Статті

Як вибрати витяжний вентилятор для туалету

Призначення вентилятора у ванній кімнаті

У більшості випадків у ванних кімнатах немає Windows, тому ви можете повітряні приміщення, що означає, що повітряне видобуток без допоміжних пристроїв. Неможливий. Тому, щоб усунути забруднене повітря ванною, вибирається вентилятор вихлопного вихлопу.

Що таке вентилятор у ванній кімнаті, як вибрати пристрій, який видаляє:

Принцип вихлопного вентилятора полягає в наступному: Тіло пристрою обладнано двигуном, який обертає лопатки, а вихлопне повітря видаляється в канал вентиляції або негайно зовні через отвір у стіні.

Перевірка вихлопного каналу

Слід зазначити, що при виборі вихлопної потужності у ванну, ви повинні розглянути “якість” вихлопної тяги. У квартирах на нижній поверхах така тяга вища, в останніх поверхах найчастіше менше. Це, перш за все, через те, що природна тяга залежить від таких природних факторів, як різниця висоти, вітрової троянди та різниці температур на вулиці та в квартирі.

Взимку вихлопні канали добре працюють, влітку гірше. Це також викликано необхідністю встановлення вентиляторів домашніх господарств, які допомагають завжди працювати вентиляцію, коли це необхідно.

Ми настійно рекомендуємо перевірити якість креслення, перш ніж вибрати вентилятор. Ви можете зробити це з тонким аркушем паперу. Відкрийте вікно в режимі вентиляції та прикріпіть тонкий папір (наприклад, туалет) до вихлопного каналу. Якщо є жадання, лист залучить решітку вихлопного каналу. Тоді ви можете безпечно встановити вихлопний вентилятор. Якщо тяга зовсім не, то, швидше за все, вихлопний канал не є працівником, і встановлюючи вентилятор, вам не допоможе, вам потрібно шукати інші рішення цієї проблеми.

Які параметри вибирати вентилятор?

Перше, що звернути увагу на, продуктивність. Щоб дізнатись, яка влада потрібна вентилятор для вас, розрахувати куб ванни. Помножте довжину, ширину та висоту кімнати. Припустимо, розмір ванної кімнати 2×2.5 м та висота стелі становить 2,7 м, відповідно, розмір кімнати = 13,5 м³. Тепер визначте показник множинності повітряного обміну, тобто, яка кількість повітря повинна бути залишена протягом певного часу. Для ванних кімнат цей показник коливається від 4 до 8. Помножуючи об’єм приміщення на 4 (13,5×4 = 54) та 8 (13,5×8 = 108), ви отримаєте мінімальне та максимальне значення продуктивності, яке підходить для вашої кімнати. Для цього прикладу продуктивність повинна бути не менше 54 м³ / год. Більше 108 немає особливого сенсу. Винятки – це квартири, де живуть багато людей. Кількість людей важливо розглянути при розрахунку коефіцієнта продуктивності. Отже, для сім’ї з трьох, це не повинно бути нижче 6.

Марлі МТ 125 потрібно враховувати та геометричні параметри. Такі, як діаметр повітряного каналу та сидіння вентилятора. Серед витяжних шанувальників, представлених на нашому сайті, ви можете знайти моделі для 100 мм та 125 мм каналів вентиляції. Ця інформація представлена ​​в моделі. Наприклад, вентилятор Marley MT 125 призначений для підключення до вентирального діаметром 125 мм.

Наступний важливий показник – безпека. Вода, як ви знаєте, витрачає добре електрику. Тому необхідно придбати низьку модель, призначену для 12-24 В. На тілі вентилятора обов’язково повинна бути вказана категорія оборони!

Категорії захисту для душу або ванних кімнат

 • IP25 – захист від водяного струменя – ви можете встановити прямо над душем.
 • IP24 – Спрей захист води – на відстані 60 см від душу.

Marley MS100 VFN вибирає вентилятор, ви повинні думати про рівень шуму. Більш потужний пристрій, тим більше голосніше. Допустимий рівень шуму в квартирі – 55 дБ. Однак, тим нижче рівень шуму, тим зручніше. Марлі пропонує вам широкий вибір моделей уболівальників, де шум зводиться до мінімуму. Зверніть увагу на лінію “Silenzio”.

Оцінка може бути наявністю чекового клапана. Якщо природна вентиляція будівлі не справляється, і ваші сусіди мають звичку палити в туалеті або готувати на кухні неприємно, щоб запах посуду, чековий клапан на вентиляторі стане справжнім рятуванням.

READ  Как правильно песок или писок

В інших випадках, коли загальна вентиляція працює належним чином, але ви використовуєте витяжний вентилятор для втрати вентиляції ванної кімнати, зворотний клапан запобігає природному потоку повітря.

Як вибрати витяжний вентилятор. Поради для кожної кімнати в будинку

Вихлопний вентилятор – найбільш продана підрозділ серед ринку вентиляції. Але багато покупців правильно обрали цей продукт для своїх приміщень? Багато фанатів працюють з недостатньою владою на даний момент? Щоб купити правильний блок для вашої ванної кімнати або кухні, достатньо встановити один з найважливіших питань: як вибрати домашній вентилятор для встановлення в певному місці? Ми розповімо вам всі трюки та правила, щоб ви, безумовно, не втратили.

Вентилятори та основні принципи їх роботи вже давно відомі кожній людині. З часом їх технічні характеристики та методи експлуатації були покращені, тому компактні та мовчазні моделі прийшли замінити громіздкі та голосно робочі підрозділи.

У будь-якій квартирі є вбудована система природної вентиляції. Але це не завжди справляється з завданнями. Тому часто необхідно вдаватися до додаткових джерел вентиляції.

Особливо це стосується ванної кімнати: підвищена вологість переважає тут, яка повинна бути усунена, інакше гриб і форма з’являться на стінах, а потім неприємний запах. Почне погіршення внутрішнього оформлення. Для ванної та туалетних уболівальників – незамінні пристрої: якщо в інших кімнатах можна встановити кондиціонер, то у ванній кімнаті буде важким і безглуздо.

Як вибрати витяжний вентилятор для дому або квартири

Якість внутрішнього повітря житлових будинків залежить від багатьох параметрів та джерел. таких як:

Як вибрати витяжний вентилятор для туалету
 • кількість жителів (час зайнятості приміщення);
 • викиди від діяльності (куріння, вологість, інтенсивна приготування);
 • Шкідливі викиди з меблів (формальдегід) використовуються матеріали при обробці приміщень (аміак), миючі засоби, хобі та т.D.

Відповідно до державних норм України щодо вентиляції, існують рекомендації щодо мінімальної швидкості потоку та випускного вихлопу для кожного виду кімнати.

Як вибрати витяжний вентилятор для туалету

Також можна вибрати якість умов мікроклімату кімнати:

а) підвищений оптимальний. Для людей з особливими потребами. такі, як: інваліди, хворі, маленькі діти, людей похилого віку.

б) оптимальний. Створити відчуття теплового комфорту та забезпечити умови для високого рівня продуктивності.

в) прийнятним. вимагає від напруги терморегуляційних механізмів у фізіологічній адаптації, але не викликає погіршення здоров’я.

Необхідна кількість повітря для спалень та віталень повинна бути розрахована як заміна одного обсягу повітря на годину, що дорівнює обсягу приміщення.

Необхідні випускні клапани для ванни, туалету, кухні розраховуються на DBN.2.5-67: 2013 Таблиця X4. Мінімальна вентиляційна споживання повітря для житлових будинків.

Просто покласти в житлові приміщення (спальні, вітальні) ми обслуговуємо свіже повітря, а з ванної кімнати, кухні, гардеробної та комунальні приміщення, ми підтягуємо забруднене повітря. Таким чином, ми можемо організувати повноцінний повітряний обмін по всій квартирі.

Досягнення якості внутрішнього повітря залежать від трьох показників:

 • видалення забруднень з приміщень з високою вологістю (ванні кімнати, кухні, туалети). Вологість викликає найбільший вплив на здоров’я та будівництво (конденсат, цвіль).
 • Загальна вентиляція всіх приміщень житла;
 • Загальна вентиляція всіх житлових приміщень з показником свіжості повітря в основних приміщеннях (спальня та вітальня). Робота на датчику CO2.

Вентиляція знаходиться в будь-якому будинку. Вона розташована у вигляді невеликих каналів всередині стін будівлі та її основної мети. Забезпечити циркуляцію повітря у всіх номерах. На жаль, природні канали вентиляції мають забивання власності (і, як у висвітлюванні, так і у приватних домогосподарствах), або можуть бути неправильно розроблені спочатку, що значно знижує ефективність їх експлуатації, і призводить до необхідності встановлення додаткового обладнання, наприклад, Вентилятор для екстрази. Якщо він з’являється:

 • важкий повітря в приміщенні;
 • тривалі витримані неприємні запахи;
 • поява конденсату на стінах і меблях;
 • Дзеркало зачеплення та скло вікна.

Це вказує на порушення роботи системи вентиляції. І правильно обраний вентилятор є єдиним способом вирішення цих проблем і повернути кімнату комфортним мікрокліматом.

Це спеціальний механічний пристрій, встановлений на вході повітряного валу та значно посилює процеси природного повітряного обміну з вулицею. Важливо знати, що купити витяжний вентилятор, – це найпростіший спосіб, набагато складніше зробити правильний вибір, про більше в нашій статті.

Як вибрати ванну та туалетний вентилятор

Здається, що все просто, вирішив, що вам потрібен вентилятор, ми йдемо в магазин і купуємо. Але швидко тільки кішки йдуть. Магазин чекає великий сюрприз з купи видів і моделей. Де кілька десятків, а де і пару сто. І ви будете залежати від питання, який фанат поклав у ванну?

READ  Як мити сітку на плиті з жиру

Це не дивно. Різні типи, потужність, моделі, методи встановлення, характеристики грудної ноги будуть порушені в цьому різноманітності технічного прогресу в зоні вентиляції. Продавці та ті, що розібрані, якщо діапазон величезний.

Тому ми зробили керівництво фанатів для ванної кімнати. Щоб полегшити ваше завдання і допомогти швидко купити необхідне обладнання. І для початку ми розуміємо з загальною характеристикою шанувальників для ванної кімнати

Осьовий, відцентровий, що це означає

Цей тип або тип вентилятора. Він розповідає про дизайн обладнання та його роботи.

Осьовий вентилятор – це робочий колесо в житлі. Перетворює двигун робочого колеса, на роторі він посаджений. Лопаті нахилені всередину відносно площини розміщення, вони добре витягуються повітря і переміщують його прямою осі. Тому цей тип називається осьовим вентилятором. Він характеризується гарною продуктивністю, шум є середньою, найчастіше, і приймається для встановлення у ванній кімнаті.

Відцентровий вентилятор працює по-різному. Повітря засмоктує турбіну з лопатями. Всередині корпусу потоки виділяється в спіраль і отримує додаткове прискорення через відцентрову силу. Виявляється потік не в прямої осі, але під кутом 90 градусів до спеціального пристрою равлика. Відцентровий вентилятор називається все ще радіальним.

Відрізняється меншою продуктивністю в порівнянні з осьовим, але може керувати потоком під тиском різної потужності. Рівень шуму низький або середній залежить від напрямку згинання лопатей ротора. З переднім вигином шум менше, з тилу, але це економить електрику.

Тестові вентилятори. Як вибрати ванну та туалетний вентилятор?

Рахунок-фактура або канал

Вентиляційне обладнання відбувається для зовнішньої установки та внутрішніх. Тип зовнішньої установки кріпиться на стіні або стелі на виході з вентиляційного отвору в шахті або в системі труби. Вентилятор каналу Це вбудоване обладнання, яке встановлюється всередині венканалу (повітряний канал). Системи вентиляції каналів побудовані з металу або пластику. Системи пластикових каналів, такі як отвори, використовуються для ванної кімнати.

Часто, вихід на вентиляційний вал розташований у туалеті. Для капюшону з ванної кімнати покладіть повітряний канал з решіткою паркану. Вентиляційний рукав тягне до мого вікна. Вентилятор каналу з додатковою решіткою, встановленою в туалеті. Капот в той же час виходить з усього ванної кімнати і спрямовує будинок на вентиляційній шахті. За допомогою дизайну, зовнішніх та каналів вентилятори виготовляються осьовим, і відцентровим.

Вибір вентилятора у ванній кімнаті потужністю

Рівень живлення або продуктивність вентилятора є однією з основних характеристик. Насправді, це капот і вибирає, в пару з дизайном (осьовий / відцентровий). Продуктивність говорить, скільки кубометрів повітряних насосів на годину 100, 200, 300.

Щоб вибрати правильну потужність, потрібно обчислити обсяг ванної кімнати та помножити його до 8. Вісім вказує на санітарну вимогу до множинності повітряних змін у кімнаті за годину. Просто покласти, вентилятор повинен прокачувати об’єм восьми ванних кімнат. Тоді буде чистота, краса і без форми.

Як розрахувати гучність? Дуже просто візьміть довжину кімнати, ширину, висоту стелі, замінюючи та отримує бажане число. Він помножується на вісім і мають мінімальну вартість живлення.

Підбір вентилятора у ванній кімнаті в рівні шуму

Зрозуміло, що капот є шумними, але не сильно сильно. Якщо ви хочете взяти дуже тихий, візьміть осьову модель від безмовної лінії. Вони мають застібку двигуна на безмовних блоках, які гасити шум і вібрацію. Серед тихого, ви можете вибрати модель з рівнем шуму навіть на 22 дБ.

Відцентрова робота погроми, тому що турбінні насоси повітря під тиском. Але також шумно, про те, як кулер знаходиться на комп’ютері. Він не заважає вам переглядати фільми, слухати музику або грати в ігри. Отже, вентилятор буде просто фон, якщо ви знаходитесь у ванній кімнаті, коли вона увімкнена.

Який вентилятор у ванній кімнаті або туалеті краще відгук про додаткові функції

Сучасна техніка вміє багато, а вентилятори випускаються з різними додатковими функціями. Список включає:

 • Додаткові датчики. Вони вимірюють вологість або реагують на рух.
 • Таймер сну. Він відображається у часі затримки відключення, мінімум 2 хвилини максимуму 30.
 • Індикатор світла. Світиться, поки не працює вентилятора.
 • Перемикач мережива. Ви можете увімкнути і вимкнути вихлоп у потрібний час. Наприклад, коли ви приймаєте душ або ванну. Тобто, коли світло запалюється у ванній кімнаті, вентилятор не запускається автоматично.
 • Автоматичні жалюзі. Вони використовуються для закриття вентиляційної решітки після вимкнення вентилятора каналу.
 • Зворотній клапан. Його головним завданням є перешкода для проникнення незнайомців з вентиляційних шахт.
READ  Встановлення призупиненого туалету з прихованим кріпленням

За словами наших клієнтів, найчастіше приймають модель з датчиками вологості та таймером вимикання. Перевірте клапан, який перекриває повітря з шахти або каналу назад до вентилятора, вже став частиною дизайну. Він дуже рідко продається окремо і вважається додатковим варіантом.

Ступінь захисту вологи

Всі уболівальники ванни мають підвищений захист вологи протягом 4-5, захист пилу може бути нульовим, так і 3-4. Паспорт обладнання буде вказано IP X4, 34, 44, 45.

З характеристиками ми розглядалися, тепер давайте поговоримо про асортимент.

Як вибрати витяжний вентилятор для ванної кімнати та туалету.

Немає надмірної вологості у ванній кімнаті – головна проблема не є неприємними запахами, які потрібно видалити. Тому туалети не вимагають збільшення електричного та вологості, достатнього обладнання звичайного класу. Але найважливішим параметром є продуктивність, оскільки для таких приміщень найбільша кількість обміну повітря враховується – від 8 до 10. Розрахунок потужності можна зробити за формулою або на онлайн-калькуляторі. При виборі, яка влада повинна бути вихлопним вентилятором у туалеті, не приймайте модель з надмірною силою, інакше вона буде занадто холодною в кімнаті.

З додаткових опцій рекомендується встановити зворотний клапан або жалюзі та таймер вимкнення. Перевіряйте клапан або жалюзі усунути проблему повернення неприємних запахів з каналу вентиляції, а також забезпечить захист комах, що проникає від вентиляції.

Багато поєднуються живлення вентилятора з легким ключем у туалеті. Рішення є правильним, але недостатньо ефективним – коли світло вимикається, вимикає вентилятор, але в більшості випадків він просто не має часу, щоб видалити неприємні запахи. І якщо капот залишається включеним, то ви забули вимкнути його, і електрика цікаво.

Встановлення таймера вимкнення вирішить ці проблеми. Ви можете програмувати його на вимкненні після певного часу, наприклад, 15-20 хвилин. У цей період все забруднене повітря буде видалено, після чого світло та витяг буде вимкнено автоматично.

Як вибрати вентилятор

При виборі вентилятора необхідно враховувати ряд технічних умов: продуктивність, безпека, рівень шуму. Ці показники є обов’язковими, повинні бути вказані в паспорті пристрою.

Вентилятор продуктивності – обсяг повітря, який буде переміщений протягом певного періоду часу. Для будь-якої кімнати цей показник розраховується за допомогою простою формулою: розмір кімнати помножується на кратний повітряний обмін, цей показник встановлюється за допомогою стандартів будівництва. Для ванних кімнат, що використовуються 1-3 осіб – 6, більше 3 осіб – 8. Отримана цифра вказує, з якою продуктивністю вентилятора весь повітря в приміщенні буде замінено свіжим протягом години. Виконання домашніх уболівальників для туалетів та ванних кімнат, як правило, становить 90-100 м3 / год. Рівень шуму. Робота вентилятора завжди супроводжується шумом механічного та аеродинамічного характеру, який не повинен перевищувати 35-40 дБ. Якщо внутрішня поверхня повітряного каналу є звукоізоляційний матеріал або встановлений у системі вентиляції глушник, індикатор може бути зменшений. Ви також можете придбати безшумний вентилятор для ванної кімнати, який, хоча трохи дорожче.

Безпека. Як і будь-який інший електричний пристрій, вентилятор схильний до короткого замикання, особливо у ванній кімнаті, де рівень вологи в повітрі досить високий, тому краще віддавати перевагу пристроям високий рівень захисту від бризок.

Примусова вентиляція в туалеті, якщо вона не поєднується з ванною, справа виключно естетична природа. Для невеликих кімнат буде достатньо вентилятора з найнижчою продуктивністю. Не надмірний буде чековий клапан для системи вентиляції каналів. Високий шум у цьому випадку, деякі вважаються не зовсім зайвими, хоча за бажанням ви можете встановити безшумний енергозберігаючий вентилятор для ванної кімнати.

[Spoiler title = “Джерела:”]https: // Вент-магазин.Com.UA / Stati-O-Ventilyacii / Kak-Pravilno-Vybrat-Ventilyator-V-Vannuyu /
https: // www.Марлі-Рус.RU / OBZOR / 48-KAK-VYBRAT-VENTILILYATOR-DLYA-VANNOJ-KOMNATY
https: // ventbazar.Ua / blog / kak-vybrat-vytyazhnoj-ventilyator-dlya-doma /
https: // Vozdux.By / obzory / kak-vybrat-vytyazhnoj-ventilyator-dlya-vannoj-i-tualeta
https: // Vencon.UA / Статті / Kak-Vybrat-Vytyazhnoy-Ventilyator-V-Vannuyu-dlya-Kukhni-Ili-V-Tualet-Printsipy-Podbora-Vytyazhki
https: // 220pro.RU / BLOG / KAK-VYBRAT-Vetilyator-Dlya-Vytyazhki-V-Vannuju-tualet /
Https: // Olvent.UA / Stati / Kak-Vybrat-Vytjazhnoj-Ventialjator /
https: // sandizain.Ru / texnika-dlya-vannoj / Вентиляті-dlya-vannoj / kak-pravilno-vybrat-invitilyatory-dlya-tualeta-i-vannoj-komnaty-osobennosti-montazha.Html [/ Спойлер]

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS