Двері

Як змінити двері на холодильнику InDesit

Замінюючи двері в холодильник Indesit

Потрібно замінити або перевершити двері холодильника, але ви не можете самостійно зрозуміти? Зателефонуйте до нашого сервісного центру, і ми отримаємо допомогу якомога швидше. Сучасні бренди, такі як Indesit, забезпечують можливість змінити сторону, до якої відкриваються двері. Тому вкажіть інструмент у технічному паспорті такої можливості. Якщо дизайн холодильника забезпечує будівля – зателефонуйте, ми заощадимо ваш час!

Заміна дверей в холодильник Indesit в Кривой Ріг

Увага! Ціна, не включена на сайт, вартість запасних частин не входить. Точна ціна ремонту залежить від розбивки та вартості запасних частин для вашої моделі холодильника. Всі види роботи надаються гарантією, а випущений акт роботи, виконаний за спеціальною формою

Вартість послуги
Вихідний майстер Є вільним Порядок
Діагностика (при виконанні ремонту) Є вільним Порядок
Діагностика (у разі відмови від ремонту) 100 грн. Порядок
Замінюючи двері холодильника від 320 грн. Порядок

Переважають двері до протилежного напрямку

Перш ніж конвертувати двері холодильника, вам потрібно виправити петлі в новому місці. Видалення декоративних вилок, ви побачите дірки з різьбленням – тут і вам потрібно монтувати навіси. По-перше, не крутити болти занадто багато – вам, можливо, доведеться налаштувати положення дверей.

Також на корпусі (у верхній частині) може бути датчик закриття, а коли ви переважаєте двері, то також доведеться переставити до нового місця – кріплення повинні бути надані для нього. Якщо датчик знаходиться в центрі, то не потрібно змінювати його. Датчик, як правило, може бути відсутній – якщо він виготовлений на реле перводу, він може бути розташований всередині пристрою, під обробкою. Те саме стосується вимикача лампочки, він може бути розміщений у деяких моделях всередині, і це не доведеться змінювати його взагалі.

Дверні навіси повинні мати керівні шпильки, тому вставте їх до нового місця буде легко. Але, можливо, навпаки – штифти можуть бути на дверях, а не на навісі, що не впливає на послідовність операцій. Також можуть бути скориговані у висоту. Встановлення нижньої отвору монтажу дверей до нижнього контакту, перейдіть до верхньої частини верхньої петлі.

Верхній Canopy також має PIN-код – Потрібно вставити його в отвір на дверях і закріпити болти для навісу.

Регулювання дверей полягає у перевірці щільного прилягання периметра, а також для перевірки вертикалі та горизонтального положення дверей. Ви можете перевірити необов’язково з рівнем – перевірте паралелізм дверей та житло візуально, або вимірюйте відстань між дверима та тілом у верхній частині та нижній частині лінії та регулюйте болти, щоб досягти того ж.

Після проходження дверей трохи нахилу холодильник назад. Двері закриваються, і це буде можливо налаштувати його набагато легше і швидше.

  Вдома: Огляд коштів та перевірених методів. і продовжує без зупинки постійно працюють. Що загрожує таку проблему і як усунути його? : Що це таке, і що відрізняється від безмовних?

Як перекласти двері на холодильник Indesit

Є ситуації, коли така потреба з’являється, як перекласти двері холодильника, щоб вони відкрилися в іншій стороні. Як правило, найпоширенішою причиною, завдяки чому ця необхідність з’являється, є виконання різноманітних ремонтних робіт або перепланування кухні. Крім того, необхідність усунення дверей холодильника може з’явитися через порушення герметичності побутового приладу, коли вона знаходиться в закритому стані.

На замітку! Якщо холодильник нещодавно придбаний, і він підлягає гарантійному обслуговуванню, то ви можете звернутися до спеціалізованого сервісного центру. Як правило, ця робота, пов’язана з трансценацією, вільна. Однак, якщо побутові прилади протягом тривалого часу були придбані, і його гарантійне життя вже пройшло, то ви можете видалити двері самостійно.

READ  Замок для скляних дверей без буріння

Як перекласти двері холодильника Indesit?

Іноді є необхідність виконувати перестановку на кухні. Сьогодні можливість реальна, як ніколи раніше. Зрештою, переважна більшість використовує модульні кухні. Окремі модулі можуть бути об’єднані, як вам подобається.

Труднощі полягає лише в тому, що двері холодильника (або, скоріше, партія, в якій вона відкривається), можуть бути незручно в новій установці. Немає великої проблеми. На сайті https://xol-rem.Ru/marki/indesit.HTML ви можете отримати професійну допомогу з ремонтом холодильника. Природно, що кожен сучасний дизайн побутових холодильників має можливість самоочищення дверей.

Як перевершити двері індезії холодильника: крок за кроком інструкції з фотографіями

Як перекласти двері індесіючого холодильника: покрокові інструкції з фотографіями на реальному прикладі моделі NBS 16.1AA та детальний принцип розбирання та зборів. Більшість сайтів, як “як просто” замість звичайних інструкцій для перекладу дверей, пропонують порожню вербальну діарею, але не ми!

І люди мають регулярні труднощі після того, як вони починають розбирати та складати. Іноді неправильні дії призводять до поломки, або пошкодити зовнішній вигляд.

Отже, покрокова інструкція з фотографією шляхом повторного продовження дверей холодильника Indesit NBS 16.1AA є одним з найпопулярніших моделей класу. Модифікації 15 і 18 мають подібний спосіб переміщення дверей праворуч.

 • Канцелярський нож;
 • Плоский і кучерявий викруток;
 • Ганчірку або шматок вища матерія;
 • Плоскогубці або голови.
 • Спочатку потрібно вимкнути холодильник з мережі, відкрийте двері та видалити круглі пластикові вилки з болтами. Для цього вони повинні становити канцелярський нож, а потім загорнути плоскою викруткою, щоб натиснути.
 • Далі необхідно відкрутити два гвинти на нижній пластиковій панелі, і плавно витягніть його. Самонарізані гвинти повинні бути поставлені в контейнер, оскільки їх багато видів все одно зустрінеться не плутати.
 • Негайно, ви повинні вилучити пластиковий вилку на панелі, де ліва петля буде переставлена. Зробіть це найкраще для канцелярського ножа, щоб не зламати.
 • Тепер ви повинні відкрутити кронштейн з петлі внизу, і вийміть дверні двері. Щоб не пошкодити лакофарбу, ви можете запросити помічника тримати.
 • Тепер найскладніше – видалити верхню панель. Зніміть регулятор температури, не потрібно. По-перше, два гвинти обертаються знизу, потім плоска викрутка акуратно розходяться, і панель витягується. Потягніть краще, щоб не розбити збруї з дротами.
 • На верхній панелі вам потрібно вилучити вилку зліва, а потім відкрутіть шпильки петлі, а сам цикл. Також видаліть ліву петлю. З правильної петлі, гайка струшується і переставляється вліво, штифт встановлений, на який двері висівають.
 • Тепер вам потрібно змінити отвори для штифтів праворуч, що залишилося в дверях (петлі). Немає нічого складного, але немає отворів під самонарізаючим гвинтом, а сам предмет не вставляється в ліву дірку. Немає нічого страшного – якщо ви подивитеся на фарбу, є ледве помітне коло. Я святкую це з ручкою, ми натискаємо фломашковий ручку (або підходить для діаметра свердла) внутрішню підкладку, покладіть пластикову петлю, і вигнуте самонарізуючий гвинт.
 • Складається нижня петля. Зверніть увагу на те, як знаходиться поворотний штифт. Він ближче до краю, тому він повинен бути переставлений. Плоскогубці або голова, щоб допомогти.
 • Далі спочатку висить верхню двері, то дно, болти скручені, покладіть панель і вилки.

Перш ніж висить двері, краще перевірити, що оновлені двері холодильника закрито нормально. Холодильники Indesit російська збірка, тому можуть бути невеликі отвори отворів. Не поспішайте, краще викинути його, ніж тоді жаль.

І дуже важливий момент – коли ви переважаєте двері, гарантія на індесіт холодильник зникає. Отже, ця робота краще або доручено до майстра в магазині, або плювати на гарантію.

Останній цілком розумний, оскільки транспортні витрати на транспортування такої побутової техніки до сервісного центру не виправдані. Отже, якщо є розбивка, це легше і дешевше називати майстра на дому.

Поетапний процес зміни положення дверей

Перш ніж вимкнути двері холодильника своїми руками, ви повинні вимкнути його з мережі. Тоді вам потрібно видалити всі продукти з полиць, розташованих на внутрішній стороні дверей, і різноманітні магніти ззовні. Повинні працювати ретельно, намагаючись не подряпати глянсові поверхні.

READ  Як правильно покрити дерев'яні двері

Крок 1 – демонтаж верхньої двері

Переважна більшість холодильників є двокамерна, з морозильником, розташованою вище/під головним відсіком. Більш детальна інформація про різновиди двокамерних холодильників, які ми говорили у наступній статті.

Тому в таких моделях холодильників краще почати з верхньої двері. Потрібно прикріпити двері до корпусу, використовуючи стрічку, щоб вона не падає при розбиранні. Це потрібно в декількох місцях.

Як правило, двері прикріплені до корпусу за допомогою петель, які загвинчуються у двох болтах. Вони повинні бути видалені першими, попередньо видаляючи пластикові вилки від подібних отворів на протилежній стороні дверей, де ми збираємося вигнати видалену петлю.

Шапки слід ретельно видалити, щоб не подряпати поверхню, використовуючи плоску викрутку. Якщо декоративні панелі загвинчуються на передній частині, їх можна видалити за допомогою перехресної викрутки.

Деякі моделі сучасних холодильників розташовані таким чином, щоб розібрати двері для доступу до верхньої петлі, його слід видалити верхню кришку пристрою.

Ми розбираємо його і відкладаємо. Всі видалені частини краще складені в окремому контейнері.

Відкрутіть болти верхнього петля, демонтаж петля. Потім слід видалити верхню ручку, після видалення декоративних вилок. Якщо ручка не закручена болтами, не варто доторкнутися до нього, його дизайн вже заклав можливість перевстановлення дверей.

Після того, як всі гвинти відкрутіть ключем, а петлі видаляються, ви можете видалити стрічку та видалити верхню двері, піднімаючи його для відділення від середньої петлі. Видалені двері відкладу.

Ми переставляємо попередньо видалені вилки на протилежній стороні на порожні розетки. Для більшої зручності ви не можете видалити їх перед демонтажу, а також переставити вже з видаленими дверима.

Крок 2 – Зніміть двері

Перейдіть до наступного кроку: ми повторюємо всі дії з скотчем – свіжими дверцятами до корпусу. Використовуючи ключ, зніміть середню петлю, видаляючи першу прокладку з шпильки.

Тоді ви можете видалити стрічку і трохи піднімати двері з нижнього штифту, видаліть його, а також відкласти.

Переміщення дверей холодильника Indesit.Деякі функції.

Зніміть вилки з отворів посередині холодильника для подальшої установки демонтажного середовища та перестановка їх у отримані отвори.

Тепер ми можемо розбиратися лише нижня петля, яка залишилася після видалення дверей на житло холодильник.

Це робиться за допомогою гайкового ключа або викрутки. Шпильки та кріпильні рукави видаляються, гвинтові гвинти, загвинчуючи нижню петлю.

Потім частина видаляється, і вилки з протилежної сторони корпусу переносяться на місце отворів.

Все, етап роботи над розбиранням завершена, поворот прямого перенесення всіх демонтажних деталей з іншого боку в дзеркалі.

Крок 3 – перемістіть петлю на протилежному напрямку

Ми радимо вам дотримуватися наступної установки в зворотному порядку, починаючи з дверей.

Всі набори демонтажних кріплень повинні бути передані без будь-яких заміни, тому що при перерахунку взаємозамінних елементів можуть виникнути петлі з установкою. Неправильно встановлені двері погано схиляються і висять, оскільки петлі повинні розвиватися і зламати її не повинно.

Порядок передачі дверей наступний. По-перше, ми встановили зняту останню нижню петлю на протилежному місці. Гвинтові болти з гайковим ключем або викруткою. Встановіть нижній штифт і прокладку.

Потім, з обережністю, встановіть дверні двері ручкою, попередньо перенесена на протилежну сторону і зафіксувати його скотч.

Маленький трюк – магістрів пропонують замість того, щоб застосовувати скотч лише трохи нахил холодильника назад, потім двері буде щільно зберігатися, а не змінені.

Далі, ви повинні консолідувати середню петлю. Ми покладаємо на нижній штифт на рукав у нижній дверцяті, а потім, вирівняйте всі отвори на петлі та справу, фіксують петлю за допомогою гвинтів.

Потім так само, щоб встановити верхню двері холодильника на шпильки середньої петлі. Не забувайте про страхування – закріпіть двері з шипою або злегка нахил холодильника назад.

Далі слід встановити штифт верхньої петлі у рукаві у верхній дверцей, об’єднати отвори та закріпіть частину болтів за допомогою гайкового ключа або викрутки. Все, нові двері готові. Залишається перевірити його на герметику.

READ  Як видалити тріщину на скляних дверях

Це легко зробити – вам потрібно, щоб відкрити двері по черзі, і, поклавши невелику смужку паперу до тіла, закриваючи їх так, щоб папір затиснутий між дверима та гумовою печаткою.

Далі потрібно витягнути смужку. Якщо він легко ковзає, то двері вільно прилягають, її коригування потрібна. Ми рекомендуємо провести тест з папером навколо периметра дверей.

Є двокамерні холодильники з окремими кріпленнями, тобто двері встановлюються на окремі петлі, а не на загальну середню петлю.

Перевстановлення Sash таких пристроїв також не буде великим клопоту. Розбирання виготовляється в тому ж порядку, лише замість одного кріплення в середині – два для кожного раку.

Ви навіть можете перетворити лише одну двері, залишивши другу в тій же позиції. Іноді це трапляється більш комфортно, особливо якщо на кухні є мало місця, а місце розташування меблів не дуже зручна. Ви часто можете бити такий інноваційний інсульт, особливо у вбудованій кухонній версії.

Якщо ваш холодильник є однокамерним, то робота трохи складна через наявність декоративних панелей у багатьох моделях.

Перш ніж розібрати двері, спочатку потрібно видалити верхню панель, щоб отримати доступ до монтажу петлі, прихованого під ним.

Після вилучення верхньої петлі те ж саме потрібно зробити з нижньою панеллю та петлею. Операція це, хоча більше часу, але взагалі простий.

Необхідно враховувати той факт, що не всі моделі холодильників ідеально призначені для самозаймання дверей.

Наприклад, у “атлантному” холодильнику, верхня гора без будь-яких проблем можна перемістити ліворуч, але в нижньому лівому куті немає ніякої отвору для одного болта. Тому це буде необхідно або придбало лівосторонню петлю для дна, або свердлити бажану саму отвір.

Двері та дисплеї

Як перекласти двері індезії холодильника, якщо панель керування дверей розташована над дверима? Питання непереборне, т.до. Тонкий машина легко розірвати, якщо ви обробляєте його грубо.

Під верхньою горизонтальною двері холодильника є панель – помилковий заступник, де розташована електрокаболічна система, дисперсія. Щоб не пошкодити систему, необхідно ретельно з викруткою, щоб видалити щит і максимізувати напругу кабельного складу, щоб вони не зламалися при маніпулюючи двері.

Подивіться, чи можна відключити дроти панелі з загальної енергетичної системи за допомогою роз’єму. Якщо можна видалити панель з панеллю дисплея – зробіть це!

Після проходження дверей поверніть щит і панель до місця розташування, з’єднуючи роз’єми.

Регулювання висоти дверей та щільність його придатності до випадку, підключіть пристрій до мережі. Якщо холодильник зароблений, світло з’явилося, і це було помітно холодно всередині обох камер, то все зроблено правильно, і холодильник готовий до подальшої роботи.

Як це стає видно з тренажерних дверей, розташованих на холодильнику з правого боку, не завжди зручна для використання. Тому люди починають змінювати двері з іншого боку.

Ви можете зателефонувати фахівцеві для такої роботи, особливо якщо пристрій залишається на гарантійному обслуговуванню. І ви можете спробувати зробити це самостійно, особливо тому, що двері не настільки складного процесу. Вам просто потрібно мати на увазі, що з будь-якими перешкодами у дизайні холодильника – гарантія зникає.

Причини, для яких виконується дія, можуть бути декількома:

 • Redeveloping кухонний простір – іноді холодильник може стояти тільки в такому місці, де відкриття дверей можна винятково зліва;
 • Початкова відсутність необхідного простору для правостороннього розташування дверей;
 • Бажання зробити використання холодильника зручніше для людини – ліворуч;
 • Вільна придатність дверей до корпусу через ослаблені кріплення або деформація печатки.

У деяких двокамерних холодильниках, таких як Samsung, Hotpoint – Арістон, Бош, Хайер або Лібхерр, відродження дверей легше, ніж у своїх однокамерних хлопців. Зрештою, в останньому випадку ви повинні змінювати двері холодильного та морозильника одночасно.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS