Підлога

Як вирівняти дерев’яну підлогу під ламінат

Вирівнювання дерев’яного підлоги під ламінат: Порівняння 3 різних способів

Підлоги є найбільш робочим елементом інтер’єру. Саме з того, як гладко, тепле і технологічно, вони виявляються, і залежить від комфорту, що живе в такому будинку. І дерев’яні підлоги у всіх століттях користуються найпопулярнішими: приємним на дотик, виключно екологічно чистий, “Live”. У порівнянні, навіть найбільш незвичайні 3D-ідеї не йдуть. це все одно, з усіма бажаннями зробити наше власне житло з сучасними та модними, багато простих дощок у нашому заміському будинку. І одного разу, завдяки добре продуману рекламу, бажання виникає, щоб покласти красивий ламінат благородного кольору. і дерев’яна підлога надзвичайно рідко відрізняється ідеальною горизонталістю, особливо старим. Що робити з ним? Вирівнювати!

97% відсотків усіх проблем, що виникають з таким покриттям, як ламінат – це неправильно підготовлена ​​основа для його укладання. І ми зазвичай йдемо про порушення проекту підлоги. через це, крихкі замки легко руйнуються, дошки деформовані, і з’являються тріщини. І це тільки початок. Вигляд стає у підлоги ще той. старі дошки в заміському будинку і іноді краще виглядають.

Підготовчі роботи

Перед початком вирівнювання слід проводити підготовчу роботу.

По-перше, необхідно визначити стан підлоги для присутності форми, грибку та гниття, шкідників комах. Перевірка можна зробити наступним чином. Одна екстремальна дошка порушується і перевіряється збиток деревини. Будь-який збиток буде таким же по всій підлозі. Якщо немає пошкоджень, то це не потрібно змінити його.

Тоді необхідно виміряти горизонтальний рівень підлоги. Ви можете зробити це з лазерним рівнем. Робота виконується шляхом:

 • Спочатку потрібно знайти найвищу місце на підлозі, встановити рівень;
 • Тоді з цього місця потрібно зробити чотири штампи на кутах кімнати, а переважно кілька марків на стінах.

Тоді необхідно виміряти горизонтальний рівень підлоги

Як вирівняти дерев’яну підлогу в старому будинку

Якщо немає рівня лазера, ви можете зробити цю роботу за допомогою простого рівня будівництва з датчиками води. Але з такою рівнем роботи буде довше. Процес виконується в тій же послідовності:

 • По-перше, ви повинні знайти найвище місце на стіні підлоги;
 • Тоді рівень наноситься на стіну, а смуга уздовж нижнього краю рівня намальовану;
 • Після чого рівень застосовується до кінця месової риболовлі, а лінія риболовлі витягується, поки він не проходить по всьому периметру кімнати.
підлогу

Наступним кроком буде основа помилок і депресій на підлозі. Два канати розтягуються разом і через рівень кімнати. Якщо в будь-якому місці немає контакту з підлогою, то цей рівень буде ідеальним. Якщо все ще є контакт з підлогою, рівень повинен бути збільшений на кілька міліметрів.

Якщо нерівномірності основи не перевищує трьох міліметрів, то підкладка буде достатньою для їх згладжування (оптимальна версія. це субстрат пробки). У всіх інших випадках вирівнювання підлоги потрібна під ламінатом.

Вирівнювання дерев’яного підлоги в будинку

При вирівнюванні, використовуйте Paneru. Його використання дозволить вам виправити невеликі дефекти та значні відхилення горизонтально.

Такі стадії регулювання фанери надаються:

 • Маркування на стінах (рівень лазерного рівня)
 • Самори зроблені маяками
 • За допомогою клею, закріплені лагування (фанера підходить або деревина)
 • Надягають фанерні листи (фанера збирає 4 частини)
 • Під час остаточного укладання фанери виправляє до лагів з самоголовами з секретною головою

Після завершення роботи ви повинні ретельно перевірити прикріплений фанат. Будь-який збиток та стратифікація матеріалу призведуть до проблем під час укладання ламінату або будь-якого іншого покриття.

Тут ви повинні розглянути наступні нюанси:

підлогу
 • Для того, щоб ДСП звикнути до вологості кімнати, в якому він буде розташований, приносять листи в кімнату протягом декількох днів
 • Під фанерними листами ви можете приховати кабелі та комунікації
 • Faneur може бути використаний як оздоблювальне покриття або як основа для укладання ламінату, лінолеуму або килима
 • Якщо ви встановили відставання, рівень може бути покращений до 10 см

Методи вирівнювання дерев’яних підлоги для ламінату

Наведені вище методи досить прості, а найбільш доступні, найголовніше, щоб чітко дотримуватися правил та вибрати високоякісні матеріали.

Підготовка рівня фундаменту

Верхня поверхня відставання або бару потрібно проходити шліфувальні машини. Всякий раз, коли це можливо, і дно, бічні частини. Фундаментальні елементи обробляються антипрубами та протигрибковими просоченнями. Подальша робота з відставаннями та баром не складна:

 • опори перевіряють за рівнем, зручно використовувати лазерний нівелір;
 • основа вирівнюється щодо найвищої точки;
 • в потрібних місцях під лаги або брус підкладаються опори з матеріалу, що не стискається, наприклад, осколків керамічної плитки або ДВП.

Після того, як всі силові елементи вивішені і їхня верхня частина утворює єдину площину, можна працювати з фанерою, ДСП, ОСП. Елементи настилу укладаються та кріпляться саморізами. Їхні капелюшки повинні бути занурені в матеріал, між окремими деталями укладання залишається зазор у 2-3 мм. Якщо розташування лаг або брусів вибрано вірно, косильні ліски стиків будуть над ними.

При плануванні карти розкрою листів фанери, ДСП або ОСП слід враховувати механіку розташування деталей укладання на підлозі. Якщо шматки невеликого розміру, вони розміщуються як цегляна стіна з витісненням елементів третім відносно попереднього рядка, або половина з короткими деталями.

READ  Як зробити теплий підлогу в ванні

Даний спосіб формування якісної основи придатний як у квартирах, так і старих будинках з порожніми міжповерховими перекриттями. Він найвитратніший у розрізі тимчасових вкладень.

Технологія вирівнювання дощатої підлоги

Отже, на початковому етапі слід визначити рівень нерівностей та відрізки, що містять дефектні мостини.

Наступним кроком є ​​очищення території. видалення пилу, знежирення. Після цього він замінюється дефектними дошками, нормою розщеплення та тріщин, поглиблюючи виступаючі нігті та фіксуючи приголомшливий підлогу.

Перед тим, як провести будь-яку роботу з вирівнювання дерев’яної підлоги, треба чекати повного сушіння шпаклівка.

Далі ви можете приступити до придбання необхідних матеріалів та виконання робіт з вирівнювання дерев’яної підлоги під ламінатним з вибраних методів.

Вирівнювання дерев’яного підлоги під ламінат!!!!! Дешевий і надійний!!!!!

Таким чином, який метод вирівнювання дерев’яної підлоги вибрати, залежить лише від вас. Тим не менш, варто пам’ятати, що основна умова належного укладання та довговічності ламінату є наявність ідеальної плоскої основи. Отже, варто розглянути цей процес з усією можливим увагою та сумлінності. “Як вирівняти дерев’яну підлогу. методи та варіанти”.

Як вирівняти дерев’яну підлогу під ламінат

У цій статті зібрані питання щодо вирівнювання дерев’яної підлоги перед укладанням ламінату. Загалом вирівнювання дерев’яної підлоги під будь-який вид підлогового покриття. завдання не з простих, а якщо на стару дерев’яну підлогу укладатиметься ламінат, то вирівнювання підлоги потрібно виконувати особливо ретельно.

Можливі варіанти вирівнювання такого підлоги викладені в окремій статті та коментарі щодо роботи з ламінатом, я зробив цю статтю для вашої зручності, але спочатку рецепт для підготовки суміші шипа з Руслана:

Це редагувати виправлений та збільшений варіант.

Коротко кажучи. У мене була підлога (пофарбована, 1982 дощок приблизно). І я шукав метод дешевше, щоб нанести ламінат, тому що треба було вирівняти слайди. Тобто кожна дошка. це пагорб від фарби добре ви знаєте

Коротше кажучи, у мене є ламінат протягом багатьох років протягом 4 років на вершині дощок і не скрипати і незабаром всі правила, тому варіант хороший.

Спочатку знімали всі нігті, які скрипували. не замінюючи їх. Потім основну суміш.

Це білоруський гіпсовий мазур, змішаний з ПВА без води до узгодженості штукатурного розчину.

(До речі, PVA з штукатуркою штукатурки “Knauf”. Результат дорівнює нулю. Не змішуйте взагалі. Як він намагався,

Тому не всі гіпсові штукатурки

Я спробував її спочатку поклав на фарбу. До ранку було сформовано невеликий пластиковий дерьмо (було важко збити молотком, якщо ви можете витягнути його), як висушений 10 років тому, пластилін, який не був дуже гострим долотом з пофарбованої дошки. (або з фарбою) добре, все поглиблення, я заповнив його.

Хто повинен написати питання на мило Ruslik1976 @ tut.по. Я іноді дивлюся на пошту.Це відбувається кожні 2-3 тижні.

Я вирішив поділитися лише тоді, коли він проходить протягом декількох років, і все буде нормою.

Протягом декількох місяців я думаю про серйозний ремонт у кімнаті. І ось вони є. Поради: чітко, зрозумілі, зрозумілі. Я, звичайно, я також можу забити цвях, і побачив дошку, але для ремонту я досі не піднявся, я думав, що мені доведеться найняти команду “фахівців”, які кожен буде робити, як і я або Ще гірше, але для великих грошей. А тепер я піду до магазину, купити фанеру 20мм, і ми зробимо все самостійно. Якщо це все ще сказано, що покладання між фанерою та ламінатом, і який вид ламінату вибирати (зносостійкий), щоб не переплачувати і не робити. Загалом не було ніяких цін.

У розділі “Елементи дизайну / підлоги” вибрати “ламінат”. Там знайде багато інформації і вибір ламінату та субстрату і багато іншого.

Спочатку написав коментар, то інші вкладки пішли дивитися, знайшли про ламінат.

Доброго дня. Раптом було таке питання. Ламінат поміщається без прикріплення до підлоги (основи) і навколо периметру 10-15 мм. для мокрого температури. Це зрозуміло. Але при кладці ламінату на ДВП (те ж саме), це не кажуть у будь-якому місці того ж подовження ДВП. Запитання. DVP щільно привертає до дерев’яної підлоги. або як??

Справа в тому, що ДВП. Це не майже однаковий ламінат. По-перше, щільність DVP значно менша (і, отже, сила значно менша і деформація при зміні температур не настільки розумні), по-друге, абсолютно інша якість підхопиння. Тому що ДВП зазвичай прибиваються до дерев’яної підлоги з нігтями. Хоча, як я сказав, ДВП Дерев’яна підлога не вирівнює.

Скажіть мені, якщо ви використовуєте підтримку стрічки, після того, як він поклав ламінат, сусіди не почують ходьби? 🙂

У цьому випадку тип підтримки звукової ізоляції майже не впливає. Якщо ви хочете погіршити сусідів, покладіть лінолеум або килим замість ламінату.

Як вирівняти старе дерев’яну підлогу під ламінат

Покладіть фанат на дерев’яну підлогу під ламінат, але все це те ж саме виявилося хвилями (падіння до 0,5 мм на 1 м). Скажіть мені, що ви можете зробити з ним і вам потрібно зробити щось взагалі?

Відповідно до SNIP 3.04.01-87 між контролем 2-метрової рейки та оглядовою поверхнею елемента підлоги не повинні перевищувати 2 мм для паркету, лінолеуму тощо. (Про ламінат у SNIP, нічого не кажуть). Таким чином, різниця в 0.5 мм цілком визнає. Загалом, ви майже ідеально обґрунтовано сталося, багато разів довелося покласти ламінат на нерівномірності до 2-3 см на 1 метр.

READ  Як покласти плитку на дерев'яну підлогу

Доброго вам дня! Скажи мені, чи можна вирівняти посадковий підлогу під ламінат (краплі 1-5 мм, упередженого в межах) електричного автомобіля? Чи є якісь технології? І ще одне питання: чи можна покласти шпаклівку на фарбу?

Нормальні ручні електроліки для цього не зовсім підходять, занадто велика площа. Раніше цикли були використані для приготування паркетної підлоги під фарбуванням, але якщо дошки розбиті через нігті, то я не буду використовувати циклумну машину. Скільки нігтів не злітають, обов’язково пропустіть дещо, це означає, що ви наливаєте ножі. Крім того, ножі будь-яких електроінструментів досить дурні. І цілком можна покласти на фарбу безпосередньо фарбою, особливо якщо підлоги досить сильні і не деформуються під час ходьби.

І навіть якщо відмінності по висоті через “хвилю” на дошках, то при закладі ламінату, перпендикулярно до дощок може бути зроблено взагалі без вирівнювання, просто використовуйте товсту підкладку. Див. Більш детальну інформацію в статті “Укладання ламінату на старій дерев’яній підлозі”.

Скажіть мені, будь ласка, який варіант менш вартість. Вирівнювання з шаббами або укладанням на вершині підлоги поршневих дощок 40 мм, а потім велосипед (різниця висоти по грубої половини-5 см, між дошками 5-10 мм. І можна використовувати підкладку 5-8 мм між пульсом та фанерою? Це видаляє нерівномірність?

Тут все буде залежати від того, що ви плануєте потрапити в кінці і з несучої здатності перекриття. Дошки за замовчуванням з висотою 40 мм, щоб усунути різницю висоти 50 мм недостатньо. Але якщо ви не збираєтеся шукати ідеальний рівень нового поверху, то можливе використання товщиною 40 мм товщиною.

Як я це розумію, ви маєте намір застосувати субстрат. Використовується при кладці ламінату. Це має сенс лише з відносно невеликими краплями на висоті дошки дошки.

Дякуємо за відповідь, уточнюйте параметри балки 2020 см, потім дошки, 25-30-35 (таких панелей), 5 см диференціальна в одному місці. має намір застосувати Dies. Я планую на-субстрат 8 мм, фанеру або ОСБ пластини.18, ламінат. Або на вершині проекту. Оздоблення з дощок 40, а потім цикло. Який варіант кращий у плані енерго-фінансових витрат? Заздалегідь вдячний.

Не зрозуміло, в якому місці у вас є диференціал: в одному з кутів або посередині кімнати. Якщо різниця знаходиться посередині, то це може сформуватися через відхилення бійки, а потім додаткове навантаження з 40 дощок не бажано. Так, і, як правило, вирівнюючи підлоги. Урок, на мій погляд, є низькою роботою. Може бути, у ваших частинах, і ви можете придбати належним чином висушені пиломатеріали, але ми маємо. це проблема.

Можливий пакувальник або ламінат на товщі бази (для комерційного використання) негайно вирішити вашу проблему без попереднього вирівнювання основи.

Але, як правило, краще вирівнювати основу з листовими матеріалами.

Дякую вам за пораду. Я буду використовувати Phaneur 18, місце відхилення під одним з пучків, тому я буду використовувати Dies. Я планував його спочатку, але ви, як спеціаліст, додав мені впевненість, спасибі знову.

Вітаю! Багато для себе корисного виніс. Проблема вирівнювання деревини. Єдиний потребує поради: що бажано OSB або GVL-пластини. Павло можна сказати не погано. Але я читаю, що якщо GWL повинен бути закладений у двох ярусах. Чи так це? Пізніше я покладу ламінат.

Дійсно, GVL, як правило, в 2 шарах. У цьому випадку другий шар наноситься під кутом 90 градусів до першого шару, або скажімо так. Перпендикулярно. Це робиться для більш гладкого сприйняття можливого навантаження.

Якщо ви збираєтеся скинути ламінатну підлогу після встановлення підлоги, то для загального розвитку див. Статтю “Покладання ламінату на старому дерев’яному підлозі” може бути корисним.

спасибі. GVL негайно зник.щоб не дозволяти висоту (два шари) і osb plates буде достатньо 9 мм? І це можливо замість того, щоб поставити підлогу. Усуньте рулонний субстрат і на верхній ОСБ. спасибі!

Я. моя думка про osb plates, ДСП виражена в статті. 9 мм для поверхів я б не використовувати взагалі. Підкладка має сенс лише за достатньо рівної підстави.

Доступ до повної версії цієї статті та всіх інших статей на цьому сайті коштують лише 30 Після успішного завершення перекладу сторінку з подякою, адресою електронної пошти та продовженням статті. Якщо ви хочете задати питання про розрахунок конструкцій, використовуйте цю адресу. Дякую вам Велике спасибі.)). Якщо сторінка не відкрилася, швидше за все, ви перевели переклад з іншого Яндекс, але в будь-якому випадку вам не потрібно турбуватися. Головне, під час перекладу, точно вкажіть свою електронну пошту, і я зв’яжуся з вами. Крім того, ви завжди можете додати свій коментар. Більш детальну інформацію в статті “Призначення до лікаря”

Примітка: Ваше питання можливе, особливо якщо це стосується розрахунку структур, він не з’явиться у загальному списку або залишатиметься без відповіді, навіть якщо ви встановите його 20 разів поспіль. Чому докладно пояснюється детально в статті “Призначення до лікаря” (посилання у заголовку сайту).

Що станеться, якщо ламінат покласти на непідготовлену основу?

Ламіновані пластини не усувають нерівномірності основної основи, тому вона повинна бути міцною, твердою і навіть. Інакше:

 • LAMED в місцях порожнеч у базовій поверхні згинається під тяжкістю меблів, побутової техніки, що проходять орендарів. З часом, в цьому місці вони можуть тріснути.
 • Шви між панелями поступово розходиться, вологість, пил, бруд потрапляє туди.
 • Система блокування розпушується і поступово втрачає якість.
 • Під час проходження покриття.
READ  Чи можна заливати теплу підлогу бетоном

Методи роботи

Є кілька варіантів, з якими ви можете вирівняти підлогу в приватному будинку. Перед вирівнюванням дерев’яної підлоги під ламінат, паркет або лінолеум, який вам потрібно ознайомитись з кожним з них і вибрати найбільш підходящим.

 • Вирівнювання можна виконувати за допомогою фанери.
 • Забезпечити, що фатальність основи під покриттям підлоги може використовуватися ПВА-рідко.
 • Ви можете використовувати самонарізуючі суміші для цих цілей.
 • Лаги можуть бути використані для усунення сильних порушень.

Якщо ви знімаєте дошки старих покриттів, що покриваються в будинку, важко, тому що вони надійно прибиті до бази, краще залишити їх, як це. У цьому випадку поверхня вирівняна під ламінат, паркет або лінолеум з планором або шліфувальним верстатом. Підлоги можна укласти безпосередньо до існуючої поверхні після того, як це вирівнює.

Працює, за якими обробляється старий підлогу, називаються циклічним.

Виконувати вручну за допомогою рубанка цей етап досить складно. Якщо можливо, потрібно використовувати кікруючу (шліфувальну машину). При роботі з цим пристроєм виникає велика кількість дерев’яного пилу, проникнення яких необхідно запобігти в інших житлових приміщеннях.

Вирівнювання базової шпаклівки

З невеликими нерівностями краще скористатися простими технологіями лайна. Спеціальна шпаклівка складається з тирси та клею PVA. Цей метод не потребує вражаючих грошових витрат і забезпечить досить навіть і довговічну базу для ламінату, паркету або лінолеуму. У цьому випадку відставання не потрібні, або інші додаткові елементи, тому робота виконується досить легко. Найкраще дотримуватися наступної процедури:

 • видалення існуючого покриття;
 • очищення пилу та бруду;
 • Повернення поверхні;
 • Необхідно турбувати згину та скрипучі дошки та існуючі відставання за допомогою самонарізаних гвинтів;
 • Пеплінг маяків;
 • застосування шару шпаклівка та його вирівнювання за допомогою правила.

Період вмирання суміші в середньому два дні. Після набору міцності можна приступати до подальших робіт (укладати лінолеум або інше покриття).

Самовирівнюючі суміші

Спосіб полягає у використанні стяжки особового складу. За дотримання технології виготовлення суміш повинна сама розтікатися по підлозі рівним шаром. При цьому відбувається заповнення всіх нерівностей та ямок.

Раціонально застосовувати такий спосіб при перепаді висот до 2 см. При більшій величині нерівностей краще використовувати лаги, оскільки стяжка створить надто велике навантаження на перекриття. Роботи виконують у такому порядку:

 • очищення та шліфування поверхні;
 • нанесення шару грунтовки (можна застосовувати вологостійкі розчини глибокого проникнення);
 • гідроізоляція поліетиленовою плівкою;
 • укладання армуючої сітки та її фіксація;
 • укладання суміші та її розрівнювання.

Розрівнювання та усунення повітря проводять за допомогою спеціального валика із шипами. Час висихання залежить від матеріалу суміші.

Однією з незаперечних переваг застосування даного типу вирівнювання підлоги під лінолеум або ламінат є відсутність у необхідності використання маячків. Також процес заливання займає невелику кількість часу.

Але працівник, який проводить вирівнювання повинен мати досвід у будівельних роботах або поглиблено вивчити це питання, оскільки при приготуванні розчину необхідно суворо дотримуватися пропорцій. При порушенні співвідношення інгредієнтів дорогий склад буде непридатним для укладання.

Розрівнювання підлоги фанерою

Найпростішим способом використання фанери вважається варіант, при якому не потрібні лаги. Перед тим як вирівняти дерев’яну підлогу фанерою під лінолеум або інше покриття, потрібно ознайомитися з послідовністю дій:

 • По периметру стін укладаються бобишки (невеликі дерев’яні дощечки), які не дадуть порушити відступ від стін 2 см (потрібний обов’язково).
 • Покласти фанерів, необхідний з невеликими проміжками, значення якого становить 3-8 мм. Цей відступ необхідний для запобігання вигинам при невеликих переміщеннях або температурному розширенні.
 • Листи монтуються з розбіжкою. Необхідно зміщувати кожен наступний щодо попереднього наполовину.
 • Останнім етапом стає закріплення листів шурупами. Можна заздалегідь підготувати отвори у фанері для полегшення роботи.

Також фанеру укладають, встановлюючи по периметру приміщення лаги для опори листів. Виходить стрічкова опора під фанеру. Роботи з підготовки основи під лінолеум або ламінат ведуться у такому порядку:

 • Розкладка листів фанери без закріплення. Схема установки листів (розбіжність, зазори) така сама, як у попередньому випадку. Етап необхідний для перевірки відповідності кількості та розмірів листів фанери площі приміщення. Розкладені листи потрібно пронумерувати.
 • Викреслення місць, де розташовуватимуться лаги.
 • Лаги монтуються вздовж стін.
 • Встановлення поперечних перемичок та їх фіксації шляхом саморегуляції. Далі необхідно перевірити, являє собою відставання та поперечні опори, і закріпіть всю рамку до бази.
 • Залишання та кріплення фанери.

Після завершення ви можете лежати лінолеум або ламінат.

На додаток до цієї фанери може вміститися до точки підставки. Такі опори називаються Шаббі, їх товщина вибирається залежно від розміру нерівностей підлоги. Підкладка пристосована досить часто, оскільки ця система не може забезпечити таку ж надійність, як і попередній. Для фанери, товщина 14 мм, крок опорних клітин приймають не більше 30 см, а для листів більшої товщини, значення кроку може бути до 45 см. Процедура проведення робіт схожа на попередню, різниця. це лише геометрична схема підтримує під фанерними листами.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS