Статті

Як вибрати салон для ванної кімнати

Table of Contents

Який матеріал краще купити раковину/умивальник?

Якщо ми говоримо про те, як вибрати правий умивальник у ванній кімнаті, то наступний елемент повинен бути вибір матеріалу, з якого виготовляється сантехніка. З усіх варіантів сьогодні є найпопулярнішими:

  Лопати. Класична продуктивність оцінила вражаючу зовнішність з глибоким кольором та відображенням. Крім того, переваги включають гігієну, легкість догляду та довговічності (хоча, сильні наслідки, запущена раковина все ще боїться). Мінус насправді – досить висока вартість.

Залежно від бренду, ванни для ванни можуть бути різними розмірами, з глибиною від 30 до 60 см. Чаші глибше призначені для конкретного використання. Купання дітей, прання, для людей з обмеженими можливостями:

 • 40 см і 45 см – для маленьких ванних кімнат невеликої території;
 • 50 см і 55 см – стандартний варіант для ванних кімнат;
 • 60 см і 70 см – зручне рішення для просторої нижньої тупічної, вбудованої моделі;
 • 75 см – нестандартні моделі деяких брендів, важко вибрати меблі, вам потрібен оригінальний кріплення;
 • 80 см і 90 см – моделі для великої сім’ї, окремо стоять оригінальні варіанти нижньої тупії.

Розміри в 100 см Ширина і 120 см – Великі миски для просторого приміщення з індивідуальним макетом.

Як вибрати салон для ванної кімнати. Особливості матеріалів

Щоб вибрати раковину для ванної кімнати, потрібно враховувати набір нюансів. Умивальник повинен бути міцним, стійким до побутової хімії, легкий догляд, надійно прикріплений до його підтримки або стіни. І, звичайно, не менш важливо, ми всі дивимося на дизайн, який повинен підкреслити візуальну концепцію вашого інтер’єру.

Щоб вибрати його легше, ми зробили невеликий гіда на основі матеріалів, з яких роблять сучасні раковини для ванної кімнати.

Фаянс

Файан Один з найбільш доступних керамічних матеріалів для оболонок. З вогню він відрізняється тим, що він не використовує таку якісну сировину для її виготовлення. У результаті, фейани, після кальцину в печі, мають меншу однорідну структуру (у ньому більше). Тому умивальники з фаянсу роблять більш масивні, ніж дрова – саме через нижчу міцність матеріалу.

Штучні кам’яні оболонки

Штучний камінь має зовнішній вигляд і властивості природних каменів, але, в той же час, набагато менше важить, і це порядок дешевше. Загалом, раковини штучного каменю для ванної кімнати є відмінним вибором для сучасного інтер’єру завдяки ряду переваг.

 • набагато дешевше, ніж натуральний камінь;
 • низький, у порівнянні з хлопцем і натуральним каменю, вагою;
 • Висока стійкість до абразиву, забруднення та т.D.;
 • Можливість вибрати нестандартні кольорові рішення.

Купуйте раковину з штучного каменю тут.

Натуральні кам’яні оболонки

Мийки з граніту або мармуру – один з найбільш міцних і надійних з належним доглядом. Кам’яна оболонка завжди унікальна – Зрештою, в природі неможливо знайти два камені з однаковими моделями. Крім того, умивальники з натурального каменю ідеально підходять до мінімалістських інтер’єрів.

Різні види каменю цікаві для унікальних властивостей, наприклад, мармурова умивальник антибактеріальна, форма форми або грибкового спалаху не можуть утворювати на його поверхні.

 • Це не тріщить і не вирішується;
 • висока стійкість до будь-якого механічного пошкодження;
 • легкість догляду;
 • Гриб не утворюється.
 • дорого;
 • Кам’яний умивальник дуже важкий, йому потрібна надійна підтримка. Крім того, він ускладнює встановлення;
 • Ми вразливі до кислоти та лугу.
READ  Как снять клей от этикетки

Нестандартна ванна раковина

Часто, вибираючи раковину для ванної, ми хочемо щось оригінальне. Давайте розглянемо кілька абсолютно нестандартних варіантів.

Скляна умивальник

Скляна раковина Найбільш частого гостя в інтер’єрах у стилі високотехнологічного. Прозоре скло абсолютно гармонізує будь-яким хромовим і металевим сантеном. Сучасні технології дозволяють додати до кварцових добавок і створити широкий спектр кольорових розчинів: прозорий з відтінком, з градієнтом, з мозаїкою. Все це дозволяє дизайнерам вибирати оригінальну скляну раковину у ванну при створенні яскравих та пам’ятних інтер’єрів.

 • Абсолютна свобода в дизайні для виробників;
 • Скло не поглинає плями і не зношується;
 • досить мало важить, у порівнянні з керамікою.
 • крихкий;
 • Розлучення та субліфікація важче, ніж з будь-якого іншого матеріалу;
 • висока вартість;
 • Не може використовувати абразивні продукти.

Бетонна раковина – стильна і незвична

У деяких варіантах здійснення сучасні “жорстокі” інтер’єри використовують аналогічні рішення, вони підходять для високотехнологічного, індустріального або лофт.

 • досить дорого, тому що вони виробляються індивідуальним замовленням. Хоча бетон і недорогий матеріал;
 • З часом він темноє, оскільки поглинає вологу.

Дерев’яні оболонки -Co стиль

Дерев’яний умивальник може бути виготовлений з будь-якого щільного дерева. Для того, щоб дерево не поглинає воду, він полірований до дзеркального блиску, а також закриває пори з кількома шарами спеціального просочення та лаку.

 • Це вимагає дуже обережного апеляції, оскільки навіть найскладніша деревина легко пошкодити металевий об’єкт у нього;
 • Неможливо використовувати побутові хімікати з абразивними частинками;
 • Вимагає відновлення один раз на 3-4 роки;
 • висока вартість.

Незалежно від того, що ви оберете, пам’ятайте – найкраще придбати сантехніку з перевірених виробників з гарантією.

Як вибрати сакцін. Поради та рекомендації експертів

Раковина у ванній кімнаті – один з ключових елементів дизайну. Але в той же час він повинен не тільки органічно вписатися в інтер’єр, але також бути максимально комфортним. Мийте руки, мити, застосовувати або вимийте макіяж, гоління – важко представити продуктивність щоденних гігієнічних процедур без цього пристрою.

Незважаючи на подібність аналогічним предметом на кухні, раковина для ванної кімнати обрана повністю різними критеріями. І цей вибір не настільки простий, як це може здатися на перший погляд. Отже, що вибрати умивальник? Що звернути увагу на покупку?

Деяке універсальне правило не тут. У кожному випадку необхідно враховувати розмір ванної кімнати, стиль дизайну інтер’єру, індивідуальні побажання власників до цього питання ситуації.

Однак експерти “Vencon Online Store” намагалися узагальнити питання, які звертаються до покупців та приносять важливі критерії для вибору оболонки. Зосереджуючись на них, ви можете вибрати такий аксесуар, який найбільше задовольняє ваші ідеї про комфорт, стиль, функціональність.

Як вибрати ванну умивальник: 5 визначних пам’яток

Коли справа доходить до вибору умивальника у ванній кімнаті, багато хто просто втрачають – як серед усіх різноманітних моделей вибирають право. Фокус лише на появі продукту не варто. Важливо поєднати дизайн з функціональністю та правильним дизайном. Кілька Рад – у нашому огляді

Визначити з розміром

Розміри розміром повинні добре вписати у ванну, бути функціональним, але не займати занадто багато місця. Враховувати вимоги кожного з нас, виробники пропонують абсолютно різні та форму, а також розмір умивальників. Отже, стандарт вважається довжиною 5-60 см і шириною 40 см: з точки зору ергономіки та функціональності це золота середня. Але сучасні пропозиції ринку та більші варіанти, а також більш компактні міні-умивальники, призначені для найменших ванних кімнат. Перш ніж вибирати та купувати, важливо ретельно виміряти параметри кімнати, обчислити та оцінити все, до сантиметра, щоб використання умивальника не доставило клопоту.

Висота установки також відіграє важливу роль. Для дорослого, найбільш зручна буде висота умивальника 80-90 см, і в той же час перевагу дає глибоку чашу, як це набагато зручніше. З дефіцитом місця ви можете використовувати кутові моделі: вони більш компактні, а з точки зору функціональності вони не відрізняються від звичайних оболонок.

Який матеріал минув на вибір?

На додаток до форми фактора, всі раковини відрізняються матеріалом, з якого виготовляється чаша.

READ  Встановлення сифона на раковину у ванній кімнаті

Найчастіше в сучасних квартирах ви можете побачити районні оболонки, які є дуже успішним вибором співвідношення цінових цінностей.

До переваг канадських оболонок можна віднести:

 • різноманітність кольорів;
 • великий вибір форм;
 • Високі санітарні показники – такі раковини легко чистіть, вони не бояться сильних миючих засобів;
 • мають високу механічну міцність – падіння невеликого твердого суб’єкта не зможе пошкодити тверду керамічну поверхню, покриту глазур’ю;
 • тривалий термін служби;
 • Стійкість до температури води – керамічна раковина не тріщить від гарячої води.

До тієї ж категорії відносяться раковини сантехніки.

Якщо ви хочете додати виділення інтер’єру ванної кімнати, ви можете подивитися на скляні раковини. Вони виглядають дуже красиво, особливо в поєднанні з кольоровим декоративним освітленням.

Як і керамічні раковини, скляні вироби виконуються з особливо міцного скла та дуже висока механічна міцність – важко пошкодити їх, якщо ви не намагаєтеся це зробити спеціально.

Спостерігаючи за такими оболонками, є незвичними і привертаючи увагу до себе. Такі раковини добре підходять для високотехнологічної ванної кімнати.

Якщо ви вирішите організувати вашу ванну кімнату в Прованс або країні, то ви можете подивитися на раковину з нержавіючої сталі. Вони виглядають дуже оригінально і, безумовно, принесуть бажаний смак у внутрішній ванній кімнаті відповідно до вибраного стилістика.

Вироби з натурального каменю досить дорогі і купуються так часто, як керамічні оболонки. Ціни на раковини з мармуру, травертину та оніксу коливаються від 30 до 60 тисяч.

Подивіться в інтер’єрі, вони дуже стильні і здатні додавати обраний стиль дизайну повністю спеціальної автентичності.

Вибір раковини раковини для ванної: Особливості аспекти дизайну

Різноманітні снаряди, які пропонують виробників сучасної сантехніки для наших ванних кімнат просто вражає. Різний матеріал, цікавий дизайн, здатність повісити умивальник на стіні, покласти на трубку або місце над пральною машиною, все робить проблему вибору досить складним і дуже захоплюючим.

Однак перше, що думати про цей етап розміром раковини ванної кімнати. Це стосується не тільки для власників маленьких ванних кімнат, характерних для багатоповерхових будинків старої будівлі. Для просторої ванної кімнати ви також повинні вибрати раковину.

Дійсно, ванна умивальник. Але всі пропозиції можна легко розділити на групи, які відрізняються, перш за все, методом встановлення та зовнішнього вигляду:

На додаток до типу пристрою, різниця може складатися з матеріалу, з якого виготовляється продукт, у вигляді та розміру чаші, колір поверхні. Який умивальник є найбільш практичним і що красиво?

Підвісні умивальники: особливості візерунків

Кулові оболонки виглядають дуже короткі. Їх головна особливість є відсутність п’єдесталу, підтримує на підлозі. Такі продукти прикріплені до стіни, не займають багато місця і дуже часто використовуються при створенні інтер’єрів у сучасному стилі, спрямованому на поліпшення функціональності приміщень.

Скло для умивання суспензії менш поширена, ніж моделі від фаянсу та пожежі. Ці матеріали найбільше користуються попитом у виробництві стіни Час. Вони відрізняються привабливими естетичними характеристиками та глибиною кольорів, а скло без додаткового фону у вигляді стенду часто втрачається.

Умивальники консолі: стильний вибір

Виберіть продукт, який відповідає розмірам ванної кімнати, не слід перевантажувати компактним простором з громіздкою. Для великих ванних кімнат, консольна оболонка витягнутої форми ідеальна, такий сантехнік дозволить вам візуально витягнути простір. Для невеликої ванної кімнати виберіть невеликий плетений, він виконає завдання, призначені для нього. Підходить для миття рук.

Консоль умивальник представлений сьогодні в одному з найширших змінних діапазонів. Ви можете придбати класичні або кутові моделі, з різними типами змішувача змішувача. Зосередитися на виборі спільної концепції інтер’єру та власного смаку.

Умивальники на столі: рахунок-фактура мокрий у інтер’єрі

Серед модних моделей раковини, встановлених на стільницю без розрізу в ньому. З детальним вивченням умивальника патчів плюси очевидні:

 • Легкість установки Чаша не вимагає серйозних втручань та використання великої кількості інструментів при встановленні, завдання буде справлятися та не професійний;
 • Це виглядає дуже стильний продукт, такі чаші зроблені зі скла, каменю, вогню, що виконуються в різних кольорах;
 • Можна встановити раковину на будь-яку поверхню, використовуючи освічену область для зберігання аксесуарів або побутової хімії.
READ  Як очистити воду з колодязя з глини

Один з популярних стилів таких пристроїв Black Wool Washbasin. Стильний продукт гармонійно доповнює монохромні інтер’єри і підходить як при створенні сучасного дизайну, так і з розташуванням класичної ванної кімнати. Якщо ви не готові вибрати традиційну білу чашу. Варто додати його прекрасний змішувач (часто вибирає каскади або виділені моделі).

Не купуйте оболонку, поки ви не побачите!!!

Умивальники, вбудовані в Worktop: яка користь модного вибору?

Сьогодні більшість споживачів при виборі раковин зупиняються за вибором між двома модифікаціями: врізний або верхній умивальник. Про переваги останнього, ми вже згадували, що вони легко встановлювати і відрізняти увагу в привабливому дизайні.

Вбудовані та накладні умивальники мають важливу відмінність. Перший вимагає вставки в робочому столі. В результаті, чаша виглядає зміцнена в стенді, а не вежі над нею. Така система успішно використовується при встановленні кухонних раковин. Сьогодні це тенденція до композиції ванної кімнати.

Вбудований умивальник сприятливий розчин для невеликих приміщень:

 • Його можна вбудовувати на будь-яку поверхню, включаючи настільну кабінет над полицями, на яких зручно розмістити атмосферу та косметику;
 • Продукт не блокує простір, залишає візуальну свободу приміщення;
 • Низька вбудована чаша зручна для роботи.

Вбудовані умивальники виготовляються з різних матеріалів. При бажанні ви можете вибрати прекрасний продукт з кераміки (Sanafayans). Стильний рок-і металевий розчин.

Washbasin Villeroy O.Novo 56

 • Країна виробник: Німеччина
 • Ширина: 56см
 • Глибина: 40.5см
 • Колір білий
 • Матеріал: кераміка
 • Монтаж: врізний
 • Серія: О.Ново

Умивальник Cersanit Ontario 60

 • Країна виробник: Польща
 • Ширина: 60см
 • Глибина: 44см
 • Колір білий
 • Матеріал: кераміка
 • Монтаж: врізний
 • Серія: Онтаріо

Що таке умивальники для меблів?

Популярні споживачі Moidododra – це зручні та практичні. Такі умивальники встановлюються безпосередньо в TUMBA і підходять для майже будь-якої ванної кімнати. Серед переваг продукції:

 • здатність приховувати всі комунікації за дверима дивана;
 • функціональність;
 • Привабливий вигляд;
 • Широкий спектр варіантів версії.

Різак з раковиною 2 в 1 збільшить використання ванної кімнати. Власник отримує універсальний предмет для зберігання ванної кімнати та вакансій у верхній частині меблів. Над раковиною, ви можете встановити дзеркало, покладіть монтажну шафку або полицю. Такий кут не займе багато місця, виконуючи всі завдання.

Напівзапчастинний умивальник: Особливості

Один з варіантів здійснення вбудованих моделей оболонок. Такі продукти відрізняються від аналогів типу установки і повністю не розводять у робочому столі, одна з боків сантехніки залишається в виступаючому столі.

Напіврозмірні умивальники Фактичний вибір у тих ситуаціях, коли необхідно зменшити місце зайнятого місця, але недостатньо для розміщення повноцінного режиму очікування або стільниці для вставки продуктів. Це ідеальне рішення для маленьких ванних кімнат, а також стильний елемент дизайну.

Напівзапальний умивальник поєднує в собі переваги вбудованих та підвісних моделей. З одного боку, зручно чистити розливу воду, як у морських моделях. З іншого боку, цей продукт зберігає простір, тому що глибина меблів може бути значно меншою, ніж розміри раковини.

Умивальники, напівфабрикати, тюльпани

Умивальник тюльпану на красивій нозі п’єдестальних графіків кілька років тому. Але сьогодні такі продукти залишаються корисними покупцями, тому що ця сантехніка виглядає дуже оригінальною.

Насолоджувачі відрізняються від п’єдесталів невеликої висоти. Такі ноги не досягають підлоги, дають продукт привабливий вигляд, дозволяють приховати комунікації для красивого випадку. У той же час, під умивальником залишається місце для розміщення кошика для білизни або інших предметів. Занадто легше очистити в такій ванні.

Снаряди на п’єдесталі красиві і елегантні. Якщо вам не потрібно використовувати місце під умивальником для зберігання різних предметів. Сміливо вибирають вишуканий тюльпан.

Які недоліки такого дизайну? Раціональність використання простору при встановленні “П’єдестал” Залишається це питання. Але плюси безсумнівно. Конструкції характеризуються високою силою, красивою, не вимагають зміцнення стін для встановлення.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS