Підлога

Як зігріти підлогу в приватному будинку

Неважливо, чи дерев’яний або кам’яний будинок є аронами ізоляції підлоги з власними руками однаково важливі. Це не буде стурбоване збереженням допоміжних структур та високих витрат на опалення взимку. Ізоляція мансардного перекриття особливо важливо, оскільки через нього відбуваються сильні втрати тепла.

За наявності містків холоду в приміщенні знижується температура та з’являється конденсат, що призводить до появи небезпечних для людського організму бактерій, цвілі та грибка. Постійне вплив вологи здатна значно зменшити переносну здатність структур. Теплоізоляція забезпечує не тільки зручне, але й безпечне розміщення в заміському будинку.

Як вибрати дизайн та метод ізоляції підлоги

Теплоізоляція підлоги у приватному будинку може бути виконана зсередини (за відставанням, під зв’язтиною) або з підвалу. розпилення рідкої поліуретанової піни (“ізоляція під підлогою”).

Другий варіант застосовується вкрай рідко. Тому ми розглянемо ізоляцію підлоги зсередини кімнати.

Для приватного будинку 4 діаграми перших розділів підлоги є загальними:

 • Дерев’яна підлога по лагах на стовпчиках (малюнок 1, а)) – використовується у разі пальового фундаменту, високого рівня ґрунтових вод, допускає приховане проведення комунікацій, вимагає влаштування в цоколі вентиляційних отворів (продухів) розміром 10×10 (або 15×15) см через 4-5 м для захисту від вогкості, плісняви, грибка.
 • Дерев’яна підлога на відстані на грунті (рис. 1, б)). він використовується, коли рівень підземних вод низький. Шлях дозволяє приховати спілкування.
 • Бетонна підлога грунту (рис. 1, б));
 • Теплий підлогу (рис. 1, д)).

а) Дерев’яний дизайн підлоги за відставаннями на стовпцях:

б) схема ізоляції рамкової підлоги на відстані на землі:

в) Схема ізоляції бетону під схемою:

г) схема ізоляції бетонного теплого підлоги:

Дизайн нагріваних підлог першого поверху:

1-ущільнена базова земля; 2. цегляна або залізобетонна колона; 3. вирівнювання підкладки; 4. дерев’яна деревина (лаг); 5. дерев’яна тверда підлога; 6. гідроізоляція; 7. ізоляція; 8. випарізоляція; 9. тверді дерев’яні підлоги; 10. гідроізоляція колон; 11. піщана база; 12. подрібнений камінь; 13. бетонна основа; 14. стяжка; 15. фольга (фольга ізоляція. піна); 16. нагрівальні елементи; 17. клейовий склад; 18. плитка.

Використана ізоляція для розглянутих варіантів може бути різним. На вибір термічних ізоляційних матеріалів розмовляють далі.

Можна відмовитись від пароізоляції

Якщо утеплювати планується перший поверх або перекриття над приміщенням з високою вологістю, наприклад, санвузол, необхідно прокласти шар пароізоляції. Без цього ви можете зробити, лише якщо в приміщеннях вище і під з видом на той самий рівень вологості та температури, таких як вітальні.

Порада вйомі: шар фольги, який покритий ізоляцією “LogicPir Floors” від Technonikol виконує функцію повноцінного бар’єрного бар’єру. При маскуванні його вигнуті алюмінізовані скотч, утворюється герметичний пароізоляційний шар.

Технологія ізоляції деревини

Багато власників котеджів та котеджів зацікавлені в тому, як ізолювати дерев’яну підлогу в приватному будинку.

Ізоляція дерев’яної підлоги забезпечує використання лагів. У цьому випадку процес теплоізоляції виглядає так:

 • Встановлені еталонні стовпи, які укладаються щітками з поперечним перерізом.
 • Нижній промінь фіксується оцинкованою сіткою або дошкою.
 • Розстилається вологозахисне полотно, стики балок додатково заклеюють, а полотно прикріплюють степлером до лагів.
 • Вкладається обраний теплоізоляційний матеріал.
 • Далі матеріал для гідроізоляції, який вже був використаний у 3 бали.
 • Встановлюється основа для чистої дерев’яної підлоги у вигляді дошки або фанери, яка прикріплюється до решетування.

Особливості утеплення

Отже, підлога в дерев’яному будинку потребує утеплення. Чому? Так, тому що його конструкція не відрізняється серйозною надійністю. Будівельники в дерев’яних будинках завжди намагаються використовувати решту матеріалів щонайменше, замінюючи все деревиною.

В результаті вони збирають лише свого роду стенд на глині ​​на підлозі, якщо схема роботи з звукоізоляцією стелі не була передбачена заздалегідь.

Тобто, все, що відокремлює вас від холодної землі. це дощадний шлях на пучках. Його називають чорновою підлогою. Іноді будівельники дійсно засинають конкретні тренування і виливають стягу на першому поверсі.

Потім стяк буде говорити як проект розуму, але набагато менше.

Зрозуміло, що ні товщина проекту підлоги, ні його конструкція не може дати нормальний захист від холоду. І якщо в літній період це ще слабко відчувається, то взимку ситуація може серйозно погіршитися.

Однак, перш ніж почати розбирати технологію утеплення, потрібно розібратися в тому, яка саме теплоізоляція зможе становити основний тепловий пиріг у приватному будинку.

один.1 вибір ізоляції

Дерево абсолютно взаємодіє з майже всіх матеріалів, тому в приватному будинку з дерева ви можете використовувати будь-яку ізоляцію. Однак десятиліття будівництва все ще виділили кілька основних конкурентів.

Найпростіше при утепленні підлоги приватного будинку своїми руками користуватися:

Мінеральна вата вже використовує стільки часу, що ніхто не пам’ятає, коли вона з’явилася на нашому ринку.

зігріти, підлогу, будинку

Утеплення підлоги в дерев’яному будинку

Це надзвичайно популярний і відомий будівельний матеріал, який виготовляється з базальтових волокон. Для дерев’яного будинку теплоізоляція, виготовлена ​​мінеральною ватою – це справжній подарунок.

Вовна не горить у вогні, без вологи не боїться, дуже довговічна. Пластини легко встановлені між елементами рамки, а робота може бути використана для мінімуму зусиль.

Ще однією важливою точкою. мінеральною ватою є абсолютно екологічно чисті та безпечні для здоров’я людини, що добре для відставання ізоляції. Тому застосовувати її в приватному будинку можна без будь-яких побоювань.

Як ізолювати підлогу в приватному будинку, ізоляція підлоги. Будівництво до 9 до 8.

READ  Як вирівняти підлогу фанеру під ламінат

Також практикується тепляційна скляна вовна, але менше, ніж Мінвата. Це пояснюється особливостями скляної гри. Це можна працювати лише у повному захисті, оскільки матеріал може виділити шкідливого пилу.

Утеплення пінополістиролом теж практикується, але воно вже поступається використанню мінвати. Вся справа в тому, що, будучи прекрасним утеплювачем, пінополістирол має високий клас горючості. І цей момент якщо не перекреслює всі його заслуги, то, принаймні, вносить суттєві коригування.

Втім, щільність пінополістиролу, його робоча товщина і можливо укладати на будь-які типи чорнової основи, все одно роблять його вкрай корисним.

Особливо це стосується екструдованої пінополістирольної піни, чий клас Gramificence зменшується до першого. Тобто це не горить, але тільки тане і дуже погано підтримує горіння.

До того ж пеноплекс (екструдований пінополістирол) має чудовий показник теплопровідності і його робоча товщина при утепленні підлоги в дерев’яному приватному будинку майже вдвічі нижча від робочої товщини тієї ж мінвати або звичайного пінопласту.

Якщо ми говоримо про рідкі суміші, то, перш за все, піанізолу та пінополіуретанову піну потрапляє в категорію. Рідкими їх називають тому, що технологія нанесення таких складів передбачає розбризкування їх у рідкому вигляді.

Тобто, піанізол наноситься на підлогу між елементами кадру, а потім зачекайте, поки речовина повністю висушується, як, коли ізоляція підлоги є penplex.

Це досить зручно, якщо говорити про використання додаткових матеріалів. Оскільки пінопластинка або поліуретанова піна після замороженого утворюють повну теплоізоляцію. Додаткове утеплення або спеціальний пиріг із ізоляції вже не потрібне. Буде лише заповнити основу під чистою підлогою.

На жаль, така робота не може бути зроблена власними руками, оскільки ви не обов’язково потребуєте спеціального обладнання для замішування та бризок композиції, а також певний досвід.

Ну, спальні матеріали є екстремальним корпусом. Категорія включає ізоляцію статі з тирси, глина і т.д. Такі рішення дуже дешеві і обладнані ізоляцією одного тиради правильно дуже просто. Всі процеси дійсно завершуються власними руками через пару днів.

Це тільки в ефективності, теплоізоляція все ще поступиться способом ізоляції мінеральної вату або піни.

Дерев’яна підлога

Ця частина буде стосуватися, як ізолювати підлогу у старому дерев’яному будинку або на стадії будівництва нової будівлі. Ви можете почати працювати з ізоляцією грунту (про “Як зробити теплий підлогу на грунті. покроковий посібник”). Найкраще використовувати для цих цілей шар глини. Матеріал курган повинен бути товщиною 0,2-0,4 метра, тоді як він згладжується для високоякісного укладання наступних шарів. Перевага такого шару полягає в тому, що він блокує проникнення холоду до кімнати, зупиняючи його з самою причиною. Однак для високоякісної теплоізоляції поверхів цього шару недостатньо.

У Росії було звичайне використання природної ізоляції, у ролі якої виконується: суха листя, шлак, нарізана солома та т.D. У сучасному світі такі матеріали відмовилися, оскільки були винайдені різні мінеральні та штучні композиції, що володіють кращими характеристиками та підвищенням безпеки під час експлуатації. “Полова ізоляція в дерев’яному будинку знизу. як робити і що використовувати”.

Процедура утеплення виглядає так:

 • чорнова підлога приводиться в ідеальний стан. Для цього будь-які дефекти видаляються: прогалини та отвори запечатані за допомогою глини, що експлуатуються у воді до вершкового стану. Глина може замінити знайомі будівельникам шпаклівка. Цей натуральний матеріал добре взаємодіє з деревиною і виконує роль засобу для закладання швів у дощатом настилі на «відмінно»;
 • як тільки нанесена глиняна суміш висихає, можна почати закладку утеплювача в порожнечі між опорними лагами. Можна використовувати: Clamzite, піну, мінеральна або еко-вода, або полімерна рідка ізоляція, представлена ​​як монтажна піна;
 • поверх утеплювача укладається пароізоляційний шар плівки, що закріплюється на лагах та поперечних кріпленнях між ними;
 • зрештою можна приступати до укладання дощатого настилу та монтажу плінтусів.

Помилка утеплення підлоги в будинку. Пароізоляція для підлоги.

Також на проекті напів може бути зроблено спеціальні клітини, в яких проводять ізоляцію.

Якщо власники будинку вже мають дерев’яну підлогу, вони можуть відмовитися від підвищення рівня поверхні і просто лежать на існуючу поверхню. Слоти між дошками повинні бути раніше оброблені шпаклівкою або герметиком. “Полова ізоляція у ванні з власними руками. який нагрівач вибирати і як поставити”.

Слідом на конструкцію, що вийшла, укладають шар утеплювача і закривають його пароізоляційним матеріалом. Як підлогове покриття застосовують фанеру, яку по завершенню укладання можна буде прогрунтувати і пофарбувати лаком. Така поверхня дозволяє здійснити на неї укладання облицювальних матеріалів, а також реалізувати монтаж системи інфрачервоної теплої підлоги.

Межатажні перекриття

Між поверхами утеплення дерев’яної підлоги в приватному будинку необхідно у тому випадку, якщо на різних поверхах – різна температура повітря. Вибір матеріалу залежить від способу монтажу підлоги: по плитах або лагах. Якщо мансардний зал використовується для житлово-комунального господарства, то підлога в горищі повинна бути ізольована.

Між відставаннями або на плитах стелі, шар випарування складається. Панелі повинні перекриватися один одному не менше десяти сантиметрів.Ізоляція монтується на верхній частині бар’єрного шару, між відставаннями або на тарілках. Теплоізоляційні аркуші повинні бути розташовані поруч один з одним, не залишаючи прогалини та тріщини. При встановленні декількох шарів пластини повинні бути шаруватими швами.

За допомогою термічного ізоляційного шару розміщується шар гідроізоляції, а підлога встановлюється. Для дерев’яних підлоги на відстані. з пристроєм подушки безпеки, для підлог на тарілках. без нього.

У нежитлових горищних приміщеннях, що використовуються для господарських потреб та мають природну вентиляцію, бажано поверх утеплювача покласти вітрозахисну конструкцію.

Балки міжземних перекривань одночасно служать як підтримка стелі нижньої кімнати та відставання для підлоги верхньої кімнати. Як утеплити підлогу між поверхами?

READ  Як зігріти каркасний будинок зсередини

Заливка плаваючої стяжки

Коли перекриття бетонної плитки. це основа для підлоги підлоги, найкращий вибір ізоляції підлоги. це створення плаваючого стяжку. Penolex у цьому випадку поміщається безпосередньо на поверхню перекриття на клею, зафіксувати парасолькові дюбелі.

Для досягнення максимального ефекту краще використовувати тип ізоляції пінополістиролу з системою головоломки. Це можна поставити таким чином, що між листами не буде мінімальних інтервалів. Якщо листи не мають L-образного краю, суглоби заповнені монтажною піною для ізоляції або стрічкової стрічки. З ізоляцією бетонної підлоги під стяжкою з шпильки в декількох шарах, перехрестя подальшого шару повинні проходити через середину нижнього листа (поворотного), інакше поява холодних мостів.

Піноплексом покривають всю площу перекриття. Плануючи, як утеплити підлогу в приватному будинку, не забудьте на цьому етапі укласти на піноплекс плівку пароізоляції внахлест швів на 10 см і з підняттям на стіни.

Після. Вся поверхня покрита армуючою сіткою, відокремлюючи її від ізоляції з шаром руйнування або цегляного бою. Маяки виставляються на сітці.

Наступний етап теплоізоляції підлоги в приватному будинку penplex. заповнення бетонного стяжки над арматурною сіткою. Піноплекс – відмінна основа для утеплення підлоги під стяжку в дерев’яному будинку або квартирі за допомогою кабелю системи «тепла підлога». Укладання нагрівального елемента виконується на цьому етапі.

Товщина стяжки повинна перевищувати 4-5 см. Після остаточного розливу бетонного розчину, укладання зовнішнього покриття.

У цій схемі ми показали, як ізолювати підлогу в приватному будинку penplex у різних типах бази.

Як видно, ізоляція підлоги за допомогою penplex під зв’язкою з власними руками. це простий процес, що вимагає точності. Плаваюча стяжка. надійний дизайн з хорошими ізоляціями. Вона універсальна та підходить для будь-якого приміщення.

Потепління підлог

Полова ізоляція в приватному будинку, залежно від матеріалу покриття, здійснюється за різними технологіями, і для досягнення позитивного результату, вам потрібно зробити все, ряду.

Ізоляція дерев’яної підлоги

Ви можете почати потепління деревини з ізоляцією грунту. Для цього він складається з керамітом з шаром від 20 до 40 сантиметрів товщиною. Цей матеріал не дозволить холодному повітрі з грунту піднятися. Але, що підлога тепла. Це не вистачить.

Каміни складаються на ящик товстих барів.

У російських хатах чорновий підлогу був обов’язковий, оскільки він служив для укладання на нього утеплювальних матеріалів, якими служило сухе листя, шлак, рубана солома. Сьогодні використовуються численні мінеральні або синтетичні ізоляції, з яких ви можете вибрати бажану.

 • Для початку в чорновій підлозі закладаються всі отвори та щілини. це можна зробити звичайною глиною, розмочивши її та розвівши до консистенції густої сметани. Глина. натуральний, дихаючий матеріал, вона добре тримається на дерев’яній поверхні і прослужить як матеріал для закладення швів між дошками довгий час.
зігріти, підлогу, будинку

Як утеплювач. плити з мінеральної вати

 • Після висихання глини, осередки чорнової підлоги заповнюються утеплювачем. це може бути керамзит, пінопласт, мінеральна вата, ековата або рідкий утеплювач. Пеноз. який працює за принципом монтажу піни.
 • Далі, ізоляція покрита паровою плівкою. що вам потрібно виправити на відстані ящика.
 • Після цього укладається підлогова дошка, і закріплюються плінтуси.

Якщо на деяких причинах не буде замінено на підлогу, його можна замінити тонкою ізоляцією або пароізоляцією. Ці матеріали кріпляться до лагів так, щоб на них можна було укласти плити або рулони мінеральної вати.

 • Тоді весь дизайн закритий пароізоляційною плівкою. яка закріплюється до лагів за допомогою степплера та скоб.
 • Завершальними етапами є укладання підлогової дошки або товстої фанери. На фанеру можна настелити лінолеум або ламінат. Потім підлога оформляється по всьому периметру плінтусом.

Інший спосіб ізоляції дерев’яного підлоги може бути варіант, коли ви не хочете підняти існуючу підлогу з дошки. У цьому випадку відставання закріплюються перпендикулярно до підлоги. Якщо між човнами є тріщини, вони повинні бути ущільненням, наприклад, спеціальним герметиком

Крім того, ізоляція складається або засинає, потім вона покрита пароізоляційною мембраною, а фанера укладається зверху. Він може бути грунтований і пофарбований, або покритий лаком. На Фанерній підлозі ви також можете покласти декоративні підлоги. Для посилення ізоляції під лінолеумом або ламінатом іноді складається з інфрачервоної плівкової системи.

Одна з можливих схем ізоляції бетонної підлоги

 • Так що підлоги з бетону були менш холодні, до стяжки поширюється водонепроникна плівка. Потім виливається, товщина якої повинна бути від 10 до 15 сантиметрів. Для видалення гладкості, маяки встановлюються, ізоляція посипана і покрита армуючою металевою сіткою.
 • Коли така основа готується, воно поливають рідким цементним розчином. цей процес необхідний для створення на керамзиті своєрідної плівки. який затримає вологість розчину і допоможе його природній сушіння.
 • Після початкової обробки кераміки висушується, стяжка закладена на вершині арматури. Цементний розчин для нього можна зробити з піску та цементу. І ви можете додати піна крихти до нього. це теж допоможе зробити підлогу теплішою.
 • Після розливання стягу треба чекати.
 • Якщо житло знаходиться в регіоні з холодним кліматом, то вищеописаного утеплення буде недостатньо. Тому, щоб остаточно зробити підлогу теплими використовують кілька способів, і для кожного з них обов’язково влаштовується гідроізоляція стику стін та підлоги.
 • Коли гідроізоляція розташована, укладена і закріплена на підлозі дерев’яні відставання від барів на відстані один від одного на ширині пластин або нагрівачів. Висота відставання повинна зв’язуватися з товщиною ізоляції, а ширина повинна бути 7. 9 сантиметрів.
 • Якщо придбано широкий утеплювач, його ріжуть у необхідний розмір.
 • Потрібно пам’ятати, що лаги починають укладати, відступивши від стіни приблизно п’ять сантиметрів, куди закладаються шматки утеплювача.
 • Після укладання матеріалу, зверху його закріплюється пароізоляційна плівка.
 • Далі настилається товста фанера або підлогова дошка. На фанерному підлозі, якщо бажано, ви можете покласти ламінат або лінолеум. Оздоблювальна обробка включає в себе встановлення плінтусів.
READ  Як зробити стяжку підлоги в приватному будинку

Полова ізоляція в приватному будинку, як дерев’яні, так і бетонні, дуже успішно реалізується системою “теплого Павла”, яка буде приділена окремій увазі трохи нижче.

Полова ізоляція на сухому краватку

Суху стяжку застосовують як для влаштування самої підлоги, так і як утеплювач для бетонного. Але якщо власник будинку вважає, що така позиція недостатня, ви також можете його ізолювати. Це робиться за допомогою системи “теплий підлогу”.

Суху стяжку покривають плитами, які закриваються гідроізоляцією і тільки на неї укладається електрична тепла підлога. Без гідроізоляції в цьому випадку це не обов’язково, оскільки система теплого підлоги повинна бути увінчана тонким шаром розчину (будівельна суміш), яка покрита підлогою після замороженого.

Монтаж підлоги з використанням технології сухої стяжки

Декоративне покриття може бути будь-яким. Керамічна плитка, лінолеум або ламінат.

Водна версія цієї системи не підходить для підлоги сухого стяжку, оскільки вона має більш значну вагу, вимагає aleutment в покриття, а в теплоізоляції, що нагадує, опалення втратить будь-який сенс. тепло не досягне.

Коли небажання зверху, сухі стяжки використовують сипучі підлоги, ви можете використовувати установку інфрачервоного підлоги, що є тонким плівкою і може бути допущена навіть під лінолеумом.

Система “Теплий підлогу

Як згадувалося вище, “теплий підлогу” може бути інфрачервоним, електричним та водою.

Електрична підлога

 • Електричний підлогу можна придбати в зібрану версію, т.Е. закладені і закріплені на спеціальній сітці, у вигляді нагрівальних килимів, які вам просто потрібно розкласти на підготовлену плоску основу. Сітка приклеєна до підлоги на клею для укладання керамічної плитки.

Приблизна схема, що з’єднує електричну підлогу нагрівання

Такий набір електричних підлоги виробляється довгим до 25 метрів і ширину від 50 до 150 сантиметрів. Тому, перш ніж придбати це, вам потрібно ретельно виміряти кімнату або всі приміщення окремо, де вона буде влаштована.

Цей варіант електричної підлоги добре підійде для підлоги із сухої стяжки

 • Інший, складніший у пристрої спосіб зробити електропол. Це, коли вам потрібно вибрати певний електричний кабель і покласти у власників, призначених для нього, які закріплені на підготовленій основі. Аналогічний варіант підходить як ізоляція цементної підлоги.

Коли підлога закладена і фіксується. На висоті 50. 70 сантиметрів на стіні встановлюють термостат, який буде контролювати температуру нагрівальних елементів. Регулятор температури підключений до кабелю підлоги. З’єднання, яке з’єднує кабель з термостатом, повинен бути розташований таким чином, щоб він закритий стяжкою.

Коли закладена вся система, ви можете запустити пристрій. Вона повинна мати товщину щонайменше п’ять см.

Підключіть таку підлогу до джерела живлення лише після остаточної застиг бетону. Через 3. 4 тижні.

Вода “Теплий підлогу

Якщо електрична підлога складається з нагрівального кабелю або матів, то водяна підлога. це система трубопроводів. Для нього добре підходять металопластикові або поліетиленові труби, які можуть помістити на спеціальні килимки або прикріплені до металевої сітки, закладеної під ними.

Покладіть трубопровід двома способами. змія або равлик, на кроці 30. 35 сантиметрів. Після укладання труб і зняти свої кінці до колекторного кабінету, вся система підлоги закрита конкретною краваткою, його загальною товщиною. Включаючи товщину трубопроводу повинно бути 10. 12 сантиметрів.

Колективний кабінет. Це місце, де є комбінація труб теплого підлоги з загальною системою опалення. Може бути, при необхідності, змішувач і насос.

На верхній частині краватки над теплим підлогою ви можете покласти будь-яке декоративне покриття. Це лінолеум, килим, плитка або ламінат.

зігріти, підлогу, будинку

Слід зазначити, що електрична та водна система “теплий підлогу” найкраще закладено на ізоляцію фольги. тоді тепло не буде йти у бік ґрунту, а відбиватиметься в приміщення.

Інфрачервона тепла підлога

Якщо він складається на бетонну поверхню, необхідно організувати гідроізоляцію, а потім тонка фольга закладена на ній на основі спіненого поліетилену, смуги яких закріплені спеціальною стрічкою.

Потім нагрівальні елементи плівки готують і розміщують на підлозі з елементами міді вниз за попередньо визначеною схемою малювання. Смуги зазвичай повинні бути на відстані п’яти сантиметрів один від одного. Якщо зверху ІЧ-поверх планується поставити ламінат або лінолеум, потім досягти максимального ефекту нагрівання, ви можете покласти фільм якомога ближче.

Коли елементи плівки встановлені, на них встановлені контактні затискачі. У шарах фільму потрібно розташувати одну сторону контакту, а другий на міді, після того, як контакти обрядуються.

Коли все готово, ви можете почати підключення. Це може бути зроблено стаціонарним шляхом підключення системи до загального джерела живлення будинку, але краще зробити автономне з’єднання для підлоги, встановивши це підключення, який буде включений у гніздо або перемикач.

Контролювати нагрівання плівкового підлоги, на стіні встановлюється термостат, який також з’єднується з кабелем до підлоги.

На вершині фільму закладена вибрана підлога декоративне покриття.

Полова ізоляція в приватному будинку буде залежати від різних критеріїв, пов’язаних з його дизайном, а також з бажанням та можливостями власника житла. Перед тим, як перебувати в конкретному варіанті здійснення, потрібно з’ясувати ціни на всі компоненти та їх встановлення, якщо вирішиться запросити виконати цю роботу майстра.

Як ізолювати підлогу

Як стаття? Зберегти не втрачати або не ділитися з друзями!

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS