Підлога

Як вирівняти підлогу фанеру під ламінат

Файл вирівнювання фанери (4 способи)

підлогу, фанера

Якщо плоска і довговічна база потрібна під підлогою, одним з найшвидших і простих способів є вирівнювання підлоги фанери. У порівнянні з стяжкою цей метод має багато переваг: не вимагає спеціальних навичок та інструментів, відразу після прокладання можна відремонтувати, а ціна на фанеру дешевше. Залежно від товщини та застосування просочення, ціна за аркуш фанери коливається від 300 до 1200

Плюси і мінуси, що лежать на підлозі

По-перше, скажімо про позитивні точки вирівнювання підлоги.

Але, як і кожна технологія, Фанера підлога має свої недоліки. хто повинен знати і намагатися звести до мінімуму.

 • Неправильний вибір фанери може призвести до провінції та скриньки.
 • Не враховуючи відповідні заходи, ви можете отримати віхою з ефектом барабану.

Укладання фанери під ламінат, що проводиться самостійно і не вимагає спеціальних навичок. Монтаж виготовляється на конкретному стяжці, відстані або простому дерев’яному підлозі (докладніше: “Укладання фанери на дерев’яній підлозі. що вибрати і як поставити”). Всі три варіанти будуть деталізовані нижче.

Перед тим, як продовжити укладання фанери на стяжці, потрібно готувати бетонну підлогу. Перш за все, перевірте якість підлоги. висота стяжки по всій її зоні не повинна перевищувати 2 мм. Поверхня холодного бетону: якщо ви почули глухих звук, то це говорить про внутрішні порожнечі. шлюб, який зробив будівельників. Велика порожнеча доведеться згасати, тому що вони можуть потрапити після встановлення меблів на ламінаті, а підлога деформується, що вона змусить вас знову відновити підлогу. Дрібні тріщини на стяжці ігнорування.

 • Зніміть верхній шар стяжки над порожнечею.
 • Чисте поглиблення від сміття та спекуляцій.
 • Сильна поверхня, однак, якщо у вас немає грунту для підлоги, то цей крок можна пропустити.
 • Перевірте рішення, де цемент і пісок у пропорції 1: 3.
 • Наповнювати.

Після цього потрібно переконатися, що бетон сухий. Для цього існує два способи:

 • Професійний. Цей метод показує, що у вас є спеціальне пристрій у інвентарі. вологість, який визначає вміст вологи бетону, дерева та т.D. Кілька секунд з високою точністю. Якщо ви не володієте лічильником вологи, то це не варто купувати, тому що ціна на них досить висока. Легше взяти цей пристрій для оренди, або скористатися другим способом.
 • Аматорський. Для такого тіста на вологості бетону вам знадобиться шматок звичайного поліетиленова плівки. Покладіть його на підлогу і зашкодьте деякими об’єктами. Фільм, що залишився на ніч, швидко прохолодно, і бетон, якщо він вологий, почне випарювати вологість, яка конденсується на поверхні поліетилену. Якщо вранці немає слідів вологи на поліетилену, то ви можете безпечно почати встановлювати

Вирівнювання бетонної бази

Вирівнювання підлоги починається під ламінат з власними руками з вилучення підлог і відставання та очищення старих база. Рекомендується використовувати пилосос і після зволоження очищеної зони. Отже, можна чітко видно вибоїни або тріщини. Відповідно до результатів, вибрано спосіб роботи.

Необхідні матеріали та інструменти

Уродженість. 2. Рівень води або лазерного рівня. Без них, щоб підвищити точну висоту підлоги, не зможе. 3. Правило, маяки, алюмінієві профілі. 4. Арматурна сітка. 5. Спатули та спеціальний ролик для ущільнення суміші. 6. Будівельний змішувач з розкладом розчину. 7. На заключній стадії, при роботі з фанерою, потрібні електроловки, кріплення. самонарізаний гвинт та / або клей.

Якщо є питання, ніж вирівняти підлогу під ламінатом без стяжки, то після очищення основи субстрат поміщають на бетон, інертно до вологи та шаром спіненого полістиролу. Останні рівні не більше 2 мм за 2 кВ. М. Але експерти все ще рекомендують провести повний спектр подій з бетоном.

Встановлення нової краватки

Використання Peuorator, стара основа видаляється, якщо поверхня перетворюється в крихту або тріщини. Якщо останні дефекти знаходяться на підлозі з стінами, то це буде приймати герметичне ущільнення, для подальшого усунення деформації під час лінійних розширень конкретного розчину або вирівнювання світла. Бетонна плита очищена пилососом, попередньо зволожуючи поверхню, щоб побачити приховані дефекти. Відсутність тріщин, як і раніше, передбачає покладання стрічкової стрічки навколо периметру. Мета однакова. запобігти деформації стяжки та майбутнього покриття. Чиста основа покрита грунтором у кількох шарах для кращої адгезії з стяжкою. За допомогою рівня побила висоту підлоги. Рівні води встановлюються в точці необхідної висоти і відкладають етикетки уздовж стін, потім з’єднуючи їх. Рівень лазера прискорить цю процедуру, відразу ж “розмежування” найсучасніша риболовна лінія. Захисний шар видаляється з демпферної стрічки і приклеєну до стіни з таким розрахунком, так що після заповнення підлоги та укладання фанери ламінатом над поверхнею, до 2 см печатки. Перед встановленням плінтусів вони акуратно вирізати ножем. Готувати розчин. Рекомендується замінити його невеликими порціями і дати час дозрівання. За цей час арматурна сітка розміщується на плиті, поклавши пластикові або металеві клини під ним. так сітка буде всередині товщини бетону. Встановіть маяки та алюмінієві профілі для правила. Почніть розливу суміші.

READ  Як зробити мармурову крихту підлогу

Почніть з довгого кута кімнати, поступово переміщуючи до виходу. Для масового ущільнення використовуйте спеціальні вібратори. Через відсутність, шар скріплюється дротом. Це захистить стягу від можливих порожнин.

Чорний стяжок дано час для встановлення, періодично перевіряючи його вологість спеціальним пристроєм або шматком поліетилену, пофарбований на поверхню. поява крапель конденсату вказує на неможливість продовження.

Етапи вирівнювання Screed (це не потрібно, якщо фанера використовується під ламінатом):

Наливання тонкого шару суміші вирівнювання починається з повної сушіння грубої бетонної основи та грунтового шару. Якщо ви купуєте самонарізуючі композиції, то маяки та правила, вони не вимагають, оскільки вони мають текучість. Інші доведеться вирівнювати широкий шпатель. Робота ведуть на сайти. Часовий інтервал між ними становить 10 хвилин. Якщо ви ховаєтеся, то суміш захопити нерівномірно. У невеликих кімнатах можна впоратися з одним, у великому. помічник. Після наповнення необхідно компактувати суміш з спеціальним гончаним роликом. Він як вібратор звільнить масу з повітряних бульбашок. База залишається повним захопленням. період вказується на упаковці суміші. Тепер проект підлоги під ламінатом ідеально підходить.

Укладання фанери

Подібно до ламінату, кількість листів розраховується на основі площі підлоги 10% при обрізанні. Далі:

Попередній аркуші лежать на ділянці підлоги без кріплення. Це відзначає необхідні прогалини між стінами та елементами деревних листів. З стіни відстань буде 1,5 см, між квадратами. 0,8 см. Їм неможливо виправити, пам’ятаючи лінійні розширення. 2. Готова схема макета пронумерована. процес буде швидше. Листи видаляють і просочують основу грунту. Згодом, якщо він забезпечується клеєм фанеара, потрібен шар зв’язуючого матеріалу. 3. Вона залишається зафіксувати Faneru. Краще використовувати комбінований спосіб, використання та клейові, а також самонарізані гвинти. Фанера укладена в перевірку. Самонарізані гвинти повинні бути довжиною в чотири рази залежно від товщини листа. 4. Останній етап буде шліфуванням та циклом деревини.

Незалежний вирівнювання підлоги під ламінат з власними руками. закінчився.

Загальна порада

Перед розміщенням фанери оцініть стан бази та проведення перевірки рівня підлоги.

Дефекти бетонної основи та способи їх усунення

Як вирівняти підлогу своїми руками під ламінат, лінолеум, покриття для підлоги / поворотну дерев’яну підлогу

Перегляд дерев’яної основи полягає в тому, щоб видалити екран, замінивши кріплення, оновіть дошку в пошкоджену частину підлоги, оцінку держави та заміни підземних комунікацій при необхідності.

Бетонна основа перевіряється на відсутність дефектів на поверхні. Рівень визначається кривизни. Перед закладанням фанери на бетонну основу перевірте поверхню до вологості, покриваючи протягом декількох днів за фільмом.

Стиль на старих відстані

Експерти повідомляють, що залежно від різниці висоти вибирається метод закладання фанерних листів.

З різницею на висоті до 2 мм, він не зобов’язаний вирівнювати його. Зміна рівня підлоги до 5 мм на M2 дозволяє вирівняти її фанеру, заклавши його безпосередньо на дерев’яній основі.

Велика різниця у висоті бетонної підлоги до 8 см вимагає встановлення стрічки або точки клітки для вирівнювання фанери.

Висока крапля підлоги вимагає демонтажу старого покриття та заміни його на новий поверх.

Методи та методи та методи фанери

Вибір оптимальної технології вирівнювання деревини Визначає стан підлог та ступінь відхилення “рельєфу” поверхні з вищезгаданих вимог норми:

 • Коли рівень висоти 2 мм, виявлений на ділянці в 1 м 2. Навіть для покладання лінолеуму, надзвичайно чутливі до відхилень, не потрібно вирівняти. Це буде цілком достатнім для лікування акриловим герметиком або фігурою саморобної суміші зволоженої тирси та клею ПВА;
 • З рівномірною деформацією правильно закладеного підлоги з різницею у рівні висоти 5 мм, вирівнювання підлоги фанера може бути здійснена шляхом кріплення листів безпосередньо до бойової підлоги;
 • Висота відмінностей більше 1 см, але не більше 8 см вимагають створення точки або стрічки. Фактично, процес знаходиться в пристрої ящика бару або від заміни твердих відстань шабашки, для виготовлення якого використовується товста фанера або дошка.

Правильне укладання означає, що будівельники чергувалися дошки з різними напрямками зображення річних кілець деревини відповідно до технологічних рецептів. Отже, цибулини або вогнища-човни на підлозі з’явилися через одну або дві дошки.

Якщо неможливо вирівняти дерев’яну підлогу без будь-яких проблем, це неможливо через занадто великі коливання висоти, дизайн повинен бути розібраний і побудований з нової пиломатеріалів. У таких серйозних відхиленнях, не менш серйозні причини.

Важливо відзначити, що можна використовувати фанатор для сухого вирівнювання, лише якщо немає скарг щодо технічних характеристик підлоги.

Як визначити відмінності у висоту?

Лазерний пристрій. річ відмінна, але як вимірювальний прилад, у цьому випадку буде ефективний двометровий рівень. З нею зручніше вивчити поверхню. Потрібно відзначити точки в кутах відремонтованої кімнати, знаходять та призначити центри ліній та стін для підлоги, центру кімнати. Поділившись кімнатою на своєрідних сегментах для вивчення кожного сайту. Оцінка записаних результатів малює зображення майбутнього ремонту.

Незалежно від діапазону майбутніх робіт, необхідно провести перегляд та ремонт фундаментів. Необхідно усунути скрипучий, оновити кріплення, замінити пошкоджені елементи, перевірте здорові “підземні” комунікації.

Метод Найпростіший без встановлення лаг

Перед закладанням фанери потрібно використовувати можливість “звикнути до” до умов майбутньої служби. Матеріал, призначений для розташування регулярно нагрітого приміщення, потрібна пару днів, щоб стояти на краю, де її буде оброблятися. У приміщенні, які не зіпсовані постійним нагріванням, промивають теплими листами води, повинні стояти принаймні день.

Як сідати фанаре на кривій. Вирівнювання дерев’яного підлоги.

READ  Як правильно кинути лінолеум на дерев'яній підлозі

Всі елементи підлоги деревини та матеріали для сухого стяжки, створені на основі шпону деревини або волокна, попередньо обробляються антисептиком.

Найпростіший спосіб вирівняти підлогу фанеру вважається методом без встановлення відставання. Встановлення панелі підтримки не потрібна, оскільки його функція адекватно виконується рівномірно розподіленими горбками вигнутого підлоги. На додаток до фанери для реалізації такого вирівнювання, ZSP або GWL-плитки підходять.

Вирівняйте хвилеподібну деформовану підлогу ДВП безглуздо. Матеріал під час роботи побачить і повторити всі виїмки з туберкульозом проекту бази.

Для посадки з шириною половини 20 см, кожен з яких “промахнувся” рівномірно, ми купуємо фари з товщиною 8-10 мм. Якщо для підлоги було використано дошку більше 20 см шириною, а також, якщо не кожну підлогу зупиняє опуклий “horbic” до листа фанери, матеріал листового матеріалу буде потрібно з товщиною 18-20 мм.

Послідовність дій, щоб вирівняти проектну підлогу з фанерою:

 • На периметрі відремонтованого поверху, покладіть бункери, щоб сформувати обов’язкову двокамерну пенсію.
 • Фанерні листи розміщені за допомогою розриву між ними при 3-8 мм для знецінення рухів, викликаних коливаннями вологи. Прикладання декількох рядків, імітують цегельну роботу. Тобто у нас є пластини наступного ряду з переміщенням до пластин попереднього. Хрестоподібне перетин чотирьох спільних швів у одному місці не повинно бути. Мінімальний розмір переміщення. квартальний лист, максимальна половина.
 • Крепім до “хребтів” набережних на точках, встановлених під час попередньої експертизи з максимальними висотами. Ми намагаємося рівномірно розповсюджувати точки кріплення, зосереджуючись на відстанях, ідентифікованих вимірами між консультаціями.

Отвори під кріпленням рекомендували заздалегідь дриль у двох прийомах. Спочатку використовуйте дриль, розмір якого дорівнює діаметру самостійного. Тоді вам потрібно зробити отвір діаметром кришки, щоб він був повністю потонути в листі фанери. Дюбель навколо периметру фанери листа повинен відступати від краю щонайменше 2 см.

Листи фанери з односторонньою шорсткості, призначену для подальшого підлоги, рекомендується покласти не вказану сторону до покращення адгезійного покриття з вирівнюванням шару. Шліфувальна сторона краще повернути, чи планується просто замаскувати гвинти гвинтів з акриловим герметиком, а також відкрити фанору.

Метод з пристроєм підтримки ременя

Технологія лежить у пристрої ящиків з поздовжнього відставання, а перехрестя потрапляє в одну горизонтальну площину. Відстань навколо периметру розташовані на відстані від стін 3 см. Зшивання поздовжніх компонентів побудованої системи кадрів визначає розмір листа фанери. Зазвичай змінюються його значення від 40 см до половини метра.

Приклад, якщо сторона 152,5 см, оптимальна відстань між осями, як відставання, так і перехрестя, буде 48 50 см. Якщо сторона 122,0 см, рекомендується залишити 37 40 см між осями панелі підтримки.

 • Почнемо з фітингу. Поширюйте фанатор без кріплення, дотримуючись стандартної схеми та прогалин. До Абейс тарілок, ці мовідні риболовлі стануть довідниками для майбутнього макета LAG Location. Не забудьте прослуховувати зразкові аркуші.
 • Згідно з маркуванням, зробленими на підлозі, спочатку встановлені відставання вздовж стін. Оптимальний матеріал для пристрою ящика стрічки під фанерою вважається квадратним баром з боком від 40 до 60 см, допускаються параметри. Якщо це небажано, і не обов’язково занадто піднімаючи підлогу, відставання можна виконувати шляхом різання в смужку з нею, або використовуйте другого класу.
 • Ми встановлюємо поперечні перемички з розрахованими відповідно до розміру аркуша. Вони приєднуються до лагів з самоорганізаторами, переважно використовуючи металеві кути.
 • Я демонструю відставання та поперечні елементи вертикально в одному площині відповідно до рівня датчика рівня. Ті, хто хоче з’ясувати, як правильно вирівняти поверхню старої дерев’яної підлоги, слід дотримуватися вимог, зазначених у зниженому номері 3.04.01-87. Згідно з цією збіркою стандартів, забороняється оцінити під відставанням клинів від залишків пиломатеріалів. Вирівнювання виконується підсмаженим піском, з незначними відхиленнями, підкладкою промова або покрівля. Найчастіше досягають однієї площини відставання, поклавши під ними дерев’яні смужки типу точкових підставки.
 • Після вирівнювання системи відставання приєднується до основи з оцинкованими металевими куточками, ви можете використовувати для фіксації дюбельного крем, довжина якого тричі товщиною відставання.
 • Повне вирівнювання шляхом укладання та кріплення фанери.

Простір між кистями відставаннями може бути заповнений додатковою ізоляцією або домашньою стяжкою з мокрими тирсами, змішаним у половині з клеєм PVA.

Суміш, послідовність, що нагадує товстого сметану, застосовують два-три шари і чекають її повного затвердіння два дні. У таких випадках можна купити менш товсту фанеру для вирівнювання.

Фанера. Вирівняйте криві підлоги, технології

Метод вирівнювання з міні-лагом пристроєм

Використовується для вирівнювання підлог з схилом і з значними відмінностями висоти до 8 см. Він знаходиться в установці рейок та дерев’яних ліній, щоб створити уніфіковану систему підтримки фанери. Без точного розрахунку інженерів, підрядник буде надзвичайно важко впоратися з дуже складним завданням.

Спочатку потрібно виконувати фітинги, а потім у лініях, позначеному на підлозі, розмір кожного еталонного елемента скрупується. Обчислити висоту і забрати розміри дуже ретельно, оскільки всі елементи еталонного дизайну будуть різними.

Метод з котлетами з точки підтримує

Метод точки полягає в встановленні окремих суглобів, нарізаних з дошки, OSB Plates або всієї ж фанери. Товщина корпусу вибирається відповідно до різниці між гладкою поверхнею, створеним та реальним рівнем. Зрештою, довідкова система повинна утворювати певну сітку, яка замінює стрічку клітки.

Як при надійності та стабільності, вона поступається типу стрічки, підкладка сумки встановлюється з меншим кроком. Повинні бути своєрідні клітини з розміром уявних квадратів 30 см для листового матеріалу товщиною до 14 мм, 45 см для товстої фанери.

READ  Епоксидні смоли підлоги з власними руками

І не забудьте забезпечити вентиляцію під землею! Після виконання розділення та встановлення плінтусу в ній потрібно просвердлити вентиляційні отвори в існуючих точках. Отвори перетинають вентиляційну решітку.

Дізнався, як краще вирівняти вашу дерев’яну підлогу фанеру? Невелика, вона залишається морально і технічно і приступає до реалізації планів. Безумовно, все буде чудово працювати, оскільки процедура ремонту не представляє особливих труднощів.

Як вирівняти підлогу в квартирі фанери

У квартирі моїх батьків, паркетна підлога вже давно непридатна. Не тільки через час і неправильний догляд, але й через недбалість будівельників. Бути точним, тоді ця паркетна підлога була підлогою на відстані, покриті дерев’яними щитами 90×90 см, з декоративною обробкою під паркетом.

Хорокий спосіб, можна було спробувати відновити паркетну поверхню: закрити порізи та пошкодження, відкрити та покрити паркетним лаком. Але завдання максимально низьке, швидко і легко вирівнювати підлогу своїми руками. Ось чому було вирішено спробувати вирівняти підлогу фанеру на практиці, а лінолеум був обраний як остаточний підлогу на верхній частині основи фанери.

Оскільки, на рівні квартири в кімнаті трохи нижче рівня підлоги в коридорі, де він обрізається плитками, використанням додаткового шару фанери, серед іншого, погодиться на рівні підлоги між двома кімнатами.

Ми купуємо Фанур і піднімаємо квартиру. Фанур вибирає товщину 8 мм, решту 2 мм потрапляє на лінолеум, а справа зроблена. Кімната ширина 3 метрів, тому фанера Leads 1500×1500 мм Найбільш придатним форматом.

Як ми вирівняли паркетну підлогу фанери

Перед водінням фанерної аркушів на вершині старого паркетного підлоги, треба позбутися від старих плінтусів. Це легко і просто, особливо тому, що вони розстріляли майже голі руки.

Наш фанерний лист був зустрівся на шляху перешкоди. нагрівальна труба. Самі опалення самі вбудовані в бетонних стінках, тому труби відводять від підлоги і потрапляють у стіну. Зробити місце і зробіть різання на аркуші.

Опублікував перший рядок фанерних листів, які просто взяли весь простір між стінами, перейдіть до другого. Ми мали два варіанти вибору. Продовжуйте покласти квадрати або в бігу, як цегла. Другий спосіб є найбільш кращим, тому що якщо кімната не фарбується розмір аркуша, то вам доведеться розрізати і нести обробку на іншій стороні. Той самий метод використовується при побудові стяжки сухого діапазону, що призводить до мінімізації кількості відходів.

Крім того, ряди фанери лежать послідовно, зберігаючи зсув зсувом. Настав час монтувати покладені листи, викрутка та самонарізаний гвинт прийшли до порятунку.

Рекомендована відстань, через яку гвинти гвинти. 15-20 см, це не має сенсу частіше.

Так поступово кімната була наповнена листами фанери та готові до обробки обробки. Єдине, що все ще потрібно зробити, перш ніж покласти лінолеум, щоб загострити невеликі прогалини, які ще з’являються між фанерними листами. А потім виявляється ідеально гладкий, бюджетний розлад, на якому будь-який тип підлоги буде виглядати просто дивовижним.

Призначення фанерної підлоги

Зазвичай необхідність укладання фанери виникає від власника майна у кількох випадках:

 • Другий шар проекту поверх. матеріал листя дозволяє різко збільшити вантажопідйомність тонкої обріженої дошки або надмірно відставання під ним;
 • Збереження часу. якщо покриття підлоги з нахиленої дошки носиться, поверхнева площина порушується, подовжена деформація спостерігається індивідуальним підлогою (“Hump”), а підлоги вирішить залишити, фанера фіксує ці дефекти з мінімальним вартість.

Перед вирівнюванням дерев’яного підлоги фанери ви повинні розглянути нюанси:

 • Гідро, тепло, випарування повинна бути вже закладена під існуюче підлогу;
 • Використовується один шар фанери, тому достатньо вибрати товщину товщиною 10. 14 мм;
 • Для кріплення на дерев’яну підлогу слід використовувати тільки білі або жовті самонарізі.

Порада! Phaneur краще не застосовувати як оздоблювальне покриття, тому що без проміжків між листами він неминуче починає скрикувати. І ущільнювальні шви з герметиком зменшують естетичну цінність покриття і займає багато часу і засобів.

Тому технологія виготовлення чорного підлоги з фанери під фінішним покриттям розглядається нижче. Особлива різниця в монтажі на катушку або обрізна дошка не існує, робота косметичного ремонту повністю ідентична.

Рад фахівців

Поради спеціалістів у фанері укладання:

 • Якщо аркуші закладені на відставання, ці ціни підійдуть не тільки дерево. Металевий профіль може служити довідковим матеріалом. Метал набагато сильніший, але з різкими краплями температури більш вразливі до навколишнього середовища. Якщо ви берете дерево, краще вибрати тверді породи (хвойні або листяні).
 • Ефективний спосіб визначення рівня вологості на бетонному покритті є те, що її частина покрита поліетиленовою плівкою. Через 2-3 дні вологість Фонду перевіряється. Якщо краплі конденсату видно на плівковій покритті, температура приміщення доведеться підняти, уникаючи посиленої вологості.
 • При кладці, потрібно пам’ятати про зміщення швів між рядами матеріалів. Їх відстань повинна бути 20-30 см один від одного. При формуванні двошарового покриття необхідно дотримуватися зсуву розташування швів між листами двох шарів (принаймні 30-40 см).
 • Для всіх методів вирівнювання, перший аркуш характеризується в центрі кімнати. Після фіксації, решта листів продовжує викладати. Необхідно пам’ятати відсутність контакту будівельних матеріалів з розміщенням стін. Між краєм має бути мінімум 1,5-2 см.

Фанера вирівнювання підлоги. достатньо легкої роботи. Щоб виконати це, потрібно підготувати необхідні матеріали та інструменти, обчислити обсяг роботи.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS