Статті

Як закріпити підвалу під будинком

Ізоляція від вологи та температури падає

Копати підвалу або підвал з власними руками – це половина. Головне – це правильно виділити його від проникнення вологи. Тому що це вологість, яка є головним ворогом при зберіганні свіжих овочів та фруктів.

 • Перший етап створення гідроізоляції підвалу з власними руками – покриття зовнішніх стін кімнати з спеціальними композиціями на основі бітумної мастики. Варто зазначити, що необхідно, щоб покрити стіну в 2-3 шарах послідовно.
 • На другому етапі стінка підвалу повинна бути відокремлена шаром будь-якого прокатного водонепроникного. В принципі, традиційний регтероїд також підходить. Він склеєний безпосередньо на мастику шляхом нагрівання матеріалу. Рулони повинні бути закладені.
 • Законований перекриття також необхідний для ізоляції, оскільки вологість осаду може проникати його всередину. Рекомендується використовувати щільний поліетилен. Особа в цьому випадку, потрібно покрити не тільки стелю – дуже добре, якщо воно знижується на стінах підвалу. Так що матеріал залишається на місці під час експлуатації, ви можете використовувати будь-який кріплення.
 • Ізолят також рекомендований вентиляційні труби (особливо верхня частина з них). Гідроізоляційний матеріал тут обертається навколо труби, надійно фіксується, і всі отримані тріщини збентежені мастикою.

Порівняльна схема зовнішніх та внутрішніх попереджувальних стін зберігання.

Як правило, на підвальному пристрої відбудуться кілька тижнів (якщо основа бетон, то необхідне додатковий час для солоного розчину). З усіма роботами ви можете впоратися з власними руками, однак, рекомендується запросити 2-3 партнерів, що обов’язково потребує принаймні на стадії копання ями.

Не забувайте також про теплоізоляцію приміщення. Найкраще зробити це зовні, тому що там буде багато разів більш ефективних. Можна використовувати декілька теплоізоляційних матеріалів (наприклад, розширений полістирол з зовнішньої та мінеральної вовни всередині). У той же час правильне рішення буде укладанням бар’єрної мембрани з внутрішньої частини стіни.

Особливу увагу слід приділяти кришці підвалу – вона повинна бути щільно прилягаю до перекриття. Найкраще зробити невеликий тамбур з двома кришками. Тоді буде забезпечена хороша теплоізоляція. Цей параметр є актуальним, коли введення пристрою в підвалу є актуальним, оскільки досить важко зробити подвійне вхід через стелю.

Підвал

З детальним розглядом стає очевидним, що підвал у багатьох відношеннях відрізняється від першого поверху. Однак висота підвалу повинна бути не менше 180 см. Щоправда, ви можете задовольнити величезну кількість будинків, де підвал значно нижче, ніж людський ріст, але, тим не менше, він не використовується для технічних потреб.

Здоровий! Підвал зазвичай використовується для зберігання речей, тоді як на першому поверсі є більш функціональним.

Крім того, підвал можна відрізнити за допомогою сипучих напів або інших покриттів. Як правило, конкретна стяжка не встановлена ​​в підвалах. Зазвичай обмежується піщано-гравійною сумішшю або залишають землю. Стіни цієї кімнати також є частиною фундаменту, яка повинна бути більш розкритою. Але крім того, вам потрібно обладнати додаткові структури, які розповсюдять навантаження від самого будинку. Крім того, підвал також має стелю, яка розділяє цю кімнату і перший або перший підлогу.

Якщо ми говоримо про Windows, вони рідко встановлені в підвалі. Технічно складно організувати їх, оскільки кімната помітно глибше, ніж основа.

Якщо на першому поверсі можна проводити сходи, яка також використовується для першої, другої та інших підлог, то окрема двері (або люк) та сходів зазвичай встановлюються для підвалу. Вентиляція кімнати здійснюється з виходом на даху.

При встановленні підвалу важливо приділяти більше уваги до гідроізоляції (як зовнішній, так і внутрішній). Через відсутність повного підлоги ризик проникнення підземних вод збільшується.

Плюси та мінуси підвалу

Якщо ми говоримо про основні переваги, варто виділити декілька:

 • Постійна температура зберігається в підвалі, відмінності трапляються набагато рідше, ніж на першому поверсі.
 • Підвал не вимагає додаткових витрат на електроенергію на опалення в зимовий час та охолодження події.
 • Підвал може бути перетворений на підвар або технічний поверх.
 • У підвалі вікна не встановлені, тому немає необхідного освітлення. Також влітку неможливо вентилювати кімнату, що вимагає більш серйозної системи вентиляції. Доведеться організувати штучне освітлення, яке буде включати людину, спускаючись до темної кімнати.
 • Якщо підвальний підлошок є лише сильний матеріал, без належної гідроізоляції, тобто можливості затоплення.

Як ізолювати підвал з підземних вод

Підвал потребує високоякісної гідроізоляційної та дренажної організації. Якщо волога трохи, а підземні води знижується глибоко, допомагаючи в боротьбі з затопленням може створювати яму.

Розташування ями

Легко зробити це самостійно. У середині кімнати кубічна яма створюється приблизно 1 кубічний метр в обсязі. У своєму центрі зробіть перемішування і покласти відро з нержавіючої сталі. Грунт навколо нього trambet. Дизайн складається з цегли, узгодження роблять шар цементного розчину в 2 см і покладіть решітку з залізних стрижнів. Відстань між останнім має бути таким, щоб вода може бути припаяна з насоса. У яму з траншеї та макету плиток для утворення стічних вод.

Дренаж для дренажу

Дренажна система підвалу є найбільш ефективним інструментом для збереження підвалу від подальшого затоплення. Почистити підвал під будинком з водою, може тільки після того, як мріяли та дренажні пристрої. Є кілька способів організувати його:

 • Зігрітий – добре підходить для будинків, обладнаних підвалами, вимикається після створення фундаменту;
 • Пластика – організована при копанні ями під будівлю;
 • Метод з хребтом траншей по стінках підходить для вже експлуатації будівлі.

При виборі останнього методу ви повинні пам’ятати, що глибина канави повинна бути 0,5 м, більшою, ніж у фундаменту, а ширина становить близько 120 см. На чотирьох сторонах його, є крани з довжиною близько 5 м, на кінцях яких створюються поглиблення. На дні канави розміщуються геотекстиль, а на ній монтується дренажне гофрування. 7 м встановлено свердловини. Після встановлення трубки канал покритий RUBBANK, а 0,1 м до основи будинку – пісок, а поверх великої щебеню. Останні потікає бетонну суміш.

Пост підвалу найкраще зробити для виробництва добре висушеної глини. Підходить для цієї мети також річковий пісок і подрібнений камінь. Іноді розбита цегла використовується як один з компонентів засипу.

Я засинаю підвал з піщаним днем ​​2. # 13.один. Реконструкція старого будинку

Якщо використовується річковий пісок, перші кілька сезонів доведеться її заливати, тому що під дією вологи він схильний бачити. Цей варіант хороший, якщо дерев’яні підлоги без конкретних стяжків обладнані в підвалі, а вода проникає в неї не надто великі обсяги (до 0,3 м над підлогою). Якщо підвал затоплений під стелею, це не варто піщано. Краще підходять комбінація зламаної цегли з подрібненим каменем або піском. Ці матеріали закладені, чергуються шари. У той же час слід зламати цеглу.

Гідроізоляція

Проникнення гідроізоляції є найбільш надійним способом захисту від підземних вод. Приміщення повинні бути гідрозувальні зовні та всередині. Перше завдання можна вирішити за допомогою двох типів матеріалів – прокату та покриття. Повністю використовуйте їх комбінацію: спочатку вони застосовуються до мастики, а потім у кількох шарах спіймаються з дизайном прокату матеріалу.

Всередині приміщення використовуються просочення, нанесені безпосередньо до бетону. Краще вибирати сполуки з проникаючими властивостями.

Іноді після такого лікування стінка оштукатується, використовуючи металеву сітку.

Як позбутися від води в підвалі

Майже кожна сім’я має підвал або підвал. Він обладнаний або під будинком (якщо це приватна власність), або в гаражі (якщо ви живете в квартирі).

READ  Кріплення для боксерської сумки на стелі

Часті випадки, коли після сильного дощу або весняного плавлення у вас є проблеми. В підвалі з’являється вогкість, і навіть вода. Дуже “допомога” у цьому випадку і підземні води, якщо вони запускають дрібні.

Чотири способи зробити підвал сухий

Зверніть увагу, що перед тим, як почати застосувати одну з технологій керування водними ресурсами, описаними нижче, чітко зрозуміти, яка причина її появи в підвалі. Кожен із способів ефективний так чи інакше. Так спочатку коротко про все.

Перший метод. Необхідно копати фундамент будинку або гараж навколо периметру до всіх його глибин, щоб видалити воду з нього. Цей метод є найбільш надійним, але також найбільш трудомістким. Побудовану дренажну систему дозволить видалити воду з фундаменту та скинути його за межами сайту.

Другий спосіб. Цей метод не настільки ефективний, але також вимагає великої сили. На відміну від першого, з цим методом дренажна система оснащена самим підвалом. Це необхідно всередині підвалу навколо периметру, щоб вирізати так званий технологічний жолобок. В одному місці слід витягнути, що буде виконувати функцію свердловини

Вся вода тече через канавки, які потім повинні бути викачувати з використанням дренажного насоса. Підлога підвалу покрита дренажним лезом, що має повітряний шар. Технологія цього методу полягає в тому, що лише фахівці зможуть справитися з ним.

Третій шлях. Ви проводили гідроізоляцію вашого підвалу, але деякий час пізніше вологів почав знову з’явитися. У цьому випадку технологія ін’єкції, яка полягає в наступному.

Вам потрібно (знову по всьому периметру) кожні 20 см. Свердла, де стіни підключені до підлоги. У цих отворах вводять світильники, називаються пакувальники, через які, за допомогою потужного насоса або спеціальний гель, використовуючи потужний насос. Звертаючись до вологи, гель та смоли збільшення кількості тридцяти часів і заповнити всі доступні отвори, шви, порожнечі та тріщини.

Четверта мода. У випадку, коли багато конденсату збирається в підвалі, потрібно застосувати тонкий шар гуми до всієї поверхні (підлоги, стелі, стін), що складається з двох або трьох компонентів. Ця операція виконується або вручну, або з розпилювачем. У другому випадку шар буде спати більш рівномірно. І ще один незамінний стан: перед нанесенням гуми, поверхня повинна бути висушена.

Тепер ми звертаємось до більш детальної характеристики кожного методу.

Втрачений на відкритому повітрі дренаж

Відомо, що водний елемент непереможний, але ви можете змінити напрямок його дії. Це ви і робити, коли ви застосовуєте перший шлях. Відкритий дренаж. Ідея полягає в тому, що підземні води, які знищують фундамент вашої структури і потрапляють у підвал, відправити на бік, протилежну до місця вашого будівництва.

Що стосується всіх, коли дренажна система підвалу побудована разом з фундаментом. Однак існує ряд об’єктивних і суб’єктивних причин, чому це не було зроблено. Тоді ви повинні вдатися до першого способу зробити підвал сухий.

Якщо вам потрібно “зберегти” підвал, обладнаний в гаражі, спочатку потрібно викопати траншею шириною 40 см навколо периметру. Його глибина повинна бути 40 см більший рівень підлоги підлоги. Кожні дві метри скляні зроблені, глибина якої може досягати декількох метрів. Все залежить від того, наскільки далеко від поверхні є так званий материковий пісок.

Дренажна трубка з пластику та загорнутого геотекстилу вставляється в кожну лунку. Так що в ньому грунт і подрібнений камінь не з’являються, він покритий неглибокою металевою решіткою. Потім покладіть геотекстиль у траншею таким чином, щоб вони могли бути загорнуті у верхній частині гравію або подрібнений камінь. Цей матеріал запобігає появі IL в траншеї.

Врешті-решт, ви отримаєте дренажну трубку діаметром 40 см. Після цього ви можете плавати траншею піску, і вам потрібно зробити це в декількох техніках. Кожна частина ґрунту хороша, щоб згодом уникнути відправлення.

Цікавий той факт, що материкові піски так багато, і вони настільки проникними, що може поглинати будь-яку кількість води. Таким чином, ви позбудетеся води від уходження не тільки в підвалі, але і до фундаменту.

Материкові піски. Це шар у землі, який несе питну воду в свердловинах та артезіанських свердловинах. Тому не потрібно поглиблювати дренажні труби сильно в них, і навіть більше, щоб підключити систему, побудовану вами з каналізації. Це небезпечно, що ви можете отруїти джерела питної води в радіусі десятків кілометрів.

Зверніть увагу, що ця система більш підходить для окремо побудовані гаражі з підвалами. Якщо підвал знаходиться під будинком, то вам доведеться копати траншею та встановити дренажну систему по всьому периметру структури. І це дуже багато часу і дорого. Для цього випадку є другий шлях. Внутрішній дренаж.

Внутрішній дренаж. Другий спосіб зробити підвал сухий

Цей метод ідеально підходить, якщо підвал. Це напівфабрикат або великий номер під гаражем.

Схематично цей тип дренажу являє собою трубопровідну систему, розташовану навколо периметру сушильної кімнати і пов’язана між собою. У системі працює вода в підвалі. Дренажна труба. Дрена. має багато отворів як навколо кола, так і в довжину. Діаметр їх коливається в діапазоні 1,5-5 мм.

У будь-якому будівельному магазині ви можете знайти дреран на будь-який смак. Незвичайні, маючи ребра, які дають їм жорсткість, гофровані. І діаметр вони різні. від п’яти до двадцяти сантиметрів. Для тих, хто необхідний, оптимальні труби вважаються оптимальними, діаметр якого становить 110 мм.

Робота над розташуванням внутрішнього дренажу може бути виконана після виготовлених поверхів. Але краще це зробити, перш ніж вони поклали. Інакше їм доведеться відкриватися.

Схема укладання внутрішнього дренажу виглядає так. Якщо установка здійснюється в приміщенні з мебльованими підлогами, вони спочатку потрібно відкрити. Тоді необхідно витягнути траншею глибини 40 по всьому периметру. 50 см.

На прохолодному дні шар гравію або щебену товщиною 15-20 см товщиною. Він покласти на нього під схилом, який повинен бути 3 мм для кожного метра. Для кращої прохідності води в стоку, подрібнення розміром від п’яти до двадцяти міліметрів. Drenu, наповнений щебенем, загорнутий у геотекстиль і заснув з піском.

У найнижчій частині підвалу виривається добре, де вода буде випукуватися на трубах. Стіни добре потребують бетону. Ви можете купити збірні промислові у готовій формі з такими параметрами:

Зроблені свердловини з полівінілхлориду (ПВХ), що забезпечує їм легкість і силу. Дренажний насос встановлюється в свердловині, який з нього накачує воду. Схема роботи полягає в наступному: насос обладнаний поплавкою, який піднімається, як добре заповнює.

Після досягнення певного рівня води, контакти початкового блоку закриті, двигун включається, а насос, вбудований у насос, починає насос води. Коли він досягає найнижчого критичного рівня, контакти відключені, а двигун вимикається. Вартість такого насоса. 80-300 доларів.

Для того, щоб насос води в певний місцезнаходження поза межами ділянки, з насосом, встановленими знімним шлангом або системою труб, встановлених у стаціонарному вигляді.

Рішення підвалів з використанням еластомерної емульсії

Якщо ви все ще хочете зберегти свій підвал або підвал від проникнення води та утворення конденсату, ви повинні вдаватися до довідки рідкого каучуку. Шляхом хімічного складу, це елюстомерна емульсія з модифікованих похідних масла з додаванням полімерів і має воду.

Він застосовується до поверхні в холодному стані шляхом розпилення. У той же час миттєво створює бездоганна пружна монолітна плівкова мембрана на поверхні, покритої поверхні, товщиною якої. 1-3 мм.

Ця мембрана стійке до температурних крапель, хімічних та механічних ефектів, до впливу озону, органічних добрив, морської води, ультрафіолетових променів та інших агресивних речовин та середовища. Фізико-хімічні властивості плівки дозволяють з тим самим ефектом обробляти будь-які будівельні матеріали, чи камінь, бетон, шлаковий блок, метал, пластик, дерево та ін.

Абсолютно не пропускає ніяких пар чи газу або води. Підтримує температуру від 90 ° С.60 ° С. Може зберігати перелічені властивості протягом 50 років. Рідкий каучук також може бути використаний на відкритому повітрі, наприклад, для обробки фундаменту як водонепроникний.

READ  Як самому зробити клей для плитки

Необхідна сума для обробки певної площі поверхні в чотири рази менше, ніж для обробки тієї ж області з прокату полімерними водонепрофасорами. Це коштує дешевше, але служить в 5-10 разів довше.

Ви можете застосовувати рідку гуму на поверхні будь-якої конфігурації, в будь-якому положенні та напрямку (горизонтальна, вертикальна). Ви можете зробити це не тільки шляхом розпилення, але і вручну за допомогою ролика або щітки. Просто споживання матеріалу буде більшим, і досягти рівномірного застосування складніше.

Ви можете застосовувати рідку гуму на сухому чистою поверхнею. Оскільки цей матеріал також має антикорозійні властивості, він також може бути використаний для захисту від появи іржі на металевих поверхнях у вашому домі.

Перед початком поверхні поверхонь поверхонь з гідроізоляційним матеріалом вони повинні бути очищені і сухі.

Почніть з повного звільнення підвалу з усього, що знаходиться там. Візьміть всі банки, полиці, піддони, стелажі. Обережно видаляйте навіть найменший смітник. При очищенні закінчується, запустіть сушильну кімнату. Через пару днів він повинен бути наповнений природним шляхом, потім перейти до прискореного сушіння. Це особливо актуальне восени і зимовий період.

Ви можете зробити мангалу з старого металевого відро, перемикання вогню в ньому і покласти в середину кімнати. Підтримуйте вогню на деякий час. Гаряче повітря, створене ним, має властивість швидко видатну з застійної вологи. Завдяки цьому стіни активно покращують. Плюс, дим від імпровізованого вогню вбиває комах і руйнує спори цвілі.

Сушені та очищені стіни, стеля та підлога готові до гідроізоляції. Перед входом до підвальних полиць, стелажів і т.Р., Ретельно мийте і очистіть їх. Не забувайте просочувати антисептиком.

Перейдіть до розділу: Ландшафтні матеріали та елементи поліпшення дренажні системи

Як позбутися від вогкості

Перш за все, всі літні мешканці стурбовані тим, як видалити вологість. Кілька надійних способів усунення вогнів у підвалі та підвалі, але для початку, слід дізнатись, що він викликає появу надмірної вологи. Для цього ретельно огляньте кімнату:

 • Якщо водяні краплі з’явилися на стінах і стелі. Причина полягає у порушенні вентиляції;
 • Калюжі на підлозі вказують на збільшення рівня підземних вод;
 • Краплі тільки на стінах, що натякають на відсутність гідрування підвалу.

Тепер розглянемо більш детально, як усунути кожну причину.

Як з’ясувати рівень підземних вод

Для тих, хто має котедж, або дитячу зону, проблема зберігання урожаю (див. Також зберігання в підвалі різних культур: як це зробити правильно) дуже важливо. Якщо це неможливо зберегти, то яка точка пролитого піт на ліжках?

Підвал або підвал стають єдиним виходом з ситуації. І якщо підпілля вашого будинку не адаптується для цієї мети, ви можете побудувати підвал, що стоїть окремо. Так:

 • Так що не було розчаровується сирі стіни та гнилі овочі, потрібно зрозуміти найважливіше питання: “Яка глибина підземних вод?”. Дізнайтеся це по-різному. Найбільш надійним методом є дослідницьке буріння, лише для отримання його не влітку або восени, але навесні. У цей час, після плавлення снігу, рівень підземних вод має максимальне значення.
 • Для цього вам знадобиться садова шкіра довга не менше двох метрів. Це стандартна глибина підвалу, і якщо грунт буде сухим на цьому знаку – вважаєте, що вам пощастило. Отже: Напишіть добре, і залиште його на день. Якщо вода близька, вона, безумовно, з’явиться у свердловині.
 • Ви залишитесь лише для того, щоб знизити довгий стрижень, а потім видалити, і виміряти відстань від землі до вологої лінії. Природно, стрижень потрібно попередньо покласти помічника сантиметра. Було б добре протягом декількох днів дотримуватися коливання рівня води в свердловині, і якщо воно не підніметься, ця марка може бути прийнята як основа.
 • При виборі місця для будівництва підвалу потрібно враховувати ландшафт сайту. Переваги краще породжувати, але найчастіше не існує спеціального вибору, і вам потрібно адаптуватися до існуючих умов. Обладнати підвал з високим рівнем підземних вод нелегко, і ви зрозумієте це, як тільки ви копаєте.

Точно так само, розвідка добре наповнена водою, проїхала через день. Щоб прокачувати його, вам знадобиться дренажний насос (див. Насоси для накачування підземних вод: що краще), але він не врятує ситуацію – вода знову прибуде і знову.

Що робити, як захистити підвалу з підземних вод? На цьому питанні ви знайдете відповідь у наступному розділі.

Розташування дренажу

Наявність вологи в землі є шкідливо для будь-якого матеріалу, який може бути використаний для побудови стін підвалу, навіть для бетону. Методи захисту бетону, звичайно, є, зрештою, будують дамби, гідроелектростанції, шлюзи.

Справа в тому, яка ціна питання – ви не зможете втекти монолітний саркофаг у саду:

 • Коли справа доходить до підвалу, кожен власник вважає за краще робити з невеликими засобами. Але побудувати підвал на високому рівні підземних вод, деякі витрати все ще повинні бути понесені. Дійсно, в такій ситуації вода не тільки всмоктується в дизайні, але також створює певний тиск, який поступово руйнує їх.
 • Вихідні дані: необхідно обладнати дренаж, і це може бути як зовнішній і внутрішній. Це система видалення води, що складається з дренажних труб або лотків, сукупної ємності та дренажу. Ви можете зробити це всіма своїми руками, купуючи недорогі пластикові контейнери та трубопроводи.

Зовнішній дренаж грунту

Загалом, дренажна система бажана мати на будь-яку вхідну територію. Врешті-решт, захист вимагає не тільки кліткового, але і решти будівель на ділянці, і, перш за все, будинок.

Навіть якщо корм є досить низьким, завжди існує ймовірність затоплення території внаслідок втрати великої кількості сезонних опадів.

 • Тільки ті власники, чиї сайти знаходяться на піщаних грунтах, можуть спокійно спати, і не вистачає природних резервуарів. Всі інші території знаходяться в зоні ризику, особливо ті, які розташовані біля підніжжя пагорба або косоїра, через яку воду тече після дощу. Глиняна грунт являє собою найбільшу проблему, оскільки вологість через це дуже повільно, і коли він перенасичений, він починає плавати.
 • Будівництво підвалу на високому рівні підземних вод вимагає їх зменшення, щонайменше 30-40 см нижче дна дна в’язання. Тому, перш ніж приступити до свого розвитку, спочатку потрібно покласти стік. Це атсетичні або полімерні гофровані труби, з частковим або повним перегоном.
 • Отвори в них можуть бути круглими або розщепленими, а їх кількість і розмір вибираються залежно від конкретної гідрогеологічної ситуації на сайті. Як і більшість труб, стікають довжину 6 метрів. У приватному будівництві, переважно використовуються варіанти поліпропілену та полівінілхлориду, діаметр 110 мм. Вони легені, достатньо гнучкі, і завершують різьбові муфти.
 • Покласти дренажні труби, спочатку потрібно розмістити контури ями, оцінюють кілочки в кутах, і розтягнути шпагат. Згідно з зовнішнім периметром контуру, 20-30 см нижче, або на рівні єдиного рівня основи майбутнього підвалу, ви повинні копати траншею шириною 40 см. Щоб уникнути виплавлення грунту, необхідно копати, щоб струм води йде до лопату.
 • Якщо вода прибуває досить інтенсивно, доведеться проводити відкриту воду, вдаючись до допомоги насоса. Але в той же час, головне, це не перестаратися з насосом, інакше грунт почне плавати, і встановити основу на це буде проблематично. Справа в тому, що найменші частинки виготовляються на поверхню води до поверхні, що накопичується на поверхні у вигляді вулканічної лави, а внутрішня структура грунту починає руйнуватися.
 • У гідрогеології це явище називається достатнім. Щоб уникнути проблем, перекачування підземних вод повинна бути зупинена на перших ознаках, інакше це також доведеться підвищити рівень. Стан підземних вод набагато простіше контролювати, якщо дренажний насос обладнаний автоматикою. Завдяки датчику рівня, він може бути налаштований таким чином, щоб перекачувати певну кількість води, вона буде вимикатися незалежно.
 • У готовій траншеї потрібно зробити подушку згорнутого піску, товщиною близько 20 см. На вершині, масштабний матеріал складається: подрібнений камінь, піщана гравійна суміш або глина. Так що вода в дренажній системі не зберігається, а самостінг потрапив у сукупну здатність, коли шар монтується, потрібно створити невеликий схил у своєму напрямку.
 • Між піщаними та гравійними шарами, вам потрібно покласти геотекстиль, з жирними полотками при 15-17 см. Він буде продовжувати захищати дренажні труби від наявності. Тоді ви можете монтувати трубопровід.
 • Якщо стоки мають часткове свиней (лише з одного боку), вони повинні покласти їх так, щоб отвори подивилися вниз. Тепер вони повинні бути недосконалими, щоб вихід з кола був у одному трубопроводі, видаляючи воду до накопичувальної здатності. На фото на вершині це чітко видно.
 • Далі, різьбові сполуки виконуються, геотекстиль гірше навколо труб, і ви можете перейти до резервної копії. Але, перш ніж вийти в траншею, перспективи, необхідно зробити такі дренажні шари, а також на нижній частині траншеї: піщана подушка, а потім гравій. Він залишається заснути тестери до вершини, а рампи.
READ  Як вибрати клейовий пістолет для рукоділля

Дренажна система призначатиме більшу частину вологи, не даючи йому можливість швидко витікати через конструкції фехтування, решта захисту призначаються до гідроізоляції підвалу.

Більш детально, як побудувати підвал, якщо підземні води закриваєте, ви дізнаєтеся далі, в ході нашої статті. Але спочатку запропонуйте вам другий спосіб організувати дренажну систему.

Внутрішній дренажний підвал

Не всі райони можуть похвалитися великою площею: саме те, що ви повинні шукати місце під підвалом, тому частина території візьме дренажну систему. І якщо сайт вже ландшафтний – все більше, власник не хоче розгортати швидку будівельну діяльність на ньому.

У цьому випадку є ще один вихід – це внутрішній дренажний пристрій:

 • Відразу ж скажіть, що цей метод не найкращий, у будь-якому випадку, для дому. Але для того, щоб побудувати підвал на високому рівні підземних вод, це цілком підходить. Якщо зовнішній дренаж знаходиться під фундаментом будівлі, і видаляє воду ще до того, як вона може проникати в підвалу, внутрішня система збирає воду, яка вже досягла його. Роботи з внутрішньої установки дренажного трубопроводу здійснюються паралельно з розташуванням основи.
 • Дран у парі в підлозі підвалу, а висота основи збільшується на 35-40 см. Якщо внутрішній дренаж надається на етапі будівництва, то ця відстань просто необхідно додати до висоти стін. Власне, різниця між цими двома способами знаходиться лише в місці розташування труб.
 • У цьому випадку вони укладаються не на зовнішньому периметрі, але встановлюються на базі в приміщенні. Послідовність роботи над їх укладанням, тоді як вона особливо не відрізняється: піщана подушка, геотекстиль, кераміт. Якщо ви використовуєте гравій, то промитий – так, щоб бруд не забив очищення в трубах.
 • Коли основа знаходиться під трубою, необхідно забезпечити невелику упередження до свердловини. Система також збільшується, а вода тече в національну команду, яка знаходиться на зовнішній стороні підвалу. Накопичувальний резервуар може бути зроблений на свій розсуд: навіть бетон, хоча пластик. Останній варіант значно знижує трудові та матеріальні витрати на дренаж.
 • Всередині добре встановіть насос з поплавковим датчиком. Як тільки контейнер заповнюється до певного рівня, він автоматично включиться і насолоджується водою або в дренаж, добре розташоване за межами ділянки, з якої вода знову поглинена в землю, або в каналізацію.

З тісним розташуванням підземних вод, зовнішнього та внутрішнього дренажу можна поєднувати. Це дуже актуальне, коли з занадто інтенсивним приплив води, наприклад, під час повені, кільцева дренажна система не справляється з його обов’язками, а затоплення підвалу відбувається з іншого боку.

Ось чому ми радимо: перед створенням підвалу на підземних водах, необхідно ретельно вивчити гідрогеологічну ситуацію у цій галузі.

Окрема будівля

Такий підвал може бути наземним, проковтнутим і підземним (див. малюнок 1). Незважаючи на досить значні відмінності у будівництві кожного варіанту, структура підвалу сама не відрізняється спеціальним сортом, тому складна ізоляція всіх поверхонь підходить для всіх будівель, через які втрати тепла (стеля, стіни, підлога, двері і t. D.).

Підвал на сайті

У деяких випадках необхідно враховувати ризик затоплення підвалу. Тут ми використовуємо технологію ізоляції, яка схожа на потепління стін підвалу. У цьому випадку ми звільняємо частину зовнішньої стінки з ґрунту, обробляється ним будь-яким гідроізоляційним розчином (наприклад, мастику) або брова. Потім покладена ізоляція або пінополіуретанова піна. Для такого підвалу, звичайно обладнана дренажна система.

Найбільш уразлива стеля з точки зору температурного режиму, ізольована у двох шарах матеріалу товщиною 100 мм. Верхня частина підвалу засинає з шаром родючого грунту з висотою 100-150 мм, на якому можна буде вирощувати трав’янисті рослини, які захищають підвал від сонця і зміцнення його коренів.

Трава на даху підвалу захищає його від сонця і зміцнює коріння землі

І кілька слів про вентиляцію (див. Рисунок 2). Жодне потепління не допоможе створити оптимальні умови зберігання врожаю без правильної організованої системи вентиляції. У підвалі, як правило, встановлено дві повітряні канали. Перше – призначення постачання, другий – вихлопним (для повітряного доночного обладнання, труби ПВХ) використовуються діаметром 100 мм).

Настінний підвал з монолітного бетону з внутрішньою ізоляцією

Вентиляційні канали встановлюються на діагоналі приміщення для забезпечення ефективного повітряного обміну. У верхній частині труби постачання рекомендується встановити дрібну сітку з гризунів.

Вентиляція

Сам пристрій є найкращим гідроізоляцією, не збереже домашній овочевий магазин від наявності високої вологості за відсутності вентиляції. Одержаний конденсат має негативний вплив на овочі та фрукти, розташовані в коробках, сітках та контейнерах. Щоб позбутися від нього, вам доведеться правильно працювати за допомогою немовлят-вихлопної вентиляції підвалу, установка якої повинна бути приділена особливій увазі. Ознаки, які вентиляції не відповідають вимогам:

Вентиляція монтується з двох частин труб, поміщених у протилежних куточках підвалу. Один з них, вихлоп, встановлений під стелею, а інший, вхідний, у половину метра від підлоги. Обидва труби повинні виходити на один і той же рівень, але допускається, що верхня частина постачання труби нижче.

Для примусової вентиляції у вихлопній трубі встановлено електричний вентилятор. Крім того, видалення непотрібної вологи допомагає понаднормовій вапній, відро, з яким покласти в один з кутів структури.

Підвал під будинком дуже зручний в експлуатації і радує своїх власників у зимовий сезон. На численних фотографіях, викладених в Інтернеті, ви можете побачити відмінних зразків такої кімнати. Але для її належного функціонування слід виконувати ряд вимог, включаючи пристрій для надійної гідроізоляції та вентиляції. З правильним підходом це не надто складне завдання, тому не потрібно просто розміщувати овочі в підпіллі, це буде мудріше копати повноцінний підвал.

Чому підвал затоплений

Щоб позбутися від води, яка потонує підвал, вам потрібно з’ясувати причину її появи там. Копати рідину після усунення ключового фактора або паралельно з цим.

Підвал може бути затоплений з наступних причин:

 • Закрити грунтові води;
 • Накопичення опадів з поганою організацією рідини
 • Проникнення розплавленої води в поєднанні з відсутністю або низької якості дренажу та гідроізоляції;
 • прорив, розташований у приміщенні;
 • розтріскування основи структури (наприклад, через невідповідність технології будівництва);
 • Кластер конденсованої вологи за відсутності вентиляції.

Якщо в кімнаті виявлено надлишок вологи, він повинен бути видалений доступним та усунути причину накопичення рідини. Після цього ви можете перейти до подій, що перешкоджають таким інциденлям у майбутньому.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS