Підлога

Як забрати колір підлоги

Table of Contents

Різноманітність дощок на виробничі матеріали

Від матеріалу, з якого випускається плінтус, його експлуатаційні характеристики та зовнішність залежать від. Виробники використовують різні натуральні та синтетичні типи матеріалів: деревина, деревні чіпси, ПВХ, поліуретан, камінь. Кожен з видів має свої переваги та особливості роботи.

Плінтус з дерева

Для підлоги, оснащеного паркетом або ламінатом, оптимальне рішення буде фенетом з дерева. Цей природний матеріал є безпечним, екологічним, і унікальний малюнок деревини органічно вписується в будь-який дизайн інтер’єру.

Вуд цінного дерева листяних порід може бути використана як сировина (дуб, вільха, бук, горіх), які відрізняються спеціальною силою, щоб носити. Цей дорогий тип продукту вибирається для розкішного паркету. Чим дешевший варіант – це плінтус хвойних порід, які не такі стійкі пошкодження. Дати респектабельний погляд на дерево сосни, шпон від цінних порід. Часто під шпоном приховано не сосну або ялина, але фанера.

У той же час дерев’яний плінтус за замовчуванням і недостатньо стійкий до пошкодження. Продукт з фанери в аспекті сили перемагає у масиві, але клей використовується у їх виробництві, що може бути небезпечним.

Зверніть увагу! При покупці фанери плінтусу зверніть увагу на його маркування, що відображає клейову композицію. Безпечний вважається FBA (альбумін-казеїновий склад) або Fc (карбамідний клей). Менш екологічний бакелітовий лак FB, та Фенолформальдегідний склад (FSF) небажаний для внутрішніх оздоблювальних робіт.

Дерев’яні плінтуси можуть бути зіпсовані з вологісних крапель, тому не застосовуються для установки у ванній кімнаті.

Монтаж дерев’яного продукту може бути здійснений на кліпах, гвинтах, рідких нігтях або на залізниці.

Плінтус від МДФ

Warfathering Plate з середовища щільності або скорочення МДФ виготовляється з деревної муки, змішаної з карбамідної смоли та меламіну та стиснутого. Переваги цих продуктів включають:

 • широкий спектр форм, текстур, кольорів;
 • низька ціна;
 • легкість різання, монтаж;
 • Універсальність: ви можете використовувати під паркетом, лінолеум, ви можете покрити фарбу.

Однак, Плінтус МДФ швидко потрапляють у незрозумілий вплив вологи. Так що встановіть їх краще в житловому приміщенні. Вони також нестабільні до фізичного впливу, тому не підходять для зон з великою кількістю травматичних факторів.

Цікаво: молодший брат МДФ – це LDF або дерев’яна пластина з низькою щільністю соснових волокон, евкаліпт, приклеєних еко-смол. За зовнішнім виглядом він не відрізняється від плінтуса з МДФ.

Монтаж рейків з LDF або MDF може бути зроблена за допомогою клею, обладнання, кліпів або рейків.

Плінтуси від пробки

Цей тип продукту виготовляється з пробкових чіпів, або імітують цінний матеріал у формі шпону на більш дешевий носій. Матеріал має переваги:

Однак цей матеріал легко пошкодити навіть трохи зусиль, він пропускає вологу та поєднується лише з певними стилями в інтер’єрі.

Плашки з пластику

Універсальний пластик, доступне, практичне використання матеріалу нового покоління. Основна відсутність ізоляції токсичних речовин при підвищеній температурі (вище 60C) та високе поглинання пилу.

Переваги ПВХ-дощок є дешевшою гнучкості, що робить їх доступними та прийнятними для нерівномірних стін. Відсутність крихкість цих продуктів. Нижні плінтуси виконані з полістиролу. Його переваги:

Полістирольні плінтуси не стійкі до ультрафіолету, а через 2 роки в сонячному можуть тріснути.

Важливий! Полістирольні вироби виділяють летючі сполуки протягом декількох місяців після виробництва. При покупці, необхідно звернути увагу на дату виробництва.

ПВХ та полістирольні плінтуси встановлюються на самонарізані гвинти, затискачі та рейки, а також клей. Пластмасовий вінований плінтус, а також планки для килимів, використовуються для громадських приміщень і додається до керівництва.

Планки з поліуретану

Поліуретановий матеріал, що має декілька переваг:

 • стійкий і сильний;
 • легка вага;
 • Стійкий до вологи;
 • Його поверхня готується до фарбування;
 • Є кілька типів: твердих і гнучких смуг.

Фарба для покриття Поліуретанова дошка повинна бути акриловою або латексною на водній основі, інакше підлоги руйнується.

Відсутність поліуретанових плінтусів поперечний і лінійний стиль, що призводить до появи слотів у ділянці суглобів, який повинен періодично обладнаний агрегатом.

Планки з дурополімеру

Цей інноваційний доступний матеріал використовується для виготовлення штукатурків та плінтусів. Вона відрізняється важкою вагою, більш щільною, тому важко скоротити. Різноманітність форм і профілів обмежена, а поверхня матеріалу приваблює пил. Однак пил та звичайний вигляд можна виправити фарбуванням.

 • Висока міцність і зносостійкість;
 • екологічність;
 • відсутність потреби в грунті та відкриття перед фарбуванням;
 • відсутність усадки;
 • Висока стійкість до форми та грибка.

Металевий плінтус

Металеві дошки можуть бути придатним розчином для зон з збільшенням зносу, але часто застосовуються як дизайн-рішення для доповнювального інтер’єру.

Звичайні металеві плінтуси несуть лише декоративну функцію, а металеві аркуші для гіпсокартону виконують потужність навантаження: вони приєднуються до стіни, а у поєднанні з керівництвом підтримують гіпсокартон знизу. У барі ви можете встановити підсвічування або декоративну підкладку з натуральних матеріалів.

Кераміка та кам’яні дошки

Кераміка та фарфорові дошки використовуються для облаштування підлоги з плитки. У той же час, можливо, не використовувати спеціальний плінтус, але зробити суглоб з керамічною плиткою, яка підлога викладена. Цей тип пластів відрізняється відмінною вологістю та довгим терміном служби, але є крихким.

Висока міцність, довговічність та неперевершені декоративні якості мають гранітний плінтус. Він має важку вагу і високу вартість.

Що потрібно перейти під час вибору кольору плінтуса?

Ми представляємо вашу увагу 4 універсальних методів, дозволяючи компетентному вибрати колір цього функціонального та декоративного елемента:

 • У кольорі фінішного підлоги. У деяких випадках допускається відступ 1-2 тонів.
 • У кольорі стін (якщо декоративна штукатурка або одно-фото-колір вибирається як прикраса). Гірше у поєднанні з відбитками та різнокольоровими шпалерами;

Який вибирає? Вибір кольорових плінтусів!

Сірий плінтус у кольорі кольорового коробки. Весь проект тут.

  або дверна коробка. У цьому випадку плінтус відіграє роль обрамлення, укладання всієї кімнати в кадр. Бажано, щоб він збігається не тільки в кольорі, але і шириною з платдонами. Це виглядає добре, якщо віконні кадри або схили пофарбовані в одному кольорі;

 • Колір контрастного рішення. У цьому випадку плінтус прийде на акцент. Він може знайти підтримку в текстилях, меблях або декоративних предметах.
READ  Нагріті підлоги Плюси та мінуси

Остання музична мода біла плінтус. Вони можуть добре виглядати як у класичних інтер’єрах, так і в сучасній обстановці.

Як вибрати колір основи для підлоги та правильно встановити його

Чи є якісь правила, як вибрати колір базової одиниці для підлоги, з якого він залежить і як правильно встановити його так чи інакше? Звичайно, так і відповіді ви можете отримати нижче. Є кілька факторів для вибору цієї теми.

І це також може залежати від матеріалу, з якого виготовляється покриття підлоги, оскільки кріплення може бути однорідним, так і неоднорідним. Але як використовувати певні принципи, ми хочемо вам пояснити, і, крім того, ви чекаєте відео в цій статті, яка закріпіть ваші знання.

Темний плінтус на темному поверсі виглядає як продовження підлоги

Перш за все, плінтус на підлозі несе естетичне навантаження. Він дає закінчення завершення, але, крім цього, він також закриває технологічний розрив, який залишається при укладенні зовнішніх покриттів. Цей кліренс необхідний, щоб покриття розширюється і звужується, коли зміни температури та вологості. Якщо цей кліренс не залишає, покриття зросте, буде йти хвилями і т.D. Але якщо ви залиште розрив, відкритий у нього, сміття схоє, і це виглядає непривабливим. Таким чином, планева планета закриває технологічний розрив.

Виберіть плінтус не так просто. Потрібно вибрати матеріал, форму, розмір і колір

Є також спеціальні цільові плінтуси. Наприклад, з вбудованим підсвічуванням. Вони хороші, якщо в темряві потребують відсутність розсіяного світла. Будь-які стіни або стельові лампи розрізають око, а підсвічування знизу в цьому відношенні є найбільш ніжним.

Другий приклад спеціальних плінтусів з кабельними каналами. Останнім часом вони дуже популярні. Більше кабелів нам потрібно забезпечити комфортне життя. Якщо в барі утворюється спеціальний канал, ви можете покласти кілька кабелів.

Як забрати колір підлоги

FriendRont тепер закінчив обробку стін, стелі та підлоги. Настав час почати встановлення плінтусів. Цей останній штрих-код настільки важливий, що це неможливо посилатися на це. Відкритий плінтус не тільки закриває розрив між підлогою та стіною, але також перетворює вид на кімнату. Якщо вибирається неправильно: занадто малий або не колір, всі враження від красивого сучасного ремонту можуть йти ні. Але правильно обраний плінтус, який зможе підкреслити та зміцнити всі переваги оформлення та дизайну кімнати. Як вибрати правильний плінтус, звернути увагу на те, наскільки різні типи плінтусів про це є нашою статтею.

Вибір основної дошки для підлоги можна прив’язувати до трьох різних параметрів: підлоги, кольору та текстура стін, кольорової та дверної текстури. Як виняток, деякі проектні рішення дозволяють або навіть пропонують вибрати плінтус, контрастність з кольором стін та підлоги. Щоб отримати дійсно красивий, вам потрібно мати тонкий сенс смаку.

Якщо ви зосереджуєтесь у вашому виборі на стінах, то купуйте плінтус краще після закінчення обробки, то найкраще побачити отриману відтінку. Буде легше вибрати необхідний тон і не помиляється.

Планування підлоги підлоги з масивної дошки, паркет або паркетна дошка, хороше рішення замовлятиме дерев’яні плінтуси від того ж виробника, як деревина для підлоги. Таким чином, ви можете бути впевнені, що деревна порода та тінь будуть збігатися, і відмінності будуть мінімальні.

Для обрізання підлог з інших покриттів: лінолеум, ламінат, керамічна плитка, килима та інші плінтуси вибираються після завершення роботи з підлогою та стінами.

Вибір плінтусу на дверях дверей є найскладнішою версією, оскільки це передбачає окремий дизайнерський розчин. У цьому випадку плінтус повинен виділити, як обрізання, дверна рамка та стать.

Як вибрати колір плінтусу

Відповідно до загальноприйнятого вилучення плінтусу вибирається покриття підлоги. Це усуває можливість зробити помилку і зіпсувати інтер’єр. Іноді можна використовувати тон трохи темніший або легший. Плінтус того ж тонусу з підлогою зливається з ним до одного цілого і не виділяється візуально.

Сучасні дизайнерські рішення дозволяють вибрати плінтус у тоні кольору стін. Такі нововведення виглядають дуже органічними і навіть чудовими, якщо стіни пофарбовані або оштукатурені в однорідному кольорі. Якщо стіни розміщені з Motley Wallpaper, цей параметр не підходить.

Підніміть плінтус під двері дверей, тільки якщо вони дерев’яні. Плінтус повинен перейти до тону з дверними платниками і мати таку ж товщину.

У дуже рідкісних випадках плінтусу вибирайте меблі або деталі інтер’єру.

Відносні інновації було використання білих плінтусів. Це правда може виглядати чудово, але в той же час необхідно враховувати масу моментів, в яких поєднання квітів стін, статтю та меблів займає не останнє місце. Щоб отримати хороший вибір, ви повинні залучити інтер’єр майбутнього приміщення в дизайнері або архітектурній програмі та грати з квітами.

Плінтус контрастні кольори сміливий розчин. Тут теж без попереднього ескізу не може зробити.

Зверніть увагу, що для дерев’яного підлоги плінтус краще вибрати дерев’яний у тоні або тональний темний. Інші варіанти будуть виглядати просто потворними.

Як вибрати розмір плінтуса

Розмір для плінтусу диктує висоту стелі кімнати, його об’єм і розрізання кольору підлоги та стін.

Суворо не варто використовувати невеликі тонкі плінтуси у великих високих кімнатах, вони закликають і візуально змінюють геометрію кімнати. Плінтус і тонкий плінтус і тонкий, що закріплюється виключно до стіни, і, бажано, контраст або білий.

Якщо кімната занадто мала з низьким посіву стелі, то тонкими плінтусами підходять для стін. Як би продовжуючи їх, вони візуально витягують кімнату по висоті.

У стандартних номерах ви можете використовувати більш-менш стандартні розміри плінтусів, від 45 до 70 мм.

Як вибрати матеріал плінтуса

Вибір пташиного матеріалу повністю прив’язаний до типу підлоги.

Масивна дошка, паркет, паркетна дошка та дорогий ламінат поєднуються з дерев’яними плінтусами з масиву.

Для ламінату середовища і не дуже якість, плінтуси з МДФ або шпонного дерева.

Для підлоги, покритого лінолеумом, ламінатом, джутом, килимом, можна використовувати МДФ та ПВХ плінтус (пластик). Ви можете придбати пластиковий плінтус із спеціальною вставкою, в яку ви можете монтувати шматок килимів або лінолеуму, так що плінтус не відрізняється за кольором з підлоги.

Керамічна плитка добре поєднується лише з правильно вибраними пластиковими та керамічними плінтусами.

READ  Що лікувати дерев'яну підлогу в гаражі

Типи плінтусів з різних матеріалів

Влітку ті часи, коли вибір плінтусу був зменшений лише до одного варіанта дерев’яної, стандартної форми, кольору та розміру. Сьогоднішній ринок дозволяє вибрати цей елемент з різних матеріалів, форм, кольорів, і навіть можна замовити індивідуальний криволінійний плінтус, повторення контурів декоративного елемента в приміщенні.

Дерев’яний плінтус

Дерев’яні плінтуси виконані з масиву дерева. Вони є абсолютно природними та екологічно чистими, вони легко виправити, обрізають під необхідним розміром, можуть бути відремонтовані та розібрані. Серед недоліків можна виділити лише чутливість до підвищеної вологості, що накладає певні обмеження на приміщення, в яких вони можуть бути використані. Усуньте ванну, туалет і кухню.

Найбільш поширеним і дешевим матеріалом для дерев’яних плінтусів є сосна. Навіть найвищий клас соснового плінтуса може бути використаний для 2.25 3.25 Y.Е. І більш економічні варіанти будуть коштувати 0,75 y.Е. За 1 м.Пог.

Більш дорога кам’яна фурнітура – липи і дуб. Мінімальний Lipa буде коштувати 2,5 Y.Е. Але ціна на дубові масивні плінтуси може досягати 5 8 років.E або більше.

Трохи рідше використовують вишню, золу, вільху, клен, кліща, бук, груша, горіх, береза ​​та інші.

Вентилятори екзотики можуть намалювати свої очі на продукцію з червоного та чорного дерева, акації, Мербау, Діас та інших.

Купівля дерев’яного плінтусу, зверніть увагу на клас дерева та інших характеристик продукту. Іноді ви можете зустріти плінтус сосни або дуба для повністю забавних грошей 0,18 0,2 у.Е. За 1 м.Пог. Така низька ціна пов’язана з тим, що продукт виготовлений не з масиву дерева, але має один, два або більше глухих по полотні. Іноді причиною може бути шлюб або лише велика кількість сука.

Найдорожчим задоволенням буде замовлений плінтус на індивідуальний проект, який повторить контури та вигини елемента в інтер’єрі. Його вартість складе близько 50 y.Е. За 1 м.Пог.

Найбільш правильне рішення буде замовлене та придбані дерев’яні плінтуси від того ж виробника, який замовив підлогу або підлогу з дерева. Таким чином, ви можете бути впевнені, що колір зроблений ідеальним.

Вибираючи плінтус окремо в магазині, важко переміщатися по кольору. Справа в тому, що вони продаються без фарби та лаку, а після нанесення лаку або воску змінюють тінь. У цьому випадку ви можете витратити на поверхню необробленого плінтука мокрої губки, отриманий тінь буде максимально наближеним до відкритого лаку.

Плінтус

Фундерований плінтус також відноситься до дерев’яних, але не з масиву дерева. Основою є сосна або ялиця, а вершина покрита (шпону) дерева більш дорогі порід: дуб, груші, бамбук, горіх, акація та інше. Відтінки можуть бути найбільш різноманітними, щоб ви могли забрати на будь-який смак.

Ціна шпонних плінтусів залежить від матеріалу шпону та коливань в діапазоні 4,5 5,5 Y.Е.

Раніше в дерев’яному плінтусі було неможливо розтягнути кабель, на сьогоднішній день, плінтус масиву або шпону з кабелем може бути успішно виготовлений.

Плінтус від МДФ

Такі плінтуси найчастіше використовуються для краю підлоги, покриті ламінатом, лінолеумом або килимом, тоді як стіни також розділені панелями МДФ. Вони виготовлені з стиснутого дерева волокна з додаванням зв’язуючих речовин

Плінтус від МДФ не спалюють на сонці, вони не бояться вологи та бруду. Ціни починаються від 2 до 3 Y.Е.

Prnat MDF Плінтус може бути приклеєний до стіни до стіни, як дерев’яний. І ви можете використовувати рідкі нігті або спеціальні кліпи. Гачки та кронштейни прикріплені до стіни, плінтус нудно. Кінцеві розділи та кутові сполуки закриті пластиковими вилками. Монтаж на кронштейні дозволяє видалити плінтус і використовувати його знову без пошкодження.

Пластмасовий плінтус

Цей плінтус виконаний з спіненого ПВХ і не відрізняється за екологічною доброзичливістю. Тому він також використовується у комплекті з недружньою підлогою: лінолеум, ламінат та килим. Рідше з керамічною плиткою.

Плінтус підлоги дуже популярний зараз, як практичний і дешевий. Продукт може мати іншу форму, колір і відтінок, що дозволяє вибрати плінтус на будь-який смак.

Такі плінтуси не бояться вологи та бруду, викрадену гниття та корозію, але менш довговічні і довговічні, ніж дерев’яні.

На кінцевому кінці та кутових з’єднаннях використовуються спеціальні пластикові вилки та елементи. Суттєвим недоліком є ​​неточним матчем відтінку плінтусів і вилок.

Пластмасовий плінтус закріплений на стіні. У той же час нічого не можна побачити на лицьовій стороні, оскільки воно фіксується внутрішньою смолою, яка потім покрита обличчям. Розміри ПВХ плінтус можуть бути найбільш різними та, відповідно, кабельними каналами, які в них є різні обсяги: іноді лише для одного телевізійного кабелю, а іноді вони можуть мати цілий промінь дротів, а також розділений розділами.

Ціна на пластмасові плінтуси від 0,9. 1 В.Е., Плюс додаткові елементи кожного кольору на 0.37.Е.

Керамічний плінтус

Зовсім недавно не було такої речі взагалі. Якщо була потрібна обшивка підлоги з керамічної плитки, вона була виготовлена ​​з тієї ж черепиці, тільки вирізана до необхідних частин. У той же час, край різання завжди був не чиб, щоб гладкий і естетичний.

Сьогодні керамічні плінтуси найчастіше поставляється з плиткою, необхідно попросити менеджера перед покупкою. Він завжди оснащений розміром плитки і відповідає йому у кольорі. Ви можете вибрати плінтус і окремо, інший розмір і відтінок.

Неодмінним аксесуаром є керамічна плінтуса для ванної кімнати. Вони оформлені біля простору, закладеного кафетера, а ванна кімната. Такий плінтус має незвичайну форму увігнуту півкулі і виглядає дуже естетичним.

Ціна керамічного плінтуса починається з 4 5 Y.Е. За 1 м.лінійний.

Плінтус пінопласту

Такі плінтуси є стеля. Вони можуть мати іншу форму, іноді навіть дуже складні та полегшення, як того вимагає дизайн приміщення. З полівінілхлориду. Найпростіший варіант – це бар, який повинен бути приклеєний до кута суглоба між стінкою та стелею. Дошки легко вирізати, але все одно варто придбати його з резервом.

Для пінопласту підлоги, неможливо використовувати його можливим через їх крихкість, але вони виконують суто декоративну функцію.

Варіант цін дуже велика: від 0,3 у.Е. до 4 u.Е. За 1 м.

Плінтус з поліуретану

Поліуретанові плінтуси досить елементи декору, ніж практичні продукти. Цей матеріал дозволяє створювати різноманітні декоративні елементи, що нагадують справжній штукатурка або інший матеріал.

Такий плінтус легкий за вагою, без вологи, грибків, побутової хімії та механічних пошкоджень, міцний і легко встановлений. Він може бути пофарбований у будь-якому кольорі, і він фіксується з клеєм.

Ціна Плінтуса з поліуретанового укусу: починається з 18 22 y.Е. За 1 м.Пог.

READ  Як кинути лінолеум на дерев'яній підлозі

Алюмінієвий плінтус

Такі плінтуси в основному використовуються через те, що всі вони виробляються з кабельними каналами. У той же час, виготовлений з анодованого алюмінію, який забезпечує унікальну міцність і довговічність. Алюмінієвий кабельний плінтус встановлений у медичних закладах, на залізничних вокзалах, підприємствах та інших громадських приміщеннях, а також у вітчизняних кімнатах, наприклад, на кухні.

Матеріал не боїться водної та агресивної середовища, включаючи миючі засоби, і тому вона здатна захищати кабелі, закладені в ньому. Також алюмінієвий плінтус знос і виключно красиво. Використовується в інтер’єрах високотехнологічного стилю. Спеціальні вилки використовуються на кінцях та кутових з’єднань. Плінтус сам прикріплений до стіни дюбелів.

Ціна алюмінієвих плінтусів та молотків починається з 5 Y.Е. За 1 м.Пог.

Щоб зробити правильне блокування плінтуса, будьте терплячими. Краще їхати в магазин кілька разів, всі налаштування: і колір, і розмір, як пошкодувати, що вони поспішали купувати. Хороший варіант, якщо сумнівається, придбає декілька різних зразків плінтусів і вже в кімнаті, щоб спробувати їх до місця. Так що ви можете уникнути помилок.

Який колір повинен бути відкритим плінтусом

Останній етап у прикраси підлоги є встановлення декоративних молдингів, що підкреслює красу встановленого покриття підлоги та дають завершений вигляд кімнати. Часто цей пункт вважається дрібницями, яка не заслуговує уваги. Але, як показує практика, це з таких елементів, що робить загальне позитивне чи негативне враження від кімнати. Тому розглянути критерії, які допоможуть правильно вибрати плінтус підлоги.

Сірий плінтус у інтер’єрі. Пластмасовий плінтус вб’є весь дизайн. 5 правил ідеального плінтусу

Як убити весь дизайн як одна погано задумана деталь? Покласти пластиковий плінтус!

Як найпростіший інтер’єр, щоб зробити вишуканий і дорогий? Покладіть правильний плінтус! І який плінтус правильний? Давайте зрозуміємо.

Я не знаю, як мене лікувалися для дубової паркетної дошки. Знайдіть цей жахливий жах. Виправдовує себе лише тим, що ремонт зробив у важкий час для сім’ї, і просто не звертав уваги на такі деталі. У новій квартирі я хочу забезпечити всі нюанси, а для себе принесли 5 правил ідеального плінтуса. Вони поділяють з вами.

Ніж поганий пластиковий плінтус?

З усіма його перевагами (низька вартість матеріалу, простота її укладання, різноманітність кольорів) у пластиковому плінтусі, головний мінус – його нестабільність. Шапки, кути та кріплення відрізняються від бази. І це псує зовнішній вигляд кімнати. Дешевоти просто кидається в очі.

Крім того, пластиковий плінтус вибирається у кольорі підлоги. Але плінтус схожий на будівельну базу. Це частина стіни, а не статі.

Тому вам не потрібно забрати плінтус до підлоги, робіть з дерева або “під деревом”. Це застарілий прийом. Особисто я віддаю перевагу плінтус поліуретану, МДФ, гіпсу або дерев’яного масиву.

Порада 1

Роблять інтер’єр гармоній: поєднуйте колір плінтуса з палітрою дверей.

Білі двері – і білий плінтус. До дверей кольору венге, незалежно від кольору підлоги, ідеально підходить для плінтуса також кольори венге.

Порада 2

Для приміщень з низьким стелею дуже важливо зробити непомітний плінтус. Плінтус, пофарбований у колір стін, не подрібнює висоту, але, навпаки, додає його.

У моїх нових квартирних стелях низький, тому плінтус буде пофарбований у колір стіни. І стельовий карниз, до речі, теж. Ця техніка, як конструкторські обіцянки, візуально збільшить висоту стелі.

Порада 3

Найкраще для високого плінтуса не менше 10 см. Збільшення висоти плінтусу може бути пов’язано з литтям з одного матеріалу. Але я не буду робити це: прямий плінтус був легшим для миття.

Порада 4

Не зберігайте високоякісні матеріали від професійних виробників: вони відрізняються міцності, довговічності та зносостійкістю. Це вигідні інвестиції, які обов’язково окупиться.

Багато рекомендують басенети Orac фірми та европани. Судячи з оглядів в Інтернеті, є кращою, хоч і більше. Я, нарешті, ще не вирішив, але я тенденцію до Орака.

Порада 5

Ретельно підібрати матеріали, щоб вони відповідали один одному.

Іноді це допомагає врятувати ситуацію обробку краю плінтусу за допомогою пробуреного до 45 градусів.

І особливо уважно беруть до суглобів меблів та плінтусів. Особливо ця помилка знаходиться на кухні: кухонна основа ідеально повинна збігатися з висотою плінтуса.

Ці моменти я визначив для себе, я поділяю ці поради з вами.

Якщо ви зацікавлені в моїх статтях, підпишіться, щоб не пропустити нову “максимально”. І якщо хтось з друзів робить ремонт – поділитися цією статтею, ви будете говорити дякую!

Матеріали

Для Плінтус матеріалу матеріалу – масив деревини. Вся проблема полягає лише в тому, що плінтус бюджетного дерева дерева від температурних відмінностей та високої вологості може тріснути. Краще використовувати більш цінну деревину. Ціна, сама по собі, вища, ніж плінтус від дешевих сортів дерева, але це варто.

Але навіть якщо це не для кінцевої кишені від цінного дерева дерева, ви можете успішно вийти з нинішньої ситуації, наприклад, замовити профіль з бюджетним деревом, а згори, щоб зробити шпон більш цінним видом дерева.

Продукти та продукти ПВХ розподіляються. Такі плінтуси легко відрізняти від природного дорогого дерева, навіть візуально, але поліуретанові та професійні розрізняє лише після сходження.

Двері та плінтус. Світло, підлога. темний

Світловий колір підлоги, плінтус та дверей вимагає невтомного догляду і підтримувати чистоту. Тому підлога, швидше за все, темна, але двері та плінтус можуть бути легкими. Аналогічний варіант виглядає дуже урочисто, і підходить для різних стилів дизайну інтер’єру.

Але тут є один нюанс: обидва двері, і плінтус доведеться мити досить часто, щоб вони не втрачали свою привабливість. Особливо недопустимі в цьому відношенні білий колір, тому, думаючи про кольорову комбінацію плінтусу, підлогу та двері навряд чи включають там білий. Краще вибирати яскраві, але менш марочні тони: бежевий, крем, слонової кістки, легка деревина.

 • Дуже добре, варіант поєднання темного сексу з легкими плінтусами у великих приміщеннях не змушений бути мебльованим. Невелика кімната “упакована” різними речами, не підходить для такого дизайну.
 • Інший варіант поєднання підлоги та дверей за принципом темного світла припускає, що колір стін також у світлих тонах. Це виглядає особливо добре, якщо кімната не надто висока. Така комбінація кольорів дозволить візуально трохи “підняти” стелю.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS