Статті

Як встановити ванну для плитки

Перша ванна, потім плитка

У цьому випадку входить кімната, приготована для укладання плитки, а ванна. Найчастіше цей метод використовується, коли встановлюється чавунна ванна, тому що, якщо ви привезете його після закінчення роботи, кахельна підлога може бути дуже шкідливою.

Після монтажу сантехніки, укладання плитки з ванної кімнати. За допомогою цього методу настінного облицювання ванна виявляється запуску або вбудовану в плитку. Плитка не повинна базуватися на дошці: розрив 1-2 мм, який заповнюється санітарним герметиком або водонепроникним Fuga, наприклад, на основі епоксидної смоли.

  • Кромки ванни отримують шляхом утоплення в облицюванні, тому вода тече в цьому.
  • Крім того, ванна займає менше місця через те, що він вбудований у облицювання. Це важливо для невеликих комбінованих ванних кімнат.
  • Плитка зберігає, оскільки з такою технологією стіни за ванною не стикається.

Недоліки стін після встановлення ванної кімнати включають в себе те, що потрібно захистити обладнання від бруду та можливого падіння інструменту, плитки або інших предметів всередині, що пошкодить емаль. Після встановлення ванна рекомендується покласти картон, обкладинку з поліетиленовою плівкою, а також покласти товстий фанер зверху таким чином, щоб майстер міг зв’язати стіну над ним.

Основні прийомні методи

У комплекті з ванними кімнатами зазвичай поставляються з ногами та кріпленнями. Виробники забезпечують можливі труднощі, пов’язані з встановленням танка. Регулярне кріплення обладнано регулюванням висоти. У цьому випадку достатньо покласти ванну на місці і за допомогою рівня, який ставить на бік ванни, досягти необхідних параметрів.

  • Встановіть ванну, щоб вона покладалася на три стінки (довжина резервуара повинна бути меншою, ніж довжина стіни на кожній стороні на 3-5 мм), після викладання настінної плитки, кордону або кордону або кут ;
  • клей ноги до підлоги з особливим клеєм;
  • Виправлення з галстичними болтами;

При вирівнюванні ванни неможливо дозволити стікам бути вище рівня протилежного кінця ванни. Це може ускладнити воду.

READ  3D пол в ванной своими руками

Як встановити ванну під плитку

Ремонт ванної кімнати є досить складним та багатоступеневим процесом, який вимагає компетентного підходу до бізнесу. Тому більшість громадян викликають фахівців для ремонтних робіт. Послуги таких майстрів зазвичай повинні платити за досить високі показники. Деякі люди намагаються зберегти, ремонтувати самостійно. Зазвичай це є методом судового розгляду та помилок, коли людина на ходу вчиться викласти плитку та встановлювати сантехніку. У той же час найбільш поширене питання серед початківців: “Встановлення ванни виконується до або після укладання плитки?»Немає однозначної відповіді. На фазовій формі етапів впливає матеріал виробника ванни та розміру кімнати. Давайте справимо з тонкощами цього питання.

Як монтувати чавуну ванну

Така ванна набагато сильніша акрилова, порядок. Ємності практично використовуються, легко промивають і очищають до блиску. Вони 5 – 7 разів краще зберігати тепло. І їхня обробка дуже стабільна і десятки років. При встановленні чавунні ванни потрібно керуватися наступними правилами. Дозволити підлогу з плитки, щоб придбати повноцінні властивості, тобто дати йому час стояти і затвердіти, як зазначено в інструкціях для клею, і лише після цього встановлення.

Важливо враховувати, що резервуар при встановленні не повинен базуватися на черепиці, але на стіні.

Помістіть ванну в кімнату, орієнтуючи дренажну діру у напрямку дренажного отвору стічних вод. Потужність повинна бути закладена. Потрібно враховувати його високу вагу, тому підлога повинна бути покрита надійним амортизацією, у разі падіння, шару.

Щоб встановити ноги на ванну, треба перевернути, попередньо піднятися на підлогу, щоб захистити від пошкодження

Встановіть у відповідних отворах зливних рукавів з решітками та підключення їх між трубкою з комплекту ванни. Гофрогерський тип гофрування з сифона вставки в каналізаційний отвір. Встановіть дно ванни з легким упередженням у напрямку дренажного отвору. Верхній край ванни можна затьмарити на ногах. Помістіть залишкові опори і, нарешті, встановіть контейнер. Після цього потрібно перевірити та налаштувати позицію потужності рівня.

Вирівнювання при наявності коригувальних пристроїв не є складною операцією. Досить покласти одну з пар ніг – передню або задню, створюючи схил до стоку. Ванна, встановлена ​​на гладкій слизькій поверхні, повинна бути закріплена натисканням полімерного водонепроникного клею або силікону.

READ  Як вибрати колір ламінату та шпалери

За допомогою ніг ви можете підняти ванну до висоти і вирівняти його

Перш ніж встановити захисний екран, вам потрібно перевірити, чи місце підключення сифона гасив дренажну діру відносно стічних вод. Інакше, скидання води не відбудеться. Сифон з’єднується з каналізацією і виправленням. Встановіть заземлюючий пристрій. Це можливо, якщо трубопровід виготовляється з металевих труб. Ви не повинні виконувати цю операцію, краще запросити фахівця.

Установка ванни. Ванна проти стіни або плитки? При встановленні ванни до плитки або після

Обов’язкова робота – пристрій гідравлічного захисту. Він виконується по всьому периметру в місцях контакту зі стінами. Якщо є розблоковані слоти, вологість, що потрапляє в них, сприятиме формуванню цвілі та грибків. Щоб виконати це, ви можете застосувати самоклеючу прикордонну стрічку. Якщо укладання плиток на стінках виконується після встановлення ванни, найкраще встановити керамічні плінтуси – це також надійно і красиво.

Інструменти та матеріали

Для виконання роботи вам знадобиться набір викрутків та ключів ключів – для збору дизайну та підключення комунікацій.

Це займе рулетку, щоб виміряти відстані, рівень бульбашки, щоб забезпечити ідеальне горизонтальне положення дизайну.

Якщо це легка акрилова або сталева ванна, то бажано використовувати спеціальну кадру підтримки для її установки.

Іноді рекомендується поставити кілька додаткових опорів з цегли, блоків, розчинів, монтажної піни під дном.

Але ці альтернативні рішення не підходять, якщо плитка вже була закладена на підлозі. І абсолютно неприйнятно, якщо цей дизайн дизайну та простору під сантехнікою залишаться не закриті.

У випадках, коли дизайн покладається на стіну до стіни, ви можете закріпити кут на стіні, який буде служити додатковою підтримкою верхньої сторони контейнера.

Чавунні або кам’яні конструкції в кадрі та кутах не потребують, тому що вони відрізняються від високої жорсткості та масивності.

Після встановлення вони будуть важко від’їжджати.

До цих пір важливо не забути придбати всі сантехнічні аксесуари – змішувач, сифон, труби, шланги тощо.

Установка ванни. на плиті або під плиткою?

Ще до початку ремонту з’являються багато людей. і як покласти плитку? Перед установкою ванни або після? Незважаючи на те, що сьогодні та інший варіант використовується, вибір процедури виконання ремонту та обробки визначається різними факторами та вибирається в кожному випадку залежно від матеріалу та форми самої ванни, його розміру та розміру Ванна кімната.

READ  Встановлення розширювального резервуара нагрівання замкнутого типу

Давайте подивимося, які варіанти встановлення ванни перед укладанням плитки та після, а також у цьому випадку буде більш кращим.

Монтаж ванни після укладання плиток – Особливості технології

Ремонт ванни – довгий, дорогий та технічно складний процес, від дотримання технології якого залежить від простоти використання приміщень та термін служби фінішу. Найпростіший вихід із ситуації полягає в тому, щоб наймати досвідчені бригади майстрів, які допоможуть вибрати високоякісний матеріал, лизати стіни та підлоги, встановлену сантехніку.

Однак багато домовласників, бажаючи зберегти, намагаються впоратися з власними руками. Не маючи досвіду, вони часто цікавляться, коли ванна правильно виконується, до або після укладання керамічної плитки на стінах, стать. У цій статті ми скажемо секрети встановлення мийного танка, який поділяв службовці розповсюдження – професіоналами.

Встановлення ванни: прямо до або після монтажної плитки?

Ще до початку ремонтної роботи у ванній кімнаті необхідно подумати, коли варто викласти плитку на підлозі та на стінах, до встановлення сантехніки або після? Це особливо вірно для основного сантехнічного пристрою у цій кімнаті ванної кімнати. Це не є невеликим питанням, яке залежить від того, наскільки швидко і ефективно буде відремонтовано.

Як вибрати відповідний варіант?

Якщо ванна розташована саме з стіни до стіни, ризиковано вибрати перший варіант. Може статися, що після вирівнювання стін і укладання черепиці, відстань скоротиться, а ванна просто не підходить. Тому, якщо ванна кімната повністю мала, то спочатку потрібно встановити ванну і покласти плитку від нього. Настільки надійні.

Якщо ванна, навпаки, велика, ви можете вибрати третій варіант: покласти, встановити, вимірювати, зробити маркування, переміщення та викладання плитки не з підлоги, а на рівні боків ванни.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS