 2-3 метра, залежить від проектування дизайну).

Районна альтанка. Зручний для перебування однієї людини відповідно до зазначеного стандарту – 2×2 м. Таким чином, можна розрахувати його розмір, заснований на кількості людей одночасно в будівництві.

План сюжету, який містить інформацію про місце розташування будинку, домашнього господарства, дерева, садових доріжок, колодязів, ставків, септиків тощо.Р. Потрібно бути в змозі точно розрахувати місце встановлення альтанки;

Нижче наведено креслення дерев’яних альтанок, беручи основу, що ви можете легко налаштувати розмір конструкції відповідно до бажання користувачів.

У детальній формі малюнки альтанки з дерева матимуть такий вид:

Як побудувати альтанку з дерева з власними руками

Як зробити альтанку з дерева зробити це самостійно

Питання, що поставляється за назвою розділу, стурбована багатьма розробниками країни. Це зрозуміло: я хочу жити красиво, але завжди є достатньо грошей. Тут і шукайте власників літніх будинків своїми руками.

Створення малюнка

Будівельники стверджують, що кожен, навіть більшість незначних будівель, повинен бути побудований за проектом, який враховує параметри та характеристики майбутньої будівлі. Альтанка цієї долі не уникнуло.

Зрозуміло, що важко зробити це важко. Невеликий малюнок альтанки з дерева буде накреслено. Що потрібно враховувати в ескізі:

 • Спочатку потрібно прийняти рішення щодо форми. Оптимальний варіант – це прямокутник (кращий квадрат). Це найпростіша форма, з якою не буде проблем у будівництві.
 • габаритні розміри. Знову ж таки, все буде відпочивати в бюджеті, який висвітлюється для будівництва. Чим більше альтанка, тим більше вам доведеться інвестувати в це. Оптимальні розміри для невеликої компанії – 4×4 м. Їх і візьміть основу, коли ми розуміємо технологію будівництва.
 • Форма даху. Для квадратних альтанок оптимального варіанту – будівництво намету. Вона, до речі, легко створює.
READ  Як видалити старий герметик з ванною

Що стосується підлоги, то краще це зробити у формі структури платформи. Крім того, альтанка буде побудована як будівля скелету з нижньою обв’язкою. На останній панелі буде легко встановити та захистити.

Покрокові інструкції для дерев’яної альтанки

Перш ніж зробити альтанку з дерева, вам потрібно вирішити, який фундамент він буде встановлений. Кілька варіантів, але з цієї невеликої архітектурної форми з невеликою масою, ідеальний дизайн – фондовий фонд.

Колонний фонд під альтанка з дерева.

Який такий вид фундаменту для фундаменту. Це кілька полюсів, до яких складається нижня різання структури кадру. Тому, перш за все, необхідно вирішити розташування стовпця.

До речі, їх можна зібрати з цегли, бетонних блоків, залити конкретним розчином як круглий поперечний переріз стійки. Останній варіант не поганий, але він має одну не найбільш позитивну обставину. Після розливання стовпів необхідно зачекати кілька тижнів, щоб зробити бетон, щоб забити його бренду довговічність. І цього разу, пропустив.

Тому ми зрозуміємо, як збирати фундамент з конкретних блоків. До речі, перевага в порівнянні з цеглиною краще дати їм. Бетонні вироби мають вищу місткість.

Отже, тут алгоритм побудови стовпчика Фонд:

 • Будівельний майданчик позначається місцями збірки опорних стовпів. Обов’язково в кутах альтанки, а також один за одним між ними. Загальна кількість – вісім полюсів. Сторона в 4 м – відстань досить велика. Тому необхідно встановити ще кілька стовпців всередині структури, до якої їх середина буде відпочивати. Наприклад, якщо відстань між відставанням становить 1 м, це означає, що він все одно доведеться зібрати 3 стійки.
 • Знаки прямокутної форми копаються в призначених місцях. Наприклад, якщо розмір бетонного блоку становить 200H200x400 мм, то ямка повинна бути з боками трохи довше, ніж довжина блочного продукту. Глибина 30 см.
 • У отворах, щебінь шару 10 см, поверх піску – 10 см. Подушка вирівнюється і втручається.
 • У одній кутовій дірі стовп з чотирьох блоків зібрав, укладання попарно. Обов’язково використовуйте кладковий розчин від цементу та піску у співвідношенні 1: 2.
 • З задньої частини зібраної посади закупорює шматок арматури, щоб вона вище, ніж горизонтальна площина стійки. Йому прив’язують міцну нитку.
 • Закупорювати фітинги з протилежної кутової дірки на зворотному боці. До кінця контактних зв’язків вільного кінця того ж нитки, який перевіряється рівнем горизонтального.
 • Тепер вони збирають другий стовп, щоб він не вище верхньої площини вище або нижче напруженої нитки. Для цього пісок у отвір або видалити невеликий шар. Хоча ви можете відігравати товщину розчину кладки.
 • На течії збирати і проміжний пост.
 • Аналогічним чином здійснюється побудова всіх інших стовпчиків. Просто потрібно перевстановити нитку з однієї посади до іншого.

Останній етап у складі фундаменту – гідроізоляція верхньої площини. Для того, щоб використовувати гумова, складену двічі, бітумна мастика або будь-який інший гідроізоляційний матеріал.

Будувати каркас

На кутових поляках покладені транспортні засоби з поперечним перерізом 100×150 мм, який утворює нижчу обв’язку. Вони закріплені з плюшевим кутом оцинкованої сталі, застібка виробляється деревними гвинтами.

Далі в кутах альтанки встановлюють стійки з бару з мінімальним поперечним перерізом 100×100 мм. Основною вимогою є точна вертикальність, яка перевіряється за допомогою перелану або рівну. Змішайте стенди для обв’язування тих самих кутів і саморекламу. Тимчасово підтримується зв’язуванням та розтягуванням. Чотириметрова довжина знову велика, тому вона не заважена одна сторона.

Наступним етапом є установка верхньої обв’язки. Тут ви можете використовувати дошки товщиною 50 мм або транспортних засобів з поперечним перерізом 100×100 мм. Основні вимоги – горизонтальні елементи.

Будівництво даху

Згідно з проектом, було вирішено побудувати намет даху. Як це зробити:

 • Поперечна деревина встановлюється на верхніх оболонках. Вона додається до неї. Місцезнаходження – середня альтанка.
 • Вертикальна стійка в середині від того ж брусу встановлена ​​на ній, довжина якого визначає висоту даху.
 • Чотири крокви з дошки з поперечним перерізом 50×150 мм складаються з кутів будівлі до встановленої стійки. Вони приєднуються до всього в одному місці, де вони фіксуються з дружніми стрічками та самолюбними. З протилежної сторони рафрованого кріплення зроблено до верхньої обв’язки.
 • Зараз залежно від типу покрівельного матеріалу вибирається тип ящиків: розряджений або твердий. Останній використовується під м’яким дахом.
READ  Як закріпити підвалу під будинком

Збірка зовнішньої бази

Відповідно до забудованих підвалів, які залишалися вільними всередині альтанки, відставання складаються як нижня блокування. Зі своїми кінцями вони прикріплені до елементів обв’язування куточками і самореклама. Вона залишається лише для того, щоб покласти обрізані дошки на вершині відставання і закріпити їх самолюбством.

Увага! Відкрита альтанка піддається природним опадів, тому необхідно залишити невеликі проміжки між статевими дошками протягом 1 см. Якщо побудована замкнута альтанка, краще використовувати дошки, поклавши їх без прогалин.

Операційні операції

Перед початком укладання підлоги резервні копії та тіла розбираються, які тимчасово забезпечені кадри. І після формування зовнішньої бази ми повинні розглянути конструкцію, який буде додатково виконувати функції обробки середовища. Як варіант – перила та тюки різної конфігурації, розмірів і форм. До речі, тут ви можете використовувати металеві декоративні решітки.

І ще один важливий момент. Всі дерев’яні вироби повинні спочатку оброблятися антисептичним складом, що збільшить життя будівництва.

Обробка рами з антисептичною композицією.

Закінчити альтанку

Отже, альтанка з дерева готова, ми повинні дати їй більш презентаючу зовнішність. Що можна взяти:

 • Змія стелі, встановіть освітлення. Хоча відкритий дизайн стелі добре виглядає. Краще використовувати водонепроникний вентилятор. Якщо альтанка закрита, ви можете встановити пластикові панелі, стилізовані під деревом.
 • Проведення фундаменту стовпців. Ось величезна різноманітність, наприклад, кам’яна плитка (штучна або природна), керамічна плитка, сайдинг і так далі. Ви можете повністю закрити підземний простір з тим же сайдингом, кріпленням або каменем, зібрав якусь базу.
 • Не забудьте встановити сходи, якщо підлога перевищує рівень землі. Також краще зробити дерево. До речі, форма може бути округла, кутова, прямокутна. Це обов’язково обробляється антисептиком у кількох шарах.
 • І останній штрих-код у оформленні дерев’яних альтанок – покриття безбарвного лаку або водонепроникної фарби. Перший варіант є кращим, тому що вся текстура дерева залишатиметься на увазі. Але нещодавно пофарбовані альтанки знаходяться в моді. Тому варто до цього типу.

Будівництво фундаменту

Є кілька типів фундаментів, але спеціально для дерев’яної альтанки, найбільш розумним буде побудова фундаменту стовпця. І перед тим, як почати його, щоб вивести це, треба відзначити на землі.

На малюнку показано приклад маркування під дерев’яною альтанкою квадратної форми:

І тоді ми діємо відповідно до інструкцій:

 • У пунктах, позначених на знаку, ми робимо поглиблення, ями з глибиною щонайменше 30 см.;
 • Дно отриманого поглиблення ретельно травляється і прямо всередині цегельних стовпців – у кожному рядку повинна бути 5 цегли, останній рядок повинен бути підвищений над рівнем землі;
 • Необхідно точно вивести горизонтальний рівень цих стовпців – це буде залежати від того, наскільки гладкий і стабільний буде отримати весь дизайн;

Зверніть увагу: Коли цегляні колонки зведені в кожну з кутів, необхідно вставити армовані стрижні, щоб вони піднімалися над кладкою на 15-20 см, а те ж саме були поглиблені в колонці. Такий прийом забезпечить жорсткість всього будівлі.

 • Я обладнаю гідроізоляційний шар – будь-який гідроізоляційний матеріал розміщується на поверхні кожного стовпця, але доцільно (і надійно, і дешево) для використання рефері, побудованого в двох шарах.

Фонд стовпця готовий – і це найпростіший варіант. Деякі вважають за краще зробити основу більш твердим:

 • видалити землю через територію всієї платформи під альтанку на глибину 50 см;
 • Зробити “подушку” з піску та фразової фрази (кожен 10-15 см);
 • На вершині все виливається з цементним розчином і дайте їй сушіння протягом 7-10 днів;
 • Вже на готовому цементному “підлозі” встановлені цегельні стовпці.

Що вибрати – це вирішити лише власник сайту, але також першим, а другий варіант повністю відповідає вимогам будівництва та забезпечить жорсткість/стабільність дерев’яної альтанки.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS