Статті

Як витрачати воду в будинку з колодязя

Дизайн кафе

У приватному секторі, розташованому в межах міста, зазвичай ви можете прокласти водопостачання від централізованої мережі. Однак у розрахунках, де він спочатку немає основного трубопроводу, необхідно обладнати офлайн-системи з гідравлічних конструкцій у районах. Однак іноді така потреба виникає і при доступі до центральної мережі. Це трапляється, якщо влітку необхідно водити великі райони, а законопроекти для води занадто великі. У таких випадках більш вигідніше побудувати добре один раз. Як принести воду додому з добре або добре?

Встановлення трубопроводу всередині будинку (як розбавити труби в різних кімнатах)

Обладнання та прилади для дому

Залежно від того, як вода глибоко пройдена, і добре буде зроблено. Виберіть відповідне обладнання.

Фахівці будуть розробляти схему для вас, на якій вода буде працювати автономно. Але ви можете взяти потрібний варіант на спеціальному ресурсі в Інтернеті та дізнатись, як вибрати автономну каналізацію.

Головне – насос, який насолоджує рідину з свердловини, і подає подає до бака до всього будинку.

До добре підтриманого автономного обладнання потрібно покласти агрегат, який має діаметр 3 або 4. Має бути захист від “сухого”. Завдяки цьому, коли в свердлованні мінімум води, насос не перегрівається, не зламається. Відповідно до технології, необхідно встановити кессон пластику або сталі. Кессон поклав так, щоб він вільний підійти до нього, перевірити, чистити, а воду або бруд зовні не падає.

 • Труби, за допомогою яких вода відбувається з діаметра від 25 до 32 мм. Найкраще приймати металевий пластик. Полімерний матеріал. Легко згинати, він стійкий до корозії. Труби від 30 до 50 см підключені до землі.
 • Вам потрібно встановити каналізацію. Це септичний танк, що має камери та систему, яка очищає каналізацію.

Як витрачати воду в будинку з добре – важливих нюансів

Для комфортного розміщення в заміському будинку або в країні потрібна організація власної системи водопостачання. Підсумовуючи воду в процесі будівництва, не викликає особливих труднощів, але вода в старому будинку з благополуччя, розташованого на сайті, може стати проблемою. Тому варто вивчити матеріал, як витрачати воду з добре до будинку.

READ  Як з'ясувати рік будівництва вдома

Як зробити систему водопостачання з добре?

Зазвичай водопостачання котеджного або заміського будинку здійснюється досить простим (на перший погляд, звичайно) схему. Свердловини будуть забиті – джерело води. До речі, зважаючи на те, що кількість води в глибокому розвитку більш ніж достатньо – один добре може бути використаний для двох будинків.

Вода вода до будинку з колодязя

Таке рішення є хорошим, оскільки можна розділити витрати на буріння та до розташування. За останні кілька років, завдяки зростанню популярності котеджних поселень, це добре до двох будинків – цей варіант оцінюється завдяки економіці.

Однак, на жаль, цей метод не завжди можливий – тому що важко вибрати відповідне місце для розробки, що має таку ж зручну відстань до кожної будівлі.

Слід мати на увазі, що відстань від свердловини до септики повинна бути максимально більшою, наскільки це можливо, наскільки це дозволяє, щоб мінімізувати ризик шкідливих бактерій.

Буріння самого покоління (якщо мова йде точно про свердловину) у переважній більшості випадків, що виконуються експертами – оскільки це вимагає дорогого обладнання та певних навичок.

Він виконується після визначення розташування горизонту – оскільки достатня кількість води далеко не скрізь. Ви навіть можете шукати свої власні руки за допомогою (і краще – поєднання) будь-якого з перевірених методів:

Схема водопостачання будинку з добре розташованого за межами

 • Лостичний.
 • Використання алюмінієвих кадрів.
 • Використовуючи банки (перекиньте донизу вгору на місці передбачуваного розташування води та ліворуч протягом ночі).
 • Використовуючи поглинач вологи (вибух у керамічному горщику приблизно половину метра в місці передбачуваного місця розташування води).

Однак найбільш точним є розвідка буріння – для якого розвивається бромід малого діаметру. І ця процедура може бути виконана за допомогою власних рук – якщо у вас є посібник із саду.

Отже, вода на ділянці – знайдено, буріння добре. Після цього потрібно насос – поки вода не походить від нього, не буде чистим. Для цього вам може знадобитися від декількох годин до декількох днів (найчастіше досить 10-20 годин).

Ця процедура виконується за допомогою дешевого насоса – з урахуванням того, що рідина спочатку у джерелі буде брудною, пристрій з високою ймовірністю не виходить, або, принаймні, вимагає ремонту після завершення роботи.

У той же час, вважайте, що вода бажана вийти, наскільки це можливо – якщо відстань до свердловини невелика, брудна рідина, вона буде цілком можливо, буде знову.

Як варіант – якщо планується водопостачання на етапі будівництва, ви можете заздалегідь почути цю проблему, а також помістити в майбутнє підвалу вдома. Таке рішення є більш зручним і практичним з різних причин:

 • Відстань від води до водопроводу буде менше (і тому навантаження на насос буде менше.
 • Це не буде необхідним для серйозної роботи над потеплінням добре кессона (як обладнання можна розмістити в підвалі).
 • Витрати на обладнання зменшуються – це не обов’язково буде покласти кессону, це займе менше труб, щоб покрити відстань від свердловини до будинку.
READ  Як побудувати будинок з газової упаковки

Траншею в землі з бессона добре до дому для трубопроводу

Це рішення, на жаль, доступне в більшості випадків лише на етапі будівництва – буріння свердловини в підвалі вже побудований будинок у більшості випадків неможлива (або дуже, дуже обмежена якістю результату).

Після того, як джерело води на сайті готовий – ви можете перейти до розташування свердловини (установка головки свердловини, кессона) та укладання водопроводу. До меню

один.1 Обладнання для створення водопостачання

Ми розглянемо лише обладнання, яке буде потрібно для створення системи – з урахуванням того, що буріння буде здійснюватися фахівцями. Щоб створити водопостачання, вам знадобиться:

 • Кессон (насправді, контейнер, в якому буде виступ свердловини, і, можливо, обладнання).
 • Виступ свердловини (в ідеалі – негайно з краном для сантехнічної труби). (Якщо система монтується для житлового будинку країни – рекомендується взяти високоякісну модель з повним набором автоматики).
 • Гідроакумулятор – танк, в якому вода накопичується.
 • Труби (діаметром 25 або 32 мм – найбільш поширене рішення для сільського водного будинку).
 • Захоплююча арматура (крани).
 • Система фільтрації (незалежно від того, наскільки глибоко буріння – чистота води до цих пір не буде досконалою).

Ключовим фактом є встановлення насоса, який буде розмахувати воду, а встановлення резервуара-гідроакумулятора – що буде накопичувати його (а також гасити гідруючу речовину та забезпечити побудову води, коли насос вимкнено).

Обладнання може бути розташоване як у вищезгаданому кессоні (безпосередньо над свердловиною), а всередині будинку – в підвалі (найчастіше).

Схема водопостачання двох будинків з одного свердловини

Другий варіант є більш кращим – якщо обладнання буде стояти в підвалі, у вас буде постійним та безперешкодним доступом до нього – для технічного обслуговування та контролю. Але розміщення його в кессоні (т.Е. Зовні, у невеликому контейнері, покритимуться в землі) ускладнює його інспекцію, і за потребою – і ремонт. До меню

Як витрачати воду в будинку з колодязя

Сьогодні ми подивимося на маленьку і дуже просту точку у розташуванні свердловини на воді, а саме, як почати воду з свердловини до будинку. Що робить водопровідну трубу в будинку, як у присутності Caisson і коли влаштовано з свердловинним адаптером, які великі відмінності.

READ  Течуча вода в туалеті, що робити

Зазвичай всі ці роботи з водопостачання виконують бурову організацію, і вам не потрібно вивчати непотрібні, але якщо це цікаве, ми поділимо наш досвід.

Як провести воду в приватному будинку: організація джерела водопостачання в будинку

Запитуючи, як витрачати воду в приватному будинку, будь-який власник кінцевої мети встановлює можливість отримати незалежність від централізованих мереж та інших систем очищення води за межами внутрішніх господарств, оснащення автономного джерела.

Але часто, пристрій такого споживання води, і єдиний можливий спосіб забезпечити воду домогосподарств. На одному з способів обладнання автономного джерела водопостачання та постачання від нього води до будинку буде описано нижче.

Насосна станція

Схема складається до будівництва приміщень. З нею необхідно розмістити обладнання таким чином, щоб розташування забезпечило нормальну роботу, було зручно відремонтувати обладнання та догляд за добре. Крім того, неодружений параметр є введенням електроенергії.

Вологість і вологість повинні бути забезпечені. Для цих цілей доцільно використовувати спеціальні насосні станції з категорією оборони не нижче IP77.

Якщо свердловина неглибока, то зазвичай використовуються поверхневі насоси, які не занурюються в нього. Для їхньої служби лебідка не потребує, тому розмір насоса може бути значно зменшений.

Під час розробки водопостачання особливу увагу потужності насоса повинна бути сплачена. Він повинен забезпечити стабільне безперервне водопостачання, тоді як тиск води, який служить у будинку, повинен знаходитися в діапазоні від 2 до 6 бар. В рамках цих меж тиску, що вода подають у головній системі водопостачання. Це надзвичайно необхідно протистояти цьому, оскільки ряду побутової техніки (миття, посудомийні машини, туалети тощо) розраховується на такий тиск.

Для цього тиску насос повинен бути прийнятий з потужністю. Оскільки, коли проходження стовбура, тиск у трубі падає. І чим більше сюжет, тим більше падіння тиску. На додаток до насоса необхідно встановити поплавковий датчик у свердловині, який буде індикатором рівня води.

Після вибору насоса, і накачування побудована, перейдіть до покладання основного сюжету водопостачання.

Як зробити водопостачання від спуску?

По-перше, для власників заміського будинку є питання про водопостачання. Наявність централізованого водопроводу в районах, розташованих далеко від міста, зазвичай відсутня. Якщо питання джерела води вирішено, а свердловина вже на сюжеті, для комфортного проживання в будь-який час року потрібно буде почати воду в будинку.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS