Статті

Як вибрати колір ламінату та шпалери

Ідеальне поєднання. Як забрати шпалери для ламінату?

Багато дизайнерів та декораторів впевнені, що немає кольорових комбінацій для ламінату та шпалер, які не могли гармонійно виглядати.

Але споживачі через різноманітність текстур, малюнків, відтінків та тонів цієї прикраси стикаються з проблемою правильного вибору.

Звичайно, ви можете зробити все на власний розсуд без урахування існуючих правил. Чому пропустіть шанс створити красивий і затишний інтер’єр? Ми розкриємо секрети вибору кольорів, який допоможе при покупці виявлення оптимальної комбінації ламінату та шпалер.

Кольоровий спектр

При виборі ламінату необхідно враховувати, що вибраний тінь не повинен бути занадто багато для одного квадратного метра приміщення. Наприклад, якщо власники приміщень, як білі або молочні відтінки, у жодному випадку, не можна переставати з легкими тонами в інших предметах інтер’єру:

Перш ніж купувати ламінат і вибрати колір, просто подивіться навколо себе. У випадку, якщо в кімнаті і так багато білих відтінків, то при виборі легкого підлоги, що сприяє появі відчуття дискомфорту та вразливості, що сприяє появі відчуття дискомфорту та вразливості.

Головне пам’ятати, що все повинно бути помірно. У випадку, якщо ви не довіряєте свій власний смак і відчуття відмінного, ви можете забрати цікаві кольорові рішення у модних журналах, присвячених дизайну та інтер’єру.

Як вибрати ламінат для шпалер – відкритих секретів

Мастені декоратори та дизайнери стверджують, що немає несумісних кольорів та матеріалів. Однак на практиці мешканці іноді важко вибрати такі відтінки для підлоги та стін, щоб вони гармонійно доповнюються, контрастують або зміцнювали один одного. Ми розкриємо секрети вибору кольору, який допоможе вам при покупці виявлення оптимальної комбінації ламінату та шпалер.

READ  Підключення радіатора нагріву до однопровідної системи

Принцип відбору квітів

Які шпалери оптимально поєднуються з ламінатом? З правої комбінації кольорів буде залежати від стилю кімнати, його атмосфера. Призначення та використання кімнати має велике значення при виборі кольору. Для житлових приміщень відмінно підходять кольори з заспокійливим ефектом, такими як зелений з коричневим, бежевим з сірим або бордо. Це хороший колір шпалер для темного ламінату.

Для робочих офісів ви можете поєднати синій з білим або з сірим тіні. Закон “Смути” переважають у дизайні будь-якої кімнати. Тільки правильно відібрана частка тонів та коефіцієнтів кольорів, задумливо вибране ламінат під кольором шпалер, створить бажаний інтер’єр у кімнаті.

Дизайнери використовують 3 основні схеми, засновані на так званому кольоровому колі YTENS:

  • Аналог. Класичні кольори синьо-червоні, синьо-зелені, жовто-червоні, жовто-зелені.
  • Монохромний. Він використовує один колір різних ступенів насичення. Монохромна схема досить сильніша і просто. Не важко вибрати колір ламінату під сірими шпалерами в інтер’єрі.
  • Повний. Протилежні контрастні кольори, а також прямокутні, квадратні та тріадні схеми.

Деревні відтінки

Деревні відтінки ламінату можуть помістити практично в будь-якому інтер’єрі.

Підлога з легкою текстурою дерева є найбільш нейтральним і універсальним. Він ідеально поєднується з широким діапазоном кольорів і здатний вмістити практично в будь-якому інтер’єрі.

У поєднанні з чорними або білими стінами такий підлогу дасть приміщення з суворого, але в той же час він зможе зберегти домашній комфорт.

З околицями з жовтими стінами, він додасть приміщення променя та сонячного світла. Ряткість і дворян буде придбано, якщо ви додаєте стіни коричневих відтінків на цю підлогу, а в поєднанні з червоними стінами, бежевий лісистий колір підлоги виглядає дуже оригінальним, яскравим і веселим.

Павло під червоним деревом ідеально гармонізує з зеленими коричневими та жовтими стінами. Успішні комбінації зустрічаються з багатьма осінними відтінками. Однак яскравіше помаранчевий відтінок вашого ламінату виражається, тим більш обережні потреби до кінця. Переважно переважання абсолютних тонів, але підтримка необхідна у вигляді будь-якого елемента декору. Наприклад, помаранчевий Lampshar.

READ  Чи можна клеїти шпалери на стельову плитку

Дуже погано, такий підлога поєднується з синім та іншими холодними відтінками і воліє бути оточеними стінами в теплих пастельних тонах.

Чорний підлогу з золотим друком на стінах виглядає жалюгідним. З жовтими шпалерами, це виглядає екстравагантним, але вимагає легковажного стилю. Створити щось серйозне і респектабельне в цих тонах не працюватиме. Чорна підлога з червоними стінами пригнічують психіку. Ви можете спробувати розбавити палітру з білими або бежевими акцентами, однак відчуття комфорту в такому приміщенні буде короткостроковим. Через рік ви хочете змінити колір підлоги або стін.

Ламінат в інтер’єрі

Ламінат у сучасних інтер’єрах став одним з найпопулярніших підлоги. Причиною цього є успішне поєднання технічних характеристик та естетичних властивостей, а також доступної ціни.

Друк декору дозволяє вам отримати будь-який дизайн панелі, в такому різноманітті легко заплутатися. Тому ми скажемо, як вибрати правильний ламінат у кольорі та текстурі, щоб він органічно вписується в інтер’єр і гармонізований з стінами та дверей.

Ламінат та шпалери: 4 з найбільш успішних комбінацій

Для південної сторони використовуйте ламінат світлових тонів, на сонячному темному поверсі виглядає запиленим.

Основна обробка в ремонті – підлоги та стіни. Ламінат часто вибирається з відкритих зразків, стіни віддають перевагу шпалери. Неправильне поєднання кольорів створить дисонанс у інтер’єрі. Я постараюся допомогти вам уникнути помилок у виборі матеріалу.

Практична обробка

Вибираючи підлогу та шпалери, варто розглянути та практичність обробних покриттів. Якщо вікна йдуть на сонячну сторону, освітлення підлоги буде максимально. У таких випадках варто відмовлятися використовувати ламінат темних відтінків. В іншому випадку покриття підлоги буде виглядати пилним. Це ускладнить прибирання приміщень.

Також темні поверхи не повинні використовуватися в кімнатах, де природне освітлення дуже мала. Тут установка такого ламінату створить похмурову і нудну атмосферу.

READ  Як прилипати гнучке скло на столі

Серед споживачів спеціально популярний з білим ламінатом. З ним створіть розкішний підлогу, який стане кольором усього приміщення. Але є випадки, коли краще відмовлятися. Якщо в будинку є тварини або маленькі діти, то білий підлогу не є найкращим рішенням. Справа в тому, що в таких умовах ризик забруднення покриття підлоги дуже високий. Як результат, підлогу швидко втратить первинний блиск. Краще зупинити вибір на бежевому зовнішньому матеріалі.

Вибираючи підлогу, варто розглянути та сторони світла, що вікна не помічають. Якщо вікна вийдуть на північ, то підлога краще вибрати яскраві та теплі тони. Тут ви не повинні використовувати сірий відтінок, як це створить відчуття вічного холоду. Текстура теплого дерева створить затишну домашню атмосферу.

На південній сонячній стороні для реєстрації краще використовувати холодну палітру. Це створить відчуття легкості та прохолості.

Як вибрати ламінат ? 5 нюансів

Для комбінації ламінату в інтер’єрі.

Шпалери для ламінату Як вибрати? Основні правила декору

Коли ви думаєте про те, як правильно вибрати шпалери для ламінату, ви повинні пам’ятати, що колір ви завжди можете візуально збільшити або розширити кімнату, візуально змінити параметри приміщення і просто створювати або дуже теплою чи холодною атмосфері.

В принципі, правила досить прості: строкатні, смішні та різнобарвні стіни не відбираються до традиційного відтінку підлоги. Атмосфера дисгармонії в цьому випадку буде голосувати, і ця кімната не зможе говорити так комфортно.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS