Статті

Як зробити декоративну гіпсокартону перегородку

Варіанти для виконання декоративних гіпсокартонні перегородки в інтер’єрах

Там, де необхідно зробити розподіл житлового простору для різних функціональних зон, часто використовуються декоративні перегородки з гіпсокартону. На відміну від капітальних стін цегли та бетону, вони займають менше місця, вони виглядають менш громіздкими, при виробництві такої ж чіткого відмінності приміщення як стаціонарних модулів. Розкажіть про варіанти їх виготовлення. Читати та визнати все про технологію створення дизайну такого роду.

Виконання вигинів і арків

Гіпс, хоча довговічний матеріал, все-таки дозволяє змінювати від неї не тільки елементів з прямими обличчям, а й напівкруглими та хвилястими. Це можливо завдяки властивостям штукатурки. Вона стає дещо платною при змочування. Саме цей процес використовується для формування елементів декорації у вигляді лучників або круглих отворів. У будь-якому випадку все знову починається з утворення правої кадру.

Всі однакові довідкові стелажі з профілю CW встановлюються в крайніх точках утворення відкриття, тобто, завдяки надзвичайно строго вертикально. Верхні та нижні обличчя утворюються, як сказано в попередньому випадку, знову, на дотику точки відкриття. Не допускається жодних косих і нахилених кріплень. Листи гіпсокартону будуть прикріплені до цієї основи з секторами, вирізаними на них, повторюючи необхідну кривизну отвору.

Якщо відкриття занадто широке, то проміжні стійки з профілю CW на відстані 600 мм між середину ставлять між нижнім посібником і нижній край відкриття.

Для того, щоб утворювати вигини, потрібно буде не тільки згинати гіпсокартон, а й встановити профіль для вигинів, закріплених на доступні стійки та посібники, оскільки тільки до профілю слід прикріпити до HCl.

Для того, щоб згинати гіпсокартон, найбільш активно використовуються 2 методи: використовуючи голки, або, застосовуючи слоти з млиною або шліфувачем

Профіль використовує те ж саме, що і на стійках для підтримки. Відстань над необхідним згинанням вимірюється з точки проходження суміжних профілів, які утворюють периметр відкриття, а профіль такої довжини вирізаний плюс 30 см. Бічні частини профілю розрізані кожні 4-5 см, залишаючи лише залишку нижньої частини. Перший і останній розріз виконаний на відстані 15 см від краю сегмента. Заготовка зігнута в потрібній формі і застосовується до периметру. Кріплення зроблено з підходами на підтримуючі стелажі Flywing гвинтів.

Щоб дати додаткову жорсткість структури всередині рамка, вставлена ​​шматок гіпсокартону, що повторює згинання контуру зсередини і покладаючись на профіль периметра. Після цього ви можете перейти до стін стін гіпсокартоном.

Як тільки встановлення гіпсокартону з обох сторін стіни завершена, ви можете приступити до заповнення кінця отвору або арки. Це займає бар гіпсокартону у довжині рівної довжини одного сектора відкриття з резервом 5-7 см. Лист розміщений на рівній поверхні. Використовуючи голку, на вершині картонного шару. Використання ролика з середньою купою або губкою, аркуш гіпсокартона зволожений водою.

Через кілька годин ви вже можете спробувати згинати смугу GCL. Якщо він зазвичай повертає легке згинання, то ви можете отримати край стіни на стіну по діагоналі та прикріпленим невеликим вантажем до середини смуги. Через деякий час смуга блищать достатньо, щоб покласти його в кінці відкриття. Там, під дією вантажу або скотч, форма нарешті прикріплена. Швидше за все, вам буде потрібно ще раз або дві мокрий заготовку. Після закінчення формування, необхідно повністю висушити заготовку протягом дня, і лише після того, як це закріпіть її. Куточки відкриття закривають з серпною сіткою і відкладають, як і всі суглоби всередині.

READ  Як очистити міжрічні шви у ванній кімнаті

Дізнайтеся більше про утворення міжкімнатної арки з гіпсокартону, яку ви можете прочитати тут.

Як зробити декоративну гіпсокартону перегородку .

Перегородки для кухні

На кухні різні конструкції використовуються для відділення площ їжі з їдальні. Стійка для бару може діяти як такий сепаратор. Ви можете купити його в готовій кухонній гарнітурі або побудувати себе від гіпсокартону.

Для кухні ви можете придумати цікаву обробку розділу. Наприклад, ви можете покрити декоративною цегли або каменю. Якщо додати квіти та ліхтарі, то інтер’єр у стилі французького кафе.

Деякі кухні поєднуються з балконами, щоб розширити місце. У цьому випадку не потрібно розбивати всю стіну. Ви можете залишити частину і зробити розділ від нього. Використання гіпсокартону, ви можете дати йому фігурну форму, оскільки цей матеріал легко блискав. Такий дизайн може служити робочим місцем, обідним столом або барним лічильником.

Схема дизайну

Будь-який розділ, який виготовлений з гіпсокартону, повинен бути заздалегідь визначений. Почнемо з того, ви повинні зробити схему малювання або дизайну. Схема створюється відповідно до наступного алгоритму:

 • Ми застосовуємо на аркуші паперу периметр кімнати, в якому буде розташований розділ;
 • Ми визначаємо місце розташування розділу, а саме, яка стіна буде розміщена;
 • Вкажіть розмір висоти дизайну, довжину і ширину.

Зверніть увагу! Для того, щоб забезпечити всі нюанси майбутньої роботи, ви повинні створити два малюнки. На одному вам потрібно зробити розділ у кімнаті. На другому – докладно один єдиний розділ з усіма деталями, доступними в ньому: ніші, полиці, підсвічування, а також інші кучеряві елементи.

 • Намалюйте запланований розділ за шкалою;
 • Застосовувати розмір полиць або ніш на кресленні;
 • Вкажіть розташування установок додаткової підсвічування.

Намальований малюнок ви можете легко і просто обчислити кількість матеріалів, необхідних у роботі. Виконавши точний розрахунок і вказавши всі параметри на кресленні, зробіть гіпсокартон з вашими руками, буде набагато простіше.

Типи гіпсокартонні перегородки в інтер’єрі

Плануючи зміну інтер’єру за допомогою розділів гіпсокартону, слід мати на увазі, що це буде потрібно певний час для встановлення. Це залежить від форми та дизайну структури. Дизайнери пропонують величезну різноманітність ідей, які повністю перетворюють інтер’єр.

Суцільна

Ці перегородки також називають стаціонарними. Вони використовуються для розщеплення приміщення на два або більше пробілів. Це найпростіший тип дизайну. У них рама з’єднана під кутом 90 °, а потім обшиті листи гіпсокартону. Їх основні переваги включають:

Перегородки виконують функцію не тільки зонування кімнати, але також справляються з звукоізоляцією випускного простору. З їх допомогою можна розділити, наприклад, робочу область та зону відпочинку з диваном.

Половина

Цей розділ не встановлений на всю висоту або ширину кімнати, але тільки з їхньої частини. Він підкреслює функціональний напрямок місця розряду. Ця техніка часто використовується в невеликих приміщеннях.

Після створення зонування освітлення залишається загальним для всієї області, якщо це необхідно, ви можете здійснити додаткову підсвічування в кожну зону.

Гіпсова чашка для телевізора

Стійка

Перегородки у вигляді стійки дуже популярні через його функціональність. Вони доповнюються відкритими та закритими полицями, встановленими або з самого базу, або на певній відстані від підлоги. Крім того, багато власників вибирають дизайн з глухою стороною на одній стороні та полицях – з іншого.

READ  Шпалери на венеціанській штукатурці

З нішею

Оскільки перегородка гіпсокартону зібрана з металевих виробів і встановлена ​​до стелі та статі, часто дизайнерів пропонують оригінальне рішення – зробити нішу для подальшої установки:

Операції для ніш можуть бути відкритими, закритими або прикрашеними декоративними скляними вставками, такими як вітраж.

З декором

Часто перегородки вибирають прикрасити інтер’єр. Всередині, проводка повинна бути здійснена, і встановлено кілька точок лампи. Основною перевагою таких структур є те, що немає ніяких обмежень на фінішу:

 • Ви можете намалювати поверхню простих або текстурованих фарб;
 • зробити оригінальний яскравий малюнок на ньому;
 • Цвісти шпалери;
 • Застосовувати декоративну штукатурку;
 • Клей невеликий керамічний плитка.

Головне – дотримуватися загального стилю кімнати. Завдяки цій кімнаті, з гіпсокартоном, встановленим у ньому, придбає індивідуальність.

Декоративний ципс картриджний розділ

Фігурний

Дизайнери пропонують для приміщення та незвичайного зонування, щоб використовувати ажурну або візерункову конструкцію про спрощення, для якої криволінійна рамка попередньо встановлена. Часто такі конструкції прикрашені прожекторами для висвітлення полиць і ніші. Кучеряві перегородки також можуть бути встановлені в дверях.

Розділ гіпсокартону в квартирі

Декоративні інтер’єрні перегородки з гіпсокартону для зонування

Гіпсові картонні майстерні можуть зобразити різні форми рельєфу та візерунків. Тому він був настільки широко використовуваний у декорі та при складанні дизайну різних інтер’єрів. Вони вирівняні і настійно ізольовані стіни, роблять декоративні красиві стелі, використовуються при будівництві звичайних видів гальмівних структур і для міжкімнатних, вони також розрізняють кілька (з двох) внутрішніх зон.

Двері також можуть доповнювати розділ. Він може бути прикріплений до самого матеріалу, і може бути вбудований у отвір, обрізаний GCl.

Двері в дизайні гіпсокартону

Ця опція дозволяє зробити дві кімнати з однієї кімнати, яка збільшить особистий простір кожного члена сім’ї.

Дверні установки в гіпсокартонній коробці

Ви також можете зробити вікно, де вбудовані внутрішні двері приховані.

Розділ гіпсокартону з дверцятами

Але цей варіант має мінус, тому що протягом багатьох років пил накопичує там і для очищення всіх депозитів звідти, вам доведеться розбирати не тільки весь дизайн гіпсокартону, але й ламінату.

Ванна також використовує гіпсокартонні перегородки, отримують лише переваги до вологостійких сортів, які мають зеленуваті кольорові аркуші.

Зонування у ванній кімнаті

Ви можете зробити санвузол та унітаз, або приховати пральну машину з раковиною в коробці.

На гіпсокартоні ви можете закріпити плитку або фарбувати водонепроникну декоративну фарбу. Опції обробки можуть бути багато.

Розділ між туалетом та ванною кімнатою

У великих студіях зробіть розділ між кухнею та вітальнею. Для цього ви можете зробити перехресний дизайн у вигляді стійки, щоб дозволити більше сонячного світла.

Розділ між кухнею та вітальні

Або такі гіпсокартонні перегородки використовуються для відокремлення зони відпочинку та прийому, якщо ми говоримо з іншою мовою, то між спальнею та вітальні. Так між ліжком і диваном є бар’єр.

Через перегородку між спальнею та їдальні

Якщо ліжко відокремлюється, краще використовувати разом з Glcs та матовим склом або зробити перегородку без вікна, щоб спалити від непотрібного інтересу.

Розподіл ліжок від дивану

Якщо в сім’ї є різні діти, і це неможливо виділити кожну окрему спальню, ви також можете, застосовуючи зонування, виділяйте їх для особистого простору.

Дитина з перегородкою

Декоративні гіпсокартонні перегородки в інтер’єрі квартири

Декоративні конструкції з гіпсокартону часто використовуються для зонування простору. Це допомагає зробити інтер’єр кімнати незвичайним, привабливим. Крім того, гіпсокартон через його характеристики допомагає відтворити будь-які криволінійні та фігурні структури з ідеально гладкою поверхнею. Ви також можете використовувати різні змішувальні матеріали, які встановлюються разом з GLC. Декоративний дизайн може виконувати наступні функції:

 • Полиці для книг можуть бути встановлені в розділі;
 • ніші для квітів або під побутовими предметами;
READ  Як побудувати теплицю з кадрів зробити це самостійно

Декоративна перегородка, виготовлена ​​з гіпсокартону для зонування, зазвичай не має дверей, він висушує дизайн. Замість цього, арочні руки з гіпсокартону, яка, завдяки гнучкості GLC, може бути будь-яким химерним. Якщо для перегородки можна розмістити велике навантаження, краще монтувати пластини матеріалу в декількох шарах, тому що ви не повинні забувати, що гіпсова є крихким матеріалом.

Ще однією перевагою цих структур – ви можете приховати різні комунікації в них, наприклад, електрична проводка для підсвічування. Гіпсокартон – це негорючий матеріал, крім того, його природне походження не шкодить здоров’ю людини, що дозволяє йому використовувати навіть у дитячих кімнатах.

Декор опції та декоративний дизайн розділу

Якщо ви вирішите монтувати вологість матеріалу, ви можете побудувати декоративні конструкції у ванній кімнаті або кухні.

Гіпсокартонні перегородки: дизайн-макет кімнати з власними руками

Перегородки округу гіпсу часто стають палицею-шліфуванням у дизайні ремонту квартир. Кілька десятиліть тому на своєму місці були зведені стіни цегли або бетону, що було скоріше неприємним, вимагало безліч фінансових витрат на придбання матеріалів та роботи фахівців. Тому дизайн перегородки був надзвичайно рідко, коли це було дійсно необхідним. В даний час, з появою такого матеріалу як гіпсокартону, будівництво фальшивих стін стала абсолютно звичайною річчю, може впоратися з якою це можливо. Як зробити гіпсокартон, а також його позитивні та негативні характеристики будуть розглянуті в цьому матеріалі.

Форми декоративних перегородки з GLC та GVL

Кут

Такий кутовий дизайн гіпсокартону, ідеально відокремлює місце в зоні, зберігаючи в ньому гармонії, порядок і робить ситуацію набагато зручнішою і зручнішою.

На фото, робоча кухня, відокремлена від вітальні за допомогою кутового розділу гіпсокартону.

Фігура і криволінійна

Різні кучеряві та криволінійні штукатуркові вироби не перевантажують кімнату, практично не заважають проникненню світла і стають основним акцентом кімнати, гармонійно поєднується з усіма іншими елементами декору.

На фото, червоний кучерявий розділ гіпсокартону, що відокремлює кухню з вітальні.

З аркою

Завдяки цьому популярному, а іноді навіть навіть незамінним дизайном ви можете утворити як найпростіший і нестандартний та екстравагантний дизайн. Арочне відкриття ідеально відокремлює кімнату на зонах, і в той же час робить його стилістично комбінованим і пов’язаним.

Містер

Дозволяє максимально оптимізувати простір. Ця форма зручно зонувати кімнату і створює плавні переходи з поверхні стіни в різних предметах інтер’єру, наприклад, стаючи продовженням барної стійки або кухонної гарнітури.

Напівкруглий

Круглий або напівголовий гіпсокартон, дозволяє пом’якшити прямі лінії та кути в приміщенні, оновлювати ситуацію та додати відчуття простору до нього.

З сходами

Дизайн GLC, прилягаючи до сходів, не тільки відокремлює сходи, що від кімнати, тим самим зонування простору, але також забезпечує безпечний спуск і підйом.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS