Фасад

Як забрати колір для фасаду будинку

Table of Contents

Квіти фасаду, які не пройдуть байдуже

Планування кольору фасаду вашого будинку, ви повинні враховувати інші елементи будівлі, такі як вікна та двері, гаражні двері, покриття покрівлі, декоративні елементи (підвіконня, дренажні труби та т.Р.). Поява будинку, включаючи колір стінної фарби, повинен бути одним кольоровим цілим, щоб виглядати елегантним і привабливим.

Планування кольору фасаду вашого будинку, ви повинні враховувати інші елементи будівлі, такі як вікна та двері, гаражні двері, покриття покрівлі, декоративні елементи (підвіконня, дренажні труби та т.Р.). Поява будинку повинен бути єдиним барвистим цілим, щоб виглядати елегантним і привабливим.Фасад кольорового гаму не повинен бути одноманітно монохромним. Аналогічним чином, у інтер’єрах, форму та пропорції приміщень виправлені, а також фарбування фасаду, ви можете підкреслити форму елементів або змінити пропорції будівлі. Однак важливо, щоб вибір кольору фасаду будинку був ретельним і добре навмисним. Ось дев’ять прикладів цікавих фасадів, гармонійно поєднуючи кольори фасаду з іншими декоративними елементами будівлі.1) сучасний будинок з багатошаровою графітовою дахом, білими віконними рамами та білими гаражними воротами, пофарбованими з відтінком E03 Creamy Rifle White Paint 1:10. Цікавий елемент, який висвітлює будинок і дає йому відповідний характер, – це сірий прямокутник (307B графіт), розташований на передній панелі будівлі, а також навколо вхідних дверей.

2) фасад вузького будинку з плоским дахом, розташований майже серед міських будівель, не повинен бути занадто кричить. Форма будівлі встановлює мінімалістську природу кольору. Монохромні кольори фасаду будинку. Найбільш відповідне рішення. E07 коричнева розведена біла фарба 1: 2 ідеально поєднує в собі світло-коричневі гаражні ворота та кроки з темно-коричневими вікнами та плитками на дорозі доступу.

3) кольори фасаду цього будинку контрастують якісно один з одним, а загальний дизайн створює дуже цікаву та привабливу комбінацію. Очистити відтінок E02 Sandy Rifled White Paint 1:10 Контрасти з графітовими плитками. Цегла 303А повторює колір клінкерної цегли, яка також є елементом фасаду.

4) Фасадні фарби можуть бути пофарбовані не тільки цементними та цементно-вапновими базами, але й поверхнями деревини або деревних матеріалів. В результаті, навіть такий гетерогенний фасад, як показано нижче, ви можете дати однорідну природу.

5) різноманітність контурів та зламаної лінії даху цього будинку, так би мовити, змушуючи використання приглушеного кольору, щоб мир і згоду буде царювати в хаосі ліній і форм. Вибрані графітові кольори фасаду будинку – відтінки 307A, 307B, 307C.

6) Колір ви можете підкреслити певні елементи фасаду. Він висвітлює будинок, надає йому характер, стає його візитною карткою та відмітним елементом. На стіні фасаду, місце уваги і підкреслення – це місце навколо дверей. Будинок, поданий нижче, був оновлений, малює навіс над дверима та балконом у червоному дереві E06. Решта фасаду залишалася світло-сірою – 307C графіт.

7) сміливий, яскравий фасад підкреслює сучасний вигляд цього будинку, який складається з деяких окремих, покласти один з одним частинами кубічної форми. Тут колір є елементом проекту, який одночасно підкреслює і робить висновок. 304А малина та білі значно гармонізуються з чорними вікнами, перилами та жалюзі.

8) Маленький ремонт – і старе сімейне гніздо придбає абсолютно новий вид. Фасад оновлюється в 302C персиковий колір, приблизний до кам’яного облицювання стовпців, які підтримують балкон. Дерев’яні елементи пофарбовані білі.

9) часто використовувана керамічна плитка з натуральної, цегляної тіні може створювати певні труднощі при виборі кольору фасаду. Це надзвичайно характерний елемент з насиченим кольором і не любить “конкуренцію”. У цьому випадку білі стіни у поєднанні з апельсиновими тротуарними плитами та темно-коричневими вікнами створюють традиційну, вічну комбінацію.

Кольори фасаду повинні бути одним цілим числом з іншими фінішними елементами. Навіть скромні будинки в прекрасній колірній схемі привертають увагу і свідчать про добрий і витончений смак своїх мешканців.

Кольоровий вибір для фасаду будинку

Кольоровий склад зовнішнього вигляду будівлі підпорядкований уніфікованим правилам для визначення гармонійних комбінацій. Крім того, ряд окремих структурних особливостей впливає на вибраний колір фасаду будинку. Наприклад, у більшій мірі його тонування залежить від великих структурних елементів (покрівельна, база). У меншому з невеликих частин: віконні рамки, двері, дренажні жолоби, технічне або декоративне полегшення на поверхні стін.

Ми врахували всі багатогранні питання зовнішнього дизайну приватних котеджів. Таким чином, зібрані в цій статті, в доповненні до рекомендацій по гармонійним колірним комбінаціям, інформація про вплив архітектурного стилю, культурних традиції, розташування будинку, а також деяких інших факторів.

Як вибрати колір фасаду? Комбінація квітів. практичні поради

Вибираючи колір фасаду, слід пам’ятати, що колір фасаду визначається разом з кольором даху та іншими елементами, такими як віконні кадри, сходи, двері, гаражні двері, паркан, дренажні труби, та ін.D.

Вибір кольору фасаду та інших елементів впливає на їхню форму, поверхню (текстура), матеріал, з якого він зроблений. Основні елементи серед вищезгаданих, які повинні бути приділені приділяти особливу увагу та відбити при визначенні кольору фінішу фасаду, є покрівельний та базовий будинок. Тому необхідно визначити вибір матеріалу покрівельної та стінної обробки та їх кольорових розчинів.

Правильний вибір фасадної обробки

Таким чином, щоб забрати колір фасаду, потрібно враховувати ряд аспектів:

 • кліматична зона будинку будинку;
 • Народні традиції або вимоги місцевого самоврядування цього поселення;
 • географічне розташування (країна, полегшення, міська або сільська місцевість);
 • технічні характеристики;
 • Призначення будівлі та його розміру і т.D.

Умовно, всі кольори можна розділити на дві групи:

На вкладці. 1 показує різні кольори фасаду, які взаємопов’язані з людським емоційним сприйняттям.

Взаємозв’язок кольору фасаду з людським емоційним сприйняттям

Існує три стандартні підходи до вибору кольору фасаду будівлі та даху, а саме:

 • Колір стін фасаду зливається з кольором даху. Не найкращий варіант, але має право існувати.
 • Класичний варіант. Легкий фасад, темна дах.Один з найпоширеніших та оптимальних варіантів.
 • Оригінальний варіант. Темний фасад, легкий дах.

Вибір кольору фасадного покриття залежить від архітектурного стилю, в якому будівля завершена. Найбільш поширеними архітектурними стилями є: етнічна, класична, готична та альпійська та інші.

Розглянемо прикладні архітектурні стилі та колір фасаду, характерний для них:

 • Класичний стиль:
 • Стіни фасаду – білий, жовтий, їх пастельні відтінки, а також відтінок кави (див. Фото 1);
 • Дах – темні кольори та відтінки.

Як вибрати колір фасаду без допомоги дизайнера

 • Альпійський стиль:
 • Стіни фасаду є яскравими та яскравими відтінками з контрастним деревом або імітацією;
 • Дах – це колір натурального дерева (див. Фото 2).
 • Етнічний стиль – вибір кольорів та відтінків залежно від етнічної культури місцевості, найпоширеніші – японські, китайські, скандинавські, німецькі, французькі, венеціанські, африканські та ін.

Вибір кольору фасаду житлових будинків залежить від національної культурної спадщини.

 • На країнах Близького Сходу або центральноазіатських азіатських, холодних кольорів популярні, такі як зелений, синій, білий;
 • У країнах з холодним кліматом (наприклад, скандинавські країни) є популярними кольорами, такі як червоний, жовтий, помаранчевий та його відтінки.

Виберіть колір фасаду та даху залежно від навколишнього ландшафту та розташування.

 • Однаково місцевість з багатьма деревами біля будинку – стіни фасаду яскравих і багатих квітів і відтінків, використовують колір землі – коричневий, жовтий, зелений;
 • Відкрийте рівнину місцевість без великих дерев біля будинку – дах помаранчевий або червоний;
 • Нісенітниця в очах будинку серед високих дерев – це дах зелений або коричневий, іноді сірий;
 • Місцевість біля озера або моря – це колір фасаду у відтінках кольору води, а саме синій, бірюзовий, синій;
 • Будинок в житловому масиві – ви можете використовувати яскраві та насичені кольори та відтінки;
 • Будинок у сільській місцевості – легкі пастельні кольори;
 • Будинок, розташований у саду або саду – яскраві кольори;
 • Будинок у історичному кварталі – рекомендується дотримуватися загального стилю реєстрації більшості сусідніх будівель.

Залежно від кольору даху, ви можете вибрати наступні кольори фасаду (див. Таблиця. 2):

Можливі варіанти кольорового розчину фасаду будинку залежно від кольорового розчину даху

Колір фасаду, що відповідає кольору даху

Білий, жовтий, бежевий (можна застосовувати сірий або рожевий)

Основні правила та рекомендації для кольору оздоблювального фасаду

 • Щоб закінчити фасад, рекомендується використовувати не більше 2 … 4 кольорів: 1 – основний і 2 … 3 додаткові.
 • Насичені кольори та відтінки використовуються для просторових будинків, без наявності малих елементів. Фасади будівель з незвичайною та складною архітектурою краще виконувати в яскравих тонах.
 • Текстура поверхні фасаду впливає на сприйняття кольору, наприклад, гладка текстура підвищує яскравість кольору або відтінку, а грубу текстура – пом’якшує колір.

Вплив фасадної текстури на сприйняття кольору або тіні

 • Універсальні кольори для фасадів – кольори: білий, чорний і сірий.
 • На вкладці. 3 показані основні кольори та відтінки даху та фасаду, а їх комбінації оцінюються в 5-точковій системі: де 5 – ідеальна комбінація; 4 – нормальна комбінація; 3 – небажана комбінація; 2 – не допускається поєднання.
READ  Корпус будинку з фасадними панелями під цеглою

Комбайни основних кольорів і відтінків даху та фасаду

Комбайни основних кольорів і відтінків даху та фасаду

 • Вибираючи колір фасаду, ми повинні розглянути загальну кольорову гаму будівель, розташованих поруч із цим будинком, а також потрібно враховувати, як цей колір подивиться на літо з яскравим сонцем, на загальному фоні та Зима на тлі снігу. Отже, білий фасад взимку зливається з снігом, а зелений – злиття з зеленою рослинністю влітку.
 • Якщо вам потрібно візуально збільшити елементи, такі як маленькі вікна, ви повинні замовити їх або фарбувати у світлі кольори, наприклад, білий або бежевий. Різні світлі кольори збільшують розмір і обсяг будівлі та візуально наближаються до нього.
 • Фасад, зроблений з використанням темних кольорів, краще вписується в навколишнє середовище, видаляє візуальне будівництво та передає акцент у дому до місцевості.
 • Базова та перша поверхня в основному виконуються за допомогою темних кольорів та відтінків. Рекомендується, щоб колір даху був легшою базою будинку. Максимальний темний колір повинен бути основою будинку.
 • Легкі та пастельні кольори більш естетичні і ненав’язливі. Найпростіший розчин і ідеально поєднується один з одним.
 • При поєднанні темних, насичених кольорів з легким, випливає, що темні кольори були набагато меншими, ніж яскраві ділянки фасаду.
 • Слід пам’ятати, що фасади насичених світлих кольорів та відтінків швидко спалюються на сонці, а фасади в темних тонах і відтінках – можуть бути дуже гарячими і швидшими і швидшими. Слід також зазначити, що темні та насичені кольори можуть швидко занурюватися.
 • Комбінація різних кольорів та відтінків повинна підкреслити гідність і приховати недоліки будинку або іншої будівлі. Для того, щоб приховати небажані елементи, вони пофарбовані (оформлені) під основним кольором фасаду.
 • Більш природно виглядає і сприймаються природні кольори та відтінки.

Не рекомендується реалізувати наступні рішення:

 • Виконайте фасад фасаду з великої кількості кольорів та відтінків (більше 4 … 5 кольорів).
 • Використання несумісних кольорів;
 • Фасад будівлі є лише один колір або відтінок;
 • Використання насичених не-яскравих кольорів;
 • Повторіть колір обробки фасаду будинку, ідентичні сусідні будинки (досить достатньо, щоб поєднати колір будинків з кольором сусідніх будинків);
 • Якщо фасад виготовлений з теплого, насиченого кольору, то дах у холодних тонах не буде гармонійно поєднуватися (наприклад, дах у холодних відтінках синього).

Крім того, при закінченні фасаду ви можете використовувати таку архітектурну тонкість як акцент, фото 5.

Акцент – це навмисна ізоляція, використовуючи колір деяких окремих структурних елементів будівлі на загальному фоні фасаду. Це часто використовується, оскільки він прикріплює велику привабливість до будівлі (наприклад, основу, віконні отвори, двері, балкони, дренажна система та т.D.).

Регулювання акцентів на фасаді

Кілька правил при виконанні акцентів:

 • Колір та відтінки стін фасаду повинні бути середніми між кольором даху та основою;
 • Виступаючі елементи, як правило, більші кольори та відтінки в порівнянні з загальним фасадним фоном;
 • Малі елементи фасаду переважно проводять за одним кольором або тіні; Це стосується таких елементів, як ролики, каналізаційні труби, вікна та дверні рамки, жалюзі, перила, карнизи;
 • Для виділення акцентів найчастіше використовують білі, чорні та сірі кольори.

Найпоширеніші кольорові розчини фасаду закінчуються в поєднанні з іншими елементами будинку.

Часто використовуються такі кольори для оздоблювальних фасадів:

 • жовтий (як основний колір);
 • червоний (як основний колір);
 • синій (як основний колір);
 • білий (як основний колір);
 • зелений (як додатковий колір);
 • фіолетовий (як додатковий колір);
 • помаранчевий (як додатковий колір);
 • Коричневий (як додатковий колір).

Фасад жовтого та його відтінків

Існує дуже велика кількість варіантів для проектування фасадів у жовтих та його відтінках. Ми перераховуємо найпоширеніші відтінки жовтого кольору:

Фасад ненасичених відтінків жовтого кольору з білими елементами декору гармонійно поєднується з червоним, коричневим або теракотовим дахом, фото 6.

Красиво насичений жовтий фасад з першим поверхом сірого, веселий, здається, є будинком, фасадом якого виконаний з насиченого жовтого кольору та дрібних елементів, виготовлених в інших яскравих кольорах, Фото 8.

Для легенди будинок презентабельного та більш суворого вигляду фасад виконується в холодних відтінках жовтого кольору з дахом темних квітів та темно-коричневих віконних кадрів, фото 9.

Фасад ненасичених відтінків жовтого кольору з білими елементами декору і без нього з дахом: а) червоний, б) теракот, в) приглушений зелений і жовтий

Насичений жовтий фасад у поєднанні з першим поверхом, виготовлений сірим

Фасад холодних відтінків жовтого

Фасад білого кольору

Білий колір та його відтінки використовуються для дизайну будівель, побудованих у класичному стилі. Білий колір візуально збільшує розмір будівлі. Білий фасад підкреслює чистоту, замовлення. До фасаду, зроблений у білих тонах, будь-які кольори даху і універсальний колір – все підходить для цього, фото 10.

Комбінація білого з різними кольорами та відтінками гармонійно, наприклад:

Будинки з білим фасадом або його похідними дуже добре гармонізуються з зеленою рослинністю. Одним з відтінків білого є крем, який ідеально підходить не тільки для житлових будинків, а й для комерційних та промислових будівель.

Фасад білого або кремового будинку

Сірий фасад

Фасад сірого – дуже рідкісні явища для сучасних будинків, як це пов’язано з скутером і потворністю. Якщо сірий використовується, то тільки в поєднанні інших кольорів, таких як білий, з обробкою віконних кадрів та карнизів з білим, найчастіше вибирають сірі та його відтінки для бази та даху.

Фасад коричневого кольору

Коричневий фасад вибирається лише у світлих тонах або з елементами легкого декору, оформлення вікон, дверних прорізів або стін можна виконувати в темно-коричневому тоні.

Синій і синій фасад

Гармонійне поєднання синього та синього кольору з елементами декору з бежевого, сірого або білого кольору, один з успішних варіантів для дизайну фасадного синього розглядається як:

Фасад червоних та його відтінків

Червоний фасад візуально приходить додому багатство та розкіш, фото 14.

Фасад червоних та його відтінків

Фасад зеленого та його відтінків

Фасад зеленого дає будівельну атмосферу спокою та миру. Таке рішення дуже приємне сприйняття. Зелені фасади виконуються як для житлових, так і для офісних будівель. Зелений представлений безліччю відтінків, тому багато варіантів для вибору багато, фото 15.

Фасад бежевого кольору

Бежевий колір – це колір спокою і спокійності. Він має велику нейтралітет, що дозволяє легко вибирати комбінацію інших відтінків та кольорів, такий колір фасадів ідеально підходить для будинків, розташованих у передмісті або для сільської місцевості.

Фасадний колір і його довговічність

Часто його довговічність залежить від вибору кольору фасаду. Наприклад, якщо фасад пофарбований у темних тонах, то температура верхнього шару влітку може досягати 70 … 80ºС, а взимку для фасаду характеризується різкими відмінностями температури в діапазоні 50 … -5ºС. Такі значення температури та крапель, що призводять до накопичення внутрішніх деформацій у зовнішньому шарі штукатурного фасаду та утворення тріщин. Оскільки утворення тріщин, агресивний вплив зовнішнього середовища передається до внутрішніх шарів стінки, що прискорює процеси руйнування не тільки фарб, але і сама стіна. Тому рекомендується фарбувати фасади фарбами світлих кольорів та відтінків, і намагатися не використовувати такі кольори, такі як темно-синій, кава, темно-зелений, темно-фіолетовий, темно-червоний та д-р.

Однак сучасні технології дозволяють їм вирішити цю проблему, щоб застосувати фарби різних кольорів, вводячи армуючі волокна до штукатурки (докладніше, ви можете прочитати тут).

Використання фасадних фарб, в яких невеликі частинки оксиду кремнію (кварц) включають, що утворюють високоміцну структуру шару, що дозволяє подолати деформації температури і залишається цілісним. Наприклад, такі фарби виробляють німецький виробник лакофарбового каракулу.

Сучасний спосіб визначити поєднання кольору фасаду з кольором залишкових елементів будівлі – це комп’ютерне моделювання (виконання тривимірних візуалізацій), що дозволяє знайти бажану комбінацію кольорів якомога швидше для Ваш будинок (ми виконуємо такі роботи J).

Також ми рекомендуємо спробувати вибраний колір, щоб застосувати вибраний колір до остаточного визначення кольору фасаду – застосовувати фарбу на підлозі будинку будинку площею 0,5 … 1 м 2 і Переконайтеся, що колір отриманий з бажаним.

Як вибрати колір фасаду з 10 практичних порад

Експерти радять при виборі тіні, щоб врахувати дизайн сусідніх будинків, і вам не потрібно копіювати свій колір або стиль. Важливо, щоб ваше житло гармонізувало навколишнє середовище. Занадто яскравий контраст з сусідніми будинками буде виглядати як Kitch. 2. Розглянемо кліматичні та природні умови регіону

У процесі вибору кольору для фасаду будинку зверніть увагу на ландшафт. Наприклад, навколишні дерева та рослини будуть запропоновано вибрати зелені та коричневі відтінки для фарбування. Море узбережжя натякає на синю палітру тонів. Якщо ваш будинок знаходиться в історичному місці, зверніть увагу на кольорову гаму навколишніх об’єктів. Для будівлі, розташованого в звичайному житловому масиву, ви можете вибрати яскравіші тони. Крім того, важливо для завершення фасадів, щоб віддавати перевагу матеріалах, стійких до ультрафіолету, так що вони підтримують свою яскравість з часом. Вибираючи тінь, фахівці радять для південних частин будинку використовувати приглушені кольори, тому що з яскравим сонячним кольором вони виглядають легше. 3. Увага до даху

 • Зелена покрівля гармонізує білі та сірі стіни, а також всі відтінки зеленого;
 • Чорний – з синім, сірим або білим;
 • Коричневий – з бежевими, білими та коричневими тонами;
 • червоний – з сірим, коричневим і чорним;
 • Сірий – з синім, бордовими, сірими, білими та зеленими стінами.

Звичайно, це може здатися дивним при виборі кольору фасаду будинку, відштовхуючи від внутрішнього дизайну. Але цей метод відбувається, і він дозволить досягти гармонії між зовнішнім і внутрішнім будинком. Цей доказ не тільки думка дизайнерів та архітекторів, а й фотографії фасадів будинків, представлених у мережі.

Намалювати будинок, колір повинен бути обраний, звертаючи увагу на деталі, які не підлягають фарбуванням. Це може бути поруччя, двері з натуральних матеріалів, вінілових вікон і т. Д.

Площа та особливості дизайну будинку визначають здатність одночасно поєднувати від двох до шести відтінків. На додаток до основного кольору стін, ви можете вибрати відтінки акценту для дверей, карнизів, стовпців або терас. Однак пам’ятайте, що велика кількість тонів може негативно вплинути на загальну форму будівлі. Краще дотримуватися “золотого середини”.

READ  Як встановити фасад на висувну коробку

7. Візуально розширює будинок

У Інтернеті та реальному житті ви часто можете побачити фотографії будинків, кольори яких вибираються з яскравої гами відтінків. Це пояснюється тим, що вони дозволяють вам візуально збільшити будівлю, а крім гармонії з класичним стилем. Ви можете дати свій домашній будинок і підкреслити свою благородну архітектуру через крем або білі відтінки.

Щоб привернути увагу до окремих елементів будівлі, використовуйте темні кольори. Наприклад, ніша прикрашена. Але використання темних відтінків у фасаді закінчується, візуально зменшує будівлю.

Якщо ви не готові використовувати контрастні тони в дизайні фасадів, ви можете віддати перевагу декількома відтінками одного кольору. У той же час головний тон повинен бути домінуючим, середньою – підкреслити деталі та глибокі – додайте остаточні штрихи. Як правило, експерти радять базу на фарбу в темний тон, для даху вибрати світло, а стіни покриті проміжним матеріалом відтінків.

Коли колір виділяється в кольорі лише однієї стінки будівлі, ви можете досягти декількох односторонніх видів. Тому краще використовувати його у всіх частинах будинку, щоб покрити окремі елементи.

Поради при виборі кольору будинку в процесі вибору тіні, щоб закінчити фасад, важливо пам’ятати, що: дати класичний тип будівлі, ви можете використовувати легкі тони; Між собою, відтінки однієї кольорової палітри гармонізуються надзвичайно; Успішно вибраний колір дозволяє досягти гармонії з навколишнім характером і внутрішнім будинком; Легкі тони виглядають більш природно, ніж яскраві і занадто насичені.

Вибір текстури та кольору фасаду – це саме випадок, коли краще бачити “один раз”, ніж довго вивчати теорію та лопатки каталогу з зразками. Більше того, вам потрібна картина в цілому – готовий ескіз всього будівлі. Зрештою, фасад повинен бути не тільки красивим сам по собі, але й добре з дахом, вікнами, схилами та іншими зовнішніми елементами. Намалюйте чітке зображення за допомогою уяви іноді не просто для досвідченого дизайнера. Але це не обов’язково: онлайн-вибір фасаду бере всю візуалізацію самою! Вам потрібно лише вибрати успішне поєднання матеріалів і оцінити результат.

Як користуватися

Тип 1: Класичний приватний будинок з двосторонньою дахом та внутрішнім під’їздом.

Тип 2: Просторий заміський котедж з верандою та великим підвалом.

Тип 3: Постановка з панорамним дахом.

Малоймовірно, що ці приклади точно збігаються з вашим проектом вдома, але це не достатньо принципово, щоб просто вибрати подібний дизайн.

 • На правильному представленні параметрів для фасадних панелей, відсортованих на декілька вкладок: безшовні, панелі з товщиною 14 мм, 16 мм, 18 мм та 35 мм. Клацніть лівою кнопкою миші на вибраній текстурі буде розміщувати його на раніше вибраній області фасаду.

Вибрані фасадні панелі та їхні статті також відображаються в лівому куті панелі інструментів.

 • У центральній частині панелі інструментів ви можете вибрати та змінювати додаткові елементи зовнішнього вигляду: схили, вікна, дахи, покрівельні, дах та декоративні кутові накладки.

Дизайнерські поради

Поява будинку – це відображення характеру свого власника, і тут важлива повна гармонія. Ще через багато років житло повинно радіти оком і викликати позитивні емоції, а не думка про “Еха, це коштувало тут, щоб зробити по-іншому”. Звичайно, дизайн фасаду не є рішенням для всього життя, в майбутньому можна було б переосмислити та оновити. Але краще зробити добре.

Однак у вираженні його яскравої індивідуальності не потрібно вводити занадто далеко: алапський фасад з з’єднання несумісних елементів може бути намагатися видавати абстракцію, а скоріше він оцінить відсутність смаку.

Будинки не будуються в середині порожнього простору. Як правило, існує повністю певний ландшафт, який трясе настрій. Не нехтувати! Створення дизайну будинку в місці місця – це ризик отримати дуже дивний результат. Будинок у стилі високотехнологічного скла з скла та бетону в затишній лісній мовчанні або різьбленому Теремі в сучасному селі країни буде трохи недоречно, згоден. Ідеальна гармонія з навколишнім простором – коли навіть новий будинок не схожий на нову будівлю, але здається, що він завжди стояв у цьому місці.

Зовнішній вигляд не повинен бути монофонічним! Розділи різних кольорів та текстур, що повторюються з певною частотою, створюють ритм – один з основних засобів архітектурного складу, що дає динаміку та виразність. Передні панелі відмінно підходять для цих альтернативних, оскільки вони дозволяють підключити різноманітність обробки з легкістю. Наприклад, у панелях під штукатуркою, доцільно зробити контрастні вставки під цеглу, а “кам’яні” панелі можуть бути ефективно поєднуються з дерев’яними панелями.

Не використовуйте в дизайні зовнішнього вигляду більше трьох різних відтінків, інакше будинок отримає занадто літати. Вибрані кольори повинні гармонійно поєднуватись один з одним: неприродні переходи відтінків зіпсують загальне сприйняття. Щоб вибрати палітру, зручно використовувати кольорові кола. Найбільш спокійним і гармонійним варіантом є використання відтінків різного ступеня насичення з одного сектора кольорової схеми; Це створює необхідний контраст, не вибив з одного стилю. Якщо ви хочете отримати яскравіший зовнішній вигляд з різних кольорів, то їх оптимальні комбінації можна знайти, розмістивши трикутник у центрі кольорового кола.

Поєднання з дахом

Розробка дизайну обґрунтовано почалася від вибору даху, а потім підняти фасад під ним. Тобто і суто технічні причини (покрівля встановлюється першим), а об’єктивний ринок: вибір фасадних матеріалів набагато ширший, ніж покрівля, тому підібрати хороший фасад до вже вибраного даху легше, ніж протилежне.

Червоний і коричневий – традиційні та найпопулярніші кольори для покрівлі. Вони чудові білі фасади, такий будинок виглядає дружнім і красивим. Це класична комбінація кольорів “Темна верхня і легка дна”, оптимальна для передмістя. Темні фасади під деревом або цегли з коричневою дахом виглядають не настільки розумними, а більш доцільно виглядає в міському розвитку.

Сірий і чорний Дах є більш суворою і твердою версією, а в північних широтах, більш практично. Темніше даху, тим краще воно поглинає тепло: сніг з даху зникає швидше, а мансард більш активно розігрівається. Дах темряви універсальний, фасад майже будь-якого кольору та текстури добре поєднується з ним.

Білий і світло-сірий Покрівельні актуальні у гарячих областях з невеликою кількістю опадів. Легкий дах зменшує вартість кондиціонера та чудово виглядає з синім або синім фасадом. Але така дах швидко забруднена опадами, тому це рідко.

Зелений і синій Колір даху робить будинок більш помітним і незвичним зовнішньо, але не закінчив. Зелена дах добре гармонізується з лісовими районами, і синім – з небом на відкритих просторах. З ними ефективно поєднуються бежеві та піщані фасади, найчастіше це прикраса під цеглою або каменем.

Фасад та характеристики кольорових гармонії

Як підібрати колір так, щоб об’єкт виглядав більш ефективно і привернув увагу – це питання вирішено, а професіонали та звичайні люди, що будують свій приватний будинок.

Колір має інший вплив на психіку людини, а для кольорової схеми важливо вибрати відтінки, які сприяють впливу на організм. Для деяких людей, це відтінки червоного та цегли, а для інших – бежевий і зелений.

Гамма

Є кілька типів кольорових хаммів: ахроматичні, контрастні, монохроматичні, дисгармонійні, нюанс. Вибір гамма – це важкий процес, і краще, якщо утримуються експерти.

Забрати його зі стилем структур: класичний, сучасний або сільський.

Це більш правильно використовувати невелику кількість відтінків: один основний і 2 або 3 додаткові. Фарбування будинку в одному кольорі не є дуже гарним рішенням, тому що він буде виглядати одноманітним і нецікавим.

Основні кольори сині, червоні та жовті, а зелені, фіолетові та помаранчеві – композитні кольори.

Особливості об’єктної архітектури диктують рішення у виборі кольорової палітри, тому що невдалі кольори можуть перетинати стиль та вдосконалення будівлі.

Білі та молочні відтінки часто використовуються в класичній архітектурі, тому що вони візуально збільшують розміри.

Темні відтінки залучають світло і використовують їх для будівель у країнах Північної Європи. Яскраві кольори спалюються на сонці, і краще розглянути цей фактор заздалегідь.

Насичені тони використовуються за відсутності невеликих елементів та простих форм будівлі, а складні структури виглядають добре в яскравих тонах.

Світлі кольори візуально збільшують об’єм структури, темряви – підкреслити форму і зменшують акцент на об’єкт, яскраві відтінки виділяють будинок з навколишнього простору.

Важливі параметри для вибору кольорової гами

Вибір кольору для фасаду здійснюється за допомогою наступних параметрів:

 • об’єкт призначення;
 • архітектура сусідніх будівель;
 • кліматичні умови;
 • особливості психологічного сприйняття;
 • культурні традиції;
 • Сучасна мода.

Підбір відтінку слід проводити з урахуванням архітектури об’єкта: стислий та простий силует будівлі підкреслюється світлими кольорами, а складна архітектура – яскраві кольори.

Також необхідно враховувати рахунок-фактуру та розміри елементів. Гладка текстура збільшує яскравість, а грубо – пом’якшує кольори. Вибір кольорових схем передбачає виділення всіх елементів: дверей, база, фасад, дахи, вікна.

Правила, доцільні для виконання у відборі кольорів:

Незалежно від вибору кольорової схеми, комбінація повинна бути гармонійним і відповідати архітектурі об’єкта. Ви можете вибрати кольори фасадів будинків, дивлячись на фотографію (див. Посилання). Це відмінна можливість вибрати потрібну опцію.

Модні кольори у фарбуванні будинків. Який колір вибирати для мого фасаду?

Кожна людина мріє про таке місце, в якому я хотів би повернутися кожен раз після тривалого робочого дня. Для багатьох людей символ сімейного гнізда є їх будинок на землі.

Для дому, в якому будуть жити люди, вам потрібно вибрати природні матеріали, включаючи дерево. Так що дерево на вулиці служив довгий час, він повинен бути захищений – покритий матеріалом, стійким до атмосферних крапель. У той же час я хочу спостерігати і естетичну сторону – так, щоб будинок виглядав цілісним і цікавим.

Як колір малювати фасад, щоб він спричинив захоплення і легку заздрість сусіда, одночасно гармонізовано з навколишнім середовищем, і сподобався власнику? Давайте зрозуміємо.

Перш ніж вибрати колір, необхідно враховувати 3 найважливіших чинників

 • Розташування сайту та архітектурного стилю будинку;
 • Колір і стиль даху;
 • Ви хочете побачити структуру дерева або віддати перевагу їй.
READ  Кухонні фасади скла роблять це самостійно

На підставі цих чинників та вашого смаку потрібно вибрати колір на ваш фасад.

Інститут Pantone вибрав кольори для цього року – 12 кольорів

Щоб зрозуміти, які кольори будуть найбільш актуальними протягом наступного десятиліття, а наші схеми живопису до 15 років на фасадах, ми звернулися до загальноприйнятої світової влади в області кольору.

У минулому році Інститут Pantone вибрав кольори на цьому році – 12 кольорів та їхні відтінки, що показують настрій цього року – надійність, стабільність, надія, оригінальність та яскравість користувача.

Головний колір 2020 був обраний класичний синій.Яскравий, глибокий і натхнення кольору Stihl.

Класичний синій. Класичний синій. Менша композиція на фасаді в поєднанні з білими платдонами виглядає неймовірно красиво! Будинок виявився виглядом!

Живопис вдома в модному тіні “Класичний синій”

Живопис вдома гідравлічним маслом у 2 шарах

Вся палітра модних кольорів можна безпечно розбавити звичайним світлом, або навпаки, темний колір. Дати цілісність зображення і виділити деякі елементи будинку, такі як, платформи, кути та тераси. Звичайно, не потрібно використовувати тільки ці кольори в будинку обробки, ви можете використовувати трохи більш яскравіше, або більше пастельних відтінків кожного кольору – на величезному піку популярності, поєднання полум’я полум’я – вогняний помаранчевий “І ніжний tanager turquoise -” бірюзовий tanager “. Завжди буде відповідна комбінація нейтральних відтінків – білий, сірий, темно-синій і бежевий. Все залежить від вашого смаку та стилю будинку.

Колір “полум’я помаранчевий” (“пожежний апельсин”) на фасаді

Дуже красивий і популярний колір “полум’я помаранчевий”

Цей колір на фасаді виглядає природним і дорогим

Кольори стилю “Вікторіанський”

Для вікторіанських стилів, майже всі кольори, представлені Pantone, є придатними – цей стиль пов’язаний з пастелом, з’єднаний з яскравими, глибокими кольорами. Стиль виникли в XIX столітті – століття королеви Вікторії Басейни різноманітні обробки, різьблені балясини та перила, а також обов’язкові тераси верандів біля входу.

Сам будинок та живопис виготовляються у вікторіанському стилі

Яскравий фасад у поєднанні з листям у кольорах ліжка

Вікторіанський будинок

Кольори “конструктивізму”

Для холодного конструктивізму варіанти живопису є придатними – змішування паличок коришин та шафран, або холодні варіанти. Класичний синій, так званий морський куртка кольору – флот Blaser, який, з вигідним контрастом, деревом та бетонними текстурами у перливому сірому, або золі та сірому, створюють дизайн лаконічності та простору. Такий дизайн підходить для тих людей, які тримаються з часом і детально обожнюють.

Поєднання бетону та дерева. Сучасне та стильне рішення

Кольори “конструктивізму”

Стильні кольори “Шале”

Для стилів, шале характеризується теплим, шоколадом відтінків дизайну. Головне в цьому стилі – це природність матеріалів. Сирі камені в укладання фундаменту, справжнє дерево з сукою та їх відмінною структурою. Теплий, іноді апельсин, нотатки в фарбуванні деревини створюють атмосферу затишного зимового вечора каміном з гарячим шоколадним колом в руці. Звичайно, ви можете створити свій будинок, як ви хочете його побачити! Так для вашого будинку ви можете використовувати ці кольори, які вам найбільше подобаються.

Будинок та живопис у стилі “шале”

Теплі, Шоколадні відтінки в дизайні фасаду

Що потрібно враховувати, перш ніж вирішити по кольору будинку

Для того, щоб вирішити, що колір будинку закінчує, необхідно враховувати не тільки архітектуру, а й навколишній ландшафт, а колір даху.

Так що будинок не працює занадто багато, не рекомендується використовувати більше трьох кольорів у обробці будинку. Кольори, що контрастують разом яскраво – червоний і зелений, синій і помаранчевий. Якщо кольори близькі один до одного в кольоровому колі, результат буде нейтральним. Білі, кремові та молочні кольори підходять майже до будь-якого кольору, тому їх можна використовувати як основний і як додатковий колір. Що стосується третього кольору – він може бути на самому фасаді, створюючи цілісний вигляд будинку та “фон”. Колір ландшафту, в якому розташований цей будинок.

Гармонійне поєднання трьох кольорів на прикладі заміського будинку

Гарна комбінація кольорів на комбінованому фасаді

Також необхідно враховувати місце розташування вашого будинку – більш природні кольори та природні матеріали добре виглядають у горах, біля моря – яскраві, насичені відтінки під палючим сонцем – яскравими відтінками структури.

Звичайно, для того, щоб ваш будинок викликає захоплення і заздрість сусідів, то необхідно гармонійно забрати кольори, хоча іноді ви можете грати з кольоровими рішеннями. Нижче ми хочемо навести приклади, як ви можете диверсифікувати фасад, використовуючи модну палітру в цьому році.

Дуже незвичайний домашній дизайн, з ідеально вибраним кольоровим рішенням

Білий колір завжди виграє, ідеально доповнює і прикрашає будь-який фасад

Як поєднати відтінки

Для того, щоб зробити ваш будинок незвичним, достатньо взяти простий колір, як основу, наприклад, вицвілий джинсовий. “Ебать джинс”, Мосайк синій. “Мозаїчний синій”, і тільки вхідні двері для фарбування в яскравому кольорі – полум’яний червоний “Червоний полум’я”, апельсинову шкірку “Помаранчева коркова”. Так що ви даєте індивідуальність і яскравість до вашого житла.

Хочете, щоб ваш будинок виглядав презентабельним і незвично? Виберіть шоколадні кольори або кольори кориці. Красиві переповнення та відтінки шоколаду не залишать жодної людини байдужим, будь то дизайнер або недосвідчений середній. І розбавляючи темний шоколад з легким, ніжним дотиком сонячного світла – “сонячне світло” ви досягнете відчуття теплого, затишного дому в альпійських горах.

Планка пофарбована в шоколадний колір

Планологія пофарбована шоколадний колір

Жити біля моря? Візьміть кольори яскравого, сонячного – до такого пантону, взятого кольору “біскайського зеленого”. “Бісайський зелений”. У такому кольорі ваш будинок здасться легким, неваговим, як ніби сонячний яскравий яскравий, день полудня безхмарного літа. І якщо додати до цього кольору також апельсинову шкірку – “помаранчева шкірка”, або шафран – “шафран” – ви отримаєте яскраву комбінацію, приємні очі і змусити насолоджуватися життям!

Теплий і затишний – це також комбінація кольорів шафрану – шафрану та корицею палиці – корицева паличка. Такий варіант завжди буде виграти, досить яскраво, щоб показати свою бадьорість, і в той же час комбінація цих кольорів є найближчим до природного дерева.

Яскравий і багатий колір для фасаду. “Апельсинова шкірка”

Колір “помаранчева шкірка” на фасаді

Можливо, ви захочете щось більш екстравагантне – тоді зверніть увагу на відтінки червоного – можливо ближче до кольору вина. Завдяки вибраному кольору, ви можете досягти контрастного ефекту Wow, тому що червоний колір буде надзвичайно виглядав серед рясної зеленості вашого сайту. Або ви можете дати свій фасад свого роду фінішу з благородним червоним деревом.

Живопис вдома у вині

Червоний колір виглядає серед великої зелені на сюжеті

У цій області ми пофарбували стільки трьох фасадів. Сам будинок, ванна і гараж

Хочуть більше яскравості і екстравагантності? Можливо, лише один яскравий акцент – не ваш варіант? У колекції Pantone, незвичний, але занадто привабливий колір занадто привабливий – виноградний компоток. “Виноградний компот”. Будинок буде виглядати дуже яскравим, можливо, навіть злегка божевільний – у стилі фільмів Чарлі та шоколадних фабричних фільмів, але яка різниця, якщо вам це подобається, а сусід заздув?

Виноградний компоток. Виноградні композиції

Спеціалісти Інституту Pantone задовольнив нас з красивим зеленим – він поєднував у собі і трав’яні, і смарагдові відтінки. Jive – “Lucky”. Ненав’язливий колір для вашого фасаду, якщо ви хочете ввести свій будинок у навколишньому зеленому ландшафті. Ви просто уявляєте, наскільки красивий цей фасад буде виглядати серед осені дерев!

Кольорові рішення Є великий набір, головне – рішення про архітектуру, що оточує пейзаж, і керуючись лише вашими побажаннями.

Одна з рекомендацій. Щоб вибрати колір і стиль обробки вдома, щоб він поєднується з інтер’єром інтер’єру, в тому числі – так що ви не маєте відчуття, що від стилю шале у зовнішності ви потрапляєте в інтер’єр казки Про Віллі Вамка.

Вирішив на колір, він залишається вирішувати систему живопису, придатної для стилю.

Системи малювання фасадів деревини

Наша компанія надає декілька варіантів для фарбування дерева для зовнішнього вигляду – це преміум-лак, термін служби якого є без перефарбування до 8 років, а система масляного живопису, якщо ви хочете отримати більше природності (термін служби до 15 років ), а також схема живопису (термін служби до 15 років), що дає можливість побачити ваш будинок у яскравих, літніх кольорах.

Ви можете більш докладно прочитати про системи живопису у відповідних статтях, дізнатись всі переваги та забрати той, який відповідає вашому стилю обробки.

Якщо раптом у вас виникли проблеми з вибором схем живопису, наші фахівці завжди будуть раді допомогти вам, відповісти на всі ваші запитання щодо переваг та переваг конкретної системи живопису.

Приховати недоліки будинку або підкреслити свої переваги, використовуючи колір та обробку фасаду та елементів будинку.

З складною формою будівлі не слід використовувати яскраві кольори, т.до. Темні відтінки привертають увагу і можуть зіпсувати візуальну концепцію будинку. Якщо ви, навпаки, ви хочете підкреслити окремі елементи, то в цьому випадку ви можете безпечно вибрати темні відтінки для них.

Одним з найпопулярніших матеріалів у цьому випадку є Клінкерна фасадна плитка під цеглою. Це не вимагає основи фундаменту, на відміну від облицювання керамічної цегли, і легко встановлюється за допомогою спеціальних сумішей для фасаду.

Колір фасаду правил вибору та успішної комбінації. 100 фотографій красивого дизайну фасадів приватного будинку

Приймаючи дизайн фасаду, враховуйте такі фактори, як кліматичні та погодні умови, розташовані поблизу будівель, ландшафт. Гармонійно поєднуючи кольори, ви можете створювати чудові архітектурні ансамблі. Приклади красивого фасаду з успішними кольоровими комбінаціями чітко демонструють.

Текстура та властивості облицювальних матеріалів іноді пропонують колірне рішення. Дерево та камінь мають свої унікальні природні відтінки, що значно впливає на весь вигляд будинку.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS