Фасад

Як встановити фасад на висувну коробку

Як монтувати фасади на ящиках: оригінальне рішення

Сьогодні я розповім вам про одну модифікацію методу закріплення фасадів на висувних полях. Я вдосконалював міні-кухню з однією старою старою жінкою (треба було встановити в невикористану нішу для висувних ящиків пральної машини). І тепер не відбулося надія – я не взяв гвинтів з секретною головою на установку, яка знімається з заднім поверхнею фасаду і не заважає залучити його до передньої деталі ящика. Взагалі, мені довелося вийти, про те, як я зробив, і моя розповідь пішла б.

Отже, традиційно спочатку були відзначені, всі ящики були прикріплені та встановлені. Вони стоять на простих кульках.

Враховуючи, що фасади повинні були бути прикріплені вертикально (здатність покласти коробку “на спину” у мене не було), як завжди, використовувала двосторонню стрічку на пінопластній основі. Ми закріплюємо його з смугами 3-4 сантиметра довгими і відрізали канцелярський ніж.

На кожному вікні виходить два скотч-смужки – це цілком достатньо. Перед бурінням монтажних отворів (для монтажних фасадів). За допомогою цього методу є достатньо пара, оскільки ще два самостійного натискання будуть замінені гвинтами з самого ручка.

Перейдіть безпосередньо до розмітки фасадів. За допомогою Roulettes ми знаходимо центр кожного та простий олівець ставить ризик.

Щоб спростити розмітку, я використовував диригент компанії. Він застосовується до цього ризику. Після чого олівець просто святкує пару точок відповідно до відстані міжцентрозу ваших ручок.

На фасаді є ще пара маркування.

Ми поклали на жорстку підкладку та свердла 4 (ви можете 5) міліметри свердлить через отвори. Цілком важливо витримувати свердла, як перпендикулярно до поверхні частини. На цій роботі можна вважати повним. Перейти безпосередньо до встановлення.

Вирівнюйте і перший полем до цієї стрічки.

Після цього, щоб пробурити під ручкою отвору, той же свердла, свердла через отвори в передній частині ящика.

Зсередини ці отвори розширюються з 10 мм дриль – під кріпленням гвинта. На глибині 10-12 мм. На цьому етапі дуже важливо використовувати обмежувач буріння. В іншому випадку дуже легко падати глибше, ніж потрібно.

Тоді ми поставили в гвинтові отвори, перевірте, чи виступають 3 міліметри за межами фасаду, і вигнуть ручку.

Крім того, закріпіть фасад з самолюбором з краю коробки.

Бажано закрити всі ці капелюхи та ніші з самоклеючими вилками, але я не мав його під рукою – мені довелося трохи скульти. Так, і місце таке, що це не дуже видно ..

Наступні фасади не повинні встановити на цю техніку, оскільки монтажні отвори вийшли за межі ящиків, а гвинти можуть бути встановлені.

Коробка вирівнюється, приклеєна до стрічки і фіксується чотирма гвинтами 2,5х30 мм.

Зверніть увагу, що гвинти, встановлені в фасадах, не надто довгі, інакше вони повинні бути підтримані або покласти на задню частину шайби (пластикові шайби, спеціально можна знайти у фітингах). Шурупи повинні діяти більше 3-4 мм на передній стороні. (Справа в тому, що ручки розраховуються на фасадах 18 мм, і це означає, що для 16 міліметрових фасадів довжина гвинтів може бути надлишковим, а рукоятка не пристрасть до поверхні).

Як збирати та встановити коробку?

При монтажі кабінету, зробіть це самостійно, часто виникає питання. Як збирати та встановити коробку? Фактично, без певного досвіду та майстерності, цей процес досить складний. Зрештою, недостатньо, щоб він повинен бути встановлений, але фасад коробки повинен бути встановлений гладко, без спотворень, з необхідними прогалинами

Кабельні ящики складаються з панелі для обличчя та коробки. Як правило, передня панель коробки у висоту та ширині завжди більше, ніж вікна і перекриває прогалини з боків, зверху і знизу. Це, по суті, звичайний фасад, тільки без петлі, і він фіксується на самому коробці.

Панель для обличчя може бути панеллю глухих ДСП – це найбільш економічний варіант. У вітальні та у відкритих місцях ви можете скористатись фасадами кадрів (дерево, МДФ або алюміній) з вставкою скла, дзеркал, ДСП, шкіра тощо.D.

Сама коробка складається з 2-х бічних, передніх і задніх стін. Часто фасад сам говорить як передня стінка коробки. Як дно, 2-4 мм (органіт) використовується, який або закріплений з нижньої частини стін ящиків, або вставлений в паз всередині коробки коробки.

Коробка коробки на ексцентриці або евровінтів, в ремінці виробництва – на саморекламу.

Глибина коробки ящика залежить від глибини структури, де вона встановлена, а також від довжини довідника, сторона, сторона або нижньої частини коробки (залежить від типу довідника).

Ширина коробки коробки залежить від довжини відкриття з вирахуванням розриву для встановлення набору посібників з обох сторін (зазвичай 26 мм у кількості для роликового довідника та телескопічного. Повне розширення, як на фото нижче).

У висоту, коробка може бути будь-якою, найбільш оптимальним розміром – 5 мм менше, ніж передня панель.

Ми рекомендуємо спочатку встановити всі коробки ящиків без панелей обличчя, а пізніше зафіксувати всю фронту, для коригування зручності.

Щоб почати з того, ми виправляємо роликові посібники до коробки коробки коробки з гвинтами до нижнього краю боковини, щоб кінець керівництва без ролика перейде до виступаючої частини передньої панелі на спині сторона, а сам ролик буде на задній панелі ящика:

Далі ми встановлюємо відповідні частини довідників на бічних панелях відкриття, так що відео перебуває перед:

Після встановлення ящиків ми переходимо до розмітки передніх панелей. Почати, необхідно тимчасово виправити передні панелі на коробках, краще використовувати двосторонню стрічку для цього, ми приклеюємо їх до передньої частини коробки і закріпити фасад через нього так, щоб це було 2-3 мм. Аналогічним чином, ми робимо з усіма коробками, розташованими над іншим.

Адже всі передні панелі з прогалинами 2-3 мм фіксуються один з одним, а бічні панелі, контури ящиків самі прикріплені до задньої частини передніх панелей. Далі ми сміливо витягуємо всі ящики, зніміть стрічку, і на позначці фіксують фасади ящиків з самомасштабами зсередини. Через передню панель коробки.

Будьте обережні, коли встановлюючи нижню скриньку в шафі, так що він не пришлюшиш нижню посібник кабінету. Для цього, під коробкою, ви можете покласти додатковий полк або залишити розрив 1 см від нижнього краю фасаду до листа підлоги.

І не встановлюйте коробки перед перехідними дверними рамками купе в двох- і тридверних шафах.

Це “мертві” зон, в яких, з будь-яким положенням дверей, ця зона буде закрита, а коробка буде переключена на дверну рамку.

Як встановити фасад ящика: один з способів

Сьогодні ми розглядаємо метод встановлення фасадів на висувних полях, що широко поширене серед меблевих виробників, завдяки своїй простоті та доступності.

Коли я зробив мої перші меблі з ящиком, я побіг у проблему додавання таких фасадів до повного зростання, тому що необхідно одночасно встановити прогалини між фасадом та коробкою, а потім натисніть поле (для якого?) і закріпіть його зсередини. З великими труднощами вийшло, а потім вирішив шукати в інтернеті – все виявилося дуже просто.

READ  Корпус будинку з фасадними панелями під цеглою

Так що давайте почнемо в порядку. У попередньому майстер-класі з кріпленням кулькового направляючого повного розширення, ми зібрали трубку з ящиками. Тепер треба зробити фасад.

Перший етап підготовчий. Необхідно підготувати самі фасади. Для цього виведіть їх, як вони будуть встановлені, на робочому банку.

Наше завдання полягає в тому, щоб встановити меблеві ручки.

Ми знаходимо центр фасаду. Обов’язково перевірити, з іншого боку. Значення повинні відповідати.

Ми поставили провідник на центральну марку та олівець, святкують центри отворів для кріплення ручок.

Я повторюю цю маніпуляцію на кожному фасаді.

Знову перевірити. Відстань від відкриття повинна бути однаковою з обох сторін.

Для буріння найкраще використовувати таку свердла з центральним шипом. Діаметр 4-5 мм. Це не від’їжджає, що можливе, коли використовуються дрилі для металу.

Отвори буріння. Так що немає розщеплення, на твердій субстраті. Повинні вийти так.

Негайно повторіть маніпуляцію з рештою фасадів.

Болти використовуються для прикріплення ручок. Регулярні (які поставляються в комплекті – ліворуч) мають прес-шайбу і не завжди підходять для ящиків, оскільки виступаюча капелюх відпочиває в передній частині самого ящика і заважатиметься його щільним придатним. Тому я зазвичай використовую Cogs з секретною головою – ви повинні купити окремо.

При скруженні таких гвинтів вони взяті в матеріал і не створюють будь-яких перешкод. Твіст бажано вручну, щоб не полегшити потік з ручок.

Тепер назад до проблеми проміжної фіксації. Нам потрібно змінити фронт коробки, щоб фасад тримається на ньому (принаймні трохи). У передній стінці необхідно свердлити 2-4 через кріпильні отвори діаметром 4-5 мм.

У цьому випадку це допомагає прекрасно … двостороння скотч. Найкраще на основі піни. (Тонкий, як правило, не підходить до обох клеєних поверхонь через невеликі шкури).

Будь-яка якість не має значення. Я купую найдешевший за допомогою фіксації.

Ми клеїємо кілька скотч до передньої частини коробки. Зніміть захисну плівку від них.

Ми застосовуємо готовий фасад до коробки, викладаючи вище (або нижче – залежно від того, де ви запускаєте) прокладку, що блокує кліренс. У цьому майстер-класі, 2 мм ПВХ краю використовується, якщо оформлення складається 3 мм, то я просто шматок ДВП, більше не має сенсу.

Контролюючи положення фасаду з боків і натискаючи, натискайте його в поле і додайте кілька секунд, даючи скотч-палицю. Потім ретельно висуньте поле і зафіксувати фасад затискача. Все зараз він не йде ніде!

Ми застосовуємо до монтажних отворів на гвинті (я використовую 5×30 мм). По-перше, в одному, потім зніміть затиск і керуйте правильністю встановлення фасаду, з’єднуючи вікно до місця та цінують прогалини. Якщо все добре, то ми вигнули другий самонарізуючий гвинт. Якщо ні, то вам доведеться розірвати і почати все.

Зверніть увагу, що передня стінка ящика зроблена нижче, ніж решта. Це повинно бути використане для монтування ручок звичайними гвинтами з виступаючими головами. Крім того, заощадження матеріалу (у цьому проекті все було в принципі).

На наступному слайді правильний фасад з краю не виступає, кліренс з верхньою горизонтом є рівномірним 2 мм.

Ті ж маніпуляції повторюються з наступним фасадом … і з наступним. І так до самого кінця.

В результаті ми повинні отримати цей акуратний тумбочник з рівними проміжками між коробками.

Цей метод має два основних недоліки:

 • Потрібно купити додаткові витратні матеріали (скотч та гвинти з конструкцією).
 • Неодноразові обмінні коробки. Тобто, якщо ви витягнути середню коробку і покладіть його замість вершини, то, швидше за все, буде спостерігатися одна чи інша перекоска.

Але толерантність до неточності розмітки та простоти перекриваються всі ці шахти з більш ніж.

Як встановити фасади на висувні поля?

Якщо у вас є якісь труднощі з встановленням фасадів на висувних ящиках, то скористайтеся інструкціями нижче:

 • Зберіть кадр вікна
 • Вигнуте напрямні до бокових стінок грудної клітки та кадру коробки
 • Ми нагріваємо всі зібрані коробки всередині ВАЖЛИВО: Фасади не ставляться!
 • За допомогою двосторонніх скотч, вирівнюйте фасади вздовж стін, беручи до уваги прогалини. У той же час, коробка знаходиться в комод, і це не потрібно його видалити!

Якщо передня частина виставлена ​​плавно, ящики не чіпляються один до одного, і всі прогалини спостерігаються, ми починаємо виправляти фасад до випадку коробки. Для цього виймайте одну коробку і покладіть його на фасад панелі задньої панелі. Після цього свердла на 5 мм ми дрейфуємо через випадок коробки через отвір на фасадній частині і зсередини ми залучаємо фасад через ручки.

Зверніть увагу, що стрічка служить лише для вирівнювання фасадів через стіни з прогалинами, вони закріплені фасадами з гвинтами через ручки!

ВАЖЛИВО: При встановленні коробки кожен з них повинен бути повернутий на його місце в тій же послідовності, в якій вони були в пункті (3). Дуже важливо не порушувати цей порядок, оскільки при зміні позицій коробки (верхня коробка вниз і навпаки), то буде проблема з тим, що вони не будуть на місці.

Якщо ви все ще повинні будувати питання, то надішліть нам електронний лист на електронну пошту @ fabrika-Stil.Ru, і ми допоможемо мати справу з усіма незрозумілими моментами для вас.

7 (495) 133-03-29; Час роботи: Пн-Сон, 10.00-22.00; Електронна пошта: info @ fabrika-stil.Ро

© 2011-2022 Інтернет-магазин меблів “Фабричний стиль”. Всі права захищені.

IP Дем’янов Б.І. Inn/Orep: 332890663602/318332800031721.

Адреса салонів: Москва, Грін-Авеню, D. 3А/11, сторінка. один; Москва, Дмитровське шосе, 116 д.

Кріплення фасадів для ящиків

Збір першого сундуку, я побіг у проблему кріплення фасадів на ящиках. Вони не хотіли стати на місці, коли вони поклали проект, вони давали постійні перекоми, коли намагалися натиснути коробку з містячим відносно краю корпусу з фасадом. Від мене, сім потік суду, поки він не виявив більш-менш прийнятним результатом.

Згодом, піднімаючись в Інтернеті, і вражає мозок самостійно, я виділив деякі з найпростіших та прийнятних способів закріпити фасади коробки.

Почнемо з того, що потрібно виправити ручку на фасаді (після того, як після встановлення в більшості випадків не буде до цього. Для цього виміряти відстань між отворами на ручці L, ми переносимо його на фасад, щоб перпендикулярно H та WS знижуються з кінців сегмента L рівними (H1 = H2 і W1 = W2). Свердління 2 отворів в діаметрі трохи більше замикаючих гвинтів.

Окремо, варто залишатися на гвинтах для ручок. У більшості випадків продаються меблеві ручки оснащені гвинтами з гніздом (зверху на малюнку). Такі гвинти незручні для встановлення на висувних коробках, тим фактом, що виступаюча капелюха перешкоджає щільно встановлюють фальшиву стінку до фасаду, а коли довжина нагрівається, довжина не дозволяє ручку міцно до фасаду, а гвинти мають скоротити 2-3 мм. Тому я рекомендую йти в магазин апаратного забезпечення та купити пару сотень точно тих же болтів, але з секретною головою (знизу на малюнку). Вони фіксують ручку, не вимагаючи будь-яких покращень, за винятком видалення фаски з внутрішнього краю відкриття.

Після видалення фаски, вигнати саму ручку. Фасад готовий до установки.

Метод номер один двосторонній скотч.

READ  Кінцеві різаки для виготовлення меблевих фасадів

Як приклад, я дам процес встановлення фасадів на висувних полях у кабінеті ванної кімнати. Фасади в цьому проекті є недійсними, але верхня кришка перекриває свою проекцію, а дно, навпаки, висить вільно. Тому встановлення фасадів повинна бути запущена вниз.

Отже, встановіть верхню коробку на довідниках. Раніше треба свердлити кілька отворів (2-4PCS) у діаметрі трохи меншого діаметра гвинтів (26-30 мм гвинтів). Отвори також видаляють капелюх.

Розрив між верхньою кришкою і фасадом повинен бути 3 мм. Необхідно прокласти щось товщиною 3 мм між деталями (я, наприклад, за допомогою аркуша ДВП). Ми дотримуємося передньої фальшної стінки коробки двостороннього скотч.

Зверніть увагу, що передня неправдива стінка повинна бути почервона з краями бічних стінок, інакше стрічка просто не буде дотримуватися фасаду бічної стінки.

Між верхньою кришкою та фасадом смуги DVP, і щільно натискайте фасад до коробки (ви можете розібрати між коробкою та задньою стінкою кабінету, щоб отримати фокус і уникнути сміливої ​​коробки всередині корпусу. Щільно натисніть фасад до коробки (дивлячись на бік зсуву) протягом декількох секунд, ретельно висунувши коробку та поворот у попередньо пробурених отворів. Під час остаточної фіксації бажано зміцнити стрічку пару затисків.

Ми повторюємо цю маніпуляцію з рештою коробки.

Метод номер два затискачі.

Для другого способу буде потрібні 2 F-подібні затискачі. У цьому випадку Асамблея буде йти знизу вгору. Ця техніка відмінна для встановлення фасадів на кухонні навушники (коли стільниця не встановлена ​​на коробки, легко потрапити на вершину). Верхній перемичок (якщо перешкоджає) досить легко, щоб розірвати.

У цьому прикладі нижній фасад відступає з нижнього краю коробки на 2 мм, відстань між самими фасадами становить 3 мм, а між стільницею та краєм верхнього фасаду 4 мм.

Отже, почніть з нижнього ящика. Перш ніж встановити його, ми відзначаємо просту риболовну лінію, відступаючи від нижнього краю шафки 2 мм. Ми встановили коробку до керівництва, після чого ми застосовуємо вже зібраний фасад (див. вище), натисніть його злегка затискачем, то ми отримуємо відносно сторін і проведеного. Коли фасад дорівнює, ми точно перетягуємо затискачі (не перестараємо це, щоб потрапити на фасад вм’ятин).

Витягніть коробку, а зсередини свердління двох отворів діаметром трохи менше діаметра самостійної преси, ми видаляємо фасад, затягніть гвинти. Ми знову встановимо коробку на місці, якщо з якоїсь причини фасад змістився, його можна виправити, натиснувши з формою або молотком, а потім зафіксувати результат з додатковими гвинтами.

Закінчивши перший ящик, перейдіть до наступного. Покладіть коробку до керівництва, застосувати фасад. Щоб зберегти розрив у 3 мм, поклавши між обличчям FXP, вирівняйте на бічних стінках і повторіть всі перераховані вище маніпуляції.

Складність може виникати при встановленні верхнього фасаду. Якщо ми збираємо кухню, то перемичка може бути легко видалена, якщо планшет або обкладинка вже загвинчується, або ви не хочете збирати з вилученням перемички, ви можете порадити наступний прийом:

Я висунув трохи передостанню та останню коробку на відстані 3-5 см, встановлюйте прокладки, вирівняйте верхній фасад відносно попереднього (з прокладками з твердої дошки), фіксуйте гвинти, струшуйте коробку, видаляючи затискачі і перевірте сцени. Є ті, хто виявляється, натиснувши конверсію, виправляйте їх і фіксують додаткові гвинти.

Метод номер три точні розмітки.

Ця методика вимагає більшої точності у розмірі, але в той же час додаткові пристрої (затискачі, стрічка) не потрібні. Крім того, представлені додаткові вимоги, і вони повинні бути навіть до самих коробки (обидва діагоналії мають однакові розміри), коробка на довідниках не повинна гойдатися і повинна бути рівною верхній кришці.

Ви можете почати з обох верхньої, так і нижньої частини нижніх коробок. Свердла на фальшивій стінці отвору під самонарізаючим гвинт. Вимірюють розміри від краю верхньої та бічної стінки до одного з отворів (бажано використовувати вуглецеве вугілля).

Ми переносимо ті ж розміри до протилежного напрямку фасаду, вираховуючи необхідні прогалини (розрив між верхньою краєм фасаду, а корпус кришки 4 мм позначається на схемі H1). Ми відзначаємо на задній стінці фасаду, точка під отвором, згинається від відбору, свердлити дрібну сліпу отвір під самостійність. Виправити фасад до фальшивої стіни.

Вся сіль цієї техніки полягає в тому, щоб виправити фасад з одним самонарізаним гвинт. Катання на коробці, ми дивимося на можливих спотворень, виправляємо їх, а потім виправити його з іншими чотирма гвинтами. Навіть якщо перше з’єднання в процесі регулювання розривається, то додаткові три надійно забезпечені фасадом на коробці.

Метод номер чотири на болтах для обробки.

У цьому випадку основним кріпленням фасаду здійснюється не на самонарізі, але на болтах з ручок. У цьому випадку гвинти з гніздом підходять, але їх довжина повинна бути 36-37 мм). Ми розміщуємо і свердлити на фасад отвору під ручкою (див. вище). Застосовуйте фасад до коробки, вставленого у справу, вирівняйте на стінах, беручи до уваги прогалини, ми плануємо на фальшиву стінку з діоролом для гвинтів. Діаметр отворів повинен бути більшим, ніж діаметр гвинтів, який згодом відрегулювати позицію фасаду. Після остаточного встановлення правильної позиції ми перетягуємо гвинти. При необхідності ви можете додатково підвищити зв’язок пари самодостатності.

Метод номер п’ять до мініфіксів

Нарешті, я хотів би розглянути найбільш важкий спосіб повісити фасади для мініфіксів. Основною перевагою цієї техніки є економіка LDSP через відсутність передньої фальшивої стінки ящика. Бокові стінки з довідниками фіксуються безпосередньо на фасаді. На додаток до заощаджень, такий шлях більш естетичний.

На мій погляд, цей метод висячих фасадів занадто трудящий у ремесел виробництву меблів, щоб покласти його на потік, але у випадку з фасадами кадрів це оптимальне.

Сам фасад також потребує вишуканості, за винятком ручки (який можна встановити на стандартних гвинтах з слотом), необхідно буде вибрати паз 8 мм глибину та шириною 4 мм під нижньою частиною ящика.

Показ також повинен бути досить ретельним, т.до. Всі пробіги повинні бути виправлені лише за рахунок довідників, і вони дозволяють усунути не більше 2 мм.

Встановлення та налаштування фасадів ящиків

Отже, перше, що ми зробимо, це вставити наші ящики без фасадів всередині дивана. І тепер це починається дуже цікава і досить відповідальна частина роботи. Нам потрібно встановити і плавно виправити фасади на ящиках. Загалом, коли розраховуючи фасади, я завжди роблю відстань між ними у 2 мм. Це достатньо для того, щоб, як кажуть, “потрапляйте до розміру”, і “у випадку того, що” є невелика маржа для маневрів. Також зручна точка при встановленні фасадів між якими є 2 мм розрив, полягає в тому, що воно легко покласти між верхнім і нижнім фасадами краю ПВХ, товщиною 2 мм і переконайтеся, що кліренс “спійманий”.

Однак життя – справа непередбачувана, а життя меблевого виробника, як правило, непередбачуваний хаос, залежно від набору зовнішніх факторів. Ну, скажімо, ви розрахували всі прогалини між фасадами зі швидкістю 2 мм. І я взяв сплячий колесо Вася, і там був трохи пропущений, і зробив вас фасадами 1мм нижче. Врешті-решт, у вас є відсутність 1 мм висоти фасаду на кожному з’єднуванні. Ну, нижній фасад ви вже можете і не дуже красиво встати в кінці.

Тому, незалежно від того, перед початком встановлення фасадів вам потрібно ретельно перемістити та переконатися, що ви під час встановлення фасадів розрив 2 мм точно такий самий розрив, який вам потрібно. Якщо укриття Вася “мрія” 1 мм, то, мабуть, треба зробити розрив між фасадами 3 мм або взяти бейсбольну биту і йти до Василя додому, добре, і запросити його грати в бейсбол або якось погодитися з ним що один радид фасади. Хоча, як для мене, то 3 мм не є критичним. Головне, що все красиве, рівномірно і органічно.

READ  Кухонні фасади скла роблять це самостійно

Отже, ви всі споткнулися, визначили, що у вас відстань між фасадами буде 2,7 мм. Як це зробити? Так дуже просто. Виміряти внутрішній простір для фасадів. У нас 500mm. Потім вимірюючи висоту всіх фасадів. У нашому випадку загальна висота всіх фасадів: 164 мм3 = 492 мм. У нас є різниця: 8 мм. У нас є три з’єднання. Виявляється, кожна спільна рахунка по 2,7 мм. Виявляється, що легко покласти край у 2 мм, не буде випущено, але ми все ще можете взяти його як керівництво.

Встановлення фасаду меблів на висувну коробку

Отже, скажімо, ви вирішите зробити груди. Знайдено фотографію, зробив проект, малювання, деталь, замовлений вирізаний, зібрав кадр, встановив ящики, тепер найголовніше, щоб встановити фасади.

Сьогодні ми розповімо про один зручний спосіб встановити меблеві фасади на висувні поля.

Метод досить простий і популярний, і навіть якщо це ваша перша установка – у вас ще є все, що ви плануєте і без засинів.

Отже, наскільки швидко, комфортно і без неприємностей, встановіть фасад на висувну коробку? Для цього нам потрібно:

 • Викрутка
 • Шурупи 430
 • Струбцина (я взяв 3 y.e)
 • двосторонній скотч
 • Майно для визначення товщини розриву між фасадами

Перед монтажними коробками (які ще без фасадів) повинні бути в меблевому продукті, сам продукт повинен бути зібраний та виставлений за рівнем (без спотворень та схилів).

Ми приймаємо двосторонню стрічку, розрізаємо кілька смуг і прилипаємо їх до однієї сторони на кінцях коробки, як показано на фото.

Після цього після видалення захисної плівки з скотч, нам доведеться нахилитися фасадом до коробки, але до цього, навіть до того, як ми “клей” це необхідно вирівнювати фасад якомога більше як вертикальним, так і горизонтально.

Щоб забезпечити горизонтальний розрив у 3 мм (або інший, який ви надавали, коли деталі) можна використовувати вид маркерного зонда між фасадами. Ви можете використовувати лінію цієї товщини, скибочки краю або знайти інший засіб.

Важче спостерігати за першим фасадом рівномірно, то все буде схоже на масло. Почніть краще з нижньої частини, це буде зручніше.

Після того, як ви приєднаєте фасад до коробки за допомогою двосторонньої стрічки, так що він “не залишив” при закріпленні гвинта, фасад з коробкою повинен бути закріплений затискачем. Після фіксації поруч із місцем затискача ми гвила гвинти з внутрішньої частини коробки, збільшення 15-20 см.

Далі, використовуючи наш зонд, аналогічно застосовувати та захистити другий та наступні фасади для розробленої схеми.

Тобто, щоб витримати горизонтальний розрив, зонд, щоб вирівняти фасад з боків, ми використовуємо прямі руки та гладкі очі. Або ви можете використовувати плоску дошку, поклавши його вертикально.

Багато хто може сперечатися, що скотч залишає непотрібні прогалини, але я ніколи не помітив такі прогалини, головне – щільно крутити гвинти.

Це настільки простий спосіб легко та ефективно консолідувати фасади для висувних ящиків.

Монтаж меблевих фасадів для висувних ящиків невеликий трюк

Ми вже розглядалися з вами, як модулі розроблені з ящиками, як правильно обчислити свою позицію в коробках.

Але, на мій погляд, є ще одне серйозне питання на цю тему – як зробити фасади на них.

Я неодноразово зустрічався в “Мережі” посібника з цього питання, і кожен раз, коли він був трохи здивований, якщо не говорити більше.

Деякі навчають, що для того, щоб це зробити, вам потрібно вигнати гвинти в передній частині ящика.

Потім, приклеюючи фасад до коробки, покладіть його з цими самолюбками.

Що стосується цього методу, ви можете принести масу аргументів “проти”, але я дам двома фронтами, щоб бути прикріплені до коробки лише тоді, коли сама коробка встановлюється на діагоналі (відповідно, вже має задню стінку).

Встановлення фасадів ящиків | Легко і просто

Але якщо задня стіна буде упакована на коробку, то не буде неможливо підштовхнути висувну коробку, щоб він вдарив самолюбство про фасад.

Навіть якщо замість задньої стінки модуля, ребро вершника також буде певним незручності – необхідно чітко зафіксувати фасад у потрібному положенні.

З найменшим зсуву, процедура повинна повторювати.

І в цьому випадку буде досить важко визначити, який з крихітних вм’ятин, що залишився самолюбним, є працівником ..

Другий, досить поширений “варіант”, коли все це робиться за допомогою двостороннього скотч.

Тут проблема приблизно така ж, як у першому випадку.

Коротше кажучи, всі ці способи не є успішними.

Крок 51 Встановлення фасадів для ящиків

Давайте звернемося до встановлення іншого фасаду. Фасади на висувних полях. Ми будемо проаналізувати цей процес на прикладі кабінету з секцією трьох ящиків на дні.

Отже, ящики збираються та встановлюються, ручки встановлені на фасадах, вона залишається правильно підключити їх.

На передній панелі потрібно заздалегідь свердлити отвори (3 шт на вузьких фасадах і 4-5 на широкий).

Основна складність у цьому бізнесі. Правильно видаляйте фасади на коробці, тому що їх коригування значно складна і досягається лише шляхом довідників (або доведеться повторити).

Просто прикріпіть фасад, вирівняйте його в коробку та тримаючи її на місці з одного боку, натиснувши коробку і закріпіть гвинти надзвичайно важко (можливо. Я отримав це, але це не варто робити це. занадто важко). Тому я повідомив вам такий шлях як “двосторонній скотч”. Будь-який скотч не підходить. потрібний жир, тобто на пінопластній основі.

Отже, ми дотримуємося скотч на передній стінці ящика. (На жаль, процес встановлення нижнього фасаду я не виправдав, але я думаю, що інші фотографії компенсують цей недолік.

З захисної плівки, після чого він перекриває стійки до нижнього фасаду (шматки краю 2 мм або DVPO. 2 Ai 3 мм відповідно), щоб витримувати таку ж відстань між фасадами (нижній фасад був встановлений, зосереджуючись на краях коробки).

Встановіть другий фасад на підкладку в схилі, вирівняйте його вздовж краю поля та натисніть поле.

Тримаючи близько 30 секунд, ви можете обережно натиснути коробку з склеєним фасадом. Внутрішні кабінети з отворами, в яких ми повернемо гвинти. (Ви можете додатково натискати фасад F-подібного затискача, щоб звільнити обидва руки).

Спочатку ми зачепимо центральний самонарізуючий гвинт, то ми перемикаємо поле, перевіряємо прогалини та відсутність спотворень, і якщо все добре, то ми крутимо залишкові гвинти. Також закріпіть залишкові фасади.

Окремо, я зазначаю, що за допомогою цього методу фіксації коробки не є взаємозамінними, тобто, якщо ми змінюємо навіть ті ж ящики, навряд чи збережемо необхідні прогалини.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS