Статті

Як витрачати воду в приватному будинку

Водопровід у приватному будинку самостійно робить це самостійно

Наявність водопостачання в приватному будинку більше не є примхами, і необхідність, без якої неможливо уявити сучасне та комфортне житло. Система водопостачання можна спостерігати навіть у будинках старої будівлі, де спочатку не надано водопостачання. Встановіть сантехнічну систему в приватному будинку з власними руками з сучасними системами установки, які дозволять вам не вдаватися до послуг спеціалістів.

Завдання пристрою – водопостачання

Незалежно від того, який тип вставки або індивідуального сервісу вибирає користувача, потрібно досягти основної мети дизайну – забезпечити всі точки споживання води. Вода. Це наступні вузли:

Басейн, сауна або інші об’єкти, які потребують поставки вологи.

Перед початком води до будинку, з будівництва під час дизайну, необхідно досягти наступних основних цілей:

забезпечити безперешкодний подачу рідини для всіх вузлів у будь-який час дня;

Доступ до системи для ремонту та профілактики;

Індустріальні пристрої, які відповідають за автоматизація процесів;

обчислити щоденну швидкість споживання ресурсів;

Як витрачати воду в приватному будинку

надавати інженерну систему для очищення та фільтрувальних пристроїв;

Забезпечити гаряче водопостачання, тобто за одним загальним планом відзначити зв’язок системи водопостачання та системи опалення;

Виберіть матеріали та пристрої, які будуть використовуватися у будівництві.

Як технологія водопостачання

Вся система складається з декількох послідовно залучених предметів. Гідроакумулятор використовується для підтримки стабільного тиску та часткової автоматизації процесів. Він складається з резервуарів, один з яких наповнений водою (танками), а другий – повітря. Коли перша судна повністю заповнена, повітряний простір стискається – тонка чутлива мембрана діє на ньому.

Така зміна тиску призводить до зупинки насосного обладнання – вона перестає гойдатися рідина, заповнюючи танк. При використанні ресурсу насос автоматично відновлюється. Для цього відповідає електричному. Така постійна схема поповнення несе відповідальність за безперебійне тиск. Також вирішуються такі проблеми:

автоматизація процесу заповнення контейнера;

Збільшення життя насосного обладнання, оскільки він працює не кожен раз, коли користувач вимикає або вимикає кран.

Водопостачання в приватному будинку. Доступний і легко

Що утворює вартість з’єднання

Ціна з’єднання складається з з’єднання в центральній лінії водопостачання, вартість прокладання мережі з точки зору до будинку до точки з’єднання до міської риболовлі водопостачання та матеріалів, які будуть витрачені на ці потреби. Оплата всіх маніпуляцій виконується службами клієнтів. Якщо в рамках роботи я повинен був знищити дорожню поверхню, то його відновлення також фінансується замовником.

Приблизний список покупок: Труби для води та каналізації, з’єднувальні аксесуари, Інструменти, інструменти, кільцеві кільця та люк для спостереження (для підземного водопостачання).

READ  Як малювати газову плиту вдома

Якщо труби на поверхні повинні бути витрачені на ізоляцію, коробку та потеплений кабель, який не дасть системі в перші морози. Для підземної прокладки кидається траншею щонайменше 1,7 м. Маленька відстань може бути подолана вручну, а також найняти екскаватора або альтернативну працю за великомасштабну квартиру.

Траншею з закладеною трубою засинає з землею. Водопостачання врізається в будинок, лічильник води встановлюється на вхідній точці до початку гілки. Право на нього є лише працівники Vodokanal, інакше це буде недійсним. Звичайно, без цього можна зробити, але останні кілька років стандарт та вартість води для домогосподарств та квартир без бухгалтерського обладнання постійно зростає.

Після всіх робіт працівники Водоканалу повинні надати акт введення в експлуатацію нової системи водопостачання та рахунків.

Можливі варіанти автономного водопостачання

Забезпечити, щоб заміський будинок може бути забезпечений з шахти, артезіанського свердловини або відкритого водосховища (озер або річка повна вода). Невеликі ставки з стоячою водою для цієї мети не підходять, оскільки якість води в них низька.

Опис процесу добре та свердління Добре – окрема тема, тому ми подивимося на водопостачання приватного будинку з закінченого джерела. По дорозі ми відзначаємо, що тільки глибока колодязь може забезпечити безперервне водопостачання. Добре в цьому відношенні – менш надійний варіант. Якщо він викопаний у період, коли рівень підземних вод не досяг сезонного мінімуму, то під час посухи води не буде.

Artskvazhina також має недоліки, з яких ви повинні знати. По-перше, її розташування в кілька разів дорожче. По-друге, власник доведеться регулярно витрачати гроші на видалення солей заліза (купити реагенти для хімічної очистки). Дійсно оцінюючи свій фінансовий потенціал, ви приймете правильне рішення, яке вигідніше: витрачати воду в приватному будинку з добре або добре.

Технологія укладання водопровідних труб

Щоб забезпечити потік води цілий рік, труби укладаються в траншею, зливали до глибини нижче точки замерзання грунту. Цей індикатор залежно від регіону становить 1,5-2 м. Якщо особливості сайту не дозволяють покласти труби для значної глибини, вони ізольовані оболонками пінополістиролу, базальтової вовни або пінополіетилену.

На місці входу в будинок, спостереження добре або трубка побудована через фундамент у кімнаті. При ізоляції вхідної точки, особлива увага приділяється, це найбільш незахищена область.

Точка введення труби

Водяна труба в будинку з свердловини роблять це самостійно

Централізоване водопостачання має незаперечні переваги, але також не позбавлені мінусів. Наприклад, ви не можете контролювати періодичні відключення води, його тиск і температуру. З автономним постачанням води з свердловини, ви можете повністю налаштувати його корм. Для того, щоб виконувати холодну воду в приватному будинку таким чином, необхідно:

 • визначити водяний шар на ділянці;
 • витягніть колодязь;
 • виробляти гідроізоляцію добре;
 • Зробити спілкування з дому до джерела водопостачання;
 • організувати систему водопостачання;
 • Встановлення відповідних комунікацій у будинку.

Можна організувати потік води з свердловини з власними руками, однак, без обслуговування організацій, наприклад, копати добре, не може зробити. Переваги такого типу водопостачання – незалежність, не потрібно платити щомісячні рахунки, коригування водопостачання.

READ  Убрать воду с натяжного потолка

На відкритому повітрі

Після підготовки всієї документації та придбання необхідного матеріалу ви можете почати створювати водопостачання в приватному будинку. Перший етап включає роботу на відкритому повітрі. По-перше, прийняти рішення про пункт у центральній системі. Ці дані можуть бути отримані з проектної документації, яка випускає виробництво Vodokanal.

Траншена згортається до точки з’єднання. Його глибина повинна бути нижчою, ніж рівень замерзання землі. В іншому випадку, взимку, труби будуть рухатися, а з настанням тепла вам доведеться знову почати всю роботу.

Зміна траншей можна тримати своїми руками, за умови, що відстань до центральних комунікацій не надто велика. В іншому випадку вам доведеться найняти спеціальне обладнання. Якщо грунт простий (без глини та каменів), то ви можете зробити без твердого траншею. Достатньо копати кілька отворів і використовувати шланг, через який подають воду під тиском. Струменя буде вимити грунт і діє прохід для укладання труб. Цей метод значно прискорює та зменшує витрати на створення водопостачання у приватному будинку.

Деякі власники приватних будинків не копають такі глибокі транші. Це відбувається через важкий грунт, або через занадто багато глибини. У цьому випадку теплоізоляційні матеріали можуть допомогти. Сьогодні ми можемо знайти сучасну ізоляцію на ринку, яка одягається на трубку у вигляді “оболонки”. Такий матеріал може надійно захистити ваше водопостачання від зимового холоду. Але все-таки поглиблюйте труби, принаймні, метр до землі доведеться.

При погріванні водопостачання особливу увагу слід приділити точці входу системи в будинку. Якщо у вас є підвал, проблем не повинно бути. У цьому випадку труба буде в грунті і не буде рухатися. Інша річ, якщо немає підвалу, і при наближенні до будинку, спілкування піднімається до поверхні. Саме на цьому етапі найчастіше труби і рухаються. Тому комунікації тут осідають, особливо обережно.

Перед укладанням труб у траншею, потрібно зробити подушку. Для цього він використовується подрібнений камінь і пісок. Такий додатковий захист допоможе видалити підземні води від ваших комунікацій, і тим самим не дозволяйте їм заморожувати.

На пучковій точці в центральній водній трубі, бажано добре встановити. У цьому випадку ви маєте можливість заблокувати комунікації для ремонту. Крім того, Vodokanal, безумовно, змусить вас встановити лічильник (сьогодні це правило дійсне скрізь). Крім того, пристрій повинен бути максимально ближче до вставки в центральному водопостачанні.

Як забезпечити хороший тиск води

Для нормальної роботи сантехніки та побутової техніки в трубопроводі слід підтримувати певний тиск. Для досягнення достатнього рівня тиску в трубопроводі, встановленому в мансардному водонепроникному резервуарі або гідроакумуляторі. Споживання води встановлюється у добре обладнаному сітці фільтра та зворотний клапан. Водопостачання до системи організовується насосом, здатним автоматично вмикати, коли тиск падає і відключається, коли значення цього параметра відновлюється.

При розрахунку обсягу водних танків виходять з того, що для кожної людини постійно проживає в приватному будинку, потрібно 50 літрів на день. Крім того, водопостачання покладається на гасіння можливого пожежу. При виборі гідроакумулятора здійснюється розрахунок обсягу, з урахуванням того, що кожен кран повинен мати 20 літрів витрат на день.

READ  Як ізолювати на опалювальну трубу в землі

ЯК ПІДЄНДАТІ ПРИВАТРІЧНИЙ БУДЕРНОК ДО ВОДОХОН

ПІДОДНАННАННА БУЗИНКА ДО ВОДОГО ПОПЕРЕДЖЕННЯ, ЯКСЧО МЕРЕЖІ ВОДОКАНАЛА ПЕРЕВАГУ ДІЛААНКО, ВІЛОЇ, БЕЗ ВІДОМ ОБЄКТА. ПІДВОДІТІ ВОДА ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, Рошкашовано за сто метр_в, Проблематичний ніг.

Plusy Pіdедна до централізованого водопостачання:

 • Econia Kostіv на затопчених водоносних водоносних горизонтів;
 • Servicevavännya, ремонт іневно-смережі покласти на водоканал;
 • Вода vidpovіdе стандарти Santarim, я також контролюю;
 • Недобудова годування достатньо;
 • Просте вивчення меншпродуктивної процедури.

Мінусі Пидєдна до централізованого водопостачання:

 • Нечіднітнікнавники водно-червоного кольору з найближчою budinka;
 • Плата за підтримку води SchoySychachna;
 • Зарежніст VІ Pinnosti та Pracenevnosti центральний мерозі.

ПІДОДНАННА ДО ЦЕНТРАЛЬНОГО ВОДНОГО Трубопроводу

Порядок ПІДВЕДЕННЯ ТАКУ ДО ДУЙНУ ЦЕНТРАЛЬНИХ ПОДАЧІВ:

Віккі представляє

PISCH P_DVEI WATER VID Мережі водяні труби, вивніжжя Зожинамі в Компанії, Шо Їн. Інгерена ЦЕРЕЗАЦІЇ ВІЙДЕ ДО ВАС НА ОВК, ІСПАЗУЄЗУЄ МОЖЛІВІСТ ПІДВЕДЕННЯ ВРОЗКИ ВРІЗКИ.

Вхід проектів

Департаментний департамент Далі Технологічний Сумеова, ТОПЕКТ НА ПІДЕДНАННА БУДІНКА ДО ВОДА. Найдешевша величезна ціна – пограбування не-водьоканалі Добробака документ про помічник у Monezhe 3 000-5 000 грн. Svidshche величезного, елю доріг фарбує прибуток до спеціалістів.

Як витрачати воду в приватному будинку

УзКАЗЖЕННА z ІНСТАНЦІЯ

Pіdеднанднання до водонепроникного дорогого робота. На них Potteribno recombrivat dosle. За доказом ЦІМ ВІВНІНВНИКОВА В ЦЕНТРІ НАДДАН.

Ви переглядаєте форму пивоварію robіt z kompanyyi, inevenni mezhiki pokcolі abo розтоплення проходження mistsi. ZIM Document Toskt – це узродарний земляний robota, спрацьовує до Інезерів Організацію, Заномія на Бланка. Я залишався intantziu buda dubi, yak zarestanu data catherica ta zakіnchennya eternity robit. Dali v_deat pidpisan судна в управлінні ЛКГ. Через день Дозел у Землес-Роботі може бути нудьгувати в TSNAP.

Як витрачати воду в приватному будинку

Vicannya Railt

Вино Roboti z pіdєденнан до водонепроникного zgid. MІSCI провів внутрішню частину всесвітнього красного пристрасті Ґрунта на виду в проекті.

Pisld Proddannya Труби Туй Ідненництво до Місцы Анененная лічильника, Возікіт представляє Водоканал. Транскрипція Transcription Повернення Vicannya RobІt. Пропустіть полотно, тротуар тротуару, портрет кінця того, що ІНШІ ОКІ ІНФраструктурі, Ландшафт. Robdomte Про завершення роботи Rob_t в Дубі. Якчко не гнив у ряди, приносять прогрес дозеля.

ПІДОДНАННА ТУ ВРИЗЛКА

Слухайте Віклікаті представляє водоканал для Підєданана до Межі. Vrizk Limeed Wir 2 ​​000 до 3 000 грн. У Піджності VІ TID. DALI WANY ASTONE L_CHIZEL KOSHUЄ BLISKO 400 грн.,.

[Spoiler title = “Джерела:”]https: // www.Zwsoft.EN / Stati / Vodosnabzhenie-Kak-Pravilno-Proventi-Vodu-V-Chastnyj-Dom-Shema-Vodoprovoda-i-rekomendatsii-pri-montazhe
https: // tri-kolodtsa.RU / Новини / kak_provesti_vodu_v_dom.Html
Https: // Greenensector.RU / Inzhenernye-sistemy / kak-proventi-vodu-v-chastnyjj-dom-iz-kolodca-ili-skvazhiny.Html
http: // Очевидний.Ru / vodosnabzhenie / kak-provesti-vodu-v-chastnyiy-dom.Html
https: // ArtMetall.Ua / kak-provesti-vodu-v-chastnyj-dom-chto-dlya-etogo-nuzhno /
https: // Нашгазон.COM / UCHASTOK / KOLODEC / KAK-PROVESTI-Centralnyy-Vodoprovod-V-Chastny-Dom.Html
https: // aqua-rmnt.COM / SANTEHNIKA / SNARUZHJ / Vodoprovod-V-Chastnom-Dome-Svoimi-Rukami.Html
https: // dom.Ria.COM / статті / kak-provesti-vodu-v-chastnyj-dom-250716.Html [/ Спойлер]

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS