Статті

Як закріпити смужку на лобовому склі

Як закріпити сонцезахисний крем на лобовому склі автомобіля

Кожен водій знає, скільки інтер’єру може бути теплим і інформаційною панеллю, якщо ви залишите машину на сонці довгий час. Стає майже неможливо бути в машині, а кабіна занадто довго охолоджується, особливо деталі чорного. Проникнення внутрішніх ультрафіолетових променів сприяють вигорання кабіни і пошкодження оббивки сидіння. Надлишок ультрафіолетового випромінювання також негативно впливає на шкіру пасажирів, оскільки це може спричинити виникнення новоутворень.

Для того, щоб захистити кабіну авто та пасажирів від шкідливого випромінювання, а також від високої температури всередині автомобіля, багато власників автомобілів звернулися до сонцезахисних фільмів. Ці плівки є тонування та аттермальних фільмів, основною функцією якої є захист від сонця.

Опис аксесуарів

Водії закріплюють захисну смужку, переслідуючи декілька цілей:

  • зміна зовнішнього вигляду;
  • Захист очей від прямого сонячного світла;
  • Смужка виступає як броня, збільшуючи силу аварії.

Тонізуюча смужка повинна відповідати вимогам ГОСТ на основі виробничих матеріалів та ширини. Захист наклейок від Сонця на лобовому склі не заборонено законом, а водій має право самостійно або в службі встановити цей аксесуар.

Щоб не отримати штрафу, ви повинні вивчити норми ГОСТ. Дотримання правил допоможе уникнути непотрібних зупинок працівників ДПС, зберігатиме особистий час, гроші, нерви.

Як приклеїти сонцезахисний крем на лобове скло.

Я розповім трохи доісторій. Напередодні тонули Метізік, а після того, як він залишався смужкою фільму. Ну, я запитав себе половину цієї смуги відрізана. Тому що довгий час вирішив дотримуватися вітрового скла до лобового скла так, щоб спочатку вперше козирки опущені, а по-друге, поява іншого. Але готові смуги з магазину не для мене. Піднявся в Інтернет, читати трохи корисну і не дуже інформації. Виявляється, ви можете приклеїти смужку, шириною не більше 140 мм. Про! Я думаю: добре, я зроблю за ГОСТ. Я читаю далі … і не зрозумів один момент. Смуга повинна мати потік світла 70%? І у мене є найбільш чорний варіант – 5 відсотків. Ну, який, принаймні, колись коріє її? Я буду робити 138 мм шириною, так що навіть тут все було в рамках закону, а ДПС не має додаткової причини для мене. З паперового аркуша A4 зробив смугу бажаної ширини, і нанесення плівки на лінії до гладкого краю, відрізаючи канцелярський ніж до плоскої смуги.

Йти до автомобіля. Зніміть дзеркало, він заважає. І я повішу рекордера – це також видалено.

Наступний етап відмивається скло як всередині, так і зовні. Я використовував, щоб очистити стел з миючим засобом, і вони тоновані. Тепер швидко-швидко розпилюйте засіб для зовнішньої частини скла та застосуйте фільм. Але! Плівка повинна бути застосована “зовні”, т.Е. захисний шар, який потім буде розривати, наверх. З шпателем згладжує плівку на склі, даючи форму. І вирізати той самий нож Carchero вздовж краю еластичної смуги, видаляючи надлишок фільму. Виявило заготовку.

READ  Встановлення розширювального резервуара нагрівання замкнутого типу

Ми піднімаємося в салон. Швидко швидко сеча склянка зсередини, і зніміть захисний шар з фільму. Шар повинен бути вилучений повільно, рясно витрачаючи поверхню плівки, яку ми будемо безпосередньо склеєні. Нанесіть плівку на вологому склі, а під ним знаходиться мило-розчин, що рухає плівку, знаходячи навіть позицію. Я, як правий попередньо підготовлений промисловий фен, але навіть не використовував їх. Шпатель згладжує плівку, знімають весь повітря з під ним, і виявилося без одного міхура і спотворення.

Єдине, що допомагало умов погоди: весь день 35 градусів, і автомобіль стояв на сонці. Відповідно, скло нагрівалось, і, можливо, феном не потрібно. Zarkalo назад це не поспішає, нехай він стоїть на сонці, сухий, і ввечері. Для всієї цієї ідеї, 20 хвилин і 0.

Чи потрібна смужка на лобовому склі?

Час від часу клієнти приходять до послуг, які займаються тонуванням та порядок, крім тонування всіх гальм автомобіля, приклеюючи смужки на лобовому склі. Дайте смужку на лобове скло швидко і дешево. Навіть детергент ДПС до такого тонування поблажливий. Полягає в тому, що вона не приймає половину лобового скла.

Традиція прилипання смужок на склі не є новим. Під час СРСР водії автобусів та вантажних автомобілів люблять клей цих смуг. Тоді інші ентузіастів автомобілів почала це зробити. Але такі смуги не були з тонуючої плівки, але з напівпрозорого пластику: синій, зелений, фіолетовий. Основною метою, звичайно, – захист від прямих сонячних променів, з яких козирки не врятували. Потім смуга на лобовому склі почалося клей тільки для краси. Сумнівна краса, але не сперечаються про смаки.

І багато, навпаки, не подобається ці смуги. Тому що, якщо ви подивитеся на скло зсередини, здається, що він буде дощ у небі і зараз.

Що вибрати

Правила вибору

Прикріпіть групу з власними руками, зовсім не складно, важливо зробити правильний вибір матеріалу. Існує стандартна версія смуг для відстеження ширини 14 см від різного виду написів та відтінків.

Але не варто виробляти норму щодо ступеня пропускання світла. Найбільш недорогий і простий варіант стає придбанням стандартної групи, яка запобігає можливим проблемам з офіцерами ДАІ.

Асортимент кольорів фільму дуже широкий. Оригінал може бути смугою, яка поєднується з появою з будь-якими деталями або корпусом. На деяких моделях на лобовому склі є перехід від одного кольору до іншого.

Дзеркало

Використання дзеркальної плівки безпосередньо заборонена рішенням Комісії TR TS 018/2011 N 877. Однак, відповідно до затверджених Правил “Технічні правила щодо безпеки транспортних засобів на інвалідному візку”, всі держави, включені до Митного союзу, заборонено використання такого різноманітного фільму, що відображає світло.

Заборона використання дзеркального типу стосується не тільки переднього лобового скла, але й сторони або задні вікна автомобіля. Введення цього обмеження пов’язане з відображенням легких фари з тонованою поверхнею.

Вважається, що велика дзеркальна область спотворює світло, вводить в оману і стає причиною надзвичайної ситуації.

READ  Як приховати змішувачі труб у ванній кімнаті

Аттермальний фільм з ефектом хамелеона

Є багато видів аттермального тонування плівки, але в Росії найчастіше називається “хамелеон”. Відзначивши від стандартної версії, він стає тим, що він не потемніє скло, але лише запобігає проникненню в салон сонячних променів.

При дотриманні, слід мати на увазі, що пропускна здатність таких плівок 70-75%, що цілком досяжне і відповідає індикатору ГОСТ.

  • Інтер’єр автомобіля менш нагрівається;
  • Економіка палива через меншу необхідність працювати кондиціонер;
  • Оббивні матеріали салону захищені від вигорання.

Рейтингові фільми

Вибираючи смужку на лобовому склі, потрібно звернути увагу на виробника. Бренди з США, Німеччини, Індії, Південної Кореї, Ізраїлю та Китаю популярні за популярністю.

Особливості марки марки (на 5-бальній шкалі)
Llumar Сервісне життя до 10 років, середня смуга пропускання, не зникає, хороший ультрафіолетовий опір п’ять
Армолен Нечутливі до вологи та забруднення, легко прилипати, широкий асортимент 4
Aswf Широкий вибір кольорів, відкидає ультрафіолету майже 100%, не боячись подряпин п’ять
Сонячний контроль Не зникає близько 3 років, висока ціна 3
Глобальний Чудово захищає від ультрафіолетових променів, сонячного відблиски та сліпучого фари за пішохідними автомобілями, непопулярними в Росії 4

Бренд Llumar посідає спочатку популярність у Росії через легкість використання та тривалості терміну служби. Тонування цього виробника найчастіше підробляється, тому оригінальний сертифікат якості додається до оригінального набору, що підтверджує автентичність продукту.

Потік, світлодіодний на чолі є правильним.

Стандарти

Відповідно до чинного законодавства, ширина смуги тонізову плівку на лобовому склі у верхній частині не повинна перевищувати 14 см. Незважаючи на те, що стандарт чітко викладено цією вимогою, існує безліч проблем з такими показниками. Найчастіше це тому, що вимірювання не виготовляється з краю самого відтінку, а з краю лобового скла. Це не док-станція може бути у тому випадку, якщо плівка склеєна у верхній частині лобового скла нерівномірно (у присутності триплекс).

Тоді ви повинні зв’язатися з ГОСТ:

Деякі працівники ДПС не враховують такі показники, мотивуючи це тим, що ГОСТ не має законодавчої сили.

Слід також враховувати, що допускається тонізувати верхню частину лобового скла лише з легкою плівкою з прозорості щонайменше 70%. Тобто сонцезахисний крем повинен бути майже повністю прозорим.

Якщо ви вирішите засунути тонізуючу смужку у верхній частині вершини лобового скла, потрібно дотримуватися вимог правил дорожнього руху. Зверніть увагу, що 14 см – товщина плівки по всьому склі, а не тільки в центрі, стільки водіїв.

Підбір смуги

Цвітіння смуги з власними руками досить просто. Спочатку необхідно вибрати сам матеріал. Є спеціальні смужки стандартного розміру (14 см) з різними написками або відтінками. Але, як і для останнього, тут не слід забувати для легкого стійкого.

Найдешевший і в той же час – це простий варіант – купуючи стандартну смужку для маркерованого лобового скла певного марку автомобіля. Він відповідає всім державам відповідно до ГОСТ. Так що не буде необхідно налаштувати його за розміром і страх прекрасних працівників ДПС.

На додаток до представлених варіантів, ви можете звернути увагу на смужку для тонування (розмір – 130 см на 50 см). Смужка на склі в цьому випадку ділиться на 2 рівних частин (заднє та переднє скло).

READ  Що робить розділ на балконі

Штраф у невідповідності

Штрафи за порушення порядку тонування окулярів, включаючи будь-яке порушення стандарту ГОСТ 32565-2013, зареєстровано в адміністративних правопорядках.

Сітка замість того, щоб вирівнювати на передній склянку, прочитайте його тут.

Про АТЕРМАНСЬКИЙ ТВЕНЦІЯ Згідно з інформацією ГОСТ у цій публікації.

Отже, у статті 12.5 Kameap, пункт 3.1 Кажуть, що за порушення цієї позиції водій стикається з штрафом 500. Якщо він сплачується протягом 20 днів, на ньому розподіляється знижка 50%. (У гармонії з статтею KAMAP 32.2, П. один.3).

Очевидно, що тонування на лобовому склі допускається і досить правовий спосіб прикрасити свій автомобіль. Водій може вибирати потрібний колір і дизайн наклейок і обережно салаб її лобове скло.

Покупки та лиття смуги

Щоб зафіксувати фільм, вам знадобиться обприскувач або обприскувач, здатний розпилювати шампунь або мило водного розчину пінопласту. Це займе сам фільм. Ви можете використовувати колір і виграти, якщо не на світлодіоді, а потім на кольорі. Згладжування смуги більш зручно виробляти через суху ганчірку з власними руками, оскільки гучність невеликий, і витягніть бульбашки до краю досить простий, але погляди можуть використовувати гумовий шпатель або гумовий бар.

Є спеціальні плівки на фронтальній триплекс, смуги з написом. Слід зазначити, що серед таких фільмів існують ті, які призначені для склеювання на зовнішній стороні. Щоб придбати, потрібно вирішити на шаблону та кольору, але в процесі склеювання вам доведеться переконатися, що смуга прилипає точно, краю не ковзають вниз.

Найдешевший варіант – придбати стандартну смугу з розмірами 1300500 мм. Ці 50 см поділяються наполовину (лобове скло та задні вікна) і відрізають надлишок вздовж утворення (на задній панелі може вимагати більше матеріалу через більшу кривизну поверхні). З вашими руками, з двох таких фільмів різних кольорів, ви можете зробити невеликий візерунок: вирізати контури цифр на одній плівці та закріпити його по другому, правда для різання складних фігур потребує спеціальних інструментів.

Стандартна плівка склеєна зсередини, але фітинги виготовляється з зовнішнім, тому що в ході роботи часто необхідно відрізати надлишок, відрегулювати форму. Після завершення зовнішнього підходу необхідно розрізати отвори для елементів кабіни (антени, дзеркало заднього виду та ін.). Для того, щоб прискорити зовнішнє та внутрішнє формування, ви можете заздалегідь скоротити шаблон: Папір приклеєний ззовні, непотрібні частини поступово відрізати нож, поки не отримана необхідна форма. Не кожен захочеться, щоб зіпсувати з такою жувальною роботою:

  • Якщо естетика не є важливою, ви можете вирізати плівку на прямокутникам і клей в вуса.
  • Якщо естетика важлива, але я до сих пір не хочу, щоб заплутатися, ви можете закріпити на вітровому склі широкомасштабні, і, прикріплюючи якийсь орієнтир (шаблон), відрізав і витягнути, витягуючи форму.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS