Статті

Як вибрати термічну дошку ДПК

Поради щодо вибору дошки тераси

Ніж відокремити підлогу на терасі, веранді, балконі, біля басейну, так що це красиво і практично? Звичайно, багато хто кинувся з головою над цим питанням, зіткнулися з численними недоліками традиційних матеріалів, тоді як у 90-х роках не було дошки тераси. Спочатку вона була вишикувана підлоги на балконах в Японії, а пізніше матеріал швидко поширювався у всьому світі і знайшов широке використання. Не ковзання, стійкі вологи та сонячні промені, довговічні та довговічні, ідеально підходять для використання на вулиці. все це лише частина його переваг. Величезний діапазон та зовнішній вигляд недобросовісних виробників ускладнюють вибір плати терасу, але наші поради допоможуть вам впоратися з цим завданням.

Терхова дошка включає в себе групу матеріалів, зроблених або з деревини, або з його використанням. Інші технології виробництва, які будуть обговорюватися далі, накладають друк на властивості матеріалу, але, тим не менше, всі види терасових дощок характеризуються такими загальними основними перевагами:

 • стійкість до атмосферного опадів, сонячного світла, підвищеної вологості;
 • легкість установки та догляду;
 • Величезний вибір кольорів та текстур, що дозволяє легко знайти рішення, придатне для будь-яких умов;
 • матеріал не гниє, не вигоряє на сонці і не лущиться;
 • міцність та довговічність.

Не дивно, що за таких властивостей терасна дошка знайшла широке застосування при використанні в умовах зовнішнього середовища. Вона служить набагато краще і довше, ніж звичайна дошка, а за декоративними якостями не поступається їй, перевершуючи при цьому численні альтернативні варіанти.

вибрати, дошку

Ознаки якісного декінгу ДПК

За складом полімеру, його кількістю, технологією виготовлення декінг з ДПК може відрізнятися. Але є загальні характеристики, якими повинен мати справді якісний матеріал:

 • Міцність та стійкість до зовнішніх факторів середовища.
 • Збереження привабливого зовнішнього вигляду навіть під тривалим впливом сонячних променів.
 • Екологічність та відсутність «хімічних» запахів.
 • Вологостійкість та переносимість різких температурних перепадів.

Відсутність щонайменше однієї з цих якостей показує, що бляшка є терасовим полімером, виготовленим з переробки або шлюбу у виробництві.

Що звернути увагу на вибір помер

Незважаючи на відносно невелику вартість, вибирайте декінг від ДПК за низькою ціною не варто. Спостерігаючи нескладні рекомендації, ви можете придбати DPK, який легко служить більше десятка років при дотриманні правил встановлення та експлуатації.

 • Для тераси вони переважно купують дошку з гофрованою поверхнею, оскільки вона має протизапальну властивість, підвищену міцність. Крім того, ландшафтні рішення з стягненням з гофрокартону виглядають більш ефективно, завдяки текстурі матеріалу. Гофрована поверхня має як масажний ефект, що є важливим для тераси, за допомогою якого можна буде йти босоніж, не боячись витримки та з перевагами здоров’я.
 • Наявність заводської гарантії вказує на те, що ви придбаєте дійсно високоякісний матеріал.
 • Високоякісна терасована дошка має гігієнічний сертифікат дотримання екологічних стандартів та стандартів безпеки.
 • Його сила не залежить від товщини та маси, кількість зв’язків полімерних компонентів відтворюється тут важливою роль.
 • “Вторинні” полімери. індикатор неякісного матеріалу.

При виборі декопуючих, краще віддати перевагу брелу, який широко представлений у нашому магазині, таких як зовнішній (Outdor), Quercus, Salix (Salix) або Terraroplast, ніж переробляти терасу або інший дизайн у пару роках.

Чотири основні правила вибору:

Вибір плати тераса полягає в тому, щоб підходити до раціонально, з урахуванням наступних факторів:

Всебічно визначає якість матеріалу, включаючи наявність допустимих дефектів на поверхні. Чим менше делеції при похвальній, чим вище термін служби (до 50 років під регулярним доглядом). Veles-Wood пропонує 5 оцінок продукції:

 • Extra. найвищий клас, без недоліків структури.
 • Prima. це ідеальна рівномірна структура, допускається 1 сука або 1 смоли кишені проекту лічильника.
 • A. на передній стороні, максимум 2 біти або смоли кишені допускається для тимчасового вимірювача, а також не розділене тріщини до 1 мм шириною, мікротріщини на кінцях, краплі відтінків, нерівномірно для тилу.
 • Ab. на передній стороні можуть бути біти, не розділені тріщини без нерегулярних.
 • Сонце. наявність випаленої суки, через тріщини до 0,5 м, механічні пошкодження, проходить при шліфуванні.

Оптимальним є матеріал шириною 140-145 см. він виглядає стильно і гармонійно незалежно від площі зони покриття. Довжина продукту вибирається так, що при встановленні найменшої кількості відходів (обрізка) залишається. Зробити вибір при замовленні терасової дошки в нашій компанії легко: ми виробляємо продукт від 2 до 6 м.

Вибір терасової дошки для приватних об’єктів залежить від умов експлуатації підлоги (відкрита або покрита площа, ступінь негативного впливу). Чим менше впливу осадження та вологості на підлогу, тим менша щільність може бути матеріал для покриття.

Правильно вибрати терасну дошку допоможе вивченню особливостей його використання. Для часто крилових поверхонь (наприклад, на територіях з вологим кліматом), придатні з гофрованим профілем. Принцип укладання підлоги враховується: якщо ми здійснюємо встановлення підлоги з інтервалами, дощова вода буде висунути в гніздо, не затягуючи на поверхні. Для критих майданчиків допускається суцільний монтаж.

Замість натурального декінгу можна вибрати терасну дошку з ДПК (дерево-полімерного композиту). більш дешевий матеріал, що пропонується в широкому асортименті відтінків. Однак низька вартість композиту пояснюється його складом: по суті, це аналог ПВХ-панелей, до складу яких входить деревна маса. Натуральна деревина, оброблена екологічно безпечними просоченнями та барвниками, не поступається полімерній продукції з вогнестійкості, довговічності, асортименту кольорів.

READ  Ванна кімнатна робить це самостійно

Швидко і з гарантією надійності, визначте, яка терасована дошка вибере для вашої альтанки, басейну, тераси або сайтів кафе, наші менеджери допоможуть вам по телефону: 7 (812) 245-16-20, 7 (911) 911- 06-55.

Вибір Dechang за місцем роботи

Твердість

Для балконів, лоджій, сайтів навколо басейнів або подібних місць з низькою прохідністю вибирають легкий порожнистий профіль. Але для громадських місць об’єкти з високою інтенсивністю руху оцінюються лише повним довжиною профілю підвищеної твердості.

густина

Дошка терасової щільності з підвищеним зносостійким і поглинає значно менше вологи. Завдяки цьому, щільне поглинання є оптимальним рішенням для проходжених областей, а також місця, де вони йдуть на взуття, наприклад, альтанки, домашні треки, державні трикотажні вироби та підйомники, літні кафе.

Методи установки

Розрізняють два способи укладання терасових підлог:

 • Фіксація зовнішньої установки з саморегулянкою з антикорозійним лікуванням, на поверхні є видимими капелюхами.
 • Прихована монтажна терасована декінчава дошка прикріплена до збірки за допомогою спеціальних кліпів, які не видно ззовні. Плануючи прихований монтаж декінгу, необхідно заздалегідь вибирати планки з ДПК з поздовжніми пазами, в які фіксуються клямери.

Допомога у виборі терасної дошки з ДПК. На що треба звернути увагу? Порівнюємо та показуємо.

Запрошуємо вас до салонів ПоловЪ та Одинцово: подивитися зразки терасної дошки, вивчити сертифікати якості, поставити супутні питання з експлуатації та укладання декінгу менеджерам, замовити недорогу доставку та професійний монтаж у зручний для вас час!

Як вибрати терасну дошку з ДПК? 7 основних критеріїв

Ринок терасової дошки з дерево-полімерного композиту росте з кожним днем. Щодня з’являються нові виробники, бренди, дилери та сайти з продажу декінгу. У такому достатку пропозицій людині, яка знає про цей матеріал уривками, зробити свій вибір дуже складно. Тому ми вирішили в цій статті розкрити всі основні моменти, на які потрібно обов’язково звернути увагу, перш ніж прийняти рішення про покупку.

Негайно зробіть бронювання. немає реклами конкретних виробників та брендів у цій статті не буде сухими фактами. Все по чесному!

Перший і, мабуть, головний критерій, який ми керуємося вибором дошки тераси. це ціна. Зазвичай, як: дешевше знайдено. тим краще! Цей принцип взагалі не працює, пояснити, чому:

Композиція дошки тераси становить 4 комплектуючі: деревне борошно, полімер, стабілізатори та барвники. Відповідно, якщо ціна занурення занадто низька, це означає, що вартість виробництва не є високою, тому що все було зроблено з найдешевших і не дуже високоякісних матеріалів. Що, звичайно, вплине на процес роботи терасового підлоги. така дошка “падає” дуже скоро! Тому краще вибрати дошку терасу в середньому ціновому сегменті, а не сильно поспішаючи за низькою вартістю. повірте мені, коли ви повинні бути оброблені на терасу вдруге. Вона буде випущена набагато більше!

Отже, з ціною зрозуміла! Продовжувати! Перш ніж упорядкувати матеріал “, не дивлячись” в Інтернеті, не лягайтеся, щоб піти до точки продажу та побачити ваші майбутні терасові підлоги “Live”. Тримаючи дошку в руках, ви можете багато чого сказати, наприклад:

По-перше, хороша дошка тераса повинна мати гідну вагу, у буквальному сенсі цього слова. Це має бути досить важким, то це легко витримати щоденні навантаження, які будуть.

По-друге, обов’язково зверніть увагу на розділ. це повинно бути абсолютно гладким і гладким, він не може розсипати або оселитися. Якщо ви плануєте купити порожню дошку, то зверніть увагу на перегородки всередині дошки на розрізі. Отже, з шириною дошки, 12 см має бути не менше 5 внутрішніх розділів:

Є ще один важливий момент, вибираючи терасову дошку, так званий, “шов”. Це коли між дошками або є розрив (шов) чи ні.

Отже, якщо ви плануєте покласти деко на відкритому повітрі, то виберіть тільки “шов”. Це логічне пояснення. всі матеріали, при нагріванні та охолодженні, зміна суми (закон фізики), тому, якщо ви не хочете “ефект розбитого підлоги” на терасі, вибирайте правильну дошку для цієї мети. І “безшовні” ідеально підходить для закритих приміщень, з постійною температурою повітря.

Хоча, маючи трохи терасову дошку, ви, напевно, вже знаєте, що це відбувається двостороння: перша сторона називається “оксамитом”, тому що вона переходить у невелику вертикальну смужку, інша сторона зазвичай виконується з імітацією структури дерева. Отже, тут є також ваш нюанс! Партія “оксамит” має вищу продуктивність і не ковзає, тому краще вибрати його для підлоги. І сторона “під деревом” чудово відчуває себе на вертикальних поверхнях (обробка фасадів будівель, стін та інших поверхонь).

Обов’язково запитайте свого продавця, який полімер розташований у вашій терасі. Це дуже важливо, оскільки, наприклад, якщо є поліетилен у складі, то така дошка “лежить” у південних областях, ПВХ (полівінілхлорид) більш підходить для середньої смуги Росії та більш північних регіонів.

Також запитайте продавцю про можливість постачання дощок, вам потрібно довго. зазвичай це 3,4 або 6 м. Це допоможе вам уникнути надмірного обрізання та зберегти свій матеріал.

І, нарешті, давайте поговоримо про колір. тут ми не дамо поради, тому що смак. це суто індивідуальна річ. Але, якщо все ще цікава наша думка. Виберіть дошки більш природних відтінків, наприклад “під гайкою”, “Досліджено сірий”. У таких кольорах підлога набагато зручніша для експлуатації.

А також, як для кольору. Це не буде надмірно: це трапляється, що ви приносите партію дощок, установлювачі починають лежати, і ви помічаєте, що є дошки, трохи відрізняються один від одного. Тобто де-небудь світліше, десь темніше. сміливо забезпечити. це не виробництво шлюбу. Ця ситуація зустрічається досить часто. Це пов’язано з тим, що деревна мука, з якої декопування становить 60%, а натуральна деревина має неоднорідну структуру структури.

Отже, у нас вийшло 7 практичних порад щодо вибору терасної дошки з дерево-полімерного композиту. Для багатьох це щасливий номер, дозвольте вам також при виборі дошки терасу! Ми дійсно сподіваємось, що наша стаття буде корисна для вас. І успішне будівництво!

READ  Чи можна використовувати терасну дошку у лазні

Види тераси та їх характеристики

За типом виробничого матеріалу, дошка тераса (залежність) ділиться на два основних типи:

Натуральна дерев’яна дошка тераса.

Терхова дошка ДПК.

Натуральна дерев’яна дошка тераса

На класичній поверхні дошка тераса виготовлена ​​з натурального дерева без спеціальної обробки. Як правило, це калібрований плоский матеріал, що має паз і гребінець (не завжди). Як сировина для виробництва терасової дошки цього виду використовуються широке коло деревних виробів. від недорогих, таких як сосна та модрина, до екзотичної твердої речовини, гарапа, венге, Зербано, і так далі.

Дошка тераса з екзотичного дерева.

Для виготовлення терасової дошки цього виду використовуються виключно дорогі і красиві деревини. Це включає, наприклад, Тік, Іроке, Кумару, Мербау, Яра, Іп, Гарапс та інші, як правило, як правило, тільки в дощовому кліматі. Висока ціна на терасові дошки з екзотичних порід дерева виправдана не тільки його унікальним виглядом, але і багатьма експлуатаційними характеристиками.

Переваги терасових дощок видів екзотичних дерев:

 • Шикарна зовнішність (благородні відтінки, унікальні текстури);
 • велика сила;
 • підвищена стійкість до механічних ефектів;
 • Природна висока твердість;
 • в’язкість;
 • довговічність;
 • приємний запах;
 • Стійкий насичений колір;
 • Екологічна чистота.

Вага мінус тільки один матеріал. ціна. Висока вартість лісових рідкісних порід, труднощі з доставкою та інші фактори переоцінюють ціну для готової продукції так сильно, що його використання обмежується оздобленням об’єктів елітного класу (котеджів, представницькі резиденції, п’ятизіркові готелі та ресторани з міжнародними нагородами ).

Терасові модрині та соснова дошка.

Терасована бляшка з модрини та сосни використовує в нашій країні найбільший попит. Сировина для цих видів матеріалу росте буквально в декількох хвилинах ходьби. Що сосна, що модрина не складна, а не трудомісткова при обробці. Обидві породи деревини мають достатні переваги. Природно, є також недоліки, але вони подолані захисними просоченнями та фарбами матеріалів.

Переваги терасової модрини та сосни:

 • доступна ціна;
 • величезний вибір різновидів;
 • проста установка;
 • широкий спектр застосування;
 • Твердий термін служби за умови правильної установки та своєчасного догляду.
 • Абсолютна екологічність;
 • Природна природна структура та текстура;
 • хороша гнучкість та еластичність;
 • Легка установка.
 • Без додаткових захисних заходів таке покриття буде служити кілька років на відкритому повітрі;
 • Без антисептичного лікування, дошка швидко почне гниття і страждання від комах;
 • Без використання захисних коштів, плата втрачає форму та вигляд під впливом ультрафіолетових, вологість та температурних крапель;
 • Натуральне дерево потребує періодичного оновлення захисту від атмосферних впливів (фарб, лаків, антисептиків);
 • тенденція до деформацій;
 • Наявність природних дефектів у вигляді сука, усміхнені плями, обхід, синій та інший.

Шерас-соснова дошка найгірша піддається впливу атмосферних явищ. З часом це сірий, і також дуже сильно формується. Дошка терасу з модрини має значно високу популярність через його позитивні характеристики. При змочуванні він стає дуже щільним і твердим, а також істотно не змінює його зовнішній вигляд.

Залежно від методу обробки деревини існують такі сорти дошки тераси:

Дерев’яна дошка тераса.

Гермократична деревина застосовується як сировина для дошки тераси цього виду. Технологія термічної обробки полягає в тому, що злегка висушена деревина завантажується в спеціальні герметичні камери, де воно нагрівається гарячою парою, температура якої становить 180-210 ° С. Вибір температурного режиму дуже залежить від породи деревини та з тих якостей, які ви хочете отримати на виході. При високих температурах, абсолютно всі вологи та органічні компоненти деревини, що сприяють гниття, видаляються з матеріальної структури.

Термооброблена дошка стає більш стабільною і краще заощаджує його розмір. Залежно від використовуваної технології, дерево ви можете дати характерний колір або залишити його зовнішній вигляд незмінним.

Переваги зубної тераси від термічного розширення:

 • Необмежений термін служби (за умови правильної установки);
 • найвища сила;
 • занижена здатність поглинати вологу;
 • презентабельний і стабільний вигляд;
 • Однорідність кольору всього масиву;
 • стабільність геометрії;
 • некомпетентність гниття;
 • Абсолютна непривабливість для тиснення комах;
 • Це не боїться раптових крапель температури та вологості;
 • Термічна обробка дозволяє зробити елітні готові вироби з недорогих дерев.
 • відносно висока ціна;
 • Завершено через твердість і крихкість процесу установки;
 • Вимагає додаткової обробки для захисту від ультрафіолетового випромінювання.

Як вибрати термічну дошку ДПК???

Підряд з усіма перевагами слід зазначити, що після термічної обробки терасована дошка залишається екологічно чистим матеріалом. Взагалі, термічна дошка тераса сьогодні зустрічається досить часто, незважаючи на вартість розряду. Причиною такої поширеності є тривалий термін служби в будь-яких, навіть жорстких умовах експлуатації.

Відродження терасової дошки.

На ряд з термообробною терасою, просочена деревина також відрізняється. Основною перевагою матеріалу є глибока захищена від зовнішніх впливів. шкідників, вологи, мікроорганізмів, ультрафіолетового.

Технологія просочення пиломатеріалів. це їхнє просочення спеціальними захисними сполуками під високим тиском. Обробка здійснюється у виробничих умовах за допомогою герметичних автоклав. По-перше, дошка завантажується в камеру, з якої весь повітря викачується потужним насосом, тобто вакуум створюється всередині. Завдяки цьому надмірна вологість видаляється з пори дерева, що сприяє швидкому гнинуванню матеріалу.

На другому етапі, в автоклаві з дошкою, вона створюється, навпаки, високий тиск, а паралельно, рідкі захисні сполуки для просочення. У створених умовах захисний склад проникає глибоко в структуру деревини, який не може бути досягнутий при традиційному поверхневому застосуванні кисті або розпилювача.

Останній крок просочення скидає тиск у камеру з просоченою дошкою ще раз до стану вакууму. Внаслідок цієї операції надлишок просочувальної суміші перелічує з поверхні та верхніх шарів матеріалу. На виході виявляється глибоко просочена дошка з підвищеними експлуатаційними властивостями.

Переваги просоченої терасової дошки:

 • покращена безпека від зовнішніх впливів;
 • зменшена здатність поглинати вологу;
 • Непривабливість для тиснення комах;
 • несприятливе середовище для розмноження та розвитку мікроорганізмів;
 • підвищена міцність;
 • довговічність;
 • можливість багаторазового оновлення терасної дошки шляхом циклювання;
 • простота монтажу та обробки.
 • більш висока вартість за м2 порівняно з класичною терасною дошкою з необробленого дерева;
 • деякі склади для просочування дошки можуть містити токсичні речовини, що обмежує спектр застосування;
 • з вищевказаної причини деякі позиції терасної дошки можуть експлуатуватися тільки на відкритих об’єктах;
 • Після просочування, не вистачає сушеної дошки, може мати форму “човна” через перенасичення засобів просочування (чим більша ширина дошки, тим гірше вона веде себе в цьому відношенні).
READ  Теплиці з пластикових труб це самостійно

Однак у повсюдному використанню терасових запланованих не спостерігається, однак, цей матеріал має всі депозити, щоб зайняти лідируючу позицію на ринку. Просочення захисних композицій під тиском дозволяє з загальних порід деревини зробити дуже довговічні та стійкі до шкідливих ефектів.

Загалом, якщо порівнювати з більш дорогими матеріалами та технологіями обробки деревини, просочена терасована дошка далека від найдорожчих, тому вона швидко набирає популярність. Крім того, він швидко виплачується через стабільність та стійкість до атмосферних впливів, комах та мікроорганізмів.

Терасна дошка з ДПК

Цей різновид терасної дошки переважно відноситься до штучних матеріалів, хоча в її складі і є деревина. З чого роблять терасну дошку цього типу? ДПК – це дерево-полімерний композит. Сировина включає в себе подрібнену деревне борошно, певний полімер, а також модифікатори та барвники.

Поліетилен, полівінілхлорид або поліпропілен застосовують як полімери для приготування сировини. Модифікатори необхідні так, щоб матеріал не мав пор, а також отримав необхідну силу. Колір пігментного барвника може бути абсолютно будь-яким, що дозволяє вибрати терасову дошку для різних дизайнерських ідей. Як правило, дошка тераса ДПК всередині порожнисті, як маржа сили матеріалу та наявність ребер жорсткості дозволяє не робити його монолітнім без втрати експлуатаційних властивостей.

У виробництві дошки ДПК, суха деревна борошно змішується з іншими компонентами. Далі, з отриманої сировини, під тиском, утворюйте дошку бажаної ширини і нарізана в необхідну довжину.

 • Абсолютна гідрофобність;
 • непривабливість комаха;
 • Це не живильне середовище для мікроорганізмів;
 • не підтримує горіння;
 • не розтріскування;
 • не боїться ультрафіолетових і температурних крапель;
 • тривалий термін служби, до 50 років;
 • Вищий вибір кольорів, текстур та відтінків на будь-який смак.
 • висока ціна;
 • наявність характерного запаху;
 • На вигляд, штучні пластикові панелі часто нагадують;
 • Тенденція до невеликої геометрії під прямим сонячним світлом.

ДПК терасована дошка, незважаючи на певні мінуси у своєму арсеналі, швидко отримала популярність завдяки довговічності та інших важливих перевагах.

Що варто звернути увагу при виборі терасової дошки?

Подивіться на поверхню дошки. Вона повинна бути гладкою, однорідною, ретельно відполірована, без чіпів.

Якість та обсяг застосування залежать від твердості матеріалу. Важче і жорстка дошка тераса, більш стійкі до механічних пошкоджень. Крім того, твердість дерев’яного декону пов’язана з його вологістю: важче порода, тим більш стійкі до води.

Вкажіть, де виконана тераса. Часто продавці вказують на те, що вона зроблена в Європі, хоча фактично виробництво в Росії або Китаї. Звичайно, такий трюк не підтверджує низьку якість матеріалу, але переговори про нерозкритість виробника.

Краще вибрати дошку з поверхнею протилежності. Є спеціальні канавки на її поверхні, завдяки чому вона залишається з кількома, навіть після змочування. Тому охоплення менш присутні.

Яка дерев’яна дошка тераса вибрати? На додаток до технічних умов, варто звернути увагу на зовнішній вигляд. Дошка тераса повинна вписуватися в ландшафтний дизайн сайту, а також гармонізувати з фасадом будинку. Тому, вибираючи деревну породу, потрібно враховувати його колір і текстуру. Якщо яскраві сорти (наприклад, модрина) можуть бути тоновані, то дерево насичених та темних відтінків повинна бути використана у формі, в якій вона є.

Приточування. Не купуйте дошку DPK тераса, доки ви не подивитеся на це відео.

Це набагато простіше, щоб забрати дошку DPK терасової дошки. це може бути різних кольорів і імітувати різні деревні породи.

Вибираємо матеріал за призначенням

Яка терасована дошка вибирати? Основний критерій. призначення дизайну. Якщо ви купуєте домашню дошку веранди. це одне, якщо тераса в парку є ще однією ситуацією, оскільки в обох випадках у нас є абсолютно різні операційні навантаження. На підставі цього, різні типи поверхні визначаються з різними технічними показниками та особливостями конфігурації.

  Призначений для зон з невеликим навантаженням: домашні тераси, приватні причали та піски тощо.) Рада з цього сегмента легко монтувати сегмент композитів, призначених для середніх / помірних навантажень у житлових та громадських місцях. Характеристики міцності вище, ніж домашній стандартний сегмент. Deoping виготовляється на основі полівінілхлориду, поліетилену та ПП, і використовується при будівництві приватних об’єктів, підлоги в ресторанах.

Дерево-полімерний композит

Все частіше споживачі в Україні використовують як підлогове покриття тераси саме ДПК, і на це є ряд причин.

Міцність покриття з ДПК нічим не поступається покриттю з модрини. Воно служить вірою і правдою, як у спеку, так і в холод. Зовнішній вигляд деревно-полімерного композиту багатьом здається штучним, але це швидше на любителя. Крім того, це погано, коли тераса ідеально гладка, не загрожує подряпин і занозамі? Вологість ДПК не жахливо, а з високою температурою така покриття з легкістю витримує. За стійкістю до вологості та стабільності температури терасована композитна дошка значно перевищує продукт з масиву дерева.

Щодо монтажу, то дерево-полімерний композит укладати дуже просто. простіше, ніж натуральні дошки. Чимось порівняно з ламінатом, адже ідеально рівні композитні дошки можна збирати як конструктор.

Догляд? ДПК не вимагає догляду. Звичайно, протирати від пилу такі підлоги не завадило б, але на цьому все й закінчується.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS