Статті

Як закрити нагрівальні труби в квартирі

Як приховати теплові труби під гіпсокартону

Сховати нагрівальні труби для гіпсокартону, вважається простим та оптимальним варіантом для квартир та приватного будинку. Існує два способи, закриваючи нагрівальні труби під гіпсокартоном, це потрібно зробити коробку вздовж стіни або створити falsewall. Який метод найбільш підходить, вибирайте вам на основі ситуації.

Як закрити труби під дизайн гіпсокартонні фотографії

Перш ніж будуєте об’єкти з гіпсокартону, слід уважно вивчити поверхню нагрівальних труб, для наявності дефектів у випадку виявлення, необхідно їх усунути. Рамка для коробки, ви можете зробити як з лісу, так і з деревини, так і з металевих профілів, використовуючи самонарізуючі гвинти як кріплення, а також для зміцнення дизайну до стіни, танілових гвинтів.

Готовий кадр обрізається розміром з листом гіпсокартону, крок монтажу між самолюбками повинен бути в діапазоні 25-30 см. Після всіх надходжень, поверхня гіпсокартону можна розмістити за допомогою шпалер, побілки або фарбування.

Крім того, в тих місцях, де встановлюються муфти, трійники, повороти, рекомендується встановити технологічні отвори дверей, у випадку аварії на аварійний розтин.

Переважно, спосіб закриття нагрівальних труб для гіпсокартону дуже простий, доступний і негайно. Подібного варіанту прикрасити труби, ви можете використовувати у ванній кімнаті та в туалеті. Крім того, вартість такої роботи у порівнянні з прокладкою нагрівальних труб у стіну набагато нижча.

Другий спосіб зведення конструкції з гіпсокартону фальш стіни практично нічим не відрізняється від попереднього способу, відмінність лише в обсязі роботи і в кількості використовуваних матеріалів. Крім того, дизайн фальшивих стін може приховати невеликий простір у вашій квартирі.

Як можливість приховати нагрівальні труби, ви можете використовувати спеціальний декоративний екран перегляду решітки з великими процесами або клітинами, що характеризується таким дизайном, який вже має готовий вигляд, і не створює перешкоди для обміну повітря.

Який кращий спосіб

Вибір методу визначається матеріалом труб системи опалення. Якщо це сплав міді, нержавіюча сталь, т.Е. Міцні матеріали, які служать повним терміном служби структури, вони можуть бути закриті в стіну під шаром штукатурки. Вироби з металопластику та особливо з поліпропілену повинні ховатися під панелями знімного типу, т. до. У першу чергу існують обмеження на термін служби, а другий має значний коефіцієнт термічного розширення, внаслідок чого оренду полімерної труби під впливом теплоносійної теплоносія помітно подовжується з теплового розширення.

Хороший варіант здійснення труб з будь-яких матеріалів – встановити екрани. Вони просто необхідні в кімнатах, де відходять металеві стовбури на великій відстані від стіни. Плюс такого способу для опалення нагрівальних труб також буде широкою кольоровою палітрою та різноманітними формами екранів, з яких можна буде вибрати запізнення зі стилем будь-якого внутрішнього прикладу. Легко встановити, не заважає теплопередачі, що дуже важливо як для приватних будинків, так і для квартир з централізованим опаленням.

READ  Встановлення сифона на раковину у ванній кімнаті

Шляхи Як приховати теплові труби

Відкрита труба не означає безнадійно зіпсованого інтер’єру. Елементи системи опалення завжди можуть бути покриті каркасними структурами, прикрашати декоративними елементами або художньою фарбою. З різних варіантів, ми виділяємо 5 Основні способи приховати теплові труби в приватному будинку або квартирі:

 • За допомогою захисного екрана
 • Встановлення кадру
 • Будівництво Фальче-стіни
 • Прикраса з подругою або рослинами
 • Фарбування та нанесення візерунків.

Як приховати теплові труби в приватному будинку: рішення

Навіть найбільш вишуканим дизайном в будинку зіпсують труби, які розміщуються вздовж стіни. Але це легко виправити. Як приховати теплові труби в приватному будинку або квартирі, ви дізнаєтеся з інформацією, наданою нижче.

Дюри з гіпсокартону роблять це самостійно

Найпростіша система опалення, щоб сховатися в конструкціях з гіпсокартону. Цей матеріал притягує поєднання простоту обробки, відмінних продуктивних властивостей, відносно низьких витрат.

Керівництво з монтажу захисного та декоративного дизайну у ванних кімнатах, які ви знайдете у статті з м

Ще однією важливою перевагою є сумісність гіпсокартових коробки з різними методами обробки, що дозволяє прекрасно вводити дизайн до будь-якого інтер’єру.

Для виготовлення коробки гіпсокартону потрібні наступні матеріали та інструменти:

 • викрутка;
 • ножиці (різак, ножівка) та плани гіпсокартону;
 • Sheetsockarton листи (ванна кімната та кухня краще приймати вологість, для решти приміщень – стандарт);
 • дерев’яні бари (металевий профіль);
 • Дюбель, самонарізані гвинти;
 • Будівельні матеріали для проведення шпаклівка, грунтовка, обробка обробки;
 • Плінтус.

Декоративні аксесуари також допоможуть покращити зовнішній вигляд дизайну, з яким ви можете замаскувати суглоби коробки з стінами/підлогою (розетки, підкладка, кільця, вилки). Робота здійснюється в кілька етапів.

підготовка до роботи

Перш за все, необхідно визначити дизайнерські розміри, для яких виконуються точні вимірювання нагрівальних труб. При розрахунку параметрів виготовленого пристрою важливо додати кілька сантиметрів до глибини та ширини ширини: нагрівальні труби не повинні торкатися стін та компонентів кадру.

Як красиво приховати теплові труби

Відповідно до певних розмірів, різання дерев’яних дощок або металевих виробів під рамкою, а також різання листів гіпсокартону (в той же час, мінімальна кількість швів повинна бути дозволена).

Будівництво

Початковий профіль, який буде служити основою для складання кадру, виправлення на підлозі. До нього додаються інші частини дизайну, створюючи ящик.

Краї з розрізаних деталей, виготовлених з гіпсокартону, обробляються спеціальним затиском для цього матеріалу, після чого вони застосовуються до рамкової основи і закріплені самолюбством. Для захисту країв тарілок від пошкодження куточків пристрою можна відібрати спеціальними накладками, які виготовляються з металу з поводженнями.

завершення роботи

Проводяться оздоблювальні роботи. Суглоби між будівельними плитами, а також місце входу, збентежені шпаклівкою.

Після цього поверхня коробки є земля, а потім фінішна обробка (фарбування, настінне різання, покриття з декоративної штукатурки). Останній бар для акуратного типу встановлення плінтусів на стику коробки з стіною та/або статтю.

Використання гіпсокартону для маскувальних труб

Найбільш поширеним найбільш поширеним методом закриття нагрівальних труб гіпсокартону. Як у приміщенні, так і на кухні навколо горизонтального або вертикального підрізаного, ви можете побудувати кадр оцинкованих профілів або дерев’яних барів і витягнути його з гіпсокартоном. Параметри використання цього матеріалу є два: створення коробки або фальшива стіна.

READ  Що таке кращий каркас або будинок брус

Гіпсокартон – найпростіше рішення для маскувальних труб

Чи можна закрити нагрівальну трубу гіпсокартону, можна вирішити на основі наступних побажань:

 • Перед прихованим у коробці або для фальшивої стінки, металеві пластикові труби, коли підключені складні фітинги, слід замінити пресою.
 • Якщо трубопровід старий, то його слід замінити, перш ніж приховувати нагрівальні труби на кухні або в кімнаті.
 • Мідні труби, сталь повинні бути покриті теплоізоляційним матеріалом.
 • Поліпропіленові труби не закриваються взагалі.
 • У місцях установки, муфти, трійники, наявність поворотів повинна бути зроблена спеціальними дверима, особливо на кухні, щоб швидко отримати доступ до них, коли випадково.

Переваги використання гіпсокартону перебувають у дешевкість роботи, наявність матеріалів, можливість швидкого доступу до труб, а також легке демонтаж будівництва гіпсокартону. Неправдива стінка побудована на тому ж принципі, що і коробка, але займає певну площу в приміщеннях. Далі, ви можете покласти плитку, перейдіть на шпалери, декоративно фарбують.

Корисна порада: рекомендується використовувати сарай, ховаючи труби гіпсокартоном, що уникне виникнення нерівностей на його поверхні.

Незвичайний декор у приміщенні: як приховати теплові труби з різними матеріалами?

Але низькаетика вважається головним недоліком.

Крім того, неможливо встановити труби в кожній квартирі, то, скоріше, не кожна стіна, оскільки, коли аварія, стіна повинна буде зламати, тому цей момент повинен бути розрахований при встановленні.

Для усунення недоліків є кілька способів. Це починає думати в процесі будівництва, щоб у майбутньому немає труднощів.

Вибір матеріалів маскування труб

Вирішіть, чи закрити нагрівальну трубу в кімнаті допоможе інформацію про найпопулярніші покриття:

 • Гіпстон. Цей матеріал займає лідируючу позицію, оскільки вона відрізняється безробітним встановленням та доступним для багатьох споживачів. Любителі класичного дизайну можуть бути зацікавлені в оформленні самостійно “під натуральним деревом” або дерев’яною обробкою – вони здатні давати внутрішній дворянський стиль та комфорт. Ті, хто віддаю перевагу бароко, можуть прикрасити штукатурка гіпсокартону. Це не погано для навіть дизайну шпалер.
 • МДФ (плюс ламінат). Є сучасним матеріалом обрізки. недорогий, декоративний, імітуючий дорогий ліс. Він здатний прикрасити і відображати інтер’єр будь-якої кімнати, включаючи офіс і готель. Цей матеріал під час експлуатації не деформується під впливом мокрого повітря та зміна температури, він міцний і міцний.
 • ДСП (плюс ламінат). Також є хорошим вибором варіанту, як приховати труби в квартирі або приватному будинку власності. Легко обробити, легко прикріплювати і піддаватися облицюванні. Заготівлі без проблем можна придбати у компаніях, що спеціалізуються на виробництві меблів.
 • Фанера. Найзручніший матеріал для саморозбудування різних конструкцій. Незважаючи на легкість, тонкість і сила, фанера має значний недолік. Це з часом під впливом тепла та вологості починається деформувати.
 • Деревина. Відмінне рішення вирішення проблеми, як закрити нагрівальні труби в приватному будинку, де власники прагнуть створити комфорт. Натуральне дерево поєднується з меблями, оскільки це гармонійно імітує її окремі фрагменти. Використання рейок і барів, ви можете самостійно замаскувати нагрівальні труби навіть у найбільш незручних місцях. Ніякого типу обшивки не може бути зроблено без цих частин – вони найбільш підходять для будівництва кадру.
 • Пластик. Характеризується високими характеристиками, простота різання та фіксації. Матеріал має універсальні властивості. Гнучкість та гігієнальність.
 • З нержавіючої сталі або хромового металу. Дизайн з них служать довгий час і добре дають теплі. Вони ефективно перетворюють кімнату в стилі hi-tech.
 • Тканина штори. З їх допомогою ви можете відповісти на питання, як замаскувати трубу опалення в кімнаті, оформленій у стилісті країни. Тканини штори будуть одним з основних елементів декору. У цьому випадку допустимо проводити експерименти з кольоровими рішеннями та станціями. Для кріплення тканини використовують карнизи різних форм.
 • Екрани. Являють собою переплетення пластикових або тканинних тонких стрічок, виконаних під прямим кутом. Для цього зверху і знизу на рамці фіксуються короткі стрічки у вигляді паркану. Потім через них у горизонтальному напрямку розтягують інші стрічки і фіксують їх на одному рамці. Захистити на дерев’яну рамку, ви можете використовувати степлер меблів. Екрани, створені таким способом, підходять для будь-якого типу радіаторів. Але стрічки з тканини вимагатимуть регулярного миття, тому вони повинні бути прикріплені до своїх кінців, щоб прикріпити липучку і виправити його з ними.
READ  Изготовление винтовых свай своими руками

Найпростіший купити металевий екран. З технічної точки зору вона не має рівну: метал – міцний матеріал, корпус, зроблений з нього триватиме дуже довго. Його поверхня обличчя покрита порошковою фарбою. Він легко витримує вплив високих температур і не тріщить через їх краплі. При необхідності металева коробка може бути пофарбована. Це зручно, коли змінює концепцію стилістичного інтер’єру. Для металевого екрану просто доглядати. Для того, щоб підтримувати чистоту, достатньо витирати вологою ганчіркою.

Коробка дерева та MDV є дорожче, але вони ідеально підходять до класичних інтер’єрів, а в інтер’єрах, оформлених у стилі країни. На таких продуктах немає жодного поводження. Це не означає, що вони не дозволять вільно циркулювати гаряче повітря. Дизайн з них такий, що за місцем регулювання екрану до стіни утворюється просвіт, що дозволяє теплоти зсередини, щоб вирватися.

Дерев’яні екрани повинні бути придбані в комплекті з екранами для радіаторів. Тоді весь дизайн в цілому буде чудово виглядати. І це ще раз доводить наступну фотографію.

Дерев’яні екрані ховає та опалювальні радіатори, а труби одночасно

У вільному продажу такі набори рідкісні. Зазвичай вони зроблені на замовлення. При бажанні та наявності спеціального обладнання ви можете зробити додаткові прикраси на найбільших елементах. Сучасні технології дозволяють виконувати дуже цікаві проекти.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS