Статті

Як забрати колір ламінату до інтер’єру

Коричневий ламінат у інтер’єрі

У багатному коричневому діапазоні дошки представлені з легкого до насиченої кави. Класичний горіх має прекрасний природний візерунок волокон, теплий тон і контраст з шоколаду до жовтого кольору. Покриття органічно вписується до спальні, кухні та вітальні. Матеріал часто використовується в апартаментах студії або при створенні безперебійного переходу між зонами.

Ламінат з кольором груші має багату гаму півтону. Дошки темніють на сонці, а в сутінках виглядають світла. Сировина, придатна для прикрас у класичних і романтичних стилях. Тендерні відтінки не дратують психіку, тому вони використовують для спалень, дитячих.

Як вибрати ламінат. Консультує дизайнер інтер’єру Тетяна Зайтсева

При покритті з текстурою сливи оригінальна і незвичайна текстура. Червоний коричневий фон з складними орнаментами волокна та кільця виглядає розкішним. Ламінат використовується для створення яскравого акценту на підлозі. Для того, щоб виграти матеріал, необхідно малювати стіни та меблі в нейтральних тонах:

Імітація натуральної вишні відбувається в блідо-темних варіантах. Дізнайтеся легко на багатих червоному тіні. Покриття розкішно виглядає в поєднанні з легкими фліліновими шпалерами, доповнена Аламі Бутоном. У дитячій дошці поєднується з болото-зеленим і з небо-синіми стінами.

Красива холодна зола з великими волоконними візерунками використовують для оформлення віталень та шаф. У кімнаті органічно підходять білі меблі з шкірою або текстильною оббивкою. Маточна рельєфна текстура поєднується з глянцевими кабінетами, скляним стільницею.

Марабу або червоне дерево – це вишукане рішення для дорогих інтер’єрів. Ламінат з екзотичним дизайном є більш ніж 30 варіантів глибини, кольори від коричневого до вишневого тонусу. Лакована дошка виглядає яскраво і сильно виражена, матова – розкішний, стриманий. Покриття в приміщенні збалансована двома холодними відтінками на стінах у декорі.

Кольоровий діапазон у яскравих тонах актуальний у багатьох випадках, зокрема, для освітлення занадто темного простору. Світловий підлогу краще відображає світло, а кімната стає не настільки похмурою і візуально збільшується.

Легкі відтінки гармонізують ситуацію, додавши до цього, позбутися від сенсації часу.

Нісенітниця підлоги в тандемі з холодними відтінками стінної прикраси створює спокійний інтер’єр. Тим не менш, варто враховувати, що якщо приміщення розміщені в північній або західній частині будівлі, світловий підлогу дає їм відчуття холодності.

Оригінал і ефективно виглядає поєднання світлого підлоги з темними меблями. Такі покриття, як правило, дуже добре підходять для відтворення в контрастах. Основною перевагою яскравих поверхів полягає в тому, що зручно поєднуйте їх з меблями широкого спектру.

Однак, не слід вибирати стерильний білий колір для підлоги – найкраще залишатися на південь, які не дратують бачення.

У той же час, навіть за допомогою світлового покриття підлоги, вам не потрібно заповнювати інтер’єр з надмірною кількістю темних предметів, інакше кімната придбає похмурості та похмурі види.

Як забрати колір ламінату до інтер’єру

Як вибрати колір підлоги і стін? Як не помилятися? Ми всі повинні думати про ці питання, коли прийде час, щоб зробити ремонт. Зрештою, колір підлоги, стін, дверей та меблів залежить від того, як інтер’єр буде виглядати в цілому.

Різне поєднання кольорів може дати широкий спектр ефектів: кімната з’явиться більш-менш, ширше або вже “тепліше” або “кулер”.

Це дуже важливо, перш ніж вибрати підлогу підлоги, враховуючи той факт, що значний вплив багатьох сторонніх факторів значно впливає на кінцевий результат. Наприклад, наприклад, положення вікна приміщення відносно сонця в різний час дня, ландшафт поза вікном і навіть кліматичні умови, де ви живете.

Це може здатися непотрібним лише на перший погляд, насправді це дуже і дуже важливо.

READ  Як зробити стіл з підвіконня на кухні

Чому б не бути в змозі беззастережно довіряти своїм сприйняттям?

Вплив тонів і відтінків у інтер’єрі. Візуальна зміна розміру кімнати. Як забрати колір підлоги, стіни, двері? Як вибрати колір плінтусів (чи потрібно переміщатися по кольору підлоги, дверей або стін?).

Особливо важливо при виборі зовнішнього покриття є те, як його колір буде поєднуватися з кольором стін, стелі, дверей та меблів.

Хтось, коли шопінг, бере шматок шпалер або зразок шпону, і хтось покладається на його пам’ять. Але коли майстер буде вибирати підлогу, він може раптово бути, що колір не той!

Верхня частина фігури, здається, набагато темніше.

Але це не так. Фактично, верхня і нижня частина мають той же колір і тінь.

Потім закрийте середню частину фігури, як це робиться на малюнку нижче

Малюнок у фігурі точна копія того, що на малюнку

Це все про обробку інформації нашим мозком. З різними комбінаціями кольорів, освітлення та тіней, колір можна сприймати по-різному. І, до речі, у всіх людей колір сприймається не однаково, залежно від різниці в полях і підрахуванням мозку, але це вже з іншої дисципліни.

Якщо ви не переконулися, то подивіться на інший приклад.

Порівняйте зображення між кольорами, виділеними на малюнку

Через певну комбінацію світла і тіні, той же колір сприймається різними способами. Не вірите?

Потім подивіться на малюнок нижче

Напевно, після таких прикладів ви будете більш серйозними, щоб вибрати колір покриття підлоги.

Різні комбінації кольорів та відтінків можуть вплинути не тільки на стиль, але і до атмосфери кімнати. Немає неправильного кольору, є невдалий вибір. Тільки у випадку гармонійного поєднання кольорів може бути гарна кольорова палітра.

Шукає магазин підлоги в Санкт-Петербурзі з найбільшим вибором товарів і ціною виробника?

Майстерність. Найбільша мережа спеціалізованих магазинів підлоги з асортиментом від економіки до преміум-сегмента. Прямі поставки від виробників з Європи та Росії, ексклюзивні збірки від світових виробників, найкращі конструкції високої якості без переплати за бренд!

Склад та магазини працюють щодня. Доставка та самостійна доставка. щодня.

Компанія здійснює роздрібну та оптова торгівля, а також розповсюдження.

Є знижки від обсягу. Чим більше обсягу, тим нижче ціна.Місяці та продажі проводяться щомісяця. Ви можете вибрати для себе високоякісні покриття підлоги з економіки до преміум-сегмента за роздрібними цінами оптової торгівлі!А також використовуйте послуги наших професійних штабелерів.

Коли покупець вибирає ламінат, він розглядає ціну, зовнішній вигляд, а іноді – на класі зносостійкості. Остання характеристика перестала бути важливою, коли технології виробництва оновлюються, а ринок поповнюється китайськими брендами. Наприклад, покриття 34-го класу з Китаю може відмовитися від 31 класу з Німеччини. Краще зосередити увагу на гарантії: якщо виробник впевнений у якості, він зазначив довгого гарантійного періоду.

Всі характеристики вказані на упаковці. Розглянемо, яка маркування важливо, якщо ви плануєте покласти ламінат у житловому приміщенні:

 • Товщина панелі: Достатньо 8-9 мм. Якщо цей показник, швидше за все, виробник використовував матеріал невеликого щільності. Така ламель може згинати під впливом статичних навантажень;
 • Абразивна: Для коридору або їдальні звичайного індикатора – AC3 (W3). Для спальні або розплідника, це може бути менше;
 • Вологостійкість: на кухні;
 • Щільність: від 850 кг/м 3.

Іноді значки розміщуються на упаковці, що також дає інформацію про продукт. Це зручно: характеристики візуальні, і розуміють, чи є покриття, простіше.

 • Зображення взуття на п’яті – знак, що ламінат стійкий до подряпин, і ви можете переміщати меблі.
 • Якщо ви бачите блискавку – антистатичне покриття, не залучає пил.
 • Картина з сонячними променями означає, що декоративний шар не втратить своєї яскравості через ультрафіолету.

Як використовувати легкий ламінат у інтер’єрі

Незважаючи на те, що легкі відтінки універсальні, вони не повинні використовуватися скрізь. У деяких випадках їх достаток може зіпсувати дизайн. У зв’язку з цим експерти розробили ряд рекомендацій щодо використання легкого ламінату в інтер’єрі:

  Легкі відтінки пов’язані з лакомоном, що робить їх ідеальним рішенням для оформлення у стилі мінімалізм;

Однак перед вибором кольору ламінату ви також повинні розглянути інші параметри, які можуть вплинути на дизайн інтер’єру. Це пов’язано з тим, що велика кількість яскравих відтінків може негативно вплинути на сприйняття кімнати, а в деяких випадках навіть призвести до тупості почуттів.

READ  Як встановити унітаз для встановлення

Поєднуйте або не поєднуйте колір підлоги з загальними (двері, меблі) питання є чисто особисто. Якщо раніше в проекті інтер’єрів спостерігається тенденція, щоб об’єднати всі дерев’яні елементи в одному кольорі, потім тепер ви можете показати фантазію. Для класичної та ретро стилістика краще дотримуйтесь правила поєднання близьких відтінків деревини. Але в сучасному стилі з будь-яких правил ви можете відмовитися і зробити спосіб розповісти власну інтуїцію або запрошення дизайнера.

Який кольоровий ламінат є практичним

Колір ламінату вибирається не тільки з естетичного, але і від практичних міркувань. І всупереч популярній вірі, ніж підлога легше, тим практичніше. На дуже темному поверсі, будь-яке забруднення крихти, пилу. Такий ламінат повинен бути знятий набагато частіше. Також зверніть увагу на малюнок дерева, ніж це однорідний, більш чіткий бруд. Колір петки прикриє всі невеликі недоліки.

Текстура покриття також має значення. Глянцева поверхня дає кімнату легкий шик, відображає світло і робить кімнату візуально просторою. Однак така підлога вимагає ретельного прибирання, для розлучень легко. Матовий ламінат легко піклуватися. Він створює теплу атмосферу, ідеально вписується в кімнату відпочинку.

Кілька Lifehas для управління космічними ресурсами

 • Яскрава підлога легкі стельові легкі стіни роблять кімнату візуально більше.
 • Темна підлога легка стеля темних стін допомагають зробити кімнату вище.
 • Темна підлога темна стеля легких стін візуально поширюється простір.

З можливості абсолютно темного інтер’єру, краще відмовитися від розміщення менше 50 м2, інакше він просто їсть простір, повертаючи кімнату в коробку. Повністю легкий інтер’єр, позбавлений цієї функції і цілком прийнятний для приміщень будь-якого елемента та планування.

Який кольоровий ламінат вибирає: комбінація з шпалерами

Досить суперечливе питання, чи варто намагатися поєднати зовнішнє покриття з фоном або шпалери. Особливо, оскільки вони захочуть їх в будь-який час. Порада: Якщо ви часто оновлюєте інтер’єр, перетинаючи шпалери, краще вибрати нейтральне покриття підлоги. Найпростіший для поєднання кольору – природний дуб. Ви можете вибрати ламінат для відтінків сосни, бук, ясен.

Як поєднати колір підлоги з іншими квітами в приміщенні

Комбінація кольорів у інтер’єрі має одне основне правило: основний колір – це один, а інші відтінки доповнюють його. Темний ламінат, такий як венге або чорне дерево, ідеально поєднується з білими елементами. Ця гра на відміну від респектабельності кімнати. Для кухні, темний колір підлоги не підходить, це занадто нарізати. Але якщо ви думаєте, як вибрати правильний ламінат у спальні або вітальні, то темні відтінки прийдуть до того, як. Вони створюють затишну розслабляючу атмосферу.

Цікаве рішення покрито під старе дерево. Підвищена текстура, всі відтінки сірого або ефекту втрати фарби ідеально підходить для країн-інтер’єрів у стилі країни, Прованс або Шеббі. Комбіновані підлоги з монохромними відтінками в інтер’єрі, а також контрастні кольори в червоному, жовтому, синьому кольорі. Однак такі кольори повинні бути застосовані локально, залишаючи нейтральний фон, наприклад, кремові стіни.

Вирішуючи, як вибрати колір ламінату для кухні, можна відштовхуватися з кольору кухонної гарнітури, але, навпаки, грати навпаки. Другий варіант особливо актуальний для відмінності кухні та їдальні в одному великій кімнаті.

Відбір плінтусів: Зберігайте нейтральність?

Візьміть плінтус під ламінат, здається, є елементарним бізнесом. Однак на практиці ми часто стояємо перед вибором: нейтральна або контрастність. Сьогодні частіше вибирайте другий варіант. Хоча інтер’єр у традиційному стилі краще дотримуватися загального кольорового розчину. На контраст, виберіть плінтус у кольорі підлоги, але двері. Інший lifehak: плінтус, як кольоровий акцент, який не повторюється в інших елементах.

Як ви можете бачити, вибрати колір ламінату в квартирі або будинок не дуже складний, якщо ви спостерігаєте прості правила. І якщо це неможливо самостійно, ви можете скористатися послугами професійного дизайнера.

Який кольоровий ламінат підходить для вітальні – 35 фотографій

Який колір ламінату вибирає для вітальні, щоб він був бездоганним з цієї кольорової точки gamut? Сама ламінат підлоги прекрасна, але якщо буде спостерігатися гармонія квітів у кімнаті, ви побачите, що справді стильний інтер’єр.

 • Розмір вітальні та колір підлоги;
 • Вітальний стиль та ламінат;
 • Легкий ламінат у інтер’єрі вітальні;
 • Темний ламінат у вітальні;
 • Сірий ламінат у вітальні;
 • Коричневий ламінат у вітальні;
 • Гармонія кольорів і відтінків у вітальні.
READ  Що робить дах на альтанці

Коли вибрати чорний або темний ламінат

Надзвичайно незвичайні і сучасні ламіновані кольорові розчини виглядають у чорному. Пару років тому такий ламінат не був знайдений. Я просто не виробляв. Сьогодні це одна з найпопулярніших кольорів, здатних перетворити нудний звичайний інтер’єр як у житловому приміщенні, так і в офісі. Найбільш поширеним відтінком темного ламінату є імітація деревини екзотичного південноафриканського дуба, яка відома більшості з нас як колір венге. Основною причиною популярності полягає у здатності цього кольору надавати контрастність і виразність до сучасного міського інтер’єру, що характерно для чітких ліній, динаміки та міського стилю.

Темний та чорний ламінат ідеально поєднується з легкими шпалерами, створюючи виразний контрастний простір. У цій комбінації білі стіни виглядають більш сліпучим, а темний підлогу має більш глибокий колір і прозора текстура. Кімната з таким відкритим покриттям буде місцем залучення особи, тому що тут ви можете залишитися самотні з вашими думками і відволікати від турбот та суєти міста. Глибокі темні тони статі символізують міцність і плагін.

Для захисту чорного ламінату від вицвітання та погіршення зовнішнього вигляду фахівці радять на поверхні декількох шарів захисного лаку. Це не тільки збереже покриття прямого сонячного світла та сучасного штучного освітлення, але також запобігає появі невеликих подряпин та чіпів під час операції підлоги. Крім того, лак дасть підлогу благородний блиск.

Укладання такого типу ламінованого підлоги – це дуже трудомісткий і фарбувальний процес, який має свої нюанси. Але в кінцевому підсумку кімната має підлогу, яка не потребує особливої ​​догляду.

Думаючи, який колір ламінату вибирати, крім перерахованих переваг темних відтінків підлоги, варто звернути увагу на недоліки:

 • Пил, бруд і подряпини сильніше темних кольорів;
 • У номерах з великими вікнами та яскравим сонячним світлом неможливо використовувати чорний ламінат.

Крім того, існують рекомендації, для яких необхідно переміщатися, якщо планується покласти чорне покриття підлоги:

 • Двері повинні бути вибрані для ламінату. Бажано, щоб їх колір та текстури подібні напів або навпаки, контрастність (використання червоних дверей терміново не рекомендується);
 • Колір для стін кімнати краще вибрати з яскравих відтінків;
 • У інтер’єрі чорний ламінат ідеально поєднується з яскравими меблями в сучасному стилі;
 • Для чорного поверху підлоги слід уникати золотих ручок шаф, підлоги та люстри, хром та срібло буде більш придатними;
 • Для темно-коричневого відтінку підлоги навпаки – антикварний бронзовий та старий золото підходить.

Темні кольори дерева

Якщо вам найбільше подобається темний ламінат з усіх з усіх достаток, краще залишатися на наступних деревних породах:

Дверна прикраса повинна бути вибрана у відповідних напів-кольорах. Темні кольори при обробці підлоги не люблять контраст у декору дверей і віконних отворів.

Чорний поверх уособлює розкіш і елегантність. Однак велика помилка – це думка, що чорний поєднується з усім. Він повинен бути дуже обережно змішаним з теплими відтінками. Ось чому чорний частіше використовується в сучасних варіантах здійснення дизайну інтер’єру, ніж у класичному. Чорний – символ багатства та престижу.

Дуже екстравагантно, поєднання жовтого та чорного – легковажного дизайну, який має.

Але текстура коричневого дуба втілює землю. Захист і комфорт. Коричневий підлогу є хорошим фоном для меблів у стилі села (країна). Це дуже універсальний колір. Він підходить для багатьох інтер’єрів. Основний стан максимально багато сонячного світла.

Коричнева половина виглядає добре біля зеленого, бежевого, жовтого та кремових квітів. З темними тонами, це виглядає елегантний, але з чорним – похмурий.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS