Статті

Як згорнути стельовий плінтус у кутку

Використання Stutla

Stuslo – це спеціальний інструмент, який використовується для обробки кутових елементів стелі та підлоги. Це робиться у вигляді перевернутого листа “P” з слотами у стінках у різних кутах.

Використовувати їх досить просто. Важливо пам’ятати правило – частина плінтусу, яка натискається на бічну ванну заглушку – приклеєну до стіни. І той, який прикріплений до дна – дотримується стелі. Щоб зробити це більш чіткою, ви можете собі уявити, що дно інструмента – це стеля, а стіни кімнати, це його вертикальні частини.

Суміш стельового плінтусу виконується таким чином:

 • Планка Багет повертається і вставляється в заглушку. Частина стелі натискається на дно, той, який клей до стіни – до вертикальної частини. Плінтус натискає до ближнього стінки заглушки;
 • Різки зроблені акуратно, без зчеплення – інакше там будуть розірвані краю.

Різниця у обрізку зовнішніх та внутрішніх кутів стелі є правильним розміщенням лівої та правої дошки:

 • Ліва внутрішні та праві зовнішні кути розрізані в тій же позиції;
 • Відповідно, правильні внутрішні та ліві зовнішні також налаштовані однаково.

Тому головне при роботі з дурними не повинні бути заплутаними лівими і правими дошками. Щоб полегшити роботу, і кожен раз, коли ви не пам’ятаєте, через які пази роблять, ви можете виконати відповідні підписи на це для кожного стикувального положення. Час буде трохи витрачати – але в майбутньому це буде набагато легше працювати.

Обрізка на плінтус добре зроблено з Stusla

Обрізка на плінтус добре зроблено з Stusla

При різанні здійснюється без заглушки?

Стикування картель без використання будь-якого інструменту досить складно, але можливо:

 • Бар застосовується до суглоба, а потім на місці його придатності до стелі, лінії виконуються з олівцем.
 • Так само, вони приходять з другим баром, який планується доккнути з другим.
 • Точка перетину двох ліній на поверхні стелі переноситься на обох дошках, а потім окреслити лінію різання, яка йде від краю до маркування.
 • Коли позначка застосовується для обрізки канцелярського ножа або пабсії.

Щоб перевірити, з якою силою натиснути на інструмент, щоб отримати хороший розріз, ви можете обрізати першим невеликим фрагментом з краю, і тільки тоді позначка. Якщо гладкі ребра ще не зможуть використовувати декоративні кути, які закривають всі недоліки.

Плінтус, він зал – що вам потрібно знати про приклеювання?

Плінтус є відмінним рішенням для гармонійного сполучення стін та стелі, що використовується протягом століть. Сучасні мультфільми виконують іншу особливість – за допомогою їх допомоги приховує проводку з підсвічування, тому вони часто виробляються порожнистою. У широких багетах, сховайте себе підсвіткою, промені яких падають на стелю м’яким світлом. Сучасні стельові плінтуси виготовляються як по-старому, від штукатурки, дерева або навіть каменю, так і з сучасних матеріалів – поліуретану або полістиролу.

Найчастіше білий колір застосовується для декорування, але не рідкісні та кольорові моделі. Незалежно від матеріалу або кольору, всі багети виробляються за стандартними сегментами, як правило, протягом двох метрів, тому у процесі вам доведеться почуватися. Клейовий багет, взяті перед покриттям шпалери та фарбування стелі. Найбільші труднощі в роботі, з якою ви можете зіткнутися – як підписувати стельовий плінтус у кутах, враховуючи фактор, який у сучасних квартирах рідко, коли вони є лише 4. На тлі цього процесу всі інші моменти стихійних багетів здаються простою дрібницею.

Звичайно, ви можете вийти з позиції дуже простим способом – купити готові кути, що лише залишається в кутах кімнати, і вже покласти решту багетів. Але цей метод має певні недоліки – по-перше, вони дорожчі. Однак це не найбільша проблема, тому що є друге – друге – хто сказав, що у вас є ідеальні кути в квартирі? Навіть нові будівлі не завжди можуть похвалитися цим, але в старих кімнатах ви не будете відповідати жодній геометрії. Тому наклеювання мультфільмів з окремих сегментів набагато зручніше – ви самі встановлюєте бажаний кут!

Як згорнути стельовий плінтус у кутах

Основні моменти, які допоможуть працювати якісно:

 • Установка дощок починається лише після завершення стін і стелі.
 • При виконанні розділів не рекомендується натиснути інструмент на панелі.
 • Для пилу деталей у внутрішньому кутку, вирізати ззовні плінтусу, для зовнішнього кута, навпаки.
 • Щоб працювати, щоб зробити саме, доцільно використовувати дурні. інакше ви повинні докласти зусиль і бути дуже уважним робити все правильно.
 • Щоб позбутися від усіх недоліків, ви повинні обробляти шматки пилу з наждачним папером.
 • Перед приклеюючи стельовий плінтус у кутах, деталі намагаються, і тільки тоді вони виправляють їх.

При декорації стелі, для зовнішніх та внутрішніх кутів може знадобитися док-станція, залежно від конфігурації приміщень. Внутрішні кути доступні в будь-якій кімнаті, зовнішні не в кожному.

 • Один бар наноситься на з’єднання стін.
 • Використовуючи олівець, проводять лінії на стелі при розташуванні плінтуса до поверхні.
 • Очистіть перший бар, візьміть другий, застосував його на сайті планової установки. Провести іншу лінію.
 • Місце перетину двох знаків на точці стелі вам потрібно перевести до обох дощок.
 • Після виконання цієї процедури різак виконується на кожному плінтусі (від краю однієї сторони до передбачуваної точки).
 • Відповідно до отриманих знаків, шматочок виконується за допомогою електроловки або канцелярського ножа.
READ  Як покласти зливу ями з цегли

Можливо, перший раз, щоб скоротити картера відмінно не буде працювати. Це мудріше спочатку спробувати виконати розділи на невеликих сегментах плінтуса.

Навчивши, як тримати стельові плінтуси у внутрішніх кутах, досить просто з’ясувати, а з процесом різання дощок для зовнішнього.

Плінтус застосовується до стелі, з олівцем, сюжетом, на якому буде вирізано.

Деталь розміщується на заглушку під кутом 45. Обрізаний. Якщо бар планується розмістити на правій стороні кута, то його слід вирішити праворуч. Точно так само відрізає плінтус, щоб встановити праворуч.

Після застосування до місця майбутньої установки обидва частини, перевірте точність доксету.

Платці кроків у нестандартних кутах:

Якщо ремонт здійснюється в будинку, що належить до старого житлового фонду, кімната може мати нестандартні форми: наприклад, закруглені кути. Робота з пилу плінтусу в таких кімнатах вважається більшістю трудового та складного.

Самостійно готувати дошки наступним чином: скорочення картелю на частини, беручи до уваги ступінь кривизни кута, може знадобитися близько 5 6 частин. По-перше, всі частини застосовуються до кута та регулюють, якщо вони прилягають один до одного, не потрібно повторювати кут нахилу.

Коли всі частини вставляються, частина відкладається, заповнюючи порожнечу, якщо вони залишалися, і тільки потім приступити до приклеювання плінтуса на прямих областях.

Pinket Dusing на плоских сайтах:

До цього процесу він завжди закінчився після того, як дюбель рейків у внутрішніх і зовнішніх кутах виконується. Кожен плінтус необхідний для обробки під кутом 90. Оскільки завод може бути точно виконаний на складі.

Для цього найлегше використовувати заглушку. Ребра розлючають наждачний папір.

При встановленні монтажний клей для штукатурки застосовується до протилежного напрямку дошки в місцях його контакту з стінкою та стелею, а також обробляють з’єднані кінці продукту шляхом док-клею.

Плакати з клеєм застосовується до місця установки, ретельно і не надто великого тиску на нього. У той же час, клей може грати на краях, він повинен бути негайно видалений з усіх поверхонь з чистою тканиною або серветкою. На деякий час, тоді як клей висихає, деталі фіксуються за допомогою шотландства. У деяких випадках використовуються дрібні нігті або пневматичні шпильки.

Після того, як клей повністю сухий, паперова стрічка злегка видаляється, суглоби дощок обробляються наждачним папером та Shapkle. Процес установки на це завершено. При необхідності встановлений плінтус пофарбований.

Процес монтажу стелі плінтус на внутрішніх та зовнішніх куточках з власними руками досить простий, але етап ріжучих виробів вимагає відмінної точності. Якщо він виконується неправильно, вся дизайн буде неправильно встановлено, бар буде лежати до стіни, а великі прогалини будуть утворені в місцях з’єднання. З нетермічним прилягання дошки до стіни (це виявляється не дуже високоякісним приготуванням стінки стін) тріщини можуть бути заповнені шпаклівкою.

Як вирізати кути на стельовий плінтус відео 1

Інший важливий момент. що при використанні стельового фаянсу з орнаментом, необхідно враховувати додаткове споживання матеріалу на обрізу. Це визначається. Що потрібно підбирати орнамент у полі стикування. Що не при стиклі стелі багет з гладким профілем.

Платці для пилу в нестандартних кутах

Якщо ремонт здійснюється в будинку, що належить до старого житлового фонду, кімната може мати нестандартні форми: наприклад, закруглені кути. Робота з пилу плінтусу в таких кімнатах вважається більшістю трудового та складного.

У цьому випадку кількість приєднуються, використовуючи частини, вирізати з звичайного плінтуса або використовуючи готові поліуретанові молдинги.

Самостійно готуйте дошки наступним чином: картель розрізає на частини, з урахуванням ступеня кривизни кута, це може зайняти близько 5 до 6 частин. По-перше, всі частини застосовуються до кута та регулюють, якщо вони прилягають один до одного, не потрібно повторювати кут нахилу.

Коли всі частини вставляються, частина відкладається, заповнюючи порожнечу, якщо вони залишалися, і тільки потім приступити до приклеювання плінтуса на прямих областях.

Falls – установка та док-станція

Примітка. Профілювання стельових плінтусів вже закладено в їх інша назва – це «картель» або «Hohlkehe». що перекладається з німецьки, позначає перерву або паркан. Також така обшивка можна знайти на продаж під назвою “Лиття”. Але в будь-якому випадку ці дошки розроблені для однієї мети – декоративні ховаються стіну стіни з стелею.

Куточка

 • Існує досить простий спосіб поєднання стельового плінтуса в кутах – ви можете використовувати спеціальні аксесуари у вигляді підкладки, як на верхній фотографії;
 • В основному це внутрішні або зовнішні кути, але крім того, такі аксесуари виробляються як H-з’єднання для стикування двох дощок по прямій, а також лівій та правою кінцевими вилками;
 • Такі елементи, залежно від самих залів, можуть бути виготовлені з пластмас, дерева або гіпсу, але пластик використовується для двох типів пластів – з поліуретану та піни;

Різниця в поперечному перерізу стельової плінтус у розмірі та конфігурації

 • Вибір таких накладок виготовляється виключно з точки зору величини та конфігурації самого перерізу, оскільки такі параметри можуть бути дуже різними один від одного, а відповідні аксесуари для кожної лінії таких продуктів;
 • Фіксація підкладки в основному виробляється на тому ж кріпленні, що сама сама (клей або шовкова тканина), але в деяких випадках (зазвичай це для пластику) у підкладці є внутрішні вуха для прихованих кріплень, а в таких випадках він загвинчується самостійно малювати;
 • У деяких випадках можуть бути використані два типи кріплень, оскільки важко налаштувати кути стельового плінтуса, коли вони важкі. Наприклад, гіпсові кути для широких мультфільмів не будуть виявлені на шпланову та будуть ковзати під власною вагою, тому вони додатково фіксуються з нігтями або самоприводом, а після замороженої суміші цей застібник розбирається, а отвори закриваються вгору.
READ  Як замінити картридж у змішувач для душу

Примітка. Вам потрібна підкладка для стелі, щоб вирішити вас, але в той же час слід сказати, що ціна на обробку периметра збільшиться, оскільки такі аксесуари можуть коштувати більше картель.

Установка та док-станція без підкладки

Для вузьких мультфільмів, коли вони встановлюються, розмітка стіни або стеля потрібна лише для кутового док-станції, але для польотів інструкція не вимагає жодних орієнтирів – бар, як правило, приклеєно “до ока” та рівня не спускається.

Це можливо тому, що внутрішня частина легко відправити стіни стінки стелею, завдяки своїм невеликим розмірам, який повністю використовується обличчям. Навіть ті люди, які виконують таку роботу вперше, можуть бути оброблені цим, хоча вони матимуть, звичайно, бути дуже уважним.

Оцінка платежів за шнуром живопису (CHOCLINE)

Але пристебніть коробку своїми руками, точно вздовж горизонтального рівня, коли його ширина становить 10 см, і більше, майже неможливо – мало залежить від камери, оскільки ви будете надто близько до встановлення об’єкта. Тому, щоб точно витримувати горизонтальну, на стіні вони роблять приблизну лінію – використовуючи позначки води або лазерного рівня.

Потім підключіть їх за допомогою правила або коксеїну по всьому периметру, як показано на верхній фігурі. Отже, як правильно вибити стельовий плінтус у кутах і в польотах може бути тільки. Якщо кріплення гладка горизонтально, то без такої розмітки з широкими молгами ви просто не робите.

Вуглецевий заглушок з повним набором кутів

Отже, як підібрати стелю стелі в кутах або з прямим з’єднанням, це найбільш точно тільки з забійними скороченнями, дуже зручно використовувати такий столярний інструмент, як заглушка. У своїй повній продуктивності є канавки для різання під кутами 90 °, 67,5 ⁰, 60⁰ та 45⁰, але в цьому випадку нам може знадобитися лише два з них – 90⁰ для прямого вирізання та 45⁰ для суглоба в куті або в Росії проміжок.

Я вимив кути столярним стовпом: зліва – зазовні, право – для внутрішніх

Отже, якщо з’єднання настінних перегородки має точно 90 °, це означає, що ми можемо використовувати описаний вище інструмент, оскільки нам доведеться згорнути стельовий плінтус у кутку за допомогою 45 ° C. Для цього встановіть бар у жаху Stusla зі своїм сусідом.

І, з таким розрахунком, так що він схильний до 45⁰ до дна, тобто він зайняв ту ж область внизу та на борту столярного інструменту.

Напрямок розрізу вказується на верхній фігурі, але для того, щоб полегшити вас запам’ятовуванням до гострого кута картеля:

Метод кутової розмітки стелі

Але як підключити плінтус у кутку на стелі, якщо у нас немає столярного суглоба або підключення стінних перегородки складають більше або менше 90, що досить часто? Для цього, вдаючись до ручної розмітки за принципом, який відображається на верхньому зображенні.

Застосовує паличку на стику між стелею та стіною у положенні, в якому він буде палицею, і це, як правило, 45 ° і відпочинок у кон’югатній стіні. Стеля лінія – зробити подібну роботу і з протилежної сторони.

В результаті ви отримуєте дві лінії, які вийшли, і взагалі не має значення, чи буде це внутрішній або зовнішній кут. Тепер додайте лиття знову і покладіть етикетки на ньому – один у точці перетинання стелі ліній, а інший знаходиться в кутку (внутрішній або зовнішній).

Ці два пункти, які ви позначили тільки, і там буде тест. Однак ножівка повинна бути спрямована на внутрішній центр кута. Приблизно, це 45⁰ або змінює існуюче відхилення від 90 °.

Як правило, комбінація стельових плінтусів у кутах виконується ідеальним, але для цього потрібно спробувати. Так що макак виявляється настільки точним, наскільки це можливо – кожен міліметр важливий.

Але якщо ви десь зробили трохи помилки, то на з’єднання утворюється кліренс:

 • Якщо помилка була допущена до найбільшого, то ви можете видалити метод шліфування
 • Але якщо це менше, щілина закрита тільки адгезивною композицією або шпаклівкою на дереві.

Необхідність встановлення плінтусів

Встановлення стельових плінтусів – це не останній етап розташування кімнати. Зазвичай плінтуси монтуються до кінцевої стелі обробки і потрясіння шпалери на стіні. Однак дотримання послідовності установки не є проблемою – це дуже легко зрозуміти. Набагато складніше зрозуміти, як почорувати стельовий плінтус і розуміти технологію сполучних індивідуальних молдингів.

Ви можете знайти продукти різної довжини та ширини. Ширина вибирається індивідуально, залежно від розміру самої кімнати та особливостей обробки. Щоб визначити довжину плінтусів, необхідно виміряти приміщення – але слід розуміти, що в процесі установки, пристосування стельових плінтусів все одно буде здійснюватися, тому ви можете придбати найдовші продукти від можливого. Матеріал виготовлення до вибору повністю не впливає.

READ  Туалет своими руками в квартире

Під час вибору ви також можете використовувати протилежний принцип. У цьому випадку вам потрібно купити частини, кути яких вже готуються до док -уванням. Самостійно врожаю кути таких величин не доведеться – вирізати прямі частини плінтусів, а розріз, відповідно, буде прямим. Док-станція стелі в кутах у цьому випадку буде зроблено легше, але вони дорогі.

Перед приклеюючи стельовий плінтус у кутах, і навіть до встановлення, вам потрібно добре підготувати поверхні, до яких буде доданий продукт. Поверхня повинна бути висушена, доведена до гладкого стану та очищають від різних забруднювачів. Крім того, якщо це необхідно, потрібно виконувати роботу над вирівнюванням, шпаклівкою та поверхнею грунтовки. При встановленні плінтуса на вершині штукатурки продукт рекомендується попередньо обробляти фарбу води.

Навіть якщо куточки кімнати не дуже гладкі, плінтуси все ще можуть бути встановлені правильно – просто потрібно дотримуватися технології цієї операції. Плінтуси повинні бути закладені з кутів, розташованих на боці входу в кімнату. Для самостійних частин, які потрібно використовувати заглушку – спеціалізований інструмент, який дозволяє вирізати плінтус за певним кутом (плінтуси, які найчастіше повинні вирізати під кутом 45 градусів).

Популярний шлях

Найбільш поширений і фактичний метод, що дозволяє легко і швидко і швидко, базується на використанні Stusla. Що виглядає цей інструмент, ви бачите на фотографії. Його основна функціональна мета – обережно і ефективно обрізає плінтус під гладким кутами стелі. Зверніть особливу увагу на те, що ви можете зберігати частини, використовуючи батаж лише тоді, коли ви маєте справу з ідеальними куточками.

У всіх інших ситуаціях така технологія не застосовується. Тому перед початком роботи вона випливає за допомогою спеціальних інструментів (наприклад, сітки), ретельно і точно вимірюйте всі кути в кімнаті і вирішуєте, чи підходить ви для фінішу.

Якщо кути в кімнаті гладкі, ви можете безпечно застосувати цю технологію. У цьому випадку кожен з’єднання буде утворено двома деталями – праворуч і ліворуч. Обидва ці деталі повинні бути вирізати певним кутом, щоб з’єднатися, створювати гладкий і непомітний шов, який не буде поспішати з очей і привертає увагу. Щоб зробити це ретельно і компетентним, дотримуйтесь наступної роботи:

 • Встановіть ліву сторону профілю в сторону стійки з необхідним схилом. Вставте особливу ножівку на Стус Слайд і гладко і обережно зробіть розріз.
 • Точно так само, безпека правої сторони дошки за аналогічним кутом нахилу, і відрізайте непотрібну частину дизайну.
 • Перед тим, як док док-готові частини і зробити їх склеювання, потрібно ретельно і ретельно переконатися, що обрізка. Краще відновити і повторно відправити кілька разів, вам вдалося створити бажаний кут нахилу на кожній частині профілю. Якщо ви зробили все правильно, ви можете перейти безпосередньо до склеювання частини.

Цей метод різання досить зручний, однак, він пов’язаний з рядом специфічних особливостей. Перш за все, необхідно чітко усвідомити, що це можливо лише у тих номерах, де є абсолютно гладкі та високоякісні обрізані кути 90 градусів.

Особливості утворення зовнішнього поплавця

Плінтус для оформлення підлоги не тільки покриття завершено, але також приховує з’єднання на периметрі стіни, покращує звукоізоляцію в кімнаті. Від того, наскільки правильно і обережно ви зможете зберегти дошки в кутах, буде залежати від сприйняття приміщення в цілому.

Як обрізати плінтус у кутку? Необхідні інструменти:

Покрокові інструкції щодо утворення кутів та суглобів дощок на відкритому повітрі

По-перше, розмістити та розрахунок необхідного матеріалу обрізки. Для того, щоб отримати акуратний кут, частина защемлених елементів відрізняється під кутом 45 градусів. З цією метою частина встановлюється в дурні, фіксовані, і відрізана з одного боку з ножівкою або пазкою.

[Su_label type = info] Порада: [/ su_label] [su_highight background = # d9f0f9] По-перше, краще практикувати на невеликих сегментах, виготовляючи суглоби на своїх кінцях.[/ Su_highlight]

Для підключення плінтусів навколо периметру стіни вони розрізані під кутом 90 градусів. Обрізані краю поліуретанових виробів обробляються напеченим папером, для їх повного вирівнювання та кращого зчеплення.

Перед встановленням плінтусів перевірте точність їх док-станції. Потім приклейте першу частину, док з її другим, нарізаним під кутом 90 градусів.

[Su_highight background = # e0fec7] Місце з поліуретану та пластмасових дощечок рекомендується зміцнювати за допомогою спеціального клею, а якщо ваші рамки підлоги, дерев’яні плінтуси, встановлені місцями, місця їх суглобів закріплені клеєм, а також зміцнюють нігті.[/ Su_highlight]

Під час встановлення ви можете скоротити частину обкладинки, щоб прокласти в ньому комунікації. Це може бути розетки під виходом, перемикачі.

Куточки, внутрішні та зовнішні, утворюються так само, як при встановленні стельових багетів. Різання багетів здійснюється аналогічно.

[Spoiler title = “Джерела:”]https: // Superarch.RU / OTDELKA / KAK-SOSTYIKOVAT-POTOLOCHNYIJ-PLINTUS-V-UGLAX
https: // remoskop.Ru / sostykovat-podognat-potolochnyj-plintus-uglah.Html
https: // Lepnina-deko.Ru / kak-sostykovat-potolochyy-plintus-v-uglakh
https: // stroypomochnik.Ru / kak-stykovat-potolochnye-plintusa-v-uglah-osobennosti-protsessa /
https: // rubankom.COM / Materialy / Dekor / Plintus / 2064-KAK-stykovat-potolochnye-plintusa-v-uglah
https: // pod-potol.COM / Pryradlezhnosti / Plintusa-i-bagety / kak-stykovat-potolochyy-plintus-v-uglakh-teoriya-i-praktika.Html
http: // ceilingspro.Ru / kak-stykovat-plintus
https: // remonttool.RU / Svoimi-Rukami / Подробно-О-Том-Как-Обрезат-Плінтус-В-Углу-І-Состиковат-Его.Html [/ Спойлер]

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS