Двері

Як змінити двері на холодильник

Погляд на холодильник

Перед видаленням дверей з атлантного холодильника важливо визначити, скільки дверей взагалі не приймають. Атлант випускає холодильники:

Другий і третій варіант включають перевагу двох або трьох зовнішніх дверей, тоді як перший варіант передбачає перевагу не тільки зовнішнім, але й внутрішнім двері морозильника. Отже, подумайте на фото та відео більш детальні операції, як змінити двері на холодильник у різних версіях. Я описую перший: з однією камерою та дверцятами морозильника.

Слід зазначити, що, незважаючи на невеликий розмір, такі установки досить популярні на дахах або як другий холодильник. Все це пов’язано з гарною потужністю, малими розмірами та потужністю.

Як перевершити двері атлантного холодильника з іншого боку

Часто, для цілей більшої простоти використання, холодильник вимагає видалення дверей до іншої сторони. У холодильниках “Атлант” під час гарантійного періоду ця робота виконується працівниками Сервісного центру вільного один раз, цей ремонт холодильника здійснюється вдома.

У випадку, якщо термін гарантійний термін закінчився, і було необхідно відкрити двері до іншої сторони, не виникає труднощів, щоб змінити двері на холодильник. Найбільш просто виконують надмірні двері у морозильних камерах та двокамерних холодильників. Трохи складніше. У однокамерних холодильниках (т.до. Також необхідно змінити отвір маленьких дверей морозильної камери), а також у холодильниках у опуклі ручки (розбирання таких ручок досить складно, особливо якщо ви не знаєте, як вони розташовані).

Легше набрати пошуковий запит, шукаючи щось, що нагадує, доступний під рукою. Сьогодні ми розглядаємо процес, посилюючи приклад атлантних холодильників. Перестаньте сподіватися, що послідовність дій однозначно нагадує довільну модель. Прочитайте вищевказані рекомендації (YouTube).

Отже, двері зазвичай починають відкриватися з іншого боку. Це може здатися незвичайним. Раніше світло вулиці впав у морозильник холодильника, тепер вам доведеться вміст з кухнею. В іншому випадку здатність перекласти двері до іншої сторони важко переоцінювати.

Переважайте двері атлантного холодильника

Зразкова послідовність дій, що очікують власника, що розбиває голову, задумав толерантну до дверей холодильника:

 • Зовнішнє огляд холодильника для визначення доступу, кріплення. При необхідності вам доведеться видалити додаткові речі. Застосовується до продуктів, які прикрашають лотки дверей.
 • Зазвичай верхня декоративна панель блокує доступ до верхньої петлі. Нам доведеться демонтаж заважаючи (декоративні) частини.
 • Демонтаж верхньої петлі, перестановка вилок. Видалення верхньої двері.
 • Демонтаж центральної петлі, робота з вилками. Видалення дверних дверей.
 • Перестановка нижньої петлі.
 • Збірка всього дизайну в зворотному порядку.

Тепер давайте подивимося, як це все виглядає як приклад двокамерних холодильників, де морозильник розташований на вершині.

Демонтаж дверей верхньої декоративної панелі атлантного холодильника

Процес починається з верхньої декоративної холодильної панелі. Приховане кронштейн, що утворює верхню петлю морозильної камери (знаходиться у верхній частині). Приймається декоративна панель холодильника з двома самоорганізаторами, голів можна легко виявити, турбуючи пошук. Відкрутіть “бочку”. Викрутка, оснащена товстою короткою ручкою. Холодильник використовує “бочку” з стіни не штовхає. Відстань невелика, але викрутка підходить там.

Нагадаємо: Atlanta має прикріплені до декоративної панелі. Здається абсурдним, на практиці він працює. Видаліть зупинки чи ні, вирішуйте для себе. Попередній холодильник повинен бути звільнений з усіх видів жіночої начинки, прикрас. Квіти, скатертини, телевізор. Ми пропонуємо зробити фотографію в декількох кутах, холодильник перед початком роботи. Повірте мені, допомагає розмістити назад.

Шурупи викрутіть, потрібно витягнути декоративний елемент холодильника вперед. Задній край піднімається. У вас є шанси побачити під аркуш піна. Теплоізоляція холодильника. Акт ретельно, побоюючись шкоди. Панель потрібно ретельно видалити на сторону. У багатьох холодильниках ви можете побачити поріг передньої сталі, що виступає панель. Зазвичай відсутня, що немає потреби, частина безсила, щоб запобігти демонтажу дверей морозильника.

READ  Как правильно запенить межкомнатную дверь

Доктор Айболіт покращує медичний холодильник

Демонтажні верхні петлі атлантного холодильника

Верхня петля представлена ​​тарілкою з кутом шпильки, що тримає двері. На протилежній стороні холодильника ми бачимо повністю аналогічну деталь. PIN-код відсутній, але різьблення ставка. У відео будівлі двері холодильника рекомендуються дотримуватися скотч. Додати, в більшості випадків достатньо тримати руку. Двері не було погано для гумової ущільнення до корпусу холодильника.

Болти, підтримуючі тарілки, повністю звичайні. Видалити обидва. PIN не потрібно відкрутити, дизайн не є симетричним. Керуючись обставинами, виконуйте необхідні операції. Потрібен шістнадцятковий ключ. Настав час передати кришку дверей від невикористаного сегмента. Зробіть тонку щілину викрутку. Примітка на розвинену бічну отвору товщі, ви повинні компактувати паперовий шар. Важливо повністю загнати декоративний елемент, запобігаючи дверцям, щоб подрібнити верхню панель атлантного холодильника.

Щоб видалити верхню двері холодильника, з двома руками розгойдуються, підйом.

Демонтаж центральної петлі атлантного холодильника

Центральна петля тримається за допомогою головних болтів Torx. Дві частини для кожного. Петля – асиметрична, вам не потрібно розбирати. Просто переверніть. Настав час обговорити прокладки. Подивіться довільну конфігурацію з шматками пластику, одягнена на центральну петлю. Ретельно видаляйте, відкладіть. Кожен набір утворюється двома нижчими прокладками, стільки зверху. Всього чотири.

Залучившись за допомогою прокладків, чарівник регулює висоту дверей холодильника. Хоча початкова мета – зменшити силу тертя. Петля відкладена на бік, видаляючи, утримуючи нижню двері холодильника. Безумовно, починає падати, освоївши лотки яєць, вийде інакше. Двері тримають постійно, видаляючи центральну петлю. Виключення несподіваного падіння.

Нижні двері холодильника видаляються з петлі, відкладені на бік. Примітка, приховує наступний набір прокладки. Відкладіть деталі до сторони, пізніше вам знадобиться. Тепер ми вийміть вилки з протилежної сторони, приклеюються замість петлі. Не виникає проблем. Вилки витягуються як перед використанням тонким викруткою. З нижньою дверима холодильника, вам доведеться застосувати раніше випробуваний трюк з газетою. В іншому випадку вилка відмовиться встати.

Демонтаж нижньої петлі атлантного холодильника

Нижня петля холодильника представлена ​​однією різьбовою шпилькою. Посилюється на кронштейні з дна гайки. Щоб дістатися, видаліть декоративну панель. Утримуйте дві головні болти Torx. Розмір часто повторює центральну петлю. Доступ, дивлячись з передньої сторони.

Кінець шпильки форми шестикутника, утримуйте, поки горіха відкривається знизу. Типовий горіх. Використовуйте будь-який тип ключа. Обмеження викликається близькістю підлоги – важко переглядати.

Встановлення нижньої петлі атлантного та дверного холодильника

Перемістити шпильку з іншої сторони холодильника (подібне кронштейн) строго симетрично, гвинт, приклеюючись до шестикутника. Зніміть впевнену затягнуту, потім поверніть пластикові прокладки, зроблені раніше. Води згори. Рекомендується виправити або негайно запустити ..

Встановлення середньої петлі атлантного холодильника

Коли зчеплення 180 градусів, геометрія відносного положення петлі та дверей залишається незмінною. Нижні підкладки нижче, верхній – все ще – де були. Вставте петлю на своє місце однією рукою, інший починає вирівнювати двері відносно корпусу холодильника, шукаючи строго вертикальне положення. Зрозуміло, що рівень будівництва допоможе тут. Побачте, що верхня і нижня обшивка дверей виступають на одній відстані відносно боковини.

Візьміть викрутку Torx, почати затягування болтів, зберігаючи двері в правильному положенні. Остаточна обробка.

Встановлення верхньої петлі та дверей атлантного холодильника

 • Покласти подушки на середню петлю
 • Покладіть двері морозильника.
 • Натискання закриття sash. Так що двері сильніше.

Тепер двері приклеєні “усмоктувальницю” печатки, ми починаємо покласти верхню петлю. Погодьтеся, що вони вже зібралися, випробували, як це було сказано на початку. Ми одягаємо прокладки, приклеюємо штифт у двері, починаємо затягнути болти. Далеко – тісний, близько – трохи. Вирівняйте положення дверей, щоб в майбутньому не чіпляється до верхньої декоративної панелі. Важкий момент … панель буде продаватися в кольорах, які відбувалися раніше. Проведення фітинги, натисніть на верхню частину рук.

READ  Кріплення гімнастики на дверях висячий замок

Тут буде багато наших читачів, сказали теплі слова за різними адресами, спробуйте уникнути судового листа піни. Відлітати від холодильника за момент придатності. Буде легше поставити декоративну панель на місці. Пінний лист забув клею. Просто відклав. Нижче відображення ізоляції, спробуйте зберегти.

Залишається підтягнути декоративну панель назад. Керуючись фотографії, поклав квітку, стел скатертини, вирівнювання телевізора. Головний біль про те, як перекласти двері холодильника, ви можете забути. Огляд допоможе читачам вирішити питання просто як авторів з білоруською атлантою.

Замовити наш сервіс дверей по телефону

Служба забезпечує гарантію 6 місяців.

Якщо ви не хочете витрачати гроші за допомогу фахівців, ви можете зробити все самостійно. У будь-якому холодильнику або морозильній камері компанії Атлант є можливість залишків дверей з іншого боку.

Якщо можливо, повністю розморожування холодильника. Якщо ви не відрегулюєте двері холодильника, швидкий погляд льоду в холодильнику буде запропонувати місце поганого придатного ущільнення.

Підготуйте інструмент для репродуктивного дверного інструменту Атлант: перехресна викрутка, 5 мм шестикутника, 10 мм, що регулює шайби, силіконове мастило.

Встановіть холодильник на місці, що забезпечує безкоштовний доступ з усіх боків дверей холодильника.

Відкрийте верхню двері атлантного холодильника. Знайдіть два гвинти в поглиблення верхньої обкладинки холодильника та відкрутіть їх викруткою.

Витягніть панель маски вперед, тим самим звільняючи доступ до болтів, що фіксують верхню вісь дверей.

Відкрутіть болти над болтами і видаліть верхню двері.

Шестикутник, відкрутіть середню петлю холодильника, що випускається при видаленні верхньої двері холодильника.

Відкрутіть маску нижньої пластикової холодильника з шестикутником.

Нижня вісь дверей холодильника, відкрутіть гайковим ключем і встановіть на іншій стороні.

Видалити і зупинити пластикові вилки у дверях до іншої сторони.

Двері дверей холодильника повинна бути виконана у зворотному порядку, не забуваючи перетворити петлю-кронштейн та верхню вісь (викрутіть, як у нижній частині) 180 градусів.

Встановіть маску для рефрижератора, попередньо перестановка декоративної пластикової маски з іншого боку.

Перетворення дверей холодильника може бути доцільним у таких ситуаціях:

 • Якщо ви залишитеся, це буде зручніше, щоб ви могли використовувати відкриття дверей зліва;
 • Холодильник із стандартним розміщенням дверей може бути незручним використанням у вашій кухні через особливості планування приміщення та раніше встановленого обладнання;
 • Необхідність перекладу дверей може виникнути через ремонт на кухні, після чого було змінено макет. Наприклад, двері почали відкриватися до крана або будь-якого кухонного обладнання

Видалення дверей дверей атлантного холодильника також може допомогти, якщо двері тісно закриються і злегка завиняти. Однак ця маніпуляція не завжди вирішує проблему, оскільки причина може бути в зносу герметизуючої гумової прокладки.

Перемістіть двері холодильника Atlant 44 серії з відображенням. Як видалити двері холодильника.

Як тільки декоративна пластикова панель видаляється, стає можливим видалити монтаж верхньої петлі, який є ремінцем з шпильком, завдяки якому двері і тримаються. Аналогічний ремінець з ниткою під штифтом присутній з іншого боку. Дошки болти відкрутіть шестигранний ключ або гайковий ключ. В принципі, тоді як верхня петля вичерпана, двері можна зберігати на печатці, але лише у випадку, якщо він додатково закріплений скотчем.

Далі, двері морозильника (якщо це двокамерний холодильник) або весь холодильник (якщо він однокамерний) можна видалити. Для цього він відкритий і піднятий з нижньої гори, ретельно тримаючи вкладення в процесі.

  ? Інструкції для належного транспортування холодильника.

 • Чому холодильник не вимикається і продовжує працювати постійно: https://sovetextexpert.RU/XOLODILNIK-NE-OTKLYUCHEATSYA-I-PDOLZHAET-RABOTAT.HTML і морозильник? Стандарти та правила.

Інвертуючи двері атлантного холодильника

Більшість холодильників виконані з відкриттям дверей на правій стороні. Це пов’язано з комфортом для багатьох людей.

У процесі планування меблів та технологій на кухні ви можете зіткнутися з рядом певних труднощів. Наприклад, це може бути пов’язано з невеликою площею приміщення, через яку бажання виникає якомога більше, використовуючи простір. Здатність перевершити двері, здатна збільшити проникність у приміщенні, а також збільшити рухливість самого холодильника.

READ  Як відкрити передні двері, якщо втрачені ключі

Через те, що широкий спектр моделей забезпечують виробника дверей. Це дозволяє без будь-яких труднощів виробляти його самостійно вдома. Однак варто звернути увагу на наступні моменти:

Одномісні моделі машин. У цьому випадку демонтаж можливий з наступним перевстановленням внутрішніх дверей морозильника.

Двері холодильники з інсталяцією, встановленими в ньому. Контрольний кабель повинен бути відключений і відключений його. Ось чому в цьому випадку рекомендується звертатися до спеціалістів.

А також хочу звернути вашу увагу на те, що якщо холодильник знаходиться під гарантією, то незалежна вага дверей краще не виробляти. Оскільки гарантія скасовується. Тому ми радимо вам зв’язатися з офіційним сервісним центром, який буде зберегти гарантійний термін для цього холодильника.

Основні принципи онування дверей доповіді Атлант.

Якщо ваш холодильник не під гарантією – ви можете самостійно вийти з холодильника.

Подумайте, використовуючи приклад найпоширенішого типу за кількістю камер атлантного холодильника – двокамерний.

Перш за все, вам потрібно зневажати холодильник. Після чого вона повинна бути випущена з продуктів, а також зняти всі полички та лотки. Рекомендується зробити повну розморожування холодильника.

Підготуйте холодильник, ви повинні докладно читати інструкції. Досліджуйте ілюстрації, на яких зображені місця розташування вилок, дужок та декоративних панелей.

Використовуючи посібник і готуючи холодильник, ви повинні підготувати бажаний інструмент: різні викрутки, плоскогубці, шестикутник, ключ.

Залежно від моделі, петля для дверей морозильної камери. Оскільки цей товар не забезпечений повним, ви можете придбати його в спеціалізованому магазині.

Процес перевстановлення дверей холодильника:

Використовуючи викрутку мінус, демонтаж вилки, розташовані на корпусі холодильника з передньою частиною. А також демонтаж вилки, розташовані на дужках та дверей.

Далі, ви повинні ретельно видалити декоративну панель, розташовану на верхній дверях. Відкрутіть болти.

Обережно підніміть двері і зніміть з середнього кронштейна, розташованого в центрі холодильника.

Видалення вилок від центрального кронштейна, відкрутіть болти та демонтаж самого кронштейна.

Скручування нижнього кронштейна, відкрутіть болти в нижній частині дверей і видаліть його.

Щоб встановити двері, перевстановіть дужки на іншу сторону, а в зворотну послідовність, описану вище, робить двері. Останній крок буде повернення декоративних панелей та вилок.

Залежно від моделі холодильника, можуть виникнути деякі нюанси. Наприклад, якщо модель відкрила датчик відкриття дверей, він може бути не симетричним – він повинен бути перевстановлений. Також, за наявності електронного управління, вам потрібно буде перевстановити кабель.

Можливі проблеми при видаленні дверей атлант

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS