Статті

Як видалити пластиковий поріг на балконі

Увійти

Або ввести з одним з цих послуг

Наші рекомендації

Як замінити поріг на балконі двері?

Балконні пластикові двері піддаються інтенсивному навантаженні, особливо якщо на балконі або на робочому місці є зимовий сад. Деформується навантаження балконів, можуть відчувати утворення різниці конденсату або температури. Потім вона перестає функціонувати нормально, і виникає питання: як відновити пластикові двері, що ведуть до балкону, роблять це самостійно?

У статті ми відповімо на ці питання, коротко описуємо несправність та методи їх виправлень, які можуть бути виконані незалежно.

Як зробити або видалити балконний поріг з власними руками

Поріг на балконі може одночасно вирішити кілька завдань. Почнемо з того, що він запобігає проникненню в холодну повітряну кімнату і затримується на балконі після дощу води. І в деяких випадках робота надає балконний дизайн. Додаткова сила. Багато людей не звертають уваги на цей елемент, поки воно не викликає жодних проблем. Якщо це станеться, правильне рішення в більшості ситуаціях не буде видалена порога, але це виправити. Правильно зроблено молотке, може полегшити перехід від кімнати на балкон. Він також може виконувати естетичну функцію, що виступає з посиланням між покриттям підлоги кімнати та балконом.

Перш ніж почати працювати, очистіть сюжет, який ви плануєте видалити під поріг. Видалити всі сторонніші, скиньте контури, зніміть вимірювання довжини, ширини, висоти. Далі – виконайте приготування плитки – потрібно вирізати його в бажані розміри.

Примітка. Різання кращих тренувань спеціальна машина – робота буде швидше, безпечніше, краще.

Наступний крок – Опалубка. Для неї використовуйте пару смуг з дерева, вони повинні бути консолідовані місцями. Скибочки плит для боків отвору ретельно розташовуються паралельно до барів, так що вони стали частиною опалубки.

Після цього роблять розчин від піску та цементу (від 3 до 1, відповідно), залити їх опалубкою, закрийте пластину зверху. Підрахунок цементу відбувається, в цей час забороняється ходити по порогах, вони краще не доторкатися до них. Через день зніміть діючі хрести, шви.

Важливий! До порога для балкона від цементу заморожених, як це повинно, став міцним, неможливо крокувати три дні!

Цегляний поріг

Силікатні цегли будуть твердими, зручними, красивими. Особливо вигідно використовувати цеглини, якщо ви хочете зробити помітну різницю між підлогою кімнати та порогом.

Очистіть поверхню на порозі, належним чином (ви можете підготувати суміш для цієї мети: кілонаточна суміш на підлозі літр води). Цеглини встановлені поруч, вони спостерігаються водою, перш ніж покласти їх. Кожна цегла після закладання захоплення кельми. Дайте можливість висихати.

Верхня цегла застосовують штукатурну суміш. При водінні, пройдіть весь дизайн, нехай він висихає. Як декоративний матеріал, ви можете використовувати плитки, посаджені на клею плитки. На краях мостів випускається куточками Т-подібних форм. Вони розташовані між цеглинами та плиткою. Ви можете використовувати інший оздоблювальний матеріал. Наприклад, ламінат, особливо це правда, коли весь балкон прикрашений ламінатом.

Пластикові пороги

Цей поріг особливо добре на балконі, якщо встановлено пластмасовий балкон-блок. Установка досить проста, монтаж виникає на самонарізі. Такий будівельний матеріал ідеально збереже тепло, це виглядає акуратно, досить красиво. Правда, це не триватиме до тих пір, поки відпочинок.

Дерев’яні дошки

Дизайн з OSB, посаджений на дерев’яній рамці – варіант для любителів елегантної краси. Ця конструкція, як правило, не здатна пропускати холодне повітря, тому це здорово, щоб тримати тепло кімнати.

Придбати такий поріг, вам потрібно спочатку зібрати ящик барів. У той же час, бари краще встановлюються навколо периметру балкону порогу, а в його центрі – це показано матеріал від відправки та згинання.

Отже, насамперед, виконайте встановлення рами, його розміри повинні відповідати розміром кладської. При необхідності, відрізаний з ножівкою.

READ  Як зробити кут 45 градусів на плінтусі

Коли кадр готовий, покладіть його на місце, за допомогою олівця, позначте внутрішні лінії кадру. Біля запланованих ліній ударної свердла, свердла отворів для дюбелів. Коли вони закріплюють їх, встановіть рамку оболонки. Через отвори в кутах, гвинтові гвинти в бари – це міцно зафіксувати ящик на підлогу.

Рулетка визначає розміри отвору, позначте аркуш OSB над ними, вирізав дизайн. Перед установкою ви можете додатково ізолювати структуру. Далі, закрутіть плиту до ящика з гвинтами.

Примітка. Перегляньте свої листи ОСБ, щоб максимально максимально збільшити. Лінолеум або ламінат можна використовувати як облицювальний матеріал.

Пластиковий поріг на балконі

По-перше, потрібно знати, чому починається поріг. Це не з того, що це пластик. Це з того, що він встановлюється галішчиками (не кваліфікованими майстрами). Ось два варіанти. Або інсталятори поспішають або не знають, як зробити це правильно.

Так, пластиковий поріг є тим самим ПВХ підвіконням. Вона має певну гнучкість. Але, якщо ви покласти підвіконня на рівну і довговічну поверхню, і припустити йому, то я запевняю вас, він не отримає!

Тому, то я скажу вам, як виправити поріг на балконі, навіть якщо цей поріг не є преміум-класом. Як правило, існує два способи:

 • Швидка, високоякісна та дешева поріг установки на підставку
 • Довгий, дорогий, добре, загальний геморой, але також високоякісна установка порогу на тарілці з розчину або пінополістиролу

Як встановити пластмасовий поріг на балконі на точні опори?

Це так само, як я постійно використовую протягом багатьох років.

Заміна зламаного порогу на балконі або лоджії в Уфі | ТМК “Чінжиз”

Поріг на підставку. Здається простим, але є певна процедура, яка повинна бути зроблена. Почнемо в порядку. Але раніше, легкий відступ.

Моя особиста рекомендація встановлює пластиковий поріг лише всередині балконів. Ззовні, тобто на балконі, пластиковий поріг не потрібно встановлювати. Примітка, тому що в радянських будинках, а не тільки, де вони поставили дерев’яні вікна, за межами балконів не було жодних порогів. Не велика виступ цегла або бетон, який був поміщений і все на цьому. Якщо ви ставитеся на пластмасовий поріг на балконі ззовні балконів, то, як правило, цей поріг буде вищим і ширшим, ніж старий, і навіть більше, ніж підлогу на балконі.

І тепер найголовніше. Уявіть, що ви, коли виїжджаєте з балкону з кімнати, спочатку звичайно крок на внутрішньому пластмасовому порозі, який, як правило, дорівнює довжині ноги, тоді ви перетворюєте фактичний профіль дверного доступу до ПВХ, а потім поріг росте на вашому шляху , як правило, шириною 15 см, на якому нога чоловіка не розміщена. Тобто, вам доведеться подолати цей зовнішній поріг, і це зробить це важче, ніж перетнути старий радянський поріг (особливо людей похилого віку), і тому доведеться весь час.

Загалом, все це вище, щоб зрозуміти, що встановлення пластмасового порогу за межами балконних дверей не підходить. І далі, це буде лише про внутрішній поріг.

Отже, процедура наступного. Після встановлення балконів, або балконний блок (зазвичай), поріг повертається. Ми пропустимо деталі про те, як виміряти та вирішувати поріг. Це в іншій статті. Далі, візьміть наступний інструмент Kit:

 • Рівень 400 або 600 мм, залежно від ширини порогу
 • Наслідність 90 градусів, також 400 або 600 мм, знову ж таки, залежно від ширини порогу
 • Будівництво ножа
 • Молоток
 • Обробка з порога (завжди залишається при обрізки порогу)

Перш за все, візьміть обробку з порога. Як правило, це майже дорівнює кінцевому порогу. Ми застосовуємо цю обробку під дверною рамкою, наприклад, з лівого краю, і покладіть дерев’яні руйнування, які застрягли, використовуючи будівельний ніж і молоток під цим обрізом, щоб він натиснув на кадр. Як ви розумієте, то замість того, щоб обрізати, буде поріг, який буде встане так само.

Після того, як наша обробка натискається на дно дверної рамки, тобто він міцно підходить під кадр, вам потрібно встановити цю обробку на горизонтальному рівні, оскільки потім буде встановлено поріг. І, відповідно, покласти руйнівників посередині, щоб не було відхилення. Таким чином, лівий рядок буде виставлений. Потім, все ж потрібно зробити з кожним поруч. Якщо поріг менше одного метра, то досить чотири п’ять рядків.

READ  Как построить шашлычницу из кирпича

Тепер, коли всі точки підтримує, ви повинні переконатися, що вони покладуть на один рівень, тобто в одному рядку. Для цього ми беремо наш пластмасовий поріг, попередньо вирізаний і маркований його на підставку. Перевірка навіть рівня або вугілля. А також перевірте відхилення. Для цього потрібно встати на поріг і трохи нагадувати на ньому. Потім, переконавшись, що все за рівнем і міцно вийміть порог, мокрий поверхню з водою та застосуйте монтажну піну до опорних точок, так що малюнок у вигляді сітки.

Ось як поріг встановлений на балконі. Так, найголовніше, не забудьте покласти навантаження на поріг.

Як встановити пластиковий поріг до балкону на тарілці розчину або пінополістиролу?

Принцип пластини з розчину зрозумілий для всіх, тому я не зосереджуся на цьому. Я просто повторюю, що цей метод вимагає багато часу, який у програмах Windows ви розумієте.

З пінополістиролу занадто складним. Тут необхідно, щоб ігровий майданчик під порогом був гладким. Так, і вибирайте товщину матеріалу важко. Тобто знову дорогий, важкий і довгий.

Цілком розумні, здається, здається, знімаючи поріг балконів у поєднанні кухні, номери та балкону або балкону, як функціональний номер. Але ви не повинні бути злитися і знехтувати поріг за порадою знайомих, якщо поріг зробив, це означає, що з якоїсь причини це необхідно?

Все залежить від типу вашого будинку, або, скоріше від типу вашого балкона.

Примітка. Ми повинні розуміти, що є балкони та лоджія від них.

Лоджія на відміну від балкону, – це дизайн будинку, а підлогу лоджії є віддаленим або вбудованим частиною перекриття. Балкон – це окремий консольний дизайн, що з’єднується з дизайном будинку та навантаженням.

Навантаження на згину на балкону компенсується вертикальним навантаженням пластинчастого накладання пластини, яка включає балконні пороги, або підтримуючі консолі або балки.

Висновок 1. Поріг балконів дверей може бути частиною дизайну згинання балкона.

Але тут не все просто. Я покажу малюнок, чотири види балконів.

 • Рис. (c) і (d) ми бачимо, що балконна плита віддалена, але підтримується нижче.
 • На рис. (b) Ми бачимо, що балконна плита – це продовження перекриття плити.
 • На рис. (А) ми бачимо, що плита балкона є віддаленим і тримається тільки, верхня зовнішня плита, наступний поверх.

З цих структур це балконний дизайн у рисі.(a) Більшість, вразливих при зниженні балконний поріг.

Висновок 2. Якщо ваш балкон – це віддалена плита з суглобом, десь під поріг, то не потрібно розібрати поріг, він послабить силу структури.

Підготовчі роботи

Перш за все, необхідно зробити основу. Є два варіанти створення бази для порогу: від цегли або з цементно-піщаного розчину. Якщо вже є навіть основа, придатна висотою, то цей крок можна пропустити та негайно перейти до фінішної обробки.

Зверніть увагу!

Висота порогу зроблено з урахуванням того, що шар обробного матеріалу буде закладено зверху. Справа в остаточному підсумку готовий балконний поріг не заважав відкриттю та закрич балконні двері.

Інструкції для створення цегляної бази:

База цегли зроблена з великим краплею між балконою рамкою та підлогою (не менш висотою цегли).

 • Вирівнювання та очищення основи. Чим ще більше причини, тим легше буде закладена цегла.
 • Підготовка цементно-піщаного розчину наступні інструкції по мішок.
 • Розподіл розчину на основі та укладання першої цегли. Далі потрібно застосувати рішення на кінці цегли, щоб всі шви були заповнені. Потім розміщуються наступні цегли. Зазвичай один рядок достатньо для порога.
 • Після того, як всі цеглини потрібні, необхідно застосовувати шар розчину на всю поверхню цегляного рядка та вирівнювання.
 • Після сушіння суміші зволожують поверхню невеликою кількістю води та лікують терку.

Після всіх цих дій прапори будуть гладкими, і ви можете перейти до обробки.

Інструкція для створення основи цементно-піщаного розчину:

Цей метод підходить, якщо висота фундаменту майбутнього порогу буде менше, ніж висота цегли.

 • Очищення поверхні під основою сміття, надлишок монтажу піни та обробки грунту.
 • Наступні конструкції опалубки з дошки. Ширина і висота опалубки повинні бути трохи більше, ніж розмір майбутньої бази під прапорами на балконі. Для фіксації ми натискаємо дошку до стіни і торкаємося будь-яких важких предметів.
 • Наповнювач заповнюють порожнину майбутнього етапу. Наповнювач може служити гравій, подрібнений камінь або зламану цеглу.
 • Наливання розчину опалубки, щоб заповнити весь об’єм і вирівняти поверхню шпателем. Якщо є надмірний розчини, вони повинні бути видалені.
 • Через день, після повного сушіння, потрібно видалити опалубку, змочуйте поверхню невеликою кількістю води та витріть терт.
READ  Кухонний куточок зробити це самостійно з ДСП

База готова. Тепер ви можете перейти до облицювання будь-яким матеріалом, який вам подобається.

Встановлення пластмасового порогу на точці підставки

ПВХ пластик (той же використовується для підвіконня) – це найпростіший і недорогий розчин при створенні отвору на балконні двері. Існує думка, що вона згинається, що означає, що не підходить для встановлення на поверхні, яку слід припускати. Але це відбувається лише тоді, коли порушується технологія установки. Практикуються два методи монтажу:

 • на точці підтримує – найдешевше і швидке;
 • На плиті з розчину або полістиролу – більш дорогим і трудомістким.

Розглядайте детально першим способом. Це зручно, оскільки воно не вимагає попередньої вирівнювання бази та витрат на суміш або плиту. Встановлення такого дизайну можна витратити за кілька годин. Послідовність роботи:

 • Очистіть основу від пилу, бруду, збірних піноплавних залишків.
 • Виконайте вимірювання, зробіть попередній ескіз.
 • З пластикового вікна підвіконня вирізати заготовку майбутнього враження з максимальною точністю, щоб суглоби між порогом та сусідніми стінами були мінімальними.
 • Підготовка дерев’яних барів з поперечним перерізом близько 105 см, а висота, яка дорівнює відстані від підлоги до нижнього краю порогу.
 • Покладіть смуги в ряд першим ліворуч і праворуч. Перевірте рівень.
 • Потім зробіть кілька рядків (для довжини thoring до 1 м, 5-6 рядків достатньо). При відхиленні від суворої горизонтальної лінії до штифта або збільшення барів.
 • Відстеження порогів, знову перевірте рівень весь дизайн.
 • Видаліть заготовку, нанесіть монтажну піну, але не надто багато, тому що, коли заморожено, він розширюється і може змінювати дизайн.
 • Порог обережно натисніть на підтримку.
 • Вгору покласти вантаж.
 • Після замороженого, пройдіть через герметик або рідкий пластик на місцях регулювання, кінці закривають штекер.

Встановлення пластикових вогнів на раніше зведеній плиті виконується аналогічним чином.

Балконний поріг робить з зовнішнім і на внутрішній стороні дверей. Важливо взяти до уваги деякі нюанси – обидві частини повинні бути зручними, щоб покласти ногу. Недосвідчені майстри роблять короткі пороги, поверхня настільки мала, що ноги дорослого не підходять, тоді оренди Stumble про це, дошка, падіння, падіння.

Висота балконів Двері виконує ряд корисних функцій:

 • Зміцнює балкон, його дизайн, коли спочатку в квартирі був кроком, то не потрібно видалити його, ви можете відновити, але обов’язково залишити;
 • Зберігає тепло в квартирі, це особливо корисно для балкону без скління, коли немає ізоляції;
 • Завдяки висоті над підлогою підлоги, виявляється, що він зберігає тепло, а монтажна піна не тримає, утворює холодну мости;
 • Навіть невеликий розрив під дверима може створювати чернетки, охолодження приміщення, завдяки пагорбу, ця функція виключена;
 • Вологість, вологість не може потрапити в кімнату, балконний етап є перешкодою для цього;
 • Перехід між кімнатою та балконом стає більш гладким, випадки зменшується.

Крім того, балконні двері з порогом виглядає естетично, привабливим, кімната стає більш комфортною. У деяких квартирах, балкон та кімната знаходяться на різних рівнях, а якийсь пагорб допомагає усунути такий дефект, створити гладкий зручний перехід від однієї кімнати до іншого.

Зробити поріг до балкону не складно. Але вам потрібно знати деякі нюанси, в результаті ви зробите зручну, високу якість. Виберіть матеріал, найбільш підходящий для стилістики кімнати, а висота повинна бути більш комфортна для орендарів. Форма балкону, як правило, прямокутний, круглий акти і часто доставляє певні незручності.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS