Статті

Як вибрати правий відкритий плінтус на кольорі

Дерев’яний плінтус: плюси і мінуси

Незважаючи на виникнення багатьох нових матеріалів, що прикріплюють свої високі експлуатаційні якості, дерево залишається на вершині популярності. Крім того, важко уявити, що дерев’яна підлога прикрашає плінтус з нелюдського матеріалу. Дерево цінується завдяки численним перевагам:

 • висока ціна;
 • Чутливість до температурних крапель, до підвищеної вологості, яка накладає обмеження на використання матеріалу (для кухонь та ванн, він не підходить, але там, а масив дерева використовується надзвичайно рідко).

Встановлення дерев’яного плінтусу зазвичай здійснюється на спрей з плоскими головами, іноді гвинтами з дюбелями. Дерево легко вирізати будь-яким кутом, легко закріпити до основи та видалення, ремонт. Важливо, щоб стінка ідеально гладка, інакше дерево швидко деформується, і ніхто не говорити про будь-яку естетичну форму. Використовуйте рідкі цвяхи для установки також не рекомендується: у разі зміни вологи в дереві може бути створена внутрішня напруга, яка помре від стіни та плінтуса, а частина стінового покриття.

Дерев’яні плінтуси вибирають з тієї ж породи, з якої виготовляється обробка підлоги, і бажано вибирати плінтус одночасно з вибором оздоблювального матеріалу. Що стосується деревних порід, сосна буде коштувати дешевше, дорожче – дуб і липа, рідше використовують золу, вільху, галочку, вишну, горіх, берези. Вентилятори екзотичних та нестандартних рішень можуть звернути свою увагу до деревини Мербуу або Діасії. Якщо плінтус підозріло дешевий, зверніть увагу на її якість: деякі виробники пропонують продукти, приклеєні від трьох подовжних дерев’яних шарів.

Розділ дерев’яного плінтусу може бути різним, як форма і ширина. Сьогодні можна навіть виготовити плінтуси на замовлення, при необхідності, щоб вони безумовно повторили вигини та інші складні місця кімнати, але це задоволення від дорогих.

Якщо ви плануєте відкрити плінтус лак або віск, пам’ятайте, що дерево може змінити тінь. Щоб приблизно зрозуміти, який результат виявляється, ви можете мочити губку частини поверхні неочищеного плінтуса.

Фундерований плінтус має структуру паркетної дошки. У ньому тільки верхній шар виготовлений з дерева цінних порід (гайка, дуб, бамбук, груша та т.D.), а основа виготовлена ​​з сосни або ялинки. Переваги та недоліки такі ж, як в чисто дерев’яний плінтус, але ціна трохи нижче. Відтінок і полегшення поверхні можуть бути будь-якими. До речі, сьогодні, шпоновані та дерев’яні плінтуси обладнані кабельним каналом для укладання електричного дроту.

Лінолеум під плиткою: види та особливості

У випадках, коли облицювання керамічної плитки неможлива, варто шукати інші види практичних підлоги. Лінолеум, що імітує текстуру малювання та плитки, стане відмінним варіантом для підлоги. Ця стаття для тих, хто хоче ознайомитись із перевагами та недоліками сучасного лінолеуму.

READ  Як оновити паркет вдома

Відкритий плінтус: вибір залежно від матеріалу

Як вже було зазначено раніше, плінтус може мати багато модифікацій, залежно від матеріалу, розміру та інших показників. Отже, перш за все, такий елемент змінюється відповідно до його матеріалу:

Дерев’яний плінтус

Один з найпопулярніших видів зовнішнього плінтусу. дерев’яний. Це ідеально підходить для приміщень з високою поглибленням. Як правило, встановлюється на ламінат або паркет.

Може бути, два типи, відповідно до матеріалу:

Різниця між двома видами полягає в тому, що дерев’яний повністю виготовлений з натуральної сировини, і тут він тільки увінчаний дерев’яною цінністю. Як правило, для другого варіанту, як сировина використовується або ялина. Такий матеріал просто накладається на підставі, що дозволяє значно покращити якість.

Дерев’яний плінтус може бути виготовлений з таких лісів, таких як дуб, бук, вільха, гайка тощо. Він вибирається як декоративний елемент до дорогих і незвичайних зовнішніх покриттів.

Слід зазначити, що всі природні плінтуси мають такі переваги:

Отже, залежно від сировини, плінтус може придбати додаткові властивості. Наприклад, дуб, бук, клен, зола обробляються спеціальними технологіями, що дозволяє їм стати більш еластичним. Вони зберігаються у герметичній упаковці, і після взаємодії з повітрям, вони затвердіють і набувають необхідної форми.

Найдешевші види дерев’яних моделей. Деталі сосни або ялинки. Але дорога версія. Елемент з дуба.

Основною особливістю всіх природних плінтусів є необхідність їх додаткової обробки після прикріплення. Отже, продукти повинні бути покриті лаком.

Догляд також вимагає певної турботи. Неможливо, що плінтус активно взаємодіє з вологою. Будь-яка продукція догляду потребує нанесення до губки, а не безпосередньо до самого матеріалу. Якщо на поверхні є забруднення, ви не можете використовувати агресивні матеріали, скребте з її поверхневої плями. Для таких випадків є особливий абразивний порошок.

Підлягає належній роботі, дерев’яні плінтуси протягом тривалого часу зберігають свій висновок.

Пластмасовий плінтус

Найпоширеніший вигляд завдяки наявній вартості. Широкий вибір кольорових прикрас, розмірів. Бути встановленим на будь-якому покритті. як природні, так і штучні.

Основний попит використовується ПВХ підлоги. Основна причина такого попиту. універсальність використання та доступна ціна.

Створення такого елемента базується на методі екструзії екструзії. Сировина для виробництва такого продукту. Полівініл хлорид. В результаті виробництва виявляється покриття, яке не має суглобів, швів. Планк приходить до гладкої та твердої речовини. Крім того, багато моделей мають гумові краю.

Основними перевагами цього виду очевидні:

 • гладка і гладка поверхня без переходів;
 • відсутність потреби в обробці;
 • легкість догляду;
 • Стійкість до вологи та побутових засобів;
 • тривалий період експлуатації;
 • Широкий дизайн-рядок моделей.

На сучасному внутрішньому ринку є дві моделі пластмасового плінтуса. Спеціальний під килимом та лінолеумом, і універсальний. Під всіма іншими видами зовнішнього покриття.

У першому випадку використовується спеціальна технологія M-подібного плінтуса. Завдяки цьому притискається покриття, а основа килима або лінолеуму вставляється в основу. І оснащений відкритим плінтусом ПВХ з спеціальною стрічкою.

Ламінований плінтус

Під час встановлення таких елементів ви не можете використовувати додаткові аксесуари. Як правило, він використовується під час ламінату. Слід зазначити, що цей вид. Найпоширенішим, як поєднує в собі хороші характеристики з низькою ціною. Широка різноманітна різноманітність дозволяє навіть найвибагливішим клієнтом зробити вибір у напрямку продукту, який дійсно підходить у всіх характеристиках.

READ  Як поставити дренажну яму з цеглиною

Правильне поєднання дверей плінтуса та підлоги

Відкритий плінтус від МДФ

Один з найбільш довговічних видів. Зовнішній вигляд і властивості ідентичні ламінованим плінтусам.

На підставі підлоги з МДФ лежить тонкодисперсна фракція, яка в порівнянні з ДСП є більш екологічно безпечним. Передня сторона такого елемента покрита оздоблювальним шаром. просочений фарбою паперу. Завдяки цій технології, ексфоліат верхній шар після певного періоду. Складати шар. Меламін, що покриває, що виступає як захист від вологи, забруднення. Крім того, меламін. Стійкість до ультрафіолету.

Основна перевага – це легкість догляду. Достатньо, щоб ходити вологою губкою над поверхнею, щоб видалити пил і все забруднення.

Вибір матеріалу МДФ досить широкий. Виробники пропонують моделі як різних кольорів, розмірів та конструкцій. Вибір кольору для плінтусу повинен базуватися на тіні всіх декоративних елементів, а не тільки підлоги, як багато хто розглядає.

Виробники пропонують два модифікації Плінтуса з МДФ від МДФ. Пофарбовані і неопрактивні. Другий варіант може бути незалежно охоплений бажаним кольором, який досить зручний.

Поліуретановий плінтус

Місце застосування. Ванні кімнати, лазні, сауни, тому що матеріал гнучкий, легкий, стійкий до вологість та температурних коливань. Ось чому багато покупців роблять вибір саме до цієї модифікації плінтуса, який може витримувати будь-які коливання температури. Крім того, його декоративне значення не поступається подібним видом.

Металевий плінтус

Матеріал виробництва. Нержавіюча сталь і д-р. Досить висока вартість таких продуктів. Однак це пов’язано з високими характеристиками продуктивності. якість, міцність, зносостійкість, надійність та інші. В результаті цього виду активно використовуються в приміщеннях з високою похідністю.

Всі моделі, представлені на ринку, відрізняються різноманітним кольором, розміром, текстурою. Крім того, він може бути як широким, так і тонким, відповідно, споживач не важко зробити вибір до певної моделі.

Як вибрати Плінтус для Павла – 50 фотографій та керівництво для вибору

Плінтуси для внутрішніх справ – це як фоторамка. Вони можуть або зіпсувати все, або гармонійно завершити дизайн інтер’єру і навіть візуально виправити деякі недоліки кімнати. І, звичайно, потрібні плінтуси для маскування проводів і місць стін стін з підлогою. Ми розповідаємо і показуємо на прикладі 50 фотографій, як вибрати плінтус для підлоги у кольорі, форма та матеріалу.

Пластмасовий плінтус у кольорі ламінату в інтер’єрі спальні

Кілька критеріїв можуть вплинути на колір плінтусів. Найбільш значними є ті:

 • Висота стелі. Якщо висота стін становить 270 см. І більше, можна встановити темні відтінки як самих Fnethood, так і підлогових покриттів. У випадку з низькими стелями та невеликою площею кімнати вона може зробити негативне враження та створити візуальний ефект кладочного простору. У цій ситуації більш доцільно використовувати легкі тони (світло-сірий, золотий, сонячний).
 • Візьміть колір плінтусів і підлоги в одній гармонії зі стінами. У цьому випадку важливо не рухатися з відтінками.
 • Створення однієї гармонії через кумулятивну гру тонів інших елементів кімнати.
 • Оцініть висоту стелі і вирішити, чи можете ви дозволити собі темні кольори на підлозі. Якщо стелі низькі, а номери невеликі, то загальна площа кімнати буде затиснута на темних поверхах. У цьому випадку його слід вибирати за підлогою, покриттям світлого відтінку – білий, світло-сірий, золотий, сонячний.
 • Проаналізуйте загальну палітру приміщення та забрати колір підлог і стін у єдиній гармонії. Важливо не робити помилок з відбором, не змішуйте все в купу, а не псує картину прикраси. Негативні приклади:
READ  Дзеркальний кабінет для ванни роблять це самостійно

Як вибрати колір плінтусу

В ідеалі, плінтус вибирається під покриттям підлоги. І фабрика також найкраще поєднується, якщо це той самий напрямок.

 • Наприклад, до дерев’яного підлоги це більш правильно вибрати дерев’яний вигляд або його аналог з ПВХ.
 • Пластиковий килим підходить для килимів, а відтінки більш цікаві для вибору контрастного не тонус у тонус, але як еластична рамка.
 • Під плиткою, звичайно, краще застосувати керамічну версію з тієї ж колекції, як сама плитка. Колір – альтернативний фриз.
 • Основна гендер дозволяє змінювати вибір, який залежить від вибраного дизайну.

Для яких елементів потрібно вибрати плінтус

Оскільки кожен інтер’єр багатий різними елементами, принцип, як вибрати зовнішню плінтус, може залежати від різних причин.

Вплив на вибір плінтусів можуть мати такі елементи:

 • стелі;
 • стельові балки;
 • стіни;
 • Платформи;
 • віконні кадри;
 • Дверні полотна;
 • меблі;
 • Деталі інтер’єру та аксесуарів (у тому числі невеликі частини у вигляді ВАЗ, подушок або освітлювальних пристроїв).

При роботі з стелями, дотримуйтесь тих самих правил, що й для зовнішнього оформлення, тому що за своїми естетичними функціями вони майже ідентичні.

Як вибрати плінтус до ламінату для кольору

Ваша квартира вичерпає ремонт: ламінований підлогу готовий, світить новизну, вона залишається пройти через фінал, не менш важливий етап – встановіть плінтус підлоги. Багато чого залежить від нього: це може прикрасити відремонтовану кімнату, стати гідним зовнішнього покриття, або може змінити поточну картину не на краще – з невдалим вибором кольорових розчинів. Давайте спробуємо сформулювати деякі принципи, як вибрати плінтус до ламінату у кольорі та текстурі.

Під яким підібрати плінтус?

Як правило, питання про колір підлоги приїжджають з тих, хто займається дизайном вперше або після багаторічної перерви. Тепер діапазон широкий, отже і сумніви. Що слід римуватися або навіть об’єднати плінтус? З дверним полосом? З платдонами? Зовнішнє покриття? З вікнами? Можливо з чимось іншим? Якщо ви чекаєте однозначної відповіді, вам доведеться розчарувати – будь-яку уніфіковану норму, що регулює вирішення кольору плінтуса, не існує. Варіанти – багато.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS