Статті

Як видалити запах туалету в країні

Вентиляція в туалеті в країні

Ідеальний варіант полягає в тому, що система вентиляції вийде ще при побудові туалету, а отже, в туалетному будинку є капот. Якщо ні, ви можете вставити пластикову або металеву трубу в коробку CESSPOOL і видалити його через дах туалету, щоб його верхній край розташований на висоті 2,5-3 м від землі.

/

Розмістіть вставки до каналізації, частину труби над дахом, щоб фарбувати чорну фарбу. Від сонячної теплової труби підігріваються і працювати над принципом креслення.

Глибина викриття повинна бути не менше 2 м, а матеріал, з якого він виготовлений, водонепроникний.

Також у туалеті ви можете організувати природну вентиляцію: зробити вікно в стіну або зробити отвір ближче до підлоги. Отвір або вікна беруть сітку комарів, щоб комахи не проникали в будинок.

Тирця

Туалет у країні без запаху та відкачування можливо з тирси. У будь-якому випадку, тому затвердьте фіни. Гарячі шанувальники солодкі цукерки винайшли, щоб засипати в стружках з деревами.

Отримати в туалет з совок, відро тирсрів і кожного разу, коли я міцна голка, засипає тирс. Вони компостують відходи і нейтралізують неприємний запах.

Незважаючи на те, що власники домашніх тварин знають, що якщо кішка пішла до тирси, то пахне і тирс і екскременти ублюдки. І самі фіни довго перейшли на сухі хлопці, і ця причина думати. Це ефективний спосіб?

Якщо ви все ще вирішите засипати в мариновані чіпси, не придумайте такий компост для добрив ваших улюблених огірків. Людські фекалії не є курячим сміттям. СЕС відноситься до фекалій до небезпечних відходів 4 класу. Читати далі тут:

Чи можна використовувати людські відходи, як добрива

Інший засіб для запаху туалету в країні це. Бактерії, щоб поділитися вмістом вигнання, перетворюючи його в компост. Він діє як тирси. Тому ви можете об’єднати їх, виготовлення суміші 1: 1.

Вже в дорозі за сумкою? Не поспішайте померти. Навіть виробники месенчевих ліжок попереджають, що неприємний запах зменшується, але залишається.

Вентиляційна система від запаху в літньому туалеті

Якщо ви створюєте самого туалетного туалетного туалету, зокрема, зробити вентиляцію, то проблема з неприємним запахом буде частково вирішена.

У схемі, один з варіантів правильного дизайну санітарного будівництва:

Якщо спочатку вентиляційна труба не була надана, то ви можете самостійно прикріпити його. Проведіть і вставте пластикову або металеву трубу в CESSPOOL, а потім виведіть його через дах будівлі, щоб його кінець розташований над дахом туалету.

У теплу сезон сонце підігріє трубу, і вона буде працювати як вихлоп.

Ви не заважаєте вам робити природну вентиляцію в вуличному туалеті, а саме вікно в двері або в стіні.

Країна Туалет без запаху з ефективною вентиляцією

Запах у туалеті країни: головна причина

Для успішного вирішення проблеми зробити багато daches, як ви можете позбутися запаху на вуличному туалеті, перш за все, треба з’ясувати, чому він виникає. Тільки ліквідація кореневої причини допоможе вирішити проблему, тоді як регулярне вологе прибирання в приміщенні та використання освіжувачів повітря в цьому випадку не буде збережено.

READ  Кріплення для боксерської сумки на стелі

Дизайн туалету країни простий: це невелика кабіна (дерево, цегла, метал, шифер тощо може діяти як матеріал.), всередині якого розташовується отвір (до якого можна встановити стерексет). Під стендом є витяг для фекалій. Вона – головне джерело неприємного запаху. Hekes, розкладання, ізольовані біогаз (60%, що складається з метану), сірководню, аміаку тощо. Але запах не є найгіршим. Небезпека біометану полягає в тому, що його інгаляція може призвести до втрати свідомості, а при високій концентрації – навіть до смерті людини.

Метан здатний проникати в дерево і знищити його, що може призвести до перетворення структури під вагою людини

Чому запах сечі з’явився в туалеті

Причини такої проблеми у ванній кімнаті є:

Недостатня дезінфекція туалетного та туалетного приміщення.

Регулярно дотримуйтесь обслуговування вентиляції в кімнаті. Щоб зробити це, принесіть його освітлений матч або легше. Якщо система працює правильно, полум’я буде нахилятися до повітряного руху. При розпаді, негайно зателефонуйте до майстра, тому що через непрацюючу вентиляцію в туалеті миттєво з’являються шкідлива форма і грибок.

Ретельно огляньте туалет до наявності сечового каменю, що складається з вапнових та мінеральних родовищ. Вона з’являється через погану якість води, рідкісні миття, розбитий танк. Політ може бути сформований навіть з регулярною дезінфекцією, оскільки з ним справляються лише кошти з сильними кислотами. Наприклад, як частина гель-антинеального анти-нуля

Також винуватця поганого запаху в туалеті є нерегулярною або низькою якістю санунальної гігієни. Навіть у прекрасному чистому, кімната може бути великою кількістю шкідливих мікроорганізмів.

Вуличний туалет більше не зможеться! Запах не буде цілий рік!

Бактерії та руйнуючи краплі сечі осідають на туалету ободок, стін і в міжрічних швах. Вони розмножуються і можуть спровокувати серйозні проблеми зі здоров’ям. Не вистачає пару разів на тиждень, щоб вилити туалет до туалету і пройти через Іршик. Потрібно регулярно дезінфікувати абсолютно всі поверхні у ванній кімнаті.

Як ви можете позбутися запаху в сільському туалеті з хімічними речовинами

Хімічні препарати від запаху в туалеті можуть бути використані в будь-який час року. Промислові інструменти отруйні, тому вміст вигнання після їх використання повинен бути утилізований як відходи, а також у випадку використання в саду або в саду.

  • нітрати – засоби містять поверхнево-активні речовини, усуньте запах і вбивати мікроорганізми в септичному, безпечному для навколишнього середовища;
  • амоній – відносно безпечний для навколишнього середовища, усуньте запах і дезінфікувати вміст ями;
  • Хлор вапно – токсичні препарати, видаляють неприємні запахи, налякати комахи та вбивають мікроорганізмів.

Важливий! При використанні промислової хімії необхідно поважати заходи з безпеки. Тому, перш ніж видалити запах з туалету на вулиці з цими препаратами, ви повинні покласти на рукавички та респіратор.

Методи боротьби

На жаль, наявність вентиляції не є гарантією, що запах не буде. Його поява є результатом навіть незначних помилок у будівництві CESSPOOL, а не найкраще розташування. Тому необхідно мати справу з неприємним туалетом та іншими методами.

Покупки

Промисловість виробляє спеціальні препарати для усунення запаху. Є у рідкій або масовій формі, є таблетки у вигляді таблеток. У цих препаратах бактерії упаковані, які обробляють калу у досить нешкідливих продуктах води та деякого осаду. Утилізація результату практично нічого не пахне, і навіть часто він може бути використаний як добрива.

Зліва вміст CESSPOOL перед обробкою бактеріями, відразу після

  • З анаеробними бактеріями. Вони нечутливі до кисню. Може використовуватися в герметично закриті контейнери. Їх недолік вивільняється при переробці сірководню, а отже, наявність характеристичного запаху. Крім того, ці бактерії процесують приблизно 7-% відходів.
  • Аеробні бактерії. Для їх життєвих шляхів, наявність кисню. Вони використовуються для обробки відходів у CESSPOOL. В результаті обробки внизу осідає IL, який можна використовувати як добриво, а воду. Вода може бути використана для технічних цілей.
  • Біоактиватори. Це суміш двох типів бактерій, доповнених ферментами для прискорення процесу обробки. Цей тип очищувачів справляється навіть з переробкою побутової хімії.
READ  Шпалери для фарбування у ванній кімнаті

Ось деякі засоби від запаху в туалеті в країні:

  • Доктор Робік. Препарат містить шість різних типів мікроорганізмів, які справляються не тільки з біологічними відходами, а й з побутовою хімією. Розлучення препарату у воді і виливається в вигнуту або септику. У цьому випадку існує зниження рівня наповнення, а через деякий час запах зникає.

Існує ще багато ліків: у різних формах (рідина, порошок, таблетки) і від різних виробників. Вони вибираються для складу переважаючих відходів. В основному обробка ефективна, у туалеті немає запаху, іноді існує навіть смак (біотальний). Єдиним недоліком цього методу позбавлення від туалетного запаху досить висока ціна на наркотики. А також що є активними бактеріями лише при позитивних температурах.

Народні методи

Нейтралізація запаху в туалеті в країні можлива і без придбаних наркотиків. Є принаймні два біологічні методи:

Обидва ці рослини під час розкладу є ізольованими речовинами, які вбивають бактерії, що викликають появу туалетного запаху. Томатні вершини (ви можете кинути м’ясо) в той же час вбиває личинки мух, а також лякає дорослих комах. Таким чином, виявляється подвійну дію і зніміть запах у літньому туалеті, і ми позбудемося від мух.

Два рослини, які ефективно видаляють запах у туалеті в країні

Біотехнологія, легка усунення септичних проблем і вихлопів

Завдання обробки продуктів життя та органічних регіонів у країні вимагає вдумливих рішень. Знайдіть баланс між практичністю, зручністю та підтримкою чистоти та екології непросто, але, можливо,. Ефективне рішення делікатної проблеми пропонує нове покоління препаратів, що представляють сучасний розвиток у галузі біотехнології. До них відносяться один з найбільш надійних та безпечних препаратів мікробіологічної підготовки “EcoMic країна”.

“Екомічна країна” – це підготовка-бустора, що містить живі бактерії, мікроорганізми, комплекс ферментів та біологічно активних речовин. Він призначений для ефективного та швидкого вирішення проблеми неприємного запаху та утилізації відходів. Виявлення природного середовища проживання (у стокух), активуються мікроорганізми, і протягом усього життєвого циклу розщеплюються та перетворюють органічні речовини навіть з складною структурою.

Завдяки збалансованому складу, ефект препарату “Екомічна країна” спрямований на усунення не тільки неприємних запахів та шкідливих речовин, але й причин їх появи. Ця біоска в той же час використовує органічні відходи, зменшує їх об’єм і покращує роботу каналізаційних установок та стічних вод. Це простий, але ефективний засіб, призначений для поліпшення життя, підтримувати чистоту та функціональність туалетних систем країни.

Застосовуйте бішкустер “Ecomik Country” у біотажу, традиційні туалети, септичні. Він ефективний для всіх типів пристроїв (і старих, так і сучасних) та будь-яких каналізаційних систем у садових майданчиках.

Як позбутися від запаху?

Всі способи усунення характерного запаху в літньому туалеті об’єднуються у три групи:

Позбавлення від запаху в туалеті, використовуючи конструктивні атаки (вентиляція)

У будівлі готової країни ви можете обладнати систему вентиляції, яка збереже з неприємного запаху, допоможе його видалити. Щоб встановити конструкцію вентиляції, вам знадобиться пластикова труба (діаметр 100 мм) і сопло-дефлектор.

READ  Чи можна фарбувати водою емульсією

Дно сопла повинна бути вставлена ​​в вигнуту (не менше 5 см), а верхній кінець слід видалити на 25 см вище, ніж дах туалетного ложа. Необхідно закріпити суглоб сопла і коробку ями, на вершині на сопло, щоб натиснути на сопло-дефлектор і закріпити фітингу на задній стінці туалету.

У дверях до туалетного ложа вам потрібно вирізати невелике отвір, а також у бічних стінках унизу, щоб зробити кілька отворів, через які буде здійснюватися додаткова вентиляція. Вся відкритість різання повинна бути закрита з мережею комарів, вона запобігає вводу комахи в туалет. Крім того, ви можете встановити додаткові шанувальники, які дозволять усунути неприємний запах.

Біоференд з запаху в туалеті

На сьогоднішній день існують спеціальні біофермери, які допомагають позбутися від запаху фекалій у туалеті країни. Вони не токсичні для людей і не отручаються навколишнє середовище. Виробники виробляють їх різними способами – об’ємними, рідкими або твердими (наприклад, у вигляді таблеток).

Є такі типи біоферментів з запаху:

  • З додаванням анаеробних бактерій. Такі засоби можуть бути покриті закритими танками. Вони тривають близько семи відсотків біологічних відходів; Анаеробні септичні кольори для приватного будинку
  • з додаванням аеробних бактерій. Підходить для використання у відкритих туалетах, в яких є доступ до кисню. Після обробки фекальних мас на нижній частині CESSPOOL, IL та води, що можна використовувати як добриво для рослин;
  • Біоактиватори – засоби з додаванням додаткових ферментів, які прискорюють обробку калу.

Кошти перших двох видів працюють на основі мікроорганізмів, що містяться в них, для яких фекальні маси є сприятливим середовищем. Бактерії вступають в середу з високою вологістю, починають швидко розмножуватися і усунути запах у туалеті в країні. При покупці продуктів цього типу варто враховувати, що бактерії культури здатні вижити лише за підтримки певних температур.

Аеробні бактерії для септиків

Якщо в літньому туалеті немає доступу до кисню, то використовуються засоби з’єднання амонію. На додаток до вищесказаного, речовини для усунення запаху в туалетному будинку в країні можуть містити формальдегід.

Хімічні препарати від солоного в туалеті

Кошти з хімічним складом є потужними отруйними речовинами, які дозволяють позбутися всіх мікроорганізмів у CESSPOOL. На додаток до дезинфікуючого ефекту, Chimperics розкладають каналізацію до більш простих сполук без різкого запаху.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS