Статті

Як з’ясувати рік будівництва вдома

Коли вам потрібно рік

Доцільно спочатку знати про вашу будівлю детальні параметри. Якщо дата невідома, вдосконалення можливе як звичайний, так і в Інтернеті. Потрібно в наступних випадках:

 • іпотечне кредитування;
 • оцінка ринкової вартості об’єкта;
 • Визначення відсотка зносу та інженерних структур перед покупкою квартири;
 • Розрахунок фізичного зносу;
 • Реєстрація субсидій.

Здоровий! Дизайн технічного паспорта не виправдовує собі витрати на час і означає з’ясувати дату початку роботи. Набагато легше з’ясувати все, що потрібно через Інтернет.

Як ви можете дізнатись на рік будівлі вдома?

Як правило, при створенні іпотечного кредиту, комерційні банки вимагають інформацію про дату будівництва майна. Можливо, такі дані будуть необхідні для інших випадків уряду, або просто ця інформація буде потрібна для особистого користування.

У нашій статті ми скажемо вам, як з’ясувати рік будівництва будинку кількома способами, і деякі з них зможуть значно зберегти не тільки гроші, а й ваш час.

Як дізнатися рік Dopcy Dopcy – 3 сервіс

Шановний читач! Наші статті розповідають про типові способи вирішення юридичних питань, але кожен випадок є унікальним.

Якщо ви хочете знати, як вирішити вашу проблему. Зверніться до форми онлайн-консультанта вправо або зателефонуйте по телефону.

Оновіть власну інформацію про інформацію. Для цього існує певна кількість доків і в мозку.

Як з'ясувати рік будівництва вдома

Ppocmow capetpoon docks

Caratus ppoxtocobob – Pacebopt, Eclis таких. Там необов’язковий Bydet Ykzan Doptwer. Pommo ETO розкладає в документі Ykazno: Skolko у контакті з них, з яких дуже знайомі, Nosta важливо. Docience Day Caidpopopopta Ego Sladye. Для цього обов’язки в BTI або POCPEECP.

Для одного, необхідно використовувати CSWPFEFE DEM у ADPECY, існує потреба в привілейованому автомобілі. Для інформації, яку слід назвати інформацію

 • YDovepene представляє (Pacpopt);
 • Незалежно від розпадів з EGN;
 • Che C Hocks YPLAS Goclines в Pazepe 200 Pyble.

PacCmantable Dawther Document Mogyt Plectending Tem, CTO є Vladealtsem, A MEANT, CTO PPOCTO XOCE NEFT, Infoming Pepef PCOS NEWF.

Baycca з texpacpta bti

Infogmage o Dome PO Adpecy справляється у читанні Texickogo Pacpopta BTI PO FOPME 1B. Через дальну діагностичну людину. Ви можете мати людину, щоб мати ручну особистість, але яйце.

Інформація є такою інформацією, яка грає з фабрикою та протилежним. B Ctolitse погано платити від Texchackogo Pacpopta, в основному, щоб розмістити PLA 1100 Pybley і в підлітках 10 деней. ECLES NEOBXADIMA GPAYNYYYY, ВІДПОВІДНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ОСОБА, ВНУТРІТЬ НА ПІДВИЩЕННЯ CEBE DESETOT НА HEABEPATOPA та спеціально Gapantyyyy Bymagy.

Помилки доків

B explencetacoin pacppte xphew ми про капітал типу. Чи є у день Н.А. Пыки, за інформацією Него Могит. 3apoPocation etho double montown nepocent. Для цього ви повинні прояснити той факт, що ви можете.І.O та Adpec, NA, який є однією з перевірок інформації з InfoMaisii, запалювання Назана, Kyda Nappaable Zaivka, оскільки інформація Інформація Zayteel Xoce не йти, а в звичайному.

Що новин у цих 30 дені. Це може бути як мати інформацію про інфо, так далі, і ті, що в ЕЕ. Ppocto недоступний. Ecli priends mocho yctpne, TOO et shakcy popw printing zayaky wopod paza cheem otkaza.

Scta-sctab

Більшість центру міста у випадку з Дома і наступним. Dannia infomae ті, що в акції POCTP. Mecta, dge головним чином: gocapxiv, y zactpockika, meftoe odelene bti, ppoek. Algopitm Deistics:

 • Потрібно заплатити за опущення, а згодом, DGE є наксолодним актом;
 • Поєднуючи, одержуючи необічний альгопітс-деіндрея для польських;
 • Собака, у закритому перегляді.
READ  Як встановити підвісний туалет з установкою

Один eto ne ppetuttypty і держава може порадувати foutpo.

Pppa з apxiva

Naity приїжджає до Doma Po Adpecy Mioho і в гоцидаптвеннній апхивній. Це CPUS для Tex, Y Co. Elt White Camymy Льодових документів або чекав, Poka Neobxousy Infomy NaidYT.

Аден в адинації

Н.е. Нижне та Везне на Domax та DPYGIX CAPITALLYX TETAX XPUTAYA та МЕНІОЙ АДНІНІТІ. Це не потрібно в Clychae, Elis недостатньо.

Як з’ясувати рік будівництва вдома?

Всі будівлі, приміщення та багатоквартирні будинки з часом носять у процесі їх експлуатації людиною.

На додаток до людського фактора, погодні умови та якість обслуговування нерухомості впливають на ступінь зносу.

Ті будинки, які були побудовані дуже давно, і прийшли до повного привчання до проживання, зруйновані поселенням адміністрації. Така програма була широко поширена і придбала назву – реконструкція житла.

Щоб з’ясувати рік будівництва будь-якого будинку, то всі це не обов’язково бути власниками цієї квартири. Вам потрібна інформація про рік будівництва може у багатьох ситуаціях та операціях, пов’язаних з нерухомістю.

Розглянути доступ до всіх, здатних, як з’ясувати рік будівництва вдома.

Методи онлайн

Сучасні функції та розширене покриття мережі дозволяє перевірити онлайн за декілька кліків миші, не виходячи з дому. Розглянемо більш детально, як вирішити проблему за допомогою Інтернету. Це завжди швидко і комфортно.

Ви завжди можете знайти об’єкт і побачити рік будівництва вдома за такими ресурсами:

вікімапія.ORG – Wikimapia велика карта світу, яка містить майже всі об’єкти нерухомості. У пошуковій системі ви можете виявити бажаний будинок. Будь ласка, зверніть увагу, що службова база обмежена, а деякі будівлі не ввели його.

My-Realty.Київ.УА – Київський портал нерухомості та не тільки. Спочатку сайт показав побудовані будівлі міста Києва. Тепер адміністратори додав інформацію про інші регіони України.

http: // domik.Ua / poleznoe / фотоалбум-Київ.HTML – найповніший фото каталог київських будинків. Автори проекту зробили якісні фотографії та описи житлових будинків, приватних будинків, офісних та комерційних приміщень. Зручно зробити зразок фільтрів та параметрів.

Кап.minjust.Гов.UA – багатофункціональний кабінет електронного реєстру. В даний час послуга є найбільш універсальним аудитом нерухомості в Україні. Він має всілякі реєстри державних рівнів.

https: // api.Плитки.Maplebox.Com / v4 / dollhead.Uvzcjxur / сторінка.Html?Access_Token = PK.Eyj1ijoizg9sbghlywqilcjhiibuozy3devsj9.iskrios-ccgy6i0es3lmzw # 15/50.4094/30.5171 ресурс підходить лише тим, хто зацікавлений у будівництві будинків у Києві, це онлайн-карта міста, де зображені будинки різних кольорів залежно від року будівництва. Служба дозволяє вам приблизно приблизно оцінити рік будівництва, але в деяких випадках це трапляється достатньо.

Отримайте екстракт з кадастру до приватного будинку, де встановлюється рік будівництва, ви можете з липня 2015 року через сайт публічної кадастрової картки. Для цього виберіть свій сайт за номером та дотримуйтесь простих інструкцій на екрані. Служба доступна на комерційній основі.

Інтернет-послуги

Неофіційна, але досить достовірна інформація про рік будівництва відповідного будівництва можна отримати за різними інтернет-ресурсами. Великий плюс Цей метод – це образ інформації.

Однак інтернет-користувачі, які бажають з’ясувати дату будівництва вдома, потрібно враховувати лише інформацію про будівництво будівлі для всіх будинків і навіть населених пунктів.

Серед найвідоміших інтернет-ресурсів, що містять інформацію про дату будівництва житлових будинків, можна назвати:

 • Портал для управління московськими житловими будинками “Будинок Москви”. Використовуючи цю Інтернет-службу, користувачі можуть буквально в лічені хвилини, щоб безкоштовно отримати інформацію про будинок, включаючи дані про конкретну дату будівництва будівлі. Відповідний громадянин повинен лише ввести запитувану інформацію про будівлю.
 • Сервіс “Вікімапія”, який є глобальною інтерактивною картою. Інтернет-ресурс дозволяє переглядати інформацію про найрізноманітніші будинки та будівлі. Однак, рік їх будівництва, на жаль, не завжди вказано.
 • Інтернет-ресурс “Тип будинку”, також надає інформацію про московські будівлі. Користувач, який бачив ресурс WWW.Tipdoma.RU, вам просто потрібно ввести адресу будівництва інтересу.
READ  Які труби вибирають для водопостачання в квартирі

Є ряд інших регіональних послуг, які дозволяють отримати інформацію.

Де я можу дізнатися

Може бути різною причиною такої інформації. Наприклад, покупець квартири в МКД, безумовно, буде зацікавлений у віці будівлі, на якому залежить його технічний стан. Щоб отримати цю характеристику, ви можете зв’язатися з BTI, Rosresh, а також пошук на рік будівництва на сайтах з інформацією про будівлі міста.

Через БТІ

BTI – це перевірена екземпляр, яка була протягом багатьох років, щоб побачити технічні характеристики всіх міських будівель. Тут ви можете отримати вдома найрізноманітнішу інформацію, включаючи насправді, щоб дізнатись, в якому році будинок побудований, наприклад.

УВАГА! BTI має свої власні підрозділи, створені на місцевому рівні, вони зберігають інформацію, що стосується певного врегулювання.

У цій важливої ​​відмінності від Росрестри цей приклад збирає інформацію про нерухомість по всій країні, має загальну базу. BTI має власну послугу Інтернету, до якої ви можете застосувати, якщо вам потрібно знайти щось або іншу інформацію. Як подано заявку, яка процедура отримання даних, повідомляється на офіційному веб-сайті.

Крім того, додатки приймаються і ті, хто прийшов безпосередньо на самому кафедрі. Порядок прийняття заявки та видачі інформації про те, який рік будівлі, інші особливості будинку в основному однакові для всіх підрозділів BTI, можуть бути лише незначними відмінностями.

 • Перший крок – це збірка документів, включаючи цивільний паспорт, керівні принципи, іншу важливу документацію щодо нерухомості.
 • Тоді з цією папкою документів можна надсилати до відділу бюро у розташуванні будинку.
 • Складено зразком застосування для видачі даних про те, як подано старі будинки, необхідні документи.
 • Обов’язковий етап – оплата державного обов’язку, необхідно надати квитанцію для цього платежу.
 • Як наслідок, заявник видав технічний паспорт, він повинен бути вказаний на дату будівництва будівлі.

Rosreestre

Як і в БТІ, технічні характеристики будинку повинні зберігатися у спільній базі Росрестри. І в цих характеристиках, що складають кадастровий паспорт, він зазначається, коли був побудований будинок з квартирою заявника.

Щоб дізнатись, звертаючись до відділу розлучення Росристра та після відвідування офіційного веб-сайту цієї важливої ​​організації. Якщо заявка подана до Департаменту та в письмовій формі, вона повинна вказати стільки інформації про структуру, точну адресу – номер будинку, житло, підлоги, інше.

Інформація, яку представлений заявник був зареєстрований як стандарт, починається кадастрові.

Як з'ясувати рік будівництва вдома

УВАГА! Існує певна порядок видачі екстрактів, встановлюється Міністерством економічного розвитку в Законі за числом 292, прийнятої у 2012 році.

Цей акт має напрямки, і на якому документі потрібно збирати громадянин, щоб отримати кадастровий витяг або документ за іншим запитом:

 • Заявник зобов’язаний вказати точну мету його прохання – тобто назва документа, який він хоче потрапити в Росрестер.
 • Важливо вказати, який об’єкт IT інтерес, детальна інформація про це. Надіслати адресу, кадастровий номер.
 • Тоді вам також потрібно визначити, у якій формі зручніше отримати документ інтересу, в папері, в електронному вигляді.
 • Мені також потрібна контактна інформація, оскільки представники “Росреєстр” потрібно якось звернутися до заявника.

Як і у застосуванні в BTI, буде необхідно сплатити державний обов’язок і показати підтвердження платіжного документа, отримання. RosReester повинен відповісти на заявника та видати необхідну інформацію протягом п’яти днів (якщо заявка була випущена правильно).

READ  Чи можна фарбувати на епоксидному грунті

У випадку, коли документ, на запит інформації, запитується на інформацію, надсилається в електронну форму, вона може просто бути посиланням з адресою, де ви можете побачити необхідний документ.Паперові посилання видаються безпосередньо в кафедрі або відправлені поштою. Громадяни можуть отримати необхідну інформацію у зручній формі для них.

Інші методи

Причини власників житла потребують знати, коли будинок був побудований з їх квартирою, може бути інша. Якщо будівля занадто стара, вона не завжди обіцяє купувати нерухомість в ньому, тому що невідомо, що буде з будинком навіть за десять років.

Тому звернення до такого питання в BTI, RosreeStre не є виключно винятковим. Також багато можливостей для вирішення своїх питань також мають ті, хто активно використовує Інтернет. Зрештою, не важко знайти офіційні сайти в мережі, наприклад, ресурс того ж BTI, є й інші послуги, крім того, безкоштовно.

Вони містять дані про будівлі, ви можете легко отримати необхідне, навіть не залишаючи домашнє або робоче крісло. Але такі ресурси мають один звичайний недолік – на них все ще збирається.

І деякі користувачі, після невдалих пошуку, досі досі звертатися до БТІ або “Розестрі”, сплачуючи державний обов’язок і провести кілька днів, щоб отримати необхідні дані. З яких ви можете вибрати під час пошуку характеристик вашого будинку, що розглянути ресурси?

 • Ви можете використовувати інтерактивну карту під назвою “Вікімапія”. Як використовувати цю карту? Inteeis досить простий, без будь-яких проблем ви можете знайти потрібну будівлю та інформацію про це. Але, на жаль, дата будівництва не завжди вказана, що є відсутністю служби.
 • Існує ще портал “Будинки Москви”, який розташований велика база інформації про будівлі столиці. Знайдіть потрібний будинок та дані про це дуже швидко, у тому числі вказано в описі та віці, рік будівництва.
 • Також, нерухомість Московської творчості та порталу “Тип будинку”. Для того, щоб знайти потрібну будівлю, його опис вказаний у полі пошуку.

Такі портали все ще призначені для нерухомості великих міст, головним чином. Але в кінцевому підсумку можуть мати ресурси з описом будинків і менш великі поселення. Модель різних ресурсів має загальні риси, принцип пошуку простий.

Рік будівництва має принципове значення для його характеристик та визначення вартості. Тому цей параметр відноситься до одного з найважливіших предметів, щоб дізнатись, перш ніж здійснювати операцію. На сьогоднішній день існує декілька способів з’ясувати рік будівництва вдома.

Ми також рекомендуємо читати корисну інформацію про оплату єдиних потреб багатоквартирного будинку.

Що міститься в базі даних Roskadastra

 • Особисті дані власника прав власності або інформацію про квартири.
 • Точна кадастрова вартість окремої квартири.
 • Загальна площа нерухомості.
 • Дата прийняття житла, зареєстрованого в Роскадастрі.
 • Інформація про спроможність особи (інформація не для громадського доступу).
 • Документи викликали право отримувати житло (не для громадського доступу).
 • Можливі причини заборони нерухомості (обмеження або обтяження). Детальне декодування документів на основі яких обмежувальні дії.
 • Кадастрова плоска схема (технічний план).
 • Органічна інформація, яка видає кадастрові записи та реєстрацію в Регламенті.

[Spoiler title = “Джерела:”]Https: // Консультація.RU / Kvartira / Document / Kak-Uznat-God-Postrojki-Doma.Html
https: // j.Etagi.Com / ps / kak-uznat-god-postroyki-doma-po-adresu /
http: // expert – home.Net / kak-uznat-bod-postrojki-doma-po-adresu /
https: // proverka.Com.Ua / kak-pravilno-uznat-god-postrojki-doma.Html
https: // infonedvizhimost.Com / Kvartira / Kak-uznat-god-postrojki-doma.Html
https: // Zakon.Wiki / Obshhee / Полезние-статий / Бог-Постройки-Дом-По-Адресу.Html
https: // Lawlp.Центр / Дом / Узнат-Бог-Постройкі-Дом.Html
https: // kadastrtmap.COM / KADASTR / reest-domov-kak-uznat-svedeniya-o-statuse-obekta-nedvizhimosti / [/ Спойлер]

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS