Стіні

Як витягнути пластиковий дюбель з стіни

Як швидко видалити старі дюбелі та гвинти з стіни

Якщо ви планували ремонт настінних покриттів, то для правильної обробки вам доведеться видалити старі нерівномірності та зробити поверхню відмінно гладкою. Не секрет, що в процесі штукатурки або води потрібно буде видалити будь-які приклеюються гвинти та нігті. Найбільш поширеною проблемою є видалення дюбелів, тому що без найменшого досвіду такого питання, завдання не вистачає.

Коли дюбель з самонарізаним гвинт або нігтя виглядає з стіни, то завдання просте. Вам потрібно вибити молоток з чотирьох сторін самолюбним гвинтом, розпушуючи його таким чином і за допомогою плоскогубців, витягнути гвинти, закріплені в дюбелі з стіни з одним швидким рухом.

Найбільш поширеною ситуацією є видалення дюбеля, в якому немає нічого. Для того, щоб вирішити проблему найпростішим способом, вам доведеться просто вигнати в дюбельний підходящий самонарізаний гвинт і витягнути дизайн з усіма тією ж плоскогубкою.

Є ще один варіант, ви можете використовувати звичайну штопору, яка загвинчена і витягнута як вилка для пляшок.

Ви не завжди можете отримати дюбель з перерахованими методами, для більш серйозного підходу до питання, вам потрібно розширити кілька отворів навколо, на невеликій відстані, а потім витягнути дюбель. Мабуть, єдиний недолік такого способу є великим діаметром формованого отвори в стіні.

Коли стіни вашого бетону і способів, описаних вище, дюбель не вихід, то відмінний варіант буде просто залишити її всередині стіни. Буде необхідно, щоб управляти дюбель в глиб стіни і різкого поверхні.

Якщо питання має фундаментальне значення для вас, ви можете спробувати просвердлити дюбель з дрилем. Свердла слід приймати пропорції до діаметру дюбеля. Дюбель буде пробурено пластиковими чіпсами, а отвір.

Є випадки, коли сміття самоприводу або нігтя залишається всередині дюбеля в дюбелі в результаті впливу великого тиску. Плоскогубці тут абсолютно не допоможуть, але існує більш ефективний спосіб. У цьому випадку необхідно нагріти пластичну частину дюбеля пальником до м’якого та пластикового стану. Після цього витягніть його з стіни. У разі відмови процесу можна повторити кілька разів, а дюбель з залишковим фрагментом саморозпорядкування обов’язково повинен!

Нові публікації вийшли щодня на нашому каналі в Яндекс.Дзен

Як витягнути дюбель з бетонної стіни: метал, пластик, нігті, розбита самодостатність

Питання про те, як витягнути дюбель з бетонної стінки, може з’явитися як у процесі ремонту житла, так і в будь-який час. Коли ви вирішите змінити стіну, що покриває або переробити щось, відновити старі дюбелі часто стають перешкодою для створення красивої, гладкої поверхні.

 • У процесі підготовки поверхні до приклеювання шпалер.
 • Перед фарбуванням стін, що передбачає створення ідеально плоскої площини.
 • При зміні місця розташування певних об’єктів, меблі.
 • При демонтажу старих вікон, які часто тримаються на дерев’яних дюбелях.
READ  Що вибрати ролик для живописних стін

Методи та методи видалення дюбелів з бетонних стін. Є багато, але ситуація далеко не завжди є стандартними. Перед тим, як видалити дюбель, потрібно враховувати матеріал елемента, вивчити особливості його вкладення.

Як витягнути дюбель з стіни: способи демонтажу дюбеля

Перш ніж почати закінчити стіни, в більшості випадків необхідно чистити і відмінно вирівняти поверхню. Якщо ви збираєтеся застрягти або відмінити стіни стіни, вам потрібно позбутися нігтів і гвинтів, що стирчать з стіни. Найбільша складність може призвести до вилучення дюбелів, тому що витягнути дюбель з стіни без певного досвіду та знань досить складно.

Сподіваюся, що дюбель з стіни зможе витягнути своїми руками, це не варто. Можливо, вам доведеться додатково використовувати будівельні інструменти. Які інструменти та засоби, які вам потрібні, залежить від того, якою метою ви хочете видалити дюбель і який спосіб це зробити.

Як витягнути дюбель з стіни

Час від часу меблі в нашому домі повинен змінити. Так, і у випадку ремонту, часто потребує змінити місце розташування шаф, “стін” та інших великогабаритних меблевих конструкцій.

І тоді в стінах є невеликі отвори, стеля та підлога – результат розташування життя в поточних або колишніх власників квартири. І для того, щоб позбутися від цих отворів, то спочатку потрібно звільнити стіни з дюбелів, застрягли в ньому.

Якщо у вас немає досвіду будівельного досвіду, витягніть дюбель з стіни, можливо, не так просто. Тому, перш ніж продовжувати справу, ви повинні дізнатись більше про типи дюбелів. І матеріали, з яких вони зроблені, будуть зацікавлені.

Найбільш поширеним сьогодні є пластиковий дюбель з поліпропілену. На стінах старих квартир ви можете знайти дерев’яні дюбелі – кухарі. І, нарешті, рідко, але все ще зустрічаються, металеві дюбелі.

Властивості пластмас, дерева та металу добре відомі з уболями шкіл фізики та хімії. Озброєний цими знаннями, сміливо приступити до роботи.

Позбутися дюбелів по-різному

У більшості випадків витягніть дюбель з стіни не складно. Якщо він не сидить щільно в отвір, достатньо достовірно зрозуміти його плоскогубцями за капелюхом і тягнуть. Розбита пластикова або дерев’яна дюбель може бути намагатися витягнути з гвинта. Закрутити його до дюбеля близько однієї третини довжин, і ті ж плоскогубці намагаються обережно витягнути отвір.

В інших випадках, щоб витягнути дюбель з стіни, майстер повинен показати шовком. Розглянемо альтернативні способи вилучення дюбелів:

 • Привід. Якщо конкретно не потрібно витягти апаратне забезпечення, це може бути просто загнаним. Цей випадок підходить для пластику, а в деяких випадках для дерев’яних дюбелів. Достатньо приймати цеерніло або болт придатного діаметра і довжини і за допомогою молотка, щоб загнати його глибоко в отвір.
 • Служити. Якщо всі ж дюбелі в стіні не повинні бути, ви можете свердлити його. Таким чином, ви можете витягнути найбільш пластичні та дерев’яні вироби з стіни. За допомогою свердла та свердла придатного діаметра ми перетворюємо дюбеля в чіпси і видуть отвір.
 • Випалюємо. Щільно сидячи в лунці пластиковий дюбель може бути спробував звикнути з паяльним залізом. Попереднє паяльне залізо нагрівання самого дюбеля. Під дією високих температур пластик стає м’яким і послаблює зчеплення з стіною. Тоді ви повинні швидко загвинчити в ньому з відповідним розміром гвинта і ретельно витягнути дюбель з стіни. Або просто загнати його глибше, як у першому випадку.
 • Вижити. Цей метод підходить для всіх видів апаратного забезпечення. Особливо це можна порадити витягти металеві дюбелі від стіни. За допомогою буріння та свердлів, свердлити кілька дрібних отворів поруч з дюбелем. Таким чином, його зчеплення з стіною ослаблена, і його можна витягнути з плоскогубцями або щипцями. У деяких випадках, щоб досягти кращого впливу на дюбель, ви можете вдарити молотком з боків кілька разів, щоб зламати його в стіні і послабити зчеплення.
READ  Монтаж Gardin на гіпсокартонні стіни

Як витягнути дюбель

Для ремонту квартири або офісу завжди вимагає високоякісного закінчення. Підготовка приміщень до живопису або вставки з шпалерами означає ретельне вирівнювання стін, часто кон’югату з необхідністю демонтажу старих кріплень. У процесі підготовки новачок часто не можуть зрозуміти, як витягнути дюбель. Залежно від матеріалу Дюбеля, є деякі трюки, які дозволяють позбутися від непотрібних кріплень.

Що робити, якщо нігтя чи самостійна преса залишалася в дюбелі?

Нігтьовий або самонарізуючий гвинт у дюбелі іноді розривається через занадто високий тиск. У цьому випадку витягніть його за допомогою плоскогубців, яких вам не вдасться. Але є ще один ефективний спосіб. Ви можете взяти паяльник або газовий пальник і нагріти пластикову дюбелю до стану, коли він стає м’яким і пластиком.

Після цього необхідно швидко витягнути дюбель разом з фрагментом стіни, поки пластик знову не замерзло. Якщо ви не можете витягнути вперше, дюбель може бути ще раз нагріватися, доки операція не буде коронована успіхом.

Видалення дюбельних металевих видів

Елементи металевих видів використовуються дуже рідко, оскільки спеціальне обладнання вимагає консолідації, тому нелегко витягнути такий дюбель. Він не зможе розірвати його будь-яким інструментом або пристроєм, елемент повинен бути вилучений з стіни з особливим точністю.

Якщо тема виглядає трохи над поверхнею, вона розпушується за допомогою молотка, як правило, дюбель фіксується в стіні надійно і міцно, тому це просто неможливо отримати. З більш глибоким зануренням декілька отворів виготовляються навколо елемента, на мінімальну відстань від нього, зніміть з плоскогубцями або нігтями.

3 способи витягнути дюбель з стіни

Такі методи є найбільш придатними для вилучення металевих предметів з стіни, після чого всі отвори заповнюються матеріалом шипи на поверхні з поверхнею.

Метод 1

Це трапляється, проблема видно тільки, а дюбель сидить вільно. Тому, насамперед, спробуйте відкрутити його за виступаючу частину, захоплення плоскогубців, круглого рулону або іншого аналогічного інструменту. Важливо не тягнути, але, щоб відкручувати.

READ  Цегляна стіна з гіпсу з власними руками

Метод 2

Якщо в цьому місці не очікується, що нічого або виконувати комунікації, то дюбель не може бути вилучений, але оцінка глибше в стіну. При наявності капелюха, він попередньо відрізає гострим ножем або хакерним лезом для металу. Потім тіло залишалося в отворі в отворі.

Метод 3-го

Якщо дюбель повинен бути видалений, його можна пробурити, наприклад, універсальний металевий свердла. Ми збираємо діаметр і довжину отвору. Буріння. Можливо, пластикові руйнуються, частини яких в майбутньому необхідно витягти з пінцетом з монтажного гнізда. Або кріплення буде ослаблюватися таким чином, що його можна видалити за допомогою всіх тих самих плоскогубців або подібних інструментів.

Метод 4-го

Пластмасовий стрижень можна розплавити паяльним залізом. Паяльник треба розігріти, покласти до дюбеля і дочекайтеся достатньо пластикового плавлення. Потім видаліть.

Метод 5-го

Оцінка кріплення в сталевій трубці. Це візьме трубку, діаметр трохи меншого діаметра отвору, в якому застібка є. В іншому випадку трубка буде застряг у отвір так щільно, що доведеться вирішити другу проблему: відповідно до його видобутку. Трубка забивається молотком, щоб дюбель всередині неї. Потім трубка витягується, а з ним і кріпленнями, які будуть всередині.

Є багато способів витягування дюбельного нігтя від стіни. Що робити з залишковою дірою, вирішити на основі подальших планів. Отвір можна використовувати “як є” для іншого кріплення. І ви можете сховатися з шпаклівкою або штукатуркою, очистити це місце з наждачним папером або шліфувальною мережею.

У нашій компанії ви можете придбати Дюль-Вільноту від виробника за прийнятні оптові ціни. Щоб зробити замовлення на замовлення або залишити програму у формі на сайті.

Що робити з застрягним пластиковим елементом

У доповненні до випадків, коли цвях або гвинт всередині порожнини дюбеля, це відбувається, коли кріпильний елемент був вилучений. У цьому випадку ви можете застосувати один з декількох способів видалення якоря:

 • Загальним та популярним методом є пошук самодостатності, придатних у розмірах, знущається в дюбель не до кінця. Потім уривок, щоб видалити якоря. Замість плоскогубців, ви можете використовувати інші інструменти. При роботі, якщо немає гвинта або гвинти бажаного розміру, можна використовувати. У той же час, дюбель видаляється як штепсель.
 • Перратор робити кілька отворів навколо дюбеля якомога ближче. Після розриву і видалення. Однак це буде необхідно штукатурка цього розділу.
 • Якщо жоден з шляхів не допомагав, поглиблюйте кріпильний елемент у стіну. Розріжте капелюх раніше. Отвір роблять штукатурку.
 • Маючи Peuorator ви можете свердлити елемент. Для цього вам потрібно свердла аналогічного діаметра. Дюбель буде знищений, і ви можете видалити його у вигляді чіпів з пластику.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS