Фундамент

Як закрити базу в гвинтовому фундаменті Pileno

Варіанти для обробки основи форсунки

Ворс фундаменти отримували досить широкий розподіл. Це обумовлено низькою вартістю пристрою та можливість використання навіть на слабких грунтах. Але під час будівництва виникає проблема: що закрити базу будинку, розташовану на гвинтових палях?

Теплий пальовий гвинтовий фундамент будинку

Будинки, розташовані на підстав, розглядаються, мають вентильований підземний. Для обкладинки пальців передбачається. Він з’єднує окремі елементи в одній системі. Скарлет може бути виготовлений з бетону або металу. З пристроєм дерев’яних або кадрних будинків, обв’язування складають з дерева.

Облицювання бази буде прикріплена до купи або стін будинку. Щоб виконати це, вам доведеться зробити кадр або ящик. Зручніше виготовляти та монтувати дерев’яні дошки. Їхні розділи будуть залежати від купи та маси матеріалу, що використовується для обробки.

Є кілька варіантів вирішення проблеми, ніж закрити фундамент на вулиці. Оздоблення бази будинку може бути виготовлена ​​з наступних матеріалів:

Вибір матеріалу залежить від естетичних та економічних міркувань.

Важливий! Незалежно від того, що було обрано підняття бази будинку, необхідно забезпечити.

Їм потрібні для нормальної вентиляції повітря під будівлею. Відсутність мислення може призвести до прямої небезпеки для людського життя. Часто ви можете почути про небезпеку такого газу, як радон. Він лежить у землі, але часто піднімається і накопичується в підвалах будівель і підземних. Постійна вентиляція допоможе уникнути накопичення небезпечних речовин. Надзвичайно рекомендується закрити продукт.

закрити, гвинтовому, фундамент, pileno

Пристосування пристрою

При наявності купи основу шарнірної основи є просте та економічне рішення. Для свого пристрою потрібно виконувати роботу в такій послідовності:

 • Ящик для пристрою. Можна використовувати з антисептичним дерев’яним ящиком або металом. Особливу увагу слід приділяти якості кріплення елементів кадру до купи.
 • Далі на ящик фіксований обробний матеріал. Ви можете використовувати базові термопанелі, асбестові цементні тарілки, фасадні ізольовані пластини та T. Р.
 • Потім всі кути зменшуються, а шви ретельно закриваються, знижує, викликають виклики, тремтіння.
 • При необхідності (залежно від використовуваного матеріалу), виконується остаточна обробка поверхні.

Кріплення панелей на дерев’яному ящику.

Кріплення шарнірної основи на фундаменті кульового гвинту має такі переваги:

 • Оздоблення бази цього типу не вимагає серйозних фінансових витрат.
 • Швидка та легка установка, яка може бути виконана з вашими руками на один день.
 • Хороша вентиляція підпільного порожнього простору, яка захищає всю конструкцію від виникнення конденсату.
 • Естетичний вигляд.
 • Для встановленої основи ви можете використовувати будь-які масштабні оздоблювальні матеріали.

Система базової системи для фундаменту

Якщо ви витрачаєте багато грошей на створення бази, я не хочу, ви завжди можете організувати монтаж будівництво. Для цього вам доведеться зробити кадр. аромат дерева або металевий профіль, закріплений на елементах підтримуючої бази. На такий каркас навішуються цементно-стружкові або азбестоцементні плити, що облицьовуються кахлем, керамогранітом або черепицею.

закрити, гвинтовому, фундамент, pileno

Цей метод закінчення дозволяє заощаджувати гроші та досягти створення абсолютно привабливої ​​бази, здатної доповнювати та прикрасити приватний будинок. У підвалі, безумовно, доведеться забезпечити вентиляційні отвори, через які свіже повітря буде протікати під підлогою, що перешкоджає виникненню підвищеного середовища вологості, поява гриба та цвіль, здатної негативно впливати на будівництво та облицювання матеріалів.

READ  Чи можна використовувати склопластикову арматуру для фундаменту

Переваги використання фаорового матеріалу та плитки для облицювання неправдивої бази можна віднести:

 • Естетика. Ці матеріали представлені на ринку в широкому діапазоні кольорів та текстур, можуть імітувати появу цегли або кладки, тому підходить для підкладки вдома в будь-якому стилі.
 • Міцність. Якісні матеріали відрізняються наполегливості, зберігаючи свої технічні та візуальні характеристики протягом декількох десятиліть.
 • Простий монтаж. Неправдива база та її облицювання можуть бути повністю виконані незалежно, заощаджуючи кошти, витрачені на будівництво.

Якщо ви хочете, щоб зменшити витрати ще більше, ви можете носити рамку основи гнучких плиток. Ви можете вибрати плитку, подібну до кольору та текстури з візуальними характеристиками натурального каменю, завдяки якому будинок зможе видавати не тільки дешевий, але й досить привабливий.

Завершіть основу фундаменту. Як виправити його правильно. “Строй і живе”

Рамка може бути видана з використанням сайдинга. Це найбільш економічний варіант обробки, який втрачає операційні та візуальні характеристики до всіх описаних вище матеріалів.

Цегельний провод

Така прикраса капіталу дає будівлю естетично привабливий вигляд і забезпечує надійний захист підземного простору. При необхідності база може бути перетворена в підвал. Однак це дорожче закінчення цегли, ніж установка встановлених панелей, і робота вимагає більше часу та зусиль.

Є два варіанти встановлення бази цегляного класу:

закрити, гвинтовому, фундамент, pileno
 • На стрічці залізобетону. Можливість використання цього методу залежить від особливостей грунту. якщо вона сильно розширюється при заморожуванні цей параметр не підходить.
 • На металевому профілю, який відіграє роль цегляних полиць.

Встановлення першим способом здійснюється в наступному порядку:

 • Копати траншею навколо периметру будівлі (вам не потрібно робити це занадто глибоко, оскільки маса бази невелика).
 • Стіни покриті прокату гідроізоляційним матеріалом.
 • У траншеї утворюється арматура.
 • Цементно-піщаний розчин.
 • Покласти цегли. Кожна стінка бази включає в себе вентиляційні отвори.
 • Виконайте декоративну прикрасу кладки. для цього використання штукатурки або будь-якого іншого матеріалу.

У другому випадку робота займе менше часу та зусиль. Металевий кіннозний кут зварює до купи на висоті 50-70 мм від землі, щоб забезпечити повітря. Довжина цього профілю становить 6 або 12 м. ви можете вибрати будь-кого залежно від довжини стін будинку. Товщина сталі вибирається під висотою і масою основи.

Таким чином, закрийте фундаментну гвинту, може бути декількома способами. Виберіть найбільш прийнятний варіант, заснований на складності та вартості роботи. Обкладинка бази дасть будинок привабливості і продовжить термін служби гвинтових палів, тому це не варто затягнути з фінішним.

Як зробити основу на гвинтовій основі

База. це зовнішня частина стіни, лежачи на фундаменті, у нашому випадку на зовнішніх купах. Перш ніж продовжувати декоративну обробку основи, необхідно підготувати основу. З цією метою найчастіше використовуються металеві вироби, деревину або цеглу.

READ  Чи можна використовувати склопластикову арматуру для фундаменту

Кокол для підвалу з металу з металу

Цей параметр є найпростішим. Щоб завершити обробку основи на купи з металевим профілем, він повинен бути вертикально закріплений на базі будинку. Далі, горизонтально прикріпіть до отриманих підставки, що залишаються металом. Як результат, кадр повинен вийти, як на малюнку нижче.

Отримана структура міцна, надійна і морозостійкість. Єдиним мінусом є вплив корозії. Тому перед встановленням металевий профіль повинен бути оброблений антикорозійним покриттям.

Оздоблення базового будинку на купах дерев’яний бар

Ліс фіксується горизонтально навколо периметру будинку, щоб зовнішні купи залишалися всередині. Так що дерево не гнило, важливо уникнути його контакту з грунтом. Переконайтеся, що нижній промінь над землею не менше 5 см.

Не забудьте обробити бар з антипіренними та антисептичними композиціями. Крім того, ви можете застосувати захист від гниття та шкідників.

Гвинт підвалу обрізана цегла

Є два варіанти облицювання. У першому випадку цегла закладена на попередньо затоплену бетонну стрічку. Такий варіант підходить для низькорослих грунтів. У другому. цегла покласти на металеві кути, прикріплені до купи. Таким чином, масонство, здавалося б, висить над землею.

Основна перевага обробки гвинтової фундаментної цегли. немає деформації.

Економіка пластикових панелей

Я використовую декоративні пластикові панелі замість цегли, отримую економічні вигоди, але втрачаючи в естетиці: натуральна цегла або камінь виглядає багатшими, більш красивими, ніж будь-яка панель. Зате таке оздоблення відмінно вуалює пальову основу, витримує великі навантаження завдяки збільшеній товщині панельного листа, непідданості його хімічному та біологічному впливу.

З встановленими панелями, простір під будинком залишається порожнім, під ним немає вологи, конденсат не утворюється, через хорошу природну вентиляцію. Панелі точно повторяють полегшення сюжету, створюючи зовнішню абсолютну схожість з монументальною базою, зберігаючи всі переваги, що база для фундаменту, особливо в районах з значними різними висотами та іншими труднощами полегшення.

Бетонна основа

Бетон не боїться вологи, має достатню міцність, тому ідеально підходить для будівництва бази. Дефект. потрібна додаткова обробка.

Розглянемо, як закрити гвинтові палі з конкретним підвалом:

 • Ми виконуємо фундамент як під цеглою;
 • Гідроізоляція нитки двох шарів каучукова;
 • Встановіть опалубку, вставте арматуючу сітку;
 • Налийте основу і покрийте гідроізоляційний шар.

Як створити дизайн вкладення?

Для побудови дизайну прикріплення необхідно послідовно виконувати всі дії. Спочатку виконуйте ящик металевих або дерев’яних елементів. Вибираючи матеріал, необхідно враховувати стан грунту, а місцезнаходження підземних вод, оскільки обробка буде розташована в безпосередній близькості до Землі, тобто з високою вологістю. Тому краще не використовувати елементи дерев’яного типу, оскільки він піддається гниттям і руйнуванню в результаті вологості, якщо такі матеріали все ще застосовуються, вони повинні бути ретельно оброблені. Для укладання матеріалів, що покривають основу, спочатку необхідно прикріпити керівні елементи до купи зварювання, тобто рамки. Перед тим, як встановити основний матеріал, подушка піску виконується навколо периметру, що має товщину до 50 сантиметрів. Потім утворюйте кути за допомогою спеціальних елементів, роблять fettes і встановіть основний матеріал.

Цегляна кам’яна база для фундаментального фундаменту не зовсім підходяще. Це існує наступні причини:

 • Щоб створити дизайн з естетичним виглядом, слід використовувати облицювальну цеглу, яка є найдорожчим будівельним матеріалом. Якщо ви виконуєте базу з звичайної цегли, то вартість збільшиться завдяки використанню оздоблювальних матеріалів.
 • Цегляна робота повинна мати надійну та довговічну базу, тому в статті витрат додатково включають пісок, подрібнений камінь та цемент.
 • Для основи цегли, необхідно створити захист у вигляді співає навколо периметру, оскільки при замасуванні палі, виходить, що виходить за межі рівня стін. Дізнайтеся більше про те, як зробити полюбку для підвалу.
READ  Чи можна використовувати склопластикову арматуру для фундаменту

Однак використання цегли, щоб закрити фундаментну, має ряд незаперечних переваг.

 • По-перше, матеріал характеризується відмінними теплоізоляційними властивостями, а також при використанні порожнистих керамічних цегли, ці показники значно зростають.
 • По-друге, укладання облицювальної керамічної цегли має привабливий вигляд, тому найчастіше зникає потреба в додаткових оздоблювальних подій.
 • По-третє, використання цегли дозволяє виконувати ремонтні роботи в окремому розділі без упередження до всього дизайну.
 • Четверте, цегляна робота може тривати довгий час, за умови, що дизайн має відповідний захист від негативних зовнішніх впливів.

Якщо вибір здійснюється на користь цегляної бази для фундаменту, то вам потрібно дотримуватися наступної технології:

Гвинтові сваї. Як закрити базу будинку на фундаменті з купою?

 • Навколо периметру будинку цифра траншею. Його глибина не повинна перевищувати 0,2 метри, а ширина. 0,3 метра від зовнішнього периметру паливної фундації. Дно траншеї повинна бути добре вирівняна і ущільнюється за допомогою ручних або механічних пристроїв.
 • Далі утворюється подушкою піску і щебену. Спочатку налийте шар піску висотою 10 см, він зволожує і затягується. Потім подрібнений камінь, товщина якої також повинна бути приблизно 10 см, а також добре розмовляла.
 • Підкріплені прутки діаметром 5 мм складаються над подушкою, і весь дизайн виливають бетонним розчином. Висота бетону може становити від 5 до 10 см.
 • Бетонна стрічка для цегляної бази повинна набрати потрібну силу, тому ви повинні зачекати певний час, а потім продовжувати працювати. Детальна інформація про цю тему можна знайти у статті з догляду за Фондом після заповнення.
 • База бетону покрита гідроізоляційним матеріалом, що захищає цегельну роботу з вологи грунту.
 • Цегляна робота виконується відповідно до стандартних технологій з обов’язковим заправкою рядів і кутів.
 • Верхній рядок також поклав гідроізоляцію, він запобігає проникненню вологи до стін будинку.

Крім того, ви можете прочитати статтю про те, як поставити базу цегли.

Якщо будинок побудований на ділянці з переважанням бунженого грунту, замість конкретної стрічки використовують сталеві кути. Вони зварюються до купи на висоті 0,5-0,7 метра від рівня землі. Висота ребного кута повинна бути приблизно 12 см, оскільки ця частина буде діяти як основа для цегляної стіни. Цегляна робота також виконується за допомогою ряду. Товщина кута визначається висотою основи та відстані між опорами.

Ворс фундамент є однією з міцних і надійних причин для житлового будівництва. Однак, щоб захистити фундаментальну основу, необхідно завершити припинення бази за допомогою цих методів та матеріалів, доступних для сімейного бюджету.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS