Стіні

Як застосовувати рідкий шовк на стінах

Матеріал дозволяє створювати унікальні поверхні з легкими напівпрозорими переповненнями. Спостерігаючи стіни імітують тонку завісу натурального шовку. Але для того, щоб досягти цього ефекту, ви повинні дотримуватися суворої інструкції для застосування. Рівень розчину повинен бути мінімальним, не більше 1 мм. Кількість шарів коливається від 2 до 8, залежно від бажаного ефекту та насичення. Ефект натурального шовку отримується через гладкий потік шарів: природне або штучне освітлення висвітлює частинки перлини і змушує їх блищати.

Сильні сторони матеріалу безпосередньо пов’язані з його складом:

Матеріал повністю екологічний та безпечний для використання.

Стійкість до впливу мікроорганізмів. Штукатурка не впливає на грибок, цвіль і гниття.

Вплив антистатиків. Штукатурна поверхня не збирає пил і не накопичує статичну електрику.

Еластичність високого рівня. Рішення не деформується, не ламається, він не з’являється. Тріщини не з’являться на поверхні, навіть якщо вони відбуваються на стіні.

Висока звукова і теплоізоляція. Поверхня, покрита декоративною штукатуркою, поглинає шум, проходить повітря і зберігає тепло.

· Універсальність. Підходить для нанесення практично на будь-якій поверхні.

Незважаючи на величезну кількість переваг, при застосуванні декоративної штукатурки мокрий шовк можна відрізнити декілька мінусів:

Високий M2).

Необхідність ретельної підготовки стін, як штукатурка поглинає всі запахи та забруднення.

У місцях тертя, може знадобитися додатковий захист (кути, опуклі поверхні).

Технологія застосування шовкових штукатурків

Метод застосування, точніше, детальна інструкція позначається на упаковці суміші, яка може бути у формі упаковки (для сухих сполук) або пластикових контейнерів (для пастоподібних сумішей). Спосіб подання в значній мірі схожий на техніку застосування венеціанської штукатурки. Мазки застосовуються в хаотичному порядку. Але для створення шовкового ефекту, мазки потрібно застосовувати тонкий шар.

Нюанси в залежності від типу поверхні

Якщо методика застосування приблизно однакова, початковий препарат може відрізнятися залежно від їх типу:

 • Бетонні стіни бажано бути раніше покритим звичайним шпаклівкою через велике поглинання цементу;
 • Якщо на поверхні є ділянки пілінгу, вони їх подрібнюють, а потім земля;
 • Поверхні з гіпсокартону. Уникайте у подальших порушеннях у полях листів листів, допоможе їх обробку білої фарби;
 • Потягніть стіни з МДФ, ДСП.

Кабелі та інші елементи систем зв’язку покриті білою фарбою.

Декоративний штукатурний шовковий екран

Не так давно найпопулярніший спосіб закінчення та оздоблювальних стін у квартирі був шпалери та різні види фарб. Однак час не стоїть на місці. Ми відкриваємо нові та нові матеріали для себе. Один з них – шовкова штукатурка, що імітує однакову тканину.

Красиве покриття, приємне око і дотик. Підходить для дизайну приміщення майже у всіх історичних конструкціях та багатьох етнічних. Сьогодні ми поговоримо про основні характеристики цього матеріалу. Ви також дізнаєтеся, як застосовувати шовкові штукатурки кількома способами.

Штукатурка “мокрий шовк” існує у двох варіантах:

 • Рідка паста – композиція включає металевий порошок, перламутровий порошок, а також подрібнені волокна. Прозорий акрил використовується як зв’язувальний матеріал. Допустимий, щоб зробити Кель, щоб дати поверхні бажаного відтінку. Коли безперервне покриття твердне, він замінить тканину блискітками. І залежно від кута огляду, блиск посилюється або ослаблена. Для продажу матеріал надходить у формі готової до використання.
 • Суха суміш – це середній варіант між паперовою обробкою та традиційною штукатуркою. Виготовлені на основі целюлози. Цей матеріал після покупки потрібно розмножити воду – виходить щільний пластиковий розчин. Штукатурка накладається на стіни з тонким шаром, який вже сприяє максимальну імітацію шовковистою тканиною.

Обидва варіанти дозволяють створювати спеціальну та магічну атмосферу, а не тільки чисто діловий стиль, що є більш актуальним для домашнього робочого офісу. При необхідності кімната придбає романтичне зображення.

Стіни

Напередодні ремонту, багато людей мають питання, який матеріал вибирати для прикраси стіни. Шпалери не натхненні протягом тривалого часу, використовуйте водно-емульсійну фарбу, особливо для житлових приміщень, не практичного, стійкого масла минулого століття. Тому споживач знаходять матеріал, який відрізняється високими декоративними якостями та хорошими характеристиками продуктивності. Всі вимоги відповідають за декоративну штукатурку. Він представлений багатьма видами, серед яких виділяється суміш, заснована на шовкових нитках. Стіни, покриті такою штукатуркою, дають приємні тактильні відчуття. Рівень яскравості освітлення дозволяє грати різноманітні відтінки. Стаття буде мати справу з видом шовкової штукатурки та технології застосування.

Де використовується шовкова штукатурка

Не секрет, що більшість власників квартир не можуть похвалитися не ідеальними, але, принаймні, просто гладкі поверхні. Куточки, дверні прорізи, схили вікна диктують свої правила. Всілякі виступи та ніші також виступають як серйозна перешкода в наклейці традиційних шпалер.

 • Ви можете позбутися один раз і постійно з усіх нерівностей, замінивши всі перевантажені отвори та встановлюючи рамку, яка далі обрізана листами з гіпсокартону або пластиковими панелями. Варто зазначити, що реалізація цього грандіозного проекту вимагатиме значних фінансових інвестицій.
 • Використання штукатурки можлива як на гладких поверхнях, так і на стінах (стелі), що мають невеликі помилки. Завдяки пластичності, сам матеріал здатний приховати дрібні тріщини та інші недоліки.
 • Використання шовкової штукатурки підходить у житловому та офісному просторі. Відтінок (від холодної зими до насиченої літньої гами) може дати суворість, елегантність, урочистість. Вентилятори авангарду, сміливі розчини можуть бути використані комбінацією гіпсу контрастних кольорів. Такий варіант передбачає звернення до майстра.

Склад шовкової штукатурки

 • Суха суміш виготовляється на основі поліестеру з включенням природних або штучних шовкових волокон. Також частина включає мінеральні наповнювачі, кварцова дитина та інші декоративні добавки, які дають блиск з готовим полотно. Зв’язувальний компонент діє акриловий або клеєм целюлози.
 • Таким чином, всі природні компоненти штукатурки дозволяють стверджувати, що це екологічно чисті і, отже, безпечний матеріал. Серйозні виробники надають сертифікати щодо дотримання всіх стандартів та стандартів для оздоблювальних матеріалів, призначених для внутрішніх робіт.
READ  Как сделать постеры на стену

Переваги та недоліки шовкової штукатурки

На додаток до високих декоративних якостей шовк штукатурка має такі переваги:

 • Високоякісна суміш, компетентна заявка та належна операція забезпечують майже невизначену службу поверхні;
 • Штукатурка зручна для обробки складних поверхонь, які мають виступи, ніші, закруглені кути та т. D.;
 • Щоб отримати суміш, щоб отримати суміш, просто необхідно розчинити воду, іноді змішані сухі добавки;
 • легкість застосування, і тому можна відремонтувати з власними силами;
 • утворює гладкий шар без суглобів і швів, не вимагає придатних візерунків;
 • Властивості матеріалу дозволяють приховати невеликі дефекти стін та стелі;
 • має високу звукоізоляцію та теплоізоляційні характеристики;
 • Технологія застосування дозволяє створювати креслення, панелі, контрастні елементи;
 • Гігроскопічність та високе поглинання запахів обмежує використання суміші. Не рекомендується для ванних кімнат або душових кімнат. Шовкова штукатурка з обережністю використовується в кухонних приміщеннях, для захисту поверхні можна лікувати спеціальним лаком, але в цьому випадку часткове відновлення стане неможливим;
 • Низький механічний коефіцієнт стабільності. У зонах інтенсивної операції поверхня швидко займається. У зв’язку з цим всі зовнішні кути рекомендуються закрити декоративні кути.

Виробники шовкової штукатурки

Виробники забезпечують споживача вибирати шовкову штукатурку підходящим відтінком широкого кола асортименту. Ціна за упаковкою залежить від використання деяких добавок та країн-виробників. Звичайно, якщо суміш містить натуральні шовкові волокна, цей факт значно впливає на кінцеву вартість продуктів.

Чемпіонат впевнено тримає Францію та Італію. Хороша якість за доступною ціною пропонує Туреччину, продукти вітчизняного виробника відповідають вираженню дешевим і сердито.

Запропоновано короткий огляд компаній, які широко представлені суміші на будівельному ринку.

 • SÉNidÉКо (Франція) Найдавніше підприємство займається виробництвом текстурованих покриттів з 1864 року. Секрети виробництва разом з інноваційними технологіями дає змогу виробляти відмінну продукцію з більш ніж 150 відтінків.
 • Valpaint (Італія) протягом більше чверті століття тому ця компанія була заснована. Сьогодні це вважається найсучаснішою фабрикою завдяки технологічному обладнанню та сучасних лабораторіях.
 • Ойкос (Італія) надзвичайно популярний у продуктах, виготовлених одним з найбільших постачальників. Великий досвід, і це без невеликих 30 років, дозволяє вам задовольнити смакові уподобання будь-якого споживача.
 • Байрамлар (Туреччина) Один з перших підприємств (1988 р.) Звідки був виробництво будівельних оздоблювальних матеріалів. Через свій власний розвиток, додаючи мармурову крихту до штукатурної суміші, можна було досягти неперевершеного ефекту.
 • Шовкове пальто (Туреччина) розпочала свою діяльність у 1993 році з виробництва та реалізації тодішнього маловідомого матеріалу декоративних штукатурків. В даний час торгова марка стала популярною, що дозволяє експортувати продукти у понад 40 країнах світу.
 • Весняне мистецтво (Росія) штукатурка, вироблена шовковою гіпсовою маркою. Відмінною особливістю шовкової штукатурки шовкової штукатурки є його просте нанесення, що є активом і початківцем майстрів.

Шовковий штукатурка Як застосовувати

 • Сухі шовкові штукатурки. Виробляється у вигляді готової сухої суміші, вона вирощена лише водою до бажаної консистенції;
 • Рідкий шовковий штукатурка. Продаються у вигляді рідких і сухих компонентів, які потрібно змішувати.

Залежно від вихідних матеріалів, існує кілька способів застосування пружної суміші до поверхні:

 • з використанням шпателя або celma;
 • Для спочатку рідких сумішей ви можете використовувати розпилювач. Така заява скорочує споживання матеріалу, але робота краще довіряти професіоналам.

Але давати рельєфи фабричний ролик, губку, зім’яту тканину або інші технічні працівники.

Підготовка стін для шовкової штукатурки

Будь-який оздоблювальний матеріал потребує попередньої підготовки стін або стелі та шовкової штукатурки, не є винятком. Хоча рідкі шпалери і володіють маскуванням здібностей, але більш глибокі тріщини, тріщини (понад 3 мм) слід вбудувати заздалегідь. Видалити залишки шпалер, клей, шпаклівка, фарби.

 • Якщо ви нехтуєте ці роботи, то після періоду періоду на поверхні буде розлучення, можливо, місцева затримка суміші. Крім того, попереднє покриття може мати неоднорідну забарвлення, яка вплине на кінцевий колір штукатурки. У найкращому варіанті здійснення, очікуваний колір не буде точно тінь, у гіршому кольорі пацієнта тигра. Тому слід дотримуватися наступних рекомендацій, щоб уникнути не-психіатричних наслідків.

Підготовка бетонної стіни під шовковою штукатуркою

 • Такі стіни відрізняються високою абсорбуючою здатністю. Поверхні можуть з’являтися на поверхні і після 10 прикладних шарів водно-емульсійної фарби. Уникайте невиправданого споживання FLM, застосовуючи шпакляційні суміші. У той же час така робота буде служити деяким навчанням, перш ніж застосовувати декоративну штукатурку.
 • Спочатку поверхню обробляється фасадним грунтом, а потім пофарбований білим. Негайно слід зазначити, що фарба допускається на основі, але тільки в тоні майбутньої штукатурки.

Підготовка оштукатурної поверхні

 • Попереднє покриття не повинно не пилювати або мати загін. Ці дефекти написані, при необхідності застосовуються спеціальні армуючі кошти. Подібні суміші рекомендуються для обробки старих підсилювальних бетонних поверхонь.
 • Зняті зняті місця, вся поверхня обробляється шляхом просочення або грунту. Якщо дефекти не видно на оштукатурних стінах, але є брудні розлучення або плями, цілком імовірно, що вони будуть безпечно переходити до нового покриття.
 • Можна захистити від таких неприємностей, фарбування поверхонь масла або алкидної фарби. Можна використовувати лакофарбову обробку та інших основ, але краще заздалегідь перевірити його сумісність з шовковою штукатуркою на невеликому сегменті стіни.

Підготовка гіпсокартонних листів для шовкової штукатурки

 • Цей матеріал широко використовується для вирівнювання поверхонь та організації внутрішніх перегородок. Багато хто помиляється, думаючи, що достатньо закрити лише суглоби зв’язків аркушів. Незважаючи на те, що пластини гладкі та гладкі, вони повинні бути повністю застрягли.
 • При використанні легкої відтінки штукатурки оброблені суглоби можуть проявлятися. Нехай це ледве помітно, але їхня присутність може зіпсувати загальне враження про виконану роботу. Тому поверхні після шпаклівки плавають з білою фарбою, в якій рекомендується додати клей PVA у співвідношенні 3: 1.
 • Особлива увага приділяється кріпленням, апаратним засобом повинен бути закритий і повністю закритий шпаклівкою. Це допоможе уникнути утворення іржавих плям.

Підготовка дерев’яної поверхні

 • Поверхня з ДСП, МДФ, вологостійка фанера також можуть бути покриті шовковими рідкими шпалерами.
 • Перед тим, як застосувати їх, необхідно покласти відповідні штукатурні суміші та обробляти грунту.
 • Це стосується застосування штукатурки на виступаючі частини труб, повітряних протоків, фітингів та т. D. Раніше такі елементи пофарбовані масляною фарбою або нітром.
 • Незалежно від типу стіни, з шпаклями працює на зовнішніх кутах (арки, отвори), встановлені пофарбовані пофарбовані кути ПВХ. Вони не тільки полегшують фінішу цих складних елементів, але також збільшують зносостійкість матеріалу.
READ  Декоративная штукатурка нанесение на стену

Сухі шовкові штукатурки

 • У пластиковій контейнері вилийте необхідну кількість теплою водою, зазначеною у доданому посібнику (у кожному пакеті). Блискітки засинають, якщо такі є. Зміст пакету трясе, розмитий і виливають у водяний бак.
 • Все ретельно змішується, проходить і потирає масу між пальцями, щоб уникнути утворення грудків. Завдяки природним матеріалам, він може бути виконаний з голими руками.
 • Шовкова штукатурка розлучається в таку кількість, щоб цього достатньо для однієї стіни. Якщо деякі з роботи залишалися однією з готової суміші, то вона додана до наступного замішування.

ВАЖЛИВО: Частковий порошковий замішування не допускається. Такі дії призведе до нерівномірного розподілу всіх компонентів штукатурки, через яку може спостерігатися неоднорідність кольору або поганого прилипання до поверхні.

 • Він піднятий за 12 годин до застосування, як правило, штукатурка просочується на ніч. Безпосередньо перед використанням, маса знову змішується. При необхідності ви можете додати воду. Це забезпечить невелике застосування суміші на поверхню. У середньому споживання шовкового штукатуру становить 1 кг/4-5м2.
 • У невеликих порціях суміш наносять на стінки з шпателем або клітиною, зберігаючи, що потрібно під нахилом 10-15 відносно поверхні. Роботи починаються з кута. Товщина шару повинна бути 1,5-2 мм, більш товстий шар буде створювати шорсткість, субстрат з’явиться тонким.
 • Через пару годин, щоб повністю згладити штукатурну поверхню, рекомендується ходити по неї з шпателем періодично змоченим у воді. Час висихання залежить від температури та вологості. У нормальних умовах стіна буде готова до операційних навантажень після 48-72 годин.
 • Щоб прискорити процес сушіння, ви можете провітрювати кімнату (при температурі плюс), також дозволяється використовувати нагрівачі.
 • Невелика частина готової штукатурки дозволяється заморозити після використання як ремонтний матеріал. Низькі температури не сприяють втраті експлуатаційних якостей суміші.

Рідкий шовковий штукатурка

 • Рідка основа, як сама калібр, ретельно змішується спочатку окремо, а потім після їх зв’язку. Щоб отримати бажаний відтінок шовкового штукатуру, є інструкція, яка вказана на пакетах. Також у банку є спеціальний пристрій, який дозволяє точно вимірювати мілілітари.
 • Він застосовується до поверхні шпателем. Суміш достатньо рідкі, тому це займає невелику кількість. Товщина шару не повинна перевищувати 2 мм.

З такою роботою набагато зручніше використовувати короткий колючий ролик. Важливо відстежувати інструмент тиску та рівномірності застосування.

Оздоблення шовкової штукатурки

Сама шовкова поверхня виглядає елегантним і дуже респектабельним, але якщо є велике бажання, ви можете виконати додаткове оформлення.

 • Це призведе до того ж Кельми, витрачайте його на низький шар. Рухи можуть бути довільними (у формі ялинки, хвиль і т. D.), головне, що вони замовляються і в одному напрямку, тобто зверху вниз або праворуч.

Інструмент може служити оснащеною щіткою з купою середньої твердості, барвника, зім’ятої тканини. Рекомендується заздалегідь засуджувати шаблон на поверхні. Для досягнення більшого ефекту при декорування поверхні допоможе наступним порадам:

 • У невеликому причіпці виливається суміш, пофарбована в яскравіше або темний відтінок, ніж сама база. І через губку переноситься на стіну;
 • Але до цього необхідно видалити надлишок матеріалу з губки, бо це будь-яка груба поверхня буде відповідати. Цей метод прикраси вимагає суцільної руки, тому не рекомендується здійснювати прикраси на цій технології.
 • Не всі гіпсові суміші можуть бути застосовані за допомогою пилювача. На упаковці повинна бути відповідна маркування машинного застосування Mn.
 • Він також вказує на в’язкість матеріалу та інших параметрів, які допоможуть підібрати потужність компресора, діаметр сопла і т. D.
 • Негайно слід зазначити, що домашній пилосос не підходить для цих цілей.
 • Як фрагментарне оформлення однієї стінки може служити квіткою або будь-яким малюнком з інших відтінків штукатурки. В принципі, виконання цього завдання може бути простим, якщо хтось з рідних або близьких друзів має художні навички.
 • На бажаному розділі стіни з рук малює, як шаблон, ви можете використовувати трафарет. За допомогою будівельного ножа, внутрішня частина малюнка розрізана. Кромки захищені широкою стрічкою живопису. Далі, просто необхідно заповнити порожній простір шовкового штукатурки іншого відтінку.

Шовкові штукатурні догляду

 • Це покриття не потребує особливого догляду. Тільки від часу до достатньо часу, щоб провести стіни. Забруднення поблизу розеток, вимикачів і т. D. Ліквідований еластикою.
 • Якщо шовкова штукатурка була покрита захисним лаком, то поверхня очищається вологою ганчіркою.

Ось матеріал, який відрізняється високими декоративними якостями, доступними за ціною, якщо, звичайно, не набуває оригінальних французьких продуктів, а з невеликим додатком дасть будь-яке місце витончення. І додаткове оформлення підкреслить унікальність дизайну.

Підготовка поверхні

Попередня підготовка фундаменту сильно залежить від того, як “шовк” буде падати. Стіни обробляються як для будь-якого ремонту.

Вся поверхня повинна вирівняти, закрити тріщини гіпсу. Наступним кроком є ​​ретельним грунтором, не залишаючи пропущених областей.

Подальші стінки обробляються за допомогою грунту, співпрацюваного кольору оціночної кінцевої обробки.

Як зробити це самостійно?

Мокрий шовковий декоративний гіпс включає волокна:

Це текстуроване суміш, яке легко застосувати. Для приготування суміші не потрібні спеціальні методи, досить універсальні інструменти. Відмінна прикраса стіни забезпечується пропорціями та правильно нанесення матеріалу на поверхню.

Щоб зробити декоративний вологий шовк, необхідний:

Щоб підготувати робоче рішення, вам потрібно:

 • Вимірюють кількість тепної води, вказаної на упаковці, змішайте з порошковою сумішшю.
 • У великому резервуарі вилийте рідину, засинайте в ньому перші добавки від малих пакетів, а потім додайте вміст упаковки з штукатуркою.
 • Змішайте руки, розбиваючи грудки і залишити протягом 10-12 годин.

Акрилові добавки використовуються як елемент aghese.

Шовкові компоненти дають штукатурку, яка тість, що за планом і думає. Рівномірний розподіл їх у складі дуже важливий. Після додавання бажаних добавок суміш активно і ретельно диспергований:

 • Для цього використовуйте споруди, які добре розбиті на поверхні грудки.
 • Ви можете потиснути суміш у спеціальних флягах, натиснувши, але спочатку потрібно покласти композицію вручну.
READ  Яка сітка потрібна для штукатурних стін

Ви можете використовувати невеликі або великі шовковисті волокна. Ефект від них буде іншим. Залежно від бажаного зображення, його слід повторити у виборі. Більші частинки дадуть ефект енергійного вдень і з включеним світлом.

Як застосувати декоративний штукатурка “мокрий шовк” з власними руками

Технологія нагадує стиль будь-якої гіпсової суміші. Ми будемо аналізувати його детально.

Підготовка поверхні

Матеріал поміщають у тонкий шар, тому всі порушення та інші базові дефекти будуть видно. З цієї причини ретельна підготовка фундаменту. Він вирівняний і пришитий з оздоблювальним розчином на основі штукатурки. З різними типами поверхонь працюють по-різному.

 • Старий штукатурка. Обережно вивчайте, зчеплення, видалити складні фрагменти. Утворюється порожнеча та інші дефекти, заповнюють ремонтну суміш, дають сухою. Накласти фінішу.
 • Бетон. Штукатурка, дайте сухому, відкласти. Якщо є кути, перед штукатуркою вони малюють їх спеціальними пластиковими накладками. Тоді вони будуть навіть по всій довжині.
 • Дерев’яна база та гіпсокартон. Всі типи деревних та гірськолижних пластин повністю відкладають, попередньо вибиті дефекти. Сушена обробка обробляється теркою для видалення найменших порушень. Нанесіть фінішу.

Приділяти особливу увагу цвілі та грибку, якщо вони знаходяться на основі. Вони очищені, повністю очищають фрагмент. Застосовується антисептичне рішення, закрийте основу. Знову обробляється антисептичним препаратом. Загострюйте всю поверхню обробки мастики.

Вирівняна і очищена основа повинна бути відскочена. Для цього приймають будь-який підходящий лікарський засіб. Він закриє поверхню поверхні, поліпшити її адгезію до декору. Це зменшить споживання матеріалу і допоможе вам якомога більше, щоб консолідувати на основі. Якщо грунтовка не є, ви можете взяти водно-емульсію або акрилову фарбу, змішати його з PVA клею пропорційно 3 частини фарби на 1 частину ПВА. Розчин використовується як грунтовка. Доцільно взяти фарбу поруч з декоративною кольоровою сумішшю. Білий – універсальний варіант.

Застосування оздоблювального матеріалу

Ви можете застосовувати мастику двома способами. Перша спрощена, коли композиція накладається в один шар.

Як наносити шовк на стіні

Один шар

Почніть з контуру квадрата, потім він заповнений. Товщина покриття повинна бути не більше 2 мм. Якщо є виступаючі частини або елементи складної форми на площині, спочатку “привід” їх контуром. Потім заповніть космічну пасту. Рухатися по стіні “Лестенка”. Після нанесення мастики польська її гладка. Якщо вам потрібна додаткова текстура, вона застосовується сирою поверхнею. Для цього використовуйте ребристий ролик, піна губки, штампи або просто зім’ятий поліетилен.

Більш складним передбачає укладання двох шарів. Так виходить декор, дуже схожий на текстурований венеціанський.

Технологія застосування “мокрого шовку” штукатурка у двох шарах

 • Ми набираємо трохи мастику на Келму. Натисніть на з’єднання між стіною та стелею, виконуйте мазок. Такі штрихи обробляють межі квадрата 0,7-1 квадратних метрів. М. Покласти композицію дуже тонкий, розмахуючи його на основі. Надлишок видалити, злегка натискання інструменту. Після нанесення кордонів, заповніть внутрішню частину квадрата.
 • Рухатися вздовж суглоба. Заповніть інший квадрат. Наступний фрагмент заповнюється під тим, що ви працюєте спочатку. Потім ми виконуємо квадратну обробку у верхній частині стіни. Згідно з цією схемою, майстер називається “Лестенка”, ми працюємо до кінця. Важливий момент: розділи кордонів квадратів не повинні бути помітними. Після заповнення всіх фундаментів, нехай він висихає. Час для лікування вказано на упаковці.
 • Другий шар накладається таким же чином. Ми починаємо з кута і рухаємося по сходах. Існує лише одна різниця в технології. Наприкінці роботи на кожному квадратному ділянці ми повертаємося до попереднього. Завершення на ній висушували трохи, що необхідно для утворення текстури. Чисті клітини виконують короткі штрихи, що утворюють малюнок. Це може бути хвилями, штрихи, ялинки, т.Р.
 • Наприкінці застосування другого шару ми починаємо шліфувати. Її мета – заблокувати навіть невелику шорсткість на висипці, дайте йому приємний блиск. Зробити це необхідним з прасуванням або Celma. Ми натискаємо інструмент до стіни з невеликою силою, повторно виконуючи рухи, які утворюють заводську фігуру. Полірована поверхня повинна висушити. Це займає не менше дня.

Після сушіння ви можете додатково застосовувати лак. Необхідно це зробити, тому що він повністю роз’яснює мастику лише через тиждень.

Обережно розглянемо всі етапи, як застосовувати шовкову штукатурку на стінах, ви можете у відео.

Особливості матеріалу.

Шовкова декоративна штукатурка має важливі особливості, які відрізняють його між іншими подібними засобами. Отже, з огляду на її колірну схему, цілком можливо створити унікальний інтер’єр, втілюючи всі фантазії в справжній зовнішній вигляд. Його відтінки можуть бути від легкого, ледве помітного, що переважно підкреслюють ніжність та легкість кімнати, до насичених глибоких кольорів. Так що ви можете грати настрій людини, яка буде жити в будинку з такою обробкою. Також частинки природних матеріалів прикріплюють унікальний блискучий ефект.

Важливим властивістю також є здатність змінювати колір у різних умовах освітлення. Ці властивості не володіють іншими покриттями. Вибір для кімнати фінішу з таким покриттям, спробуйте грати з світлом – це буде відмінним видовищем.

Коли декоративний штукатурний вологий шовк з’явився лише на внутрішньому ринку, його вартість була внаслідок, це сталося, оскільки альтернативи для застосування природного шовку не було. У далекому 90-х роках вона була поставлена ​​з Європи та Японії.

Сьогодні, коли були вдосконалені технологічні можливості, він готується на основі матеріалів синтетичного походження. Вони не поступаються природним. За цей період такий оздоблювальний матеріал використовується дуже широко. Синтетичний належать до середнього цінового сегмента ринку, більш дорогим природним, звичайно, доступним не всім.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS