Стіні

Як видалити декоративну штукатурку з стін

Table of Contents

Видалення шару шпаклівка!

Перед видаленням декоративної штукатурки з стін вам потрібно запакувати інструменти. Ви можете легко виконати роботу за допомогою шліфувального автомобіля. Завдяки обертаючим джазових роликах, які розташовані на його “єдиному”, ви можете швидко видалити навіть тонкі шари оздоблювальних матеріалів.

За відсутності спеціалізованого силового інструменту ви можете використовувати шпатель / Cincon, вібраційний та шліфувальний верстат. Якщо поверхня обробки велика, а інженери-електрики не знаходяться в домашніх арсеналах, орендуйте його за необхідний період.

Підготовчі роботи

Перед видаленням декоративної штукатурки з стін необхідно виконати невелику підготовку. Це щедро мокрий поверхню гарячої води. Гаряча рідина ідеально пом’якшує матеріал і зменшує кількість пилу в майбутньому. Протягом усього процесу позбавлення стін від обробки, ми рекомендуємо регулярно використовувати гарячу воду.

Після зволоження, ловити стіну молотком. Вільно прикріплені матеріали будуть ображені себе. Вам доведеться “мати справу з” наступними методами.

Як видалити декоративну штукатурку з стін

Штукатурна обробка з розчинів може бути міцно триматися на стіні або відставання за основою. Матеріали та товщина покриття можуть бути різними. Цим визначаються способи видалення.

Якщо область демонтажу невелика, старене покриття тримається на стінці, шар невеликий товстий, а потім зніміть декоративну штукатурку з стін з власними руками з використанням ручних інструментів, які будуть знайдені в домашньому майстер-поле.

Це інструменти ударної або натискної дії з клиноподібним робочим рубом:

Для механічного видалення використовують механізми стираючого або ударного впливу.

Якщо декоративне оздоблення інтер’єрів виконане з гіпсових або вапняних розчинів, завдання полегшується попереднім намочуванням. Намокаючи покриття втрачає міцність, легше знімається зі стіни. За допомогою губки або кисті змочують поверхню за 15-20 хвилин до видалення гарячою водою. При необхідності намочування повторюють.

Знімати старий штукатурний шар зі стінки можна, починаючи з будь-якої точки, у будь-якому напрямку. Однак раціональніше робити це, починаючи з нижньої частини стіни. Тоді нападник сміття не стає на заваді видалення покриття з ділянок, що знаходяться вище. Щоб не створювати собі перешкод, сміття регулярно видаляємо.

Методи очищення стін можуть бути об’єднані, оскільки не з кожним інструментом можна розібратися в місцях, де доступний доступ. Різними бувають міцність обробки та те, що знаходиться під нею. Наприклад, спершу видаляти покриття з тих ділянок, де штукатурка відстала. Роблять це, обстукуючи молотком. Там, де потрібно зняти лише частину товщі шару, застосовують шліфувальну машину.

Ручне видалення покриття

Використовуючи ручний інструмент, ми менше припадаємо пилом і шумимо. Також не витрачаємо електроенергію. Ручне видалення не вимагає від працівника спеціальних умінь або підйому та утримування важкого механізму під час роботи. Мінусом вважається те, що на очищення йде більше часу.

Тонкий, крихкий, слабко утримуючи покриття, видалити, підходять до тарілки або всієї пластини. Щоб загнати лезо інструмента глибше, кінець ручки натискає молот. Де шпатель важко принести, використовуйте старий долот або інший вузький інструмент.

Циклічне декоративне покриття та методи її виконання

Циклів називають вузький скребок, яким переважно користувалися столяри та паркетники. Робочою деталлю служила односторонньо заточена під кутом 30-45 градусів.5 мм пластина. Для утримування інструменту в руці служить ручка, до якої пластина кріпиться під кутом. Циклю утримують у положенні, при якому пластина перпендикулярна оброблюваної поверхні. Ведучи інструмент паралельно поверхні, зішкрібають тонкий шар матеріалу.

видалити, декоративну, штукатурка, стін

Циклування покриття застосовується у випадках, аналогічних застосуванню наждачки, тобто для зняття тонкого верхнього шару, наприклад, фарби, лаку або вирівнювання гіпсової обробки. Видаляти циклів можна також шпаклівку, яку іноді використовують як декоративну штукатурку. Зіскребати починають з маленького майданчика, поступово збільшуючи його. Щоб шар знімався легше, зволожують поверхню.

Зубило та молоток

Даними інструментами прибирають декоративну штукатурку зі стін, якщо шар, що знімається, товщі, тримається цепче. Зубило приставляють до обробки під кутом та ударами молотка відколюють шматочки. Для того, щоб відколювання проходило успішніше, вістря зубила встановлюють на деякій відстані від краю колишньої штукатурки, нахиляють під 45 градусів, ударяють по оголовку молотком. Від удару штукатурка зміщується у бік вже очищеної ділянки та відколюється.

Для демонтажу це було швидше, монолітне покриття “вирізати” на квадрати або смуги з тим самим зубилом. Спочатку вибивають штробу (до верху матеріалу стіни), потім у напрямку до неї відколюють прилеглу штукатурку.

Механічне видалення покриття

Невелика механізація доступна не тільки на будівельному майданчику, а й у домогосподарстві. Ви можете швидко позбутися від покриттів, які вже обслуговуються механічними інструментами, наприклад, Peuorator з насадкою або шліфувальним верстатом з вибраним абразивним диском.

Для видалення зношених штукатурних шарів, придатних:

Сучасні “помічники” оснащені насадками для різних видів роботи. Дриль та пеоратор руйнують штучний штукатурний камінь, роблячи удари, сила яких передається покриттю через загострені насадки. Свердла та болгар створюють обертальний рух, за допомогою якого за допомогою насадків, різання або шліфування штукатурки.

READ  Яка сітка потрібна для штукатурних стін

Які працюють у ударному режимі, інструменти передають вібрацію також на руки штукатура. Тому при роботі ними потрібно робити перерви. Це – мінус використання механізмів.

Інший мінус – утворення клубів пилу, що супроводжує роботу. Тому потрібний захист очей, органів дихання. Шкіру слід захищати від дрібних уламків, що розлітаються. Щоб знизити інтенсивність утворення пилу, стіну змочують.

Шліфувальна машина

Та сама болгарка або клас кутошліфувальних машинок. Довгу назву в народі замінили, надавши УШМ назву по країні, що постачала машинки в СРСР. USM створює крутний момент, а обертовий диск використовується для шліфування або різання. Є шліфувальні машини, що працюють від електрики, бензину, компресора або батарей. Тривалість безперервної роботи залежить від двигуна. Ті, що слабкіше повинні мати перерву на холоду після 15 хвилин дії.

Диски, покриті абразивним (шліфуванням) або припаями вздовж країв (різання) використовуються як сопла для ESM. Складається перший шар обробки, другий розрізаний на квадрати, для швидкого видалення ручним інструментом. Корпус з розеткою є окремою форсункою, яка дозволяє підключити будівельний пилосос до USM. Є також диски, які називають циклями, для видалення тонкого шару.

Уродженість

Якщо стара обробка не є вільною, а не правила, то найефективніший інструмент для очищення стіни. партнера. Ця техніка в режимі довбання здатна робити удари. Використання Peuorator з насадкою. долотом або долотом найбільш ефективно, коли штукатурний шар міцний і товстий.

Процес видалення виконується наступним чином: вони піднімаються на штрих до поверхні основи, зберігаючи інструмент, перпендикулярно до стіни; Нахил Peuorator під 30-40 градусів до стіни та лопати удари спрямовані на основу штукатурки.

Інструкція з видалення декоративної стінки

Щоб видалити декоративну штукатурку з стін, потрібно виконати роботу, яка складається з двох етапів: циклів та вирівнювання поверхні шпаклівка.

Перш ніж продовжувати виконувати перший етап, вам потрібно зібрати все, що потрібно для цього. А саме матеріали та інструменти, які будуть корисними для вас.

Перелік матеріалів для зняття покриття зі стін:

Інструменти, які будуть необхідні для видалення декоративної штукатурки:

 • поліетиленова плівка;
 • рукавички;
 • мокра тканина;
 • відро з водою;
 • цикл (або шпатель, долотний, молоток, шліфувальний верстат, болгарський за вашим вибором);
 • розпилювати.

Коли всі матеріали та інструменти готові, ви можете почати роботу.

Методи репетиції декоративного покриття з поверхневого шару

Ми починаємо з першого етапу цикловка. Є кілька способів виконання цієї роботи. Вони відрізняються один від одного з різними інструментами, які можуть бути виконані. Що саме ви будете використовувати, вибрати себе.

Схема зрошення штукатурки за допомогою пульверизатора.

Видалення декоративного настінного покриття справа дуже запорошена, тому не забудьте застелити всі поверхні поліетиленовою плівкою, щоб менше було бруду в кімнаті (це відноситься до всіх способів). Далі, візьміть 130-150 мм, і витрачайте його на стіну, трохи натискаючи. Вибір правильного кута програми, почніть працювати. З легкими рухами, з правим схилом ви можете відкрити фініш: спочатку почати з невеликої частини поверхні, потім перейдіть до великого. Після цього витріть стіну тканиною, змоченим у воді, щоб видалити всі частинки та пил від залишкової декоративної штукатурки. Найчастіше промивайте тканину у воді, щоб краще вимити поверхні.

Якщо ж у вас немає циклу, можете скористатися молотком та шпателем. Для цього спочатку поверхню з декоративним оздобленням потрібно змочити великою кількістю гарячої води. Це робиться для того, щоб добре розм’якшити шпаклівку та зменшити пил. Не забувайте протягом роботи змочувати всю поверхню стін водою, тоді видалення штукатурки буде легшим. Після того, як ви зволожили поверхню, потрібно постукати молотком по стіні. Завдяки цьому ті частини штукатурки, які тримаються нещільно, відпадуть самі. А іншим треба буде «допомогти». Для цього знадобляться зубило та молоток: шари шпаклівки піддягаються, і вони відпадають від поверхні шматками. Ще знадобиться шпатель, яким можна зачистити залишки оздоблювального матеріалу. Зверніть увагу, що необхідно видалити оздоблювальний матеріал з верхньої частини вертикального перекриття.

Ви також можете видалити декоративну штукатурку з стін за допомогою шліфувальної машини з абразивними дисками. Використовуючи цей інструмент, стикак стирається, і не збиваючи. Але не забувайте, ви все ще повинні зволожувати поверхню, інакше ви потонули в “морському пилу”. Налаштовуватися на роботу, оскільки вам доведеться витрачати багато зусиль на поверхневому шліфуванні. Декоративну штукатурку необхідно знімати ретельно, не забувати про шви. Після того, як кожен був звільнений від штукатурів, прогулянка по стіні з металевою щіткою для повного видалення. Це один із найдієвіших методів, якщо не допомагає гаряча вода.

Інші способи, як зняти обробку

Якщо ж декоративне покриття надійно скріпилося з поверхнею, тоді допоможе тільки болгарка, так як вона має велику потужність. На відміну від шліфування, цей інструмент працює швидше. Зверніть увагу, працювати з болгаркою потрібно обережно, використовуючи спеціальні насадки, які не псують стіни. Підключаючи її, направте на стіну, але не перестарайтеся, щоб не зіпсувати стіну.

Якщо декоративна штукатурка (рідкі шпалери) наносили на брудну поверхню, на фарбі, то це візьме його важко і довге. Для цього використовують промисловий фен. Він пом’якшує фарбу, яка знаходиться під шпалерами, а потім за допомогою шпатуля, видаліть його та рідкі шпалери.

видалити, декоративну, штукатурка, стін

Щоб довго не поратися зі зняттям штукатурки (рідких шпалер), їх можна замаскувати.

Для цього поверхневий шар повинен бути вилучений: виборчі частини згладжуються, і гладка дає шорсткість.

READ  Як повісити дзеркало на стіні без кадру

Тепер ви можете перейти до другого етапу вирівнювання стін з шпаклівкою. Для цього чисті, сушені поверхні потрібно обробляти масляним праймером. Не забувайте, робота повинна бути виконана в рукавичках і в добре вентильованому приміщенні. Коли ґрунтовка просохне, можна поверхню покрити гіпсовою шпаклівкою. Намагайтеся наносити її так, щоб стіни виходили рівними. Для цього вам знадобиться широкий шпатель. Після виконаної роботи шпаклівці потрібно дати висохнути близько 24 годин. Через добу скористайтеся пульверизатором для того, щоб зволожити стіни. Потім знову нанесіть другий шар шпаклівки на стіни. І дайте висохнути той самий час, що й раніше. Через 24 години нанесіть на поверхню невеликий шар фінішної шпаклівки. Постарайтеся, щоб покриття було гладким.

Чи можливо на стару фактуру нанести нову декоративну штукатурку?

Порада від фахівців (для тих, хто не хоче «мучитися» зі зняттям шпаклівки): перед тим як ви наважитеся нанести декоруючу обробку зі шпаклівки на свої стіни, їх можна вирівняти, використовуючи гіпрок. Тоді простіше замінитиме гіпок на новий, а не займатися видаленням шару штукатурки. Щоправда, за ціною вийде це дорожче.

На цьому, видалення декоративного покриття з стін закінчується. Стіни готові до ваших нових фантазій: ви можете намалювати їх, стирчати шпалери або нанести новий шар штукатурки. Вибір залишається за вами.

Як зняти декоративну штукатурку зі стін: коротка інструкція

Щоб видалити старе покриття якісно, ​​варто дотримуватися деяких порад та інструкцій, які визначають курс роботи. Насамперед, необхідно:

 • Засоби панчохи індивідуального захисту (респіратор, рукавички, окуляри);
 • щоб покрити підлогу пластиковою плівкою, щоб бруд не транслювався;
 • уточнити, який тип штукатурки використовується ступінь його міцності та приблизну товщину шару;
 • Виберіть зручні інструменти та інструменти;
 • починати з простих способів і переходити до складніших, у разі потреби комбінувати їх;
 • У процесі роботи, щоб натиснути інструменти для більш швидких результатів.

Як побудувати будь-яку декоративну штукатурку, без кельми, без воску.Незвичайний шлях

Перед тим, як почати зняття декоративної штукатурки, не забудьте зняти всі вимикачі або розетки, а також всі освітлювальні прилади. Якщо підготуються всі інструменти та матеріали, ви можете почати роботу.

Необхідний інструмент для видалення штукатурки

Тип і кількість необхідних інструментів залежить від того, як видалити стару штукатурку. Оскільки декоративні або венеціанські штукатурки — дуже широке поняття, в якому містяться різні за товщиною та структурою матеріали, складність їх видалення буде різною. Щоб охопити всі можливі варіанти, перерахуйте найпопулярніші світильники. Це можуть бути:

 • зубило, бажано з довгою ручкою;
 • молоток;
 • Шпатель / скребок;
 • цикл (інструмент для видалення старого текстурованого обробки, інші фарби та лаки);
 • Металева щітка;
 • Південник;
 • Машина для видалення штукатурки.

Крім цього вам знадобляться поліетиленова плівка, відро з водою, волога тканина, пульверизатор, тому що протягом всього процесу вам доведеться змочувати стіни водою, а в кінці протерти стіни від пилу та залишків декоративної штукатурки.

Циклічне декоративне покриття та методи її виконання

Щоб ефективно видалити штукатурку, краще вибрати довжину пилу 130-150 мм. Трохи натискання, це здійснюється за стіною під правильним вибраним кутом програми. Легкі рухи кругового покриття, починаючи з невеликої частини поверхні, рухаючись до великого. У той же час стінка витирають тканиною, змоченою у воді.Замість циклу ви можете використовувати молоток і шпатель. Перед початком роботи декоративна прикраса змочується гарячою водою, щоб зменшити пил і пом’якшують шпаклівку. Далі молоток натискає стіну, так що погані частини штукатурки зникнуть. Інші частини потрібно “допомогти”.

Шліфувальна машина з абразивними дисками. це ефективний метод і вирішення проблеми, як видалити венеціанську штукатурку з стін. Наприклад, Graslade di Calccho, Vekko Venetsiano, Marmorino Classico. Цей інструмент не збивається, але стирає штукатурку. Для повного видалення, потрібно ходити по поверхні з металевою щіткою. Також з його допомогою декоративна фарба для стін з ефектом піску добре видаляється.

Інші способи видалення охоплення

При знімному покритті сильно посилюється на поверхні, ви можете використовувати шліфувальну машину з спеціальними форсунками, що має більшу потужність. Цей інструмент працює швидше, ніж шліфувальна машинка. Але тут ви повинні ретельно працювати не пошкодити стіну.Якщо покриття, у тому числі венеціанська штукатурка, була нанесена на фарбу, промисловий фен зніме його, який пом’якшує фарбу. Далі шпатель видаляється і охоплює.

Етапи зняття декоративної штукатурки

По-перше, поверхня, з якою декоративна штукатурка видаляється, необхідно бути насиченим зволоженим гарячою водою. щоб ви могли пом’якшити поверхню, крім того, зменшити кількість пилу в повітрі. Не ліниво в процесі роботи періодично чистіть поверхню. пам’ятайте, вона завжди повинна бути мокра, вона помітно полегшить вашу роботу.

Після того, як поверхня зволожується, вам потрібно ловити всю стіну молотком. Ті частини, які вільно відкидають себе, решта доведеться “допомогти”.

Знімати декоративну штукатурку потрібно з верхньої частини стіни. Фрагменти збиваються за допомогою зубила та молотка: шари штукатурки піддягаються та відокремлюються від стіни пластами. На додаток до молотка і долота, може знадобитися шпатель (якщо штукатурка тримається вільно) або пелюар (з дуже сильним зчепленням штукатурки та стін).

Помітно полегшити роботи з штукатуркою, що погано відходить від стіни, ви зможете, якщо розріжете поверхню на сектори за допомогою болгарки з диском для роботи по бетону і каменю. Можна зняти декоративну штукатурку за допомогою шліфувальних машин з абразивними дисками – у цьому випадку декоративна штукатурка не збивається, а стирається, і не забувайте про зволоження, інакше пилу буде дуже багато.

READ  Потрібно мокрий стіну перед штукатуркою

Стіни випуску з штукатурки ретельно, включаючи шви між блоками та цеглинами. Після видалення штукатурки, на поверхні вам потрібно ходити з металевою щіткою або свердлом з пензлем. Нарешті, стіна промивається, і ви можете перейти до експериментів з новою декоративною штукатуркою.

Економія, пов’язана з демонтаж старим покриттям.

Споживання об’єктів для ремонту кімнати можна зменшити, якщо видалити тільки знімні шари. Що дуже надійно рекомендується піти. Це забезпечить можливість вирівнювати менший розчин.

Раціонально, наприклад, купити більш дорогу суміш, але покласти її тонко. І основна товщина “набору” композиції, яку стіну була покрита раніше. Вартість такого ремонту є мінімальним, хоча використовується обробка високою ціною за квадратний метр.

Якщо є ситуація, в якій вона більш доцільно замовити роботу з професійною обробкою, джерело заощаджень може бути самостійна підготовка робочої поверхні. Зрештою, демонтаж штукатурки збільшить плату за кВ. м., Оскільки бригада повинна буде робити більше роботи.

Це не доцільно – підготовка стін не вимагає особливих знань чи досвіду. Це дорожче вигідніше заплатити лише те, що експерти заряджають за м2. кваліфікованої роботи.

Декоративні методи видалення штукатурки

Метод видалення залежить від використовуваного інструмента:

 • Лопатка їзди (на відміну від традиційного конкурента, має велику товщину лопатки). Нанесіть його з лезом до венеціанської або будь-якої іншої декоративної штукатурки, зберігаючи під гострим кутом та виконуючи рухи очищення, зніміть фінішу. Перемістити лопаті з одного сайту до іншого. Варіант не вимагає багато грошей і не створює пилових клубів. Але якщо площа обробки значна, він не підійде. Оскільки швидкість роботи мінімальна. Інший важливий момент: з шпателем і циклом, ви можете впоратися з вільними покриттями;
 • Весняно-шліфувальний верстат. Для дуже тонких і сильних штукатурків, ви повинні запакувати вказаний інструмент. Виберіть середній швидкісний режим і, подаючи заяву на друкарську машинку, натискайте на стіну і повільно рухайтеся. Важливий! За допомогою силового інструменту буде виділено багато пилу. Без респіратора, який захищає дихальний тракт, не може зробити.
 • ДИСЕЛ І ПУОРАТОР. Виберіть режим середньої швидкості, і збережіть інструмент під кутом 80 градусів. Дійте аналогічно зазначеному вище способу. Але врахуйте, що пеоратор здатний завдати шкоди підставі. Тому не поспішайте та працюйте повільно. Загалом, використання пеоратора рекомендовано видалення звичайних штукатурних, а чи не декоративних матеріалів;
 • Вібраційна машинка (також для декоративних покриттів від 3 мм завтовшки). Від інструменту зрісного шліфування, він відрізняється принципом експлуатації: вібраційний працівник негайно рухається в одній площині з боку сторонам. Притуліть пристрій до стіни під мінімальним кутом і без поспіху рухайтеся у певний бік.

Як правило, впоратися із силікатними штукатурками простіше, ніж із декоративними гіпсовими складами. Більш легкі у видаленні венеціанські та фактурні види оздоблень.

Венеціанська штукатурка є міцним матеріалом для декоративного оздоблення, що не потребує оновлення довгі роки. Але буває, що покриття пошкоджено з недбаловим кровообігом. з’являються чіпси або подряпини. У цій статті ми скажемо, як доглядати, ремонтувати та відновити венеціанську, а також як видалити його з стін.

Це декоративна штукатурка не створює великі проблеми для догляду, і вона має багато переваг у порівнянні з іншими покриттями для стін. Венеціанський не має суглобів, він не запасний, стійкий до вологого середовища, не з’являється і не змінюється під час роботи.

 • Стіни, оброблені венеціанською штукатуркою, можна чистити мокрою серветкою, а при сильному забрудненні мити з додаванням м’яких миючих засобів. Забороняється використовувати жорсткі губки, хімічні розчинники, абразивні засоби для чищення.
 • Після очищення стін можна застосувати меблевий поліролон на воску з антистатичним ефектом. Щоб оновити блиск час від часу, полірувала м’яку тканину поверхню стін.
 • Для збільшення терміну служби та для посилення блиску стіни треба по необхідності покривати шаром воску та виконувати полірування, щоб видалити дрібні дефекти, що виникли в процесі експлуатації. Це актуально, зокрема, для фартухів на кухні, оштукатурі в венеціанському стилі.
 • У вологих кімнатах, таких як ванна кімната або туалет, ви повинні підтримувати хорошу вентиляцію, щоб краплі конденсату не накопичуються на стіні.

Дотримуючись цих правил, догляду за декоративним покриттям, не потрібно буде замінити протягом багатьох років.

Консультація

Якісна підготовка стін для фінішного оздоблення стає запорукою багаторічної експлуатації будь-якого приміщення.

Зашпаклювати декоративну штукатурку. Як зробити декоративну штукатурку зі звичайної шпаклівки своїми руками?

Коли ремонт добігає кінця, постає питання про вибір якісного фінішного покриття для стін. Серед маси сортів обробки сировини дуже популярна з декоративною штукатуркою.

Ті, хто віддає перевагу нестандартним прийомам декорування, роблять таку штукатурку своїми руками, застосовуючи звичайнісіньку шпаклівку. При цьому вид оброблених поверхонь виходить стильним та доречним у різній стилістиці дизайну інтер’єру. Розглянемо способи виготовлення даного складу.

Особливості шпаклівки та штукатурки

Щоб зрозуміти перетворення одного матеріалу на інший, необхідно мати загальне уявлення про кожного з них. Кінцевий продукт, який є декоративною штукатуркою, відрізняється від звичайних видів штукатурних матеріалів, які переважно грубозернистих і грубих обробних складу пастоподібної консистенції. Його текстура м’якше і ніжна, тому цілком можна приготувати з звичайної шпаклівки.

Завдання декоративної штукатурки не є вирівнюванням, але декорування поверхонь у приміщенні.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS