Стіні

Як виправити гіпсу до стіни

Кріплення гіпсової сітки

Максимальний ефект можна отримати лише тоді, коли монтажна сітка для штукатурки буде зроблено правильно. Все може бути зроблено з власними руками, то ціна роботи не буде значною.

Це повинно важко на літаку, тому що це не буде низькою вагою. Якщо це зусилля виконується, то можна було б сказати з упевненістю, що штукатурний шар, під час операції, не впаде з основної поверхні і не тріскає.

Незважаючи на велику кількість типів цього покриття, монтаж гіпсової сітки максимально щільно щільно. Для цього можна використовувати пластмасові дюбелі з самоорганізаторами, до яких сітка прикріплена за допомогою металу, оцинкованого дроту. У цьому випадку надійність штукатурного шару буде залежати від надійності кріплення металевої сітки.

Металева штукатурна сітка

Як монтувати м’ясою штукатуркою, подумайте більш детально.

Він також представлений на будівельному ринку у широкому діапазоні:

 • За типами: зварена, ткана, гумова сітка, незвичайна, арматура і т.D.
 • У вигляді клітин і розміру, а також місце розташування та структуру.
 • Розмір і діаметр металевого дроту.
 • На наявність покриття (оцинкованого, полімеру).

Увага: Діапазон металевої сітки настільки великий, що його можна використовувати практично у всіх сферах ремонтно-будівельних робіт, в яких не потрібно робити без арматурної сітки.

Металева сітка (див. Сталева гіпсова сітка – вид та використання) здатна зберігати свою оригінальну форму як під час його укладання, так і під час експлуатації. Це дозволяє отримувати кращі штукатурні поверхні з великим терміном служби. Всі арматурні сітки з інших матеріалів не мають такої високої стабільності, що звужує їх обсяг застосування.

На підставі вищесказаного, ми можемо сміливо сказати, що металева сітка більш універсальна, і вона може бути застосована:

 • Майже всі види поверхонь і використання будь-яких типів гіпсових сумішей та розчинів, тоді як пластична сітка розроблена з штукатурними пластмасами, не рекомендується застосовувати його з усіма іншими типами сумішей.
 • З різними шарами штукатурних розчинів, нанесених на поверхню. З нею можна усунути нерегулярні відмінності від 6 см і більше. Інші типи арматурних сіток, включаючи скловолокна, дозволяють застосовувати не більше 3 см.
 • Якщо гіпсова сітка використовується з оцинкованого металу або з полімерним покриттям, то ви можете отримати надійну та довговічну поверхню. Така сітка має відмінні показники для вологостійкості, зносостійкість, силу тощо.

Металева сітка монтажна послідовність:

 • Спочатку потрібно виміряти, який сегмент сітки повинен бути виправлений. Як правило, це буде розмір підлоги і до стелі. Цей розмір переноситься на сітку, після чого він обрізається, використовуючи металеві ножиці (якщо це тонка сітка) або використовуйте шліфувальну машину, якщо це гумова сітка, з дротом товщиною 2 мм і більше.

Увага: Якщо сітка прикріплена до стіни, то верхній край фіксується першим. Для цього ви можете свердлити пару отворів, вставити в них у дюбелі і прикручується на гвинт. Може з широкою шапкою. Після цього обрізаний шматок сітки просто одягнена на натискання гвинта і натискає ті ж самоочищення. Після цього він може бути легко консолідований без проблем.

 • Якщо сітка повинна бути закріплена на стелі, то все набагато складніше, і одна людина не може її впоратися. Кріплення може бути зроблена тією ж схемою, але перші чотири кути сітки фіксуються, після чого вона може бути остаточно виправлена ​​і без допомоги. Але якщо взяти взагалі, то без помічника не може зробити.
 • Частота монтажу залежить від величини клітин і товщини сітчастого матеріалу. У всіх місцях прикріплення сітка може контактувати з основною поверхнею, і в інтервалах між кріпленням, він повинен бути відокремлений від поверхні, інакше надійність штукатурного шару буде зменшена.
 • Перед зміцненням сітки цілий сміття видаляється з поверхні та пилу. Перед нанесенням штукатурного шару основна поверхня повинна бути змішана для кращої адгезії.
 • Правильно фіксована сітка повинна бути розтягнута як рядок, а не вібрувати в місцях, де немає кріпильних елементів, інакше можуть бути сформовані порожнечі, які матимуть негативний вплив на кінцевий результат.

Як монтувати штукатурну сітку до стіни?

Гіпсова сітка – дуже прості будівельні матеріали. Інтуїтивно зрозуміти, як зв’язатися з ним. Тому часто будівельники не збираються до деталей і стелс, оскільки вони пропонують здоровий глузд. Але іноді вони роблять помилки.

Як правильно додається гіпсова сітка?

Перш за все – це не додається в буквальному сенсі цього слова. Тобто, це не прибивається, вони не закріплені гвинтами, вони не закріплені на вершині штрихів або щось подібне. Сітка береться в товстий матеріал, який буде заморожувати, – за стандартами. Це свіжий цементний армуючий розчин з товщиною 2-10 мм. І весь цей дизайн повинен бути розташований над ізоляцією, закріплений на стіні.

READ  Яка товщина гіпсокартону потрібна для стін

Сітка покладає вуса: краю повинні перекриватися на 10 см. В іншому випадку сила на краях зменшиться – і це вже є порушенням технології.

З одного боку, рішення повинно бути достатньо, щоб проникати в волокна, з яких сітка ткана, щоб утворити монолітну конструкцію, коли заморожена. З іншого боку, сітка не повинна бути зведена. Ну, тобто, це все одно буде рухатися, тому що штукатурка (і сітка, як правило, стелат саме під штукатуркою), поки він не заморожений, є агресивним лужним середовищем. Це корпус все, це неминуче. Однак, в цьому і фокус: так, щоб сітка підтримується і розібрана більше, ніж стандарт дозволяє.

Ось чому особливо важливо вибрати високоякісну сітку, яка відповідає всім вимогам ДСТУ, якщо ми будуємо в Україні. Ми закликаємо не купувати найдешевшу мережу, на якій виробник не вказано, а не той факт, що технічні параметри. І в більшості випадків нічого не збігається. Проведіть трохи більше грошей, візьміть пристойний бренд, і ви не повинні боятися за силу фасаду.

Якщо ви маєте важливо зберегти, краще купити лаурес. З європейською якістю – на цій марці українська ціна, тому що це робиться в Україні. Крім того, наші фахівці завжди раді консуняти вас, якщо ви сумніваєтеся, що ми правильно зрозуміли, як монтувати сітку. Ми це розуміємо, тому що протягом багатьох років ми робимо цей конкретний продукт.

Як монтувати гіпсову сітку: Мета, встановлення металевої сітки та склопластику

Перегляд вертикальних поверхонь протягом багатьох років – це найкращий спосіб до рівня стіни. Застосування штукатурного розчину і в даний час широко використовується як з зовнішньою, так і з внутрішньою обробкою будівель не тільки для вирівнювання, але і для поліпшення захисту вологи, теплоізоляційних та естетичних якостей поверхні стіни.

Для гарного зчеплення розчину з матеріалом поверхні стіни, а також для захисту сушіння штукатурки від розтріскування та стискання при застосуванні розчину бажано, а в деяких випадках необхідно використовувати армуючу сітку для оздоблювальних робіт.

Застосування штукатурки за допомогою металевої сітки.

 • Полотно повинно мати високу стійкість до лужних розчинів. Для тестування, частина продукту поміщається в розчин протягом 25 днів, потім характеристики перевіряються. Тількість шару повинна бути збережена.
 • Покриття повинно бути стійким до розтягування.
 • Залежно від щільності шару гіпсу, якість основи вибирається відповідним розміром клітин.
 • Матеріал вибирається якістю для міцного використання.
 • Кріплення обов’язково будуть придбані.
 • В паспорті вказані специфікації сітки (міцність, виготовлення матеріалу, стійкість до температурних режимів).
 • Матеріал сітка вибирається відповідно до типу бази (бетону, цегляної кладу).

Встановлення гіпсової сітки виконується відповідно до етапів, процедура виділяється залежно від різноманітності матеріалу (від металу або склопластику). Полотно потрібно надійно зафіксувати на поверхню для довговічності щільного штукатурного шару.

Встановлення скляного сорту

Сітка зі склопластику під штукатуркою рекомендується для покращення поверхневого шару гіпсової суміші в будівлях різних типів. Матеріал використовується для посилення гідроізоляційних покриттів на перекриття та покрівель. Волокна полотно покращить стійкість до механічних навантажень самонавживаючої наповнювальної підлоги.

Сітка також використовується для посилення штукатурних розчинів при приготуванні основи під керамічною черепицею кладкою. Матеріал рекомендується для посилення та посилення захисних характеристик нижньої основи структури. Скловолокно оптимально для вирівнювання високоякісного рівня в місцях можливих деформацій, у районах, що прилягають до покриттів для ізоляції та дверей.

Відповідно до технології стилізації, матеріал занурюється у свіжомотуну штукатурку до глибини 5 мм, що забезпечує монолітне покриття. Встановлення сітки виконується після кріплення пінопластів до основи.

 • Суміш основи застосовується до основної поверхні. Роботи виконуються на компактних областях, т.до. Композиція швидко замерзає.
 • Полотно потрібно вирізати до необхідного розміру та нанесення на оброблену поверхню. Потім широкий шпатель, сітка вирівняна і притискається до шпаклівки або штукатурки. Матеріали матеріали прикріплені до 15-20 см.
 • Тоді вам потрібно витримати час, щоб заморозити шар і наступний день, щоб продовжити.
 • Буде необхідне обробляти поверхню шпателем і усунути порушення.
 • Наступний крок застосовується оздоблювальний шар штукатурки.

Монтаж металевого сорту

Металева фурнітура для обробки за штукатуркою за попитом під час будівництва та ремонтних робіт. Матеріал універсальний і може бути використаний для різних видів поверхонь та видів штукатурки. Різноманітність використовується для усунення нерівностей на основі крапель. Продукт відрізняється міцністю, зносостійкістю, вологостійкістю.

 • По-перше, проводиться розрахунок сегмента, відстань від підлоги до стельових підлог стандартно вимірюється.
 • Полотно відрізане ножицями для металу або з використанням шліфувальної машини.
 • При необхідності, безпека матеріал на стіні потрібно буде виправити верхній край. Для цього 2-3 отвори пробурені, дюбелі вставляються і прикручені гвинти. Потім сітка прокочується на гвинт, притискається до поверхні та фіксованих кріплень.
 • Якщо потрібно виправити сітку на стельових підлогах, робота повинна бути виконана 2 фахівцями. Обов’язково зафіксуйте кут 4 сітки.
 • Частота розміщення кріплень залежить від розміру клітин і товщини полотна.
 • На наступному етапі наносять штукатурний шар, поверхня необхідна для зволоження для збільшення адгезії.
 • Потім гіпс у 1 або декількох шарах застосовується до фіксованої тканини.
READ  Штукатурна стіна у ванній кімнаті під фарбуванням

Спочатку потрібно визначити стан поверхні, до закінчення. Це залежить від того, яке підкріплення буде застосовуватися. Якщо площина засмічена, з диференціалами і товщиною цементного шару буде близько 5 см, має сенс застосовувати металеву сітку. Пластикові, встановлені, якщо площина гладка, а цементний шар вимагає 2-3 см.

Стіни перед обробкою, покритими глибоким проникненням. Якщо поверхня пориста, то грунтовка не дає вологи, щоб йти в стіну, а водно-цементне ставлення до суміші не зміниться. В результаті, цементний шар буде вводити силу проекту. Гладка поверхня перед обробкою також є підставою для адгезії. Потрібно примітивно 2 рази з перервою протягом двох годин

Правила кріплення

Технологія кріплення гіпсової сітки різного виду відрізняється. Тому необхідно окремо розглядати кожен варіант.

Встановлення скляного сорту

З двох варіантів це найпростіше, тому що сітка скловолокна просто прикріплена до стіни буквально кілька самолюбних. Вона повинна висіти під власною вагою, тим самим виявляється плоска сітка поверхня. Збільшити міцність, застібка виробляється в нижньому краю теж.

Тут є один пункт, щоб врахувати. Якщо штукатурка тримається у маяках, то спочатку покладіть сітку, а потім встановлюйте маяки. Ви можете навпаки, лише в той же час матеріал повинен буде вирізати на шматки шириною, рівним крокам. З точки зору армуючого кадру, це тверда без з’єднання.

Якщо крапля площини дуже мала, то гіпсова сітка покладена вздовж штукатурки, яка наноситься на стіну не дуже товстого шару. Це просто зроблено:

 • Перш за все, на площині невеликого сегмента стіни, як правило, шириною він вибирається рівним ширині полотна, застосовується тонкий шар штукатурки. Для цього використовуйте напівметровий метал гладкий.
 • Дуже важливо правильно перераховувати сітку, щоб він міцно вписується до кутів кімнати та горизонтально, а вертикально. Деякі майстри роблять запуск армуючого матеріалу сітки на поверхні суміжних літаків протягом 3 см.
 • Тепер ви повинні взяти в мої руки ті ж і залізо і випрямити полотно, нарешті, змішуючи його у прикладений штукатурний шар.

В принципі, на цьому процесі кріплення закінчується. Після сушіння прикладної штукатурки ви можете перейти до вирівнювання операцій з шпаклівкою. Подивіться на відео, як правильно закріпити сітку для штукатурки.

Монтаж металевого сорту

З очевидних причин, а саме: висока вага продукту, великі клітини та труднощі з вирівнюванням сам сітки, “рослина” на клейовій композиції не буде працювати. Тому цей метод відзначається негайно. Надійні самонарізуючі гвинти, то цей параметр є прийнятним, але з одним застереженням – під капелюхи гвинтів слід покласти широкі шайби.

Не потрібно купувати їх як окремий елемент. Шайби можуть бути нарізані з пружної монтажної стрічки або від прямих суспензій, які використовуються для кріплення листи гіпсокартону.

Це найбільш зручно, якщо стрічка розрізає так, щоб домашня шайба уява на елемент з двома отворами. Самозахисники будуть загвинчені в один з них, інший елемент буде виконувати функції монтажу дошки. Фото нижче показує, як правильно встановити подвійну шайбу.

В принципі, немає обмежень на місце встановлення самонарізаних гвинтів на стіні. Вони можуть бути загвинчені в будь-яке місце на різних відстанях один від одного. Головне завдання – випрямити гіпсову сітку і закріпити його до стіни. Звичайно, на вершині біля кута між стіною та стелею кріплення повинні бути паралельними до кута і з кроком встановлення в діапазоні 50 см.

Слід зазначити, що можна монтувати не тільки самоочищення. Залежно від того, який матеріал був зведений будинок, можуть бути використані інші кріплення. Наприклад, звичайні нігті з довжиною 60-70 мм. Вони загнані в цегляну стіну в кладковій шви до глибини 50 мм, згинаючи верхній край з капелюхом. На фото нижче вона чітко видно.

Якщо не було поширеного шайби, монтажної стрічки або прямі підвіски, то кріплення може бути зроблена звичайними гвинтами, які гвинта в пластикові дюбелі. Просто підключення кріплення з розтягнутою мережею виконується звичайним дротом, кращим в’язанням, як показано на фото нижче.

 • Потрібно вигнати в дюбелі не до кінця;
 • Потім прив’яжіть дріт під капелюхом, вільним кінцем якого дріт штукатурної сітки намотується;
 • після чого гвинт закручується до зупинки.
READ  Декоративне моделювання на стінах самостійно

У природі він має достатню різноманітність, але ви є для домашніх цілей, особливо початківців у ремонті, достатньо мати уявлення про 2 основних видів штукатурної сітки:

Нижче на картинці ви можете побачити ці 2 типи сітчастих:

Потрібно дивитися на стіну уважного. Якщо навіть після відмови великих помилок ваша стіна все ще дуже нерівномірна, а відмінності досягають більше 5 см, це розумно в таких місцях (ями або депресії), щоб виправити металеву сітку. Якщо стіна баггі, але опуклість і увігнуті на стіні коливається в діапазоні 2-3 см, достатньо використовувати скляну стрічку.

Тепер давайте поговоримо про фіксацію. Сітка повинна бути прикріплена до стіни стіни. Зазвичай сітка продається в рулонах. Ви розкручуєте рулон і як шпалери, які ви приклеюються від стелі, а до підлоги з паперовими листами, тут ви навпаки, горизонтально з одного краю стіни до іншого, створюючи під стелею першої смуги. Потім нижче, під першим шматком, рухайте над наступним. Для висоти кімнати 3 метри потрібно захистити 3 такі смуги.

Як виправити гіпсу до стіни

Мета використання штукатурки (або армуючої сітки) є забезпечення еластичності шару штукатурки. Спеціальна сітка, встановлена ​​на грунтовій базі, дозволяє мінімізувати ризик мікротріщин у разі усадки будівлі.

Особливості арматурних сіток гіпсових сіток виготовляються з металу та оснащені спеціальним покриттям, що захищає продукти від корозії.

Навіщо посилити штукатурку, як виправити штукатурну сітку до стіни

Основні вимоги до високоякісних арматурних сіток є стійкість до високої вологості, агресивних температур, лужних середовищ, корозії. Найчастіше додаток знаходить сітку, що має розмір клітини 20×20 мм.

Для забезпечення сітки на основі стін використовуються дюбельні нігті. Встановлення виконується, починаючи з дна в напрямку. До початку встановлення сітка з спеціальними ножицями розрізаються, що відповідає висоті стін.

Арматурна сітка відрізняється спеціальною еластичністю, це дозволяє легко повторити рельєф стін, ідеально примикає до будь-якої поверхні. Тому процес забезпечення сітки не потребує багато часу та зусиль. Гіпсова сітка обов’язково закріплена перед процесом встановлення маяків.

Зміцнити металеву армуючу сітку на стіну двома способами. Найчастіше це робиться за допомогою трикотажного дроту. Він розтягується між дюбельно-нігтям Zigzag (як буква z). Така кріплення надійно тримає сітку в тісному контакті з поверхнею. При розміщенні дюбельного нігтя слід дотримуватися певного кроку. В ідеалі, кожен квадратний метр вимагає гора в 16 балів.

Інший спосіб встановити сітку передбачає використання маяків. Вам потрібно дрібно розрізати маяк, вставте у кожний 2-сантиметр фрагмент дюбельного нігтя, а потім зафіксувати металеву веб-сітку.

Якщо використовується декілька використовуються, вони повинні бути закріплені латуні, інакше ви можете порушити цілісність штукатурки. При встановленні сітки, треба подбати про те, що вона розтягується і щільно притискається до поверхні. У цьому випадку він не заважатиме встановленню на стіну маяків та подальшого процесу застосування гіпсової суміші.

Критерії якості для високоякісного монтажу металевої арматурної сітки Важливо розглянути наступні моменти: 1. Сітка повинна бути прикріплена до бренду. 2. Сітка повинна щільно щільно. Так що немає додаткових цибулин, розрив між стіною та Інтернетом повинен бути менше 1 см.

Підкріплення стін надзвичайно необхідне для посилення штукатурки, а також зменшення ризику утворення в ній. Підкріплення складається з особливого значення, коли оздоблювальні роботи проводяться на проблемних поверхнях. Після усадки структури або гіпсу, стіни можуть тріснути, однак, наявність зміцнення у вигляді спеціальної сітки зробить поверхні більш еластичними. Сітка буде сприяти поліпшенню сили штукатурки, захищає фініші покриття, чи фарба або будь-який вид шпалер, від розтріскування, а отже, стіни зберігатимуть свою первісну цілісність і привабливість.

Монтаж склопластикової штукатурної сітки

Для того, щоб правильно закріпити склопластику на бетонній або іншу поверхню, необхідно запустити верхній, зміцнений матеріал з самоорганізмами для верхніх клітин. Рухаючись, ми зафіксуємо периметр, який має бути достатньо. При застосуванні штукатурки сама сітка добре створює поверхню.

При розміщенні сусідньої двох сітків потрібно зробити невеликий наїст. Пам’ятайте, що необхідно виміряти матеріал, щоб його шматки якомога більше. Вся сітка посилюється краще, ніж той, який ділиться на фрагменти.

Важливий! Спробуйте розмістити сітку таким чином, щоб після нанесення штукатурного шару матеріал накопичив на його поверхні на відстані близько половини сантиметра. Це забезпечить найвищу якість підкріплення.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS