Статті

Як видалити газову трубу на кухні

Що скаже Snip

Бажання хостів зняття з очей, кухонні комунікації не повинні суперечити нормативним документам – SNIP 42-01-2002, що містить технічні вимоги до будівництва та експлуатації систем розподілу газу. Основною причиною всіх труднощів є те, що газ є вибухонебезпечним, тому всі роботи щодо газової печі та труб повинні бути виконані суворо відповідно до правил.

Незручно розташування або химерні вигини труб викликають законну заплутаність власників квартир. Причиною вибору “дивного” місця або форми не є некамерними дизайнерами, але суворе регулювання.

Результат стає “незручним” газовою трубою на кухні; Як приховати це – питання, яке займається дизайнерською останньою причиною, оскільки воно часто є єдиною можливістю дотримання норми. За ці обмеження не закінчуються. Правила SNIP викладені принаймні строгими правилами роботи газових комунікацій, основною метою якої є забезпечення безпеки; Операція газопроводу регулюється наступними положеннями:

 • Всі елементи газової інфраструктури повинні бути доступними для візуального інспекції та ремонту протягом усього їх довжини.
 • Прихована установка газопроводу можлива лише тоді, коли вона передбачена проектом будівлі.
 • Зміна розташування стояка здійснюється експертами за наявності дозволу. При виконанні будь-якої роботи, газовий потік перекриває.
 • Забороняється до герметичного газопроводу, коли труба повністю закрита, наприклад, не знімні панелі (коробка) або ховаючись у стовбур. Якщо газовий стовбур щільно ізолює, ви можете кип’ятити витік газу, з найсучаснішими наслідками.
 • Замасковані зовнішніми структурами, якщо вони знімні і не заважають циркуляції повітря. У той же час, конструкції не повинні створювати додатковий тиск на трубу. Декор газової труби на кухні повинен дотримуватися тих самих правил.
 • Забороняється розпочати газові комунікації до системи вентиляції.
 • Газова труба, безумовно, забарвлена ​​- антикорозійний захист продовжує життя.

Газова труба на кухні, як приховати його і прикрасити? Фото прикладів готових розчинів.

Кухня часто є головним місцем у будинку, де люди витрачають більшу частину часу – готуються, їдять, зустрічаються і спілкуються. Ось чому при відновленні його, ви хочете отримати ідеальний результат, створіть комфорт і комфорт.

Тому на цьому етапі важливо розглянути всю ергономіку простору. Якщо достатня кількість торгових точок не складають проблеми, то зв’язок на кухонних комунікаціях у вигляді різних труб створює ряд проблем під час ремонту.

Якщо водопостачання або каналізаційні труби можуть бути передані, видаляються під зв’язуванням або в стіні, або сховатися за завісою у випадку нагрівальної труби, то з газовою трубою в більшості випадків це не зробить цього.

Газова труба відповідно до існуючих стандартів, суворо забороняється закрити “глухий”. Безкоштовний доступ повинен бути наданий йому, інакше, коли перевіряє вас, він оштрафований і змушений зламати трубу.

READ  Скільки кілограмів піску в 1 кубічний метр

Самостійно скоротити газову трубу на кухні, неможливо перенести його на інше місце – координація та вирішення газових послуг.

І в деяких випадках це просто неможливо, наприклад, якщо труба проходить практично по всій кухонній кімнаті. Але навіть якщо отримані всі необхідні зміни дозволу, повністю обрізані газовою трубою на кухні не буде працювати.

Виникає питання, що робити в цьому випадку, як це зробити, труба не псує зовнішній вигляд кухні. Не відчаю. Опції, як приховати газову трубу в кухні досить багато. Більше того, більшість з них не потребують високих витрат. Розглянемо основні.

Найпростіший і дешевий спосіб приховати трубу в існуючому інтер’єрі – прикраса. Ви можете самостійно, або скористатися послугами декоратора. Для декорування використовуються доступні матеріали, і результат вражає вас.

Як я можу обробити газову трубу – правила та рекомендації

Часто, через витік газу, пожежі виникають у квартирах. За участю втручання господарства в газовій системі може стати частиною додатковою причиною аварії в газовій системі. У цій статті ми скажемо, як обрізати газову трубу, якщо ви з будь-якої причини вирішили не шукати допомоги у спеціалізованій компанії, і як захистити себе та інших.

Живопис

Не потрібно вибирати колір стіни, ви можете придумати більш оригінальні рішення. Я зауважу, що. Захоплюючий і творчий процес. Він повинен лише підключити уяву або натхненну іншими роботами. І ваша ненависна труба перетвориться на приголомшливий предмет мистецтва. Варто пам’ятати, що вам потрібно малювати спеціально призначеним. Отже, покриття лягає спати навіть, а поверхня буде обережна.

Одиночна живопис у кольорі стіни.

Одна картина на відміну від стіни.

Декупаж

Це займе спеціальний фільм для декупажу (можна придбати у магазині рукоділля) або звичайних серветок з відповідним малюнком. Вам потрібно попередньо очищати поверхню труби. Потім нанесіть клей, покладіть серветку на вершину. Другий шар покритий серветкою на верхній частині клею, так що цього достатньо, щоб бути просоченим. Останній крок. Фіксація лаків.

Декоративне фарбування

Якщо ви прекрасно намалюєтеся, ви можете попередньо пофарбовані труби для фарбування з декоративними візерунками або орнаментами. Це дасть вашу внутрішню особливу унікальність.

Заборонені трюки для маскування

Найпопулярніші методи маскування допоможуть не тільки приховати непривабливий елемент, а й розкрити свою творчу фантазію. Навіть стандартний підйом гіпсокартону можна розширити з декупажним стилем.

Варіанти, як приховати газовий шланг або трубу на кухні, досить багато, але не кожен може використовуватися в конкретному випадку. Наприклад, будь-які незалежні дії для обрізання та передачі частини трубопроводу (газу) категорично заборонені. Така робота може бути здійснена лише кваліфікованим газовим інженером з сервісу, що обслуговує цей будинок.

Крім того, заздалегідь суперечливе перепланування газового шосе тягне за собою штрафи і, швидше за все, вам доведеться повернути весь дизайн до початкового місця розташування.

Lifehak – Як приховати газову трубу на кухні?

Відповідно до правил розташування газопостачання, такі маніпуляції з газопроводом заборонено:

 • запустіть трубу в систему вентиляції;
 • приховати газовий стовбур з твердою вилку у вигляді фіксованого вікна;
 • герметична обробка;
 • Заглушити в стіні.
READ  Підключення радіатора нагріву до однопровідної системи

Дотримується всіх цих правил, перш за все, з міркувань безпеки. Область вікна-трубки повинна бути відкрита, щоб уникнути накопичення газу, коли вона витікає. Жителі квартири не зможуть дізнатися про існуючу загрозу, якщо ця зона буде щільно заблокована, вона не зможе пропустити певний запах у часі.

Виявляється, найбільш підходящий метод маскування газової труби на кухні є використання декоративних вентильованих клапанів, з знімними елементами. Щоб переконатися в правильності технічного проекту, щоб зв’язатися з газовою службою до майстра.

Оздоблення газових комунікацій

Якщо немає тяги, це не підходить для присутності невеликої площі на кухні), і спосіб приховування труб з використанням кабінетів-навісів не підходять вам, це означає вирішити проблему з маскуванням труби, допоможе їм прикрашати. Тобто, перетворюйте газові труби в незвичайні елементи внутрішнього розчину.

У випадку труб з великим діаметром, дуже цікавий варіант може бути використання мозаїки. Така труба, безумовно, стане цікавим і стильним акцентом у інтер’єрі. Ви також можете показати свої здібності для мистецтва, а також відтворюючи газові продукти з цікавими візерунками, використовуйте аплікації. Такі продукти стануть досить оригінальним виділенням.

Крім того, труба може бути пофарбована під кольором березового стовбура, а стіни прикрашені намальованими листям. Це цілком реалістично зробити це самостійно, але якщо є сумніви, варто використовувати послуги професіоналів декоратора або художнього майстра.

Серед іншого, прикрашайте труби за допомогою оригінальної техніки декупажу. І витрачені матеріали для цієї ідеї потребують трохи, просто серветку в декількох шарах з цікавими малюнками, клеєм та лаком (для погляду).

Отже, щоб створити декупаж, потрібно виконати наступне:

Щоб запустити трубу, потрібно вимагати, а потім малювати.

Moching серветки в клею, з обережністю, щоб видалити шар з малюнком.

Прикріплевши його до труб, ретельно гладка шаблон.

Після сушіння серветок, вам потрібно покрити поверхню лаком.

Слід мати на увазі, що шаблони для такого обладнання велика кількість, тому необхідно придбати малюнок, який буде найбільш підходить для інтер’єру кухні.

Але якщо ви все ще не вийдете з чогось, це не зашкодить для позначення фахівців. Вони допоможуть вам вийти з нинішньої ситуації.

Як приховати газову трубу на кухні

Найчастіше виникає питання при відновленні кухні: чи можна закрити газову трубу? Що говорить закон, це дійсно небезпечно? Чи можна нехтувати безпекою заради краси? Врешті-решт, ця труба псує появу нової кухні, а працівники газу потребують вільного доступу до нього.

Вибухи від побутового газу відбуваються щорічно, десятки людей страждають, багато хто позбавлений житла та. Це ціна незаконного переобладнання.

У цій статті ми проаналізуємо норми та закони, що регулюють ці питання, а також чітко демонструвати, як приховати газову трубу на кухні без загрози життю інших.

Танцюрист з гіпсокартону

Штукатурка – це найпростіший спосіб приховати всі потворні або дратівливі пристрої в інтер’єрі. Вибираючи таку технологію, ви не повинні забувати, що це глухий дизайн встановлені стандарти. Щоб не отримати штраф та попередження від працівників газу, достатньо забезпечити хорошу вентиляцію та швидкий доступ до необхідних елементів. Передня стінка коробки обов’язково повинна бути знімною, щоб, якщо це необхідно, можна було перекрити газ або оцінити стан обладнання. Зверху і нижче дизайну, необхідно залишити спеціальні отвори для циркуляції повітря або забезпечити знімну панель, гойдалки. При виборі матеріалу, ви повинні віддавати перевагу винятково вогнетривкій гіпсокартоні або іншому нелегумерному листовому аналозі.

 • Провести точну маркування для установки металевих посібників.
 • Монтажний туш.
 • Заходи та різання матеріалу.
 • Монтаж гіпсокартону.
READ  Найкращий інструмент для очищення туалету від іржі

Найпростіший спосіб організувати дизайн в кутку. Це найбільш фіскальний варіант, який вимагає лише двох стін. Єдиний мінус встановлення гіпсокартону – це пожертвування додаткового простору.

Коробка, побудована на всіх правилах безпеки, є найкращим способом приховати елементи спілкування, не застосовуючи спеціальних зусиль, витрачаючи додатковий час та засоби. Крім того, цей метод допомагає зберегти стилістичну єдність кімнати. З гіпсокартону, вони часто створюють як фальсленд, але важливо враховувати потребу в хорошому циркуляції повітря. У місцях, де є метри, датчики або інші функціональні елементи, встановлюють гойдалки або знімні панелі, які забезпечують легкий та швидкий доступ до обладнання. Решта дизайну повинна бути простою демонтажним. Цей метод вимагає більше вільного простору, тому неактивний серед компактних власників кухні.

Як видалити газову трубу на кухні. Які норми говорять?

Сусідній досвід та поради щодо мережі не завжди можуть бути корисними. Дуже часто існує порада, щоб приховати газову трубу в гіпсокартону або реорганізувати його з великою кількістю магнітів. Якщо ця служба бачить це, то вся декор повинен буде розібратися, а також платити штраф.

Вирішення того, як краще замаскувати газову трубу, завжди пам’ятайте вимоги, які висунуті на газопровід у квартирі:

 • Легкий доступ повинен бути забезпечений газовими трубами. У разі витоку або іншої аварії, ви завжди можете перевірити комунікації та усунути проблему. Іноді невідповідність цього правила варто здоров’я та життя;
 • Неможливо закрити труби щільно – у разі витоку газу накопичиться, збільшуючи ризик вибуху. Ось чому неможливо закрити не знімні тверді коробки. Чим більше неможливо приховати трубу в черевики в стінах. Декоративні структури, які забезпечують достатню вентиляцію і легко розібрати, можна використовувати, але все одно краще проконсультуватися з фахівців;
 • Неможливо самостійно змінити місце розташування труб – це робиться лише експертами та з дозволу відповідних послуг;
 • Газові труби повинні бути пофарбовані – це захищає їх від корозії та продовжує термін служби. Який колір і композиція на вибір, це ще одне питання, і ми детально розглянемо його нижче;
 • При виконанні роботи до труб, необхідно пов’язати з надзвичайною обережністю, вони не можуть бути пошкоджені, вони не можуть бути додатково завантажені. Тому нічого не допускається.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS