Статті

Як встановити підвісний туалет з установкою

Встановлення унітазу

Нещодавно ми часто повинні мати справу з установкою системи установки туалету. Близько половини ремонту ванної кімнати люди вибирають цю сучасну систему замість звичайного туалету. Ми хочемо поділитися накопиченим досвідом і допоможе вам вирішити вибір: туалет або установка.

Плюси установки

Встановлення – це конструкція, в якому дренажний резервуар та постачання фітингів приховано за стіною, воно залишається лише підвісним туалетом та кнопкою зливу. Таке рішення дозволяє вам більш ефективно використовувати вільне місце у ванній кімнаті, особливо якщо вона не відрізняється великими розмірами. Від естетичної точки зору, теж все добре – установка виглядає сучасним і лаконічно, нічого зайвим. Всі підривні труби та шланги приховані за стіною. Дуже зручно очистити кімнату – підлогу залишається абсолютно вільним від фаянсу. Ще однією перевагою системи підвіски є низьким рівнем шуму, оскільки танк прихований над стіною, і, крім того, має звукоізоляційний шар, що забезпечується дизайном. Набір води відбувається майже мовчки. Існує система каналізації економіки, а також у багатьох моделях унітазів. Встановлення системи установки відкриває нові можливості для створення цікавого та унікального дизайну ванни.

Встановлення туалетного та гігієнічного душу.

Мінуси монтажу

Але в цьому світі нічого не є, є деякі недоліки цього технологічного дива. Це більш висока ціна порівняно з звичайними класичними туалетами. Низька ремонтованість. Навісний туалет і легко замінити кнопку, і той факт, що за стіною, тільки після демонтажу останнього. Це також стосується всіх труб та комунікацій, які будуть позаду підрозділу. У типовій ванній кімнаті установка зазвичай встановлюється в ніші з стояками і закриває доступ до труб, які нижче. При встановленні звичайного туалету ви можете зробити знімну стінку гіпсокартону та плитки, у випадку встановлення неможливо. Але слід сказати, що сучасні системи установки відрізняються дуже високою якістю продуктивності, і, залежно від правильної установки, будуть служити дуже довго.

Існує ще одна річ, про яку ми вважаємо за необхідне попередити тих, хто вирішив встановити установку у своїй квартирі. У порівнянні з звичайним туалетом, який важко на підлозі, є невелика амортизація структури при посадці, яка породжує сумніви в надійності основи, до речі, повністю безпідставні. Виробники гарантують, що підвісні системи витримують вантаж до 400 кілограмів. Це психологічний ефект, просто потребує часу, щоб звикнути. Якщо нічого не вище не є перешкодою, ви можете безпечно придбати набір встановлення відомого виробника. Найчастіше ми налаштували систему GROHE І Геберт. Немає скарг на якість цих продуктів.

Як встановити підвісний туалет і ванну кімнату

Можливо, найбільш поширеним сантехнічним пристроєм у світі можна назвати туалет. До недавнього часу це були відкриті туалети. Кілька років тому конкуренти з’явилися призупинені туалети або, як вони також називаються, монтажні туалети, консольні туалети.

Переваги в таких унітазних чашах порівняно з звичайним, багато. Наприклад, відмінний дизайн та зручність обслуговування: ви можете легко вимити відкриту плитку. На відміну від підлоги туалетні чаші, які завжди затримуються навколо обода підтримки платформи, бруд завжди затримується, підвісний туалет дозволяє підтримувати чистий.

Недоліків, ви можете відзначити відносно високу ціну та складну установку в порівнянні з класичними туалетами. Однак, якщо ви слухаєте рекомендації нижче, ви можете встановити такий туалет і незалежно.

На перший погляд, здається, що настінні туалети прикріплені просто до стіни і таким чином збережений простір. Але насправді такі туалети прикріплені до системи установки, замасована в стіні. І для цього встановлення дренажного резервуара, що підтримує дизайн та труби, також потрібна певна територія. Ніша.

Основні помилки у встановленні установки. Установка від A до Z.

READ  Як зробити стіл з підвіконня на кухні

Як встановити туалет підвіски

Про нішу, каналізацію та водопостачання не кажуть: Зрозуміло, що вони вже на місці установки туалету

Монтажна система (установка) суспензійних туалетів

Основою дизайну є жорсткий сталевий каркас, який оснащений спеціальним пристроєм керування висотою. Цей кадр надійно прикріплений до підлоги і до стіни. Важливий момент: стіна повинна бути з повної довжини цегли або бетону. До фальсленд з гіпсокартону такого обладнання неможливо.

Чаша туалету висить на спеціальних шпильках до сталевої рами.

Тонкий резервуар – це міцний пластиковий контейнер, ізольований стеро: цей пористий матеріал запобігає формуванню конденсату. Танк зміцнюється між трубами туші. На його передній частині є вбудована система води для парної клавіш. Вони дозволяють налаштувати кількість води, яка зливається в туалет. Коли ви натискаєте одну з них, споживається 6 літрів, а інші 3 літри. Ключовим блоком розташовується так, що при обробці папки, яка ховається в танк, вона залишається зовні. Таким чином, після встановлення, лише керамічна чаша залишається видимою.

На фото нижче, схема установки призупинених туалетів. Як показано конкретні приклади, показані дві моделі: зліва від унітазу призупинену его гордості TR2196, а також у правій туалеті туалетний вихідний EGO PURE RIMLST TR2197.

Ми повернемося до технічних характеристик цих сантехнічних пристроїв пізніше.Хоча ми продовжуємо говорити про монтаж туалетів підвіски

Рамка з танк, як правило, має чотири точки опори, до підлоги прикріплені дві ноги, а верхні вузли за допомогою двох дужок до стіни. Тут все просто: Єдине, що вам потрібно зробити, це витримувати рівень установки (перевірка це необхідно з усіх боків).

Також до закріплення верхньої підтримки потрібно перевірити висоту установки установки: внизу в горизонтальному перемичку можна знайти чотири отвори. Вони закручують шпильки, на яких сам туалет висіває. Висота цих отворів над рівнем підлоги повинна бути 300-400 мм.

Вам потрібно вибрати, який з отворів підходить для вашої чаші між середньою відстані 180 мм, а між екстремальним 230 мм. На підставі конструкції чаші у вибраних отворах, два шпильки слід загвинчуються, спираючись на стіну і затискають горіхи з обох боків кадру.

Тут ми повертаємося до таких туалетів:

• Модель Ego Pride TR2196 має відстань між монтажними точками 230 мм;

• Модель Ego Pure Rimless TR2197 має відстань від 180 мм монтажних точок;

Коли встановлено установку (кадр) з туалетом, ви можете підключити до нього комунікації.

Як правило, в наборі з установкою є особлива смілива чорна. Налаштуйте його до дренажного отвору туалету та вирвати на спеціально встановлених кліпах.

Що стосується водопостачання, він з’єднується з спеціальним різьбовим насадком. Краще використовувати поліпропілен або мідну трубу.

Рада старих майстрів: переважно водонепроникна труба не щільно, і використовуйте знімне з’єднання, у випадку аварії або замінити туалет у майбутньому.

Тепер ви можете ввести танк і перевірити свою продуктивність. Змішувач води до туалету знаходиться всередині інсталяційного танка: потрібно вводити танк і переконатися, що він є якісно і не течуть.

Якщо все добре, монтаж туалетного туалету можна продовжувати продовжувати нішу, щоб шити гіпсокартон, а стіни ванної кімнати або ванна кімната підкладка до кафе. До речі, листи гіпсокартону найкраще прикріплені до профілів Baugut Armostelel. Armostelel є інноваційною запатентованою технологією для збільшення жорсткості листа, зберігаючи початкову кількість матеріалу на одиницю площі. Загалом, необхідно заповнити повністю ремонт цього приміщення лише після того, як це буде можливо завершити установку туалету підвіски.

До недавнього часу в будинках знайдено лише важкі чавунні ванни. Вони були по суті, назавжди стояли, вони були дуже важко змінити: величезна вага перешкоджала цьому. Але в останні десятиліття легка сталь та акрилові ванни стали популярними і відразу стали.

Розглянемо правила встановлення акрилових ванн на прикладі вже знайомого бренду Ego: Vesta 160×70 та Aria 170×75

Основними характеристиками цих моделей можна звести до наступної таблиці:

Акрилові ванни мають досить тонкі стіни і вимагають надійної підтримки. Ви можете встановити акрилову ванну кількома способами: використовуючи заводську рамку, яка поставляється в наборі, на ногах або, в крайньому випадку, на цегли. Існує ще один комбінований варіант, коли використовується рамка, підтримуючи дно в деяких місцях цегли. Цей метод необхідний, якщо дно виявилося занадто тонким і грає під ноги.

READ  Інструмент для очищення труб Моль композиція

Спочатку готуємо місце для встановлення. Всередині стін шляхом монтажу труб і всіх необхідних підводків. Вирівняйте поверхню стінки і обов’язково обробляти його захист вологи. Ми поставили фінішну підлогу.

Слід розуміти, що різниця між ногами та кадром є значною, а не тільки за ціною. Ноги, встановлені на дошках, прикріплені лише до покращеного ДНУ, як правило, на двох або чотирьох самостійних. На дошці залишаються без підтримки.

Рамка, найчастіше, більш масивні, виготовлені з товщі профільованої труби (квадратний розділ), має більше точок підтримки. Частина підтримки йде від ванн ванни, інша частина прикріплена до дна, підтримуючи її.

Під кожною ванною розробляється ваша структура, тому що збірні нюанси мають свої власні. Навіть одна фірма для різних моделей однієї форми кадрів відрізняється. Вони враховують геометрію ванни, а також розподіл вантажів. Однак порядок роботи є загальним, як і деякі технічні моменти, і всі вони вказуються в інструкціях для монтажу рамки, яка прикріплена до ванної кімнати.

Загалом, після встановлення ніг або кадрів, вони поставили зібрану ванну до потрібного місця і вирівнюють його з точки зору всіх літаків. Далі краю ванни покриті картинною стрічкою та розрив між стіною, а ванна кімната наповнена монтувальною піною. Через деякий час після того, як піна шкодить, необхідно видалити його надлишок і стрічку.

Далі, сифон встановлюється, з’єднаний з каналізацією, суглоби запечатані.

Після цього, фінішна обробка: кладка плитки на стіну так, щоб нижній рядок близький до ванни, захищаючи її поверхню з усіх видів пошкодження.

Гідності й недоліки

Монтажні туалети мають такі переваги:

  • Привабливість та естетика;
  • Мінімальні розміри, які дозволяють у невеликих приміщеннях використовувати максимум вільного простору;
  • Відсутні ноги та підтримка спрощує процес очищення;
  • Універсальність дизайну, що забезпечує вибір смаку та бюджету;
  • Рідко зустрічаються побоювання, і випадок виникнення не складно.

Недоліки включають високу вартість. Враховуючи особливості установки з необхідністю додаткової роботи, вартість установки може перевищувати 2 рази розміщення аналога підлоги.

Але з урахуванням зростання популярності виробники організували випуск відносно недорогих моделей, які стають доступними для більш широкого кола споживачів.

Іншим недоліком є ​​наявність прихованих елементів, які не дуже доступні для технічного обслуговування та ремонту.

Встановлення унітазу – це спеціальна балансова структура у вигляді металевої рамки. Основним елементом всього дизайну є дренажний резервуар.

Вся установка підключена до систем зв’язку, після чого ущільнюють для підробленої стіни або панелі. В ідеалі єдиний елемент, що виступає за межами ніші в стіні, – каналізаційна кнопка.

Підготовча робота при встановленні установки туалету

Перш за все, необхідно підійти до вибору відповідного дизайну якомога швидше. Основні рекомендації фахівців з цього рахунку виглядають так:

  • Потрібно необхідно визначити заздалегідь, в якому буде встановлено сегмент ванної космосу;
  • Необхідно вирішити, які розміри будуть мати нішу, в якій конструкція пізніше монтується;
  • Щоб визначити, як тип кріплення є блок або рамкою, оскільки ця інформація безпосередньо впливає на процес встановлення;
  • Найкращим рішенням буде придбання установки в комплекті з туалетом, який уникнути невідповідності між пристроями.

Встановлення туалету підвіски. Курортні туалетні чаші – це відмінний декоративний елемент, який може прикрасити будь-яку ванну кімнату. Головною перевагою такого пункту полягає в тому, що він не займає великий простір, і може також служити багато років, за умови, що це можливо. Отже, у цьому матеріалі ми детально проаналізуємо, що є призупинені туалети, методи їх установки та багато іншого.

Підвісний туалет з установкою, покрокова установка, корисні поради

Монтаж підвісних туалетів сьогодні впевнено отримує популярність. Цей варіант кріплення через велику кількість високоякісних матеріалів стає більш доступним. На додаток до інших переваг, цей варіант також є гігієнічним, оскільки немає проблем з миттям поверхів. Мережа досить часто вважає, що призупинена конструкція не ненадійна. Це принципово неправильно, як кадр високоякісної сталі, яка використовується для установки, дуже міцна, і може витримувати вагу близько 800 кілограмів без проблем. Unitaase, прикріплений без установки, може витримувати 400 кілограмів – більш ніж достатньо. На тонкощів установки цього сантехнічного пристрою, і як здійснюється встановлення, ми поговоримо в цій статті.

READ  Як побудувати будинок у Loft Style

Що таке туалет підвіски.

Чому важливо з’ясувати особливості пристрою підвісного туалету? Так, тому що після цього він буде значно, щоб досягти успіху в процесі встановлення пристрою. Отже, стандартна туалетна чаша цього типу складається з трьох частин, до яких відносяться:

Сталева рамка (укріплений елемент, оскільки це основа для кріплення найбільшого та важкого елемента туалету, її миски). Процес установки туалету підвіски настійно рекомендується починати з цього компонента. Рамка повинна бути закріплена на стіні, а також прикріпити до підлоги, таким чином, у майбутньому туалет може повністю витримати навантаження у вигляді дорослої ваги. З цієї причини кадр у жодному випадку не може бути приєднаний до крихких стінок, приклад якого є гіпсокартонні перегородки (є шанс, що кріплення буде ненадійним, а туалет просто падає).

Дренажний резервуар (виготовлений з пластику, прихований від людського ока під час монтажу шляхом установки в самій стіні). У своїй формі він не виглядає як танк із стандартного туалету підлоги, тому що він зобов’язаний вписатися в досить звужений простір. На передній стінці танка є особливий вигляд, необхідний для монтажу тригера. У сучасних підвісних туалетних чашах функція дозувальної сливи майже завжди присутня, завдяки якій ви можете вибрати об’єм води, який використовується для миття.

Чаша (єдиний не прихований від дизайну елемента людини підвісного туалету. Також найбільш активно експлуатується своєю деталлю. Стандартна форма цього компонента: овальна, хоча сьогодні туалети з круглою, прямокутною або навіть трикутною формою можна знайти на ринку таких сантехнічних виробів.

Інший інтегральний компонент підвісного туалетного дизайну – це набір кріплень, за допомогою якого встановлення та встановлення пристрою до стіни та підлоги проходить. Такі матеріали включають стрічку з тефлону, з пластику, еластичний шланг та шпильки.

Встановлення установки унітазу: Детальні інструкції з монтажу для монтажного туалету

Підсвічування ванної кімнати в будинку або квартирі, господарі часто стикаються з проблемою, як “приховане” не відраженні зв’язки з комунікаціями. Крім того, вони є питанням того, як раціонально розпоряджатися корисним простором. Існує відмінний варіант встановлення установки туалету, вирішаючи як завдання.

Дизайн для кріплення туалету підвіски дозволяє приховати всі комунікації та функціональні частини, включаючи резервуар для зливу. Використання установки візуально збільшується розмір кімнати. Ми скажемо, як встановити його, як декоративний маскування, як точка Pranquente тоді підвішена.

Ми детально описали встановлення опорних кадрів для підвісних унітазів та закріплення їх до стін і напів. Викладені покрокові посібники для монтажу різних типів установки. Інформація, надана для розгляду, завершені візуальні схеми, вибір фотографій, інструкції відео.

Каналізаційна трубка в туалетах типових будівельних будинків зазвичай проходить уздовж стіни, досить далеко від кута. Тому зв’язок випуску туалету до стічних вод здійснюється за допомогою гнучких гофрів. Сам кутовий туалет повинен бути обладнаний горизонтальним або косою вивільненням (однак, інші не).

Нічого особливого складного зв’язку не є. Hofroshlang через різьбові адаптери поставляється на один кінець – до виходу з унітазу, до іншої – на каналізаційній трубі. Після цього герметизація сполук з герметиком.

ВАЖЛИВО: Помістіть туалет у кутку біля стічних вод: чим довше гофроване.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS