Статті

Як вибрати установку для підвісного туалету

4 Корисні поради щодо вибору установки для туалету підвіски

Виготовлення ремонту у ванній кімнаті та ванній кімнаті перед споживачем обов’язково виникає питання про вибір типу туалету: підвісний туалет або традиційний туалет для підлоги з танком. Завдяки нашому менталітету ми любимо зупинятися на тестовій класиці та часто відмовляються від нововведення та сучасних тенденцій. Більше того, призупинені туалети на пострадянському просторі все ще не займають половину загальних продажів унітазів. Зверніть увагу на наступний факт: згідно з різними оцінками від 80% до 90% продажу унітазу в Європейському Союзі, необхідно для суспендованих туалетів. І це говорить про значний відставання і вказує шлях, щоб продовжити існуючу відмінність. Тим часом, числа говорять самі за себе, і є певні причини для цього.

Всі переваги призупинених туалетів можна визначити недостатньо коротко:

Однак метою цього огляду не визначає переваги призупинених унітазних чашок. Ми хочемо дати розширену відповідь на питання: що важливо звернути увагу на вибір установки для туалету підвіски при покупці.

Вибір співвідношення ціни/якості

Отже, конструювання туалету підвіски неможливий без використання установки для туалету підвіски, т.до. Це невіддільна частина туалету підвіски.

Перш за все, ми хочемо звернути увагу на різницю в підході до вибору між туалетом та установкою. Суспензійний туалет – це керамічний продукт, і для його вибору важливо звернути увагу на якість емалі, глини, геометрії форми, дизайну та кольору. І установка для суспензійного туалету в першу чергу є механічним продуктом з рухомими деталями з сталі, пластику, гуми, до латуні та бронзових деталей. Це механізм, що підлягає зовнішнім впливам. Отже, тут критерії якості та довговічності стають більш актуальними. Саме тут необхідно звернути увагу на різницю у вартості між моделями та зрозуміти, чому треба платити і як вибрати потрібний варіант.

Принцип “дешевий добро не може бути” при покупці установки є актуальним більше, ніж будь-коли.

– Порада

Як вибрати установку для підвісного туалету ?

Якщо ваш вибір впав на туалет підвіски, це відмінне рішення. Технологічний та нестандартний варіант збереже дорогоцінний простір у будинку та додати комфорт у своє життя. Очищення стає швидшим і простішим, і життя краще.

Але для того, щоб придбати протягом тривалого часу, ми рекомендуємо туалет суспензії з установкою GeBerit. І ми не є необгрунтованими. Чесно кажучи мені, що плюси і мінуси Гебер.

Комфорт використовує значною мірою на належній конфігурації установки. Geberit в цьому майстрі: ви отримаєте довгу гарантію, вигідну ціну та набір комплектів.

Самі установки поділяються на два типи: призупинено і зовні.

Миття танка, сама чаша і підлогу навколо досить складного і довгого.

Очищення вимагає лише миски, а також через характеристики такої системи співавторів і не викликають труднощів. Не менш легко очистити підлогу під установкою.

Труднощі для миття підлоги залишаються структурами підлоги.

Шум від дренажного резервуара може бути дуже дратуючим і втручатися.

Установка практично мовчала через те, що всі частини приховані за стіною, яка забезпечує відмінну шумну ізоляцію.

Дренажний резервуар схований за стіною, тому шум набагато менше, ніж з звичайного туалету, але сливи розташовані назовні, тому в цьому відношенні установки підлоги втрачають призупинення.

READ  Гараж на гвинтових пальцях роблять це самостійно

Для звичайних моделей частіше роблять невеликі кнопки, це може бути незручним.

Велика кнопка на стіні набагато зручніше.

Для таких моделей кнопки роблять набагато більший розмір, який зручний. Інсталяційний комплект Geberit оснащений великою та зручною кнопкою.

Звичайні установки досить складні в установці на підлозі.

Завдяки розробці технологій, встановлення установки в стіні займе деякий час.

Частина, розташована на підлозі, вимагає більш складної установки.

Звичайні моделі можуть бути красивими, але в зовнішньому плані чітко втрачають.

На нашу думку, такі моделі виглядають більш красивими. Чудовий і нестандартний вигляд поєднується з багатьма перевагами.

Поєднання зовнішніх ознак попередніх двох варіантів виглядає досить добре.

Високоякісна модель витримує до 400 кг.

Майже всі постачальники сантехніків виробляють їх.

Кращі виробники. Grohe і geberit. Geberit dupix. Установки, відомі за весь світ з їх якістю.

Багато компаній виробляють такі установки.

Ширина установки Geberit оптимальна для установок у просторах будь-якого розміру.

Тут ви знайдете найкращі моделі від популярних компаній. Ми пропонуємо найнижчі ціни, зручну та швидку доставку до будь-якої точки України. І доставка в Києві буде абсолютно вільним. Ми працюємо так, щоб ваше життя краще!

Типи залежно від установки

Тип установки вибирається відповідно до корисної сантехніки, вибраної для установки туалету. Найпоширеніший стандарт, низька та кутова установка.

Стандартний

Цей метод призначений для встановлення сантехнічного пристрою у приміщеннях, які не мають спеціального просторового обмеження. У цьому випадку ширина і висота встановленого пристрою становить 50 см і 112 см, відповідно, з стандартною глибиною 120-130 мм.

Низький

У невеликих сантехнічних кімнатах, встановлення стандартних моделей установки не можуть бути можливими, завдяки обмеженню висоти монтажу через занадто низьку підвіконня або вікно. У цьому випадку висота системи не перевищує 82 см.

Кут

В умовах ванних кімнат комбінованого типу оптимальний варіант – це придбання та встановлення кутових моделей. Раціональне використання вільного простору у цьому випадку передбачає встановлення кутового модуля та використання спеціальних світильників.

Як вибрати установку для туалету: 5 важливих критеріїв та рейтингових виробників

Сантехнічний підвісний тип перемагає за стандартним аналогом. Вона економить місце в приміщенні. Відсутність підтримки на підлозі, навколо якого накопичується бруд, полегшує очищення. Так, і пристрій, що приїжджає в повітрі, набагато привабливість. Єдина складність, з якою майбутній власник – це правильна установка. Скажіть, як вибрати установку для підвісного туалету. Без цього, високоякісна установка неможлива.

Як вибрати встановлення для критеріїв туалету 5

Від того, скільки якісної установки залежить від терміну служби сантехніки.

Сантехніка прихована або підвіска тип все більше і більше в нашому житті. І це не дивно, тому що це економить простір, сучасний і стильно виглядає. У той же час його вартість досить доступна, і не набагато вище, ніж у звичайній сантехніці. Але для того, щоб її робота потрібна спеціальна допоміжна установка для її роботи, потрібні спеціальні допоміжні елементи. Наприклад: душові системи прихованої установки при поглиблення стіни входять до спеціального змішувача, а встановлення призупиненого туалету потрібна для встановлення прихованої установки. Про них сьогодні і давайте поговоримо. Або, швидше за все 5 критеріїв вибору цієї чудо адаптації.

Яка установка? Встановлення – це пристрій, до якого фіксується сантехнічне пристрій. Це може бути туалет, умивальник. Від того, скільки якісної установки залежить від терміну служби сантехніки.

І тепер я зателефоную 5 критеріїв для вибору цього пристрою:

За типом встановлення та встановлення характеристик є: встановлений і блок. Тому перше, що потрібно вирішити. з типом кріплення.

Модель блоку – це консоль з з’єднанням та водою. Така система прикріплена лише безпосередньо до капітального ремонту (встановлення до розділу заборонено). Для її установки вам потрібно поглиблення в стіні (ніша), яка потім зшита.

READ  Ліси для внутрішніх робіт з власними руками

Рамкова система більш універсальна і популярна. Являє собою металеву рамку, на шпильках якої прикріплена сантехніка. Також включені в ній існують різні форсунки, горіхи, шпильки, муфти, які допомагають підключити сантехніку до установки. Цей дизайн дозволить встановити сантехніку в будь-якому місці в кімнаті. Зрештою, точка прикріплення установки може бути як до стіни, так і до підлоги або комбінованого.

Сумісність з сантехнікою

Друга точка вибору не менш важливо, ніж перша. Туалет повинен бути сумісний з установкою. Оскільки відстань між кріпленнями унітазу може бути: 18 або 23 см. Вона повинна збігатися з монтажними отворами туалету. Найчастіше є продукти з відстані 18 см, але є моделі Sanafayans з відстані 23 см. Крім того, сучасні виробники роблять монтажні моделі з отворами 18 та 23 см, що дозволяє вибрати будь-який туалет без турботи.

Розмір продукту

Говорячи про розмір установки, найважливіше. Це глибина танка. Зрештою, це залежить від того, що глибина ніші. Але тут також є ще одна сторона медалі, тому що якщо встановлення установки буде дуже тонка, то це не зможе вмістити багато води і матиме трохи зливання. Оптимальний варіант. Система установки NKP, його глибина 10 см.

Танк матеріал і зливання

Надійність та життя життя залежить від якості дренажного резервуара. Краще віддавати перевагу моделям з бездоганним резервуаром, що гарантує щільність. Дренажний резервуар повинен бути виготовлений з високоякісного поліпропілену. І мають принаймні 6 літрів.

Єдиний видимий елемент системи і, звичайно, повинен бути не тільки красивим. Кнопка повинна бути такою ж маркою, що і встановлення, інакше вона просто не відповідає вам. Часто покупець здійснюється за спокусливою ціною монтажу, а потім виявляється, що кнопка до нього коштує більше, ніж вона сама. Тому краще вибрати і купувати їх разом. Звичайно, кнопка повинна підходити до плитки, інтер’єру ванної кімнати. Кнопка повинна мати дві сливи: маленькі і великі. Це економить воду або дає право вибирати.

Я сподіваюся, що для вас були корисні дані 5 балів. І тепер ви можете легко, вирішити на установці, придатному для вас. Якщо вам потрібна консультація, зателефонуйте:

067-504-38-12

Яка система установки?

Під цим ім’ям випливає, що сталева конструкція, яка монтується у стіні. Це рамка, яка прикріплена до необхідної фітинги, туалету або інших типів гігієнічних пристроїв (раковина, біде).

Всі технічні комунікації закриті гіпсокартоном Foxten, що дає інтер’єр приємний акуратний дизайн. Він залишається у вигляді мінімуму місця туалету підвіски та панелі з кнопкою зливу.

Вибір установки, з урахуванням місцезнаходження

Друга точка, з якою необхідно вирішити – сайт установки установки. Зрештою, залежно від цього, потрібно вибрати модель, придатну за розміром. Всього відрізняє 5 основних видів:

Стандартна установка підходить для просторових ванних кімнат, коли розміри не відіграють особливу роль. Зрештою, такі моделі мають ширину 50 см, глибина монтажу 12 см, а висота збірки 112 см.

Низька установка призначена для приміщень, де є межа висоти. Наприклад, якщо низьке підвіконня. Або якщо номер має спеціальні функції дизайну. Висота таких моделей не перевищує 82 см, що дозволяє їм використовувати їх у складних ситуаціях, коли у ванній кімнаті немає вільного місця.

Кутові моделі відмовляються у випадках, якщо ви плануєте встановити туалет у кутку кімнати. Наприклад, щоб зберегти дорогоцінний простір у невеликій ванній кімнаті.

Двостороння установка призначена для комерційних установ. Наприклад, для офісних будівель або торгових центрів. У цьому випадку туалет встановлюється з обох сторін на одній установці. Він спрощує монтажні роботи, і в той же час зберігає бюджет організації.

READ  Чи можна застосувати епоксидну грунт на іржу

Лінійні моделі призначені для встановлення сантехніки в одному рядку. Вони будуть викладені у випадках, коли, крім туалету, потрібно призупинити поблизу біде, занурення мочі або підвіски. Таке рішення також зустрічається в першу чергу в торгових центрах та інших подібних об’єктах.

Що таке установка і який його пристрій

Установка. Це спеціальна монтажна структура, яка, за допомогою її елементів, дозволяє зафіксувати туалет суспензій, пісуар, біде або раковину, на зовнішній поверхні стіни. У той же час, вся технічна наповнення буде прихована товщиною стіни. Тільки контрольні органи будуть відображатися на зовнішній поверхні стіни. Після видалення елементів керування ви завжди можете отримати доступ до внутрішніх установок системи установки.

Пристрій стандартної рамкової установки: 1. Шпилька для кріплення кадру до стіни; 2. Мити; 3. Сором’язливий танк; 4. Кадр; п’ять. Зливна труба; 6. Шпилька для кріплення унітазу; 7. Дренаж; 8. Кріплення до підлоги.

Типи установок

Блок (встановлені) модулі складаються з консолі встановлення, на якій фліп з флеш-резервуара та блокування. Таке обладнання прикріплюється лише до стінки столиці, приховує в попередньому розширенні або вже існуючій ніші, після встановлення, його можна переплутати або закрити панель. Дизайн цього типу – оптимальний варіант, коли є надійна стіна позаду туалету, і є відсутність вільного місця.

Встановлення для апартаменту туалету все ще простіше: це прихований монтажний резервуар, обладнаний дужками та підкріпленням споживання. Встановлена ​​в ніші, гора можлива як на передній стінці, так і на спині. Іноді цей тип модулів є найбільш недорогим, купити туалет безпосередньо на стінці столиці або бетону. Надійність та інші аспекти таких рішень залежать від майстерності підрядника.

Схоже, це інсталяція туалету підвіски на стяжці. Як ви можете бачити, немає говорити про збереження.

Рамкові установки. Основою дизайну являє собою жорстку кадру товстого сталевого профілю, що передбачає вагу інших елементів і людина, що сидить на туалеті, зберігаючи його форму.

Такі моделі обіймають у середньому значенні залишкових типів систем установки для унітазів, що не заважає їм бути найпопулярнішими. Справа в наступних перевагах:

  • Рамкові структури закріплені в поєднанні до стіни та напів. Основне навантаження знаходиться на ногах, лише частина сили від моменту згинання буде прикріплена до вертикальної прикріплення. Це зменшує вимоги до сили стіни.
  • Встановлення установки рамки можна встановити в гіпсокартону, або в середині ванної кімнати. Для таких цілей моделі з подвійною рамою, кріплення тільки до підлоги з чотирма ногами.
  • Немає жодної підготовки ніші за туалет, модуль збирається біля стіни. У той же час, дизайн відводить з кімнати трохи квадрат. Але збереження простору в порівнянні з установкою туалету підлоги залишається завдяки тому, що танк тонше тут.

Моделі рамки дозволяють розмістити сантехнік у будь-яку частину ванної кімнати, де це реалістично приносити воду та каналізацію. Якщо не було місця уздовж стін туалетного розташування, кутова конструкція допоможе, наприклад, від лінії Eco Plus Viega. І коли вам потрібно повісити одну стіну або розділ, кілька інструментів – є лінійні установки. Відповідні модулі також будуть для двосторонньої установки.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS