Статті

Як замінити картридж у змішувачі на кухні

Все про те, як змінити картридж у кухонному змішувачі

Одноразові змішувачі давно зайняли своє місце в повсякденному житті людей, все більш і більш переповнені своїми “колегами” – клапанні крани. Споживачі цінують такі змішувачі для їх зручності, довговічності та стильний вигляд. Тим не менш, трапляється, що вони зазнають невдачі до свого терміну. Але це не є причиною покупки нового дорогого змішувача або викликати сантехніку.

Цілком імовірно, що винна картриджа винна. Про те, як змінити картридж на кухонному змішувачі без допомоги професіонала, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Коли потрібно змінити

Якщо функціонування пристрою спостерігається явища, описані нижче, ймовірність того, що картридж повинен бути змінений:

 • Тиск вихідного потоку не відповідає положенні важеля;
 • Бічні рухи викликають значні труднощі, не існує гладкості;
 • Є витік на корпусі змішувача, вода накопичується навколо нього;
 • довільна зміна температури, неадекватний пристрій реакції на обертання регулюючої ручки;
 • Вода тече, навіть коли кран повністю закритий.

Існує ряд факторів, чиє вплив на передчасний зрив картриджа з кухонного змішувача є найбільш поширеним. Наступні є основними:

 • Фрагменти масштабу вапна, частинки іржі та інші домішки, нерозчинні у воді, потрапляють між дисками, часто викликають чіпси. Навіть невеликі дефекти на поверхні пластин порушуються щільністю, негативно впливаючи на роботу картриджа та пристрою в цілому.
 • Регулярні гідроготості. Це явище можна спостерігати під час водопостачання, після того, як він вимкнено.
 • Матеріали низької якості, що використовуються в дизайні пристроїв.
 • Умови роботи змішувача не відповідають вимогам виробника.
 • Високі кальцієві солі в водопровідній воді провокує шахрайства на дисках, що викликає їх передчасний знос і невдачу.

Ремонт (заміна картриджа) одноразового змішувача при потоках води, з власними руками. Доработка

Важливий! Годуйте пристрій від шкідливого впливу малих фрагментів вапнової шкали, оксиди металів або пісок, допоможе звичайному грубому фільтрі, встановленому перед змішувачем. Його відсутність для деяких виробників є причиною відмовнення гарантійних зобов’язань.

Загальні причини побоювань

Проблеми, що виникають під час роботи пристроїв обох типів, зазвичай пов’язані з зносом рухомих елементів. Причини цього може слугувати низькоякісними матеріалами, що використовуються у виробництві, механічні пошкодження обладнання та ефекти гідроварів, що створюють надмірні навантаження на елементи “ядра”.

READ  Піноплекс і розширений полістирол в тому, що різниця

В умовах зношених та застарілих систем водопостачання середній картридж здатний слухати не більше 4-6 років.

Той факт, що він повинен бути замінений, буде вказувати такі ознаки:

 • Курс важеля став менш гладким (з ривок або ринком);
 • Важко регулювати тиск водного потоку;
 • Водні потоки не змішуються, незалежно від положення ручки крана;
 • Вода навіть з замкнутою позицією крана продовжує запускати струмку.

Вихід механізму також може вказувати зворотну ситуацію, коли з статичним положенням важеля, водні потоки спонтанно змінюють температуру.

Заміна картриджа в змішувачі: докладні інструкції щодо ремонту на фото та відео

Популярність комфортних та стильних одноколірних змішувачів постійно зростає. Вони впевнено витісняють звичайні клапанні конструкції, прикрашаючи кухню, ванні кімнати та ванні кімнати. Однак, як і кожен домашній пристрій, вони не є вічними. Рано чи пізно, власники цієї сантехніки новизна повинні замінити картридж у змішувачі, оскільки найчастіше це було включено цей елемент.

Картридж, що це де

Змішувачі з поворотним важелем впевнено підкорюють ринок, розкриваючи з ванних кімнат, кухні сантехніки з двома традиційними клапанами. Їхні ключові переваги простоти експлуатації, практичність.

Картридж розташований у змішувачі ядра. Неважливо, однозначний ваннний змішувач використовується або на кухні, його дизайн практично не відрізняється. Картридж несе відповідальність за змішування гарячої, холодної води у вибраній пропорції, його постачання для розливання під тиском. Робочі елементи пристрою захищені пластиковим корпусом. У верхній частині є стрижень, який відповідає за підключення важеля змішувача з верхнім керамічним дискам. Цей диск рухається через рух ручки змішувача. Другий диск, що прилягає до першого, завжди залишається фіксованим. Обидва частини оснащені отворами, через які потоки води.

Коли користувач піднімає або перетворює важіль, стрижень зміщується, обертає перший диск. Завдяки цьому, гаряча, холодна вода змішана у бажаному співвідношенні, голова регулюється.

Коли настав час змінити картридж у змішувачі

Картридж забезпечує змішування гарячої та холодної води, що подається з двох різних труб. Це може бути твердим або складним, але навіть у останньому випадку ремонт змішувача картриджа – окупація недоречна. Важко знайти та вибрати необхідні деталі, а вартість подібного нового продукту не настільки велика.

READ  3D пол в ванной своими руками

Заміна картриджа необхідно, якщо спостерігаються наступні “симптоми”:

 • Це ускладнює регулювання температури або тиску води. Існують часто ситуації, коли важіль у режимі “гарячої води” все ще холодна, і навпаки.
 • У тому ж положенні важіль змішувача кожен раз, коли ви вмикаєте, ви отримуєте воду різні температури.
 • Вода капає з крана, тобто, не повністю перекриває.
 • Рух самого важіль важко.

Наступні фактори можуть призвести до розбиття картриджа:

 • Погана якість води. Наприклад, він може бути переповнений хлором, містять тверді частинки та інші домішки.
 • Неправильна робота змішувача.
 • Якісні матеріали, з яких зроблено змішувач, і сам картридж.
 • Часті переривання у водопостачанні, часто викликають так звані гідроношари.

Таким чином, якщо відбулися один або декілька з цих факторів, і в результаті з’явилися проблеми з змішувачем, настав час перейти до магазину для нового картриджа.

Типи змішувачів

Вода в квартирі майже скрізь холодна і гаряча, навіть якщо беруть участь домашній нагрівач. Але він змішується, щоб використовувати його в різних пропорціях, а на виході з змішувача на кухні або у ванній кімнаті ми використовуємо тепло на вашому власному. Сантехнічні комплекти, які включають всі ці інтервалі, перевезення та твіст, мають лише трохи більше півстоліття і називають їх дуже точно – змішувачі. Але найважливіший вузол змішувача є механізм регульованого потоку водних потоків для змішування. Відомі три дизайнерські змішувачі:

 • Одномірна, в якій єдина контрольна ручка дозволяє контролювати тиск води, так і його температуру шляхом підйому / зниження та обертання ручки. Вузол, який контролює воду, залежно від положення ручки називається картриднем.
 • Твін, в якому дві ручки перекриваються кожен потік води гумовою або керамічним краном. Перетворюючи ручку керування, ми збільшуємо або зменшуємо відповідний потік, який змішується та падає на випуск. Ці змішувачі хороші в цьому нечутливому до хлорованої води і досить прості у ремонті.
 • Змішувачі термостати – останній скрип, точніше, мода крок – на заздалегідь визначене значення необхідної температури підтримує його, незважаючи на що-небудь.

Найбільший розподіл отримав односмужні крани з картриджами – зовнішньо дуже простий, привабливий дизайн та зручний для використання. Вони знаходяться в асортименті всіх виробників – і фірмових і не дуже.

Покрокові інструкції щодо заміни картриджа в кухонному змішувачі

Щоб замінити картридж у кухонному змішувачі, не потрібно зв’язатися з спеціалізованою компанією взагалі, оскільки вся робота може бути виконана за допомогою власних рук, що підлягає наступному кроці за кроком інструкції:

 • Кухонний змішувач важіль піднімається для спорожнення трубки обертання з водних залишків.
 • Гострий щітковий отвір адаптується, а пластикова декоративна штепсель на корпусі ручки, яка відкриває доступ до гвинта, блокування частини.
 • Гвинт ослаблений шестикутником або тонким пластом. Повністю відкрутіть засувку, як правило, це не потрібно, оскільки він лише натискає ручку до вимикаючого арматурного запасу.
 • Ручка обережно видаляється з голови джойстика картриджа.
 • Використовуючи ключ, вбудована гайка скручена.
 • Картридж завіси витягується з кухонного крана, розглядається для пошкодження. При випасі з вапном змішувача, це може знадобитися пом’якшити, а також використання плоскогубців.
Як замінити картридж у змішувачі на кухні
 • У разі виявлення фізичного зносу прокладки рекомендується його замінити. Якщо проблема виявляється всередині продукту, рекомендується встановити новий картридж.
 • До монтажу, свербіння внутрішнього простору змішувальної камери з очищеним агентом для сантехніки або розчину харчових кислот (оцтова, лимон).
 • Після встановлення нового картриджа топ на кухні знову збирається до робочого положення, водопостачання відновлюється, після чого тестування здійснюється на тему правильно виготовленого ремонту.
READ  Як принести мох на тротуарних плитах

Для успішної заміни, потрібно придбати новий картридж для кухонного змішувача з однаковими розмірами та діаметром внутрішніх отворів, як старий.

Змінити картриджі в змішувачів самостійно

Кілька людей сьогодні не знайомі з можливостями одноколірних змішувачів, модифікації яких показали себе добре у ванній кімнаті, кухонних та сантехнічних кімнатах. Незалежно від компанії виробника, такі картриджі забезпечують рівень комфорту, здатний стати одним з прикрас сучасного дизайну. Якщо виникає розпад, найчастіше людина на вулиці цікаво, що сорти є, і як змінити картридж у змішувачі. Також питання про питання: “Чи можна самостійно зробити це?”.

Як замінити картридж у змішувачі на кухні

На жаль, заслуги, властиві змішувачам, не роблять їх вічними. З часом компоненти продуктів зношуються і вимагають ремонту, а частіше – заміни. Одним з найбільш “проблемних” елементів є пристрій, який відповідає за змішування води різних температур, деталі яких захищаються до більшого зносу.

[Spoiler title = “Джерела:”]https: // Аніко-газ.RU / KOTLY / KAK-POMENYAT-KARTRIDZH-V-KRANEN-2.Html
https: // Sovet-Ingenera.Com / Santeh / Kran / Zamena-Kartridzha-V-Smesitele.Html
https: // aqua-rmnt.Com / Santehnika / Kran / Kak-Zamenit-Kartridzh-V-Smesitele.Html
HTTPS: // PROFSAN-PSM.RU / Statii / Zamena-Kartridzha-V-Smesitele-Svoimi-Rukami
http: // Vannanguide.Ru / problemy / kak-pomenyat-kartridzh-v-odnorychazhnom-smesitele.Html
https: // septik.Guru / Santehnika / Smesiteli / Kak-Zamenit-Kartridzh-V-Smesitele.Html
https: // mykitchendesign.RU / SANTECHHNIKA / KAK-ZAMENIT-KARTRIDZH-V-SMESITELE-NA-KUHNE.Html
https: // prosmesiteli.RU / KAK-POMENYAT-KARTRIDZH-V-SMESITEELE / [/ Спойлер]

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS