Статті

Як встановити екран під кутовою ванною

Table of Contents

Недоліки фабричного будівництва та основних методів для високоякісної установки акрилової ванни

Встановлення акрилової ванної кімнати на заводах кріплення з ногами – досить проста робота, з якою будь-який домовласник може впоратися, якщо вони вивчали інструкцію. Але подібна установка акрилової ванни має такі недоліки:

 • Дно вирішується при великих навантаженнях, якщо стандартний дизайн двох металевих пластин, розташованих з боків, використовується для встановлення на підлозі.
 • Бічні стінки ванної в точці приводу до облицювальної черепиці, зігнуті, і герметик, що закриває пілінг шва, призводить до витоку води навколо периметру стін на підлозі. У ванній кімнаті утворюється підвищена вологість, що призводить до форми на декоративному стіновому покритті, стелі та прискорення корозії електричної розетки, лампи, побутової техніки.
 • Жоден виробник не вживає заходів для додаткової шумоізоляції ванн, які під час заповнення нагадують порожній таз, через який вода струменя. Металевий кріпильний профіль додатково посилює ситуацію, будучи відмінним звуковим провідником.
 • У всіх конструкціях панель підтримки та кадр прикріплені до дна металевих гвинтів. Під час експлуатації, можливість їх самознижності під час коливань та деформації акрилового тіла від навантажень може призвести до рухливості ванни та, відповідно, втрати герметичності силіконоізоляції навколо периметру.

Для боротьби з перерахованими проблемами використовуються наступні методи:

 • Щоб усунути відхилення бічних стінок ванн навколо периметру, відповідно до горизонтального рівня закріпіть спеціальні заводські пластини, і якщо вони відсутні в конфігурації металевого профілю або дерев’яного бару, який потім розміщується на продукт. У випадку, якщо відстань від боку ванни до стіни занадто велика, частина обрізаного газо-силікатного блоку склеєна під клеєм плитки, або тверда підтримка монтується, склеюючи до стінки з дна.
 • Щоб уникнути відхилення дна ванни, використовуються різні будівельні матеріали, в основному використовуються цегляні та газо-силікатні блоки. У цьому випадку ванна не потребує ніг, але часто вони залишаються збільшення стійкості.

Інший спосіб зміцнення дна є виготовлення твердої сталевої рами, розташованої під її поверхнею (деякі з відповідальних виробників оснащені подібними конструкціями). Техніка використовується, якщо існує максимальний простір під ванною для домашніх потреб.

 • Для боротьби з коренем від водного струменя, необхідно збільшити масу і товщину стін, це досягається двома основними методами:
 • Покладіть на поверхню зовнішньої самоклеючої матеріалів для шумоізоляції, що використовуються в автомобільних технологіях, слід мати на увазі, що багато з них мають бітумна основу, при нагріванні, який гострий запах смоли може з’явитися в повітрі. Є спеціальні набори для дротяної ізоляції сталевих ванн, які можуть бути використані для акрилових виробів.
 • Накрийте зовнішню акрилову поверхню монтажу піни. Слід знати, що термін служби піни становить близько 15 років, і вона боїться впливу ультрафіолетових променів, після чого вона розкладається, втрачає силу і повзли на.

Як встановити екран ванни: покрокові інструкції з монтажу

Естетичні переваги для кожного з них, отже, стилістичний різновид інтер’єрів ванної кімнати величезний. Однак, в одному питанні, майже всі одностайні: нижня частина ванн з боків повинна бути закрита. З цією метою спеціальні екрани для використання ванної кімнати. Вони легко, красиві та прості для встановлення. Екрани для ванної кімнати потрібні для маскування частин вставки, простору під ванною, а іноді і отримати додаткову область під зберігання економічних дрібниць.

Кільканіше, ніж кілька років тому, ці функції були виконані або легкі штори, або глухий цегляні стіни, обрізані кафелем.

Акрилова ванна завжди встановлюється на кадрі. У цьому випадку можна регулювати висоту верхньої сторони підлоги. Щоб змінити параметр, обертають різьбові вертикальні опори, збільшуючи або зменшуючи висоту краю.

Встановлення екрана на акриловій ванній в RIP

Панель на регульованих ногах є найпоширенішим варіантом:

Найчастіше це модель з розсувними пластиковими дверями.

Іноді екрани продаються незмінними. У цьому випадку спочатку збирати рамки відповідно до доданої схеми та інструкцій.

Встановлення переднього екрана здійснюється у наступній послідовності:

 • Розпакуйте продукт.
 • Збирайте рамку, якщо це необхідно. Горизонтальні та вертикальні ребра закріпіть метод, наданий виробником – гвинтами, гвинтами або брижами.
 • Ноги зварюються до нижньої перехресті.
 • Ноги загвинчуються при максимальній глибині.
 • Їздити на верхньому краю під ванною кімнатою.
 • Встановіть панель вертикально. Ви можете використовувати рівень або стримуючий, якщо здається, що екран розійшло нерівномірно.
 • Повертаючи ноги, регулюйте їхню висоту, щоб екран став пістолетом і не рухався від випадкового дотику. Для обертання використовують горючий ключ (зазвичай 13 мм) або плоскогубці. У другому випадку вони ретельно діють не пошкодити нитку на шпильці.

Якщо екран занадто широкий, відріжте надлишкові частини його кадру. Розсувні двері також можуть бути більш вужчими, і якщо запас достатньо для повного відкриття, щоб піти, як це є.

Іноді розрив між ванною та екраном занадто великий, а з випадковим експозицією панель затоплює занадто глибоко. Зміна проблеми можна склеювати дерев’яну смужку необхідної товщини. Використовуйте рідкі цвяхи, призначені для акрилу та дерева.

Бар не дасть вільно переміщатися зверху, положення завіси буде зберігатися у бажаній площині.

Повний демонтаж здійснюється шляхом загвинчування ніг і висунувши нижню частину. Потім звільніть верхній край панелі.

Встановлення екрану з весняними ногами

Використання панелей з весняними ногами спрощує встановлення – встановлення та видалення відбувається одним рухом.

Верхній край охолоджується над стороною ванни, а нижній, стискаючи пружини, встановлюються так, щоб панель знаходиться у вертикальному положенні. Потужність пружин натискає екран у ванну, не дозволяє рухатися.

Весняні ноги випускаються в декількох модифікаціях. Різне число поворотів дозволяє вибрати підтримку, придатну у висоту та затискну потужність.

 • Виробляють розпакування продуктів і монтажу, якщо це необхідно.
 • Закріпіть весняні ноги до кадру. Залежно від конфігурації, самонарізаних гвинтів, гвинтів, болтів або брижі.
 • Спробуйте екран до ванни. При необхідності регулюйте висоту сторони за допомогою ниток на ногах. Потрібно досягти такої установки, на якому пружини щільно натискають панель у ванну нижче.
 • Місце та видалення деталей, що перешкоджають правильному встановленню.

Якщо екран був придбаний без ноги, вони фіксуються самостійно.

Є два типи весняних виробів:

READ  Чи можна закріпити плитку на penplex

Для самостійної установки пружини першого типу в нижньому щитому перекладі, отвір діаметром 6,5-7 мм. Свердляється. Підтримка весняних гвинтів до рами з болтом з діаметром нитки 6 мм. Використовуйте клавішу мису або рогу протягом 10 мм. Місцезнаходження установки вибирається таким чином, що опори не заважають вільним.

Другий тип пружин з платформою закріплений на кадрі самолюбності або вихлопних бригад.

Демонтаж екрана здійснюється з видаленням нижнього краю з під ванною, і коли з’явиться вільне переміщення, відпустіть всю панель.

Установка на пружини

Інший варіант передбачає використання підвісних джерел:

 • До нижньої сторони ванни з самонарізаним гвинтовим кутом. Важливо правильно вибрати довжину кріплення, щоб не пошкодити передню частину ванни. Зазвичай використовують самонарізані гвинти з довжиною 13 і діаметром 4,2 мм.
 • Пластикові зупинки встановлюються на кадрі, які не дозволяють панелі відкинути ванну.
 • Одна сторона весни кидається на зупинку, а другий подається в отвір панелі.
 • Далі потрібно витягнути екран, подолавши опір навесні та запустіть верхній край панелі між замковим кутом та кордоном ванни.
 • Відпустіть панель, стиснуті пружини підходять до екрана на сторону.

Демонтаж здійснюється у зворотній послідовності: затримка екрана вниз, відпустіть верхню сторону, відображення панелі залучення.

Фіксація екрана з весняними кліпами

Принцип роботи полягає в тому, що пружинні затискачі закручуються до боку ванни, а також додаткові кути підтримки.

При встановленому, потону кінця передньої панелі вирішується між стороною ванни та пружиною, яка натискає панель. Нижній край фіксується до кутів, використовуючи самонарізані гвинти.

Універсальні комплекти для двох панелей, які прикріплені до весняних затисків.

 • У верхній частині ванни з самонарізаючими гвинтами, фіксуються весняні кліпи.
 • Нанесіть панель до затискачів і позначте розташування установки нижніх пластикових або сталевих кутів-підставки.
 • Педактор або вентилятор з функцією удару, пробурена на підлозі відкриття для монтажу кутів.
 • За допомогою дюбелів і гвинтів фіксують кути до підлоги. Інший варіант передбачає прикріплення кутів не до підлоги, але до рамки ванни.
 • Породайте вершину виступу між ванною та весняним затиском.

На останньому етапі нижній край екрану прикріплений до кутів.

При маркування важливо правильно визначити місце розташування панельного буріння, так що самонарізаний гвинт знаходиться в пластиковому куті.

Фіксація магнітів

Метод дозволяє швидко покласти панель на місце або повністю вільний доступ до місця під ванну.

Технологія монтажу проста:

 • Магніти на кліпських замках закріплені на кадрі. В іншому варіанті здійснення, магніти прикріплені до кутів, затискаючих горіхів.
 • Частина відповіді у вигляді металевої пластини закріплена двосторонньою стрічкою на передній панелі.
 • Верхня частина екрана знаходиться у верхній частині ванної кімнати, а також пластина та магніт, підключення, забезпечують фіксацію.

Магнітний метод фіксації не є найбільш надійним, панель легко зміщується навіть від легких дотиків. Цей метод частіше вибирається для установки передніх панелей малого.

Кріплення самодобудування

Коли простір під ванною не використовується для зберігання різних предметів, і доступ потрібно лише у випадках аварій або послуг зв’язку, доцільно встановити з самонарізаними гвинтами. Метод забезпечує повне знецінення екрану та надійну гору.

Самонарізані гвинти через панель в спеціально встановлених кутах ванн. Особливу увагу у цьому випадку надається правильній розмітки для закріплення в кутку.

Щоб розібрати гвинти відкрутіть та видалити екран.

Як встановити екран завод під ванну

Всі ремонт у приміщенні до монтажу екрана, повна та інженерна комунікація підключені. Якщо сантехніка вже була використана, простір під ним перевіряє, пил очищається, перевіряє на формі та пошкодження в стіні та покритті підлоги.

Існує ряд вимог щодо того, як правильно встановити екран під ванну, особливо коли він повинен встановити глухий модель. Залишити бруд і дефекти під водопровідним пристроєм не слід.

Перш ніж запустити установку, екран розпакує та перевіряє його з повним набором, який повинен включати:

 • посібники та стоїть з алюмінію;
 • ноги;
 • панелі з отворами;
 • вилки;
 • Ручки плюс кріплення;
 • самонарізаний гвинт;
 • Ручки плюс кріпильні гвинти;
 • Інструкція з монтажу для ванни екрана.

Установка здійснюється в певному порядку:

 • Обидва керівництва розміщуються на плавній поверхні паралельно з однією з іншими канавками всередині.
 • На вершині їх розміщені стійки та комбайн монтажних отворів на профілі.
 • Вставте гвинти в них і трохи кручені, забезпечуючи фіксацію стійок у необхідному положенні.
 • У канавках гідів, панелі затвердіють, а потім регулюють структуру у висоту, гвинтові гвинти на стійки, а кінці довідників покриті вилками.
 • У отворах панелей розміщуються і гвинт ручки.
 • При наявності з боку трубопровідної ванни, висота і ширина стінки стіни вимірюються і вирізати на екрані. Виміряйте певну відстань у профілі керівництва, позначте маркер лінії різання та скидання над переїмкою металу. Далі, вирізати в панель отвір бажаного розміру, застосовуючи монтажний ніж.
 • Перед закріпленням екрану під ванною від нижнього кінця в стелажах ноги поміщаються і затягуються. Піднімаючи дизайн, його верхній край – це катання на боці сантехніки і вирівнюється відносно вертикалі. Потім ноги відкручуються до зупинки, щоб виріб міцно на місці.

Якщо ви хочете закрити та передню сторону, а кінець сантехнічного приладу, придбайте модель з кінцевою панеллю. У цьому випадку зібрати основну рамку та панель. Далі кінці гідів розміщуються в канавках кутового профілю і закріплені самолюбивами.

Кінцева панель закріплена на зворотному боці профілю. Процес, як встановити екран цього дизайну правильно під ванну, виконується аналогічно, як у випадку звичайного продукту.

Встановлення придбаної моделі на акриловій ванній здійснюється в тому ж порядку, якщо він має прямокутну форму. Але часто сантехнічний дизайн. Наприклад, з акрилу він має химерні контури, і тому не завжди можна забрати екран.

Деякі німецькі виробники обладнані з ними. Споживач залишається лише для встановлення екрана для акрилової ванни відповідно до інструкцій, але це дорогий варіант.

Існує ще один легкий спосіб встановлення, але тоді тип сантехніки від акрилу буде страждати. Для цього, перш ніж зафіксувати екран на акриловій ванній, свердлити отвір у бік бляда і виправити це продукт.

Всі екрани є жорсткими структурами з встановленими або ковзаючими панелями на кадрі. У більшості випадків вони встановлюються на зовнішній стороні ванни. Існує широкий вибір моделей промислового виробництва з різними дизайнерськими та конструктивними рисами. Різні матеріали використовуються для обох рамок, так і для панелей.

Відмінності для використаних матеріалів

Рамки роблять алюмінієвий, сталь або пластик. У домашніх конструкціях використовується металообробка для гіпсокартону, дерев’яних барів. Пластикові кадри менш надійні, ніж металеві. Якщо ви не влаштовуєте блок зберігання для дрібних речей, які будуть використовуватися кілька разів на день, ви можете вибрати пластик. Двері в цьому випадку лише відкритий доступ до комунікацій.

Для виготовлення панелей вибирає матеріали більше:

 • Пластикові екрани можуть мати різні текстури та відтінки. Їх легко піклуватися про них: брудні та мильні тарілки зняті без проблем. Установка проста, матеріал не деформується.
 • Вихідні та незвичайні моделі виробляють з оргскла. Вони мають матову або дзеркальну поверхню, на якій застосовується картина або інший декор. Матеріал міцний, міцний, інертний до миючих засобів, не стертий.
 • МДФ-панелі недорогі, відрізняються різними кольорами. З їхньої поверхні забруднювачі легко видаляються, особлива турбота не потрібна. Органічно вписується в інтер’єр.
 • Для домашніх структур у більшості випадків, вологостійкий гіпсокартон. Це легко обрізати розміром, дайте йому правильну форму. Служить довго.
READ  Що краще профільоване дерево або звичайне

Рідше зустрічаються екрани з металу, акрилових або комбінованих матеріалів.

Загальні домашні екранні екрани Цегляна робота під ванну. Він стикається з плитками, мозаїкою, залиште отвору, щоб отримати доступ до сифона.

Конструктивні відмінності

Рамка та панелі Основні деталі продукту. Виконаний у 2 версіях: глухий і двері відкриття доступу до комунікацій та предметів, що зберігаються під ванною. Моделі з прекрасним дизайном органічно доповнюють інтер’єр, якщо дизайн у тому ж стилі або монофонічному.

Існуючі варіанти розміщення панелей:

 • у вигляді розсувних дверей;
 • Знімні або встановлені екрани;
 • Глухий стаціонарні пластини;
 • Гойдалки;
 • З люками спостереження в не знімних фасадах.

Розсувні двері слайд на довідниках, відкриваючи простір під ванну. Металева рамка для них більш надійна. Такі екрани встановлюються без проблем у невеликих кімнатах, які вони компактні, не займають вільне місце.

Двері типу гойдалки зручні для використання, але коли вони знаходяться у відкритому положенні, їм потрібна додаткова область. Для невеликих кімнат це не найбільш підходящий варіант. Перш ніж купувати їх, вимірювання виконуються, дізнаються, чи можна буде відкрити двері. Також виробляються моделі, двері яких відкриті не з боків, але спускаються вниз. Вони мають однакові недоліки.

Знімні панелі не мають технічного відкриття для перевірки комунікацій. При необхідності вони демонтаж. Використовується в основному з акриловими ваннами.

Екран під пластиковою лазні ковзання.

Екрани глухих – це найбільш міцна, їх тверда поверхня більш приваблива, ніж розділена розділами або дверима. Вони дають більше можливостей для прикраси, але і монофонічний, без декору, виглядають красиво. Фіксовані деталі мають більш тривалий термін служби.

Значним недоліком цього типу екранів є те, що вони закривають доступ до комунікацій. При необхідності, дістатися до них панель знімає. Це займає багато часу, коли надзвичайна ситуація може призвести до затоплення квартир та сусідів.

Глухий стаціонарний екран з відкриттям перегляду дозволяє робити без демонтажу. Доступ до ремонтних труб забезпечується через двері спостереження. Його невеликі розміри не дозволяють обладнати полиці під ванною для зберігання дрібних предметів.

Поверхня екрана не тільки твердий, але і решітка. У другому випадку покращується повітряна біржа під ванною, то ймовірно, вірогідність форм та неприємних запахів практично виключається.Дизайн більшості промислових моделей передбачає наявність регульованих ніг. Між підлогою і нижній кінець панелі утворюється за допомогою кліренсу, що дозволяє вам зручно стояти поруч з ванною.

Попередня робота

Демонтаж старої ванни

Не забудьте перекривати водопостачання.

 • Якщо є екран, спочатку розбирайте його.
 • Від’єднайте сифон і зливу води.
 • Зніміть кран, змішувач, душ.
 • Нож або кельма ретельно видаляють герметик.
 • Рамкові структури, як правило, прикріплені вздовж кутів на самонарізі. Відкрутіть їх і від’єднайте чашу стіни.
 • Продукти, що стоять на подіумі, розділені акуратними розмахуючими.
 • Чавун або сталевий шрифт можна вирізати, щоб полегшити її видалення. У деяких випадках місця розташування кріплення повинні бути змащені розчином, який руйнує іржу.
 • Дизайн, запущений у стіні, демонтаж спочатку ззовні. Потім покладіть м’яку тканину під ним і “падіння” на підлогу. Друга сторона видаляється за допомогою брухту або кріпленням.

Підготовка місця

Візьміть основу ванної кімнати, в якій вам потрібно зробити всеосяжний ремонт. Ви можете пропустити ці пункти, які ви не підходять – тому що іноді потрібно лише замінити сантехніку.

 • Видаліть всі додаткові речі з кімнати. Навіть якщо вони вас не турбують, існує ризик того, щоб важко забарвлювати їх.
 • Розподілити водопостачання та демонтаж старого обладнання.
 • Очистіть сюжет від сміття, до якого ви встановите шрифт. Якщо закінчення були видалені – витрачаючи кути та суглоби підлоги з стінами з будівельного пилу.
 • Вирівняйте підлогу, щоб відмінності не більше одного сантиметра.
 • Якщо кутова чаша, вирівняйте кут. Він повинен бути 90 °, щоб сторони міцно підходять до стіни. Інакше кріплення та акрил швидко руйнуються.
 • Водонепроникні стіни та підлоги. Стіни, як правило, покриті покриттям або просоченням на 20 см над рівнем душу. Павло – на цьому сюжеті, де шрифт буде стояти.
 • Лежав на плиті підлоги.
 • Проводити комунікації. Різниця висоти каналізаційних труб повинна бути не менше 1,5 см для труб P50 і 3 см для F110. В іншому випадку вода буде повільно, з’являться блоки. Для підключення до сифона, використовуйте лише жорсткі труби, без прямих кутів та гофрів.
 • Подивіться всі місця зв’язків з герметиком.
 • Зробіть шум і дно теплоізоляції. Вона може бути покрита монтажною піною або ізотоном.
 • Кошик країв стін з монтажною плівкою, щоб не пошкодити їх при передачі сантехніки з кімнати в кімнаті.

На цій підготовчій роботі завершено.

Настінне покриття

Покриття з плиткою можна зробити, перш ніж встановити продукт, і ви можете після. У першому випадку потрібно весь підлогу до підлоги. Джек з сантехнікою закритий силіконовим герметиком. У другому випадку плитка покладається на бік – виявляється трохи вставленою в стіні. Ви можете запустити таку фінішу, і перш ніж встановити чашу, але тоді вам потрібно зробити точно відстань. Неможливо сказати, що лише один з варіантів. Все залежить від конкретної ситуації.

Roca hall 170×75

Монтаж акрилових шрифтів майстрів рекомендують починати з настінної облицювання плитки. Така послідовність викликана крихкістю акрилу. Крім того, конструкції з цього матеріалу замінюються частіше, ніж інші, що означає, що це непрактична дошка. Зрештою, чаша буде складніше.

Якщо ви повинні були встановити його пізніше, захистити акрил від пошкоджень та забруднення, як показано на фото. З боків, обов’язково прикріпіть амортизуючий матеріал, а згори – лист фанери.

Коли вибрана область очищається, водонепроникні та сушать, починаємо збирання дизайну одним з трьох способів, які ми перерахували. Обов’язково дізнайтеся, що інструкції – зазвичай це вказано, оскільки найкраще виправити підтримку продукту. Почнемо з найпростішого варіанту.

Будь обережний. Акрил легко пошкоджується. Скол і подряпини можуть з’являтися з важкого інструменту, кинутого на дно і з невеликої краплі. Ліжко під продуктом м’який матеріал, коли він лежить на підлозі.

Підготовлені приміщення та місце розташування, зарезервовані інструменти та витратні матеріали. Якщо старі стіни не утворюються кут 90 °, за допомогою гіпсу виконує цей стан. Перед початком роботи, відключення кранів на водопостачання.

 • Видаліть змішувач, якщо він розташований на миску чаші, зніміть плінтус навколо периметру. Дошки можуть бути закріплені на стіні по-іншому, тому вони будуть розбирати їх.
 • Демонтаж стара ванна, видаліть основу. Це може бути рамка, ноги, цегляний подіум.
 • Вирізати старі каналізаційні сливи, очистіть отвір. На виході встановлено шматок гофрування, герметика та гумова печатка використовуються на з’єднуванні.
 • Вирівняйте підлогу стяжкою. Якщо чаша надягається на ноги, стяжка відокремлюється керамічною плиткою або іншим матеріалом, т. до. Сюжет під дном буде видно.
READ  Кріплення для боксерської сумки на стелі

Інструменти та матеріали

Виберіть метод монтажу акрилової ванни. Залежно від цього, готові ноги з регулюванням у висоту або металевій рамі, яка приходить у розібрану форму.

Іноді встановлюється на цегли або використовуйте комбінований метод. У цьому випадку це займе певну кількість цегли, готового розчину або піску та цементу при концентрації 1: 3. Якщо кадр виготовляється самостійно, купуйте сталевий кут з розміром полиці 45 мм.

Вимагає інструментів:

 • Рулетка для вимірювань три метри довгий, рівень бульбашки, квадрат;
 • Болгарський, Пууратор, свердла;
 • набір рогових ключів або регульований газ;
 • молоток, плоскогубці, нож;
 • Викрутки.

Витратні матеріали: силіконовий герметик, стрічка, будівельна стрічка, гофрування, стінові кріплення, сифон, самоклеюча стрічка або пластикова межа.

Кріплення ванни до рами

Коли кадр виставлено плавно, він прикріплений до покращеного дна продукту за допомогою самодостатності певної довжини, яка входить до комплекту:

 • Подальша стадія установки з власними руками акрилова ванна на кадрі є розміщення стійок та їх подальша фіксація. Оскільки вони коригуються висотою, вам потрібно поглинати їх вертикально, використовуючи рівень будівництва або підлість, щоб контролювати з обох сторін.
 • Після регулювання стелажі закріплені на самонарізі. Що стосується їх довжини, вказується в інструкціях для збірки акрилової ванни, прикріпленої до кожного сантехнічного пристрою, але зазвичай це менше, ніж ті, що фіксують дно.
 • Потім ноги розміщені на кадрі.
 • З боку, де відсутній екран, горіхи гвила ногу на шпильку, поміщені в отвір кадру, фіксуйте ще одну гайку до нього. В результаті отримується конструкція, регулюється висотою шляхом скручування горіха. Завдяки цьому можна покласти шрифт у певну позицію.
 • Якщо вам потрібно встановити акрилову ванну, збірка ніг на боці екрану виконується інакше. Гвинт гайки, встановіть 2 великі шайби, зупинка для екрана у вигляді M-подібної пластини поміщають і скручується другою гайкою. В результаті екран зосереджений на екрані, який можна налаштувати висотою та довжиною. Далі, як і раніше, вигнуть опорну гайку і покладіть ноги на кадр.

Які екрани

Всі на екрані огорожі можна розділити на дві великі групи: зроблені після встановлення ванни з різних будівельних матеріалів і придбані в торговій мережі. Відповідно до конструктивного виконання, екрани є наступними типами:

Глухий

Більшість глухих неінтензованих скринінгу складаються з будівельних матеріалів: цегли, газобетон, гіпсокартон, який загвинчується до кадру профілю. Після розділу пристрою під ванною вона майже завжди нахилена. Щоб отримати доступ до сифона, залиште технологічне вікно, яке зазвичай закривається люком.

Іноді закритий неперевершений екран виготовлений з профілю для гіпсокартону або бару, створюючи рамку та підкладку його ПВХ-панелей.

До глухих, ви можете віднести знімні стріли на екрані, які переходять у конфігурацію разом з акриловими ваннами та встановлюються для всієї довжини.

Глухий з широкомасштабним

Деякі користувачі у присутності достатнього вільного місця у ванній кімнаті вважають за краще організувати фехтування екрану з широкою дошкою. Вони виготовляються з вищезгаданих будівельних матеріалів, після чого поверхнева оболонка здійснюється керамічною плиткою або її невеликими фрагментами мозаїки.

Розсувні моделі

Знімається з розсувними панелями

Це один з найпопулярніших видів екранів, реалізованих у торговій мережі з широким спектром предметів. Стандартний дизайн має алюмінієву рамку та три панелі, що рухаються по опитуванні.

Зазвичай рухається двома екстремальними аркушами, для цього вони оснащені ручками, а панель у середині залишається фіксованим. У більш простих системах використовуйте дві рухомі аркуші.

З відкриттям дверей, знімними панелями

Екрани з Swing Doors не настільки популярні, як розсувні конструкції. Через більшу масу їх кадр часто монтується на дюбелі, прикріплюючи рамку до бічних стінок або напів. Іноді замість головного дверей використовуються знімні панелі, які встановлюються в надійно фіксованому кадрі.

З розкладними дверима, ящиками

Досить рідкісні ексклюзивні конструкції екранів, які не часто зустрічаються в торговій мережі. Зазвичай такі моделі зроблені на замовлення під конкретним розміром і висотою чаші.

З полицями, кошиками

Ефективно використовувати простір під ванною кімнатою в екрані покласти полки, які закриті панелями або листям відкриті. Іноді кошики, які використовуються для зберігання побутової хімії та інших посуду, прикріплені до задньої стінки гойдалки або шарнірних дверей.

Сорти з гойдалками та розкладними панелями

Екрани виконані з наступних матеріалів:

Полівініл хлорид

Переважна більшість фабричних виробників для чавуну та сталевих ванн виготовляються з декоративних ПВХ-панелей. Матеріал характеризується естетичним виглядом, широким діапазоном кольорів та текстур, вологостійкості та хімічною стійкістю, має високий термін служби. Екрани ПВХ вивільняють два типи – по всій довжині полозова, дві аркуші переміщуються або одна панель встановлюється в середині на одній смузі, а два сторонні двері рухаються разом.

Акриловий

З цього матеріалу роблять фехтування складних форм під акрилові ванни. На відміну від жорсткого ПВХ, акрил має вищу гнучкість та еластичність.

Склопластикові плити середньої щільності МДФ

Захист від ламінованого МДФ не менш популярний, ніж ПВХ-панелі, і зроблено заводським методом.

Стандартний дизайн з МДФ має два розсувні двері з боків і центральна панель посередині. Екрани MDF мають естетичний вигляд і широкий спектр кольорів, через високу вагу в порівнянні з моделями ПВХ, вони встановлюються на більш міцну рамку.

Недоліками МДФ включають низьку вологість основи, коли пошкоджена захисна ламіноване покриття, покриття фібрилової пластини починає інтенсивно розбухати з вологи.

Моделі з вбудованими та висувними полицями

Якщо з будь-якої причини споживач не влаштовує фабричні екрани з ПВХ або МДФ, ви можете зробити це під замовлення або незалежно від наступних матеріалів для індивідуального виробництва:

Керамічна плитка

Кафе або мозаїка облицьовані глухими заборами під ванною, виготовлені з гіпсокартону, газобетону, цеглини.

Скло

Скляні або дзеркальні панелі зроблені на замовлення, у нас є простір під чашу користувачів з високими доходами, які віддають перевагу естетику.

Деревина

Деякі власники готують екрани з дерев’яних панелей, призначених для захисту радіаторних теплообмінників, або меблевих фасадів. Інші самостійно роблять паркани з піпетки або підкладки.

Скляна та дзеркальна захисна

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS