Статті

Як закріпити пластиковий кут у ванній кімнаті

Як закріпити пластиковий кут на ванні

Підбір кордону для розриву

Відсутність тріщин поблизу раковини, ванни без ущільнення можна досягти лише за допомогою ідеального вирівнювання стін, підлоги, найбільш точної установки сантехніки та плитки. Робота настільки якісно не завжди реальна, і без великого досвіду практично неможливо. Навіть після встановлення плиток та ванн майстри, тонкий розрив залишається найчастіше. Ризик проникнення води, підвищення вологості та появи цвілі значно збільшується.

Вибір матеріалів для оздоблення швів не надто велика, є декілька варіантів меж. Фіскальна з них – це самоклеюча стрічка, дорожча продукція з кераміки, природного або штучного каменю. Потрібно правильно підібрати кордон за розміром. При виборі довжини вони керуються такими рекомендаціями:

Ширина елементів або клейка стрічка буде залежати від величини розриву. Якщо останній менше 3 мм, ви можете використовувати силіконовий герметик білий для ущільнювального шва. Слоти до 5-6 мм закриваються шириною 3 см, більшою – до 3-6 см. Якщо прогалини є значними, вони попередньо ущільнюють за допомогою монтажу піни або бетонного розчину, закрийте максимально можливий профіль.

Гнучка самоклеюча стрічка-кордона

Стрічка бордюва, або прикордонна стрічка – оригінальний матеріал, який дозволяє ущільнювати суглоби між ванною та стіною. Стрічка може бути встановлена ​​власними руками, ніяких спеціальних навичок цього не потрібно. Недоліком такого кордону можна назвати відносною короткою (середня термін служби становить 3 роки), але завдяки дешевизни, щоб змінити свою роботу, не буде. На додаток до захисту від бруду та вологи, прикордонна стрічка використовується для передачі готового виду приміщень. Плінтус ідеально підходить для акрилової ванни, що краще вибрати, можна визначити залежно від форми (овальної, квадратної).

Еластичний плінтус на ванні роблять спеціальний пластик з різними полімерними добавками. На протилежній стороні рідкий бутиловий клей покритий покритою розбитою плівкою. Матеріал реалізується в рулонах 3,5 метрів, у формі він може бути кутовим і фігурним. Ця довжина достатньо для вставлення будь-якої стандартної ванни. Деякі виробники реалізують комплекти з аплікаторами та різальними ножами, а також з парою кутів. Плінтуси виробляються і з антисептиками та фунгіцидними добавками з грибків та бактерій у складі.

Пластикові кордони

Пластиковий кут – бюджетна версія закриття непривабливою щілиною на стіні. Найвищі якісні кордони пластикових імітуючи керамічну поверхню. Є кілька типів:

 • внутрішні, їх можна поставити під плитку;
 • зовнішній, встановлений на суглобах після завершення стін стін;
 • Двоповерхові профілі з дошки тримача та верхнього декоративного елемента.

Розміри пластикових кордонів зазвичай ширино 3-5 см, довжина окремих елементів становить 1-3 метри. На стандартній ванні є достатньо 2 елементів 1,8 м або один триметр. Перед монтажними плінтусами розрізані відповідно до бажаного. Крім того, ви повинні купити вилки для кінців і зірочок для кріплення в кутку. Пластикові профілі можуть мати різні відтінки – бежевий, зелений, рожевий, синій. На жаль, з плином часу матеріал пом’якшує від води та побутової хімії, через пару років вона повинна буде змінюватися.

Керамічні кордони

Керамічний плінтус у ванній кімнаті до плитки підійде з іншого. Це не боїться води, не втрачає блиску протягом десятиліть, має унікальний зносостійкість. Інші переваги матеріалу:

 • екологічна чистота, нешкідливість для людини;
 • Морозостійкість (витримує великі температурні відмінності);
 • Вогнестійкість – кераміка не горить, не виділяє шкідливі речовини.

Матеріал дає хороший захист від потоку, не заважає високій вологості у ванній кімнаті, а малюнок на кордонах не втрачає яскравості. Плінтус буде ідеальним, навіть якщо є великий розрив між ванною та стіною. У цьому випадку оформлення закрито цеглинами, після того, як він покритий декоративними елементами. Керамічні кордони не жовті з часом, і покриття з них дефера мило легко очищається. Діапазон продуктів дуже багатий, багато хто добре підходять для кафе і продаються з ним з набором. Вони не тільки функціональні, а й естетичні:

Натуральний камінь межує

Відповідно до характеристик, такі продукти схожі на керамічні плитки – вони достовірно служили, довговічні. Правда, дизайн ванної кімнати має бути доречним – твердий, інакше кам’яні кордони будуть виглядати найкращим чином. Є продукти економ-класу (виробництво Москви, Україна) і дорожче. Красивий вигляд у профілях з мармуру та граніту, розкішні елементи з травертину. Такий інтер’єр може бути виданий лише професійний, незалежна установка кам’яних кордонів не рекомендується.

READ  Кріплення стелі

Технологія

Покрокові вказівки наведені нижче ступеня складності виконаної роботи.

Герметик

Для сталевих та чавунних ванн використовуються герметики на основі MS полімеру, поліуретану або силікону. Акрилові ванни в місцях спарювання з стінними ущільненням MS або акриловий герметик. Щоб правильно заповнити клей шва, потрібно виконати послідовність дій:

 • знежирює поверхню плитки та сторони ванни;
 • Кемпінгові плитки та чаші за допомогою малярської стрічки уздовж шва;
 • заповнення щілини з трубки, зарядженої в пістолет;

Зазвичай застосовуються модифікації сантехніки прозорого кольору цих герметиків, що містять антисептики.

Поліуретанова композиція має тільки коричневий, сірий і чорний колір, силікон білий і прозорий. Клеї саморозмінні суміші на основі MS Полімеру та акрилу виробляються будь-якими кольорами.

Високі адгезивні властивості матеріалу дозволяють закрити слоти до 3 см шириною для одного прийом. Однак, не втрачаючи декоративні властивості інтер’єру, рекомендується засунути суглоби шириною менше 1 см.

Кут

Професійні фінішники прийняли класифікацію декоративного кута для ванн у кількох ознаках:

  Матеріальний дизайн – ПВХ пластмасовий, алюмінієвий, сталь, латекс;

Щоб встановити пластиковий кут, достатньо виконати послідовність дій:

 • Відстеження декоративного елемента в довжину по одній або декількох стінах, до яких притискаються купальні ванни;
 • відрізають шматки бажаної довжини, беручи до уваги бічні вилки, внутрішні кути (для миски притискаються більше однієї стіни);
 • Установка на рідких нігтів, герметик, двосторонній скотч.

Кут може мати м’який гнучкий край у налаштуваннях до кафе, ванни, радіусу для каналізації. Керівництво Planck входить у гніздо біля стіни, стабілізує просторове положення кута. Рекомендується закріпити декоративний профіль до стінної оболонки, так що з можливими секентехнічними чашками, кут залишається у своєму початковому місці.

Бургундська стрічка

Це робить герметизуючу стрічку від Boutila. Вузька стрічка 4 – 6 мм має застій у середині, призначена для вузьких сторін і тріщин. Широкий 10 – 15 см стрічка має одну або дві перегину, що використовуються над широкими щілинами. Незалежно від ширини, кількість жебраків, клейових смуг на внутрішній частині продукту завжди є двома.

Стрічка з одним можна вставити у вигляді кута, з двома жебраками у вигляді трапеції, як правило, над широкими щілинами або на борту складної ванни. Почніть склеювати гнучкий бордюр з одного краю після знежирення поверхонь:

 • Захисний шар на половині стрічки винос довжиною 20 – 25 см;
 • Стрічка застосовується цим краєм на місце роботи;
 • Захисний шар поступово витягується з-під контрольної стрічки з одночасним затискачем зверху до поверхні стіни/ванни;
 • Потім друге флефи приклеєні.

На внутрішніх кутах, Docile Гнучкий бордюр набагато простіше, ніж плінтус/кут. Для цього, до 45 °, тільки горизонтальна замикання замикання на ванні. Вертикальна частина прикріплена до плитки на стіні, як завжди.

Обрізати стрічки в кутку.

До монтажу рекомендується розігріти плитку та ванну з феном, а під час монтажу та самим стрічкою, для сильного відсікання бордюрських стрічок.

Керамічний кордон

Не найпопулярніший варіант для усунення розриву вздовж бокової ванни – це керамічний кордон. Цей елемент був створений для роботи як зовнішній плінтус. Для сталевих ванн з високим лінійним коефіцієнтом подовження, глазурова кераміка не дуже підходить, оскільки вона може вибухнути з лінійним зміщенням миски від нагрівання або під вагою користувача.

Керамічний плінтус з хорошими елементами.

Ці елементи короткі, тому між ними є додаткові шви, які також необхідні для герметичного покриття, щоб уникнути проникнення води під сантехнікою. Для стикування у внутрішніх кутах, промисловість виробляє спеціальні кути. Але вони дуже дорогі, тільки для кутів ідеальної просторової геометрії 90 ° у кожній площині.

Незалежно, встановлюючи керамічні кордони, допоможе крок за кроком інструкції:

 • вилучення, знежирення робочих поверхонь;
 • застосовуючи герметик на бордюрному елементі;
 • склеювання кордону під кутом 45 ° до дошки сантехніки та стінного покриття;
 • Спочатку кути встановлюються в кутах, якщо ванна монтується біля двох або між трьома стінами, або керамічними елементами на протилежних країв довгих сторін;
 • Обрізання останнього бордюру виконується близько середини довгих стін ванни, тому він менш помітний у інтер’єрі.

Клейова композиція застосовується лише на поверхні посадки бордюру у краях. Тому, якщо ви використовуєте рідкі нігті, верхній шов починає текти через 1 – 2 місяці роботи. Краще вибрати недорогий силіконовий герметик.

READ  Типи розсувних систем для кабінетів Coupe

Плитка клею межує з заскленою поверхнею плитки та металевої сторони ванни з точно таким же покриттям неможливо в принципі.

Через складну геометрію поперечного перерізу кордонів скорочуються виключно, ЕКМ з оснащенням бетону/каменю або алмазним диском.

Як закріпити кордон на ванні: розбирайте керамічні та пластикові варіанти

Вода є однією з головних ворогів будівельних матеріалів. Наскільки красивий декор інтер’єру ванної кімнати, з низькоякісним гідроізоляцією, він швидко втратить свою привабливість. Так багато хочуть знати, як закріпити кордон на ванні. Без спеціальних матеріалів, суглоб між стіною та обладнанням важко зробити герметично загрожувати, що загрожує появі цвілі, грибку та інших неприємностей.

Вибір кордону для установки

Що просто не вдалося закрити з’єднання між ванною кімнатою та стіною – використовуйте звичайний цементний мазок або клей пластикові кути для кухонної гарнітури.

Але для цих цілей спеціально призначені:

 • Гнучка самоклеюча стрічка. Використовується для тимчасового (за один-два роки) захист від вологи;
 • Пластиковий кут. Розроблений для набагато більш міцного обслуговування, який можна легко замінити на першу потребу – під час ремонту приміщення, коли замінивши ванну або через пожовтіння самого продукту.
 • Корріс або природний кам’яний кордон. Найбільш дорогий варіант використовується у хорошому ремонті, служить надійним гідроізоляцією.

На додаток до вищезгаданих продуктів, кордонів піни або пінополістиролу. Але оскільки вони не жирні і не призначені для установки на стороні ванни, то це не має сенсу розглянути їх.

Варіант 1. Пластиковий кут для захисту вологи

Пластиковий кордон є найбільш практичним способом закрити з’єднання між стіною та ванною кімнатою. Термін служби цього продукту не надто великий, але легко компенсується тим, що це недорого, легко встановлюється і розбирається.

Він може поміститися на плитку і під ним. Є багато варіантів для продажу з різними розмірами, типами кріплень, будь-яких кольорів та відтінків.

Варіант 2. Керамічний бордюр

Керамічний кут для ванної кімнати часто набуває з облицюванням плитки або окремо – їх діапазон відрізняється різноманітним. Така межа забезпечує надійну ізоляцію суглобів з курсу, має тривалий термін служби.

Серед переваг керамічних кордонів, то можна відзначити окремо:

Неможливо пропустити та межі з каменю – мармуру, граніту. Вони використовуються, якщо раніше в інтер’єрі вже використовувалися цим матеріалом, наприклад, для виробництва ванни, окрема ванна кімната або декоративна вставка під час настінної оболонки.

Вибір матеріалу для керамічного прикордонного пристрою зазвичай визначає екран, виготовлений з плитки під ванною.

Варіант # 3. Гнучка коркова стрічка для ізоляційних суглобів

Стрічка самоклеюча елемент є найпростішим способом захисту місця за ванною від витоків. Це поліетиленова стрічка з адгезивною композицією всередині, яка закривається захисним шаром.

Стрічковий куточок не проходить воду і здатна витримувати динамічні навантаження при розширенні та стиснутому.

Такий елемент можна вважати тимчасовою мірою, яка рано чи пізно вимагатиме заміни, оскільки композиція клею не дуже високоякісна. Крім того, коли вони стимулюють, важко досягти акуратних суглобів у кутах.

Вибір варіанта та методу розташування з’єднання між сантехнікою та стіною слід зосереджуватися на типі матеріалу, з якого чаша, вигляд екрана та оформлення стін у гігієнічній кімнаті.

Як встановити кут на ванну – всі види кордонів та методів їх установки

При встановленні ванни, близька до стіни, невеликий розрив неминуче утворюється. Можна швидко і надійно закрити його з пластиковим або керамічним кутом (кордоном). Це допоможе уникнути води від входу в підлогу, високу вологість у приміщенні та формуванні грибкового гриба. Це відносно недорогий спосіб вирішення проблеми, як ви встановили кут на ванну легко і без допомоги фахівців. Успішно обраний декоративний кордон буде служити стильним інтер’єром.

Монтаж ванної кімнати: 3 типи

Закріпити кут у ванній кімнаті? Є особливі види клею, призначені для цього виду роботи. Зокрема, клей повинен бути прозорим, навіть якщо він з’являється в краю кута, не було слідів.

Пластиковий кут на ванні буде правильно приклеєний, якщо:

При виборі матеріалу, до якого можна склеювати акриловий або клінкерний бордюр, варто розглянути, і яка сама ванна кімната зроблена з. А саме композиції, виготовлені на основі акрилу, можуть закріпити пластик, але якщо сантехнічне обладнання виготовляється з металу, то ви можете застосувати найпоширеніших рідких нігтів.

Після встановлення ви повинні безумовно усунути залишки клею, перш ніж вони заморожені.

Для цього ви можете використовувати губку та м’який розчинник. Якщо ванна виготовлена ​​з такого матеріалу, для якого розчинник суворо заборонений, залишок клею видаляють відразу після нанесення кута, до того, як композиція не хардде.

READ  Що закрити тріщину в туалеті чаші

Якщо кути потрібно покласти після придбання ванни, то покриття плитки повинна бути промита, щоб усунути бруд і пил. Зробити це може бути жорсткою губкою та мильним розчином.

Після цього поверхня та ванна та плитка повинні бути висушені, оскільки клей з вологим покриттям не підходить, і вам доведеться проводити повторну монтажну роботу. Для знежирення поверхні плитки, спирт або білий дух підходять. Неможливо використовувати занадто агресивні композиції, оскільки вони можуть зробити пластиковий кут. Застосування клею здійснюється навколо периметру зворотної сторони кута, але риболовна лінія повинна бути такою, наскільки це можливо. Щоб закріпити шви між ванною та стіною, можна використовувати силіконовий герметик або шпаклівку, стійкий до води та підвищеної вологості.

Самоклеювальна ванна кімната плінтус

“Selfclock” вже містить герметик, а силікон, який в кінцевому підсумку забезпечує необхідне ущільнення, але можна приклеювати його лише на рівній поверхні. Самоклеювальний прикордонний тип підходить для пейзажів та ущільнення підлоги, але не витримує постійної вологості, вона починає оселитися, якщо він приклеєний до шва між плитками та ванною кімнатою.

Посуньте його в знімних місцях, то буде проблематично, тому не рекомендується використовувати самоклеючий плінтус у рулонах.

Порада! Якщо самоклеючий кордон був заздалегідь куплений, його можна очистити від клею та м’якої основи за допомогою ножа та білого духу, а потім клей за аналогією з пластиковим кутом.

У цій статті ми хотіли б звернути більше уваги на інший варіант, а самоклеючий плінтус на нашу думку, рішення є дуже суперечливим або для тимчасових потреб.

Як вибрати клей

Вам потрібно підібрати прозорий клей, тому що під час роботи він виконує краї. Якщо це прозорий, після того, як він висихає, не буде видно.

При виборі клею, також варто враховувати поверхню ванни. Для акрилу сполуки зв’язані пластику. Для металевих поверхонь може знадобитися ще один варіант.

Залишки клею очищаються після його сушіння. Це може бути виконане механічним варіантом, або з хорошим розчинником. Якщо поверхня ванни не може бути піддана таким процедурам, наприклад, виготовлені з ПВХ, можна видалити залишки клею після його відвердження. Це виконується за допомогою ганчірки, SIRP кричала білим.

Пластмасовий кордон

Ванні кімнати для пластику є найбільш поширеним збентеженням суглоба, оскільки термін служби під час високоякісного кладу становить 3-4 роки. Вони мають низьку вартість, легко встановити та відрізняються у великій кількості видів. На сьогоднішній день існує два типи кордонів для зовнішнього та внутрішнього укладання. Куточки для відкритого кладки встановлюються на вершині суглоба з вже встановленою плиткою. Внутрішні моделі встановлюються перед обличчям, після чого встановлення плитки.

До відома. Перш ніж придбати кордон для ванни під плиткою, майте на увазі, що термін служби цього продукту недовго, і якщо треба замінити його, вам доведеться розібратися рядок плиток та кут.

Якщо ви виберете внутрішній кут між ванною кімнатою та плиткою, ця процедура є досить складною і трудомісткою, і краще запросити кваліфікованих працівників, щоб реалізувати його краще. Якщо у вас є верхній кут, то процес встановлення максимально простий, наскільки це можливо:

 • Перш за все, вам потрібно вирізати кут за розміром і прикріпити до майбутніх місць установки для точного придатності;
 • Потім, не видаляючи кут, приклеюйте монтажну стрічку на верхній край бордюру до плитки, щоб не забарвлювати його герметиком або піною;
 • Перед тим, як приклеїти кут на ванну, відріжте кутові сполуки під кутом 45 градусів.

До відома. Якщо ви сумніваєтеся, що ви можете зробити прекрасні кутові суглоби, краще купити готові кутові модулі заздалегідь, це значно спростити роботу.

 • Готуйте поверхню, очистіть від пилу та жиру. Для чищення ви можете використовувати алкоголь або білий дух. Висушити сцену перехрестя.
 • Якщо розрив занадто великий, то перед склеюванням кордону на ванну закрийте його з монтажною піною.
 • Для надійного склеювання краще використовувати рідкі нігті, а після встановлення всіх елементів, щоб здійснити додаткове ущільнення суглобів за допомогою силікону.

Це може припустити, що встановлений кут у ванній кімнаті. Наприкінці ущільнення, зніміть жирну стрічку і дайте час висушити 12-24 години.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS