Статті

Як вибрати світлодіодну стрічку для натяжної стелі

Table of Contents

Яскравість світиться

Яскравість світла впливає на світлодіоди, встановлені в продукті. Тепер виробники світлодіодних стрічок можуть встановлювати світлодіоди, такі як SMD3528, SMD5050 або SMD5630. Чотири цифри у маркуванні вказують на самі самі світлі джерел. Наприклад, “3528” дає зрозуміти, що розмір світла становить 3,52,8 мм, що чітко видно на малюнку нижче.

Відповідно, тим більше розмірів, тим краще яскравість світлодіодного світла. Щоб зробити це більш чіткою, забезпечити світловий потік кожного з типів світлодіодів:

У той же час, щоб вибрати світлодіодну стрічку у яскравості, ви повинні прийняти рішення щодо кількості світлодіодів на 1 метр продукту. Мінімальна кількість джерел світла на метр становить 30 штук, максимум 240 для SMD3528, 120 для SMD5050 та 72 для SMD 5630.

Чим більше щільність установки світлодіодів, відповідно, підсвічування яскравіше. З цього параметра, до речі, ємність освітлювального пристрою залежить. Якщо ви не знаєте, як вибрати світлодіодну стрічку, розглянемо наступну пораду:

 • Для місцевого освітлення або, наприклад, підсвічування полиць у кабінеті досить достатньо стрічки з не більше 10 Вт/м.
 • Для основного освітлення потужність повинна бути вищою, щонайменше, 14,4 Вт/м.

Як вибрати світлодіодну стрічку для освітлення телевізора

Для декоративного телевізійного підсвічування ми пропонуємо вибрати світлодіодну стрічку з пультом дистанційного керування:

По-перше – потрібно виміряти периметр телевізора, якщо периметр вашого телевізора не перевищує 5 м, або ви збираєтеся виділити модель без дна, тоді цей набір вам підходить. Він призначений для роботи в кімнаті, він вказує на його клас захисту – IP20. Продукт належить до напруженості напруженості 12В. Сила стрічки становить 4 Вт/м, загальна – 4 х 5 = 20 Вт.

Діоди SMD2835, що забезпечують GGB Glow, дає приблизно 1,6 лм. На одному лічильнику стрічка розташована 54 діоди – 54 х 1,6 = 86,4 лм. Легкий потік від 5 м – 432 LM (86,5 x 5 = 432 лм). Для декоративного освітлення цього достатньо.

Якщо ви купуєте окремо, то вартість подібних RGB стрічок може зростати. Візьміть, наприклад, модель LED BY-024/60, 60 світлодіодів розташовані на 1 метрів. Їх влада трохи вище, ніж комплект і становить 4,4 Вт/м. Power 5 P.m дорівнює 5 x 4.4 w = 22 Вт. Призначений для роботи в мережі 12 В.

Порівняйте ціну комплекту та вартість покупки окремих предметів. Більш вигідніше купити набір, але є нюанс. Асамблея використовує стрічку з світлодіодами SMD5050. Вони більше і створюють світловий потік 2,5 лм. Світловий потік 5 м Льодова стрічка на -124/60 LED 5050 RGB становить 60 х 2,5 х 5 = 750 лм. Це майже вдвічі світиться світлодіодної стрічки з-073/54 12В набір 5 м 2835 RGB.

Лідна стрічка від-024/60 LED 5050 RGB з живленням, контролером та пультом дистанційного керування.

Вартість заводського набору – 499 грн

Вартість всіх компонентів: льодова стрічка 5 м – 79 х 5 = 395 грн. Джерело живлення (25 Вт) – 229 грн. Контролер з пультом – 119 грн. Всього – 743 грн

Різниця стрічки для будинку з вулиці

Вулиця для 220 В, в силіконовій оболонці

Під вуличною світлодіодною стрічкою найчастіше означають з харчування безпосередньо з мережі 220V, це альтернатива Durse. Він виконується в силікону або ПВХ-оболонці. При наявності такого захисту, звичайний на 12 В та 24В можна назвати вулицею. Вулиця може бути потрібна лише для харчування, лише діодним мостом, що робить постійну полярну напругу змінну. Вона має деякі відмінності у порівнянні з звичайними 12 вольт:

 • Довжина всього шматка може досягати 100 м., На вулиці зазвичай використовують довгу довжину. У моєму місті так прикрашав баштовий кран на новий рік;
 • Замість джерела живлення вам потрібен випрямляч коштує 50 потужності до 700-900W. Який достатньо, щоб живити 80м. на світлодіодних середовищ SMD 5050;
 • Мінусів, він відрізняє лише 1 метр 60 діодів до 1 метра;
 • Вона має мерехтіння з частотою 100 герц, що не вдома;
 • Безпека безпеки безпеки спостерігається через 220 вольта напруги.

Не використовуйте діодні стрічки 220В для дому, це милосердя з частотою 100 герц, і це негативно впливає на здоров’я та благополуччя. Ви можете встановити на вулиці або комунальні номери. Якщо ви використовуєте світлодіодну стрічку на кухні, щоб висвітлити робочу зону або інші невеликі сайти, то це все ще допустиме, але все ще не безпечно.

READ  Підключення сталевого радіатора з нижчими з'єднаннями

Використання потужності до 24В замість 12 В збільшує довжину плагінного сегмента в 2 рази. Найвища напруга збільшує провідну силу мідної бази.

Триколірні лампи

Освітлювальні стрічкові пристрої відрізняються типом використовуваних ламп. У стрічках RGB кожен з діодів є збіркою трьох світлодіодів, що мають червоний, синій і зелений.

Такі діодні стрічки – 4 виходи. Один з них є загальним, а три інші призначені для кожного кольору. Завдяки їх поєднанню, можна отримати багату лагідну гамма. Подібний шлях до різноманітного забарвлення на телевізійному екрані досягається.

Як вибрати світлодіодну стрічку, щоб освітлити стелю

Якщо кріплення підсвічування стелі використовують трикольорові діодні стрічки, їх потрібно контролювати, для яких потрібен пристрій. контролер. Через його використання ви можете налаштувати швидкість зміни забарвлення або зафіксувати один колір. У RGB-стрічці запустіть багатокольоровий варіант взагалі не обов’язково – ви можете використовувати лише білий колір.

Сьогодні існують високотехнологічні типи діодних стрічок, оснащених вбудованим Wi-Fi. Вони зручні для керування смартфоном, якщо він має відповідну заявку.

Вибравши блок живлення, потрібно враховувати, що стрічки з лампочками RGB призначені для напруги 12 і 24В.

Якість побудови

Зверніть увагу на те, як зроблені стрічки. Вони повинні бути повністю запечатані, діоди та резистори симетричні, твердо фіксовані. Якщо щось з вищенаведеного не так або просто не викликає впевненості, краще відмовитися від покупки.

Nuance: трохи відступає з теми Зауважте, що це не варто економити з цього питання. Якщо неправильно обрізані шпалери просто зіпсують інтер’єр, то помилка у питаннях освітлення може мати трагічні наслідки. Тому вам не потрібно замовляти стрічки на AliExpress. Зверніться до хороших магазинів та вибрати перевірені виробники, які мають багато позитивних відгуків.

Зверніть увагу на параметр опору. Оптимальна розглядається 150 або 300 Ом (з маркуванням 151 і 301, відповідно). Якщо ви бачите 100 (101), шукайте іншу модель. Це дешева низька якісна стрічка.

Крім того, справа має важливе значення. Якщо це занадто тонко, легко згинається, він може швидко не вдаватися.

Стрічка для стель “SOAR”: правила вибору

“Натяжні стелі” виховання “- унікальний дизайн дизайну, який дозволяє створювати оригінальну декоративну підсвітку та досягти незвичайного ефекту” заморожування “полотна в повітрі. Щоб встановити таку стелю, необхідно використовувати спеціальні профілі, в яких подаються канавки для фіксації світлодіодної стрічки. Так що дизайн виглядає красиво, а підсвічування доповнює це, необхідно правильно вибрати праву стрічку. Для “swar” стелі він повинен відповідати кількома важливим вимогам. З цього буде залежати від появи дизайну та його довговічності.

Корисно знати!

Якщо ви вирішили на вибір світлодіодної стрічки та шукали компанію, в якій ви можете придбати дійсно якісний привід за найкращою ціною, ми рекомендуємо відвідувати сайт “Стельовий магазин”.

Світлодіодні фактори відбору стрічок

Світлодіодна стрічка – інноваційне джерело світла з діелектрика з провідними шляхами та контактними прокладками з чіпсами. Світлодіоди та резистори прикріплені до такої основи. Кожна стрічка складається з певної кількості модулів, кількість світлодіодів, в яких може досягати 22 штук.

Стрічка для “зростання” стелі та інших розтяжних структур повинна бути обрана з урахуванням наступних факторів:

 • колір світиться;
 • кількість кольорів, що стрічка може світитися;
 • Легка яскравість;
 • тип харчування;
 • Захист та якості.

Залежно від типу профілю, який використовується для створення “swaring” дизайну, стрічка може зафіксувати в паз або зафіксовано в ній, використовуючи клей. Щоб приховати точки з світлодіодів і досягти рівномірної дисперсії світла, стрічка покрита напівпрозорою вставкою. Є також моделі профілів, в яких світлодіоди приховані за тканиною.

Колір освітлення стелі “пару”

Світла стрічка, що використовується в розтяжці, може бути монохромним або кольором. На сучасному ринку є стрічки з світлодіодами білого, червоного, зеленого та синього кольору. Існують також стрічки інших кольорів, для яких спеціальний фосфор застосовується до світлодіодних кристалів. Отримайте інший колір свічення, дозволяє використовувати кілька кольорових світлодіодів у одному кристалі. Це дозволяє виробникам створювати стрічки оригінальних відтінків, включаючи бірюзовий, помаранчевий і малиновий.

Монохромна біла світлодіодна стрічка може дати світло, що відрізняється за кольоровою температурою. Отже, є копії з теплим, холодним і нейтральним білим світлом. Щоб вибрати найбільш підходящий для “swaring” стелі опції, слід порівняти кілька стрічок і визначити, яке світло більш зручне для очей.

На додаток до монохромних світлодіодних стрічок, варіанти кольорів, які мають етикетку RGB (червоний, зелений, синій). Вони можуть дати червоний, зелений і синій. Ви можете змінити колір освітлення за допомогою спеціального контролера, до якого підключено стрічку. Одночасна робота кількох кристалів дозволяє отримати необхідний відтінок.

READ  Як приклеїти вітраж на склі

Зверніть увагу

Отримати біле світіння з кольоровою стрічкою неможливо.

Яскравість світиться

Кількість світлодіодів в одному розділі світлодіодної стрічки дозволяє вибрати найбільш відповідну яскравість освітлення. Як частина однієї стрічки, може бути встановлена ​​одна або кілька серій світлодіодів. Крім того, при виборі стрічки для “sworing” стелі слід приділити щільності світлодіодного розташування (ніж вони більше в одному сегменті, яскравіше світить стрічку). Найяскравіше світло дає стрічку з максимальною кількістю світлодіодів на метр стрічки, яка становить 120 одиниць. Це дозволяє створювати досить яскраву тверду світлою смужку.

Вибір стрічки для профілів під дизайном “пару”, потрібно розглянути той факт, що ширина ніші достатньо лише для встановлення стрічки з однією стороною світлодіодного. Щоб отримати яскравіше світло, ви можете вибрати світлодіодну стрічку або модель з більшим розміром світлодіодного чіпа.

Напруга напруги

Сама по собі світлодіодна стрічка не здатна давати світло: він повинен бути підключений до джерела живлення. Як правило, спеціальні драйвери, джерела живлення та адаптери, які дозволяють конвертувати 220-вольт напруги до 12В до потужності сучасних стрічок. Конвертер повинен бути обраний на підставі потужності, який споживає 1 метр стрічки. Така інформація, як правило, вказується виробником у пакеті.

Питання про захист

Якщо ви плануєте встановити “sworing” стелю у ванній кімнаті або іншу вологість, це дуже важливо при виборі стрічки, щоб звернути увагу на ступінь захисту. На сучасному ринку є світлодіодні стрічки з різними рівнями захисту від вологи, а також механічні пошкодження. Такі дані позначаються літерами IP (захист інкрусток) та дві цифри. Наприклад, заняття стрічкою від IP65 до IP68 має високий рівень захисту від вологи, але більше нагрівається через те, що він має силіконову оболонку. Такі моделі характеризуються більш високою вартістю і рекомендуються для використання в конкретних умовах.

Зверніть увагу

Також при покупці стрічки слід звернути увагу на якість його складання та якість самих кристалів. Низькоякісна стрічка занадто швидко втрачає свій оригінальний колір, яскравість і хоробрий. Купити надійну, довговічну та високоякісну світлодіодну стрічку для “swaring” стелі ви можете в інтернет-магазині компанії Astam.

Типи світлодіодних стрічок для натяжної стелі

Світлодіодні стрічки поділяються на 2 типи: монохромний і універсальний. Перший дає лише один відтінок світла, а універсальний може змінювати кольори та регулюються за допомогою спеціальної консолі. Ви можете змінити колір освітлення по всій довжині, і ви можете налаштувати світлодіоди, щоб вони спалили з різними кольорами, як веселка.

Ще світлодіоди можна розділити на звичайну та вологість. У приміщеннях з високою вологістю (кухня, ванна кімната) потрібно використовувати другий тип. Незахищені світлодіоди вологи підходять тільки для житлових приміщень (спальня, вітальня, діти).

Стрічка стелі Світлодіодна стрічка

Це наш покроковий посібник для створення стелі підсвічування Світлової стрічки. Як правило, підсвічування стелі Світлодіодна стрічка. Це не пряма, але відбита світло, як правило, вбудована в нішу на стелі, наприклад, штукатурка, карнизи, вікна підвіконня або будь-яке поглиблення у верхній частині кімнати. Світло направляється до стелі і може бути використана як основне або зовнішнє світло, але зазвичай використовується як декоративне освітлення для заповнення приміщення світлом або підсвічуванням, особливо прикрашеними стелями.

Освітлення стелі на світлодіодній стрічці не вимагає великої майстерності при використанні хорошої якості світлодіодної стрічки. Однак його правильне з’єднання вимагає певної точності та базових знань у сфері електричної установки.

Головна рада

При декорації приміщення обчислити пропорції і не прагнуть замінити основне освітлення світлодіодами. Надмірне діодне світіння виглядає вульгарним і несмачним, що тільки погіршує інтер’єр, і у нас є протилежні цілі. Основна мета світлодіодного підсвічування – підкреслити увагу на певних точках, виділяючи їх від загальної маси, підкреслити.

Як вибрати світлодіодну стрічку, щоб освітлити стелю

Перш ніж придбати світлодіодну стрічку, щоб висвітлити стелю, обов’язково зверніть увагу на наступні параметри:

1) Якщо світлодіодна стрічка буде поміщена в кімнату з високою вологістю, ви повинні купити стрічку з захистом вологи. Для звичайних номерів, наприклад, для вітальні або спальні, стрічка IP33 або IP20 підходить, тим більше цифра, тим вище рівень захисту вологи.

2) Перш ніж купувати світлодіодну стрічку, дізнайтеся, яка сила вона є. Якщо стрічка занадто потужна, вона може бути дуже гарячою, з результатом того, що пластиковий плінтус може почати плавлення.

3) Зверніть увагу на напругу живлення світлодіодної стрічки.

4) Визначте з силою. Важливо при створенні підсвітки стелі з світлодіодною стрічкою, вона виявляє необхідну потужність і яскравість стрічки.

Ви повинні визначити для себе, що ви хочете.

Якщо ви плануєте просто включити та вимкнути підсвічування, то краще придбати світлодіодну стрічку на 220 В. І якщо ви хочете налаштувати яскравість підсвічування, створюйте світлові ефекти для керування підсвічуванням за допомогою смартфона або віддаленого освітлення, то без сумнівів, вам потрібна стрічка на 24 В. До цієї стрічки ви можете легко забрати потрібний контролер, а джерело живлення.

READ  Екран під ванною з МДФ роблять це самостійно

Варто сказати, що вартість всього проекту на світлодіодній стрічці 220В буде набагато дешевше. Встановлення світлодіодної стрічки на 220 В проходить легше і швидше, ніж установка однієї стрічки на 12, 24 вольт.

Яка світлодіодна стрічка краще освітлювати стелю

Скористайтеся перевагами нашого столу, щоб вибрати світлодіодну стрічку для підсвічування стелі

 • Загальне освітлення – 100-300 лм/м 14,5. 25 Вт/м.
 • Прихована стельова підсвітка – 300 лм/м.- 25 Вт/м.
 • Освітлення для натяжної стелі – 100-200 лм/м 14,5 Вт/м.
 • Відповерсіння стеля з світлодіодною стрічкою – 100-200 лм/м 9.6. 14.5 Вт/м.

Як вибрати світлодіодну стрічку, щоб освітлити стелю. Світлодіодна стрічка якої вибирає виробник?

Як вибрати світлодіодну стрічку, щоб висвітлити виробники стелі стільки, що жоден фахівець не зможе перераховувати все. Основним випуском стрічки зосереджена в азіатських країнах, а також європейські, а американські аналоги не гірші за властивостями.

Так що немає проблем з вибором пристрою, ми підготували рейтинг виробників світлодіодних стрічок:

Верхні світлодіодні стрічки для підсвічування стелі

Елітна фірма, яка виробляє надійні та високоякісні пристрої, тому це неможливе дорого.

Електростандарт.”Електростандарт” доводить, що Китай не завжди виробляє погані продукти. 5 метрів монохромної стрічки коштуватимуть півтора тисячі, а RGB – у двох. Це, звичайно, також не підходить, але за якість ви повинні платити.

Навігатор.Іншим представником Китайської Народної Республіки показує гідний рівень світлодіодних продуктів. П’ятиметровий сегмент коштує 1200, що набагато дешевше, ніж минулі фірми. Великий діапазон представляє стрічки різних типів, розміру та ступеня безпеки, тому ви можете вибрати пристрій для кожного випадку.

Геніти.Азіати знову радіють своїм бюджетним апаратом. Приблизно за тією ж ціною, яку навігатор пропонує, продають “жахливе”. Відповідно до властивостей смуги, є також багато іншого, але навігатор більш поширений в Росії, тому компанія зайняла 4 позиції.

Ledcraft.Користується великим попитом через доступну ціну та допустиму якість. 400 за 5 м – найбільш бюджетний варіант у рейтингу. Важливим є той факт, що Ledcraft популярний не тільки в Росії.

Прочитайте нашу статтю “Як вибрати світлодіодну стрічку” і подивіться на такі речі, як професіонал.

Стельова підсвічування світлодіодної стрічки роблять це самостійно

Перш ніж почати, вам доведеться витратити деякі точні вимірювання формування та приділяти особливу увагу, де буде розташована їжа. Ваше освітлення потребує джерела харчування, і, хоча існує кілька способів постачання енергії, кожен метод вимагає підключення до основної електричної мережі вашого будинку, як правило, через розетку.

Параметри світлодіодної стрічки

Світлодіодні стрічки для підсвітки стелі можна розміщувати в різних місцях підвісних структур. Розглянемо найпоширеніші з них.

Дизайн підвіски ніші

З такою домовленістю, призупинена конструкція багаторівневої стелі здається легкою і буквально зростає в повітрі. Ніша спеціально місця для підсвічування. Залежно від розміщення стрічки всередині такої “кишеню” ви можете отримати різні ефекти освітлення. Якщо світлодіоди спрямовані, ви можете отримати м’яке розсіяне світло. При проектуванні діодної смуги на боці ніші світло буде спрямоване і буде м’яко ковзати по “Swaring Ceiling”.

Світлодіоди всередині підвіски

Цей варіант освітлення використовується лише у поєднанні з напівпрозорими натяжними стелями. Стрічки розташовані безпосередньо в інтервалі між матеріалом і головною стелею. Подібне розташування дає кімнату м’яку, розсіяне світло і створює відчуття стелі стелі зсередини.

Отримано більш цікаві функції, які поєднуються з делікатним малюнком, виготовленим на натяжному матеріалі. За допомогою такого оригінального тандему ви можете отримати або імітацію нинішньої сонячної люмінесценції або зірки нічного неба. Шаблони, що виконуються світлодіодними стрічками всередині розтяжних структур, однаково цікаві.

Ви можете вирізати стрічку тільки в місцях, позначених пунктирною лінією або символом “ножиць”

Корисна порада! При створенні миготливої ​​підсвічування стелі ви не можете використовувати такі частоти: 0,5, 2, 7 Гц в секунду. Вони збігаються з ритмами мозку і навіть можуть спровокувати епілептичну атаку.

Підсвічування карнизу

Цей метод створення декоративного освітлення досить простий і легко. Для його домовленості, підвісні або розтяжні конструкції не потрібні. Для цих цілей звичайна карниз із шириною дозволяє розмістити світлодіодну стрічку за ним. Монтаж такого внутрішнього елемента виготовляється до стінки на клейовому розчині або за допомогою кріплень. Стрічкові клеї безпосередньо до краю карнизу.

Приклад місця підсвічування в стелі карніс

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS