Стіні

Як закріпити паспор у бетонній стіні

Крок 1. Помістіть місце установки маринованого. Під час ремонту сучасних квартир, це звичайне встановлення відділень на висоті 30 см від підлоги, а перемикачі знаходяться на висоті 90 см. Але в той же час найважливіший фактор для вибору місця встановлення маринг є зручність.

Крок 2. Свердлити отвір у стіні. Це зручно і швидко, щоб зробити дірку під PEAVERN, це можливо за допомогою перауратора та спеціальної коронки для ударного буріння.

Я використав корону “практику” діаметром 68 мм, який призначений для роботи на бетоні, цегли та камінь:

Крок 3. Після того, як отвір у стіні готовий спробувати навпаки і переконатися, що глибина відкриття відповідає довжині конверсії. Тоді ви повинні розірвати одну з шапки марення і пропустити електричний кабель. Пристрій кабелю для кабелю повинен бути виконаний перед закріпленням перетворення.

Крок 4. Дискрекредитували стіни ніші під витонченими. Для цього ми знімаємо бетонний пил за допомогою щітки або щітки, а стіни ніші просочуються акриловим грунтом, а коли недостатньо з водою.

Крок 5. При встановленні підводних човнів у бетону або цегли, питання часто виникає: “За допомогою того, що виправити конверсію?”. Найбільш надійним і доступним способом є використання будівельного гіпсу – алабастра або гіпсові суміші (шлаблі та штукатури).

Я зафіксував опозицію за допомогою універсальної шпаклівки Knauf Fugen. Перевага полягає в тому, що цей матеріал широко використовується в обробці приміщень, так що якщо ви були відремонтовані, швидше за все, у вас є, а також гіпс shtackeling досить швидко схоплює і надійно фіксує peaver.

У пластичному відрі, необхідно замінити невелику кількість заміни гіпсу, приблизно 100 грамів на 1 перетворення. Потім, поклавши гумову рукавичку, обгортаємо стіни ніші і голова. Ми встановили протилежне в ніші і вирівнюємо це, зачекайте, поки суміш не замерзає.

Як за 2 хвилини встановіть PEAVER. Секрети установки селян у отвір

На цьому, завершена установка PEAVERING в бетонній стіні. Про те, як встановити конверсію в гіпсокартон можна знайти тут.

Як надійно закріпити конверсію, щоб він не випав?

У кожній другій квартирі є торгові точки, вільно сидячи в стіні. Зіткнувшись з необхідністю закріпити першотравку після переходу до нового будинку або, якщо розетка починає випадати з стіни після довгого сервісу. Ми зрозуміємо, як виконати ремонт, використовуючи перетворення з пластику або металу. Також розглянемо нюанси установки розеток у стінках з різних матеріалів (бетону, газобетону, цеглу, гіпсокартону).

Щоб зрозуміти, як виправити розкривну розетку, ви повинні спочатку звернути увагу, вона висить самостійно або разом з протилежним. Це два різних несправностей і усуньте їх кожен повинен.

Правильно встановлений гніздо встановлюється відповідно до конкретної технології, і якщо один з кроків неправильно робить його неправильно або здійснювати непридатні матеріали, це, можливо, може бути, що робота повинна бути перероблена.

READ  Вам потрібно покласти стіни після штукатурки

Помилки можуть бути на наступних етапах установки:

 • Отвору пробурено в стіні, яка повинна бути трохи більшою, ніж зовнішній діаметр партнера – для того, щоб газнути або цемент, який буде використовуватися між ними. Є випадки, коли PEAVERNIE виходить у стіну, і враження було створено, що він міцно оселився. Остаточна установка була виконана, але через деякий час весь дизайн виймав з стіни, тому що всі зчеплення зберігалися в декількох пунктах.
 • Внутрішня поверхня отвору покрита розчинцем, і вводиться до нього peneter. Якщо є невелика шпаклівка, вона не закладена навколо всієї зони контакту або просто приготованого поганого рішення, то кріплення повернеться.
 • Встановлення внутрішніх розеток. Ця конструкція зберігається всередині через розсувні вуса, які натискають болтами. Відповідно, якщо болти або кріплення погано обертаються, вони ковзають уздовж внутрішньої поверхні PEAVERN, вся розетка незабаром починає тусуватися і випадає.
 • Встановлення зовнішньої, видимої частини виходу. Найчастіше цей етап установки не може вплинути на його випадок у майбутньому, але іноді буває, що внутрішня частина встановлюється не промивається до стіни, але трохи глибше. У цьому випадку, коли скручені кріпильні болти, внутрішня частина буде рухатися в занурені або зміщується.

Приклад правильної установки підсмажників у цьому

І ось ми дивимося, як встановити розетки в протилежному:

Коли внутрішня розетка стіни випадає, основною причиною видно негайно – випадання конверсії або поганого зачеплення кріплення вуса. В обох випадках існують нюанси, які необхідно враховувати при усуненні усунення.

Прихована проводка в дерев’яному будинку

Це дуже дорого задоволення. Незважаючи на те, що йому не потрібне пероратор, але витрати на оплату праці багато разів більше, тому що відповідно до вимог PUE, весь дріт, встановлений будь-де і за будь-яких обставин, не повинен контактувати з деревом.

Звичайні погляди підводних виробів тут не підходять – ПВХ ідеально горять і у випадку короткого замикання, ймовірність вогню при їх використанні дуже висока. Немає сумнівів Які селяни будуть кращими або гіршими – ви можете доставити виключно залізо, товщина стін, з яких може тримати дугу з короткого замикання всередині корпусу.

З тієї ж причини дроти в такій проводці повинні бути закладені в залізну трубку, і всі її суглоби з підводні повинні бути ретельно запечатані. Вся шосе обов’язково обгрунтована, тому на кінцях труб, які сходяться у занурюванні, додатково зварюють монтажний болт для заземлюючого дроту.

На підставі цього існує лише один спосіб встановити тонкий, не перетворивши його на повільну рухову бомбу – виконувати всі вимоги до PUE:

 • Для перетворення, свердла та бурові дрилі потрібна отвір
 • Якщо ви хочете зробити додатковий захист, нижня частина отвору закладена азбестом.
 • Дріт і частина подачі труби Труба буде запущена в Peneter, яка з’єднана з організмом, яке, у свою чергу, мошер загвинчується до стінки гвинтами.

Це, здавалося, є простою послідовністю дій, повинна бути виконана з усіма можливими доглядами, тому що пожежна безпека будинку залежить від.

У цьому відео показано встановлення підморгоників у стінку журналу:

Як встановити селянина в бетонну стіну

При встановленні прихованої електричної проводки в будинку або квартирі неможливо обійтися без такого елемента, як паспор. Подротр служить для монтування електричних розеток, вимикачів, регуляторів, термостатів та подібного обладнання.

Найбільш поширеними – 55-68 мм діаметр і глибина від 40 до 60 мм, які мають круглий поперечний переріз.

READ  Як швидко видалити вапна з стін

Проста конвергенція для бетонної стіни

OUTMERS для бетону та цегли, на відміну від PEARBITS для гіпсокартону, не мають ніг-затискачів:

Відмінності перетворення для бетону та для гіпсокартону

У цій статті ми будемо крок за кроком, розглянемо процес встановлення перетворення в бетонну стіну.

Для різання отворів або ніш для селян у цегляній стіні, недорога корона – найкращий варіант. Цегла дуже м’який матеріал, у порівнянні з бетоном або титаном. Малоймовірно, що вам потрібно встановити розетку в стіні титану. Навряд чи у вас є стіна титану в квартирі. Але бетон цілком ймовірно. Для свердління отворів для пілкерів у бетоні вам знадобиться дуже хороша корона і хороший Peuorator, мінімум з активною системою для захисту. В іншому випадку ви дуже ризикуєте, володіючи недорогим, але потужний китайський Peuorator, витягує щітку. Це можливо, якщо корона знімає бетону. І сила періодиста в 950-1200 Вт. надасть вам візит до травматолога. Макет однієї сили просто не справляється з завданням.

Ви можете, звичайно, купити корону тисячі на 5-6. І партнер, тисячі на тридцять. Свердлити пару отворів, розбийте зуби і проклинайте годину, коли ви вирішите на цих покупок. Але якщо вам потрібно встановити всі 10-12 підморгоників, це легше і дешевше використовувати звичайний Peuorator коричневий і долоп для нього. І немає необхідності купувати дорогий Peuorator, що ви вразили у валах на трубку.

По-перше, вивчити підводувачі для установки бетону або цегли. Вони не мають суттєвих відмінностей. В принципі, для однієї розетки або перемикання, ви можете купити абсолютно будь-який конвергентний. Якщо вам потрібно встановити декілька розеток у рядку, краще купувати моделі, які підключаються до нескінченного числа конверсії. Ви також можете знайти готові подвійні, потрійні та чотирикутні. Їх дизайн є жорсткішим, ніж підключення до ланцюга. Гора до стіни вони простіше через їх жорсткість збереження площини, але вони більше, ніж кілька разів більше. Загалом, вибір є вашим. Я покажу на прикладі дешевих підводних човнів.

Встановлення конвертера

Насправді, необхідно просто уявити, що педанти в стіні, але робити це так, щоб встановлене пластикове скло до верхньої частини була закрита її поверхнею.

Цемент або гіпсовий розчин готують, а шпатель блимається на внутрішній поверхні отриманих отворів. Тоді там вставляється penetper (до того, що він не повинен бути забутий розпочати дріт) і вирівняти. У той же час, певна кількість розчину викидається з стіни – бажано не очистити його негайно, але через кілька хвилин, коли він починає дотримуватися. Це залишається трохи до ялинки отриманого шва з шпателем і чекати, коли суміш повністю замерзає – залежно від використовуваного матеріалу, це займе з півгодини до дня.

Дізнайтеся більше про результати Montage, побачимо це

Монтаж (установка) Подротектанці (розетки) у бетонній стіні з власними руками крок за кроком інструкції

Електрична система в житловому або офісному просторі оснащена точками для підключення обладнання, які проводяться спеціальними підводниками. Є продукти, призначені для кріплення в легких гіпсокартових перегородках, або в підшипникових стінках з бетону. Безпека установки електричної розетки залежить від якості установки ланцюга.

Як зафіксувати розетку в новій конверсії з пластику?

Найбільш цивілізоване вирішення проблеми надійної установки розетки – встановлення в конверсії. Цей пристрій зовні нагадує чашку пластику з кріпленнями та складною внутрішньою поверхневою геометрією. Нові електричні пристрої надійно прикріплені до гвинтів до пластику, а сама чаша з розчином алебастри або гіпсу вставляється у стіну.

READ  Штукатурна стіна у ванній кімнаті під фарбуванням

Якщо PEAVERN вибирається та встановлено правильно, розпушування виходу в стіну після установки повністю виключається. Звичайно, це доведеться трохи приготувати для встановлення, готуючи земельну розетку, але можливість забути довгий час про будь-які проблеми з розеткою, всі незручності.

Як вибрати тонкий?

Багато в чому, кількість часу та зусиль, які доведеться витрачати на встановлення конверсії, залежить від правильності вибору продукту. Порівняйте два різновиди:

Індикатор для порівняннямерей для установки в повномасштабних стінках (бетону, цегли) підротималів для установки в порожнистих стінах (газобетон, гіпсокартон)
Діаметр зовні 68 мм 68 мм
Глибина внутрішня 40 мм або 45 мм 40 мм або 45 мм
Наявність кріплень на перетворення Відсутній Затискні ноги (2 шт.)

Ви також можете знайти універсальні підводники, які можуть бути розміщені як у стінках цегли, так і для гіпсокартону.

Якщо вам потрібно, щоб встановити два розетки поблизу, краще придбати подвійний блок травлення. Це забезпечить більшу жорсткість прикріплення, крім того, буде легше розглянути елементи меду відстані.

Як закріпити паспор у бетонній стіні?

Найпростіший варіант для бетонної стінки вставляється на рішення Alabaster. Для приготування албастрового “тіста” для кріплення, порошок, змішаного з водою, доки суміш не буде нагадувати послідовність товстої сметаної.

Через alabaster швидко – після розведення рішення, встановлення не більше 20 хвилин.

 • Усі порот пилу у стіні у стіні, невеликі фрагменти бетону. Нішеві стіни повинні зволожувати водою. Ще краще, якщо є грунтовка під alabaster, але якщо ні, ви можете обійтися без нього.
 • З правого боку, зніміть штепсель на отвори для введення дроту в опозицію.
 • Розчин змішується. Мала кількість наноситься на стінках ніші.
 • Подротинець з відповідним дротом, що натискають у стіну. Край повинен приїхати з фіксованим покриттям.
 • Залишки алебастри, стискаючи з стіни, розглядають шпатель.

Не видаляйте всі вилки від дротяних отворів відразу. Через додаткові отвори, алебастр “тісто” витікає в опозицію, яка ускладнить установку.

Після сушіння ви можете покласти сокет.

Установка в стінці цегли або іншого повномасштабного матеріалу здійснюється вздовж однієї схеми.

Як монтувати подожет у стіні гіпсокартону?

Якщо стіна виготовлена ​​з гіпсокартону або іншого сипучого матеріалу, монтаж конверсії буде ще простішим:

 • Вам потрібно видалити штекер.
 • Введіть дріт у чаші.
 • Вставте пластикове скло у стіну.
 • Затягніть гвинти. Вони котеїну затискають ноги, а Peavern надійно закріплений на місці.

Як виправити розетку у вже встановленому (або старим) PEAVER?

При встановленні нової розетки в старій підротності діє так:

 • Всередині коробки залишають близько 14 см дроту. Такий запас достатньо, щоб надійно прикріпити його до контактів.
 • Потім утворюють гладке згинання провідників, не дозволяючи їм бути перевантаженими.
 • Металеві рамки Rosettes Залучення гвинтів. У цьому випадку, використовуючи рівень будівництва, вони перевіряють, що верхній край кадру розташований суворо горизонтально.
 • Залишається покласти на декоративну підкладку. Установка була успішно завершена!

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS