Статті

Як зробити дах на гаражі зробити це самостійно

Інструкція з будівництва двосторонньої даху гаража

Монтаж Мауерлат

Монтаж Мауерлат

Бар, призначений для виготовлення Mauerlat, прикріплений до верхньої частини стіни, на якому буде закладено крокви.

Для гаражів з цегли або пористого матеріалу Maurylalat Mount у верхній частині стіни.

Мауерлатська сполука

Антисептичні розчини, деревина закликала під кутом 90 градусів. Майзелатні частини з’єднуються з болтами не менше 8 мм діаметром. Ви не можете підключити Mauerdat з дерев’яними сильманами, дротом або нігтями.

Покрівельний гараж роблять це самостійно. Одиночна дах гаража за три дні роблять це самостійно зробити це самостійно.

Монтаж деревини

Бар прикріплений до верхньої частини стіни. Зробіть це двома способами:

Рекомендація! Маврилалат не може бути розміщений на краю стіни, необхідно відступити щонайменше 5 см.

Щоб захистити бар від вогкості до монтажу на поверхні стінки, гідроізоляційний шар відокремлюють від звичайного каучуку. Оскільки дизайн переживає серйозне навантаження від вітру, мауерлат повинен бути надійно закріплений на вершині стіни.

Методи кріплення

 • Анкерні болти. Ідеально підходить для стін монолітного бетону.
 • Дерев’яні пайки. Використовуються при закріпленні до дерев’яних стін, але вони повинні бути посилені додатковим кріпленням.
 • Шпильки або дужки. Підходить, якщо стіни виготовляються з пористих матеріалів.
 • Кріплення петля. Монтаж Maurolalat Цей метод забезпечує необхідне переміщення рафтованого з можливістю усадки будівництва.
 • М’який дріт. Застосовувати як арматурна гора.

Виробництво Stropil

Стропільні структури можуть бути зроблені 2 способами:

 • Встановлення крокв прямо на даху. Тому робота рідко зроблена, тому що для виконання вимірювань, обрізка та інша робота на висоті важко. Але це дозволяє виконувати всі дії без помічників (з невеликою кількістю фермерських господарств);
 • Підключення всіх елементів на Землі. У цьому випадку на поверхні землі зібрані великі частини дизайну (пар або трикутники), після чого вони піднімаються до вершини. Цей метод прискорює роботу на висоті. Але маса частин дизайну Rafter вимагає підйомного обладнання або залучення помічників.

Монтаж деревини

Підготовлені палатичні пари піднімають стіни і прикріплюють до Мауерлат. У нижній частині рафітера готується заздалегідь.

Увага! Оскільки двигун на Мауерлат значно зменшить свою силу, одягаються тільки на крокви. Щоб зробити ті ж самі вирізки точно розміром, використовуйте фанерний візерунок.

Методи монтажних рафтингових структур показані на малюнку.

Перші плоті пари розміщені на протилежних сторонах.

Рекомендація! Для точної установки roxter, бажано, щоб під час зміцнення їх з розкладками та шпильками.

Між екстремальними парами розтяжок розтягує шнур – це полегшує подальшу установку пари з рафтингу, і в той же час заперечує, де має бути покрівля. Після цього є інші крокви на місці, позначеному для них.

Встановлення скейт

Скательний вузол обладнаний, що з’єднується у верхній частині ногами.

 • Без довідкової деревини;
 • З rotter broom. Так створюйте дахи на гаражах великої території. Згодом ліс може бути використаний як підтримка стійки;
 • Метод підкладки на дереві. Сучасний метод пристрою ковзаного вузла.
 • Слово.
READ  Піноплекс і розширений полістирол в тому, що різниця

Коли встановлюються крокви, необхідно забезпечити всі частини структури для забезпечення.

Монтаж загибелі

Потрібно зробити загибель.

Крок тінь вибирається з урахуванням використаного покрівельного матеріалу:

Покрівельні підлоги

Після закріплення кореня, він розміщений покрівельний. Він розташований у сплеск, так що герметики герметичні. Наприкінці установки покриття, стоки закріплені, ізольовані та зім’яті.

Запам’ятати! Якщо ви побудуєте гараж з підігрівом, то вам потрібно ізолювати фронточки та скелі даху. Для цього підходять волокнисті негорючі теплоізоляційні матеріали – наприклад, ви можете використовувати піну з полістиролу або базальтовою ватою.

Вимоги до високоякісного даху для гаража

Структура покрівельного пирога

 • Дизайн надійності. Дах повинен витримувати відмінності температури та атмосферних навантажень, що відповідають вашій кліматичній зоні. Слід мати на увазі, що важкі перекриття, тим більш потужні стіни повинні бути витримувати цю навантаження.
 • Хороша гідроізоляція гідроізоляція. Щоб виключити вологість атмосферних опадів на вашому автомобілі та створювати сприятливі умови для його зберігання.
 • З використанням негорючих матеріалів. Гаражі належать до приміщень з підвищеною пожежною небезпекою, тому це надзвичайно важливо, коли вони використовуються для застосування негорючих матеріалів.
 • Привабливий вигляд. Дозволяє гаражі гармонійно вписутися у загальний вигляд садиби. У той же час, якщо гараж примикає до будинку, його дах має виконуватися в одному стилі.

Як зробити систему Rax

Інтегральний елемент будь-якої розчувної даху – це система ферм, що забезпечує підтримку покрівельного дизайну та рівномірно розповсюджуючи всі навантаження, присутні в ньому стінками гаража. Для розташування рафтера, найкраще використовувати балки з хвойної деревини, попередньо обробляти їх антисептиками та антипіренними.

Є два основних типи сольних систем:

 • Висячий. Цей вид має дві довідкові пункти – у верхній частині рафтованого покладаються на ковзани, а дно прикріплені до Mauerlat. Висячі крокви відмінно підходять для розташування двосторонньої даху над одним гаражем невеликої площі – зазвичай немає внутрішніх несучих стін у такому конструкції, тому не буде можливого монтування додаткової підтримки. При використанні висячих крокв, робоче навантаження відсутнє, що дозволяє зменшити кількість деталей в кадрі. Для збільшення жорсткості використовуються додаткові елементи – затягування, пилки тощо.
 • Струм. Відмінною особливістю такого типу рафів – наявність вертикальної стійки, яка спирається на несучу стінку, розташовану всередині будівлі. Ця конструкція дозволяє розповсюджувати навантаження на більшу кількість опорів, зменшуючи ступінь впливу на окремі елементи будівлі, тобто велика відповідь на питання про те, як зробити гараж даху краще. У прокатних кроквах присутній як згинаючий навантаження, так і водіння. Цей тип рафтерних кадрів підходить для перекриття охоронців шириною до 28 метрів, але вони набагато складніші для розробки та готування.

Перш ніж робити крокви на гараж, вам потрібно ретельно розрахувати їх. У процесі розрахунку необхідно враховувати нашу власну вагу кадру – це також впливає на фундамент гаража. Ось чому важливий компетентний відбір балок для крокв – їх товщина і кількість не повинні бути занадто великими.

Одиночна дах – пряма площина, нахилена в одному напрямку і спираючись на стіни підшипників. Стандарт дизайну даху та універсальний при виборі покрівельного матеріалу. Так зване “єдине одягання”, як правило, встановлюється на побутових будівлях, але знаходить використання будинків і в будівництві будинків.

Недоліки будівництва

Як з будь-яким покрівельним матеріалом, професія має свої мінуси. На додаток до того, що дах від профліста є шум під час дощу, є ще кілька неприємних моментів:

 • Не знаючи правил встановлення, ви можете просто зіпсувати матеріал, що робить його непридатним для подальшого використання.
 • При використанні звичайних гвинтів для кріплення покриття в майбутньому на місці кріплення виникне.
 • Низьке кріплення професійного паркету до системи Rafter загрожує наслідками. Порини сильного вітру можуть просто порушити матеріал.
 • У порівнянні з більш дорогими покрівельними матеріалами, випрямлений професіонал виглядає не так твердий.
READ  Як очистити фільтр кухонних витяжків з жиру

Гідроізоляція

Існує ще одна технологія для виготовлення гідроізоляції гаража. Для цього не потрібно використовувати бігнероїд. Ви можете використовувати застосований матеріал, відомий як Bicrost. Цей гідроізоляційний матеріал ідеально підходить для відновлення м’якої даху.

Бікрост

Процес застосування полягає в наступному:

 • Раніше дах очищається і земля.
 • Наступна стійка велосипедного рулону за потребою. Не відразу ж не рухайте рулон матеріалу по всьому даху.
 • Враховуючи той факт, що нижній шар байкету є окисленим бітумом, його можна нагріти з пальником.
 • У процесі розігрівання, переконайтеся, що матеріал у кутах і краях міцно освітлюються до поверхні даху.
 • Як матеріал нагрівається, натискайте на дах. Відповідно, поступово просувається рулон.
 • Кожен регулярний аркуш матеріалу покласти до 70 мм.
 • Процес роботи не слід затримувати. Все повинно виконуватися швидко і ефективно. Це пояснюється тим, що бітум швидко захоплює. Розриваючи його з даху, може зіпсувати матеріал.

Кут

Як видно, процес гідроізоляції даху гаражного байкера практично не відрізняється від стилю кавою. Єдина перевага полягає в тому, що вам не потрібно підготувати смолу. Вірте це, це неприємний і кропетний процес. Однак результат не буде гіршим.

Гараж Огляд покрівлі популярних варіантів виробництва даху для гаража

Предмет цієї статті – дах гаража з власними руками. Немає необхідності вивчати всі види дахів, достатньо знати два найпоширеніші: квартира і сингл. Запропонована інформація допоможе вам у будівництві або ремонту даху гаража. Дах – важлива частина будівництва. Життя гаража буде залежати від якості своєї структури. Також отримана інформація в будівельній галузі допоможе вам зрозуміти майстри, які ви довіряєте будівлі будівлі, дахів.

Особливості дизайну та розрахунки

Метою розрахунку полягає у визначенні трьох основних параметрів – нахил стрижнів, їх площа та висоту кісткової даху. Дані джерела – це розміри гаража, умови експлуатації (а саме – сніговий та вітер навантаження в регіоні) та параметри вибраного покриття. Останні у свою чергу вибирається на основі бюджету та здібностей, що несуть стін та основу гаража.

У процесі розрахунку визначається нахил даху. У випадку з будівництво гаража з невеликою або середньою областю, оптимальний діапазон змінюється в діапазоні 20-30 °, при укладенню металевої або композитної черепиці, нахил рекомендується підвищити до 35 °.

Це значення достатньо, щоб швидко і безпечно видалити осадження та самостійне розгортання малих обсягів снігу. Але в регіонах з підвищеними сніговими навантаженнями, хребет гаражних родтів повинен бути збільшений до 40-45 °.

Отримане значення використовується для розрахунку висоти ковзанів за формулою:

H = 0,5 ∙ b ∙ tg, а половина довжини проходження гаража помножується на дотику кута схилу.

Отримана висота даху гаража рідше перевищує 1,5 м, що позитивно впливає на оцінку і спрощує монтаж кадру.

Таке значення використовується для розрахунку довжини рафтованого:

30-50 см додаються до оціночної довжини roster, щоб організувати правильну комуніцію та захист стін гаража з опадів.

Площа одного катання знаходиться на простому формулі:

READ  Як підключити електрокотель до системи опалення

S = l ∙ d, де d – довжина розширеної сторони гаража, з урахуванням розрізу даху на лобовому карницю.

Останній варіює в межах 20-30 см, з рекомендованим мінімумом 5-10 см.

Отримані геометричні параметри використовуються при обчисленні рафів (в ідеалі – після перевірки за допомогою конструктивного калькулятора) та ваги торта. Навантаження на 1 м 2 з покрівельного покриття (і його зміна з різними схилами), як правило, вказує на виробника. Величина снігу та вітрових вантажів береться з кліматичних таблиць і підсумовується вагою даху.

Відстань між рафілами

Основні труднощі виникають при складанні рамкової схеми. Поперечний переріз та крокви вибираються з урахуванням розміру гаража та вагових навантажень.

Алгоритм розрахунку точного числа включає такі етапи, як:

 • роз’яснення довжини скейт;
 • розподіл цієї вартості до оптимального або мінімального допустимого етапу roster (визначається з таблиць за вагою навантаження та тип даху);
 • Додавання до результату 1 і округлення до значної сторони;
 • Уточнення реального кроку крокв та розрахунку матеріалів.

Оптимальний крок заданого та рекомендованого поперечного перерізу пиломатеріалів з урахуванням типу даху наведено в таблиці нижче:

Покрівельний Рекомендовані крокви, див Частота ящика, див Обмеження, додати.умови
Шифрувати 80 50-60 Зі зниженням нахилу частота ящика зменшується до 45 см. На низьких дахах, матеріал шиферного матеріалу не рекомендується
Металева черепиця 60-90 при перетинанні не менше 50×150мм Залежить від типу профілю і позначається виробником Відстань між першим і другим смугами ящика відрізняється від основного кроку і розраховується окремо
Професор 20-50 для малого жорсткості брендів, 60-100 високих Зі збільшенням ваги листа рекомендується збільшити поперечний переріз залишків відтінків і навпаки.
М’яка дах 60-150 Суцільна підлога Підкладка гідроізоляційна килима потрапляє на вершину ящика
Ондулін 60-100 при перетині Rafted 50200 40-50, коли більше 15 ° На низькому діабеті лампа виконується твердим
Fals 60-90 20-40

Легко простежити паралельно залежністю між типом ящика та нахилу нахилу. Рекомендується для гаражного діапазону при 20-30 ° не зменшується завдяки економічним міркуванням: висота даху в таких будівлях все одно буде невеликою, а розряджена загибель у порівнянні з твердими витратами дешевше і краще дує.

Загалом, завдяки вторинному призначенні, власники можуть вибрати будь-який зручний крок протягом 60-140 см. У тортах з ізоляційними мешканцями цей параметр вибирається з урахуванням розміру ізоляційних плит при оптимальному діапазоні 60-100 см.

Брерінг сортів

Найпоширенішими видами однієї табличної даху в гаражних коробках є дерев’яні ґрунтові системи та залізобетонні плити. Якщо крокви пристрою передбачає наявність мансарди, то залізничні пластини одночасно є стелею та дахом боксу. І один, а інший дизайн має свої переваги та недоліки.

Для будівництва одночасного даху для гаража використовуються три типи дахів:

  Система розсувної системи передбачає, що нижні кінці крокви можуть вільно ковзати через підтримку балок (Mauerlat). Це робиться в гаражах, складених з бару або зареєстрованого, які підлягають суттєвій усадці.

[Spoiler title = “Джерела:”]https: // kakpravilnosdelat.Ru / kryshu-garazha /
https: // kryshadoma.COM / MONTAZH-I-REMONT-KROVLI / KAK-SDELAT-KRYSHU-GARAZHA-SVOIMI-RUKAMI-Інструкція-По-Монтажху-двохскатной-Кровлі.Html
https: // garazhmechti.Ru / krysha / kak-sdelat-odnoskatnuyu-kryshu-dlya-garazha.Html
https: // garazhmechti.Ru / krysha / krysha-garazha-iz-profnastila-svoimi-rukami.Html
https: // kakpravilnosdelat.Ru / krysha-garazha-svoimi-rukami /
HTTPS: // GIDSTROITELSTVA.Ru / krysha-garazha /
https: // stroim-domik.Org / stroitelstvo / garazh / krysha-dlya-g / dvuhskatnaya
https: // stroim-domik.Org / stroitelstvo / garazh / krysha-dlya-g / kak-sdelat-onnoskatnuyu [/ Спойлер]

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS