Статті

Як виміряти сидіння туалету

Як вибрати місце для туалету за розміром

Вибір туалетного сидіння необхідно враховувати такі чинники, як: матеріал та якість виробництва, а також функціональність. Оскільки термін служби сидіння залежить від цих факторів.

Якщо ви зламали туалетне сидіння, або ви робите ремонт у ванній кімнаті, або просто хочуть змінити старе місце туалет, але не знаєте, як вибрати новий?! Тепер я скажу вам, як це зробити.

Давайте зрозуміємо, що звернути увагу на вибір місця для туалету:

Кромки повинні бути гладкими, без тріщин і чіпсів.

Під впливом матеріалу, з якого виготовляється місце.

Матеріал, з якого виготовляється місце, має бути міцними, а кріплення повинні бути високою якістю.

Дизайн та колір повинен гармонійно вписутися у вашу ванну кімнату.

Матеріал, з якого виготовляється місце, і кріплення впливає на термін служби, надійність, а також на комфорт.

Сидіння повинно повторити форму миски унітазу, і виконати 0,5-1 см.

Щоб не зробити помилку у виборі місця, потрібно виміряти чашу унітазу. Щоб зробити це, спочатку потрібно видалити старе місце для туалету. Як це зробити, ви можете читати в нашій статті, як видалити місце з туалетом.

Після цього ви можете приступити до вимірювання чаші туалету. Візьміть паперовий лист і напишіть три розміри:

Відстань між центрами монтажних отворів

Ширина туалету зліва на правий край

Необхідно враховувати фактори, які туалетне сидіння не повинно бути точно таким же розміром, що і верхня частина туалету необхідно виконати його до краю половини-одного або трохи більше.

Рекомендується вибрати місце для туалету за розміром, тепер вам потрібно враховувати матеріал, з якого здійснюється сидіння, фарбування, функціональність та якість. Зрештою, термін служби сидіння залежить від більшості цих чинників.

Дізнайтеся, які місця для унітазу, ніж вони відрізняються, які переваги, ви можете у нашій статті.

Ви також можете переглянути наші відео, як вибрати правильне місце для туалетного туалету.

Ніж керуватися?

Як правило, кришка продається разом з місцем. Перш ніж вибрати обкладинку для туалету за розміром, дуже корисно думати, і скільки треба бути набір? Є кілька якостей, які не повинні бути знехтувати:

Найголовніше – і ви, і всі члени сім’ї повинні бути зручними. Якщо ви були дві моделі перед вами, один з яких є довговічним і красивим, а другий – це так, але приємно сидіти на ньому, краще віддавати перевагу другому.

Важливий! Тепер ви можете знайти обкладинки з масою додаткових функцій. Цікаво, звичайно, коли сидіння нагрівається або виділяється, але думаю, що це добре, чи потрібно для вас. Кожна додаткова можливість є додатковими витратами.

Сидіння і покриття завжди повинні бути чистими. Тобто за ними слід бути зручним і легким у догляді. Дуже хороший варіант – матеріал з антибактеріальним покриттям. Що стосується забарвлення, то краще вибрати його з урахуванням дизайну всього приміщення.

Найбільш кардинал – сидіння має точно підходити до форми та розмірів. Якщо стільці круглі або квадратні, кришка для її можна легко знайти, але деякі вимірювання все одно доведеться видалити. Але з нестандартним сантеном є клопот, де більше. Сидіння не повинно бути точно таким же розміром, як верхня частина туалету – це необхідно для того, щоб виконувати краю на півметрі або трохи більше.

Важливий! Можливо, ви також будете зацікавлені в читанні правил розташування сантехніки та як бути висотою установки туалету.

Як вибрати сидіння туалету

При виборі змінного місця для туалету необхідно враховувати багато факторів. Форма, варіанти кріплення, матеріал та стиль є основними критеріями для туалету. Незалежно від того, ви вибираєте круглий або овальний, пластиковий або дерев’яний дизайн, туалетне сидіння повинно доповнювати інтер’єр ванної кімнати. Ми будемо аналізувати, як враховувати ці фактори та знайти найбільш підходяще місце для туалету.

READ  Як усунути витік у пластиковій нагрівальній трубі

Поганий вибір

Є як хороші місця для унітазу, а не дуже. Погано, як правило, недорогий, виготовлений з низькоякісного матеріалу і не дуже зручний. Це тендітний і може принести найбільш inполегливий момент. Ця категорія не триватиме довго і, як правило, доставить вам багато проблем. Доцільно придбати дешеве туалетне сидіння, лише якщо ви рухаєтеся або купували його для надання, за дуже рідкісний туалет використовується. Зазвичай доступні тільки в білому кольорі. Вони варіюються за ціною від 10 до 20 доларів.

Гарний вибір

Хороше туалетне сидіння буде зроблено з кращих якісних матеріалів, таких як дерево або твердий пластик, що має більшу міцність та довговічність, мають кращий набір петель, матиме кращу підтримку сидіння. Він може мати найкраще кріпильне обладнання, хоча існує кілька високоякісних місць для туалету з простими, але надійними кріпленнями. Хороші туалетні сидіння різних кольорів, мають регулярні або повільно закриваючи кришки. Підтримка, як правило, краще, вони більш гігієнічні і легше тримати їх чистими. Деякі з нових місць мають гумові опори, які не дозволяють змінювати місце з боку в сторону.

Розміри

Стандартні сторони каналізації на туалеті можна назвати:

 • Висота відкриття роботи становить 22,5 см;
 • Ширина продукту – 36,4 см;
 • Довжина – 46 см;
 • Відстань від краю сидіння і до осі його прикріплення – 45 см;
 • Відстань між робочими осями відкриття становить 14,6 см.

Але тепер виробники виробляють різні моделі, параметри яких можуть суттєво відрізнятися від описаних вище.

Як вибрати правильний обкладинка і туалетне сидіння

Більшість сантехнічних покупців впевнені, що вибір туалету та додаткових аксесуарів є предметом особистого смаку та суб’єктивної думки.

Але все-таки багато хто вважає за краще оцінювати думку інших людей, щоб вивчити пропозиції виробників, і лише після того, як такий аналіз виконують будь-яку покупку.

І це не тільки придбання самого туалету, але й аксесуари до нього, зокрема, сидіння та покриття для туалету.

Туалетні сидіння Форми: круглі та прямокутні. Насправді, перш ніж купувати обкладинку та місце для туалету, потрібно знати лише два параметри: “круглий” або “довгастий” (або “витягнутий”) вам туалет і його розмір у ширину.

Як правило, легко зрозуміти, просто шукаючи, чи є у вас круглий або довгастий туалет. Якщо ви віддаєте перевагу вимірювати, то обов’язково вимірюйте не тільки довжину і ширину миски, але й відстань між кріпленнями.

Різниця в ширині миски може не мати такого значного значення, а також відповідні обкладинки та місце для туалету тут. Тут буде стандартний розмір для більшості унітазів, навіть якщо вони трохи або ширші.

Дерев’яні туалетні сидіння проти пластмасових унітазів – інша проблема, яка повинна бути вирішена, зіткнулася з питанням заміни місця для туалету, а до цього я використовував дерев’яні крісла.

Тепер пошук таких продуктів нелегко, як правило, дерев’яні туалетні сидіння трохи дорожче, ніж пластикові сидіння, але вони також товщі, “тепліше” сидіти, сильніше і важче.

Звичайно, таке місце для туалету вже рідкісна, і якщо ви подивитеся на інтернет-магазин сантехніки, то найчастіше ви можете вибрати та придбати продукцію з пластику.

Пластикові сидіння можуть мати додаткові функції, наприклад, автоматичне повільно закриваючи кришку, так званий мікроліфт.

Пластикові кришки, ймовірно, з часом можна покрити незначними подряпинами, навіть якщо прибирання з м’якими губками, вони також більш схильні до розтріскування.

Але це стосується недорого пластику, наприклад, для сидінь з поліпропілену або пластику ABS, використання моделей з так званих термореактивних пластмас, DuroPlasta дозволяє усунути ці проблеми та забезпечити високу надійність та довговічність.

Також критерій вибору високоякісного сидіння для туалету може бути металевими петлями проти пластикових петлі, які не тільки довговічні, але і мають більш привабливий вигляд.

READ  Як вибрати колір ламінату та шпалери

Не забувайте про свої враження. Тому, вибираючи туалетне сидіння, ми рекомендуємо дізнатися, які стилі роблять ваш інтер’єр. При виборі та купівлі, отримайте час дрібниць.

Виберіть оптимальне сидіння та обкладинки туалет, правильний розмір, виберіть матеріал та дбайте про додаткові аксесуари.

Дізнайтеся різні моделі на ринку, порівнюйте, вивчати інноваційні рішення, і всі переваги будуть зрозумілими, і ви можете зробити кращу покупку.

Далі на відео ви можете ознайомитись з процесом встановлення кришки сидіння на туалеті.

Як вибрати правильне покриття для туалету? Які вимірювання повинні виробляти?

Ви абсолютно не до речі, зламали місце для туалету? Це не біда! Допоможіть і скажіть мені, як зробити вимірювання перед покупкою місць!

 • Бренд Toiletz- Якщо ви знаєте
 • Модель. Якщо відомо
 • Вимірюють довжину. Від монтажу до туалету (діаграма внизу сторінки)
 • Вимірювати ширину. У найширшому місці (схема внизу сторінки)

Сидіння класифікуються за розміром, виготовлення матеріалу, форми та додаткові функції.

Продукція ділиться на жорсткий, напівтвердий (напівмолочний) і м’який. Найдешевші. м’які сидіння, але вони часто виходять з ладу. Напіванні структури.Це тверда версія скелета, покрита м’яким матеріалом, часто використовується в холодних туалетах. Жорсткі сидушки. найбільш довговічні і коштують більше, ніж попередні варіанти. Але, незважаючи на міцний дизайн, вони іноді не підтримують кріплення. Найкраще замінити їх (кріплення) на метал (у нас є вибір багатьох варіантів). Тоді місце триватиме довго.

Які є якісь розміри?

Це, швидше за все, спочатку вибрати місце для унітазу та розміру чаші, і лише тоді подивіться на матеріал, зручність, додаткові функції, дизайн та якість продукту. Крім того, ви повинні негайно вирішити, які типи стільці вас цікавлять конструктивний план – універсальний або модель.

Універсальний

Ці місця підходять для всіх стандартних модифікацій уніфікації. Головне, що вони у формі та розмірах підходять до них. Наприклад, квадратний бік не повинен бути придбаний для закругленої форми миски або, навпаки, до квадрата у вигляді миски, він буде ірраціональним для прикріплення округлених місць. Вироблена модель унітазних чашок має певні стандартні розміри, ширину та довжину миски, а також товщину обода та розташування отворів для кріпленнях місць. Всі стандартні розміри зводиться до таблиць, для яких орієнтовані виробники аксесуарів для сантехнічного обладнання.

Цікава група універсальних місць, які часто називаються сім’єю. Являють собою складаний комплект, що складається з 4 елементів – трьох місць різних розмірів і загальна кришка. Місця підходять для членів сім’ї, які мають інший вік і комплект.

Така універсальна версія у формі, а в розмірах відповідає моделям сучасних туалетів.

Модель

Але копії модельного діапазону стільців, які зазвичай складаються з унітазом і призначені лише для вузького діапазону модифікацій цього сантехнічного продукту або лише для певної моделі, це буде досить важко знайти заміну. Такі стільці, як правило, є незвичайними формами та нестандартнім розмірами, і виготовляються для тих самих нестандартних туалетів.

Як видалити милосердя?

Щоб шукати та придбати нове місце, рекомендується або зробити макет старого продукту, або виконати деякі чаші вимірювань унітазу, щоб потім правильно визначити бажаний розмір стільця. Макет виконується точно відповідно до розмірів старого місця, і якщо це не так, то з розмірами чаші унітазу. Навіть невелика помилка може призвести до того, що придбаний продукт взагалі не влаштовує туалет. Для макета відбувається щільний папір або картон, на якому показані зовнішні розміри старого місця, а потім вирізати ножицями.

У випадку, коли ви хочете придбати продукт для нового туалету, то викладені розміри сантехнічного пристрою.

Як видалити вимірювання, які ми описуємо нижче.

 • Вимірюють відстань між монтажними отворами, за допомогою якого сидіння буде встановлено. Стандартна відстань повинна бути 150 мм (плюс/мінус 5 мм).
 • Визначте відстань від осі центрів монтажних отворів до крайньої точки в передній частині чаші унітазу. Ось стандарти різних (наприклад, 430 мм).
 • Вимірюють величину найширшої частини туалету назовні. Крім того, значення залежить від моделі (наприклад, 367 мм).
 • Вимірюйте ободу миски по відношенню до ширини. Це необхідно точно визначити ширину базової бази.
READ  Чи можна клеїти плитку на пінополістирол

Як вибрати кришку для туалету

Він не буде поширюватися на вимірювання внутрішніх розмірів отвору миски (по довжині і ширині туалету). Наприклад, існує такий стандарт: 280×220 мм, відповідно.

Як виміряти туалет

Часто сучасні підрозділи вже обладнані таким місцем. Але, за відсутності необхідності змінити повністю сантехнічний продукт, ця конструкція може бути придбана та встановлена. Процедура не буде складною через універсальність кріплення, які обладнані майже всіх моделей.

Звичайно, перед покупкою необхідно зробити попередні вимірювання туалету. Це виключає можливі невідповідності та захищати від надмірної відходів грошей. Зрештою, місця для туалету відноситься до категорії товарів гігієни, тому його не можна змінити або повернути.

Для виправлення вибору туалетних місць слід виміряти відповідно до наступної схеми:

Тобто, вимірюється ширина, глибина верхньої частини туалету, а відстань між двома болтами, розташованими в кріпленні кришки та сидінням.

Поради щодо вибору сидінь

Наша компанія займається відбором та продажем місць для унітазів старше 7 років. І протягом цього часу ми змогли зібрати велику базу місць, які ми можемо запропонувати вам. Сьогодні наша база даних має великий вибір місць для туалету виробників, таких як Cersanit, Roca, IFO, IDO, Santk та Haro. Ми пропонуємо продукти, які підходять для певних моделей, а також універсальні місця, які підійдуть майже будь-яку унітазу певної форми та розміру. Ми також можемо запропонувати сидіння для унітазу з мікроліфтом (плавним зниженням) і без мікроліфт з M-подібними металевими кріпленнями. Діапазон наших продуктів постійно розширює, ми дотримуємося новинками та підготуємо найкращі угоди своєчасно для наших клієнтів.

Зараз є величезна кількість унітазів різних виробників, фігур та розмірів. Ну, якщо у вас є товарний рахунок-фактура або перевірка грошових коштів, які ви можете вибрати кришку для туалету на бренду та виробник. Але в більшості випадків всі ці речі втрачені з часом або просто не збережено. Коли сидіння зламало, багато людей мають питання – що робити, і кому звертатися. Саме для цього ми даємо пару прикладів, які вам потрібно зробити, щоб вирішити цю проблему. Не знаю модель і марку туалету? Наші фахівці допоможуть вам вибрати кришку сидіння для туалету розміру.

Ми працюємо з усіма містами Росії. Ми будемо раді підібрати кришку сидіння для туалету за розміром і фото.

Абакан, Абакан, Агідель, Адлер, Адигейськ, Азов, А. А. Алапаєвськ, Олександров, Алексін, Алушта, Альметьєвськ, Анапа, Ангарськ, Апатити, Араміл, Арзамас, Армавір, Артем, Архангельськ, Асбест, Астрахань, Ачинськ, Андріївка, Арелевка.

Балакан, Балабаново, Балаково, Балахна, Барнаул, Батайськ, Бахчисарай, Белгород, Белебей, Белово, Белореченськ, Бердськ, Березнікі, Березовський, Бійск, Бійбіджан, Благовєщенськ, Богобйович, Богучар, Бор, Борисоглібськ, Боровичі, Братськ, Брянск, Бугульма, Буденновськ, Бузулук, Балашиха, Білозерський, Великий Вязема, Бронниці, Буланіково, Биково.

Великі Луки. Псковская область, Великий Новгород, Верещагино, Верхний Тагил, Верхняя Пышма, Верхняя Салда, Владивосток, Владикавказ, Владимир, Волгоград, Волгодонск, Волжск, Волжский, Вологда, Волхов, Вольск, Воркута, Воронеж, Воткинск, Всеволожск, Выборг, Вязники, Вязьма , В’ятські Поляни.

Гатчина, Геленджик, Георгієвськ, Глазов, Горно-Алтайськ, Горохів, Губкін.

Дегтярс, Джанкая, Дзержинськ, Димитровград, Донецьк. Ростовська область, Дон, Дубовка.

Євпаторія, Єйск, Єкатеринбург, Елабуга, Ельц, Елізіо, Еманжелінськ, Емва, Єсентуки.

Іваново, Іжевськ, Іва, Ірбіт, Іркутськ, Іскріт, Ішим, Ішимбай, Йошкар-Ола.

Казань, Калач-на-Дону, Калінінград, Калуга, Каменськ-Уральський, Каменськ-Шахтинський, Кам’як, Камишин, Камишлов, Канськ, Карасук, Карпінськ, Картали, Качканар, Кемерово, Керч, Кімовськ, Кімра,

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS