Статті

Як змінити змішувач у раковині ванної кімнати

Отже, як тільки ви заблокували воду і видалили старе обладнання, то це станеться таким чином:

Відкрийте плоскогубці, що залишаються від старого приладу ексцентричного. Промити щипці потребують строго проти годинникової стрілки. Тепер майстерність встановлення нових ексцентриків у трубі. Перед установкою, оберніть їх з льоном (або фум-стрічкою), для цього смужка тканини закручується до ексцентрики до самого кінця, починаючи з основи, а назад.

Кінець смуги міцно безпечний. Як тільки ви покриваєте змащування Ліона, ексцентричний може бути скручений у трубу. Перед тим, як обертатися ексцентричний, очистіть трубу з лайкою від забруднення. Зверніться до ексцентричних відбивачів, вони закривають трубу. Вручну закрутити блок до ексцентрики, а потім затягніть гайки з регульованим ключем.

Далі перейдіть до Асамблеї. По-перше, вставте кран до найбільш обмеженого кільця, вручну затягніть гайку на ньому, а потім витягніть його з розбитою ключем.

Дивіться, що всі деталі сиділи щільно і ніколи не звисали. На останньому етапі він залишається приєднатися до Hussak або душового шлангу.

Після всієї необхідної роботи, підключення води. Якщо є витоки, просто витягніть їх.

Підготовчі роботи

Перш ніж замінити змішувач, пристрій та необхідні компоненти набувають, санітарний інструмент готується.

Монтажні роботи складаються з наступних кроків:

 • Вимкнення гарячої та холодної води з загальної лінії водопостачання квартири.
 • Визволення раковини з труб з крана, що виступає з стіни, демонтаж старого змішувача та приготування отвору посадки.
 • Встановлення кухонного змішувача з власними руками в раковині з підключенням шлангів живлення.
 • Підключення миття для зливу та торкання труб, установка кабінетів раковини.

Поява кріплення при підключенні змішувача за допомогою прес-гайки та шпильки

Рекомендації щодо вибору підводних шлангів гнучких шлангів

При покупці постачанні сантехнічних шлангів необхідно враховувати матеріал їх виготовлення, що впливає на фізичні характеристики та термін служби.

Стандартний підводка для очей складається з внутрішньої екологічно чистої гумової трубки та зовнішньої коси від декількох виробників: алюміній, нержавіюча сталь або нейлон.

Продукція з алюмінієвою косією короткочасними, середнє життя їхнього сервісу не перевищує трьох років, коня з нержавіючої сталі збільшує термін служби водопроводу до 10 років. Існують армовані сорти гнучкого постачання, поєднання декількох вагонів, призначених для високого тиску з термін служби до 15 років.

Вибираючи продукт, доцільно попросити продавця, з якого він зроблений, як правило, дешеві китайські ремесла на додаток до алюмінієвих косах мають вихідні монтажні та муфти, виготовлені з силумину – дешевий алюмінієвий сплав з кремнієм. Силумін має вищу міцність і довговічність, ніж звичайний алюміній, але слабкі дуральні сплави і відрізняється високою крихкостю.

READ  Каркас для сайдинга своими руками

За відсутності інформації про матеріал виробника, ви повинні вибрати модифікацію з великою кількістю ваги порівняно з подібними моделями, це вказує на наявність сталевих нержавіючих косих та випускних арматури, виготовлених з більш дорогих кольорових металів (латунь, міді).

Вища термін служби буде на продукті, внутрішня гумова трубка якої має високу еластичність при покупці, слід вибирати більш гнучким і пластмасовим лайнером.

Є водні шланги для гарячої та холодної води з відповідним кольоровим позначенням на косі: для холодної води, частина коси пофарбована в синій, для гарячого – червоного, у універсальних видів, вищезгадані кольори об’єднуються.

Гнучкий лайнер для труб холодної та гарячої води

Як змінити змішувач у раковині ванної кімнати

Необхідні витратні матеріали

Для кріплення шлангів, що постачають воду, додаткові герметики та ущільнюючі деталі, як правило, не потрібні – прокладка, яка вбудована в мис гайки та кільця на зовнішній нитки виводу, з правильною установкою, забезпечує надійну ущільнення.

Іноді це може знадобитися для льону або фторопластичного ущільнювального матеріалу (фум-стрічка), ущільнювальної пасти (Unipak), вітчизняних продуктів для прибирання з вапника або іржі.

При проведенні сантехніки з демонтажу вбудованої оболонки з настільної, коли вона є подальшою установкою, силіконове герметик може знадобитися для захисту країв вирізаного з вологи.

Необхідні інструменти

Замість останнього ви можете використовувати прохід (льон) з масляною фарбою або силіконом. Але в цьому випадку змішувач не може бути використаний щонайменше на день після встановлення.

Якщо старий кран не змінився протягом багатьох років і явно іржавий, може знадобитися демонтаж рідини VD-40 (“Рідкий ключ”). Також використовуйте плоскогубці та невеликий молоток.

У яких випадках потрібно замінити змішувач?

Якщо у випадках, зазначених вище, заміна змішувача не є необхідністю, то в наступних ситуаціях без нього навряд чи буде робити.

 • Тріщина в житлі. Вода капає з тріщини, темні сліди з’являються на раковині або ванній кімнаті в землю.
 • Тріщина різьбової частини корпусу в точці прикріплення до труб.
 • Знесення різьбової рідини для душу, що призводить до нездатності достовірно витягнути розташування з’єднання, щоб усунути витік води з під гайкою.
 • Руйнування ниток у кріпленні носика (Hussak).
 • Порушення цілісності частини сідла в корпусі, в якому танк систеться з прокладкою, коли кран закритий.

У цих випадках невеликий ремонт та заміна окремих елементів не допоможуть виправити ситуацію. Якщо ви зіткнулися з деякими з цих дефектів, змішувач повинен буде змінюватися.

Це не так важко зробити, і ви зможете самостійно виконати всі операції, якщо ви використовуєте покрокові інструкції нижче.

Перед тим, як продовжити встановлення крана на раковину, необхідно визначити спосіб з’єднання, який буде застосовуватися. з гнучкими шлангами або твердими зв’язками. Який метод залежить від різноманітності самого крана. Коли вона повинна бути придбана, необхідно враховувати розміри раковини, щоб вода реактивний струмінь не посипаний невеликою мискою або короткі зусилля.

READ  Чи можна закріпити плитку на водяній емульсійній фарбі

А також мати такі інструменти:

 • Пасація великий розмір,
 • Газовий ключ,
 • Квартирний та Crusad викрутки,
 • Роговий ключ (12 х 14),
 • Шестикутники,
 • Вінілова стрічка,
 • Розвідний ключ.

Слід мати на увазі, що ексклюзивні та дорогі моделі кранів мають функції встановлення, тому необхідно вивчити інструкції щодо їх установки від виробника. Як виправити кран на раковину – гнучке з’єднання

Для захисту зовнішнього покриття крана від різних механічних пошкоджень під час її установки, ізолянт намотується.

Специфіка установки у ванній кімнаті з водою з підігрівом відбивається в статті на нашому веб-сайті “Підключення змішувача з термостатом у ванній кімнаті”

Про те, як підключити вбудований змішувач, читати тут: http: // remontspravka.COM / Mixer-installed-montage /

Як змінити підводку для очей до змішувача, прочитайте в інструкціях на нашому сайті

А також під час встановлення потрібно “спробувати” встановлений кран. Ремонт здійснюється відповідно до наступної послідовності крана на раковину:

Попередньо покласти на герметизуюче кільце гуссак і видаліть горіхи з шпильками.2) Вставте підводку. Від дна стелето, при цьому тісно встановлюючи герметичне кільце.

1) Повер з підключенням шлангів у спеціальній мийці.

2) Встановіть кран у своєму місці.

6.

Інструкції “Ремонт долини крана”, опублікований на нашому веб-сайті, допоможе вам у важкій життєвій ситуації

Про те, як відновити змішувач у ванній кімнаті з власними руками, прочитайте посилання: http: // remontspravka.COM / Змішувач-ванна-ремонт /

У якому ремонті змішувача відрізняється на кухні від ремонту змішувача у ванній кімнаті, ви допоможете ви зрозуміти інструкції на нашому сайті

7. 8.

 • А саме: до лівого шлангу – гаряча вода, а справа – холодна.
 • Вручну загвинчуйте горіхи, а після – затягніть їх за допомогою регульованого ключа. Важливий! Шланги не повинні розтягуються, кручені і бігати!
 • Для сили до різьбового з’єднання, стрічка, стрічка, або крапля (лляне ущільнення). Обмотка обмотки вниз по нитках, що робить мінімум близько 14 поворотів.

10.

Як зрозуміти, що настав час змінити змішувач?

З яким розбиваються сучасні споживачі:

Як змінити змішувач у раковині ванної кімнати
 • Кран-постріл у несправному стані не перекриває воду в “закритому” положенні.
 • Елеганти склепіння роблять тиск води менше.
 • Вода працює належним чином від трьох до семи років, потім вона пошкоджується і дає потік.
 • Фортувальні крани піддаються тому, що кран починає дотримуватися.
 • Пошкоджене житло змішувача.
 • Послухана модель застаріла або розірвана власникам.

Як встановити змішувач на раковину: детальний аналіз технології установки

Якщо ви хочете замінити змішувач у ванну або на кухні, і немає досвіду виконання цієї роботи, ви не повинні відчаю. Це не означає, що завдання неможливе і доведеться викликати сантехніку. Досить ретельно вивчити посібник і скрупульозно виконувати всі вимоги до навчання. Згодити?

READ  Крепление натяжных потолков к гипсокартону

Ми розповімо вам детальніше, як встановити змішувач на раковину. Ми дізнаємося, які технологічні особливості слід дотримуватися при встановленні пристрою, на якому встановлено типи оболонок. У статті також перераховані поширені помилки, які є небажаними, щоб дозволити домашній майстер.

Типи змішувачів з трьома отворами

Практика показує, що покупці орієнтовані при покупці товарів до відомого слова – зустрічайте одяг. Перш за все, вони залучають зовнішній вигляд і дизайн змішувача. Якість при покупці відбувається у фоновому режимі. Це цілком зрозуміло, тому що краса продукту та її здатність гармонійно вписується в інтер’єр кімнати, є дуже важливою умовою при покупці змішувача. На нашому веб-сайті відвідувач може ознайомитись із великим асортиментом змішувачів для трьох отворів і вибрати саме той, який повністю задовольнить його потреби.

 • Змішувач (альтернатива), яка має дві ручки на одному випадку і одну дірку;
 • Три отвори змішувача. Він має дві ручки, які виробляють окрему коригування гарячої та холодної води;
 • Є досить екзотичні моделі змішувачів для трьох отворів, де ручки, що регулюють температуру води, розташовані в безпосередній близькості один до одного, і навіть можуть бути розташовані поруч, на одній пластині (змішувачі цього виду можна встановити лише на раковину, де отвори близькі);

Як замінити змішувач на раковину / як замінити кран на раковину

Необхідні інструменти

При заміні змішувальних водних кранів необхідний невеликий набір інструментів, який завжди буде знайдений у людині, який знає, як самостійно вирішувати економічні проблеми.

Ось список інструментів, необхідність якої може виникнути при демонтажу та встановлення кранів різних типів (без ремонту):

 • багатомірний регульований або газовий ключ (ідеальний, щоб мати затискну клавішу);
 • Рогові клавіші на 10, 11, 12, 13, 14, 22 та 24 мм (рідко – ключ 27);
 • кінцевий трубчастий ключ на 10 мм;
 • плоскогубці;
 • нож;
 • ножиці;
 • Магазин плоский тонкий;
 • химерна викрутка;
 • Відро (таз) для каналізації.

На додаток до приладу буде потрібно витратні матеріали:

З’єднувальні сантехнічні шланги повинні бути змінені на нові. Нові крани поставляються до торгової мережі, комплект з шлангами, але їх довжина не завжди відповідає реальній довжині на місці установки. Тому рекомендується виміряти довжину старих шлангів і придбати те ж саме. Стандартна довжина шлангів від комплекту з кранами становить 30 см.

[Spoiler title = “Джерела:”]https: // kuhnier.RU / REMONT / SANTEHNIKA / KAK-POMENYAT-SMESITEL-NA-KUHNE.Html
https: // teplo.Guru / Santehnika / Kak-pomenyat-Smesitel-V-Vannoy.Html
https: // Красива-ванна.Ru / santehnika / 294-kak-pomenyat-smesitel-v-vannoj.Html
http: // remontspravka.Com / kak-ustanovit-ili-snyat-kran-dlya-rako /
https: // www.Текза.Ru / blog / kak-ustanovit-smesitel-dlya-rakoviny /
https: // Sovet-Ingenera.Com / Santeh / Kran / Kak-Ustanovit-Smesitel-Na-Rakovinu.Html
https: // burlingtonbathrooms.RU / SMESITEL-NA-3-OTVERSTIYA.Html
https: // dekoriko.RU / Vannaya / Smesiteli / Processa-Zameny / [/ Спойлер]

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS